41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1033
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
1019
Na trasie:
14
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 20
2ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 60
3WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 40
4MISIEK Paulina 137CIASTKI.PZPOZNAŃK 30
5MICHOŃ Radosław 141KOZYM 30
6WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
7CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30
8CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40
9KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 30
10PRZYBYSZEWSKI Marcin 18612BZSZCZECINM 20
11DOLATA Marcin 187GDYNIAM 40
12ANTOŃCZAK Łukasz 19BORSUKILUBIESZEWOM 30
13SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 30
14PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 60
15SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 30
16KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40
17SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 40
18GIZA Bogumiła 264JAWORZNOK 20
19KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30
20KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 30
21GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 50
22KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 40
23SIENKIEWICZ Anna 291ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30
24WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30
25MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 30
26KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 40
27KUGIEL Grzegorz 320DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL&BATORY LOTOCHORZÓWM 30
28SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40
29KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 30
30TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 40
31BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 30
32JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30
33WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 60
34KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 40
35CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40
36MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 40
37BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 50
38PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 40
39BIELATKO Marcin 463DRAWNODRAWNOM 30
40GAZDOWICZ Michał 465BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZAPRZYSIETNICAM 20
41BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 40
42PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 50
43BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30
44ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30
45CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 60
46TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30
47ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 30
48PAWŁOWSKA-CYPRYSIAK Karolina 515WARSZAWAK 30
49STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 40
50MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 40
51KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40
52SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 40
53KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30
54WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30
55SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40
56JACHYM Jakub 561CZELADŹM 30
57DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 20
58KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 30
59TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 30
60MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 50
61PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 40
62BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 30
63GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40
64GRABARA Adam 632KATOWICEM 40
65CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30
66GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 40
67BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 30
68ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40
69MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 30
70WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40
71ADACH Anna 712LESZNOK 40
72GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 721SZCZECINK 40
73WALENT Marta 736WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
74PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 20
75ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 20
76SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 30
77WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 40
78ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 30
79MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 30
80ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 30
81CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 50
82SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 60
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
83HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 30
84BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30
85SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 30
86JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 30
87MAJKA Maja 927KRUPSKI MŁYNK 30
88KOZACZUK-BRAJERSKA Magda 934LUBLINK 30
89MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 40
90MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 40
91JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40
92JANCZYNSKA Maria 954JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAK 60
93FARGANUS Monika 815ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK 30
94POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 40
95RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 40
96BIENIEK Piotr 296AMATORSZCZECINM 50
97MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40
98FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 50
99SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 30
100STEMPNIAK Katarzyna 488REBELS LEGION TEAMHELK 30
101WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 40
102JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30
103ROMAŃSKA Joanna 177POLICEK 30
104RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40
105RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 60
106BURY Liliana 650ZMOTYWOWANIREDAK 30
107GAWRON Monika 425OŻARÓW MAZOWIECKIK 30
108MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 40
109KOS Roman 473WROCŁAWM 40
110JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 30
111SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30
112STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 20
113RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 40
114ŁUSIAK Małgorzata 825SZCZECINK 40
115LASZKIEWICZ Patrycja 944SZCZECINK 40
