41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Karolina 1134ŚWINOUJŚCIEK 30
2POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 40
3ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30
4JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30
5MORAWIAK Krzysztof 1826M 30
6RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
7RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 30
8DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 30
9BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 20
10BLICHARSKA Marta 114112BZ TEAMSZCZECINK 30
11PACIOREK Marek 114226 WOGPOPOWO LETNISKOM 60
12KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 40
13LOBA Arkadiusz 1243M 20
14CHRZANOWSKA Weronika 1146CHORZÓWK 30
15ADAMCZYK Kamila 1147SZCZECINK 30
16JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 40
17DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 40
18ŻUKROWSKA Kornelia 1150WROCŁAWK 30
19KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 30
20WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40
21TUZIMEK Piotr 1244M 40
22KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 40
23MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 40
24KAPLEWSKA Małgorzata 1SZCZECINK 20
25KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 40
26KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40
27WOŹNIEWSKA Grażyna 102POLICEK 50
28MLECZKO Anna 104BIELANY WROCŁAWSKIEK 30
29KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40
30ROKITA Aneta 105PUCICEK 40
31FRĄTCZAK Marzena 106WAŁCZK 30
32MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 30
33BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 40
34WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 40
35MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 20
36IZAK Katarzyna 111STARGARDK 40
37MIKOŁAJCZYK Alicja 112AGB NYGUS CHOJNATRZCIŃSKO-ZDRÓJK 30
38RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40
39KOBUS Kasia 114PYRZYCEK 40
40SIWICKA Aleksandra 115PYRZYCEK 30
41URASINSKA Elżbieta 116SZCZECINK 50
42TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 40
43DUDA Karolina 1191988OLKUSZK 30
44JARCZEWSKA Renata 12GOLENIÓWK 50
45DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40
46NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 20
47ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 60
48MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40
49ANIELSKA Anna 128KARLINOK 30
50KRZYWIEC Marcin 129POLICEM 30
51SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30
52OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 40
53WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30
54MICHALAK Anna 132KOSZALINK 30
55WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 40
56KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 40
57MISIEK Paulina 137CIASTKI.PZPOZNAŃK 30
58CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40
59ORZECHOWSKA Anna 1412BZCHOSZCZNOK 30
60JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30
61MICHOŃ Radosław 141KOZYM 30
62POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 40
63ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 20
64DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 40
65ŻURAWIŃSKA Magdalena 147ZĄBKIK 30
66ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 148SZCZECINK 30
67MICHALSKI Cezary 149SZCZECINM 60
68POLAŃCZYK Paulina 15KACPER&ZUZIAALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 30
69GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 60
70SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
71KRAJCZYŃSKA Anna 152GORZÓW WIELKOPOLSKIK 20
72WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
73KOŁACKI Paweł 154SZCZECINM 30
74KOŁACKA Anna 155SZCZECINK 30
75ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 40
76ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30
77URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 60
78KOBYLNIK Agata 16FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 30
79KOWALEWSKA Joanna 160NOWE CZARNOWOK 30
80WOSZCZYŃSKI Adrian 161WARSZAWAM 20
81NOWICKA Agnieszka 162OBORNIKIK 30
82CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30
83DEMBIŃSKI Maciej 164TRZEBIATÓWM 50
84NONAS Michał 165WARSZAWAM 40
85STYLSKA Anna 166SZCZECINK 40
86STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30
87WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 50
88CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40
89OKRĄGŁA Agnieszka 17BEZRZECZEK 30
90ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40
91PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 40
92TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 40
93DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40
94RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40
95SOLECKA Katarzyna 176KRAKÓWK 20
96ROMAŃSKA Joanna 177POLICEK 30
97ZUBRZYCKA Emilia 178SZCZECINK 20
98MARECKA Anna 179POZNAŃK 20
99ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 20
100KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 30
101JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 40
102KRÓL Pola 182KRAKÓWK 20
103REWERS Aleksandra 183STOLECK 30
104LISIŃSKA Monika 184KAMIEŃ POMORSKIK 30
105PRZYBYSZEWSKI Marcin 18612BZSZCZECINM 20
106DOLATA Marcin 187GDYNIAM 40
107WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 30
108KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40
109ANTOŃCZAK Łukasz 19BORSUKILUBIESZEWOM 30
110LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 50
111WOŹNIAK Alina 191BYDGOSZCZK 50
112ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30
113WYSOCKA Małgorzata 193SZCZECINK 20
114LUDEW Tomasz 194POLICEM 20
115SZUDERA Kamila 196SZCZECINK 30
116NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 40
117KOŻYCZAK Aleksandra 198SOLEC KUJAWSKIK 20
118SEDLACZEK Anna 2GORZÓW WIELKOPOLSKIK 30
119FELTYNOWSKA Asia 20SZCZECINK 20
120PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30
121KOSTRZEWSKA - BOSAK Paulina 201GOSCINIEC TEAMGNIEZNOK 30
122MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 40
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
123KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40
124GRYSAK Iwona 205KOŻUCHÓWK 20
125SOSNA Arkadiusz 206GNIEZNOM 30
126KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40
127MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 30
128MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 50
129MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 40
130KULAK Paulina 213OZOROWICEK 30
131SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 30
132PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 60
133ŚWIĄTEK Joanna 216SKSSZCZECINK 30
134MADEJAK Anna 217SZCZECINK 20
