41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 201M 101:19:46.00528:18:5021,1+00:00:003:4615,9
2GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 301M 201:20:55.00001:20:5521,1+00:01:093:5015,6
3FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 601M 301:30:12.00371:48:5421,1+00:10:264:1614,0
4SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 401M 401:30:12.00072:32:5521,1+00:10:264:1614,0
5KLEPARSKI Krzysztof 335ZAZBIEGANIM 302M 501:30:23.00240:23:0621,1+00:10:374:1714,0
6SKWARYŁO Dariusz 573STOCZNIOWIEC POZNAŃKÓRNIKM 303M 601:31:12.00239:01:0721,1+00:11:264:1913,9
7IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 202M 701:32:39.00203:21:4421,1+00:12:534:2313,7
8KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 402M 801:33:14.00312:31:4021,1+00:13:284:2513,6
9CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 401K 101:34:36.00263:55:0321,1+00:14:504:2913,4
10WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 203M 901:35:47.00485:41:3421,1+00:16:014:3213,2
11ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 304M 1001:35:54.00329:56:0521,1+00:16:084:3213,2
12ŁOŚ Jarosław 64#RUSZ4LITERYPARSÓWM 305M 1101:35:55.00502:25:0221,1+00:16:094:3213,2
13SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 204M 1201:37:54.00286:59:4221,1+00:18:084:3812,9
14BIELATKO Marcin 463DRAWNODRAWNOM 306M 1301:38:20.00144:02:0421,1+00:18:344:3912,9
15BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 403M 1401:38:37.00086:24:5121,1+00:18:514:4012,8
16DUDEK Maciej 1057RYBNIKK 301K 201:39:16.00001:39:1621,1+00:19:304:4212,8
17BRYGAŁA Magdalena 99976-150K 402K 301:40:25.00024:57:1721,1+00:20:394:4512,6
18MINOROWICZ Paweł 65SZCZECINM 307M 1501:41:37.00288:59:3821,1+00:21:514:4812,5
19SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 308M 1601:41:56.00096:24:5421,1+00:22:104:4912,4
20DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 309M 1701:42:08.00001:42:0821,1+00:22:224:5012,4
21LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 205M 1801:42:37.00576:23:3521,1+00:22:514:5112,3
22SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 3010M 1901:42:42.00048:52:2221,1+00:22:564:5212,3
23BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 3011M 2001:42:48.00384:29:0521,1+00:23:024:5212,3
24AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 3012M 2101:42:54.00120:50:1721,1+00:23:084:5212,3
25MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 206M 2201:43:01.00478:52:2821,1+00:23:154:5212,3
26WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 403K 401:43:06.00048:54:5521,1+00:23:204:5312,3
27TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 404M 2301:43:23.00142:15:4721,1+00:23:374:5312,2
28MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 3013M 2401:43:31.00144:34:2021,1+00:23:454:5412,2
29WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 3014M 2501:44:10.00001:44:1021,1+00:24:244:5612,2
30PAKOS Marta 68712 BZPIASECZNIKK 302K 501:44:26.00000:56:4421,1+00:24:404:5612,1
31KOWALAK Robert 951KOSTRZYNM 3015M 2601:44:47.00097:24:2521,1+00:25:014:5712,1
32COELHO Tulio 30LISBOAM 501M 2701:44:49.00082:41:4721,1+00:25:034:5812,1
33DEMBIŃSKI Maciej 164TRZEBIATÓWM 502M 2801:45:27.00446:47:1321,1+00:25:414:5912,0
34JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 207M 2901:46:18.00094:14:3021,1+00:26:325:0211,9
35BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 405M 3001:46:23.00109:04:0221,1+00:26:375:0211,9
36KOŁACKI Paweł 154SZCZECINM 3016M 3101:47:12.00303:31:3821,1+00:27:265:0411,8
37HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 406M 3201:47:19.00120:27:5221,1+00:27:335:0511,8
38BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 407M 3301:47:31.00001:47:3121,1+00:27:455:0511,8
39CHARĘZA Marcin 1036SZCZECINM 3017M 3401:47:37.00168:57:4521,1+00:27:515:0611,8
40ZIELIŃSKA Renata 1067BIELICEK 501K 601:47:54.00048:38:5721,1+00:28:085:0611,7
41SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 3018M 3501:48:19.00001:48:1921,1+00:28:335:0811,7
42BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 3019M 3601:48:24.00001:00:2421,1+00:28:385:0811,7
43JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 503M 3701:48:26.00001:48:2621,1+00:28:405:0811,7
44DUDEK Marcin 278SZCZECINM 408M 3801:48:34.00291:36:3321,1+00:28:485:0811,7
45DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 3020M 3901:48:36.00336:07:2321,1+00:28:505:0811,7
46SZLESZYŃSKI Andrzej 719OLSZTYNM 504M 4001:49:04.00144:56:0921,1+00:29:185:1011,6
47KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 208M 4101:49:20.00144:27:5721,1+00:29:345:1011,6
48BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 209M 4201:49:31.00524:57:0121,1+00:29:455:1111,6
49RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 409M 4301:49:37.00121:15:2621,1+00:29:515:1111,5
50ZARYCZAŃSKI Michał 786SZCZECINM 3021M 4401:49:38.00287:59:4821,1+00:29:525:1111,5
51KOMOROWSKA Marcelina 1009GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK 201K 701:49:57.00072:48:2321,1+00:30:115:1211,5
52ROGULSKA-NOWAK Justyna 1175KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 303K 801:50:09.00000:57:5121,1+00:30:235:1311,5
53KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 3022M 4501:50:11.00335:48:5921,1+00:30:255:1311,5
54DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 2010M 4601:50:16.00337:57:2321,1+00:30:305:1311,5
55NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 4010M 4701:50:20.00288:57:0121,1+00:30:345:1311,5
56WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 3023M 4801:50:22.00444:42:0221,1+00:30:365:1311,5
57KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 4011M 4901:50:23.00169:00:1121,1+00:30:375:1311,5
58KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 4012M 5001:50:45.00362:44:3921,1+00:30:595:1411,4
59GAZDOWICZ Michał 465BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZAPRZYSIETNICAM 2011M 5101:50:57.00001:29:0021,1+00:31:115:1511,4
60ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 2012M 5201:51:02.00049:04:2521,1+00:31:165:1511,4
61ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 2013M 5301:51:06.00067:44:4221,1+00:31:205:1511,4
62MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 2014M 5401:51:12.00001:51:1221,1+00:31:265:1611,4
63BIENIEK Piotr 296AMATORSZCZECINM 505M 5501:51:14.00048:53:2321,1+00:31:285:1611,4
64SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 3024M 5601:51:23.00111:24:2121,1+00:31:375:1611,4
65KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 3025M 5701:51:28.00096:05:0421,1+00:31:425:1611,4
66REIM Sebastian 343BERLINM 3026M 5801:52:23.00049:01:0121,1+00:32:375:1911,3
67SEDLACZEK Anna 2GORZÓW WIELKOPOLSKIK 304K 901:52:24.00139:49:0621,1+00:32:385:1911,3
68SURAŻYŃSKI Bartosz 1061GĄBINM 3027M 5901:52:42.00192:09:0221,1+00:32:565:2011,2
69GAJDZIŃSKA Anna 263SZCZECINK 305K 1001:52:45.00096:40:0321,1+00:32:595:2011,2
70LIS Tomasz 789TARNÓWM 3028M 6001:53:00.00085:49:0321,1+00:33:145:2111,2
71KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 3029M 6101:53:01.00129:43:5321,1+00:33:155:2111,2
72NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 4013M 6201:53:07.00091:03:0421,1+00:33:215:2111,2
73GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 3030M 6301:53:08.00267:11:4621,1+00:33:225:2111,2
74PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 4014M 6401:53:27.00026:16:2521,1+00:33:415:2211,2
75KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 3031M 6501:53:52.00070:29:2021,1+00:34:065:2311,1
76KULAK Paulina 213OZOROWICEK 306K 1101:53:56.00240:38:1821,1+00:34:105:2311,1
77BORKOWSKA Agnieszka 664SZCZECINK 307K 1201:54:09.00001:54:0921,1+00:34:235:2411,1
78KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 3032M 6601:54:09.00336:32:5021,1+00:34:235:2411,1
79JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 4015M 6701:54:13.00447:50:5621,1+00:34:275:2511,1
80STASZKIEWICZ Lucyna 10191967BYDGOSZCZK 502K 1301:54:13.00001:54:1321,1+00:34:275:2411,1
81KRZYWIEC Marcin 129POLICEM 3033M 6801:54:15.00146:29:4721,1+00:34:295:2411,1
82RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 4016M 6901:54:15.00144:54:3521,1+00:34:295:2411,1
83ADAMOWICZ Sylwia 385TORPEDYBEZRZECZEK 404K 1401:54:17.00360:46:0421,1+00:34:315:2411,1
84GOŁACKA Katarzyna 1071WOŁCZKOWOK 202K 1501:54:28.00260:08:2721,1+00:34:425:2511,1
85LEP Łukasz 431ELBLĄGM 3034M 7001:54:37.00001:54:3721,1+00:34:515:2511,0
86ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 506M 7101:54:48.00144:41:3121,1+00:35:025:2611,0
87OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 4017M 7201:54:55.00279:06:2721,1+00:35:095:2611,0
88SOLECKA Katarzyna 176KRAKÓWK 203K 1601:54:56.00001:54:5621,1+00:35:105:2611,0
89KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 4018M 7301:54:56.00049:18:4521,1+00:35:105:2611,0
90OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 2015M 7401:54:57.00279:05:5421,1+00:35:115:2611,0
91MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 3035M 7501:55:10.00043:23:3321,1+00:35:245:2711,0
92FELTYNOWSKA Asia 20SZCZECINK 204K 1701:55:11.00254:25:5521,1+00:35:255:2711,0
93WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 3036M 7601:55:12.00070:18:5921,1+00:35:265:2711,0
94ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 4019M 7701:55:13.00120:53:4521,1+00:35:275:2711,0
95BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 3037M 7801:55:24.00670:22:1221,1+00:35:385:2811,0
96DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 507M 7901:55:25.00072:59:0121,1+00:35:395:2811,0
97NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 405K 1801:55:28.00001:55:2821,1+00:35:425:2811,0
98PONCYLIUSZ Monika 833NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWK 308K 1901:55:39.00026:38:0221,1+00:35:535:2810,9
99POLAŃCZYK Paulina 15KACPER&ZUZIAALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 309K 2001:55:39.00504:51:5421,1+00:35:535:2810,9
100BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 4020M 8001:55:39.00001:55:3921,1+00:35:535:2810,9
101STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 406K 2101:55:49.00672:27:5921,1+00:36:035:2910,9
102ZAJAS Krzysztof 49SZCZECINM 3038M 8101:55:54.00049:05:2521,1+00:36:085:2910,9
103ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 508M 8201:55:54.00024:47:2921,1+00:36:085:2910,9
104KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 4021M 8301:55:56.00001:55:5621,1+00:36:105:2910,9
105SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 3039M 8401:56:00.00132:42:2821,1+00:36:145:2910,9
106ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 407K 2201:56:09.00145:02:1921,1+00:36:235:3010,9
107JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 3040M 8501:56:12.00480:28:1721,1+00:36:265:3010,9
108MIELNIK Michał 382SZCZECINM 2016M 8601:56:21.00001:56:2121,1+00:36:355:3010,9
109KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 3041M 8701:56:21.00169:08:0121,1+00:36:355:3010,9
110WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 509M 8801:56:29.00454:57:1521,1+00:36:435:3110,9
111SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 3042M 8901:56:37.00300:39:0521,1+00:36:515:3110,9
112PRZYBYSZEWSKI Marcin 18612BZSZCZECINM 2017M 9001:56:38.00079:49:1121,1+00:36:525:3110,9
113MAJKA Maja 927KRUPSKI MŁYNK 3010K 2301:56:42.00049:02:4521,1+00:36:565:3110,8
114REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 2018M 9101:56:44.00001:56:4421,1+00:36:585:3110,8
115DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 3043M 9201:56:54.00071:49:5521,1+00:37:085:3210,8
116LASZCZAK Judyta 938PKO BP SAPOZNAŃK 3011K 2401:56:55.00288:56:2621,1+00:37:095:3210,8
117NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 3044M 9301:56:58.00001:56:5821,1+00:37:125:3210,8
118GIZA Bogumiła 264JAWORZNOK 205K 2501:57:11.00049:09:5321,1+00:37:255:3310,8
119UMIŃSKI Piotr 665MRĄGOWOM 3045M 9401:57:14.00456:32:3321,1+00:37:285:3310,8
120JACOBY Melanie 248ITAXUECKERMÜNDEK 3012K 2601:57:14.00168:23:5721,1+00:37:285:3310,8
121WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 3046M 9501:57:18.00288:33:0421,1+00:37:325:3310,8
122NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 3047M 9601:57:20.00001:03:1221,1+00:37:345:3310,8
123MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 4022M 9701:57:21.00108:18:2421,1+00:37:355:3310,8
124SZEWCZYK Karolina 637POZNAŃK 3013K 2701:57:26.00337:02:3921,1+00:37:405:3310,8
125ADACH Anna 712LESZNOK 408K 2801:57:30.00097:14:1421,1+00:37:445:3410,8
126WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 4023M 9801:57:31.00048:41:1221,1+00:37:455:3410,8
127SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 2019M 9901:57:39.00025:26:3121,1+00:37:535:3410,8
128PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 4024M 10001:57:40.00120:56:4221,1+00:37:545:3410,8
129KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 3048M 10101:57:42.00001:05:0021,1+00:37:565:3410,8
