41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA
WIRTUALNY 41. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2020-08-01
Miejsce : Polska
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1163
Wystartowało : 1032
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 1019
Na trasie : 13
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Karolina 1134ŚWINOUJŚCIEK 30
2RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
3BLICHARSKA Marta 114112BZ TEAMSZCZECINK 30
4CHRZANOWSKA Weronika 1146CHORZÓWK 30
5ADAMCZYK Kamila 1147SZCZECINK 30
6JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 40
7ŻUKROWSKA Kornelia 1150WROCŁAWK 30
8KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 40
9KAPLEWSKA Małgorzata 1SZCZECINK 20
10WOŹNIEWSKA Grażyna 102POLICEK 50
11MLECZKO Anna 104BIELANY WROCŁAWSKIEK 30
12ROKITA Aneta 105PUCICEK 40
13FRĄTCZAK Marzena 106WAŁCZK 30
14BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 40
15WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 40
16IZAK Katarzyna 111STARGARDK 40
17MIKOŁAJCZYK Alicja 112AGB NYGUS CHOJNATRZCIŃSKO-ZDRÓJK 30
18KOBUS Kasia 114PYRZYCEK 40
19SIWICKA Aleksandra 115PYRZYCEK 30
20URASINSKA Elżbieta 116SZCZECINK 50
21DUDA Karolina 1191988OLKUSZK 30
22JARCZEWSKA Renata 12GOLENIÓWK 50
23DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40
24MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40
25ANIELSKA Anna 128KARLINOK 30
26OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 40
27MICHALAK Anna 132KOSZALINK 30
28MISIEK Paulina 137CIASTKI.PZPOZNAŃK 30
29ORZECHOWSKA Anna 1412BZCHOSZCZNOK 30
30POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 40
31DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 40
32ŻURAWIŃSKA Magdalena 147ZĄBKIK 30
33ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 148SZCZECINK 30
34POLAŃCZYK Paulina 15KACPER&ZUZIAALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 30
35KRAJCZYŃSKA Anna 152GORZÓW WIELKOPOLSKIK 20
36WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
37KOŁACKA Anna 155SZCZECINK 30
38ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 40
39KOBYLNIK Agata 16FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 30
40KOWALEWSKA Joanna 160NOWE CZARNOWOK 30
41NOWICKA Agnieszka 162OBORNIKIK 30
42STYLSKA Anna 166SZCZECINK 40
43CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40
44OKRĄGŁA Agnieszka 17BEZRZECZEK 30
45ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40
46PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 40
47RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40
48SOLECKA Katarzyna 176KRAKÓWK 20
49ROMAŃSKA Joanna 177POLICEK 30
50ZUBRZYCKA Emilia 178SZCZECINK 20
51MARECKA Anna 179POZNAŃK 20
52JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 40
53KRÓL Pola 182KRAKÓWK 20
54REWERS Aleksandra 183STOLECK 30
55LISIŃSKA Monika 184KAMIEŃ POMORSKIK 30
56WOŹNIAK Alina 191BYDGOSZCZK 50
57WYSOCKA Małgorzata 193SZCZECINK 20
58SZUDERA Kamila 196SZCZECINK 30
59KOŻYCZAK Aleksandra 198SOLEC KUJAWSKIK 20
60SEDLACZEK Anna 2GORZÓW WIELKOPOLSKIK 30
61FELTYNOWSKA Asia 20SZCZECINK 20
62KOSTRZEWSKA - BOSAK Paulina 201GOSCINIEC TEAMGNIEZNOK 30
63MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 40
64GRYSAK Iwona 205KOŻUCHÓWK 20
65MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 40
66KULAK Paulina 213OZOROWICEK 30
67ŚWIĄTEK Joanna 216SKSSZCZECINK 30
68MADEJAK Anna 217SZCZECINK 20
69KOTLICKA Kamila 218GDAŃSKK 30
70CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 40
71MOMOT Sylwia 221MILANÓWEKK 40
72JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 40
73SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 30
74SKRZYPCZAK Marta 225SZCZECINK 40
75FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ Małgorzata 228SZCZECINK 30
76IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 40
77ZAGÓRSKA Aleksandra 234MYSLIBORZK 20
78PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40
79ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 30
80KOBA Magda 238SZCZECINK 30
81KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 40
82KACZMAREK Arleta 241KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK 30
83PIETRZAK Katarzyna 242LUBLINK 30
84JACOBY Melanie 248ITAXUECKERMÜNDEK 30
85WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 40
86GRZYWACZ Gabriela 25ZIELONA GÓRAK 20
87GLIWIŃSKA Magdalena 251GDAŃSKK 30
88KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40
89CZERWIŃSKA Gabriela 253SZCZECINK 20
90KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 40
91PAWLAK Katarzyna 259MAMY-BIEGAMYLUBOŃK 30
92MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40
93NOWEK Katarzyna 260AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK 30
94GAJDZIŃSKA Anna 263SZCZECINK 30
95GIZA Bogumiła 264JAWORZNOK 20
96TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40
97KUJAWIAK Marta 269ZDUŃSKA WOLAK 20
98OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40
99BIERNAT Ewa 274KROTOSZYNK 30
100CABAJ Dorota 275TINLEY PARKK 30
101MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40
102SIENKIEWICZ Jolanta 281ZAZBIEGANIZAŁOMK 50
103KACZMAREK Anna 282NOWE TŁOKI 13AK 30
104ANDRZEJEWSKA Sonia 283PORĘBAK 20
105KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 30
106PASICH Aleksandra 288CZECHOWICE-DZIEDZICEK 20
107SIENKIEWICZ Anna 291ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30
108SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40
109KŁOBUCHOWSKA Karolina 295ŁAZISKA GÓRNEK 20
110SZYSZKA Bożena 297DĄBROWA GÓRNICZAK 30
111SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 40
112JAKOBSZE Paulina 301KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃK 30
113KOCIŃSKA Dorota 302IPAPOZNAŃK 30
114STASZCZYK Kinga 303SZCZECINK 30
115WOJTKOWIAK Grażyna 304SZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGAPOZNAŃK 50
116WOJTKOWIAK Joanna 3061991LUBOŃK 20
117MUSIAŁ Anna 307DBLPOZNAŃK 20
118ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40
119BIAŁOŻYŃSKA Agnieszka 312MORSY SIADŁOSZCZECINK 30
120RAMOTOWSKA Dorota 313EŁKK 30
121PŁOSA Monika 315SZCZECINK 30
122MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 30
123LUBELSKA Żaneta 3184KOSTRZYN NAD ODRĄK 20
124GIEDA Elżbieta 32MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOK 30
125WITCZAK Dorota 322RUNNER'S POWERPSARSKIEK 50
126DĄBSKA Ludmiła 325NOWE WARPNOK 50
127SKOWROŃ-GINIEWSKA Katarzyna 328POLICEK 40
128KOWALCZYK Kinga 331ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 20
129RÓŻAŃSKA Justyna 332ZAZBIEGANIGOLENIÓWK 30
130KACZMARZYK Beata 337CZĘSTOCHOWAK 50
131KORCIPA Agata 339GOLENIÓWK 30
132KACZMAREK-ZAROK Marzena 34SZCZECINK 40
133WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 40
134KANIA Karolina 344WIELICZKAK 30
135SYNAL Marta 347FITOLAA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 40
136SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40
137SZCZERBIŃSKA Barbara 349GRYFINOK 60
138MATUSZAK Kamila 351SZCZECINK 20
139KOWALCZYK Mirosławao 352PYRZYCEK 50
140KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 40
141TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 40
142JANIK Justyna 355BYLE DO PRZODUKOZIEGŁOWYK 20