135KOTLICKA Kamila 218GDAŃSKK 30
136KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 30
137CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 40
138ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40
139MOMOT Sylwia 221MILANÓWEKK 40
140JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 40
141ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 50
142SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 30
143SKRZYPCZAK Marta 225SZCZECINK 40
144KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40
145FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ Małgorzata 228SZCZECINK 30
146FUŁCZYŃSKI - OSTAPOWICZ Wojciech 229SZCZECINM 30
147PYTEL Rafał 23SZCZECINM 20
148IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 40
149SARNOWSKI Dariusz 231JELENINM 20
150ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30
151PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 20
152ZAGÓRSKA Aleksandra 234MYSLIBORZK 20
153PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40
154ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 30
155KOBA Magda 238SZCZECINK 30
156KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 40
157KACZMAREK Arleta 241KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK 30
158PIETRZAK Katarzyna 242LUBLINK 30
159PAWLIK Marcin 243BERLINM 30
160SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 30
161DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 30
162BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 30
163JACOBY Melanie 248ITAXUECKERMÜNDEK 30
164WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 40
165GRZYWACZ Gabriela 25ZIELONA GÓRAK 20
166SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30
167GLIWIŃSKA Magdalena 251GDAŃSKK 30
168KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40
169CZERWIŃSKA Gabriela 253SZCZECINK 20
170BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 40
171OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 40
172SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 40
173KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 40
174PAWLAK Katarzyna 259MAMY-BIEGAMYLUBOŃK 30
175MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40
176NOWEK Katarzyna 260AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK 30
177MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 20
178DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 20
179GAJDZIŃSKA Anna 263SZCZECINK 30
180GIZA Bogumiła 264JAWORZNOK 20
181DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 20
182TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40
183PILAWSKI Piotr 268POLICEM 20
184KUJAWIAK Marta 269ZDUŃSKA WOLAK 20
185OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40
186BIERNAT Ewa 274KROTOSZYNK 30
187CABAJ Dorota 275TINLEY PARKK 30
188SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 60
189MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40
190DUDEK Marcin 278SZCZECINM 40
191KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30
192JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 50
193SIENKIEWICZ Jolanta 281ZAZBIEGANIZAŁOMK 50
194KACZMAREK Anna 282NOWE TŁOKI 13AK 30
195ANDRZEJEWSKA Sonia 283PORĘBAK 20
196KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 30
197ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30
198PASICH Aleksandra 288CZECHOWICE-DZIEDZICEK 20
199KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30
200GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 50
201KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 40
202SIENKIEWICZ Anna 291ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30
203SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 20
204SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40
205CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30
206KŁOBUCHOWSKA Karolina 295ŁAZISKA GÓRNEK 20
207BIENIEK Piotr 296AMATORSZCZECINM 50
208SZYSZKA Bożena 297DĄBROWA GÓRNICZAK 30
209NAREWSKI Hubert 298BEZRZECZEM 50
210ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 20
211MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 20
212COELHO Tulio 30LISBOAM 50
213SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 40
214JAKOBSZE Paulina 301KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃK 30
215KOCIŃSKA Dorota 302IPAPOZNAŃK 30
216STASZCZYK Kinga 303SZCZECINK 30
217WOJTKOWIAK Grażyna 304SZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGAPOZNAŃK 50
218WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30
219WOJTKOWIAK Joanna 3061991LUBOŃK 20
220MUSIAŁ Anna 307DBLPOZNAŃK 20
221GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 40
222DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40
223ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40
224ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40
225BIAŁOŻYŃSKA Agnieszka 312MORSY SIADŁOSZCZECINK 30
226RAMOTOWSKA Dorota 313EŁKK 30
227STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30
228PŁOSA Monika 315SZCZECINK 30
229MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 30
230KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 40
231LUBELSKA Żaneta 3184KOSTRZYN NAD ODRĄK 20
232KĘDZIERSKI Mieczysław 319SZCZECINM 60
233GIEDA Elżbieta 32MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOK 30
234KUGIEL Grzegorz 320DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL&BATORY LOTOCHORZÓWM 30
235SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40
236WITCZAK Dorota 322RUNNER'S POWERPSARSKIEK 50
237HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30
238TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30
239DĄBSKA Ludmiła 325NOWE WARPNOK 50
240KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 30
241SKOWROŃ-GINIEWSKA Katarzyna 328POLICEK 40
242GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40
243BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40
244SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 40
245KOWALCZYK Kinga 331ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 20
246RÓŻAŃSKA Justyna 332ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 30
247RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40
248KLEPARSKI Krzysztof 335ZAZBIEGANIM 30
249KACZMARZYK Beata 337CZĘSTOCHOWAK 50
250KĘDZIERSKI Mieczysław 338SZCZECINM 60
251KORCIPA Agata 339GOLENIÓWK 30
252KACZMAREK-ZAROK Marzena 34SZCZECINK 40
253WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 40
254WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 40
255KAMIŃSKI Kamil 342LUBINM 30
256REIM Sebastian 343BERLINM 30
257KANIA Karolina 344WIELICZKAK 30
258KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30
259SYNAL Marta 347FITOLAA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 40
260SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40