130DERBISZEWSKI Robert 775SZCZECINM 2020M 10201:57:42.00350:31:1821,1+00:37:565:3410,8
131SIWEK Magdalena 481BEZRZECZEK 3014K 2901:57:42.00472:01:5121,1+00:37:565:3410,8
132NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 602M 10301:57:53.00001:57:5321,1+00:38:075:3510,7
133LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 3049M 10401:57:54.00525:55:0721,1+00:38:085:3510,7
134MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 409K 3001:57:58.00146:17:1921,1+00:38:125:3510,7
135TUZIMEK Piotr 1244M 4025M 10501:58:06.00034:43:2521,1+00:38:205:3510,7
136NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 4026M 10601:58:15.00264:54:2621,1+00:38:295:3610,7
137PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 2021M 10701:58:20.00127:00:1521,1+00:38:345:3610,7
138GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 4027M 10801:58:25.00286:33:5921,1+00:38:395:3610,7
139ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 5010M 10901:58:28.00169:39:2921,1+00:38:425:3610,7
140PIECHOTA Artur 836WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWISZCZECINM 3050M 11001:58:34.00166:45:4321,1+00:38:485:3710,7
141KRÓL Pola 182KRAKÓWK 206K 3101:58:45.00336:36:1421,1+00:38:595:3710,7
142ŚWIREK Dominika 484KRAKÓWK 3015K 3201:58:48.00240:49:5321,1+00:39:025:3710,7
143SYC Piotr 657SZCZECINM 3051M 11101:58:50.00624:24:0721,1+00:39:045:3710,7
144CYBUL Anna 520BYDGOSZCZK 4010K 3301:58:52.00048:40:3821,1+00:39:065:3810,7
145BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 3016K 3401:59:04.00025:00:2421,1+00:39:185:3810,6
146URBANIAK Remigiusz 829OBORNIKIM 3052M 11201:59:05.00288:24:0321,1+00:39:195:3810,6
147KOT Arkadiusz 76BAGNAM 5011M 11301:59:05.00048:47:2421,1+00:39:195:3810,6
148KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 5012M 11401:59:09.00288:20:0221,1+00:39:235:3810,6
149NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 5013M 11501:59:22.00168:40:0921,1+00:39:365:3910,6
150MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 2022M 11601:59:23.00385:02:1121,1+00:39:375:3910,6
151KLETT Agata 1013GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 3017K 3501:59:32.00336:40:0821,1+00:39:465:3910,6
152OKRĘGLICKA Barbara 371RUN PASJABYDGOSZCZK 503K 3601:59:33.00168:34:0121,1+00:39:475:3910,6
153KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 4028M 11701:59:34.00001:59:3421,1+00:39:485:4010,6
154PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 2023M 11801:59:36.00072:44:3021,1+00:39:505:4010,6
155PARNOWSKA Marlena 105312BZCZARNKOWOK 3018K 3701:59:47.00001:02:0021,1+00:40:015:4010,6
156BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 4029M 11901:59:57.00179:02:3221,1+00:40:115:4110,6
157GAJDA Beata 777KRAKOWK 504K 3802:00:05.00002:00:0521,1+00:40:195:4110,5
158ŻUBERT Natalia 675SZCZECINK 3019K 3902:00:22.00648:32:5221,1+00:40:365:4210,5
159KACZMAREK Monika 726PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLK 3020K 4002:00:24.00384:30:2621,1+00:40:385:4210,5
160CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 3053M 12002:00:24.00110:00:2221,1+00:40:385:4210,5
161CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 3054M 12102:00:30.00384:45:4721,1+00:40:445:4210,5
162PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 5014M 12202:00:33.00096:54:0821,1+00:40:475:4210,5
163SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 4030M 12302:00:34.00408:20:3121,1+00:40:485:4210,5
164SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 3055M 12402:00:38.00241:44:1221,1+00:40:525:4310,5
165BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 4011K 4102:00:43.00048:56:5821,1+00:40:575:4310,5
166GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 3056M 12502:00:44.00144:45:3221,1+00:40:585:4310,5
167KOŻYCZAK Aleksandra 198SOLEC KUJAWSKIK 207K 4202:00:52.00168:34:4321,1+00:41:065:4310,5
168MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 2024M 12602:00:53.00216:40:2021,1+00:41:075:4310,5
169ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata 988PYRZYCEK 208K 4302:00:54.00216:40:2121,1+00:41:085:4310,5
170OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+1M 12702:01:03.00432:28:1821,1+00:41:175:4410,5
171JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 4012K 4402:01:04.00505:50:5821,1+00:41:185:4410,4
172TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 3057M 12802:01:16.00097:04:0821,1+00:41:305:4410,4
173MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 2025M 12902:01:24.00002:01:2421,1+00:41:385:4510,4
174HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 4031M 13002:01:32.00336:40:4921,1+00:41:465:4510,4
175NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 4032M 13102:01:35.00144:53:2221,1+00:41:495:4510,4
176RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 4013K 4502:01:40.00264:34:2121,1+00:41:545:4510,4
177RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4014K 4602:01:44.00002:01:4421,1+00:41:585:4610,4
178JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 3058M 13202:01:45.00025:28:0521,1+00:41:595:4610,4
179KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 4033M 13302:01:46.00338:40:1921,1+00:42:005:4610,4
180ZUBRZYCKA Emilia 178SZCZECINK 209K 4702:01:48.00130:59:0321,1+00:42:025:4610,4
181PILAWSKI Piotr 268POLICEM 2026M 13402:01:51.00336:59:1321,1+00:42:055:4610,4
182DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 2027M 13502:01:57.00288:30:0621,1+00:42:115:4610,4
183RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 3059M 13602:01:58.00549:14:2921,1+00:42:125:4610,4
184KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 4034M 13702:02:08.00216:28:4921,1+00:42:225:4710,4
185KALINKA-BASZUN Daria 510GLIWICEK 3021K 4802:02:19.00067:33:3621,1+00:42:335:4710,4
186BLICHARZ Kamila 1125WROCŁAWK 3022K 4902:02:23.00384:30:2021,1+00:42:375:4810,3
187TEŚLUK Marcin 6CHOSZCZNOM 3060M 13802:02:35.00504:39:5321,1+00:42:495:4810,3
188SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 4035M 13902:02:39.00315:27:5521,1+00:42:535:4810,3
189KĘDZIORA Małgorzata 680SZCZECINK 2010K 5002:02:42.00502:01:4621,1+00:42:565:4810,3
190DOLATA Marcin 187GDYNIAM 4036M 14002:02:46.00002:02:4621,1+00:43:005:4910,3
191SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 3061M 14102:02:54.00002:02:5421,1+00:43:085:4910,3
192JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 3062M 14202:03:01.00336:50:1021,1+00:43:155:4910,3
193PRZEWOSKA Paulina 5TRITON KONINBRZEŹNOK 3023K 5102:03:05.00214:49:0621,1+00:43:195:5010,3
194OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 3063M 14302:03:08.00119:58:1121,1+00:43:225:5010,3
195STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 4037M 14402:03:12.00167:54:0121,1+00:43:265:5010,3
196MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 2028M 14502:03:16.00576:54:5721,1+00:43:305:5010,3
197KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 4038M 14602:03:28.00144:51:3021,1+00:43:425:5110,3
198SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 5015M 14702:03:28.00073:04:1921,1+00:43:425:5110,3
199KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 4039M 14802:03:30.00165:11:5221,1+00:43:445:5110,3
200HUDECKI Dominik 73M 3064M 14902:03:38.00528:39:4121,1+00:43:525:5110,2
201SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 2029M 15002:03:57.00528:42:2221,1+00:44:115:5210,2
202KAMIŃSKI Kamil 342LUBINM 3065M 15102:03:57.00161:11:4421,1+00:44:115:5210,2
203MIŚ Paweł 969BYTOMM 3066M 15202:04:03.00120:58:2321,1+00:44:175:5210,2
204KOBA Magda 238SZCZECINK 3024K 5202:04:06.00336:33:2521,1+00:44:205:5210,2
205SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 2030M 15302:04:06.00168:47:3221,1+00:44:205:5210,2
206MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 3067M 15402:04:06.00146:52:2521,1+00:44:205:5210,2
207KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 3068M 15502:04:07.00390:10:4921,1+00:44:215:5210,2
208GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 2031M 15602:04:09.00120:30:1021,1+00:44:235:5310,2
209SIENKIEWICZ Robert 522ZAŁOMM 5016M 15702:04:10.00115:29:1221,1+00:44:245:5310,2
210KOSTRZEWSKA - BOSAK Paulina 201GOSCINIEC TEAMGNIEZNOK 3025K 5302:04:13.00168:56:4421,1+00:44:275:5310,2
211KNOP Damian 363GEBERIT TEAMKOŁOM 3069M 15802:04:19.00002:04:1921,1+00:44:335:5310,2
212GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 603M 15902:04:21.00073:07:1521,1+00:44:355:5310,2
213KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 3070M 16002:04:22.00002:04:2221,1+00:44:365:5310,2
214RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 2032M 16102:04:26.00360:35:0621,1+00:44:405:5310,2
215CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 604M 16202:04:27.00002:04:2721,1+00:44:415:5310,2
216LOBA Arkadiusz 1243M 2033M 16302:04:28.00594:54:2421,1+00:44:425:5310,2
217KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 4040M 16402:04:29.00072:45:1121,1+00:44:435:5310,2
218LASZKIEWICZ Patrycja 944SZCZECINK 4015K 5402:04:41.00096:48:0221,1+00:44:555:5410,2
219JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 3071M 16502:04:43.00119:44:1321,1+00:44:575:5410,2
220PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 4016K 5502:04:44.00337:05:2221,1+00:44:585:5610,1
221ZIELIŃSKI Marcin 693GORZÓW WLKP.M 3072M 16602:04:56.00002:04:5621,1+00:45:105:5510,1
222GABRYLEWSKA-KOTIK Mirosława 1066BIAŁYSTOKK 3026K 5602:04:57.00408:29:0021,1+00:45:115:5610,1
223KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 5017M 16702:04:58.00049:03:0021,1+00:45:125:5510,1
224ZATOŃSKI Robert 640GDYNIAM 2034M 16802:05:06.00002:05:0621,1+00:45:205:5510,1
225FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 4041M 16902:05:09.00361:00:1921,1+00:45:235:5510,1
226DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 4017K 5702:05:11.00287:34:1621,1+00:45:255:5810,1
227KOLBER Karol 858GNIEZNOM 2035M 17002:05:15.00120:21:1321,1+00:45:295:5610,1
228SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 2036M 17102:05:16.00097:55:2621,1+00:45:305:5610,1
229POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 4042M 17202:05:25.00192:30:5121,1+00:45:395:5610,1
230KACIUPA Arkadiusz 495ULIKOWOM 2037M 17302:05:28.00648:32:1421,1+00:45:425:5610,1
231SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 3073M 17402:05:28.00115:34:5621,1+00:45:425:5610,1
232FARGANUS Monika 815ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK 3027K 5802:05:30.00001:04:1121,1+00:45:445:5610,1
233KOLBER Monika 859GNIEZNOK 3028K 5902:05:31.00120:20:5621,1+00:45:455:5610,1
234SĘK Marcin 908SZCZECINM 3074M 17502:05:33.00195:13:3921,1+00:45:475:5710,1
235CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 3075M 17602:05:36.00408:57:3621,1+00:45:505:5710,1
236GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 2038M 17702:05:44.00120:30:1821,1+00:45:585:5710,1
237MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 4018K 6002:05:49.00240:30:0421,1+00:46:035:5710,1
238KOWALCZYK Monika 900WARSZAWAK 3029K 6102:05:52.00169:52:3721,1+00:46:065:5710,1
239SZAKOŁA Paweł 226MIERZYNM 3076M 17802:05:53.00002:05:5321,1+00:46:075:5710,1
240JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5018M 17902:05:53.00002:05:5321,1+00:46:075:5710,1
241ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 2039M 18002:06:00.00360:30:0021,1+00:46:145:5810,0
242ŚLACHCIAK Joanna 817GNIEZNOK 505K 6202:06:01.00168:26:3921,1+00:46:155:5810,0
243ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 5019M 18102:06:01.00168:26:3921,1+00:46:155:5810,0
244SAWA Malwina 993SZCZECINK 3030K 6302:06:03.00122:01:4821,1+00:46:175:5910,0
245RADWAN Olimpia 698WROCŁAWK 4019K 6402:06:03.00576:42:4521,1+00:46:175:5810,0
246BLICHARSKA Marta 114112BZ TEAMSZCZECINK 3031K 6502:06:18.00025:05:2021,1+00:46:325:5910,0
247WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 2040M 18202:06:21.00168:42:1121,1+00:46:355:5910,0
248OKRĄGŁA Agnieszka 17BEZRZECZEK 3032K 6602:06:22.00432:42:5821,1+00:46:365:5910,0
249SIU Artur 791WROCŁAWM 3077M 18302:06:25.00236:50:1121,1+00:46:395:5910,0
250KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 3078M 18402:06:28.00205:01:3421,1+00:46:425:5910,0
251PIETRZAK Jolanta 648BYTOMK 3033K 6702:06:36.00216:36:5321,1+00:46:506:0010,0
252PIETRZAK Katarzyna 242LUBLINK 3034K 6802:06:37.00144:26:1921,1+00:46:516:0010,0
253WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 4020K 6902:06:39.00001:08:2721,1+00:46:536:0010,0
254KALINOWSKI Łukasz 460SZCZECINM 3079M 18502:06:43.00576:32:5721,1+00:46:576:0010,0
255LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 2041M 18602:06:44.00096:58:4421,1+00:46:586:0010,0
256SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 3080M 18702:06:48.00097:06:3521,1+00:47:026:0010,0
257SODNOMGOMBO Alimaa 98FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 506K 7002:07:00.00002:07:0021,1+00:47:146:0110,0
258BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 3081M 18802:07:07.00120:41:2921,1+00:47:216:0110,0
259JACHYM Jakub 561CZELADŹM 3082M 18902:07:07.00000:59:4121,1+00:47:216:0110,0
260LEWSZYK Anna 890SZCZECINK 507K 7102:07:12.00432:32:5821,1+00:47:266:0110,0
261BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 3083M 19002:07:13.00120:42:2121,1+00:47:276:0110,0
262HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 3035K 7202:07:18.00002:07:1821,1+00:47:326:019,9
263POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 4021K 7302:07:18.00097:01:0021,1+00:47:326:019,9
264GOŁUBOWICZ Marzena 409SZCZECINK 3036K 7402:07:21.00120:42:3321,1+00:47:356:029,9
265WALASZCZYK Patrycja 987KANIÓWK 2011K 7502:07:21.00169:07:5521,1+00:47:356:029,9
266IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 4022K 7602:07:29.00303:23:5021,1+00:47:436:029,9
267ŁUSIAK Małgorzata 825SZCZECINK 4023K 7702:07:33.00096:31:5021,1+00:47:476:029,9
268LACH Marta 941SLOW JOGINNG BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 4024K 7802:07:34.00049:10:3821,1+00:47:486:029,9
269WICIAK Natalia 819SZCZECINK 3037K 7902:07:35.00073:32:1621,1+00:47:496:029,9
270MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 4025K 8002:07:35.00022:47:2021,1+00:47:496:029,9
271OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 2042M 19102:07:37.00158:09:3121,1+00:47:516:029,9
272WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 4043M 19202:07:44.00049:06:4021,1+00:47:586:039,9
273KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 4044M 19302:07:45.00024:46:4421,1+00:47:596:039,9
274SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 4045M 19402:07:46.00049:06:4721,1+00:48:006:039,9
275MORAWIAK Krzysztof 1826M 3084M 19502:07:51.00072:30:0121,1+00:48:056:039,9
276SZCZEPARA Katarzyna 655KRAKÓWK 2012K 8102:07:54.00384:22:5121,1+00:48:086:039,9
277KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 4046M 19602:07:56.00002:07:5621,1+00:48:106:039,9
278GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 3085M 19702:07:57.00389:07:2321,1+00:48:116:039,9
279GROCHALSKA Agata 462SZCZECINK 508K 8202:07:57.00480:42:1321,1+00:48:116:039,9
280RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 4047M 19802:08:09.00255:42:3221,1+00:48:236:059,8
281SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 3086M 19902:08:21.00073:08:0121,1+00:48:356:049,9
282ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 3087M 20002:08:27.00096:32:2421,1+00:48:416:059,9
283SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 420SZCZECINK 3038K 8302:08:37.00287:38:1121,1+00:48:516:059,8
284KOBYŁECKA Sylwia 361TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 3039K 8402:08:38.00002:08:3821,1+00:48:526:059,8
285BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 4048M 20102:08:40.00002:08:4021,1+00:48:546:059,8
286DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 3088M 20202:08:49.00047:41:3721,1+00:49:036:069,8
287DUDA Karolina 1191988OLKUSZK 3040K 8502:08:49.00002:08:4921,1+00:49:036:069,8
288PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 4026K 8602:08:52.00049:00:0721,1+00:49:066:069,8
289WÓJCIK Aleksandra 592WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKK 3041K 8702:08:52.00144:59:0421,1+00:49:066:069,8
290SZUDERA Kamila 196SZCZECINK 3042K 8802:08:53.00215:55:1721,1+00:49:076:069,8
291MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 4027K 8902:08:54.00131:48:3521,1+00:49:086:069,8
292DĄBROWSKA Joanna 962POGÓRZEK 3043K 9002:09:00.00193:05:1021,1+00:49:146:069,8
293MINER Artur 75SZCZECINM 4049M 20302:09:06.00123:33:5521,1+00:49:206:079,8
294SEWERYN Karolina 654POZNAŃK 2013K 9102:09:10.00048:57:2421,1+00:49:246:079,8
295GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 4050M 20402:09:27.00289:17:0021,1+00:49:416:089,8
296MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 4051M 20502:09:29.00022:11:4321,1+00:49:436:089,8
297SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 4028K 9202:09:44.00049:08:3921,1+00:49:586:089,8
298PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 4052M 20602:09:56.00002:09:5621,1+00:50:106:099,7
299ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 3089M 20702:09:57.00326:38:1321,1+00:50:116:099,7
300KUJDA Renata 677KAŁUSZYNK 3044K 9302:10:09.00120:30:2521,1+00:50:236:109,7
301TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 3090M 20802:10:11.00120:20:4621,1+00:50:256:109,7
302RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 3091M 20902:10:13.00576:45:3221,1+00:50:276:109,7
303WOSZCZYŃSKI Adrian 161WARSZAWAM 2043M 21002:10:13.00467:19:1621,1+00:50:276:109,7
304WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 2044M 21102:10:15.00048:59:0121,1+00:50:296:109,7
305LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4053M 21202:10:17.00116:07:1821,1+00:50:316:109,7
306MANDUK-CZYŻYK Nina 459MEDICONSULTSZCZECINK 3045K 9402:10:17.00313:14:3721,1+00:50:316:109,7
307SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 3046K 9502:10:19.00121:15:4021,1+00:50:336:109,7
308MIKOŁAJCZYK Alicja 112AGB NYGUS CHOJNATRZCIŃSKO-ZDRÓJK 3047K 9602:10:19.00361:13:3221,1+00:50:336:109,7
309KOWALCZYK Mirosławao 352PYRZYCEK 509K 9702:10:24.00049:05:5321,1+00:50:386:109,7
310LEŃ Joanna 599ŻARYK 4029K 9802:10:26.00116:07:1021,1+00:50:406:109,7
311HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 3092M 21302:10:27.00097:57:5621,1+00:50:416:109,7
312KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 2045M 21402:10:31.00002:10:3121,1+00:50:456:119,7
313PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 490SZCZECINK 3048K 9902:10:34.00343:24:2421,1+00:50:486:119,7
314KOCZWARA Anna 1055SMOK WAWELSKIKRAKÓWK 3049K 10002:10:36.00002:10:3621,1+00:50:506:119,7
315MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 4030K 10102:10:42.00002:10:4221,1+00:50:566:119,7
316RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 4054M 21502:10:50.00096:36:0021,1+00:51:046:129,7
317NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 4055M 21602:10:50.00502:32:4021,1+00:51:046:129,7
318WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 4031K 10202:10:52.00002:10:5221,1+00:51:066:129,7
319TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 4056M 21702:10:53.00072:51:0821,1+00:51:076:129,7
320NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 2046M 21802:10:56.00502:32:3421,1+00:51:106:129,7
321URASINSKA Elżbieta 116SZCZECINK 5010K 10302:11:01.00072:51:2021,1+00:51:156:129,7
322DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 2047M 21902:11:03.00002:11:0321,1+00:51:176:129,7
323BILIŃSKI Zbigniew 818SZCZECINM 5020M 22002:11:06.00187:29:5921,1+00:51:206:129,7
324NOWAK Monika 899GDAŃSKK 4032K 10402:11:07.00261:28:5421,1+00:51:216:129,7
325KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 3093M 22102:11:17.00108:00:3321,1+00:51:316:139,6
326PONCYLIUSZ Rafał 1087NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWM 3094M 22202:11:19.00538:52:2721,1+00:51:336:139,6
327ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 3095M 22302:11:20.00096:14:5921,1+00:51:346:139,6
328PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 4057M 22402:11:22.00250:24:1221,1+00:51:366:139,6
329OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 4033K 10502:11:22.00073:36:1221,1+00:51:366:139,6
330HOŁOWACZ Tomasz 754KONDYCJAWARSZAWAM 70+2M 22502:11:22.00529:18:4521,1+00:51:366:139,6
331ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 4058M 22602:11:24.00336:33:5321,1+00:51:386:139,6
332ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 2048M 22702:11:25.00002:11:2521,1+00:51:396:139,6
333ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 4059M 22802:11:37.00456:38:5521,1+00:51:516:149,6
334GARBACKI Igor 797SZCZECINM 2049M 22902:11:39.00504:31:2021,1+00:51:536:149,6
335SZYDZIAK Kamila 824BYTOMK 3050K 10602:11:40.00288:30:2721,1+00:51:546:149,6
336WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 4034K 10702:11:43.00002:11:4321,1+00:51:576:149,6
337MADERA Marcin 914SZCZECINM 3096M 23002:11:57.00048:58:5021,1+00:52:116:159,6
338TYCZYŃSKA Małgorzata 1042SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓWK 5011K 10802:11:59.00122:10:0621,1+00:52:136:159,6
339KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 4035K 10902:12:00.00097:08:0021,1+00:52:146:159,6
340NASTAŁY Wiktoria 857RUMIAK 2014K 11002:12:01.00002:12:0121,1+00:52:156:159,6
341NOWAKOWSKA Edyta 996GDAŃSKK 2015K 11102:12:11.00072:12:0721,1+00:52:256:159,6
342MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 4060M 23102:12:12.00168:11:4521,1+00:52:266:159,6
343KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 3097M 23202:12:13.00096:48:1921,1+00:52:276:229,4
344DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 4061M 23302:12:22.00432:31:0721,1+00:52:366:169,6
345CHOSZCZ Agnieszka 930LINIAK 5012K 11202:12:24.00168:30:4121,1+00:52:386:169,6
346ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 4036K 11302:12:24.00002:12:2421,1+00:52:386:169,6
347RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 4037K 11402:12:31.00240:56:4521,1+00:52:456:169,6
348KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 3098M 23402:12:35.00061:54:0121,1+00:52:496:179,5
349DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 4038K 11502:12:39.00025:08:4721,1+00:52:536:179,5
350FRĄCKOWSKA Patrycja 1016GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 3051K 11602:12:40.00216:31:2521,1+00:52:546:179,5
351WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 4039K 11702:12:49.00072:57:0821,1+00:53:036:179,5
352PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna 896LUBAŃK 3052K 11802:12:51.00447:21:5721,1+00:53:056:179,5
353GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 4062M 23502:12:52.00361:14:4021,1+00:53:066:179,5
354MOŃ Bartłomiej 1108WARSAWM 3099M 23602:12:55.00002:12:5521,1+00:53:096:179,5
355PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 4063M 23702:13:01.00002:13:0121,1+00:53:156:189,5
356JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30100M 23802:13:02.00002:13:0221,1+00:53:166:189,5
357GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 5021M 23902:13:02.00144:48:3621,1+00:53:166:189,5
358MICHALAK Anna 132KOSZALINK 3053K 11902:13:06.00192:57:1621,1+00:53:206:189,5
359ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 30101M 24002:13:10.00001:06:3521,1+00:53:246:189,5
360PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30102M 24102:13:11.00110:39:2621,1+00:53:256:189,5
361DREWNIAK Artur 1029KIELNOM 30103M 24202:13:14.00073:08:1521,1+00:53:286:189,5
362WIETRZYK Adriana 929WROCLAWK 4040K 12002:13:15.00527:29:5621,1+00:53:296:189,5
363BEJNAROWICZ Oliwia 747SZCZECINK 2016K 12102:13:17.00192:34:1221,1+00:53:316:199,5
364WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 4064M 24302:13:22.00072:57:5221,1+00:53:366:199,5
365ROMAŃSKA Joanna 177POLICEK 3054K 12202:13:24.00121:02:1021,1+00:53:386:209,4
366GAWROŃSKA Angelika 83GORZÓW WLKP.K 2017K 12302:13:24.00002:13:2421,1+00:53:386:199,5
367LASZCZYK Nadia 844REDAK 3055K 12402:13:26.00002:13:2621,1+00:53:406:219,4
368CZYŻYK Przemysław 458SZCZECINM 30104M 24402:13:28.00313:15:5021,1+00:53:426:199,5
369CHMIELUK Arkadiusz 479JELCZ-LASKOWICEM 2050M 24502:13:30.00002:13:3021,1+00:53:446:209,5
370JESIŃSKA Monika 591SZCZECINK 3056K 12502:13:44.00312:36:5421,1+00:53:586:209,5
371MARECKA Anna 179POZNAŃK 2018K 12602:13:49.00002:13:4921,1+00:54:036:229,4
372ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 4065M 24602:13:52.00337:06:3021,1+00:54:066:209,5
373ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 2051M 24702:13:52.00476:55:5321,1+00:54:066:209,5
374KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 4041K 12702:13:55.00096:45:4321,1+00:54:096:209,5
375OSTASZEWSKA Zofia 780BIAŁYSTOKK 2019K 12802:13:59.00288:28:5521,1+00:54:136:219,4
376KRAWCZEWSKA Karolina 1010OSIELSKOK 3057K 12902:14:00.00336:53:0021,1+00:54:146:219,4
377MARENDZIAK Wiktor 796SZCZECINM 2052M 24802:14:01.00576:31:1621,1+00:54:156:219,4
378BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30105M 24902:14:02.00360:49:5021,1+00:54:166:219,4
379PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30106M 25002:14:06.00116:13:1221,1+00:54:206:219,4
380KAP Michał 705SZCZECINM 30107M 25102:14:06.00192:47:4721,1+00:54:206:219,4
381PATYNOWSKI Maciej 503SZCZECINM 30108M 25202:14:09.00359:07:1321,1+00:54:236:219,4
382KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30109M 25302:14:14.00169:07:0221,1+00:54:286:219,4
383BYRA Marek 1100BROOKLYNM 4066M 25402:14:14.00073:08:2721,1+00:54:286:219,4
384BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 4042K 13002:14:15.00164:32:0021,1+00:54:296:219,4
385TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 4043K 13102:14:23.00096:44:1221,1+00:54:376:229,4
386STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30110M 25502:14:35.00312:37:2221,1+00:54:496:229,4
387STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30111M 25602:14:36.00207:44:5021,1+00:54:506:229,4
388SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 2053M 25702:14:37.00556:33:3221,1+00:54:516:229,4
389PIEGAT Agnieszka 894SZCZECINK 3058K 13202:14:42.00002:14:4221,1+00:54:566:239,4
390HALAMA-JONKISZ Katarzyna 723ZABRZEGK 3059K 13302:14:56.00142:12:0721,1+00:55:106:239,4
391KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 4067M 25802:15:02.00432:31:1221,1+00:55:166:239,4
392SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 4068M 25902:15:04.00144:36:2821,1+00:55:186:249,4
393KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30112M 26002:15:05.00193:02:2521,1+00:55:196:249,4
394IZAK Katarzyna 111STARGARDK 4044K 13402:15:06.00193:11:4721,1+00:55:206:249,4
395TOŁKACZ Karolina 85SZCZECINSZCZECINK 3060K 13502:15:07.00288:14:3921,1+00:55:216:249,4
396PASZEK Sebastian 738SKARSZEWOM 30113M 26102:15:12.00048:58:5421,1+00:55:266:249,4
397TARASIEWICZ Sylwia 1114WARSZAWAK 3061K 13602:15:13.00120:35:3421,1+00:55:276:249,4
398KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 4045K 13702:15:15.00328:48:1321,1+00:55:296:249,4
399MICHALCZUK Karolina 90SZCZECINK 3062K 13802:15:20.00216:43:1921,1+00:55:346:249,4
400WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 4046K 13902:15:23.00145:18:0121,1+00:55:376:249,4
401WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 2054M 26202:15:23.00048:36:0521,1+00:55:376:249,4
402SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30114M 26302:15:28.00096:56:5621,1+00:55:426:259,3
403KOBYLNIK Agata 16FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 3063K 14002:15:32.00648:32:2721,1+00:55:466:259,3
404LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 4069M 26402:15:35.00002:15:3521,1+00:55:496:279,3
405KUJAWIAK Marta 269ZDUŃSKA WOLAK 2020K 14102:15:39.00024:57:4521,1+00:55:536:259,3
406WOŹNIAK Joanna 852KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK 3064K 14202:15:43.00336:43:2221,1+00:55:576:259,3
407MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 5022M 26502:15:46.00049:12:3021,1+00:56:006:269,3
408MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 4070M 26602:15:46.00016:02:0921,1+00:56:006:269,3
409LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 5023M 26702:15:48.00122:20:3621,1+00:56:026:269,3
410SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 605M 26802:15:50.00083:13:4821,1+00:56:046:269,3
411KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 2055M 26902:15:59.00001:17:2821,1+00:56:136:269,3
412SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 2056M 27002:16:06.00241:14:3421,1+00:56:206:279,3
413GRYSAK Iwona 205KOŻUCHÓWK 2021K 14302:16:10.00121:05:1921,1+00:56:246:279,3
414WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30115M 27102:16:11.00167:18:3421,1+00:56:256:279,3
415KOŁACKA Anna 155SZCZECINK 3065K 14402:16:14.00432:16:4621,1+00:56:286:279,3
416HAŁKA Justyna 965TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK 3066K 14502:16:15.00039:03:3021,1+00:56:296:279,3
417KACZOR Renata 718WARSZAWAK 4047K 14602:16:22.00060:56:3421,1+00:56:366:279,3
418GÓRNA Halina 399JANKOWO DOLNEK 3067K 14702:16:26.00096:34:1321,1+00:56:406:279,3
419PASZEK Anna 739SWIECIEK 3068K 14802:16:29.00049:00:1721,1+00:56:436:289,3
420KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30116M 27202:16:33.00025:12:4521,1+00:56:476:289,3
421JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30117M 27302:16:36.00217:27:5721,1+00:56:506:289,3
422EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30118M 27402:16:44.00052:03:2921,1+00:56:586:289,3
423GRABOWSKI Michał 760SZCZECINM 30119M 27502:16:47.00651:27:1521,1+00:57:016:289,3
424GRUCELSKA Malgorzata 383NORWICHK 3069K 14902:16:48.00407:46:4521,1+00:57:026:299,3
425HEJMEJ Kamila 1022NOWY SĄCZK 3070K 15002:16:50.00003:12:3721,1+00:57:046:299,3
426ADAMIAK Andrzej 434BEZRZECZEM 5024M 27602:16:58.00385:05:3421,1+00:57:126:299,2
427ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30120M 27702:16:59.00191:00:5821,1+00:57:136:299,2
428PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 4071M 27802:17:03.00051:41:5921,1+00:57:176:299,2
429STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 4072M 27902:17:04.00002:17:0421,1+00:57:186:299,2
430GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 4073M 28002:17:18.00049:12:5321,1+00:57:326:309,2
431NOWEK Katarzyna 260AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK 3071K 15102:17:19.00002:17:1921,1+00:57:336:309,2
432JANKOWIAK Angelika 1051BOGDASZOWICEK 2022K 15202:17:21.00456:33:2221,1+00:57:356:309,2
433MIKOŁAJCZAK Magdalena 981POZNAŃK 3072K 15302:17:21.00097:04:4321,1+00:57:356:309,2
434KACZMAREK Anna 282NOWE TŁOKI 13AK 3073K 15402:17:29.00169:14:1221,1+00:57:436:309,2
435PENAR Emilia 482SANOKK 2023K 15502:17:36.00002:17:3621,1+00:57:506:319,2
436BARTKOWSKA Beata 79SZCZECINK 5013K 15602:17:48.00049:03:5221,1+00:58:026:319,2
437KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 4048K 15702:17:57.00002:17:5721,1+00:58:116:329,2
438PAWŁOWSKA-CYPRYSIAK Karolina 515WARSZAWAK 3074K 15802:17:58.00073:00:1421,1+00:58:126:329,2
439WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 5025M 28102:18:05.00193:17:2621,1+00:58:196:329,2
440KALICKI Paweł 544SZCZECINM 2057M 28202:18:11.00290:30:5221,1+00:58:256:339,2
441PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 4049K 15902:18:11.00192:38:4121,1+00:58:256:329,2
442MICHALSKI Cezary 149SZCZECINM 606M 28302:18:23.00455:50:3221,1+00:58:376:339,1
443CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 4050K 16002:18:24.00648:32:2721,1+00:58:386:339,1
444LISIŃSKI Andrzej 185KAMIEŃ POMORSKIM 30121M 28402:18:33.00504:36:5821,1+00:58:476:339,1
445ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 4051K 16102:18:35.00192:28:3821,1+00:58:496:349,1
446SKRZYPCZAK Marta 225SZCZECINK 4052K 16202:18:40.00002:18:4021,1+00:58:546:349,1
447STRAŻYŃSKA-MATYSIAK Joanna 61WOLINK 3075K 16302:18:42.00002:18:4221,1+00:58:566:349,1
448PYTEL Rafał 23SZCZECINM 2058M 28502:18:46.00147:24:0721,1+00:59:006:349,1
449POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 4074M 28602:18:46.00120:40:0521,1+00:59:006:349,1
450BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30122M 28702:18:52.00097:16:4921,1+00:59:066:349,1
451MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 4075M 28802:18:54.00024:59:4521,1+00:59:086:349,1
452BODZINSKA Iwona 628KATOWICEK 3076K 16402:19:02.00074:02:0021,1+00:59:166:359,1
453KĘDZIERSKI Mieczysław 338SZCZECINM 607M 28902:19:08.00241:10:0621,1+00:59:226:359,1
454STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 2059M 29002:19:14.00192:35:1521,1+00:59:286:359,1
455PAWLAK Emilia 487GORZÓW WIELKOPOLSKIK 4053K 16502:19:14.00049:13:5421,1+00:59:286:359,1
456PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 4076M 29102:19:23.00169:07:3021,1+00:59:376:369,1
457STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 375ZACHODNIOPOMCENTRUMONKOLOGIISZCZECINK 4054K 16602:19:24.00169:01:3721,1+00:59:386:369,1
458RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 2060M 29202:19:24.00120:46:5221,1+00:59:386:369,1
459WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 4055K 16702:19:29.00353:01:5821,1+00:59:436:369,1
460BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 30123M 29302:19:31.00002:19:3121,1+00:59:456:369,1
461KOS Roman 473WROCŁAWM 4077M 29402:19:32.00241:21:1721,1+00:59:466:369,1
462RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 5026M 29502:19:33.00216:33:0921,1+00:59:476:369,1
463DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 4078M 29602:19:35.00264:18:1521,1+00:59:496:369,1
464MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 4056K 16802:19:41.00121:07:1121,1+00:59:556:379,1
465MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 4057K 16902:19:56.00372:14:3121,1+01:00:106:379,0
466SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 3077K 17002:19:56.00078:33:0721,1+01:00:106:379,0
467CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30124M 29702:20:00.00002:20:0021,1+01:00:146:389,0
468PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 4079M 29802:20:01.00002:20:0121,1+01:00:156:389,0
469WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 5027M 29902:20:02.00168:46:2121,1+01:00:166:389,0
470MIZIA Marta 1130KRAKOWK 4058K 17102:20:12.00240:46:2221,1+01:00:266:389,0
471SYNAL Marta 347FITOLAA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 4059K 17202:20:12.00002:20:1221,1+01:00:266:389,0
472BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 4080M 30002:20:14.00096:37:1021,1+01:00:286:389,0
473ŻŁOBICKA Agnieszka 406DAR-BUD TEAMKIETRZK 3078K 17302:20:18.00573:01:3221,1+01:00:326:389,0
474ŻUKROWSKA Kornelia 1150WROCŁAWK 3079K 17402:20:19.00146:48:2421,1+01:00:336:399,0
475SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 4060K 17502:20:22.00504:49:4121,1+01:00:366:399,0
476BIERNAT Ewa 274KROTOSZYNK 3080K 17602:20:32.00049:05:3521,1+01:00:466:399,0
477ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 2061M 30102:20:36.00505:09:1621,1+01:00:506:399,0
478KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 3081K 17702:20:37.00002:20:3721,1+01:00:516:399,0
479LITVINSKAYA Anna 1117ST PETERSBURGK 3082K 17802:20:42.00048:39:1021,1+01:00:566:409,0
480BANCHENKO Tetiana 838BIELSKO BIAŁAK 2024K 17902:20:53.00456:37:2821,1+01:01:076:409,0
481ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30125M 30202:20:57.00002:20:5721,1+01:01:116:409,0
482ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 30126M 30302:20:57.00048:51:0321,1+01:01:116:409,0
483SIKORA Magdalena 505SZCZECINK 3083K 18002:20:59.00263:46:0921,1+01:01:136:409,0
484WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 4081M 30402:21:01.00073:28:0621,1+01:01:156:409,0
485LUDWIKOWSKA Agnieszka 919ZIELONA GÓRAK 2025K 18102:21:12.00337:09:0421,1+01:01:266:419,0
486ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 5028M 30502:21:20.00216:54:0221,1+01:01:346:419,0
487GIERCHOWSKA Monika 421BBL POLICESZCZECINK 2026K 18202:21:23.00600:34:2421,1+01:01:376:429,0
488ŁUC Dominika 369JAROSŁAWK 3084K 18302:21:24.00049:12:5321,1+01:01:386:429,0
489NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 3085K 18402:21:26.00718:59:0521,1+01:01:406:429,0
490KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 4082M 30602:21:32.00023:58:2821,1+01:01:466:428,9
491KUBA Magdalena 811#BBKTSWROCŁAWK 3086K 18502:21:34.00192:57:1221,1+01:01:486:428,9
492NAREWSKI Hubert 298BEZRZECZEM 5029M 30702:21:35.00194:18:4421,1+01:01:496:428,9
493KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 4083M 30802:21:37.00025:58:4921,1+01:01:516:428,9
494ŚWITAJ Katarzyna 199SZCZECINEKK 2027K 18602:21:39.00072:42:3421,1+01:01:536:428,9
495MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 3087K 18702:21:44.00096:31:4121,1+01:01:586:438,9
496WIELIŃSKI Krzysztof 688KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 608M 30902:21:44.00095:06:0321,1+01:01:586:438,9
497TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 4084M 31002:21:49.00142:36:4521,1+01:02:036:438,9
498KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 2062M 31102:21:50.00025:12:3121,1+01:02:046:438,9
499KACZMAREK Anna 531GOSTYNINK 3088K 18802:21:51.00120:39:5121,1+01:02:056:438,9
500MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 4061K 18902:21:53.00072:32:4821,1+01:02:076:438,9
501RZESZUT Robert 620STARGARDM 4085M 31202:22:00.00121:09:5621,1+01:02:146:438,9
502MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 4086M 31302:22:06.00047:57:4121,1+01:02:206:448,9
503TANONA Paweł 548HOMMELVIKM 2063M 31402:22:10.00624:11:1421,1+01:02:246:448,9
504ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30127M 31502:22:10.00097:52:3121,1+01:02:246:448,9
505MUSIAŁ Anna 307DBLPOZNAŃK 2028K 19002:22:15.00001:18:2221,1+01:02:296:448,9
506STALMACH Martyna 641GOŚCICINOK 2029K 19102:22:21.00240:36:1321,1+01:02:356:448,9
507STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30128M 31602:22:23.00002:22:2321,1+01:02:376:448,9
508SROCZYŃSKA Izabela 935WOŁCZKOWOK 3089K 19202:22:26.00002:22:2621,1+01:02:406:458,9
509KORNEL Maja 37CORREADORESSZCZECINK 3090K 19302:22:31.00025:12:4821,1+01:02:456:458,9
510BAKACZ Natalia 903LUBINK 2030K 19402:22:36.00285:58:4021,1+01:02:506:458,9
511LUDEW Tomasz 194POLICEM 2064M 31702:22:36.00240:31:2221,1+01:02:506:458,9
512RAMOTOWSKA Dorota 313EŁKK 3091K 19502:22:37.00240:51:3621,1+01:02:516:458,9
513GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30129M 31802:22:39.00336:41:5421,1+01:02:536:458,9
514SŁUGOCKA Marta 612WROCŁAWK 3092K 19602:22:40.00505:07:0921,1+01:02:546:458,9
515LONGA Kinga 1092MIECHÓWK 2031K 19702:22:44.00002:22:4421,1+01:02:586:458,9
516SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 4087M 31902:22:53.00288:38:5721,1+01:03:076:468,9
517KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 4088M 32002:22:54.00090:31:2521,1+01:03:086:468,9
518WASZKIEWICZ Paulina 358SZCZECINK 3093K 19802:22:56.00672:27:0021,1+01:03:106:468,9
519WOJTKOWIAK Joanna 3061991LUBOŃK 2032K 19902:22:58.00144:41:1521,1+01:03:126:468,9
520OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 4089M 32102:23:02.00414:21:1721,1+01:03:166:468,9
521RUTKOWSKA Aleksandra 540KOBYLARNIAK 3094K 20002:23:06.00002:23:0621,1+01:03:206:468,8
522SOSNA Arkadiusz 206GNIEZNOM 30130M 32202:23:06.00053:01:3521,1+01:03:206:468,8
523JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 4062K 20102:23:08.00264:25:4321,1+01:03:226:478,8
524ŻURAWIŃSKA Magdalena 147ZĄBKIK 3095K 20202:23:11.00169:11:5921,1+01:03:256:478,8
525LISIŃSKA Monika 184KAMIEŃ POMORSKIK 3096K 20302:23:12.00312:33:2121,1+01:03:266:478,8
526WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 2065M 32302:23:12.00474:12:3621,1+01:03:266:478,8
527MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30131M 32402:23:16.00096:01:2221,1+01:03:306:478,8
528PAŁAMAR Krzysztof 38SZCZECINM 5030M 32502:23:17.00025:14:5021,1+01:03:316:478,8
529BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30132M 32602:23:27.00049:15:0621,1+01:03:416:478,8
530STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 4090M 32702:23:29.00361:23:4321,1+01:03:436:488,8
531POLARCZYK Karolina 1134ŚWINOUJŚCIEK 3097K 20402:23:30.00168:40:0421,1+01:03:446:488,8
532BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 4091M 32802:23:31.00072:37:1021,1+01:03:456:488,8
533ILCZYSZYN Dominika 84ZABRZEK 4063K 20502:23:33.00096:33:3421,1+01:03:476:488,8
534SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 4064K 20602:23:37.00111:28:4821,1+01:03:516:488,8
535TELAKOWSKA Anita 87WARSZAWAK 3098K 20702:23:45.00002:23:4521,1+01:03:596:488,8
536PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 4092M 32902:23:45.00265:06:0021,1+01:03:596:488,8
537KANIA Karolina 344WIELICZKAK 3099K 20802:23:50.00217:09:5021,1+01:04:046:498,8
538KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30133M 33002:23:50.00217:09:5021,1+01:04:046:498,8
539SZYDŁOWSKA Ewa 756BIEGANIE AMATORSKIEŚWIECIEK 5014K 20902:23:51.00287:14:2721,1+01:04:056:498,8
540WYSOCKA Małgorzata 193SZCZECINK 2033K 21002:23:57.00240:33:1021,1+01:04:116:498,8
541BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 2066M 33102:23:58.00169:57:5621,1+01:04:126:498,8
542CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30134M 33202:24:00.00049:15:2621,1+01:04:146:498,8
543WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30135M 33302:24:03.00002:24:0321,1+01:04:176:498,8
544TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30136M 33402:24:05.00703:09:1921,1+01:04:196:498,8
545NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 4093M 33502:24:05.00264:40:2821,1+01:04:196:498,8
546BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 4094M 33602:24:05.00144:56:0921,1+01:04:196:498,8
547NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 4095M 33702:24:10.00383:50:4321,1+01:04:246:498,8
548MĄCZKA Anna 45KLUCZBORKK 30100K 21102:24:14.00481:47:4421,1+01:04:286:508,8
549TARNOWSKA-LAMENT Aleksandra 888SZCZECINK 30101K 21202:24:27.00002:24:2721,1+01:04:416:508,8
550GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 4096M 33802:24:28.00195:53:0121,1+01:04:426:508,8
551PACIOREK Marek 114226 WOGPOPOWO LETNISKOM 609M 33902:24:33.00040:08:2521,1+01:04:476:518,8
552TOKAREK Justyna 790TRINEGUSTARGARDK 30102K 21302:24:35.00480:31:1521,1+01:04:496:518,8
553KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 4065K 21402:24:37.00601:28:4621,1+01:04:516:518,8
554BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 4066K 21502:24:38.00100:16:2521,1+01:04:526:518,8
555KŁOPOTOWSKA Agnieszka 1109GRYFINOK 30103K 21602:24:39.00096:45:4121,1+01:04:536:518,8
556TERA Michał 497MIERZYNM 30137M 34002:24:45.00552:36:5321,1+01:04:596:518,7
557WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 4067K 21702:24:47.00168:57:5721,1+01:05:016:518,7
558TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 6010M 34102:24:55.00480:42:5521,1+01:05:096:528,7
559KOP-OSTROWSKA Iga 794SZCZECINK 2034K 21802:25:00.00193:11:0021,1+01:05:146:528,7
560BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 30104K 21902:25:00.00002:25:0021,1+01:05:146:528,7
561KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 5031M 34202:25:05.00002:15:0321,1+01:05:196:528,7
562PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 4068K 22002:25:18.00002:25:1821,1+01:05:326:538,7
563OKULICZ Anita 477BYDGOSZCZK 30105K 22102:25:19.00661:10:3321,1+01:05:336:538,7
564FOIGT Marta 1039SZCZECINK 2035K 22202:25:28.00529:32:1221,1+01:05:426:538,7
565BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30138M 34302:25:29.00002:25:2921,1+01:05:436:568,7
566FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 5032M 34402:25:29.00025:10:3421,1+01:05:436:538,7
567ANDRZEJEWSKA Sonia 283PORĘBAK 2036K 22302:25:29.00025:05:0021,1+01:05:436:538,7
568SOBOTA Edyta 681LIV POLSKA/COOLBIKE SZCZECINSZCZECINK 30106K 22402:25:33.00653:33:0321,1+01:05:476:538,7
569KUBIK-GRECZUK Kalina 396BIEGNEPOMEDALSŁUBICEK 30107K 22502:25:39.00104:05:3021,1+01:05:536:548,7
570KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 30108K 22602:25:44.00168:49:3421,1+01:05:586:548,7
571GIERASIMOWICZ Anna 600MIRKÓWK 5015K 22702:25:50.00073:28:2521,1+01:06:046:548,7
572BIEGAŃSKI Piotr 656SZCZECINM 30139M 34502:26:00.00459:02:4521,1+01:06:146:558,7
573TERA Joanna 498MIERZYNK 30109K 22802:26:01.00240:34:5921,1+01:06:156:558,7
574MEDZIŃSKA Małgorzata 957SZCZECINK 4069K 22902:26:01.00288:38:0721,1+01:06:156:558,7
575MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 4097M 34602:26:01.00288:38:0721,1+01:06:156:558,7
576JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 5033M 34702:26:09.00192:54:4821,1+01:06:236:558,7
577SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 4098M 34802:26:17.00169:12:5521,1+01:06:316:558,7
578KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 4070K 23002:26:20.00073:04:4721,1+01:06:346:568,7
579MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 2067M 34902:26:21.00360:29:4121,1+01:06:356:568,7
580KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 4071K 23102:26:27.00240:37:0421,1+01:06:416:568,6
581GRUSZCZYŃSKA Joanna 440SZCZECINK 2037K 23202:26:28.00264:59:1721,1+01:06:426:568,6
582KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 4099M 35002:26:28.00192:34:2321,1+01:06:426:578,6
583JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 4072K 23302:26:34.00145:12:0121,1+01:06:486:568,6
584ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 2068M 35102:26:35.00265:19:5121,1+01:06:496:568,6
585KAPLEWSKA Małgorzata 1SZCZECINK 2038K 23402:26:37.00097:02:1021,1+01:06:516:568,6
586BOREK Marta 91ŚWINOUJŚCIEK 30110K 23502:26:41.00078:05:0721,1+01:06:556:578,6
587JANIK Justyna 355BYLE DO PRZODUKOZIEGŁOWYK 2039K 23602:26:46.00504:32:0821,1+01:07:006:578,6
588MAZURKIEWICZ Łukasz 610KRAKÓWM 2069M 35202:26:50.00616:25:5321,1+01:07:046:578,6
589KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 4073K 23702:26:55.00024:49:4121,1+01:07:096:588,6
590STRÓŻYK-KOZŁOWSKA Paulina 595WROCŁAWK 30111K 23802:26:56.00144:37:0021,1+01:07:106:578,6
591ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40100M 35302:26:57.00336:37:1621,1+01:07:116:578,6
592ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 6011M 35402:27:21.00059:53:3421,1+01:07:356:598,6
593TYCZYŃSKA Anna 920KIEKRZK 30112K 23902:27:22.00384:34:4521,1+01:07:366:598,6
594ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 4074K 24002:27:24.00432:36:5721,1+01:07:386:598,6
595DĄBSKA Ludmiła 325NOWE WARPNOK 5016K 24102:27:26.00528:29:4621,1+01:07:407:008,6
596JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 4075K 24202:27:31.00102:06:3921,1+01:07:456:598,6
597SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40101M 35502:27:33.00312:47:0721,1+01:07:476:598,6
598FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30140M 35602:27:33.00153:17:1421,1+01:07:476:598,6
599BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 4076K 24302:27:40.00002:27:4021,1+01:07:546:598,6
600PESTKA Paweł 1020KOŹMINBIEGAKOŹMIN WLKP.M 30141M 35702:27:41.00120:42:0621,1+01:07:556:598,6
601WRONA Zdzisław 652SZCZECINM 5034M 35802:27:45.00028:01:2321,1+01:07:597:008,6
602NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 2070M 35902:27:48.00072:46:5421,1+01:08:027:008,6
603SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 4077K 24402:27:56.00265:44:2421,1+01:08:107:008,6
604KOBUS Kasia 114PYRZYCEK 4078K 24502:28:00.00002:28:0021,1+01:08:147:008,6
605SZEWCZYK Magdalena 910K 30113K 24602:28:02.00002:28:0221,1+01:08:167:008,6
606SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 6012M 36002:28:04.00145:15:4721,1+01:08:187:018,6
607WALENCZAK Magda 983POZNAŃK 30114K 24702:28:11.00169:42:5421,1+01:08:257:018,5
608KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40102M 36102:28:17.00002:28:1721,1+01:08:317:018,5
609ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 4079K 24802:28:21.00287:39:1721,1+01:08:357:018,5
610KACZMAREK Arleta 241KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK 30115K 24902:28:28.00121:18:3121,1+01:08:427:028,5
611ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30142M 36202:28:31.00001:21:4121,1+01:08:457:028,5
612KILKOWSKA Joanna 365WARSZAWAK 5017K 25002:28:33.00002:28:3321,1+01:08:477:028,5
613KOTLICKA Kamila 218GDAŃSKK 30116K 25102:28:37.00001:17:1221,1+01:08:517:028,5
614SGCK Mick 616WROCŁAWM 30143M 36302:28:49.00505:07:4821,1+01:09:037:038,5
615MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40103M 36402:28:52.00193:12:2121,1+01:09:067:038,5
616SYNAK Ewa 867SZCZECINK 4080K 25202:29:09.00276:35:1321,1+01:09:237:048,5
617MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 4081K 25302:29:12.00432:40:2121,1+01:09:267:048,5
618KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30144M 36502:29:14.00336:43:2121,1+01:09:287:048,5
619CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30145M 36602:29:25.00169:11:3521,1+01:09:397:048,5
620WITTULA-PREJS Magda 78PIEKIELNIE ZGRANIPRZEŹMIEROWOK 4082K 25402:29:26.00142:39:5721,1+01:09:407:048,5
621POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40104M 36702:29:28.00001:20:5621,1+01:09:427:058,5
622ONYSZK Marta 527SZCZECINK 30117K 25502:29:30.00025:25:0021,1+01:09:447:058,5
623WITCZAK Dorota 767WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK 2040K 25602:29:40.00096:54:0921,1+01:09:547:058,5
624BURY Liliana 650ZMOTYWOWANIREDAK 30118K 25702:29:41.00122:10:0921,1+01:09:557:108,4
625SZYSZKA Bożena 297DĄBROWA GÓRNICZAK 30119K 25802:29:46.00002:29:4621,1+01:10:007:058,5
626MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 30120K 25902:29:47.00404:07:5921,1+01:10:017:058,5
627DZIURLA Bartosz 619GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM 2071M 36802:29:49.00361:16:0521,1+01:10:037:068,5
628KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 4083K 26002:29:52.00505:18:3721,1+01:10:067:068,4
629SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 30121K 26102:29:57.00049:28:5821,1+01:10:117:068,4
630TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40105M 36902:30:00.00002:30:0021,1+01:10:147:068,4
631ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30146M 37002:30:11.00115:01:5621,1+01:10:257:078,4
632KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40106M 37102:30:12.00300:05:2821,1+01:10:267:078,4
633POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 4084K 26202:30:15.00120:44:1321,1+01:10:297:078,4
634WOLSKA Joanna 749SZCZECIN575642553K 30122K 26302:30:24.00624:35:3021,1+01:10:387:078,4
635LEWERA Katarzyna 607POZNAŃK 30123K 26402:30:24.00168:40:1621,1+01:10:387:078,4
636RATAJCZAK Alicja 764WROCŁAWK 2041K 26502:30:25.00216:43:3521,1+01:10:397:078,4
637BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40107M 37202:30:31.00073:09:5021,1+01:10:457:088,4
638FRĄTCZAK Marzena 106WAŁCZK 30124K 26602:30:45.00168:51:3321,1+01:10:597:088,4
639MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30147M 37302:30:50.00169:04:1221,1+01:11:047:088,4
640WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40108M 37402:30:51.00054:01:2721,1+01:11:057:088,4
641ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30148M 37502:30:52.00143:41:3221,1+01:11:067:098,4
642SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 4085K 26702:31:09.00073:48:0521,1+01:11:237:098,4
643WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 5035M 37602:31:20.00289:09:3821,1+01:11:347:108,4
644ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40109M 37702:31:23.00145:11:2321,1+01:11:377:108,4
645KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 4086K 26802:31:30.00169:14:4421,1+01:11:447:108,4
646SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30149M 37802:31:36.00333:59:1721,1+01:11:507:118,4
647REWERS Aleksandra 183STOLECK 30125K 26902:31:40.00513:22:0721,1+01:11:547:118,3
648SIENKIEWICZ Jolanta 281ZAZBIEGANIZAŁOMK 5018K 27002:31:42.00168:36:3821,1+01:11:567:118,3
649KUZNETSOVA Maria 360BERLINK 30126K 27102:31:45.00600:31:2121,1+01:11:597:118,3
650KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 4087K 27202:31:52.00264:38:5021,1+01:12:067:118,3
651HILLEMANN Cathleen 873TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINK 30127K 27302:31:56.00385:50:0121,1+01:12:107:128,3
652STYLSKA Anna 166SZCZECINK 4088K 27402:32:03.00168:53:5021,1+01:12:177:128,3
653GRENDA Agata 438SZCZECINK 4089K 27502:32:05.00193:11:4821,1+01:12:197:128,3
654ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 4090K 27602:32:05.00193:11:4821,1+01:12:197:128,3
655GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 5036M 37902:32:08.00072:48:5321,1+01:12:227:128,3
656KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 4091K 27702:32:11.00021:04:1721,1+01:12:257:128,3
657JARCZEWSKA Renata 12GOLENIÓWK 5019K 27802:32:16.00264:35:0821,1+01:12:307:128,3
658SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 4092K 27902:32:20.00002:32:2021,1+01:12:347:138,3
659SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 6013M 38002:32:22.00002:32:2221,1+01:12:367:138,3
660KOCZĄB Marta 1069INOWROCŁAWK 2042K 28002:32:33.00024:07:0121,1+01:12:477:138,3
661HŁADKULIK Krzysztof 1038SZCZECINM 6014M 38102:32:43.00168:46:3421,1+01:12:577:148,3
662GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30150M 38202:32:50.00418:49:4421,1+01:13:047:148,3
663KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40110M 38302:32:58.00217:24:2221,1+01:13:127:148,3
664ABOUQORA Emilia 68PARKRUNSTOBNOK 30128K 28102:33:00.00192:40:0021,1+01:13:147:158,3
665PRAŁAT Jolanta 904ŚWIEBODZINK 4093K 28202:33:00.00002:33:0021,1+01:13:147:158,3
666TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30151M 38402:33:08.00002:33:0821,1+01:13:227:158,3
667RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40111M 38502:33:13.00552:37:5921,1+01:13:277:158,3
668HUDECKA Evelyn 8SZCZECINK 30129K 28302:33:23.00528:40:1021,1+01:13:377:168,3
669WINIARZ Karolina 669SZCZECINK 30130K 28402:33:27.00548:25:3621,1+01:13:417:168,3
670SUROWIEC Piotr 936SZCZECINM 2072M 38602:33:27.00192:37:3921,1+01:13:417:168,3
671WASYLÓW Katarzyna 550SZCZECINK 5020K 28502:33:31.00168:33:2721,1+01:13:457:168,2
672CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 5037M 38702:33:32.00169:14:3021,1+01:13:467:168,2
673PAWLIK Marcin 243BERLINM 30152M 38802:33:34.00002:33:3421,1+01:13:487:168,2
674JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 4094K 28602:33:42.00528:27:1621,1+01:13:567:178,2
675WOŹNY Anna 393STARGARDK 4095K 28702:33:43.00049:35:4821,1+01:13:577:178,2
676NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 4096K 28802:33:49.00288:56:1821,1+01:14:037:178,2
677KNAPIK Jerzy 1240KRAKÓWM 70+3M 38902:33:51.00121:12:4421,1+01:14:057:178,2
678MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 5038M 39002:33:56.00096:30:1621,1+01:14:107:178,2
679RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40112M 39102:34:06.00002:34:0621,1+01:14:207:188,2
680KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40113M 39202:34:17.00049:19:4821,1+01:14:317:188,2
681ZAGÓRSKA Aleksandra 234MYSLIBORZK 2043K 28902:34:23.00000:54:0921,1+01:14:377:198,2
682BAJENA Iwona 741SZCZECINK 30131K 29002:34:33.00002:34:3321,1+01:14:477:198,2
683KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30153M 39302:34:36.00168:25:4521,1+01:14:507:198,2
684KARCZ Barbara 902DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOKORNATKAK 30132K 29102:34:43.00314:06:2221,1+01:14:577:198,2
685JANIC Anna 646LIBIĄŻK 4097K 29202:34:51.00217:01:5121,1+01:15:057:208,2
686WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 4098K 29302:34:53.00621:56:0021,1+01:15:077:208,2
687JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 4099K 29402:34:54.00073:18:2121,1+01:15:087:208,2
688JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30154M 39402:34:57.00373:28:0221,1+01:15:117:208,2
689CIEŚLAK Helana 414LEGENDARY POWER SZEWCUL SZCZECINSKA 1/1 ,74-100 GRYFINOK 5021K 29502:34:58.00385:21:2521,1+01:15:127:208,2
690KRAJCZYŃSKA Anna 152GORZÓW WIELKOPOLSKIK 2044K 29602:35:08.00504:38:2921,1+01:15:227:218,2
691MISIUK Marta 597SZALONE MAMUŚKIPOLICEK 30133K 29702:35:20.00002:35:2021,1+01:15:347:218,2
692RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40114M 39502:35:23.00002:35:2321,1+01:15:377:218,1
693SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30155M 39602:35:28.00191:34:4021,1+01:15:427:228,1
694KOZACZUK-BRAJERSKA Magda 934LUBLINK 30134K 29802:35:29.00001:20:2721,1+01:15:437:228,1
695RATAJCZAK Beata 766OTTAWAK 5022K 29902:35:30.00216:25:2821,1+01:15:447:228,1
696LEDZION Robert 774SZCZECINM 40115M 39702:35:36.00492:56:2121,1+01:15:507:228,1
697KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40116M 39802:35:39.00505:16:4321,1+01:15:537:228,1
698PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40100K 30002:35:54.00239:46:4321,1+01:16:087:238,1
699MIELEWCZYK Justyna 649ZMOTYWOWANIREDAK 30135K 30102:36:00.00122:03:5521,1+01:16:147:238,1
700MLECZKO Anna 104BIELANY WROCŁAWSKIEK 30136K 30202:36:21.00168:59:2521,1+01:16:357:248,1
701BRZEZIŃSKA Diana 46SZCZECINK 2045K 30302:36:31.00002:36:3121,1+01:16:457:258,1
702WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30156M 39902:36:35.00072:55:3221,1+01:16:497:258,1
703SOBOLEWSKI Oskar 553WARSZAWAM 2073M 40002:36:43.00430:44:5321,1+01:16:577:258,1
704TYCZYŃSKA Joanna 772MAMY-BIEGAMYCZERWONAKK 30137K 30402:36:44.00312:32:0721,1+01:16:587:258,1
705JANECZEK-WRZEŚNIAK Anna 644SZCZECINK 30138K 30502:36:52.00504:38:2221,1+01:17:067:268,1
706STEKLA Anna 804KOŁOBRZEGK 30139K 30602:36:54.00670:34:4121,1+01:17:087:268,1
707KALINOWSKA Katarzyna 461SZCZECINK 30140K 30702:37:05.00288:40:5621,1+01:17:197:268,1
708FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ Małgorzata 228SZCZECINK 30141K 30802:37:12.00504:19:5021,1+01:17:267:278,1
709KĘDZIERSKI Mieczysław 319SZCZECINM 6015M 40102:37:15.00241:10:0621,1+01:17:297:278,1
710WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30157M 40202:37:15.00193:36:5621,1+01:17:297:278,1
711JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40101K 30902:37:23.00002:37:2321,1+01:17:377:278,0
712GIERBA Klaudia 398SZCZECINK 2046K 31002:37:27.00384:40:2021,1+01:17:417:278,0
713WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 2047K 31102:37:27.00462:02:4921,1+01:17:417:278,0
714DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40102K 31202:37:35.00002:37:3521,1+01:17:497:288,0
715KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40103K 31302:37:37.00136:15:1821,1+01:17:517:288,0
716OKOŁO-KUŁAK Marzena 911ZĄBKIK 30142K 31402:37:40.00144:41:5821,1+01:17:547:288,0
717MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30158M 40302:37:40.00168:41:5621,1+01:17:547:288,0
718NARÓĆ Daria 1104SZCZECINK 2048K 31502:37:46.00144:34:3821,1+01:18:007:288,0
719CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40117M 40402:37:47.00002:37:4721,1+01:18:017:288,0
720PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40118M 40502:37:48.00266:06:0421,1+01:18:027:288,0
721ŚWIST Joanna 512WROCŁAWK 30143K 31602:37:52.00333:46:2221,1+01:18:067:288,0
722PAŁAMAR Anna 926SZCZECINK 2049K 31702:37:57.00552:36:5921,1+01:18:117:298,0
723BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30159M 40602:37:57.00504:36:4721,1+01:18:117:298,0
724MURASZESWKA Justyna 1065SZCZECINK 40104K 31802:38:00.00144:56:0021,1+01:18:147:298,0
725ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30160M 40702:38:00.00002:38:0021,1+01:18:147:298,0
726FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40119M 40802:38:02.00256:00:4521,1+01:18:167:298,0
727POL Krzysztof 923SZCZECINM 40120M 40902:38:04.00169:13:3021,1+01:18:187:298,0
728WYPYCH Sylwia 997SZCZECINK 30144K 31902:38:07.00120:40:4021,1+01:18:217:298,0
729LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40105K 32002:38:11.00635:01:2921,1+01:18:257:298,0
730GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40121M 41002:38:14.00384:40:2021,1+01:18:287:298,0
731PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40122M 41102:38:23.00264:37:5221,1+01:18:377:308,0
732ROLNICZAK Joanna 88TRZCIANKATRZCIANKAK 30145K 32102:38:30.00001:23:0621,1+01:18:447:308,0
733MIERSKA Matylda 1259SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 2050K 32202:38:34.00002:38:3421,1+01:18:487:308,0
734SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 2074M 41202:38:37.00216:57:2121,1+01:18:517:318,0
735ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 2075M 41302:38:39.00504:03:1521,1+01:18:537:318,0
736CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 2076M 41402:38:40.00001:20:3121,1+01:18:547:318,0
737KOWALEWSKA Joanna 160NOWE CZARNOWOK 30146K 32302:38:48.00336:47:3121,1+01:19:027:318,0
738WERNER Oliwia 685MOLNAK 2051K 32402:38:50.00337:08:1321,1+01:19:047:318,0
739DOMAŃSKA Ania 901MAMY-BIEGAMYKICINK 30147K 32502:39:00.00002:39:0021,1+01:19:147:328,0
740KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40106K 32602:39:00.00336:45:0021,1+01:19:147:328,0
741BOROWIK Agata 1094CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK 30148K 32702:39:07.00165:11:1321,1+01:19:217:328,0
742STROJNA Karolina 1041SZCZECINK 2052K 32802:39:23.00355:28:4021,1+01:19:377:337,9
743MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40107K 32902:39:24.00361:08:1921,1+01:19:387:337,9
744MISIEK Paulina 137CIASTKI.PZPOZNAŃK 30149K 33002:39:29.00097:17:2621,1+01:19:437:337,9
745WOJTKOWIAK Grażyna 304SZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGAPOZNAŃK 5023K 33102:39:30.00238:36:3921,1+01:19:447:337,9
746GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40123M 41502:39:31.00192:05:5121,1+01:19:457:337,9
747TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 5039M 41602:39:32.00314:01:5121,1+01:19:467:337,9
748KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40108K 33202:39:33.00264:36:1521,1+01:19:477:337,9
749MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40124M 41702:39:35.00073:20:1221,1+01:19:497:337,9
750FIEDOROWICZ Julia 949DOBRAK 2053K 33302:39:57.00264:54:2021,1+01:20:117:347,9
751RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40109K 33402:39:59.00097:25:5921,1+01:20:137:347,9
752DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30161M 41802:40:02.00002:40:0221,1+01:20:167:357,9
753RÓŻAŃSKA Justyna 332ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 30150K 33502:40:09.00288:37:0321,1+01:20:237:357,9
754KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40125M 41902:40:10.00144:17:5821,1+01:20:247:357,9
755KUCZKOWSKA Katarzyna 59WARSZAWAK 30151K 33602:40:13.00413:19:2021,1+01:20:277:357,9
756ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 2077M 42002:40:14.00002:40:1421,1+01:20:287:357,9
757KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 5040M 42102:40:15.00192:34:1621,1+01:20:297:367,9
758KACZMARZYK Beata 337CZĘSTOCHOWAK 5024K 33702:40:16.00241:04:4821,1+01:20:307:357,9
759SZCZERBIŃSKA Barbara 349GRYFINOK 601K 33802:40:17.00002:40:1721,1+01:20:317:357,9
760MELSKA Karolina 529WARSZAWAK 30152K 33902:40:17.00244:37:3221,1+01:20:317:357,9
761BIAŁOŻYŃSKA Agnieszka 312MORSY SIADŁOSZCZECINK 30153K 34002:40:17.00002:40:1721,1+01:20:317:357,9
762GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 6016M 42202:40:18.00169:16:4721,1+01:20:327:357,9
763GABRYELSKA Elżbieta 525WROCŁAWK 30154K 34102:40:21.00528:39:0521,1+01:20:357:357,9
764CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40126M 42302:40:34.00409:09:2121,1+01:20:487:407,8
765SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40110K 34202:40:42.00313:21:0921,1+01:20:567:377,9
766CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 5041M 42402:40:47.00122:09:4321,1+01:21:017:377,9
767CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40111K 34302:40:50.00121:14:0021,1+01:21:047:377,9
768DRZEWIŃSKA Katarzyna 732WROCŁAWK 30155K 34402:41:18.00312:49:5821,1+01:21:327:387,8
769RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 6017M 42502:41:20.00002:41:2021,1+01:21:347:387,8
770WIERZBICKI Adrian 601SZCZECINM 30162M 42602:41:21.00353:50:3921,1+01:21:357:477,7
771SKOWROŃ-GINIEWSKA Katarzyna 328POLICEK 40112K 34502:41:26.00192:04:4421,1+01:21:407:397,8
772MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40127M 42702:41:27.00576:43:5421,1+01:21:417:397,8
773BOUTIN Peter 878SZCZECINM 5042M 42802:41:46.00120:45:1221,1+01:22:007:397,8
774PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30163M 42902:41:49.00288:35:0421,1+01:22:037:407,8