143WASZKIEWICZ Paulina 358SZCZECINK 30
144SZADKOWSKA Dorota 359POZNAŃK 30
145KUZNETSOVA Maria 360BERLINK 30
146KOBYŁECKA Sylwia 361TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30
147KILKOWSKA Joanna 365WARSZAWAK 50
148POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 40
149ŁUC Dominika 369JAROSŁAWK 30
150KORNEL Maja 37CORREADORESSZCZECINK 30
151OKRĘGLICKA Barbara 371RUN PASJABYDGOSZCZK 50
152STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 375ZACHODNIOPOMCENTRUMONKOLOGIISZCZECINK 40
153CAŁY Alicja 376WROCŁAWK 30
154BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 30
155KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 379PRZECŁAWK 40
156KANABAJ Dorota 380SZCZECINK 30
157GRUCELSKA Malgorzata 383NORWICHK 30
158ADAMOWICZ Sylwia 385TORPEDYBEZRZECZEK 40
159HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 30
160WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 60
161MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40
162GŁADZIK Anna 389KOMPAS TEAMSZCZECINK 30
163KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 40
164KRÓL Magdalena 390SZCZECINK 30
165KIELISZEK Gabriela 391CZARNA ŁĄKAK 60
166WOŹNY Anna 393STARGARDK 40
167JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 40
168KUBIK-GRECZUK Kalina 396BIEGNEPOMEDALSŁUBICEK 30
169GIERBA Klaudia 398SZCZECINK 20
170GÓRNA Halina 399JANKOWO DOLNEK 30
171WIŚNIEWSKA Hanna 40SZCZECINK 30
172KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40
173KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 40
174ŻŁOBICKA Agnieszka 406DAR-BUD TEAMKIETRZK 30
175GOŁUBOWICZ Marzena 409SZCZECINK 30
176SIKORA Magda 411POLICEK 30
177CIEŚLAK Helana 414LEGENDARY POWER SZEWCUL SZCZECINSKA 1/1 ,74-100 GRYFINOK 50
178SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40
179KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 40
180ŻELAZKO Paulina 418PŁOKIK 20
181SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 420SZCZECINK 30
182GIERCHOWSKA Monika 421BBL POLICESZCZECINK 20
183GAWRON Monika 425OŻARÓW MAZOWIECKIK 30
184PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40
185BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40
186SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 40
187SAMBORSKA Ola 432RUN FOR FUN TEAMSZCZECINK 20
188PIERUN Beata 436SZCZECINK 30
189ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 40
190GRENDA Agata 438SZCZECINK 40
191PODBIERA Ewa 439VRCSZCZECINK 40
192GRUSZCZYŃSKA Joanna 440SZCZECINK 20
193MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 40
194DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40
195MĄCZKA Anna 45KLUCZBORKK 30
196JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 40
197WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 40
198ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 40
199KAMIŃSKA Maja 456WARSZAWAK 30
200MANDUK-CZYŻYK Nina 459MEDICONSULTSZCZECINK 30
201BRZEZIŃSKA Diana 46SZCZECINK 20
202KALINOWSKA Katarzyna 461SZCZECINK 30
203GROCHALSKA Agata 462SZCZECINK 50
204KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40
205KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40
206BRODOWSKA Weronika 475WROCŁAWK 20
207BRETSZNAJDER Alicja 476TANOWOK 30
208OKULICZ Anita 477BYDGOSZCZK 30
209MIZERSKA Jagoda 480TANOWOK 30
210SIWEK Magdalena 481BEZRZECZEK 30
211PENAR Emilia 482SANOKK 20
212KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 40
213ŚWIREK Dominika 484KRAKÓWK 30
214CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40
215PAWLAK Emilia 487GORZÓW WIELKOPOLSKIK 40