261SZCZERBIŃSKA Barbara 349GRYFINOK 60
262SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 30
263MATUSZAK Kamila 351SZCZECINK 20
264KOWALCZYK Mirosławao 352PYRZYCEK 50
265KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 40
266TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 40
267JANIK Justyna 355BYLE DO PRZODUKOZIEGŁOWYK 20
268KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 40
269LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 20
270WASZKIEWICZ Paulina 358SZCZECINK 30
271SZADKOWSKA Dorota 359POZNAŃK 30
272KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 20
273KUZNETSOVA Maria 360BERLINK 30
274KOBYŁECKA Sylwia 361TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30
275WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 50
276KNOP Damian 363GEBERIT TEAMKOŁOM 30
277KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40
278KILKOWSKA Joanna 365WARSZAWAK 50
279KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 50
280KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 50
281POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 40
282ŁUC Dominika 369JAROSŁAWK 30
283KORNEL Maja 37CORREADORESSZCZECINK 30
284OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+
285OKRĘGLICKA Barbara 371RUN PASJABYDGOSZCZK 50
286TUPAJ Łukasz 372KAMIEŃM 20
287KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 50
288ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 20
289STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 375ZACHODNIOPOMCENTRUMONKOLOGIISZCZECINK 40
290CAŁY Alicja 376WROCŁAWK 30
291BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 30
292KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 379PRZECŁAWK 40
293PAŁAMAR Krzysztof 38SZCZECINM 50
294KANABAJ Dorota 380SZCZECINK 30
295JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30
296MIELNIK Michał 382SZCZECINM 20
297GRUCELSKA Malgorzata 383NORWICHK 30
298ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30
299ADAMOWICZ Sylwia 385TORPEDYBEZRZECZEK 40
300HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 30
301WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 60
302MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40
303GŁADZIK Anna 389KOMPAS TEAMSZCZECINK 30
304KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 40
305KRÓL Magdalena 390SZCZECINK 30
306KIELISZEK Gabriela 391CZARNA ŁĄKAK 60
307NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 30
308WOŹNY Anna 393STARGARDK 40
309GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30
310JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 40
311KUBIK-GRECZUK Kalina 396BIEGNEPOMEDALSŁUBICEK 30
312GIERBA Klaudia 398SZCZECINK 20
313GÓRNA Halina 399JANKOWO DOLNEK 30
314SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 20
315WIŚNIEWSKA Hanna 40SZCZECINK 30
316GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40
317KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40
318SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 30
319MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40
320KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 40
321ŻŁOBICKA Agnieszka 406DAR-BUD TEAMKIETRZK 30
322CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40
323GOŁUBOWICZ Marzena 409SZCZECINK 30
324OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 30
325BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 30
326SIKORA Magda 411POLICEK 30
327JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 30
328GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 40
329CIEŚLAK Helana 414LEGENDARY POWER SZEWCUL SZCZECINSKA 1/1 ,74-100 GRYFINOK 50
330CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 50
331SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40
332KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 40
333ŻELAZKO Paulina 418PŁOKIK 20
334CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 30
335SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
336SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 420SZCZECINK 30
337GIERCHOWSKA Monika 421BBL POLICESZCZECINK 20
338WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
339SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 30
340MASTERNAK Oskar 424SZCZECINM 30
341GAWRON Monika 425OŻARÓW MAZOWIECKIK 30
342PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40
343BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40
344KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 40
345SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 40
346LEP Łukasz 431ELBLĄGM 30
347SAMBORSKA Ola 432RUN FOR FUN TEAMSZCZECINK 20
348SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 20
349ADAMIAK Andrzej 434BEZRZECZEM 50
350PIERUN Beata 436SZCZECINK 30
351ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 40
352GRENDA Agata 438SZCZECINK 40
353PODBIERA Ewa 439VRCSZCZECINK 40
354CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 20
355GRUSZCZYŃSKA Joanna 440SZCZECINK 20
356MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 40
357RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 20
358BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 50
359PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 40
360IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 20
361KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 50
362DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40
363MĄCZKA Anna 45KLUCZBORKK 30
364JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 40
365JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 30
366WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 40
367ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 40
368KAMIŃSKA Maja 456WARSZAWAK 30
369CZYŻYK Przemysław 458SZCZECINM 30
370MANDUK-CZYŻYK Nina 459MEDICONSULTSZCZECINK 30
371BRZEZIŃSKA Diana 46SZCZECINK 20
372KALINOWSKI Łukasz 460SZCZECINM 30
373KALINOWSKA Katarzyna 461SZCZECINK 30
374GROCHALSKA Agata 462SZCZECINK 50
375BIELATKO Marcin 463DRAWNODRAWNOM 30
376GAZDOWICZ Michał 465BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZAPRZYSIETNICAM 20
377BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 40
378KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40
379MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 20
380KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40
381PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 50
382KOS Roman 473WROCŁAWM 40
383KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40
384BRODOWSKA Weronika 475WROCŁAWK 20
385BRETSZNAJDER Alicja 476TANOWOK 30
386OKULICZ Anita 477BYDGOSZCZK 30
387CHMIELUK Arkadiusz 479JELCZ-LASKOWICEM 20
388BODNAR Zbigniew 48BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+
389MIZERSKA Jagoda 480TANOWOK 30
