41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA
WIRTUALNY 41. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2020-08-01
Miejsce : Polska
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1163
Wystartowało : 1032
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 1019
Na trasie : 13
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
2JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 40
3KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 40
4ROKITA Aneta 105PUCICEK 40
5BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 40
6WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 40
7IZAK Katarzyna 111STARGARDK 40
8KOBUS Kasia 114PYRZYCEK 40
9DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40
10MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40
11OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 40
12POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 40
13DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 40
14WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
15ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 40
16STYLSKA Anna 166SZCZECINK 40
17CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40
18ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40
19PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 40
20RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40
21JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 40
22MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 40
23MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 40
24CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 40
25MOMOT Sylwia 221MILANÓWEKK 40
26JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 40
27SKRZYPCZAK Marta 225SZCZECINK 40
28IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 40
29PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40
30KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 40
31WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 40
32KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40
33KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 40
34MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40
35TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40
36OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40
37MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40
38SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40
39SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 40
40ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40
41SKOWROŃ-GINIEWSKA Katarzyna 328POLICEK 40
42KACZMAREK-ZAROK Marzena 34SZCZECINK 40
43WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 40
44SYNAL Marta 347FITOLAA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 40
45SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40
46KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 40
47TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 40
48POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 40
49STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 375ZACHODNIOPOMCENTRUMONKOLOGIISZCZECINK 40
50KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 379PRZECŁAWK 40
51ADAMOWICZ Sylwia 385TORPEDYBEZRZECZEK 40
52MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40
53KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 40
54WOŹNY Anna 393STARGARDK 40
55JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 40
56KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40
57KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 40
58SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40
59KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 40
60PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40
61BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40
62SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 40
63ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 40
64GRENDA Agata 438SZCZECINK 40
65PODBIERA Ewa 439VRCSZCZECINK 40
66MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 40
67DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40
68JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 40
69WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 40
70ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 40
71KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40
72KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40
73KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 40
74CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40
75PAWLAK Emilia 487GORZÓW WIELKOPOLSKIK 40
76JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40
77ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40
78MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 40
79PROSTECKA-SIWY Izabela 52SZCZECINK 40
80CYBUL Anna 520BYDGOSZCZK 40
81JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 40
82MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 40
83BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40
84MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40
85KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 40
86BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 40
87HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40
88LEŃ Joanna 599ŻARYK 40
89MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 40
90WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 40
91STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 40
92JANIC Anna 646LIBIĄŻK 40
93KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40
94RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 40
95RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 40
96NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 40
97RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40
98RADWAN Olimpia 698WROCŁAWK 40
99ADACH Anna 712LESZNOK 40
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
100MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40
101KACZOR Renata 718WARSZAWAK 40
102CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40
103GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 721SZCZECINK 40
104BAIARDA Marta 733LONDYNK 40
105MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
106KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 40
107LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40
108WITTULA-PREJS Magda 78PIEKIELNIE ZGRANIPRZEŹMIEROWOK 40
109ILCZYSZYN Dominika 84ZABRZEK 40
110MAZUR Sylwia 762SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEK 40
111ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 40
112SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 40
113POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40
114SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 40
115KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40
116WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 40
117WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 40
118MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
119ŁUSIAK Małgorzata 825SZCZECINK 40
120DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40
121BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 40
122NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 40
123PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 40
124SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 40
125KOTFICA-TELEJ Agnieszka 856RAZ SZCZECINDOŁUJEK 40
126DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40
127SYNAK Ewa 867SZCZECINK 40
128PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 40
129SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 40
130WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 40
131GŁÓWCZYŃSKA Grażyna 897OBLĘGOREKK 40
132NOWAK Monika 899GDAŃSKK 40
133PRAŁAT Jolanta 904ŚWIEBODZINK 40
134GODYN Magda 909LONDYNK 40
135WIETRZYK Adriana 929WROCLAWK 40
136CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 40
137LACH Marta 941SLOW JOGINNG BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 40
138LASZKIEWICZ Patrycja 944SZCZECINK 40
139MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 40
140MEDZIŃSKA Małgorzata 957SZCZECINK 40
141PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40
142WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 40
143BRYGAŁA Magdalena 99976-150K 40
144ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40
145WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40
146KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40
147ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 40
148HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40
149BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 40
150KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40
151PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40
152CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40
153STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40
154MURASZESWKA Justyna 1065SZCZECINK 40
155MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40
156MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 40
157BUCHERT Monika 1091POZNANK 40
158MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40
159DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 40
160KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 40
161PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 40
162MIZIA Marta 1130KRAKOWK 40
163KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 40
Znaleziono 163 wynik(ów)