216STEMPNIAK Katarzyna 488REBELS LEGION TEAMHELK 30
217PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 490SZCZECINK 30
218TERA Joanna 498MIERZYNK 30
219PRZEWOSKA Paulina 5TRITON KONINBRZEŹNOK 30
220JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40
221ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40
222SIKORA Magdalena 505SZCZECINK 30
223KALINKA-BASZUN Daria 510GLIWICEK 30
224ŚWIST Joanna 512WROCŁAWK 30
225PAWŁOWSKA-CYPRYSIAK Karolina 515WARSZAWAK 30
226KACZMAREK Anna 531GOSTYNINK 30
227MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 40
228UMIŃSKA Marzena 519BYDGOSZCZK 30
229PROSTECKA-SIWY Izabela 52SZCZECINK 40
230CYBUL Anna 520BYDGOSZCZK 40
231GRZESZKOWIAK Magdalena 523LIGOWIEC.NETSZCZECINK 30
232JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 40
233GABRYELSKA Elżbieta 525WROCŁAWK 30
234ONYSZK Marta 527SZCZECINK 30
235MELSKA Karolina 529WARSZAWAK 30
236MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 40
237POLUS Magdalena 530ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK 30
238BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40
239SZMAJDA Katarzyna 538PUŁAWYK 20
240RUTKOWSKA Aleksandra 540KOBYLARNIAK 30
241WASYLÓW Katarzyna 550SZCZECINK 50
242WASYLÓW Karolina 551SZCZECINK 20
243PAKUŁA Aleksandra 554WARSZAWAK 20
244RUBAJ Anna 56SZCZECINK 30
245MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40
246ŁUKASZEWSKA Malwina 563DĄBRÓWKAK 30
247KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 30
248KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 40
249BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 40
250HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40
251KWIECIEN Marta 580CRESTWOODK 30
252KUCZKOWSKA Katarzyna 59WARSZAWAK 30
253JESIŃSKA Monika 591SZCZECINK 30
254WÓJCIK Aleksandra 592WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKK 30
255WALEWSKA Alicja 594BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIAK 30
256STRÓŻYK-KOZŁOWSKA Paulina 595WROCŁAWK 30
257PIERZAKOWSKA Agnieszka 596SZALONE MAMUŚKISTARGARDK 30
258MISIUK Marta 597SZALONE MAMUŚKIPOLICEK 30
259LEŃ Joanna 599ŻARYK 40
260GIERASIMOWICZ Anna 600MIRKÓWK 50
261SZYBOWSKA Emilia 602KRAKÓWK 30
262LEWERA Katarzyna 607POZNAŃK 30
263STRAŻYŃSKA-MATYSIAK Joanna 61WOLINK 30
264SŁUGOCKA Marta 612WROCŁAWK 30
265WESOŁOWSKA Magdalena 613ZGIERZK 30
266MAZUREK Ewa 618SZCZECINK 30
267WASILEWSKA Ilona 626ŻÓŁWIKERSIPOZNAŃK 30
268BODZINSKA Iwona 628KATOWICEK 30
269JARZĄBEK Magdalena 633WROCŁAWK 30
270MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 40
271SZEWCZYK Karolina 637POZNAŃK 30
272WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 40
273STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 40
274STALMACH Martyna 641GOŚCICINOK 20
275JANECZEK-WRZEŚNIAK Anna 644SZCZECINK 30
276JANIC Anna 646LIBIĄŻK 40
277PIETRZAK Jolanta 648BYTOMK 30
278MIELEWCZYK Justyna 649ZMOTYWOWANIREDAK 30
279BURY Liliana 650ZMOTYWOWANIREDAK 30
280SEWERYN Karolina 654POZNAŃK 20
281SZCZEPARA Katarzyna 655KRAKÓWK 20
282KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40
283RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 40
284BORKOWSKA Agnieszka 664SZCZECINK 30
285RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 40
286NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 40
287WINIARZ Karolina 669SZCZECINK 30
288KORACH Barbara 67KOBIETY NA MEDALWROCŁAWK 20
289ŻUBERT Natalia 675SZCZECINK 30
290RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40
291KUJDA Renata 677KAŁUSZYNK 30
292MIKIERYSZ Monika 678GŁOGÓWK 50
293ABOUQORA Emilia 68PARKRUNSTOBNOK 30