116WESOŁOWSKA Magdalena 613ZGIERZK 30
117KANABAJ Dorota 380SZCZECINK 30
118WÓJCIK Aleksandra 592WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKK 30
119NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 50
120KOBUS Kasia 114PYRZYCEK 40
121ONYSZK Marta 527SZCZECINK 30
122CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 40
123PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40
124CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40
125ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 50
126LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 50
127LEWERA Katarzyna 607POZNAŃK 30
128SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 40
129FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30
130SĘK Marcin 908SZCZECINM 30
131KRZYWIEC Marcin 129POLICEM 30
132KUBA Magdalena 811#BBKTSWROCŁAWK 30
133KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 50
134KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 40
135PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30
136KOT Arkadiusz 76BAGNAM 50
137WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 40
138KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30
139SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 30
140ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40
141ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30
142MELSKA Karolina 529WARSZAWAK 30
143WOŹNIEWSKA Grażyna 102POLICEK 50
144ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 30
145MIELEWCZYK Justyna 649ZMOTYWOWANIREDAK 30
146PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30
147NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 30
148DREWNIAK Artur 1029KIELNOM 30
149DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40
150STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40
151KOSTRZEWSKA - BOSAK Paulina 201GOSCINIEC TEAMGNIEZNOK 30
152STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30
153BRYGAŁA Magdalena 99976-150K 40
154CYBUL Anna 520BYDGOSZCZK 40
155UMIŃSKA Marzena 519BYDGOSZCZK 30
156PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 40
157NAREWSKI Hubert 298BEZRZECZEM 50
158WALENCZAK Magda 983POZNAŃK 30
159ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 20
160DUDEK Marcin 278SZCZECINM 40
161RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 40
162BORKOWSKA Agnieszka 664SZCZECINK 30
163SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 40
164MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40
165SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 420SZCZECINK 30
166DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 30
167TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 40
168SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30
169GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 30
170TOŁKACZ Karolina 85SZCZECINSZCZECINK 30
171CHADASIEWICZ Antonina 735LONDONK 20
172GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 60
173SIU Artur 791WROCŁAWM 30
174STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 40
175KOŁACKI Paweł 154SZCZECINM 30
176JACOBY Melanie 248ITAXUECKERMÜNDEK 30
177PILAWSKI Piotr 268POLICEM 20
178DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 30
179PRZEWOSKA Paulina 5TRITON KONINBRZEŹNOK 30
180HILLEMANN Cathleen 873TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINK 30
181KORNEL Maja 37CORREADORESSZCZECINK 30
182MINOROWICZ Paweł 65SZCZECINM 30
183KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 20
184WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 50
185FRĄTCZAK Marzena 106WAŁCZK 30
186SAWA Malwina 993SZCZECINK 30
187SARNOWSKI Dariusz 231JELENINM 20
188MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30
189WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 50
190KAMIŃSKA Maja 456WARSZAWAK 30
191BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 40
192MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 40
193CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30
194WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40
195MEDZIŃSKA Małgorzata 957SZCZECINK 40
196MANDUK-CZYŻYK Nina 459MEDICONSULTSZCZECINK 30
197CZYŻYK Przemysław 458SZCZECINM 30
198MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 30
199RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40
200URASINSKA Elżbieta 116SZCZECINK 50
201DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40
202KĘDZIERSKI Mieczysław 319SZCZECINM 60
203ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40
204ŁUC Dominika 369JAROSŁAWK 30
205BOGAJCZYK Marta 701LUB WYBIERZ Z LISTYPRZEŹMIEROWOK 20
206KORDON Anna 977ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNEK 30
207PIONTEK Elżbieta 782BYDGOSZCZK 60
208CHOSZCZ Agnieszka 930LINIAK 50
209ANDRZEJEWSKA Sonia 283PORĘBAK 20
210ROLNICZAK Joanna 88TRZCIANKATRZCIANKAK 30
211KĘDZIERSKI Mieczysław 338SZCZECINM 60
212KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30
213ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 20
214SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 20
215PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 40
216WOJTAT Halina 728K 50
217NOWAKOWSKA Edyta 996GDAŃSKK 20
218PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 40
219RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 40
220GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40
221LIS Tomasz 789TARNÓWM 30
222WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30
223RUTKOWSKA Aleksandra 540KOBYLARNIAK 30
224NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 40
225DZIURLA Bartosz 619GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM 20
226GIERBA Klaudia 398SZCZECINK 20
227SZCZERBIŃSKA Barbara 349GRYFINOK 60
228KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 60
229SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 60
230WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 20
231KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 50
232NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 40
233ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 20
234KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 40
235BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 40
236GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 50
237BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 20
238PAŁAMAR Krzysztof 38SZCZECINM 50
239TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 40
240NOWEK Katarzyna 260AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK 30
241GIERASIMOWICZ Anna 600MIRKÓWK 50
242ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30
243TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 40
244PIETRZAK Katarzyna 242LUBLINK 30
245NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 40
246SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 30
247KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 40
248MLECZKO Anna 104BIELANY WROCŁAWSKIEK 30
249KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 40
250BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40
251ABOUQORA Emilia 68PARKRUNSTOBNOK 30
252PASZEK Sebastian 738SKARSZEWOM 30
253MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 30
254KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 40
255WOŹNIAK Alina 191BYDGOSZCZK 50
256ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 40
257KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 50
258SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 40
259WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
260KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30
261OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 40
262OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 20
263STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 375ZACHODNIOPOMCENTRUMONKOLOGIISZCZECINK 40
264JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40
265KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 40
266CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 30
267MIKOŁAJCZYK Alicja 112AGB NYGUS CHOJNATRZCIŃSKO-ZDRÓJK 30
268WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 20
269LUDWIKOWSKA Agnieszka 919ZIELONA GÓRAK 20
270WOJTKOWIAK Joanna 3061991LUBOŃK 20
271WOJTKOWIAK Grażyna 304SZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGAPOZNAŃK 50
272MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 40
273ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 30
274HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40
275PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 40
276BIERNAT Ewa 274KROTOSZYNK 30
277BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 30
278PAWLAK Emilia 487GORZÓW WIELKOPOLSKIK 40
279GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 40
280SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 30
281BOJAR Joanna 1032POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAK 30
282OSTASZEWSKA Zofia 780BIAŁYSTOKK 20
283PESTKA Paweł 1020KOŹMINBIEGAKOŹMIN WLKP.M 30
284BARTCZAK Mirosława 861SZCZECINK 70+
285NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 30
286GÓRNA Halina 399JANKOWO DOLNEK 30
287KUCZKOWSKA Katarzyna 59WARSZAWAK 30
288PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 40
289PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 40
290PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40
291WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 30
292REIM Sebastian 343BERLINM 30
293SZLESZYŃSKI Andrzej 719OLSZTYNM 50
294KACZMAREK Arleta 241KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK 30
295GŁÓWCZYŃSKA Grażyna 897OBLĘGOREKK 40
296AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 30
297OKRĄGŁA Agnieszka 17BEZRZECZEK 30
298JANIC Anna 646LIBIĄŻK 40
299KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
300TUROWSKA Anna 752-K 30
301CZAJA Alicja 720SZCZECINK 30
302HAŁKA Justyna 965TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK 30
303ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 40
304KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40
305SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40
306SZYSZKA Bożena 297DĄBROWA GÓRNICZAK 30
307KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 30
308SYNAL Marta 347FITOLAA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 40
309GABRYLEWSKA-KOTIK Mirosława 1066BIAŁYSTOKK 30
310RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 40
311GAJDZIŃSKA Anna 263SZCZECINK 30
312PASZEK Anna 739SWIECIEK 30
313KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40
314JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 40
315KOWALCZYK Mirosławao 352PYRZYCEK 50
316KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40
317OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 20
318KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 30
319PŁOSA Monika 315SZCZECINK 30
320MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30
321WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 40
322WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 40
323SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 30
324SKWARYŁO Dariusz 573STOCZNIOWIEC POZNAŃKÓRNIKM 30
325KĘDZIORA Małgorzata 680SZCZECINK 20
326ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 20
327BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40
328WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 20
329PODBIERA Ewa 439VRCSZCZECINK 40
330JEZIERSKI Grzegorz 572WARSZAWAM 20
331JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 50
332BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 20
333OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 30
334BUDZIK Małgorzata 93ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOK 20
335SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40
336FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 60
337SOLECKA Katarzyna 176KRAKÓWK 20
338POL Krzysztof 923SZCZECINM 40
339ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 40
340JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 30
341WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 40
342ZIELIŃSKI Marcin 693GORZÓW WLKP.M 30
343GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30
344LEWSZYK Anna 890SZCZECINK 50
345OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+
346JESIŃSKA Monika 591SZCZECINK 30
347STYLSKA Anna 166SZCZECINK 40
348ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 40
349KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40
350BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 40
351ŻELAZKO Paulina 418PŁOKIK 20
352TARNOWSKA-LAMENT Aleksandra 888SZCZECINK 30
353ZIELIŃSKA Renata 1067BIELICEK 50
354KOWALAK Robert 951KOSTRZYNM 30
355MIŚ Paweł 969BYTOMM 30
356SŁUGOCKA Marta 612WROCŁAWK 30
357HUDECKA Evelyn 8SZCZECINK 30
358PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30
359ŚWIREK Dominika 484KRAKÓWK 30
360SZEWCZYK Karolina 637POZNAŃK 30
361BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 40
362BLOCK Andrea 715PASEWALKPASEWALKK 50
363BOUTIN Peter 878SZCZECINM 50
364SCHILLING Frau 714PASEWALKPASEWALKK 60
365MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1015OSIELSKOK 50
366WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 40
367GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 30
368ŚWIĄTEK Joanna 216SKSSZCZECINK 30
369SROCZYŃSKA Izabela 935WOŁCZKOWOK 30
370PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 20
371BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30
372KNOP Damian 363GEBERIT TEAMKOŁOM 30
373JANIK Justyna 355BYLE DO PRZODUKOZIEGŁOWYK 20
374KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30
375KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 40
376HŁADKULIK Krzysztof 1038SZCZECINM 60
377IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 20
378GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30
379JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 40
380KACZMAREK-ZAROK Marzena 34SZCZECINK 40
381SGCK Mick 616WROCŁAWM 30
382DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 40
383JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
384KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 40
385JADASZ Mirosław 810MIKOŁÓWM 30
386TATARCZUK-GÓRECKA Monika 773SZCZECINK 30
387SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 40
388KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 40
389GROCHALSKA Agata 462SZCZECINK 50
390BODZINSKA Iwona 628KATOWICEK 30
391ADAMIAK Andrzej 434BEZRZECZEM 50
392SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40
393BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30
394LEDZION Robert 774SZCZECINM 40
395RUBAJ Anna 56SZCZECINK 30
396DEMBIŃSKI Maciej 164TRZEBIATÓWM 50
397WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30
398SIWEK Magdalena 481BEZRZECZEK 30
399BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 40
400BEJNAROWICZ Oliwia 747SZCZECINK 20
401BARTKOWSKA Beata 79SZCZECINK 50
402GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 40
403GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30
404GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 40
405KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 30
406BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 30
407POLAŃCZYK Paulina 15KACPER&ZUZIAALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 30
408SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 20
409BURZYŃSKA Paulina 1047SZCZECINK 20
410URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 60
411SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 20
412GRUSZCZYŃSKA Joanna 440SZCZECINK 20
413DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 30
414HOŁOWACZ Tomasz 754KONDYCJAWARSZAWAM 70+
415KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40
416ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40
417SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 40
418BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40
419PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna 896LUBAŃK 30
420KALICKI Paweł 544SZCZECINM 20
421KNAPIK Jerzy 1240KRAKÓWM 70+
422STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30
423POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 40
424SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40
425PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 40
426CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40
427SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 30
428KACZMAREK Anna 282NOWE TŁOKI 13AK 30
429SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
430ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 20
431WALASZCZYK Patrycja 987KANIÓWK 20
432ROGULSKA-NOWAK Justyna 1124KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
433ROGULSKA-NOWAK Justyna 1175KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
434ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 30
435BODNAR Zbigniew 48BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+
436LONGA Kinga 1092MIECHÓWK 20
437DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 40
438BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30
439SEDLACZEK Anna 2GORZÓW WIELKOPOLSKIK 30
440SIWY Robert 55SZCZECINM 40
441PROSTECKA-SIWY Izabela 52SZCZECINK 40
442ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 40
443BYRA Marek 1100BROOKLYNM 40
444WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
445GAWROŃSKA Angelika 83GORZÓW WLKP.K 20
446OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 40
447BILIŃSKI Zbigniew 818SZCZECINM 50
448KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 40
449JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 40
450MIRSKA Beata 816OSTRÓW WIELKOPOLSKIK 50
451TYCZYŃSKA Joanna 772MAMY-BIEGAMYCZERWONAKK 30
452KALINOWSKI Łukasz 460SZCZECINM 30
453MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 40
454JARZĄBEK Magdalena 633WROCŁAWK 30
455MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40
456BOREK Marta 91ŚWINOUJŚCIEK 30
457MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 20
458GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 30
459SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
460SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 40
461WICIAK Natalia 819SZCZECINK 30
462WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 20
463SEWERYN Karolina 654POZNAŃK 20
464LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 20
465NARÓĆ Daria 1104SZCZECINK 20
466NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 60
467NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 40
468WIELGOSZ Małgorzata 850WARSZAWAK 20
469RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 40
470SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 20
471SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 20
472MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 40
473SADOWSKA Kamila 984CZERNINAK 20
474BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 40
475MICHALCZUK Karolina 90SZCZECINK 30
476ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 50
477MIERSKA Matylda 1064SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 20
478MIERSKA Matylda 1259SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 20
479ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 50
480TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 60
481ILCZYSZYN Dominika 84ZABRZEK 40
482SZYDZIAK Kamila 824BYTOMK 30
483BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 40
484ŁOŚ Jarosław 64#RUSZ4LITERYPARSÓWM 30
485ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 50
486ŚLACHCIAK Joanna 817GNIEZNOK 50
487KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 40
488DOMAŃSKA Ania 901MAMY-BIEGAMYKICINK 30
489PAKOS Marta 68712 BZPIASECZNIKK 30
490POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 40
491KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 30
492TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 50
493BIEGAŃSKI Piotr 656SZCZECINM 30
494MĄCZKA Anna 45KLUCZBORKK 30
495PIETRZAK Jolanta 648BYTOMK 30
496PIERUN Beata 436SZCZECINK 30
497GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 20
498SZCZEPARA Katarzyna 655KRAKÓWK 20
499BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 20
500SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 30
501STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 40
502SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 30
503KUBIK-GRECZUK Kalina 396BIEGNEPOMEDALSŁUBICEK 30
504PATYNOWSKI Maciej 503SZCZECINM 30
505LEP Łukasz 431ELBLĄGM 30
506KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 40
507DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 50
508JARCZEWSKA Renata 12GOLENIÓWK 50
509SZ Krystian 916POLSKAM 30
510ANIELSKA Anna 128KARLINOK 30
511NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 40
512COELHO Tulio 30LISBOAM 50
513NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 20
514KORACH Barbara 67KOBIETY NA MEDALWROCŁAWK 20
515BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40
516GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 30
517BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 40
518CIEŚLAK Helana 414LEGENDARY POWER SZEWCUL SZCZECINSKA 1/1 ,74-100 GRYFINOK 50
519MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40
520POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 40
521CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 50
522KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40
523KAPLEWSKA Małgorzata 1SZCZECINK 20
524DĄBROWSKA Joanna 962POGÓRZEK 30
525MOŃ Bartłomiej 1108WARSAWM 30
526TOPOLEWICZ Beata 932GDYNIAK 50
527TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 50
528WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 30
529PARNOWSKA Marlena 105312BZCZARNKOWOK 30
530TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 30
531KLETT Agata 1013GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
532ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 20
533CWAJDA Karolina 798SZCZECINK 30
534MIZERSKA Jagoda 480TANOWOK 30
535RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 20
536ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40
537GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 40
538MICHALSKI Cezary 149SZCZECINM 60
539SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 20
540BAKACZ Natalia 903LUBINK 20
541STASZCZYK Kinga 303SZCZECINK 30
542KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 40
543RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 30
544RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
545WASILEWSKA Ilona 626ŻÓŁWIKERSIPOZNAŃK 30
546JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30
547SIKORA Magda 411POLICEK 30
548SZADKOWSKA Dorota 359POZNAŃK 30
549CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40
550RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40
551JANKOWIAK Angelika 1051BOGDASZOWICEK 20
552BARTCZAK Iga 860ŚWIERADÓW ZDRÓJK 30
553KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40
554KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 40
555MIZIA Marta 1130KRAKOWK 40
556NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 20
557GOŁACKA Katarzyna 1071WOŁCZKOWOK 20
558ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30
559KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 20
560WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 50
561MOMOT Sylwia 221MILANÓWEKK 40
562KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 30
563DĄBSKA Ludmiła 325NOWE WARPNOK 50
564KOWALEWSKA Joanna 160NOWE CZARNOWOK 30
565SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 20
566KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 40
567KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 40
568TYCZYŃSKA Małgorzata 1042SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓWK 50
569CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 30
570BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 20
571BIEGANSKI Tomasz 891SZCZECINM 30
572WERNER Oliwia 685MOLNAK 20
573SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 40
574KOCZĄB Marta 1069INOWROCŁAWK 20
575MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
576KALINOWSKA Katarzyna 461SZCZECINK 30
577KOCZWARA Anna 1055SMOK WAWELSKIKRAKÓWK 30
578KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40
579MIKOŁAJCZAK Magdalena 981POZNAŃK 30
580SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 50
581OKRĘGLICKA Barbara 371RUN PASJABYDGOSZCZK 50
582KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40
583NASTAŁY Wiktoria 857RUMIAK 20
584DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 20
585BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 30
586HUDECKI Dominik 73M 30
587BANCHENKO Tetiana 838BIELSKO BIAŁAK 20
588PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 40
589KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40
590MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 20
591ŚWITAJ Katarzyna 199SZCZECINEKK 20
592KACIUPA Arkadiusz 495ULIKOWOM 20
593SIWICKA Aleksandra 115PYRZYCEK 30
594HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40
595ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 40
596IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 40
597MADEJAK Anna 217SZCZECINK 20
598DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 30
599BRETSZNAJDER Alicja 476TANOWOK 30
600HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 20
601STALMACH Martyna 641GOŚCICINOK 20
602ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 50
603DOBRUDZKA Weronika 69012BZDALEWOK 20
604OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40
605TELAKOWSKA Anita 87WARSZAWAK 30
606DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 20
607NOWAK Monika 899GDAŃSKK 40
608TARASIEWICZ Sylwia 1114WARSZAWAK 30
609BAIARDA Marta 733LONDYNK 40
610WILK Monika 884WARSZAWAK 30
611KURATOWSKA Małgorzata 883MISSWARSZAWAK 20
612KOŻYCZAK Aleksandra 198SOLEC KUJAWSKIK 20
613GROCHOCKA Dorota 770GIŻYCKOK 30
614NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 40
615MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 40
616KUZNETSOVA Maria 360BERLINK 30
617KŁOBUCHOWSKA Karolina 295ŁAZISKA GÓRNEK 20
618DRZEWIŃSKA Katarzyna 732WROCŁAWK 30
619MARECKA Anna 179POZNAŃK 20
620LOBA Arkadiusz 1243M 20
621BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 30
622STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 40
623KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 30
624NOWICKA Agnieszka 162OBORNIKIK 30
625ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 20
626LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 30
627NOWICKA Agnieszka 645OBORNIKIK 30
628BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 40
629TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30
630PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 40
631KOPROWICZ Ewelina 1241JAROSŁAWK 30
632KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40
633URBANIAK Remigiusz 829OBORNIKIM 30
634BRODOWSKA Weronika 475WROCŁAWK 20
635ROKITA Aneta 105PUCICEK 40
636RATAJCZAK Beata 766OTTAWAK 50
637MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 50