390SIWEK Magdalena 481BEZRZECZEK 30
391PENAR Emilia 482SANOKK 20
392KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 40
393ŚWIREK Dominika 484KRAKÓWK 30
394CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40
395PAWLAK Emilia 487GORZÓW WIELKOPOLSKIK 40
396STEMPNIAK Katarzyna 488REBELS LEGION TEAMHELK 30
397KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 20
398ZAJAS Krzysztof 49SZCZECINM 30
399PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 490SZCZECINK 30
400ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 40
401STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 40
402KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 40
403PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30
404KACIUPA Arkadiusz 495ULIKOWOM 20
405BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30
406TERA Michał 497MIERZYNM 30
407TERA Joanna 498MIERZYNK 30
408ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 50
409PRZEWOSKA Paulina 5TRITON KONINBRZEŹNOK 30
410JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40
411ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30
412ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40
413TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 60
414PATYNOWSKI Maciej 503SZCZECINM 30
415ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 50
416SIKORA Magdalena 505SZCZECINK 30
417BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30
418FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30
419DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 40
420CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 60
421KALINKA-BASZUN Daria 510GLIWICEK 30
422JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 20
423ŚWIST Joanna 512WROCŁAWK 30
424TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30
425ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 30
426PAWŁOWSKA-CYPRYSIAK Karolina 515WARSZAWAK 30
427STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 40
428PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40
429KACZMAREK Anna 531GOSTYNINK 30
430MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 40
431UMIŃSKA Marzena 519BYDGOSZCZK 30
432PROSTECKA-SIWY Izabela 52SZCZECINK 40
433CYBUL Anna 520BYDGOSZCZK 40
434SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40
435SIENKIEWICZ Robert 522ZAŁOMM 50
436GRZESZKOWIAK Magdalena 523LIGOWIEC.NETSZCZECINK 30
437JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 40
438GABRYELSKA Elżbieta 525WROCŁAWK 30
439MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 40
440ONYSZK Marta 527SZCZECINK 30
441ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30
442MELSKA Karolina 529WARSZAWAK 30
443MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 40
444POLUS Magdalena 530ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK 30
445POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 50
446BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40
447SZMAJDA Katarzyna 538PUŁAWYK 20
448KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40
449RUTKOWSKA Aleksandra 540KOBYLARNIAK 30
450FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 60
451SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 40
452WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 30
453KALICKI Paweł 544SZCZECINM 20
454KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30
455SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 20
456PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 40
457TANONA Paweł 548HOMMELVIKM 20
458WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30
459SIWY Robert 55SZCZECINM 40
460WASYLÓW Katarzyna 550SZCZECINK 50
461WASYLÓW Karolina 551SZCZECINK 20
462LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 30
463SOBOLEWSKI Oskar 553WARSZAWAM 20
464PAKUŁA Aleksandra 554WARSZAWAK 20
465WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 30
466SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 40
467RUBAJ Anna 56SZCZECINK 30
468SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40
469JACHYM Jakub 561CZELADŹM 30
470MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40
471ŁUKASZEWSKA Malwina 563DĄBRÓWKAK 30
472BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 40
473KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
474DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 20
475KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 30
476SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 20
477KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 40
478KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40
479JEZIERSKI Grzegorz 572WARSZAWAM 20
480SKWARYŁO Dariusz 573STOCZNIOWIEC POZNAŃKÓRNIKM 30
481BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 40
482KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 40
483HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40
484TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 30
485KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 60
486MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 50
487KWIECIEN Marta 580CRESTWOODK 30
488PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 40
489JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30
490KUCZKOWSKA Katarzyna 59WARSZAWAK 30
491STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30
492JESIŃSKA Monika 591SZCZECINK 30
493WÓJCIK Aleksandra 592WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKK 30
494KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 20
495WALEWSKA Alicja 594BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIAK 30
496STRÓŻYK-KOZŁOWSKA Paulina 595WROCŁAWK 30
497PIERZAKOWSKA Agnieszka 596SZALONE MAMUŚKISTARGARDK 30
498MISIUK Marta 597SZALONE MAMUŚKIPOLICEK 30
499LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
500LEŃ Joanna 599ŻARYK 40
501TEŚLUK Marcin 6CHOSZCZNOM 30
502KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 40
503GIERASIMOWICZ Anna 600MIRKÓWK 50
504WIERZBICKI Adrian 601SZCZECINM 30
505SZYBOWSKA Emilia 602KRAKÓWK 30
506HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 50
507HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 20
508GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 40
509LEWERA Katarzyna 607POZNAŃK 30
510BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 30
511KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 30
512STRAŻYŃSKA-MATYSIAK Joanna 61WOLINK 30
513MAZURKIEWICZ Łukasz 610KRAKÓWM 20
514WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 20
515SŁUGOCKA Marta 612WROCŁAWK 30
516WESOŁOWSKA Magdalena 613ZGIERZK 30
517GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 20
518BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 20
519SGCK Mick 616WROCŁAWM 30
520MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 40
521MAZUREK Ewa 618SZCZECINK 30
522DZIURLA Bartosz 619GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM 20
523GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40
524RZESZUT Robert 620STARGARDM 40
525RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 20
526PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 40
527WASILEWSKA Ilona 626ŻÓŁWIKERSIPOZNAŃK 30
528NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 40
529BODZINSKA Iwona 628KATOWICEK 30
530SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 20
531ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 20
532WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 50
533GRABARA Adam 632KATOWICEM 40
534JARZĄBEK Magdalena 633WROCŁAWK 30
535MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 40
536SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40
537ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 40
538SZEWCZYK Karolina 637POZNAŃK 30
539WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 40
540STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 40
541ŁOŚ Jarosław 64#RUSZ4LITERYPARSÓWM 30
542ZATOŃSKI Robert 640GDYNIAM 20
543STALMACH Martyna 641GOŚCICINOK 20
544OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 40
545KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 30
546JANECZEK-WRZEŚNIAK Anna 644SZCZECINK 30
547JANIC Anna 646LIBIĄŻK 40
548JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
549PIETRZAK Jolanta 648BYTOMK 30
550MIELEWCZYK Justyna 649ZMOTYWOWANIREDAK 30
551MINOROWICZ Paweł 65SZCZECINM 30
552BURY Liliana 650ZMOTYWOWANIREDAK 30
553CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30
554WRONA Zdzisław 652SZCZECINM 50
555WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 20
556SEWERYN Karolina 654POZNAŃK 20
557SZCZEPARA Katarzyna 655KRAKÓWK 20
558BIEGAŃSKI Piotr 656SZCZECINM 30
559SYC Piotr 657SZCZECINM 30
560KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40
561KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40
562SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 60
563KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 60
564RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 40
565GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 40
566BORKOWSKA Agnieszka 664SZCZECINK 30
567UMIŃSKI Piotr 665MRĄGOWOM 30
568BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40
569RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 40
570NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 40
571WINIARZ Karolina 669SZCZECINK 30
572KORACH Barbara 67KOBIETY NA MEDALWROCŁAWK 20
573CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 30
574ŻUBERT Natalia 675SZCZECINK 30
575RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40
576KUJDA Renata 677KAŁUSZYNK 30
577MIKIERYSZ Monika 678GŁOGÓWK 50
578SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 30
579ABOUQORA Emilia 68PARKRUNSTOBNOK 30
580KĘDZIORA Małgorzata 680SZCZECINK 20
581SOBOTA Edyta 681LIV POLSKA/COOLBIKE SZCZECINSZCZECINK 30
582WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 20
583MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 20
584NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 40
585WERNER Oliwia 685MOLNAK 20
586KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 30
587PAKOS Marta 68712 BZPIASECZNIKK 30
588WIELIŃSKI Krzysztof 688KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 60
589SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30
590SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40
591DOBRUDZKA Weronika 69012BZDALEWOK 20
592SIKORSKA Iwona 691GRODZISK MAZOWIECKIK 30
593ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30
594ZIELIŃSKI Marcin 693GORZÓW WLKP.M 30
595GRYCZKOWSKI Piotr 695SZCZECINM 30
596ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 50
597DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30
598RADWAN Olimpia 698WROCŁAWK 40
599KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 40
600GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 30
601BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 30
602RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 30
603BOGAJCZYK Marta 701LUB WYBIERZ Z LISTYPRZEŹMIEROWOK 20
604SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 50
605ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40
606RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 40
607KAP Michał 705SZCZECINM 30
608MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 30
609WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40
610TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30
611WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
612KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 30
613ADACH Anna 712LESZNOK 40
614SCHILLING Frau 714PASEWALKPASEWALKK 60
615BLOCK Andrea 715PASEWALKPASEWALKK 50
616WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 20
617MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40
618KACZOR Renata 718WARSZAWAK 40
619SZLESZYŃSKI Andrzej 719OLSZTYNM 50
620CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40
621CZAJA Alicja 720SZCZECINK 30
622GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 721SZCZECINK 40
623HALAMA-JONKISZ Katarzyna 723ZABRZEGK 30
624ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 50
625KUSTOWSKA Joanna 725SZCZECINK 30
626KACZMAREK Monika 726PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLK 30
627OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 20
628WOJTAT Halina 728K 50
629KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30
630HUDECKI Dominik 73M 30
631SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 30
632KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30
633DRZEWIŃSKA Katarzyna 732WROCŁAWK 30
634BAIARDA Marta 733LONDYNK 40
635MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
636CHADASIEWICZ Antonina 735LONDONK 20
637WALENT Marta 736WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
638MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 20
639PASZEK Sebastian 738SKARSZEWOM 30
640PASZEK Anna 739SWIECIEK 30
641GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 40
642BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30
643BAJENA Iwona 741SZCZECINK 30
644KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 40
645LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40
646DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 30
647BEJNAROWICZ Oliwia 747SZCZECINK 20
648TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 40
649WOLSKA Joanna 749SZCZECIN575642553K 30
650MINER Artur 75SZCZECINM 40
651WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 50
652JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30
