41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA
WIRTUALNY 41. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2020-08-01
Miejsce : Polska
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1163
Wystartowało : 1032
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 1019
Na trasie : 13
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Karolina 1134ŚWINOUJŚCIEK 30
2RUDNIK-MIJAL Małgorzata 1137ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
3CHRZANOWSKA Weronika 1146CHORZÓWK 30
4ADAMCZYK Kamila 1147SZCZECINK 30
5JUSZKIEWICZ Małgorzata 1148SZCZECINK 40
6ŻUKROWSKA Kornelia 1150WROCŁAWK 30
7KRAWCZYK Marta 1143DĄBROWA GÓRNICZAK 40
8KAPLEWSKA Małgorzata 1SZCZECINK 20
9MLECZKO Anna 104BIELANY WROCŁAWSKIEK 30
10ROKITA Aneta 105PUCICEK 40
11FRĄTCZAK Marzena 106WAŁCZK 30
12BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna 109SZCZECINK 40
13WALENTYNOWICZ Aneta 11LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 40
14MIKOŁAJCZYK Alicja 112AGB NYGUS CHOJNATRZCIŃSKO-ZDRÓJK 30
15URASINSKA Elżbieta 116SZCZECINK 50
16DYRDA Justyna 121MIRMARKKRAKÓWK 40
17MARIAŃSKA Anna 127KOSZALINK 40
18ANIELSKA Anna 128KARLINOK 30
19OLENDEREK Monika 130SZCZECINK 40
20MICHALAK Anna 132KOSZALINK 30
21MISIEK Paulina 137CIASTKI.PZPOZNAŃK 30
22ORZECHOWSKA Anna 1412BZCHOSZCZNOK 30
23POLISZCZUK Maria 142KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 40
24DZIDO Edyta 146NIDZICA BIEGANIDZICAK 40
25ŻURAWIŃSKA Magdalena 147ZĄBKIK 30
26ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 148SZCZECINK 30
27POLAŃCZYK Paulina 15KACPER&ZUZIAALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 30
28KRAJCZYŃSKA Anna 152GORZÓW WIELKOPOLSKIK 20
29WŁOSIŃSKA Beata 153ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
30KOŁACKA Anna 155SZCZECINK 30
31ZATYLNA Joanna 156SZCZECINK 40
32KOBYLNIK Agata 16FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 30
33NOWICKA Agnieszka 162OBORNIKIK 30
34STYLSKA Anna 166SZCZECINK 40
35CYANKIEWICZ Agnieszka 169KIJANKIKRAKÓWK 40
36ZWYRBLIS-KŁAPOUCH Wioletta 170SZCZECINK 40
37PAWŁOWSKA Monika 172ŁUGI UJSKIEK 40
38RACILEWICZ Iwona 175SKWIERZYNAK 40
39SOLECKA Katarzyna 176KRAKÓWK 20
40ROMAŃSKA Joanna 177POLICEK 30
41ZUBRZYCKA Emilia 178SZCZECINK 20
42MARECKA Anna 179POZNAŃK 20
43JOB Małgorzata 181ZŁOTNIKIK 40
44KRÓL Pola 182KRAKÓWK 20
45REWERS Aleksandra 183STOLECK 30
46WYSOCKA Małgorzata 193SZCZECINK 20
47KOŻYCZAK Aleksandra 198SOLEC KUJAWSKIK 20
48FELTYNOWSKA Asia 20SZCZECINK 20
49KOSTRZEWSKA - BOSAK Paulina 201GOSCINIEC TEAMGNIEZNOK 30
50MIORS Edyta 203EMÓWTEAMOTWOCKK 40