294KĘDZIORA Małgorzata 680SZCZECINK 20
295SOBOTA Edyta 681LIV POLSKA/COOLBIKE SZCZECINSZCZECINK 30
296WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 20
297WERNER Oliwia 685MOLNAK 20
298PAKOS Marta 68712 BZPIASECZNIKK 30
299DOBRUDZKA Weronika 69012BZDALEWOK 20
300SIKORSKA Iwona 691GRODZISK MAZOWIECKIK 30
301RADWAN Olimpia 698WROCŁAWK 40
302BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 30
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
303BOGAJCZYK Marta 701LUB WYBIERZ Z LISTYPRZEŹMIEROWOK 20
304ADACH Anna 712LESZNOK 40
305SCHILLING Frau 714PASEWALKPASEWALKK 60
306BLOCK Andrea 715PASEWALKPASEWALKK 50
307MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40
308KACZOR Renata 718WARSZAWAK 40
309CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40
310CZAJA Alicja 720SZCZECINK 30
311GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 721SZCZECINK 40
312HALAMA-JONKISZ Katarzyna 723ZABRZEGK 30
313KUSTOWSKA Joanna 725SZCZECINK 30
314KACZMAREK Monika 726PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLK 30
315WOJTAT Halina 728K 50
316SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 30
317DRZEWIŃSKA Katarzyna 732WROCŁAWK 30
318BAIARDA Marta 733LONDYNK 40
319MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
320CHADASIEWICZ Antonina 735LONDONK 20
321WALENT Marta 736WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
322PASZEK Anna 739SWIECIEK 30
323BAJENA Iwona 741SZCZECINK 30
324KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 40
325LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40
326BEJNAROWICZ Oliwia 747SZCZECINK 20
327WOLSKA Joanna 749SZCZECIN575642553K 30
328TUROWSKA Anna 752-K 30
329SZYDŁOWSKA Ewa 756BIEGANIE AMATORSKIEŚWIECIEK 50
330MOTYL Dominika 77SZCZECINK 20
331WITTULA-PREJS Magda 78PIEKIELNIE ZGRANIPRZEŹMIEROWOK 40
332BARTKOWSKA Beata 79SZCZECINK 50
333HUDECKA Evelyn 8SZCZECINK 30
334GAWROŃSKA Angelika 83GORZÓW WLKP.K 20
335ILCZYSZYN Dominika 84ZABRZEK 40
336TOŁKACZ Karolina 85SZCZECINSZCZECINK 30
337TELAKOWSKA Anita 87WARSZAWAK 30
338ROLNICZAK Joanna 88TRZCIANKATRZCIANKAK 30
339MICHALCZUK Karolina 90SZCZECINK 30
340BOREK Marta 91ŚWINOUJŚCIEK 30
341BUDZIK Małgorzata 93ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOK 20
342SODNOMGOMBO Alimaa 98FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 50
343RATAJCZAK Alicja 764WROCŁAWK 20
344MAZUR Sylwia 762SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEK 40
345RATAJCZAK Beata 766OTTAWAK 50
346ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 40
347WITCZAK Dorota 767WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK 20
348GROCHOCKA Dorota 770GIŻYCKOK 30
349TATARCZUK-GÓRECKA Monika 773SZCZECINK 30
350TYCZYŃSKA Joanna 772MAMY-BIEGAMYCZERWONAKK 30
351GAJDA Beata 777KRAKOWK 50
352OSTASZEWSKA Zofia 780BIAŁYSTOKK 20
353SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 40
354PIONTEK Elżbieta 782BYDGOSZCZK 60
355POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40
356TOKAREK Justyna 790TRINEGUSTARGARDK 30
357KOP-OSTROWSKA Iga 794SZCZECINK 20
358CWAJDA Karolina 798SZCZECINK 30
359SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 40
360MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 30
361STEKLA Anna 804KOŁOBRZEGK 30
362SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 30
363KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40
364WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 40
365HAJDUKIEWICZ Anna 171SZCZECINK 30
366ŚWITAJ Katarzyna 199SZCZECINEKK 20
367KUBA Magdalena 811#BBKTSWROCŁAWK 30
368FARGANUS Monika 815ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK 30
