ЭСТАФЕТА - 4 X 5KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-05-12
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
43
Wystartowało/ Started:
27
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRed Card Czas startu/Start time5km10km15kmCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1КОПАТЬ Анастасия
ГРИНКЕВИЧ Илья
ТОЛКАЧЕВА Кристина
МИНИАХМЕТОВ Рамил
42ГОКУГРОДНО   100:00:1100:43:2901:25:4002:15:5002:55:30.2002:55:41.90 8:466.8
2ГРУБОВ Олег
КЛЕВЦОВ Николай
КУЛИКОВСКАЯ Ульяна
КУЛИКОВСКАЯ Жанна
30СШ № 2ГРОДНО   200:00:0900:44:2101:25:1102:11:3902:56:41.9502:56:51.75+00:01:118:506.8
3ШАМРУК Ева
ФИЛИППОВИЧ Максим
ШЕРШЕНЬ Никита
СУПРУН Евгения
22СШ № 39ГРОДНО   300:00:0800:47:2901:30:2702:18:5102:57:26.1502:57:35.10+00:01:558:526.8
4КАЦУБО Анастасия
ШАЙКО Юрий
ЖМАЙЛИК Маргарита
ВЕНСКАЯ Екатерина
39СШ № 32ГРОДНО   400:00:1000:42:2301:27:2002:14:0702:59:22.6002:59:32.75+00:03:528:586.7
5ГОНЧАРИК Александра
СОЛОНЕНКО Алексей
ЖУК Юлия
ЛЕСЬКО Денис
16СШ № 31ГРОДНО   500:00:0700:48:2201:29:4802:18:2303:00:05.9503:00:13.55+00:04:359:006.7
6ГЛАЗОВ Максим
ГЛАЗОВА Арина
ГЛАЗОВА Татьяна
ГЛАЗОВ Александр
6СШ № 3ГРОДНО   600:00:1200:43:4501:33:2302:19:5803:01:16.4503:01:28.45+00:05:469:036.6
7ГРИНЬ Павел
ВОЛЧКЕВИЧ Анастасия
ГАУК Ольга
ИВАНОВ Андрей
21СШ № 38ГРОДНО   700:00:0600:45:3901:30:0402:20:0903:01:35.0503:01:41.70+00:06:049:046.6
8ПОГРЕБНЕВ Арсений
ПОГРЕБНЕВА Есения
ПОГРЕБНЕВА Ольга
ПОГРЕБНЕВ Сергей
15СШ № 26ГРОДНО   800:00:0800:49:5201:27:3302:18:4803:02:27.0003:02:35.50+00:06:569:076.6
9ШАНТИЛО Мария
БАКЛАГА Алексей
СКРОБКО Светлана
4ГИМНАЗИЯ №7ГРОДНО   900:00:0600:48:3401:31:0802:18:5003:05:36.3003:05:43.25+00:10:069:166.5
10ШИДЛОВСКИЙ Андрей
РУСНАК Маргарита
РУСНАК Наталия
РУСНАК Юрий
27ГИМНАЗИЯ № 5ГРОДНО   1000:00:0400:45:3101:32:4802:20:2103:06:49.9003:06:54.85+00:11:199:206.4
11ДЕРЕНГОВСКИЙ Ольгерд
ДЕРЕНГОВСКАЯ Доминика
ДЕРЕНГОВСКИЙ Виктор
ДЕРЕНГОВСКАЯ Олеся
40СШ № 36ГРОДНО   1100:00:0700:47:3301:31:0402:20:2403:08:34.4503:08:42.10+00:13:049:256.4
12ОСИПОВИЧ Александр
ХИСЮК Анастасия
ШУМОВА Ирина
ЛЕНКЕВИЧ Дмитрий
19СШ № 35ГРОДНО   1200:00:0900:47:4601:27:2702:20:5103:08:42.0003:08:51.70+00:13:119:266.4
13АПОН Алеся
РУНОВ Владислав
БУЙКО Сергей
СТАШЕНКО Вероника