51MALARZ-KRYMOWSKA Bernadetta 210K 40
52KULAK Paulina 213OZOROWICEK 30
53ŚWIĄTEK Joanna 216SKSSZCZECINK 30
54MADEJAK Anna 217SZCZECINK 20
55KOTLICKA Kamila 218GDAŃSKK 30
56CHOMA Marlena 22FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINK 40
57JURKIEWICZ Katarzyna 222SZCZECINK 40
58SOBCZYK-HRUSZOWIEC Dorota 224ŚWINOUJŚCIEK 30
59IMIANOWSKA Ewa 230SZCZECINK 40
60ZAGÓRSKA Aleksandra 234MYSLIBORZK 20
61PIKULSKA Mariola 235BOLEWICEK 40
62ROJEWSKA Agnieszka 237AKTYWNIE W PNIEWACHLUBOSZK 30
63KOBA Magda 238SZCZECINK 30
64KOŚCIŃSKA Elżbieta 240BEZRZECZEK 40
65KACZMAREK Arleta 241KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK 30
66PIETRZAK Katarzyna 242LUBLINK 30
67WOŹNIAK Agnieszka 249IŃSKOK 40
68GRZYWACZ Gabriela 25ZIELONA GÓRAK 20
69GLIWIŃSKA Magdalena 251GDAŃSKK 30
70KUKUŁOWICZ Anna 252KRAKÓWK 40
71KUROWSKA Iwona 258MIERZYNK 40
72PAWLAK Katarzyna 259MAMY-BIEGAMYLUBOŃK 30
73MOLIŃSKA Arleta 26SZCZECINK 40
74NOWEK Katarzyna 260AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK 30
75GAJDZIŃSKA Anna 263SZCZECINK 30
76TOMOLIK Magdalena 267WARSZAWAK 40
77KUJAWIAK Marta 269ZDUŃSKA WOLAK 20
78OLEARCZYK Joanna 270KATOWICEK 40
79BIERNAT Ewa 274KROTOSZYNK 30
80CABAJ Dorota 275TINLEY PARKK 30
81MALECKA-KRUK Bogna 277DOBRAK 40
82KACZMAREK Anna 282NOWE TŁOKI 13AK 30
83KURCZYNA Sabina 286BOCHNIAK 30
84SIENKIEWICZ Anna 291ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30
85SIKORSKA Magdalena 293SZCZECINK 40
86SZYSZKA Bożena 297DĄBROWA GÓRNICZAK 30
87SZAJKOWSKA Ewa 300WARSZAWAK 40
88JAKOBSZE Paulina 301KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃK 30
89KOCIŃSKA Dorota 302IPAPOZNAŃK 30
90STASZCZYK Kinga 303SZCZECINK 30
91WOJTKOWIAK Grażyna 304SZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGAPOZNAŃK 50
92WOJTKOWIAK Joanna 3061991LUBOŃK 20
93MUSIAŁ Anna 307DBLPOZNAŃK 20
94ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 311DMUCHAWIEC GOLENIÓWGOLENIÓWK 40
95BIAŁOŻYŃSKA Agnieszka 312MORSY SIADŁOSZCZECINK 30
96RAMOTOWSKA Dorota 313EŁKK 30
97MADEJ Natalia 316ADS MASNATYCHYK 30
98LUBELSKA Żaneta 3184KOSTRZYN NAD ODRĄK 20
99GIEDA Elżbieta 32MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOK 30
100WITCZAK Dorota 322RUNNER'S POWERPSARSKIEK 50
101DĄBSKA Ludmiła 325NOWE WARPNOK 50
102KACZMARZYK Beata 337CZĘSTOCHOWAK 50
103KORCIPA Agata 339GOLENIÓWK 30
104WOCHOWSKA Izabela 340WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINK 40
105KANIA Karolina 344WIELICZKAK 30
106SZYMUSIK Maja 348DĄBROWA GÓRNICZAK 40
107SZCZERBIŃSKA Barbara 349GRYFINOK 60
108MATUSZAK Kamila 351SZCZECINK 20
