41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
937
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
36
Ukończyło:
42
Na trasie:
36
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 301M 101:20:55.00001:20:5521,100+00:00:003:5015,6
2GAZDOWICZ Michał 465BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZAPRZYSIETNICAM 201M 201:50:57.00001:29:0021,100+00:30:025:1511,4
3MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 202M 301:51:12.00001:51:1221,100+00:30:175:1611,4
4PRZYBYSZEWSKI Marcin 18612BZSZCZECINM 203M 401:56:38.00079:49:1121,100+00:35:435:3110,9
5MAJKA Maja 927KRUPSKI MŁYNK 301K 101:56:42.00049:02:4521,100+00:35:475:3110,8
6GIZA Bogumiła 264JAWORZNOK 201K 201:57:11.00049:09:5321,100+00:36:165:3310,8
7WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 401M 501:57:31.00048:41:1221,100+00:36:365:3410,8
8PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 204M 601:59:36.00072:44:3021,100+00:38:415:4010,6
9JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 302M 702:01:45.00025:28:0521,100+00:40:505:4610,4
10DOLATA Marcin 187GDYNIAM 402M 802:02:46.00002:02:4621,100+00:41:515:4910,3
11CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 601M 902:04:27.00002:04:2721,100+00:43:325:5310,2
12WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 401K 302:06:39.00001:08:2721,100+00:45:446:0010,0
13KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 403M 1002:07:56.00002:07:5621,100+00:47:016:039,9
14WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 404M 1102:10:36.00002:10:3621,100+00:49:416:119,7
15MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 402K 402:10:42.00002:10:4221,100+00:49:476:119,7
16DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 205M 1202:11:03.00002:11:0321,100+00:50:086:129,7
17ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 303M 1302:11:20.00096:14:5921,100+00:50:256:139,6
18PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 405M 1402:13:01.00002:13:0121,100+00:52:066:189,5
19ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 304M 1502:13:10.00001:06:3521,100+00:52:156:189,5
20STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 406M 1602:17:04.00002:17:0421,100+00:56:096:299,2
21PAWŁOWSKA-CYPRYSIAK Karolina 515WARSZAWAK 302K 502:17:58.00073:00:1421,100+00:57:036:329,2
22BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 305M 1702:19:31.00002:19:3121,100+00:58:366:369,1
23SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 303K 602:19:56.00078:33:0721,100+00:59:016:379,0
24KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 304K 702:20:37.00002:20:3721,100+00:59:426:399,0
25ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 306M 1802:20:57.00048:51:0321,100+01:00:026:409,0
26MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 305K 802:21:44.00096:31:4121,100+01:00:496:438,9
27BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 306K 902:25:00.00002:25:0021,100+01:04:056:528,7
28SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 307K 1002:29:57.00049:28:5821,100+01:09:027:068,4
29WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 407M 1902:30:51.00054:01:2721,100+01:09:567:088,4
30GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 501M 2002:32:08.00072:48:5321,100+01:11:137:128,3
31MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 502M 2102:33:56.00096:30:1621,100+01:13:017:178,2
32WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 307M 2202:36:35.00072:55:3221,100+01:15:407:258,1
33CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 408M 2302:37:47.00002:37:4721,100+01:16:527:288,0
34GRABARA Adam 632KATOWICEM 409M 2402:43:09.00104:40:3721,100+01:22:147:437,8
35WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 403K 1102:44:25.00061:17:1221,100+01:23:307:477,7
36SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 4010M 2502:46:20.00002:46:2021,100+01:25:257:527,6
37KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 4011M 2602:52:09.00047:57:4521,100+01:31:148:097,4
38BELKOWSKI Jakub 481SZCZECINM 308M 2702:55:49.00002:55:4921,100+01:34:548:197,2
39WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 601K 1203:08:55.00026:27:5921,100+01:48:008:576,7
40KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 4012M 2804:02:00.00002:43:0021,100+02:41:0511:285,2
41SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 4013M 2907:55:36.00007:55:3621,100+06:34:4122:322,7
42HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 308K 1313:41:58.00013:41:5821,100+12:21:0338:571,5
43CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 404K 1402:54:03.00073:57:0620,955+01:33:088:187,2
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
44SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 4014M 3001:51:08.00001:51:0817,450+00:30:136:229,4
45SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 309M 3101:32:38.00121:47:2316,322+00:11:435:4010,6
46CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 503M 3202:04:02.00074:06:5716,306+00:43:077:367,9
47WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 3010M 3301:28:16.00001:28:1614,883+00:07:215:5510,1
48OKRĄGŁA Agnieszka 17BEZRZECZEK 309K 1501:26:23.00048:42:5814,620+00:05:285:5410,2
49NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 3010K 1601:36:17.00096:02:1914,317+00:15:226:438,9
50NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 504M 3401:20:18.00000:40:0914,220+5:3810,6
51KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 3011K 1701:39:02.00048:49:3414,100+00:18:077:018,5
52SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 3012K 1801:27:27.00072:47:2414,057+00:06:326:139,6
53HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 3013K 1901:30:29.00001:30:2913,010+00:09:346:578,6
54REIM Sebastian 343BERLINM 3011M 3501:04:44.00001:04:4412,770+5:0411,8
55KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 3012M 3601:08:01.00001:08:0112,110+5:3610,7
56SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 206M 3701:11:13.00024:42:2212,050+5:5410,2
57MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 3013M 3801:21:45.00001:21:4511,370+00:00:507:118,3
58DZIURLA Bartosz 619GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM 207M 3901:16:05.00001:16:0511,040+6:538,7
59MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 3014M 4001:04:09.00001:04:0911,003+5:4910,3
60BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 3014K 2001:00:24.00001:00:2411,000+5:2910,9
61SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 4015M 4100:57:32.00000:57:3210,975+5:1411,4
62KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 3015M 4201:03:01.00001:03:0110,590+5:5710,1
63JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 4016M 4300:56:09.00000:56:0910,534+5:1911,3
64KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 3016M 4401:17:00.00001:17:0010,418+7:238,1
65KOS Roman 473WROCŁAWM 4017M 4501:08:37.00001:08:3710,385+6:369,1
66ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 3015K 2100:51:18.00000:51:187,091+7:148,3
67STEKLA Anna 804KOŁOBRZEGK 3016K 2200:46:37.00000:46:376,272+7:258,1
68MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 3017K 2300:46:39.00000:46:396,241+7:288,0
69ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 4018M 4600:37:16.00000:37:166,170+6:029,9
70KACIUPA Arkadiusz 495ULIKOWOM 208M 4700:32:14.00000:32:145,520+5:5010,3
71WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 202K 2400:41:18.00000:41:185,384+7:407,8
72STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 209M 4800:35:15.00000:35:155,320+6:379,1
73BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 3017M 4900:36:47.00000:36:475,320+6:548,7
74BRETSZNAJDER Alicja 476TANOWOK 3018K 2500:41:07.00000:41:075,200+7:547,6
75WOŹNIAK Alina 191BYDGOSZCZK 501K 2600:40:49.00000:40:495,178+7:527,6
76JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 3018M 5000:28:17.00000:28:175,140+5:3010,9
77FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 3019M 5100:37:11.00000:37:115,136+7:148,3
78ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 2010M 5200:23:51.00000:23:514,815+4:5712,1
Znaleziono 78 wynik(ów)