7СШ № 5ГРОДНО   1300:00:1000:51:1701:34:4702:27:5603:10:48.3503:10:58.95+00:15:189:326.3
14УШКЕВИЧ Даниель
ЖИЛИНСКИЙ Тимофей
ПЕКАРСКИЙ Валерий
ШАПЕЧКО Геннадий
37СШ № 27ГРОДНО   1400:00:0600:47:3801:35:3902:27:3503:11:06.5003:11:13.25+00:15:369:336.3
15ЛОБОЙКО Алексей
ВАСИНА Вероника
БЕКИШ Сергей
АКСАМИТ Ирина
13СШ № 19ГРОДНО   1500:00:0500:45:3701:33:0902:29:1703:11:33.3003:11:38.70+00:16:039:346.3
16МАСЛОВА Анастасия
ПОДДУБСКИЙ Евгений
МАСЛОВА Татьяна
СНЕЖИЦКИЙ Максим
14СШ № 20ГРОДНО   1600:00:0600:47:4801:41:0002:30:2603:12:13.3503:12:19.90+00:16:439:366.2
17КОЗЛОВИЧ Дарья
КОЗЛОВИЧ Алексей
КОЗЛОВИЧ Светлана
КОЗЛОВИЧ Виталий
9СШ № 11ГРОДНО   1700:00:0800:49:5201:32:2002:31:2903:14:19.3003:14:27.55+00:18:499:426.2
18ГРИГОРОВИЧ Кирилл
АГАФОНОВА Полина
ПОПКО Надежда
МИРОН Владимир
10СШ № 12ГРОДНО   1800:00:0900:52:2501:44:3902:32:2103:17:02.2003:17:11.65+00:21:329:516.1
19ЕМЕЛЬЯНОВА Анна
ЕМЕЛЬЯНОВ Глеб
ЕМЕЛЬЯНОВА Наталья
ЕМЕЛЬЯНОВ Дмитрий
5ГИМНАЗИЯ №9ГРОДНО   1900:00:0700:52:0301:38:3102:31:0403:17:41.6003:17:49.25+00:22:119:536.1
20ЛЯСКОВСКИЙ Александр
ЛЯСКОВСКАЯ Марина
ЛЯСКОВСКИЙ Ярослав
11СШ № 13ГРОДНО   2000:00:1100:49:5201:42:0102:29:4003:18:49.5503:19:01.10+00:23:199:566
21КУЗМИЦКИЙ Даниил
КУЗМИЦКИЙ Сергей
ГУСЕЙНОВА Анна
ПОРОШИН Андрей
33СШ № 16ГРОДНО   2100:00:1100:50:4001:37:5402:32:2403:20:13.4503:20:25.35+00:24:4310:006
22ЛОБАНОВСКАЯ Алеся
ЖВИРБЛЯ Дарья
ШЛАПИК Илья
ЕРЕМИЧ Мария
18СШ № 34ГРОДНО   2200:00:1000:50:1201:39:3802:31:2403:23:11.4003:23:21.70+00:27:4110:095.9
23УДОТ Ксения
МЕСЬКЕВИЧ Диана
ТРУХАНОВИЧ Екатерина
ТРУХАНОВИЧ Валентина
36СШ № 23ГРОДНО   2300:00:0400:47:3701:37:3002:32:0603:24:48.4003:24:53.35+00:29:1810:145.9
24ГОРБАЧ Ангелина
ГОРБАЧ Дарья
ГОРБАЧ Наталия
ГОРБАЧ Виталий
28ГИМНАЗИЯ № 6ГРОДНО   2400:00:0500:58:5101:52:3702:43:0503:26:10.9003:26:16.70+00:30:4010:185.8
25БАРЩЕВСКИЙ Николай
БАРЩЕВСКИЙ Иван
БАРЩЕВСКИЙ Игорь
РУСИНОВИЧ Наталия
35СШ № 22ГРОДНО   2500:00:0601:00:36+00:17:0712:075
26КАЦЫНЕЛЬ Диана
КАЦЫНЕЛЬ Максим
КАЦЫНЕЛЬ Оксана
КАЦЫНЕЛЬ Александр
3ГИМНАЗИЯ №4ГРОДНО   2600:53:4101:20:27+00:36:5816:053.7
DQБОРИСЕВИЧ Виталий
РАТОМИРСКИЙ Денис
КУЦЕНКА Лолита
ПРОКАПОВИЧ Вадим
43СШ № 1СМОРГОНЬ 1DQ00:45:19 DQ01:29:41 DQ02:17:10 DQ03:01:34.55 DQ DQ--
Znaleziono 27 wynik(ów)