638RATAJCZAK Alicja 764WROCŁAWK 20
639BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40
640KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 40
641SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 60
642ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 40
643GIERKA Aleksandra 834WROCŁAWK 20
644RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 50
645RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40
646REWERS Aleksandra 183STOLECK 30
647CZERWIŃSKA Gabriela 253SZCZECINK 20
648JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30
649JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 40
650SOBOLEWSKI Oskar 553WARSZAWAM 20
651STEKLA Anna 804KOŁOBRZEGK 30
652PAKUŁA Aleksandra 554WARSZAWAK 20
653JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 30
654JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 40
655RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 20
656RZESZUT Robert 620STARGARDM 40
657MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 40
658BUCHERT Monika 1091POZNANK 40
659PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 20
660BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 40
661KOŁACKA Anna 155SZCZECINK 30
662KRÓL Magdalena 390SZCZECINK 30
663SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 40
664ZUBRZYCKA Emilia 178SZCZECINK 20
665WOŹNY Anna 393STARGARDK 40
666BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40
667SZMAJDA Katarzyna 538PUŁAWYK 20
668KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40
669ZAJAS Krzysztof 49SZCZECINM 30
670KOBYŁECKA Sylwia 361TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30
671KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30
672KANIA Karolina 344WIELICZKAK 30
673GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 60
674MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 40
675JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 40
676WASYLÓW Katarzyna 550SZCZECINK 50
677CIEŚLA Karolina 972TULCEK 30
678LACH Marta 941SLOW JOGINNG BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 40
679WASYLÓW Karolina 551SZCZECINK 20
680TERA Michał 497MIERZYNM 30
681JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 50
682GRYCZKOWSKI Piotr 695SZCZECINM 30
683KUSTOWSKA Joanna 725SZCZECINK 30
684SIKORA Magdalena 505SZCZECINK 30
685ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40
686FOIGT Marta 1039SZCZECINK 20
687JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30
688PIECHOTA Artur 836WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWISZCZECINM 30
689NIEMIEC Joanna 968POLICEK 30
690SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30
691OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 40
692OKULICZ Anita 477BYDGOSZCZK 30
693PIEGAT Agnieszka 1152SZCZECINK 30
694CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 30
695CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40
696GRABOWSKI Michał 760SZCZECINM 30
697MAZUREK Ewa 618SZCZECINK 30
698PACIOREK Marek 114226 WOGPOPOWO LETNISKOM 60
699WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 20
700TANONA Paweł 548HOMMELVIKM 20
701KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 40
702JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30
703KIELISZEK Gabriela 391CZARNA ŁĄKAK 60
704GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30
705GAJDA Beata 777KRAKOWK 50
706KOP-OSTROWSKA Iga 794SZCZECINK 20
707BLICHARZ Kamila 1125WROCŁAWK 30
708PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40
709ZATOŃSKI Robert 640GDYNIAM 20
710KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40
711STRAŻYŃSKA-MATYSIAK Joanna 61WOLINK 30
712KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 50
713KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40
714KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 30
715KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 20
716KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40
717KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 40
718WYPYCH Sylwia 997SZCZECINK 30
719WITCZAK Dorota 322RUNNER'S POWERPSARSKIEK 50
720POLARCZYK Karolina 1134ŚWINOUJŚCIEK 30
721SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40
722LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 20
723TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30
724BIAŁOŻYŃSKA Agnieszka 312MORSY SIADŁOSZCZECINK 30
725KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 30
726MOTYL Dominika 77SZCZECINK 20
727KOCIŃSKA Dorota 302IPAPOZNAŃK 30
728JAKOBSZE Paulina 301KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃK 30
729WOLSKA Joanna 749SZCZECIN575642553K 30
730GIERCHOWSKA Monika 421BBL POLICESZCZECINK 20
731RÓŻAŃSKA Justyna 332ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 30
732STÜDEMANN Krystyna 992KLOCKOWK 30
733ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 50
734ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40
735SUROWIEC Piotr 936SZCZECINM 20
736MURASZESWKA Justyna 1065SZCZECINK 40
737STANKIEWICZ-TARNOWSKA Gabriela 1030PKO BANK POLSKISZCZECINK 50
738BRZEZIŃSKA Diana 46SZCZECINK 20
739WALEWSKA Alicja 594BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIAK 30
740CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40
741GLIWIŃSKA Magdalena 251GDAŃSKK 30
742WITTULA-PREJS Magda 78PIEKIELNIE ZGRANIPRZEŹMIEROWOK 40
743HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30
744MISIUK Marta 597SZALONE MAMUŚKIPOLICEK 30
745MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
746PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 20
747PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 490SZCZECINK 30
748FELTYNOWSKA Asia 20SZCZECINK 20
749KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 40
750MAZUR Sylwia 762SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEK 40
751KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 40
752GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 20
753MORAWIAK Krzysztof 1826M 30
754SYC Piotr 657SZCZECINM 30
755FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 40
756MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 30
757TYCZYŃSKA Anna 920KIEKRZK 30
758OKOŁO-KUŁAK Marzena 911ZĄBKIK 30
759ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 40
760WOŹNIAK Joanna 852KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK 30
761KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40
762ŁOBODZIŃSKA Wanda 958RAZ SZCZECINSZCZECINK 60
763WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 40
764STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40
765PYTEL Rafał 23SZCZECINM 20
766MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 20
767LEŃ Joanna 599ŻARYK 40
768DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 40
769DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30