775NONAS Michał 165WARSZAWAM 40128M 43002:41:57.00168:33:5721,1+01:22:117:407,8
776MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40113K 34602:42:05.00072:32:5421,1+01:22:197:407,8
777SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40114K 34702:42:10.00002:42:1021,1+01:22:247:417,8
778STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40115K 34802:42:15.00252:26:4721,1+01:22:297:417,8
779BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40129M 43102:42:20.00349:01:3121,1+01:22:347:417,8
780PROSTECKA-SIWY Izabela 52SZCZECINK 40116K 34902:42:22.00144:34:0421,1+01:22:367:417,8
781BUCHERT Monika 1091POZNANK 40117K 35002:42:22.00096:59:1921,1+01:22:367:417,8
782KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40130M 43202:42:43.00049:05:1021,1+01:22:577:427,8
783KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40131M 43302:42:45.00214:35:4721,1+01:22:597:427,8
784PIERZAKOWSKA Agnieszka 596SZALONE MAMUŚKISTARGARDK 30156K 35102:42:46.00340:00:4921,1+01:23:007:427,8
785MASTERNAK Oskar 424SZCZECINM 30164M 43402:42:56.00002:42:5621,1+01:23:107:437,8
786SIWY Robert 55SZCZECINM 40132M 43502:43:02.00504:33:5021,1+01:23:167:437,8
787GRABARA Adam 632KATOWICEM 40133M 43602:43:09.00104:40:3721,1+01:23:237:437,8
788KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30165M 43702:43:11.00496:47:2621,1+01:23:257:447,8
789MAREK Ewa 1089KATOWICEK 30157K 35202:43:12.00241:23:4321,1+01:23:267:447,8
790STASZCZYK Kinga 303SZCZECINK 30158K 35302:43:27.00529:01:1221,1+01:23:417:447,7
791ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40134M 43802:43:35.00002:08:4221,1+01:23:497:457,7
792WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40135M 43902:43:47.00070:38:0021,1+01:24:017:457,7
793GRZYWACZ Gabriela 25ZIELONA GÓRAK 2054K 35402:43:56.00002:43:5621,1+01:24:107:467,7
794WOŹNIAK Alina 191BYDGOSZCZK 5025K 35502:44:03.00362:53:0821,1+01:24:177:467,7
795STÜDEMANN Krystyna 992KLOCKOWK 30159K 35602:44:06.00264:33:5421,1+01:24:207:467,7
796DOBRUDZKA Weronika 69012BZDALEWOK 2055K 35702:44:07.00216:50:3421,1+01:24:217:467,7
797WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40118K 35802:44:25.00061:17:1221,1+01:24:397:477,7
798KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30166M 44002:44:29.00121:20:5321,1+01:24:437:477,7
799ŚWIĄTEK Joanna 216SKSSZCZECINK 30160K 35902:44:41.00002:44:4121,1+01:24:557:487,7
800KORACH Barbara 67KOBIETY NA MEDALWROCŁAWK 2056K 36002:44:49.00549:27:5621,1+01:25:037:577,5
801BAIARDA Marta 733LONDYNK 40119K 36102:45:00.00002:45:0021,1+01:25:147:497,7
802MIKIERYSZ Monika 678GŁOGÓWK 5026K 36202:45:09.00192:39:0121,1+01:25:237:497,7
803ADAMCZYK Kamila 1147SZCZECINK 30161K 36302:45:16.00169:58:1821,1+01:25:307:497,7
804BINEROWSKA Edyta 933SZCZECINK 30162K 36402:45:24.00419:30:0821,1+01:25:387:507,7
805WILK Monika 884WARSZAWAK 30163K 36502:45:28.00576:37:1221,1+01:25:427:507,7
806KURATOWSKA Małgorzata 883MISSWARSZAWAK 2057K 36602:45:28.00576:37:1221,1+01:25:427:507,7
807ORZECHOWSKA Anna 1412BZCHOSZCZNOK 30164K 36702:45:29.00001:02:0521,1+01:25:437:507,7
808WALEWSKA Alicja 594BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIAK 30165K 36802:45:30.00049:26:1521,1+01:25:447:507,6
809CWAJDA Karolina 798SZCZECINK 30166K 36902:45:38.00073:18:3121,1+01:25:527:507,6
810KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40136M 44102:45:39.00600:52:1221,1+01:25:537:517,6
811BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30167M 44202:45:44.00335:55:3721,1+01:25:587:517,6
812BARTCZAK Iga 860ŚWIERADÓW ZDRÓJK 30167K 37002:46:00.00002:46:0021,1+01:26:147:527,6
813ANTOŃCZAK Łukasz 19BORSUKILUBIESZEWOM 30168M 44302:46:07.00001:18:4921,1+01:26:217:527,6
814UMIŃSKA Marzena 519BYDGOSZCZK 30168K 37102:46:08.00217:43:5021,1+01:26:227:527,6
815JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40137M 44402:46:14.00073:21:3921,1+01:26:287:527,6
816ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 30169K 37202:46:20.00219:16:5021,1+01:26:347:527,6
817SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40138M 44502:46:20.00002:46:2021,1+01:26:347:527,6
818BRETSZNAJDER Alicja 476TANOWOK 30170K 37302:46:22.00576:41:0721,1+01:26:367:537,6
819SARNOWSKI Dariusz 231JELENINM 2078M 44602:46:26.00025:50:2821,1+01:26:407:537,6
820SZADKOWSKA Dorota 359POZNAŃK 30171K 37402:46:29.00073:23:1521,1+01:26:437:537,6
821MOMOT Sylwia 221MILANÓWEKK 40120K 37502:46:53.00097:06:4021,1+01:27:077:547,6
822PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30169M 44702:46:58.00169:05:1621,1+01:27:127:547,6
823NIEMIEC Joanna 968POLICEK 30172K 37602:47:24.00505:51:5021,1+01:27:387:567,6
824GLIWIŃSKA Magdalena 251GDAŃSKK 30173K 37702:47:35.00312:50:0821,1+01:27:497:567,6
825PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40121K 37802:47:37.00034:16:1621,1+01:27:518:017,5
826BURZYŃSKA Paulina 1047SZCZECINK 2058K 37902:47:42.00187:28:0421,1+01:27:567:567,5
827PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40122K 38002:47:57.00002:47:5721,1+01:28:117:577,5
828GŁADZIK Anna 389KOMPAS TEAMSZCZECINK 30174K 38102:48:00.00002:48:0021,1+01:28:147:577,5
829FUŁCZYŃSKI - OSTAPOWICZ Wojciech 229SZCZECINM 30170M 44802:48:22.00504:59:1621,1+01:28:367:587,5
830CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40123K 38202:48:23.00049:00:2921,1+01:28:377:587,5
831GŁÓWCZYŃSKA Grażyna 897OBLĘGOREKK 40124K 38302:48:31.00192:56:3321,1+01:28:457:597,5
832MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40125K 38402:48:39.00649:04:3621,1+01:28:537:597,5
833GIEDA Elżbieta 32MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOK 30175K 38502:48:53.00048:49:1221,1+01:29:078:007,5
834WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30171M 44902:49:00.00294:00:2221,1+01:29:148:007,5
835WALENT Marta 736WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30176K 38602:49:08.00112:17:5721,1+01:29:228:007,5
836MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 30172M 45002:49:12.00649:21:4521,1+01:29:268:017,5
837KUGIEL Grzegorz 320DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL&BATORY LOTOCHORZÓWM 30173M 45102:49:16.00168:04:2321,1+01:29:308:017,5
838GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30174M 45202:49:17.00002:49:1721,1+01:29:318:017,5
839KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40126K 38702:49:20.00120:55:5921,1+01:29:348:017,5
840DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40139M 45302:49:54.00071:30:3721,1+01:30:088:037,5
841MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40127K 38802:50:09.00289:59:4821,1+01:30:238:037,4
842GRYCZKOWSKI Piotr 695SZCZECINM 30175M 45402:50:40.00249:26:3421,1+01:30:548:057,4
843URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 6018M 45502:50:50.00168:45:4521,1+01:31:048:057,4
844POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 5043M 45602:50:51.00552:41:0521,1+01:31:058:057,4
845STRĄK Ewa 876PRUSZKÓWK 2059K 38902:50:56.00120:55:4921,1+01:31:108:067,4
846WIŚNIEWSKA Hanna 40SZCZECINK 30177K 39002:51:08.00002:51:0821,1+01:31:228:067,4
847HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40128K 39102:51:10.00240:28:4921,1+01:31:248:067,4
848KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40140M 45702:51:17.00002:51:1721,1+01:31:318:077,4
849GRZESZKOWIAK Magdalena 523LIGOWIEC.NETSZCZECINK 30178K 39202:51:27.00230:38:2921,1+01:31:418:077,4
850GIERKA Aleksandra 834WROCŁAWK 2060K 39302:51:35.00002:51:3521,1+01:31:498:077,4
851WOJTAT Halina 728K 5027K 39402:51:41.00182:23:0221,1+01:31:558:087,4
852KANABAJ Dorota 380SZCZECINK 30179K 39502:51:46.00240:50:0121,1+01:32:008:087,4
853KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40141M 45802:52:09.00047:57:4521,1+01:32:238:097,4
854WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40142M 45902:52:14.00072:41:3821,1+01:32:288:097,4
855HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40129K 39602:52:15.00002:52:1521,1+01:32:298:097,3
856MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40130K 39702:52:19.00226:46:2921,1+01:32:338:097,3
857RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40143M 46002:52:39.00240:36:1521,1+01:32:538:107,3
858CHADASIEWICZ Antonina 735LONDONK 2061K 39802:52:51.00349:19:0221,1+01:33:058:117,3
859KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40131K 39902:53:02.00049:02:2921,1+01:33:168:127,3
860KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40132K 40002:53:25.00672:35:2521,1+01:33:398:137,3
861ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40133K 40102:53:47.00002:53:4721,1+01:34:018:147,3
862SIKORA Magda 411POLICEK 30180K 40202:54:09.00026:10:2321,1+01:34:238:157,3
863GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30176M 46102:54:27.00002:54:2721,1+01:34:418:167,3
864KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40134K 40302:54:33.00019:16:5021,1+01:34:478:167,3
865NOWICKA Agnieszka 162OBORNIKIK 30181K 40402:55:05.00504:25:3921,1+01:35:198:177,2
866SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40144M 46202:55:07.00481:03:1521,1+01:35:218:177,2
867MADEJAK Anna 217SZCZECINK 2062K 40502:55:28.00115:36:3721,1+01:35:428:187,2
868POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40135K 40602:55:30.00097:40:4821,1+01:35:448:197,2
869KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 5044M 46302:55:32.00001:27:4621,1+01:35:468:197,2
870ŻELAZKO Paulina 418PŁOKIK 2063K 40702:55:58.00002:55:5821,1+01:36:128:207,2
871BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40145M 46402:56:03.00146:57:4821,1+01:36:178:307,0
872HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 2079M 46502:56:36.00672:54:1421,1+01:36:508:227,2
873MAZUR Sylwia 762SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEK 40136K 40802:56:47.00600:08:2421,1+01:37:018:227,2
874KUSTOWSKA Joanna 725SZCZECINK 30182K 40902:56:48.00632:43:2221,1+01:37:028:227,2
875SADOWSKA Kamila 984CZERNINAK 2064K 41002:57:01.00168:41:1221,1+01:37:158:237,2
876JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30177M 46602:57:13.00098:06:2621,1+01:37:278:237,1
877SIWICKA Aleksandra 115PYRZYCEK 30183K 41102:57:15.00002:57:1521,1+01:37:298:247,1
878RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40137K 41202:57:37.00168:42:3621,1+01:37:518:257,1
879WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 5045M 46702:57:37.00168:42:3621,1+01:37:518:257,1
880BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 5046M 46802:57:43.00015:49:1521,1+01:37:578:257,1
881POLUS Magdalena 530ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK 30184K 41302:57:45.00192:41:3721,1+01:37:598:257,1
882BIEGANSKI Tomasz 891SZCZECINM 30178M 46902:57:49.00555:02:4121,1+01:38:038:257,1
883GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 721SZCZECINK 40138K 41402:58:23.00002:58:2321,1+01:38:378:277,1
884PAKUŁA Aleksandra 554WARSZAWAK 2065K 41502:58:26.00430:45:4421,1+01:38:408:277,1
885WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30179M 47002:58:32.00001:05:5221,1+01:38:468:277,1
886WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 5047M 47102:58:32.00002:58:3221,1+01:38:468:277,1
887ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40146M 47202:58:35.00481:06:4221,1+01:38:498:277,1
888WITCZAK Dorota 322RUNNER'S POWERPSARSKIEK 5028K 41602:58:41.00169:27:2621,1+01:38:558:287,1
889PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40139K 41702:58:42.00289:00:5621,1+01:38:568:287,1
890KAMIŃSKA Maja 456WARSZAWAK 30185K 41802:58:48.00121:22:1321,1+01:39:028:287,1
891MIZERSKA Jagoda 480TANOWOK 30186K 41902:59:41.00528:40:3421,1+01:39:558:307,0
892PIERUN Beata 436SZCZECINK 30187K 42002:59:55.00192:42:5921,1+01:40:098:317,0
893TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40140K 42102:59:57.00369:59:2621,1+01:40:118:317,0
894PODBIERA Ewa 439VRCSZCZECINK 40141K 42203:00:04.00328:12:3521,1+01:40:188:327,0
895GRABARCZYK Katarzyna 1081ŁÓDŹK 2066K 42303:00:07.00288:41:5921,1+01:40:218:327,0
896MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40142K 42403:00:59.00168:28:4821,1+01:41:138:347,0
897BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40143K 42503:01:42.00672:45:3121,1+01:41:568:367,0
898WOJAKOWSKA Nadia 832K&K RUNZABRZEK 2067K 42603:02:04.00264:45:0321,1+01:42:188:377,0
899HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 5048M 47303:03:00.00312:35:0021,1+01:43:148:406,9
900WASYLÓW Karolina 551SZCZECINK 2068K 42703:03:09.00217:17:2221,1+01:43:238:406,9
901GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40147M 47403:03:27.00003:03:2721,1+01:43:418:416,9
902CAŁY Alicja 376WROCŁAWK 30188K 42803:03:40.001008:50:5521,1+01:43:548:426,9
903BODNAR Zbigniew 48BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+4M 47503:03:40.00482:55:1921,1+01:43:548:426,9
904JANCZYNSKA Maria 954JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAK 602K 42903:03:42.00031:34:5521,1+01:43:568:426,9
905ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30180M 47603:03:50.00003:03:5021,1+01:44:048:426,9