653TUROWSKA Anna 752-K 30
654MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 20
655HOŁOWACZ Tomasz 754KONDYCJAWARSZAWAM 70+
656KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 20
657SZYDŁOWSKA Ewa 756BIEGANIE AMATORSKIEŚWIECIEK 50
658BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 30
659WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 30
660KOT Arkadiusz 76BAGNAM 50
661GRABOWSKI Michał 760SZCZECINM 30
662MOTYL Dominika 77SZCZECINK 20
663WITTULA-PREJS Magda 78PIEKIELNIE ZGRANIPRZEŹMIEROWOK 40
664BARTKOWSKA Beata 79SZCZECINK 50
665HUDECKA Evelyn 8SZCZECINK 30
666NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 50
667SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 40
668KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40
669GAWROŃSKA Angelika 83GORZÓW WLKP.K 20
670ILCZYSZYN Dominika 84ZABRZEK 40
671TOŁKACZ Karolina 85SZCZECINSZCZECINK 30
672TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40
673TELAKOWSKA Anita 87WARSZAWAK 30
674ROLNICZAK Joanna 88TRZCIANKATRZCIANKAK 30
675KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 30
676GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30
677MICHALCZUK Karolina 90SZCZECINK 30
678BOREK Marta 91ŚWINOUJŚCIEK 30
679BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 20
680BUDZIK Małgorzata 93ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOK 20
681GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 30
682BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40
683SODNOMGOMBO Alimaa 98FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 50
684WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 50
685RATAJCZAK Alicja 764WROCŁAWK 20
686MAZUR Sylwia 762SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEK 40
687RATAJCZAK Beata 766OTTAWAK 50
688ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 40
689RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 50
690WITCZAK Dorota 767WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK 20
691KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 40
692MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 20
693GROCHOCKA Dorota 770GIŻYCKOK 30
694GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30
695TATARCZUK-GÓRECKA Monika 773SZCZECINK 30
696TYCZYŃSKA Joanna 772MAMY-BIEGAMYCZERWONAKK 30
697LEDZION Robert 774SZCZECINM 40
698GAJDA Beata 777KRAKOWK 50
699DERBISZEWSKI Robert 775SZCZECINM 20
700OSTASZEWSKA Zofia 780BIAŁYSTOKK 20
701SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 40
702ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
703GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 50
704PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 20
705PIONTEK Elżbieta 782BYDGOSZCZK 60
706JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 40
707POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40
708PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30
709ZARYCZAŃSKI Michał 786SZCZECINM 30
710LIS Tomasz 789TARNÓWM 30
711SIU Artur 791WROCŁAWM 30
712TOKAREK Justyna 790TRINEGUSTARGARDK 30
713STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 40
714MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40
715MARENDZIAK Wiktor 796SZCZECINM 20
716GARBACKI Igor 797SZCZECINM 20
717KOP-OSTROWSKA Iga 794SZCZECINK 20
718ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 20
719CWAJDA Karolina 798SZCZECINK 30
720SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 40
721DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 30
722MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 30
723STEKLA Anna 804KOŁOBRZEGK 30
724ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 20
725SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 30
726GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30
727KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40
728KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 40
729WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 40
730HAJDUKIEWICZ Anna 171SZCZECINK 30
731LISIŃSKI Andrzej 185KAMIEŃ POMORSKIM 30
732ŚWITAJ Katarzyna 199SZCZECINEKK 20
733SZAKOŁA Paweł 226MIERZYNM 30
734OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 20
735JADASZ Mirosław 810MIKOŁÓWM 30
736KUBA Magdalena 811#BBKTSWROCŁAWK 30
737GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 20
738SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 20
739BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 30
740FARGANUS Monika 815ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK 30
741BILIŃSKI Zbigniew 818SZCZECINM 50
742MIRSKA Beata 816OSTRÓW WIELKOPOLSKIK 50
743WICIAK Natalia 819SZCZECINK 30
744ŚLACHCIAK Joanna 817GNIEZNOK 50
745HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 30
746WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 40
747SZYDZIAK Kamila 824BYTOMK 30
748STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 20
749KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30
750MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
751ŁUSIAK Małgorzata 825SZCZECINK 40
752ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 30
753GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30
754URBANIAK Remigiusz 829OBORNIKIM 30
755WOJAKOWSKA Nadia 832K&K RUNZABRZEK 20
756PONCYLIUSZ Monika 833NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWK 30
757GIERKA Aleksandra 834WROCŁAWK 20
758EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30
759PIECHOTA Artur 836WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWISZCZECINM 30
760ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 20
761BANCHENKO Tetiana 838BIELSKO BIAŁAK 20
762NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 30
763RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 60
764RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40
765WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30
766LASZCZYK Nadia 844REDAK 30
767DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40
768BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 40
769SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 20
770DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 50
771WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 40
772NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 40
773WIELGOSZ Małgorzata 850WARSZAWAK 20
774NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 60
775PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 40
776WOŹNIAK Joanna 852KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK 30
777KOLBER Monika 859GNIEZNOK 30
778SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 40
779NASTAŁY Wiktoria 857RUMIAK 20
780KOTFICA-TELEJ Agnieszka 856RAZ SZCZECINDOŁUJEK 40
781KOLBER Karol 858GNIEZNOM 20
782BARTCZAK Iga 860ŚWIERADÓW ZDRÓJK 30