770IZAK Katarzyna 111STARGARDK 40
771SZEWCZYK Magdalena 910K 30
772KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 40
773GOŁUBOWICZ Marzena 409SZCZECINK 30
774SZYBOWSKA Emilia 602KRAKÓWK 30
775KACZMAREK Monika 726PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLK 30
776BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 30
777ŻUKROWSKA Kornelia 1150WROCŁAWK 30
778SKOWROŃ-GINIEWSKA Katarzyna 328POLICEK 40
779LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
780EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30
781SOBOTA Edyta 681LIV POLSKA/COOLBIKE SZCZECINSZCZECINK 30
782WIELIŃSKI Krzysztof 688KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 60
783HEJMEJ Kamila 1022NOWY SĄCZK 30
784ZARYCZAŃSKI Michał 786SZCZECINM 30
785WOSZCZYŃSKI Adrian 161WARSZAWAM 20
786KAMIŃSKI Kamil 342LUBINM 30
787BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30
788TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30
789GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40
790KORCIPA Agata 339GOLENIÓWK 30
791KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 30
792FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40
793SIENKIEWICZ Jolanta 281ZAZBIEGANIZAŁOMK 50
794PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 40
795KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 40
796KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 20
797MAREK Ewa 1089KATOWICEK 30
798GROLIK Beata 869BBKTSCHORZÓWK 20
799POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 50
800JANECZEK-WRZEŚNIAK Anna 644SZCZECINK 30
801ŁUKASZEWSKA Malwina 563DĄBRÓWKAK 30
802KLEPARSKI Krzysztof 335ZAZBIEGANIM 30
803WOJAKOWSKA Nadia 832K&K RUNZABRZEK 20
804ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata 988PYRZYCEK 20
805MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40
806ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30
807SYNAK Ewa 867SZCZECINK 40
808WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30
809KOLBER Karol 858GNIEZNOM 20
810RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 30
811KOLBER Monika 859GNIEZNOK 30
812SZYDŁOWSKA Ewa 756BIEGANIE AMATORSKIEŚWIECIEK 50
813KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40
814KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 30
815WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40
816PIERZAKOWSKA Agnieszka 596SZALONE MAMUŚKISTARGARDK 30
817GRUCELSKA Malgorzata 383NORWICHK 30
818PAWLIK Marcin 243BERLINM 30
819KWIECIEN Marta 580CRESTWOODK 30
820BAJENA Iwona 741SZCZECINK 30
821KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 60
822WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 50
823RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40
824WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 40
825WASZKIEWICZ Paulina 358SZCZECINK 30
826RADWAN Olimpia 698WROCŁAWK 40
827MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 20
828KOBA Magda 238SZCZECINK 30
829PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 40
830FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ Małgorzata 228SZCZECINK 30
831BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40
832TOKAREK Justyna 790TRINEGUSTARGARDK 30
833WIERZBICKI Adrian 601SZCZECINM 30
834SIENKIEWICZ Robert 522ZAŁOMM 50
835KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 40
836MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 40
837ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30
838GRZESZKOWIAK Magdalena 523LIGOWIEC.NETSZCZECINK 30
839KOWALCZYK Monika 900WARSZAWAK 30
840KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 30
841TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40
842ŻURAWIŃSKA Magdalena 147ZĄBKIK 30
843LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40
844WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 40
845SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30
846PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30
847WRONA Zdzisław 652SZCZECINM 50
848KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40
849WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 40
850DERBISZEWSKI Robert 775SZCZECINM 20
851WYSOCKA Małgorzata 193SZCZECINK 20
852MUSIAŁ Anna 307DBLPOZNAŃK 20
853SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40
854DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40
855MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 20
856CHRZANOWSKA Weronika 1146CHORZÓWK 30
857CABAJ Dorota 275TINLEY PARKK 30
858CHARĘZA Marcin 1036SZCZECINM 30
859KALINKA-BASZUN Daria 510GLIWICEK 30
860KRAWCZEWSKA Karolina 1010OSIELSKOK 30
861LASZCZAK Judyta 938PKO BP SAPOZNAŃK 30
862SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 30
863SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 40
864MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 20
865HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 40
866MIELNIK Michał 382SZCZECINM 20
867KRÓL Pola 182KRAKÓWK 20
868HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 50
869DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 40
870FRĄCKOWSKA Patrycja 1016GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
871KACZMAREK Anna 531GOSTYNINK 30
872MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 20
873MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 40
874MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40
875ADAMOWICZ Sylwia 385TORPEDYBEZRZECZEK 40
876KOTLICKA Kamila 218GDAŃSKK 30
877LITVINSKAYA Anna 1117ST PETERSBURGK 30
878MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40
879STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30
880LUDEW Tomasz 194POLICEM 20
881GARBACKI Igor 797SZCZECINM 20
882MARENDZIAK Wiktor 796SZCZECINM 20
883KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40
884KAP Michał 705SZCZECINM 30
885MASTERNAK Oskar 424SZCZECINM 30
886RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40
887SZAKOŁA Paweł 226MIERZYNM 30
888BLICHARSKA Marta 114112BZ TEAMSZCZECINK 30
889ŻUBERT Natalia 675SZCZECINK 30
890CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 20
891KUJAWIAK Marta 269ZDUŃSKA WOLAK 20
892FUŁCZYŃSKI - OSTAPOWICZ Wojciech 229SZCZECINM 30
893KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30
894PAŁAMAR Anna 926SZCZECINK 20
895SKOCZYL Wojtek 1003SZCZECINM 30
896SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 20
897POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40
898GŁADZIK Anna 389KOMPAS TEAMSZCZECINK 30
899WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 50
900SAMBORSKA Ola 432RUN FOR FUN TEAMSZCZECINK 20
901HAJDUKIEWICZ Anna 171SZCZECINK 30
902PENAR Emilia 482SANOKK 20
903KOTFICA-TELEJ Agnieszka 856RAZ SZCZECINDOŁUJEK 40
904HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 30
905KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40
906WIETRZYK Adriana 929WROCLAWK 40
907SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 20
908SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 40
909ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
910MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40
911TEŚLUK Marcin 6CHOSZCZNOM 30
912MAZURKIEWICZ Łukasz 610KRAKÓWM 20
913SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 20
914UMIŃSKI Piotr 665MRĄGOWOM 30
915SZUDERA Kamila 196SZCZECINK 30
916KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 40
917CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 60
918NONAS Michał 165WARSZAWAM 40
919LASZCZYK Nadia 844REDAK 30
920RAMOTOWSKA Dorota 313EŁKK 30
921WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 40
922MADERA Marcin 914SZCZECINM 30
923WIŚNIEWSKA Hanna 40SZCZECINK 30
924MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40
925PIEGAT Agnieszka 894SZCZECINK 30
926GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30
927MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 40
928GRABARCZYK Katarzyna 1081ŁÓDŹK 20
929ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30
930CHMIELUK Arkadiusz 479JELCZ-LASKOWICEM 20
931ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 148SZCZECINK 30
932BINEROWSKA Edyta 933SZCZECINK 30
933NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 30
934GABRYELSKA Elżbieta 525WROCŁAWK 30
935SOSNA Arkadiusz 206GNIEZNOM 30
936JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 20
937MINER Artur 75SZCZECINM 40
938ŚWIST Joanna 512WROCŁAWK 30
939ŻŁOBICKA Agnieszka 406DAR-BUD TEAMKIETRZK 30
940BOROWIK Agata 1094CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK 30
941HALAMA-JONKISZ Katarzyna 723ZABRZEGK 30
942DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40
943KACZMARZYK Beata 337CZĘSTOCHOWAK 50
944SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne
945PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40
946STROJNA Karolina 1041SZCZECINK 20
947LISIŃSKI Andrzej 185KAMIEŃ POMORSKIM 30
948SKRZYPCZAK Marta 225SZCZECINK 40
949NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 40
950GRZYWACZ Gabriela 25ZIELONA GÓRAK 20
951JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 40
952GRYSAK Iwona 205KOŻUCHÓWK 20
953LISIŃSKA Monika 184KAMIEŃ POMORSKIK 30
954PASICH Aleksandra 288CZECHOWICE-DZIEDZICEK 20
955POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40
956GRENDA Agata 438SZCZECINK 40
957KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 20
958ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 40
959KULAK Paulina 213OZOROWICEK 30
960CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30
961PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40
962MIKIERYSZ Monika 678GŁOGÓWK 50
963STRÓŻYK-KOZŁOWSKA Paulina 595WROCŁAWK 30
964WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 20
965KOBYLNIK Agata 16FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 30
966NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 40
967KOWALCZYK Kinga 331ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 20
968STRĄK Ewa 876PRUSZKÓWK 20
969HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 40
970KUJDA Renata 677KAŁUSZYNK 30
971CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 40
972LUBELSKA Żaneta 3184KOSTRZYN NAD ODRĄK 20
973FIEDOROWICZ Julia 949DOBRAK 20
974REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 20
975POLUS Magdalena 530ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK 30
976MATUSZAK Kamila 351SZCZECINK 20
977TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40
978KRAJCZYŃSKA Anna 152GORZÓW WIELKOPOLSKIK 20
979DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40
980ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30
981ADAMCZYK Kamila 1147SZCZECINK 30
982MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40
983STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30
984ORZECHOWSKA Anna 1412BZCHOSZCZNOK 30
985PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30
986PANKOWSKA Aleksandra 918KOŁBASKOWOK 30
987PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 20
988MICHALAK Anna 132KOSZALINK 30
989HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 30
990NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 40
991KŁOPOTOWSKA Agnieszka 1109GRYFINOK 30
992KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 50
993PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40
994ZAGÓRSKA Aleksandra 234MYSLIBORZK 20
995SURAŻYŃSKI Bartosz 1061GĄBINM 30
996TUPAJ Łukasz 372KAMIEŃM 20
997STASZKIEWICZ Lucyna 10191967BYDGOSZCZK 50
998KACZOR Renata 718WARSZAWAK 40
999WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 50
1000DUDEK Maciej 1057RYBNIKK 30
1001MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40
1002KOMOROWSKA Marcelina 1009GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK 20
1003BIEGA Joanna 925SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 30
1004TUZIMEK Piotr 1244M 40
1005SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 30
1006GIEDA Elżbieta 32MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOK 30
1007KILKOWSKA Joanna 365WARSZAWAK 50
1008ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 30
1009TERA Joanna 498MIERZYNK 30
1010WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 30
1011WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 30
1012SIKORSKA Iwona 691GRODZISK MAZOWIECKIK 30
1013ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 20
1014GODYN Magda 909LONDYNK 40
1015WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30
1016ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30
1017GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
1018RYDELEK Agnieszka 1012OSIELSKOK 30
1019WINIARZ Karolina 669SZCZECINK 30
1020PRAŁAT Jolanta 904ŚWIEBODZINK 40
1021SODNOMGOMBO Alimaa 98FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 50
1022PONCYLIUSZ Monika 833NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWK 30
1023PONCYLIUSZ Rafał 1087NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWM 30
1024DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 50
1025LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 40
1026KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 40
1027DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40
1028KARDYNAŁ Beata 877SAMOTNYCH SERCSZCZECINK 50
1029GAPIŃSKA Irmina 989WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
1030DUDA Karolina 1191988OLKUSZK 30
1031WITCZAK Dorota 767WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK 20
1032KARCZ Barbara 902DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOKORNATKAK 30
1033MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30
Znaleziono 1033 wynik(ów)