369MIRSKA Beata 816OSTRÓW WIELKOPOLSKIK 50
370WICIAK Natalia 819SZCZECINK 30
371ŚLACHCIAK Joanna 817GNIEZNOK 50
372WOLSKA Aleksandra 821GDYNIAK 40
373SZYDZIAK Kamila 824BYTOMK 30
374MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
375ŁUSIAK Małgorzata 825SZCZECINK 40
376WOJAKOWSKA Nadia 832K&K RUNZABRZEK 20
377PONCYLIUSZ Monika 833NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWK 30
378GIERKA Aleksandra 834WROCŁAWK 20
379BANCHENKO Tetiana 838BIELSKO BIAŁAK 20
380NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 30
381LASZCZYK Nadia 844REDAK 30
382DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40
383BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 40
384NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 40
385WIELGOSZ Małgorzata 850WARSZAWAK 20
386PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 40
387WOŹNIAK Joanna 852KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK 30
388KOLBER Monika 859GNIEZNOK 30
389SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 40
390NASTAŁY Wiktoria 857RUMIAK 20
391KOTFICA-TELEJ Agnieszka 856RAZ SZCZECINDOŁUJEK 40
392BARTCZAK Iga 860ŚWIERADÓW ZDRÓJK 30
393BARTCZAK Mirosława 861SZCZECINK 70+
394DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40
395SYNAK Ewa 867SZCZECINK 40
396GROLIK Beata 869BBKTSCHORZÓWK 20
397HILLEMANN Cathleen 873TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINK 30
398KARDYNAŁ Beata 877SAMOTNYCH SERCSZCZECINK 50
399STRĄK Ewa 876PRUSZKÓWK 20
400PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 40
401SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 40
402HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 30
403KURATOWSKA Małgorzata 883MISSWARSZAWAK 20
404WILK Monika 884WARSZAWAK 30
405TARNOWSKA-LAMENT Aleksandra 888SZCZECINK 30
406WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 40
407LEWSZYK Anna 890SZCZECINK 50
408PIEGAT Agnieszka 894SZCZECINK 30
409PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna 896LUBAŃK 30
410GŁÓWCZYŃSKA Grażyna 897OBLĘGOREKK 40
411NOWAK Monika 899GDAŃSKK 40
412KOWALCZYK Monika 900WARSZAWAK 30
413PRAŁAT Jolanta 904ŚWIEBODZINK 40
414DOMAŃSKA Ania 901MAMY-BIEGAMYKICINK 30
415KARCZ Barbara 902DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOKORNATKAK 30
416BAKACZ Natalia 903LUBINK 20
417GODYN Magda 909LONDYNK 40
418SZEWCZYK Magdalena 910K 30
419OKOŁO-KUŁAK Marzena 911ZĄBKIK 30
420PANKOWSKA Aleksandra 918KOŁBASKOWOK 30
421TYCZYŃSKA Anna 920KIEKRZK 30
422LUDWIKOWSKA Agnieszka 919ZIELONA GÓRAK 20
423PAŁAMAR Anna 926SZCZECINK 20
424MAJKA Maja 927KRUPSKI MŁYNK 30
425BIEGA Joanna 925SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 30
426WIETRZYK Adriana 929WROCLAWK 40
427CHOSZCZ Agnieszka 930LINIAK 50
428TOPOLEWICZ Beata 932GDYNIAK 50
429BINEROWSKA Edyta 933SZCZECINK 30
430KOZACZUK-BRAJERSKA Magda 934LUBLINK 30
431SROCZYŃSKA Izabela 935WOŁCZKOWOK 30
432CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 40
433LASZCZAK Judyta 938PKO BP SAPOZNAŃK 30
434LACH Marta 941SLOW JOGINNG BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 40
435LASZKIEWICZ Patrycja 944SZCZECINK 40
436MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 40
437FIEDOROWICZ Julia 949DOBRAK 20
438JANCZYNSKA Maria 954JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAK 60
439MEDZIŃSKA Małgorzata 957SZCZECINK 40
440PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40
441ŁOBODZIŃSKA Wanda 958RAZ SZCZECINSZCZECINK 60
442DĄBROWSKA Joanna 962POGÓRZEK 30
443WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 40