783BARTCZAK Mirosława 861SZCZECINK 70+
784NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 40
785DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40
786KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 40
787SYNAK Ewa 867SZCZECINK 40
788GROLIK Beata 869BBKTSCHORZÓWK 20
789MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 30
790MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30
791ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 30
792HILLEMANN Cathleen 873TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINK 30
793KARDYNAŁ Beata 877SAMOTNYCH SERCSZCZECINK 50
794CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 50
795SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 60
796STRĄK Ewa 876PRUSZKÓWK 20
797PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 40
798BOUTIN Peter 878SZCZECINM 50
799SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 40
800LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 20
801FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 40
802HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 30
803KURATOWSKA Małgorzata 883MISSWARSZAWAK 20
804WILK Monika 884WARSZAWAK 30
805RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 40
806TARNOWSKA-LAMENT Aleksandra 888SZCZECINK 30
807WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30
808WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 40
809LEWSZYK Anna 890SZCZECINK 50
810BIEGANSKI Tomasz 891SZCZECINM 30
811ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 40
812TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30
813PIEGAT Agnieszka 894SZCZECINK 30
814PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna 896LUBAŃK 30
815BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30
816GŁÓWCZYŃSKA Grażyna 897OBLĘGOREKK 40
817SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 30
818NOWAK Monika 899GDAŃSKK 40
819KOWALCZYK Monika 900WARSZAWAK 30
820PRAŁAT Jolanta 904ŚWIEBODZINK 40
821DOMAŃSKA Ania 901MAMY-BIEGAMYKICINK 30
822KARCZ Barbara 902DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOKORNATKAK 30
823BAKACZ Natalia 903LUBINK 20
824CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 60
825STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40
826WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 20
827GODYN Magda 909LONDYNK 40
828SĘK Marcin 908SZCZECINM 30
829SZEWCZYK Magdalena 910K 30
830OKOŁO-KUŁAK Marzena 911ZĄBKIK 30
831MADERA Marcin 914SZCZECINM 30
832SZ Krystian 916POLSKAM 30
833GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 30
834PANKOWSKA Aleksandra 918KOŁBASKOWOK 30
835JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 30
836TYCZYŃSKA Anna 920KIEKRZK 30
837LUDWIKOWSKA Agnieszka 919ZIELONA GÓRAK 20
838RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 40
839REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 20
840POL Krzysztof 923SZCZECINM 40
841ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 30
842PAŁAMAR Anna 926SZCZECINK 20
843MAJKA Maja 927KRUPSKI MŁYNK 30
844BIEGA Joanna 925SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 30
845KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 30
846WIETRZYK Adriana 929WROCLAWK 40
847CHOSZCZ Agnieszka 930LINIAK 50
848TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 50
849TOPOLEWICZ Beata 932GDYNIAK 50
850BINEROWSKA Edyta 933SZCZECINK 30
851KOZACZUK-BRAJERSKA Magda 934LUBLINK 30
852SROCZYŃSKA Izabela 935WOŁCZKOWOK 30
853SUROWIEC Piotr 936SZCZECINM 20
854KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 50
855CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 40
856LASZCZAK Judyta 938PKO BP SAPOZNAŃK 30
857LACH Marta 941SLOW JOGINNG BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 40
858PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 40
859LASZKIEWICZ Patrycja 944SZCZECINK 40
860MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 40
861WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30
862MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 40
863FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40
864FIEDOROWICZ Julia 949DOBRAK 20
865SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 30
866KOWALAK Robert 951KOSTRZYNM 30
867JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40
868JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 30
869JANCZYNSKA Maria 954JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAK 60
870MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 40
871MEDZIŃSKA Małgorzata 957SZCZECINK 40
872PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 40
873PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40
874ŁOBODZIŃSKA Wanda 958RAZ SZCZECINSZCZECINK 60
875JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 50
876DĄBROWSKA Joanna 962POGÓRZEK 30
877GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 30
878WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 40
879HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 40
880HAŁKA Justyna 965TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK 30
881NIEMIEC Joanna 968POLICEK 30
882BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 20
883MIŚ Paweł 969BYTOMM 30
884POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40
885CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 30
886JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30
887CIEŚLA Karolina 972TULCEK 30
888SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30
889KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30
890KORDON Anna 977ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNEK 30
891MIKOŁAJCZAK Magdalena 981POZNAŃK 30
892PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40
893FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 50
894SADOWSKA Kamila 984CZERNINAK 20
895WALENCZAK Magda 983POZNAŃK 30
896BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40
897MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30
898GAPIŃSKA Irmina 989WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
899RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 40
900WALASZCZYK Patrycja 987KANIÓWK 20
901ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata 988PYRZYCEK 20
902GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
903STÜDEMANN Krystyna 992KLOCKOWK 30
904SAWA Malwina 993SZCZECINK 30
905NOWAKOWSKA Edyta 996GDAŃSKK 20
906WYPYCH Sylwia 997SZCZECINK 30
907LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 40
908BRYGAŁA Magdalena 99976-150K 40
909PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 20
910PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 40
911MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40
912SKOCZYL Wojtek 1003SZCZECINM 30
913KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 40
914TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 50
915AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 30
916ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40
917WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40
918MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1015OSIELSKOK 50
919FRĄCKOWSKA Patrycja 1016GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
920KOMOROWSKA Marcelina 1009GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK 20
921BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40
922KRAWCZEWSKA Karolina 1010OSIELSKOK 30
923KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40
924RYDELEK Agnieszka 1012OSIELSKOK 30
925KLETT Agata 1013GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
926STASZKIEWICZ Lucyna 10191967BYDGOSZCZK 50
927PESTKA Paweł 1020KOŹMINBIEGAKOŹMIN WLKP.M 30
928SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 20
929HEJMEJ Kamila 1022NOWY SĄCZK 30
930BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 40
931PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 40
932ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 40
933POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 40
934WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 20
935PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 40
936DREWNIAK Artur 1029KIELNOM 30
937STANKIEWICZ-TARNOWSKA Gabriela 1030PKO BANK POLSKISZCZECINK 50
938KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 30
939BOJAR Joanna 1032POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAK 30
940MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 40
941WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 50
942SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne
943HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40
944CHARĘZA Marcin 1036SZCZECINM 30
945HŁADKULIK Krzysztof 1038SZCZECINM 60
946CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30
947FOIGT Marta 1039SZCZECINK 20
948TYCZYŃSKA Małgorzata 1042SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓWK 50
949STROJNA Karolina 1041SZCZECINK 20
950MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30
951ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 20
952BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 40
953BURZYŃSKA Paulina 1047SZCZECINK 20
954SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 30
955BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30
956KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40
957NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 40
958PARNOWSKA Marlena 105312BZCZARNKOWOK 30
959ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 50
960DUDEK Maciej 1057RYBNIKK 30
961PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40
962KOCZWARA Anna 1055SMOK WAWELSKIKRAKÓWK 30
963CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40
964BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 40
965STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40
966SURAŻYŃSKI Bartosz 1061GĄBINM 30
967MIERSKA Matylda 1259SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 20
968MURASZESWKA Justyna 1065SZCZECINK 40
969ZIELIŃSKA Renata 1067BIELICEK 50
970GABRYLEWSKA-KOTIK Mirosława 1066BIAŁYSTOKK 30
971MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40
972KOCZĄB Marta 1069INOWROCŁAWK 20
973KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40
974GOŁACKA Katarzyna 1071WOŁCZKOWOK 20
975ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 30
976KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 40
977KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40
978NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 30
979ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 40
980PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 20
981GRABARCZYK Katarzyna 1081ŁÓDŹK 20
982GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 60
983MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 40
984HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 40
985BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30
986WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 40
987PONCYLIUSZ Rafał 1087NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWM 30
988TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 30
989KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 30
990MAREK Ewa 1089KATOWICEK 30
991BUCHERT Monika 1091POZNANK 40
992LONGA Kinga 1092MIECHÓWK 20
993DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 50
994BOROWIK Agata 1094CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK 30
995PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30
996MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40
997CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40
998PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 20
999DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 40
1000KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 40
1001NARÓĆ Daria 1104SZCZECINK 20
1002RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40
1003BYRA Marek 1100BROOKLYNM 40
1004NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 20
1005KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 30
1006SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 20
1007BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 30
1008MOŃ Bartłomiej 1108WARSAWM 30
1009KŁOPOTOWSKA Agnieszka 1109GRYFINOK 30
1010MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 40
1011TARASIEWICZ Sylwia 1114WARSZAWAK 30
1012SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 40
1013KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 40
1014LITVINSKAYA Anna 1117ST PETERSBURGK 30
1015STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30
1016NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 40
1017NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 40
1018BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 40
1019PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 40
1020SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 30
1021BLICHARZ Kamila 1125WROCŁAWK 30
1022ROGULSKA-NOWAK Justyna 1175KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
1023BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 40
1024JANKOWIAK Angelika 1051BOGDASZOWICEK 20
1025KNAPIK Jerzy 1240KRAKÓWM 70+
1026ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 30
1027SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 30
1028MIZIA Marta 1130KRAKOWK 40
1029KOPROWICZ Ewelina 1241JAROSŁAWK 30
1030KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 20
1031KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 40
1032PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30
Znaleziono 1032 wynik(ów)