109KOTŁOWSKA Marlena 353KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK 40
110TARGOSZYŃSKA Patrycja 354POZNAŃK 40
111JANIK Justyna 355BYLE DO PRZODUKOZIEGŁOWYK 20
112WASZKIEWICZ Paulina 358SZCZECINK 30
113SZADKOWSKA Dorota 359POZNAŃK 30
114KOBYŁECKA Sylwia 361TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30
115KILKOWSKA Joanna 365WARSZAWAK 50
116POŚLEDNIA Teresa 368WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 40
117KORNEL Maja 37CORREADORESSZCZECINK 30
118OKRĘGLICKA Barbara 371RUN PASJABYDGOSZCZK 50
119CAŁY Alicja 376WROCŁAWK 30
120BARTNIK Ania 378WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK 30
121KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 379PRZECŁAWK 40
122KANABAJ Dorota 380SZCZECINK 30
123GRUCELSKA Malgorzata 383NORWICHK 30
124HAŁAS Ewa 386KCYNIAK 30
125WOŹNIAK Barbara 387ZAGÓRZE 109K 60
126MALINOWSKA Katarzyna 388KRAKÓWK 40
127GŁADZIK Anna 389KOMPAS TEAMSZCZECINK 30
128KONIECZNA Natalia 39BRAKSZAMOTUŁYK 40
129KRÓL Magdalena 390SZCZECINK 30
130KIELISZEK Gabriela 391CZARNA ŁĄKAK 60
131WOŹNY Anna 393STARGARDK 40
132JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 395TRZCIANKAK 40
133GIERBA Klaudia 398SZCZECINK 20
134GÓRNA Halina 399JANKOWO DOLNEK 30
135WIŚNIEWSKA Hanna 40SZCZECINK 30
136KOŚCIAŃSKA-SNACKA Marietta 401CIECIERZYCEK 40
137KUPIS Katarzyna 405RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK 40
138GOŁUBOWICZ Marzena 409SZCZECINK 30
139CIEŚLAK Helana 414LEGENDARY POWER SZEWCUL SZCZECINSKA 1/1 ,74-100 GRYFINOK 50
140SKOCZYLAS Anita 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 40
141KUBASIK Anna 417KUBASIK TEAMKALISZK 40
142ŻELAZKO Paulina 418PŁOKIK 20
143SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 420SZCZECINK 30
144GIERCHOWSKA Monika 421BBL POLICESZCZECINK 20
145GAWRON Monika 425OŻARÓW MAZOWIECKIK 30
146PAWŁOWICZ Kamila 426SZCZECINK 40
147BIELECKA Monika 428TUPTUP TEAMSZCZECINK 40
148SURDACKA Joanna 43GRYFINOK 40
149SAMBORSKA Ola 432RUN FOR FUN TEAMSZCZECINK 20
150PIERUN Beata 436SZCZECINK 30
151ŁUSZCZEK Monika 437BEZRZECZEK 40
152GRENDA Agata 438SZCZECINK 40
153GRUSZCZYŃSKA Joanna 440SZCZECINK 20
154MARKULAK Ella 442CFZŻARYK 40
155DABKOWSKA Patrycja 449BARCHLINK 40
156MĄCZKA Anna 45KLUCZBORKK 30
157JÓSEWICZ Monika 452WARZYMICEK 40
158WALACHOWSKA Agnieszka 454BUCZK 40
159ŚLIWIŃSKA Iwona 455SĄCZKOWOK 40
160KAMIŃSKA Maja 456WARSZAWAK 30
161BRZEZIŃSKA Diana 46SZCZECINK 20
162GROCHALSKA Agata 462SZCZECINK 50
163KURASIŃSKA Dorota 471SZCZECINK 40
164KORTUS-WOJCIECHOWSKA Katarzyna 474MARIANOWOK 40
165BRODOWSKA Weronika 475WROCŁAWK 20
166MIZERSKA Jagoda 480TANOWOK 30