906KACZMAREK-ZAROK Marzena 34SZCZECINK 40144K 43003:03:50.00409:59:0421,1+01:44:048:426,9
907WIELGOSZ Małgorzata 850WARSZAWAK 2069K 43103:03:59.00336:48:3321,1+01:44:138:436,9
908SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 2080M 47703:03:59.00003:03:5921,1+01:44:138:436,9
909TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30181M 47803:04:10.00024:42:0121,1+01:44:248:436,9
910SZ Krystian 916POLSKAM 30182M 47903:04:33.00360:47:2521,1+01:44:478:446,9
911ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 5049M 48003:04:42.00096:46:0521,1+01:44:568:456,9
912KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40145K 43203:05:19.00481:37:2621,1+01:45:338:466,8
913PASICH Aleksandra 288CZECHOWICE-DZIEDZICEK 2070K 43303:05:21.00624:47:3321,1+01:45:358:476,8
914MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1015OSIELSKOK 5029K 43403:05:39.00121:01:1621,1+01:45:538:476,8
915ANIELSKA Anna 128KARLINOK 30189K 43503:05:40.00384:54:1921,1+01:45:548:476,8
916GROCHOCKA Dorota 770GIŻYCKOK 30190K 43603:06:09.00600:56:3721,1+01:46:238:496,8
917SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30183M 48103:06:12.00029:33:0621,1+01:46:268:496,8
918DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40148M 48203:06:13.00097:47:2821,1+01:46:278:496,8
919OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40146K 43703:06:25.00001:20:5221,1+01:46:398:506,8
920HAJDUKIEWICZ Anna 171SZCZECINK 30191K 43803:07:47.00001:41:4321,1+01:48:018:536,7
921STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40149M 48303:08:02.00168:48:2821,1+01:48:168:546,7
922KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 2081M 48403:08:11.00096:39:0121,1+01:48:258:556,7
923MICHOŃ Radosław 141KOZYM 30184M 48503:08:23.00025:11:4521,1+01:48:378:556,7
924WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 603K 43903:08:55.00026:27:5921,1+01:49:098:576,7
925PAWLAK Katarzyna 259MAMY-BIEGAMYLUBOŃK 30192K 44003:09:12.00289:05:1121,1+01:49:268:586,7
926WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40147K 44103:09:54.00144:39:0721,1+01:50:089:006,7
927BRODOWSKA Weronika 475WROCŁAWK 2071K 44203:10:05.00003:10:0521,1+01:50:199:006,7
928SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40150M 48603:10:25.00003:10:2521,1+01:50:399:016,6
929RUBAJ Anna 56SZCZECINK 30193K 44303:11:45.00307:27:0421,1+01:51:599:056,6
930BOJAR Joanna 1032POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAK 30194K 44403:11:49.00131:27:3821,1+01:52:039:056,6
931WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30185M 48703:11:50.00140:32:4321,1+01:52:049:106,5
932TUPAJ Łukasz 372KAMIEŃM 2082M 48803:11:58.00048:47:4021,1+01:52:129:056,6
933STANKIEWICZ-TARNOWSKA Gabriela 1030PKO BANK POLSKISZCZECINK 5030K 44503:12:13.00169:08:2321,1+01:52:279:066,6
934BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40148K 44603:12:31.00231:19:0021,1+01:52:459:076,6
935STEMPNIAK Katarzyna 488REBELS LEGION TEAMHELK 30195K 44703:14:35.00098:33:3421,1+01:54:499:136,5
936ŁOBODZIŃSKA Wanda 958RAZ SZCZECINSZCZECINK 604K 44803:15:54.00337:27:2021,1+01:56:089:176,5
937SIENKIEWICZ Anna 291ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30196K 44903:16:23.00097:10:0521,1+01:56:379:186,4
938PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 2083M 48903:16:47.00197:35:2521,1+01:57:019:196,4
939BARTCZAK Mirosława 861SZCZECINK 70+1K 45003:17:20.00003:17:2021,1+01:57:349:216,4
940SAMBORSKA Ola 432RUN FOR FUN TEAMSZCZECINK 2072K 45103:17:58.00192:56:3521,1+01:58:129:226,4
941CZAJA Alicja 720SZCZECINK 30197K 45203:19:57.00241:12:3721,1+02:00:119:286,3
942MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40149K 45303:20:00.00003:20:0021,1+02:00:149:286,3
943MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40150K 45403:20:30.00179:17:2821,1+02:00:449:306,3
944GAWRON Monika 425OŻARÓW MAZOWIECKIK 30198K 45503:20:35.00003:20:3521,1+02:00:499:306,3
945KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 6019M 49003:21:23.00001:24:2321,1+02:01:379:326,3
946LUBELSKA Żaneta 3184KOSTRZYN NAD ODRĄK 2073K 45603:22:18.00003:22:1821,1+02:02:329:356,3
947KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40151M 49103:22:24.00480:51:2421,1+02:02:389:356,3
948CZERWIŃSKA Gabriela 253SZCZECINK 2074K 45703:22:52.00598:44:0821,1+02:03:069:366,2
949WOŹNIEWSKA Grażyna 102POLICEK 5031K 45803:23:51.00230:44:2021,1+02:04:059:396,2
950DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40151K 45903:24:27.00001:39:3221,1+02:04:419:416,2
951CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40152K 46003:24:53.00543:22:4021,1+02:05:079:426,2
952JARZĄBEK Magdalena 633WROCŁAWK 30199K 46103:25:16.00288:31:1621,1+02:05:309:436,2
953KOWALCZYK Kinga 331ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 2075K 46203:25:52.00337:38:2821,1+02:06:069:456,1
954ROKITA Aneta 105PUCICEK 40153K 46303:27:03.00049:28:1021,1+02:07:179:486,1
955SIKORSKA Iwona 691GRODZISK MAZOWIECKIK 30200K 46403:27:17.00392:23:2221,1+02:07:319:496,1
956KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 379PRZECŁAWK 40154K 46503:27:49.00217:55:1121,1+02:08:039:506,1
957PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 6020M 49203:27:58.00001:47:4221,1+02:08:129:516,1
958PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 2084M 49303:31:15.00161:47:3821,1+02:11:2910:006,0
959BUDZIK Małgorzata 93ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOK 2076K 46603:31:37.00504:55:0921,1+02:11:5110:016,0
960DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40155K 46703:32:01.00649:07:5121,1+02:12:1510:026,0
961PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 2085M 49403:32:45.00049:23:3621,1+02:12:5910:055,9
962BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 2086M 49503:33:29.00504:58:4421,1+02:13:4310:075,9
963JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30186M 49603:34:00.00073:18:1921,1+02:14:1410:085,9
964JADASZ Mirosław 810MIKOŁÓWM 30187M 49703:35:01.00361:26:0121,1+02:15:1510:115,9
965CIEŚLA Karolina 972TULCEK 30201K 46803:35:25.00072:47:1521,1+02:15:3910:125,9
966TATARCZUK-GÓRECKA Monika 773SZCZECINK 30202K 46903:36:04.00506:28:2621,1+02:16:1810:145,9
967DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40156K 47003:37:20.00241:13:1321,1+02:17:3410:185,8
968PŁOSA Monika 315SZCZECINK 30203K 47103:42:46.00182:27:0521,1+02:23:0010:335,7
969MIRSKA Beata 816OSTRÓW WIELKOPOLSKIK 5032K 47203:43:00.00530:09:2421,1+02:23:1410:345,7
970JEZIERSKI Grzegorz 572WARSZAWAM 2087M 49803:43:27.00430:52:1821,1+02:23:4110:355,7
971KŁOBUCHOWSKA Karolina 295ŁAZISKA GÓRNEK 2077K 47303:44:22.00480:16:1221,1+02:24:3610:385,6
972CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 6021M 49903:45:01.00457:08:0721,1+02:25:1510:395,6
973RYDELEK Agnieszka 1012OSIELSKOK 30204K 47403:46:00.00313:43:0021,1+02:26:1410:425,6
974TOPOLEWICZ Beata 932GDYNIAK 5033K 47503:47:52.00169:13:2821,1+02:28:0610:475,6
975ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40157K 47603:48:24.00360:54:1721,1+02:28:3810:495,5
976TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 5050M 50003:49:03.00169:13:5121,1+02:29:1710:515,5
977KARDYNAŁ Beata 877SAMOTNYCH SERCSZCZECINK 5034K 47703:50:00.00003:50:0021,1+02:30:1410:545,5
978BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 2088M 50103:53:01.00216:48:2821,1+02:33:1511:025,4
979ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40158K 47804:00:03.00099:35:4421,1+02:40:1711:225,3
980GROLIK Beata 869BBKTSCHORZÓWK 2078K 47904:01:15.00432:58:0721,1+02:41:2911:265,2
981KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40152M 50204:02:00.00002:43:0021,1+02:42:1411:285,2
982KORCIPA Agata 339GOLENIÓWK 30205K 48004:03:04.00534:47:0121,1+02:43:1811:315,2
983KIELISZEK Gabriela 391CZARNA ŁĄKAK 605K 48104:09:43.00361:06:3221,1+02:49:5711:505,1
984PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30188M 50304:10:18.00026:05:0921,1+02:50:3211:515,1
985TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30189M 50404:19:00.00004:19:0021,1+02:59:1412:164,9
986CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30190M 50504:19:46.00026:55:3021,1+03:00:0012:184,9
987MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 2089M 50604:26:10.00051:20:5721,1+03:06:2412:364,8
988MOTYL Dominika 77SZCZECINK 2079K 48204:28:32.00696:58:2021,1+03:08:4612:434,7
989GODYN Magda 909LONDYNK 40159K 48304:33:23.00313:32:2421,1+03:13:3712:574,6
990BLOCK Andrea 715PASEWALKPASEWALKK 5035K 48404:33:35.00170:01:4621,1+03:13:4912:574,6
991SCHILLING Frau 714PASEWALKPASEWALKK 606K 48504:33:35.00170:01:4621,1+03:13:4912:574,6
992KRÓL Magdalena 390SZCZECINK 30206K 48604:35:13.00004:35:1321,1+03:15:2713:024,6
993GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30191M 50704:35:36.00508:13:0921,1+03:15:5013:034,6
994SKOCZYL Wojtek 1003SZCZECINM 30192M 50804:37:42.00192:48:2921,1+03:17:5613:134,5
995WESOŁOWSKA Magdalena 613ZGIERZK 30207K 48704:41:22.00232:07:4321,1+03:21:3613:204,5
996CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40153M 50904:46:37.00074:02:2221,1+03:26:5113:354,4
997MATUSZAK Kamila 351SZCZECINK 2080K 48805:00:00.00028:00:0021,1+03:40:1414:134,2
998JAKOBSZE Paulina 301KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃK 30208K 48905:00:06.00672:53:4121,1+03:40:2014:134,2
999KORDON Anna 977ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNEK 30209K 49005:02:00.00313:56:4321,1+03:42:1414:184,2
1000CABAJ Dorota 275TINLEY PARKK 30210K 49105:09:21.00313:52:2621,1+03:49:3514:394,1
1001KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 6022M 51005:09:21.00313:52:2621,1+03:49:3514:394,1
1002KWIECIEN Marta 580CRESTWOODK 30211K 49205:09:21.00313:52:2621,1+03:49:3514:394,1
1003SZYBOWSKA Emilia 602KRAKÓWK 30212K 49305:11:50.00628:10:2521,1+03:52:0414:464,1
1004KOCIŃSKA Dorota 302IPAPOZNAŃK 30213K 49405:14:26.00648:53:1421,1+03:54:4014:544,0
1005JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30193M 51105:19:39.00031:54:0321,1+03:59:5315:084,0
1006DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 5051M 51205:20:30.00003:24:2621,1+04:00:4415:114,0
1007ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 148SZCZECINK 30214K 49505:33:40.00005:33:4021,1+04:13:5415:483,8
1008WASILEWSKA Ilona 626ŻÓŁWIKERSIPOZNAŃK 30215K 49605:45:02.00554:26:2721,1+04:25:1616:213,7
1009TUROWSKA Anna 752-K 30216K 49706:36:26.00006:36:2621,1+05:16:4018:473,2
1010GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30194M 51306:37:17.00152:41:5721,1+05:17:3118:493,2
1011SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40154M 51407:55:36.00007:55:3621,1+06:35:5022:322,7
1012CHRZANOWSKA Weronika 1146CHORZÓWK 30217K 49807:57:53.00051:08:2221,1+06:38:0722:382,6
1013ŁUKASZEWSKA Malwina 563DĄBRÓWKAK 30218K 49908:26:26.00408:31:5621,1+07:06:4024:002,5
1014SZMAJDA Katarzyna 538PUŁAWYK 2081K 50008:40:57.00027:54:4921,1+07:21:1124:412,4
1015KOPROWICZ Ewelina 1241JAROSŁAWK 30219K 50112:24:17.00145:12:5321,1+11:04:3135:161,7
1016CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40160K 502193:16:00.0193:16:0721,1+191:56:1549:340,1
1017SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40161K 503216:43:02.0216:43:2921,1+215:23:1616:150,1
1018SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne1M 51526:12:40.00297:52:5521,1+24:52:5474:320,8
1019MAZUREK Ewa 618SZCZECINK 30220K 504421:23:05.0349:13:1021,1+420:03:11198:150,1
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
1020GAPIŃSKA Irmina 989WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30221K 50505:12:59.00144:24:2520,3+03:53:1315:253,9
1021SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40155M 51602:54:30.00002:54:3020,2+01:34:448:396,9
1022KOTFICA-TELEJ Agnieszka 856RAZ SZCZECINDOŁUJEK 40162K 50602:29:58.00168:41:4719,5+01:10:127:407,8
1023ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30195M 51702:18:27.00037:17:3318,2+00:58:417:377,9
1024BIEGA Joanna 925SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 30222K 50703:29:03.00049:14:5617,8+02:09:1711:465,1
1025STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30196M 51801:47:33.00001:47:3316,2+00:27:476:399,0
1026MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40163K 50801:52:42.00241:34:2215,1+00:32:567:278,0
1027PANKOWSKA Aleksandra 918KOŁBASKOWOK 30223K 50901:10:25.00001:10:2514,0+5:0211,9
1028KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40156M 51901:39:54.00001:39:5414,0+00:20:087:098,4
1029HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30197M 52001:33:05.00491:54:4113,0+00:13:197:088,4
1030HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 30224K 51001:30:29.00001:30:2913,0+00:10:436:578,6
1031PIONTEK Elżbieta 782BYDGOSZCZK 607K 51101:23:24.00001:23:2411,5+00:03:387:148,3
1032BOGAJCZYK Marta 701LUB WYBIERZ Z LISTYPRZEŹMIEROWOK 2082K 51201:34:55.00001:34:5511,1+00:15:098:337,0
Znaleziono 1032 wynik(ów)