444HAŁKA Justyna 965TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK 30
445NIEMIEC Joanna 968POLICEK 30
446CIEŚLA Karolina 972TULCEK 30
447KORDON Anna 977ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNEK 30
448MIKOŁAJCZAK Magdalena 981POZNAŃK 30
449SADOWSKA Kamila 984CZERNINAK 20
450WALENCZAK Magda 983POZNAŃK 30
451GAPIŃSKA Irmina 989WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
452WALASZCZYK Patrycja 987KANIÓWK 20
453ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata 988PYRZYCEK 20
454STÜDEMANN Krystyna 992KLOCKOWK 30
455SAWA Malwina 993SZCZECINK 30
456NOWAKOWSKA Edyta 996GDAŃSKK 20
457WYPYCH Sylwia 997SZCZECINK 30
458BRYGAŁA Magdalena 99976-150K 40
459ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40
460WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40
461MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1015OSIELSKOK 50
462FRĄCKOWSKA Patrycja 1016GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
463KOMOROWSKA Marcelina 1009GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK 20
464KRAWCZEWSKA Karolina 1010OSIELSKOK 30
465KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40
466RYDELEK Agnieszka 1012OSIELSKOK 30
467KLETT Agata 1013GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
468STASZKIEWICZ Lucyna 10191967BYDGOSZCZK 50
469HEJMEJ Kamila 1022NOWY SĄCZK 30
470ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 40
471STANKIEWICZ-TARNOWSKA Gabriela 1030PKO BANK POLSKISZCZECINK 50
472BOJAR Joanna 1032POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAK 30
473HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40
474FOIGT Marta 1039SZCZECINK 20
475TYCZYŃSKA Małgorzata 1042SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓWK 50
476STROJNA Karolina 1041SZCZECINK 20
477BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 40
478BURZYŃSKA Paulina 1047SZCZECINK 20
479KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40
480PARNOWSKA Marlena 105312BZCZARNKOWOK 30
481DUDEK Maciej 1057RYBNIKK 30
482PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40
483KOCZWARA Anna 1055SMOK WAWELSKIKRAKÓWK 30
484CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40
485STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40
486MIERSKA Matylda 1259SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 20
487MURASZESWKA Justyna 1065SZCZECINK 40
488ZIELIŃSKA Renata 1067BIELICEK 50
489GABRYLEWSKA-KOTIK Mirosława 1066BIAŁYSTOKK 30
490MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40
491KOCZĄB Marta 1069INOWROCŁAWK 20
492GOŁACKA Katarzyna 1071WOŁCZKOWOK 20
493GRABARCZYK Katarzyna 1081ŁÓDŹK 20
494MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 40
495MAREK Ewa 1089KATOWICEK 30
496BUCHERT Monika 1091POZNANK 40
497LONGA Kinga 1092MIECHÓWK 20
498BOROWIK Agata 1094CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK 30
499MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40
500DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 40
501NARÓĆ Daria 1104SZCZECINK 20
502KŁOPOTOWSKA Agnieszka 1109GRYFINOK 30
503TARASIEWICZ Sylwia 1114WARSZAWAK 30
504KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 40
505LITVINSKAYA Anna 1117ST PETERSBURGK 30
506PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 40
507BLICHARZ Kamila 1125WROCŁAWK 30
508ROGULSKA-NOWAK Justyna 1175KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
509JANKOWIAK Angelika 1051BOGDASZOWICEK 20
510MIZIA Marta 1130KRAKOWK 40
511KOPROWICZ Ewelina 1241JAROSŁAWK 30
512KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 40
Znaleziono 512 wynik(ów)