167PENAR Emilia 482SANOKK 20
168KOSTARCZYK-SZKWAREK Rozalia 483RACŁAWICE ŚLĄSKIEK 40
169ŚWIREK Dominika 484KRAKÓWK 30
170CIOCH-KSIĄŻEK Iwona 485SOSNOWIECK 40
171STEMPNIAK Katarzyna 488REBELS LEGION TEAMHELK 30
172PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 490SZCZECINK 30
173TERA Joanna 498MIERZYNK 30
174PRZEWOSKA Paulina 5TRITON KONINBRZEŹNOK 30
175JUSZCZAK Magda 50WAŁCZK 40
176ULLRICH Magdalena 501FAJNYFAHRENWALDEK 40
177SIKORA Magdalena 505SZCZECINK 30
178KALINKA-BASZUN Daria 510GLIWICEK 30
179ŚWIST Joanna 512WROCŁAWK 30
180KACZMAREK Anna 531GOSTYNINK 30
181MAŁASIEWICZ Marta 518AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.JACZKOWICEK 40
182GRZESZKOWIAK Magdalena 523LIGOWIEC.NETSZCZECINK 30
183JARUSZEWSKA Jowita 5241976BYDGOSZCZK 40
184GABRYELSKA Elżbieta 525WROCŁAWK 30
185ONYSZK Marta 527SZCZECINK 30
186MELSKA Karolina 529WARSZAWAK 30
187MASŁOWSKA Barbara 53STARGARDK 40
188POLUS Magdalena 530ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK 30
189BARTCZAK Lidia 537DUBAIK 40
190SZMAJDA Katarzyna 538PUŁAWYK 20
191RUTKOWSKA Aleksandra 540KOBYLARNIAK 30
192WASYLÓW Katarzyna 550SZCZECINK 50
193WASYLÓW Karolina 551SZCZECINK 20
194MAK Edyta 562NAVIGO POZNANPOZNAŃK 40
195ŁUKASZEWSKA Malwina 563DĄBRÓWKAK 30
196KOSTRZEWA-KAP Małgorzata 567SZCZECINK 30
197KOZINIEC Ewelina 570DRUŻYNA FILIPASZCZECINK 40
198BENTKOWSKA Agnieszka 574POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAK 40
199HANKE Ilona 577WARSZAWAK 40
200KUCZKOWSKA Katarzyna 59WARSZAWAK 30
201JESIŃSKA Monika 591SZCZECINK 30
202WÓJCIK Aleksandra 592WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKK 30
203WALEWSKA Alicja 594BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIAK 30
204STRÓŻYK-KOZŁOWSKA Paulina 595WROCŁAWK 30
205PIERZAKOWSKA Agnieszka 596SZALONE MAMUŚKISTARGARDK 30
206MISIUK Marta 597SZALONE MAMUŚKIPOLICEK 30
207LEŃ Joanna 599ŻARYK 40
208SZYBOWSKA Emilia 602KRAKÓWK 30
209LEWERA Katarzyna 607POZNAŃK 30
210WESOŁOWSKA Magdalena 613ZGIERZK 30
211WASILEWSKA Ilona 626ŻÓŁWIKERSIPOZNAŃK 30
212JARZĄBEK Magdalena 633WROCŁAWK 30
213MARKIEWICZ Anna 634WROCŁAWK 40
214SZEWCZYK Karolina 637POZNAŃK 30
215WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka 638SZCZECINK 40
216STANKIEWICZ Izabela 639WROCŁAWK 40
217STALMACH Martyna 641GOŚCICINOK 20
218JANECZEK-WRZEŚNIAK Anna 644SZCZECINK 30
219PIETRZAK Jolanta 648BYTOMK 30
220MIELEWCZYK Justyna 649ZMOTYWOWANIREDAK 30
221BURY Liliana 650ZMOTYWOWANIREDAK 30
222SEWERYN Karolina 654POZNAŃK 20
223SZCZEPARA Katarzyna 655KRAKÓWK 20
224KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata 658BEMOWO BIEGAWARSZAWAK 40
225RZĄSA Agnieszka 662ŻAGAŃK 40
226BORKOWSKA Agnieszka 664SZCZECINK 30
227RUDAWSKA Marzenna 667SZCZECINK 40
228NOWAK Małgorzata 668PNIEWOK 40
229WINIARZ Karolina 669SZCZECINK 30
230KORACH Barbara 67KOBIETY NA MEDALWROCŁAWK 20
231ŻUBERT Natalia 675SZCZECINK 30
232RESZKIS Monika 676SZCZECINK 40
233KUJDA Renata 677KAŁUSZYNK 30
234MIKIERYSZ Monika 678GŁOGÓWK 50
235ABOUQORA Emilia 68PARKRUNSTOBNOK 30
236KĘDZIORA Małgorzata 680SZCZECINK 20
237SOBOTA Edyta 681LIV POLSKA/COOLBIKE SZCZECINSZCZECINK 30
238WAJDZIAK Marcelina 682SZCZECINK 20
239WERNER Oliwia 685MOLNAK 20
240DOBRUDZKA Weronika 69012BZDALEWOK 20
241SIKORSKA Iwona 691GRODZISK MAZOWIECKIK 30
242BARTKIEWICZ Malgorzata 70SZCZECINK 30
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
243BOGAJCZYK Marta 701LUB WYBIERZ Z LISTYPRZEŹMIEROWOK 20
244SCHILLING Frau 714PASEWALKPASEWALKK 60
245BLOCK Andrea 715PASEWALKPASEWALKK 50
246MARKS Katarzyna 717DOŁUJEK 40
247CYWIŃSKA Ewa 72PYRZYCEK 40
248CZAJA Alicja 720SZCZECINK 30
249HALAMA-JONKISZ Katarzyna 723ZABRZEGK 30
250KACZMAREK Monika 726PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLK 30
251SZYDEŁKO Agata 730ŻUKOWOK 30
252DRZEWIŃSKA Katarzyna 732WROCŁAWK 30
253BAIARDA Marta 733LONDYNK 40
254MĄDRZYK Magdalena 734WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
255CHADASIEWICZ Antonina 735LONDONK 20
256WALENT Marta 736WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
257KMINIKOWSKA Grazyna 742ŚWIECIEK 40
258LUDKOWSKA Anna 743ŁÓDŹK 40
259WOLSKA Joanna 749SZCZECIN575642553K 30
260TUROWSKA Anna 752-K 30
261SZYDŁOWSKA Ewa 756BIEGANIE AMATORSKIEŚWIECIEK 50
262MOTYL Dominika 77SZCZECINK 20
263BARTKOWSKA Beata 79SZCZECINK 50
264HUDECKA Evelyn 8SZCZECINK 30
265GAWROŃSKA Angelika 83GORZÓW WLKP.K 20
266ROLNICZAK Joanna 88TRZCIANKATRZCIANKAK 30
267BOREK Marta 91ŚWINOUJŚCIEK 30
268BUDZIK Małgorzata 93ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOK 20
269SODNOMGOMBO Alimaa 98FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 50
270RATAJCZAK Alicja 764WROCŁAWK 20
271RATAJCZAK Beata 766OTTAWAK 50
272ROGOWSKA Milena 763BĘCZKÓWK 40
273WITCZAK Dorota 767WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK 20
274GROCHOCKA Dorota 770GIŻYCKOK 30
275TATARCZUK-GÓRECKA Monika 773SZCZECINK 30
276OSTASZEWSKA Zofia 780BIAŁYSTOKK 20
277SŁOWIK Magda 781KRAKÓWK 40
278PIONTEK Elżbieta 782BYDGOSZCZK 60
279POLAKOWICZ Aleksandra 785CHORZÓWK 40
280TOKAREK Justyna 790TRINEGUSTARGARDK 30
281KOP-OSTROWSKA Iga 794SZCZECINK 20
282CWAJDA Karolina 798SZCZECINK 30
283SOŁDECKA Anna 800WARSZAWAK 40
284MUSIK Marzena 802KOŁOBRZEGK 30
285SUSZEK Edyta 806LEGIONOWOK 30
286KUSZYK Małgorzata 144SZCZECINK 40
287WOŹNA Joanna 212SZCZECINK 40
288HAJDUKIEWICZ Anna 171SZCZECINK 30
289ŚWITAJ Katarzyna 199SZCZECINEKK 20
290KUBA Magdalena 811#BBKTSWROCŁAWK 30
291FARGANUS Monika 815ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK 30
292MIRSKA Beata 816OSTRÓW WIELKOPOLSKIK 50
293WICIAK Natalia 819SZCZECINK 30
294ŚLACHCIAK Joanna 817GNIEZNOK 50
295SZYDZIAK Kamila 824BYTOMK 30
296MROCZKA Anna 826SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
297WOJAKOWSKA Nadia 832K&K RUNZABRZEK 20
298PONCYLIUSZ Monika 833NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWK 30
299GIERKA Aleksandra 834WROCŁAWK 20
300BANCHENKO Tetiana 838BIELSKO BIAŁAK 20
301NACEWICZ Ewa 839TCZEWK 30
302DZIADECKA Joanna 845WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIK 40
303BOROWIAK Marlena 846SZCZECINK 40
304NASTAŃSKA Magdalena 851WARSZAWAK 40
305WIELGOSZ Małgorzata 850WARSZAWAK 20
306PARTYKA Agata 854BIEGNĘ BYLE DOBIECMIĘDZYRZECZEK 40
307WOŹNIAK Joanna 852KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK 30
308SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA Renata 855RS ARCHITEKTURA TEAMMOSINAK 40
309NASTAŁY Wiktoria 857RUMIAK 20
310BARTCZAK Iga 860ŚWIERADÓW ZDRÓJK 30
311BARTCZAK Mirosława 861SZCZECINK 70+
312DĄBROWSKA Ewa 864WROCŁAWK 40
313GROLIK Beata 869BBKTSCHORZÓWK 20
314HILLEMANN Cathleen 873TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINK 30
315KARDYNAŁ Beata 877SAMOTNYCH SERCSZCZECINK 50
316PAŹDZIOR Beata 875MARYNINK 40
317SIWY-HUDOWSKA Anna 450WARSZAWAK 40
318HALEC Paulina 880RAZEM RAŹNIEJMAŁOMICEK 30
319WOŹNIAK Urszula 889PNIEWYK 40
320PIEGAT Agnieszka 894SZCZECINK 30
321NOWAK Monika 899GDAŃSKK 40
322DOMAŃSKA Ania 901MAMY-BIEGAMYKICINK 30
323KARCZ Barbara 902DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOKORNATKAK 30
324BAKACZ Natalia 903LUBINK 20
325GODYN Magda 909LONDYNK 40
326PANKOWSKA Aleksandra 918KOŁBASKOWOK 30
327TYCZYŃSKA Anna 920KIEKRZK 30
328LUDWIKOWSKA Agnieszka 919ZIELONA GÓRAK 20
329CHOSZCZ Agnieszka 930LINIAK 50
330TOPOLEWICZ Beata 932GDYNIAK 50
331BINEROWSKA Edyta 933SZCZECINK 30
332SROCZYŃSKA Izabela 935WOŁCZKOWOK 30
333CZAJA Małgorzata 939MINICLASSIC.PLWROCŁAWK 40
334LASZCZAK Judyta 938PKO BP SAPOZNAŃK 30
335MATLUCH Agata 946KRAKÓWK 40
336FIEDOROWICZ Julia 949DOBRAK 20
337JANCZYNSKA Maria 954JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAK 60
338PASTERNAK Anna 960OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK 40
339ŁOBODZIŃSKA Wanda 958RAZ SZCZECINSZCZECINK 60
340DĄBROWSKA Joanna 962POGÓRZEK 30
341WRÓBLEWSKA Magda 964SPALICEK 40
342HAŁKA Justyna 965TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK 30
343CIEŚLA Karolina 972TULCEK 30
344MIKOŁAJCZAK Magdalena 981POZNAŃK 30
345SADOWSKA Kamila 984CZERNINAK 20
346STÜDEMANN Krystyna 992KLOCKOWK 30
347SAWA Malwina 993SZCZECINK 30
348NOWAKOWSKA Edyta 996GDAŃSKK 20
349WYPYCH Sylwia 997SZCZECINK 30
350ŚCIESIŃSKA Justyna 1014GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40
351WINIARSKA Anna 1018LEGNICAK 40
352MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1015OSIELSKOK 50
353FRĄCKOWSKA Patrycja 1016GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
354KOMOROWSKA Marcelina 1009GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK 20
355KRAWCZEWSKA Karolina 1010OSIELSKOK 30
356KAŹMIERCZAK Aleksandra 1011NIWYK 40
357RYDELEK Agnieszka 1012OSIELSKOK 30
358KLETT Agata 1013GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30
359ZAJĄCZKOWSKA Magda 1024SOSNOWIECK 40
360STANKIEWICZ-TARNOWSKA Gabriela 1030PKO BANK POLSKISZCZECINK 50
361BOJAR Joanna 1032POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAK 30
362HAJNRYCH Katarzyna 1037BIAŁCZK 40
363FOIGT Marta 1039SZCZECINK 20
364TYCZYŃSKA Małgorzata 1042SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓWK 50
365STROJNA Karolina 1041SZCZECINK 20
366BORUCH Katarzyna 1045ZGIERZK 40
367BURZYŃSKA Paulina 1047SZCZECINK 20
368KUSIEWICZ Agnieszka 1052SZCZECINK 40
369DUDEK Maciej 1057RYBNIKK 30
370PIECHOWICZ Aneta 1054SWARZEDZK 40
371KOCZWARA Anna 1055SMOK WAWELSKIKRAKÓWK 30
372CIEŚLA Monika 1058BRZEZINYK 40
373STOLARZ Nina 1063LEGIONOWOK 40
374MIERSKA Matylda 1259SKRZESZEWO ŻUKOWSKIEK 20
375ZIELIŃSKA Renata 1067BIELICEK 50
376GABRYLEWSKA-KOTIK Mirosława 1066BIAŁYSTOKK 30
377MAKSYSZ Roksana 1070#CZELADZBIEGAWOJKOWICEK 40
378GOŁACKA Katarzyna 1071WOŁCZKOWOK 20
379MIEDZINSKA Iwona 1083RUMIAK 40
380BUCHERT Monika 1091POZNANK 40
381LONGA Kinga 1092MIECHÓWK 20
382BOROWIK Agata 1094CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK 30
383MACIEJEWSKA Malgorzata 1097POLSKA RUNNING TEAMEFFORTK 40
384DĄBROWSKA Anna 1102WARSZAWAK 40
385KŁOPOTOWSKA Agnieszka 1109GRYFINOK 30
386TARASIEWICZ Sylwia 1114WARSZAWAK 30
387KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 1115USTRONIE MORSKIEK 40
388LITVINSKAYA Anna 1117ST PETERSBURGK 30
389PAWELEC Adrianna 1122STARGARDK 40
390ROGULSKA-NOWAK Justyna 1175KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
391JANKOWIAK Angelika 1051BOGDASZOWICEK 20
392MIZIA Marta 1130KRAKOWK 40
393KAŁUZIŃSKA Aleksandra 1132POLICEK 40
Znaleziono 393 wynik(ów)