41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 301M 201:20:55.00001:20:5521,1+00:00:003:5015,6
2KLEPARSKI Krzysztof 335ZAZBIEGANIM 302M 501:30:23.00240:23:0621,1+00:09:284:1714,0
3SKWARYŁO Dariusz 573STOCZNIOWIEC POZNAŃKÓRNIKM 303M 601:31:12.00239:01:0721,1+00:10:174:1913,9
4ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 304M 1001:35:54.00329:56:0521,1+00:14:594:3213,2
5ŁOŚ Jarosław 64#RUSZ4LITERYPARSÓWM 305M 1101:35:55.00502:25:0221,1+00:15:004:3213,2
6BIELATKO Marcin 463DRAWNODRAWNOM 306M 1301:38:20.00144:02:0421,1+00:17:254:3912,9
7MINOROWICZ Paweł 65SZCZECINM 307M 1501:41:37.00288:59:3821,1+00:20:424:4812,5
8SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 308M 1601:41:56.00096:24:5421,1+00:21:014:4912,4
9DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 309M 1701:42:08.00001:42:0821,1+00:21:134:5012,4
10SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 3010M 1901:42:42.00048:52:2221,1+00:21:474:5212,3
11BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 3011M 2001:42:48.00384:29:0521,1+00:21:534:5212,3
12AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 3012M 2101:42:54.00120:50:1721,1+00:21:594:5212,3
13MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 3013M 2401:43:31.00144:34:2021,1+00:22:364:5412,2
14WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 3014M 2501:44:10.00001:44:1021,1+00:23:154:5612,2
15KOWALAK Robert 951KOSTRZYNM 3015M 2601:44:47.00097:24:2521,1+00:23:524:5712,1
16KOŁACKI Paweł 154SZCZECINM 3016M 3101:47:12.00303:31:3821,1+00:26:175:0411,8
17CHARĘZA Marcin 1036SZCZECINM 3017M 3401:47:37.00168:57:4521,1+00:26:425:0611,8
18SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 3018M 3501:48:19.00001:48:1921,1+00:27:245:0811,7
19BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 3019M 3601:48:24.00001:00:2421,1+00:27:295:0811,7
20DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 3020M 3901:48:36.00336:07:2321,1+00:27:415:0811,7
21ZARYCZAŃSKI Michał 786SZCZECINM 3021M 4401:49:38.00287:59:4821,1+00:28:435:1111,5
22KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 3022M 4501:50:11.00335:48:5921,1+00:29:165:1311,5
23WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 3023M 4801:50:22.00444:42:0221,1+00:29:275:1311,5
24SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 3024M 5601:51:23.00111:24:2121,1+00:30:285:1611,4
25KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 3025M 5701:51:28.00096:05:0421,1+00:30:335:1611,4
26REIM Sebastian 343BERLINM 3026M 5801:52:23.00049:01:0121,1+00:31:285:1911,3
27SURAŻYŃSKI Bartosz 1061GĄBINM 3027M 5901:52:42.00192:09:0221,1+00:31:475:2011,2
28LIS Tomasz 789TARNÓWM 3028M 6001:53:00.00085:49:0321,1+00:32:055:2111,2
29KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 3029M 6101:53:01.00129:43:5321,1+00:32:065:2111,2
30GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 3030M 6301:53:08.00267:11:4621,1+00:32:135:2111,2
31KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 3031M 6501:53:52.00070:29:2021,1+00:32:575:2311,1
32KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 3032M 6601:54:09.00336:32:5021,1+00:33:145:2411,1
33KRZYWIEC Marcin 129POLICEM 3033M 6801:54:15.00146:29:4721,1+00:33:205:2411,1
34LEP Łukasz 431ELBLĄGM 3034M 7001:54:37.00001:54:3721,1+00:33:425:2511,0
35MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 3035M 7501:55:10.00043:23:3321,1+00:34:155:2711,0
36WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 3036M 7601:55:12.00070:18:5921,1+00:34:175:2711,0
37BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 3037M 7801:55:24.00670:22:1221,1+00:34:295:2811,0
38ZAJAS Krzysztof 49SZCZECINM 3038M 8101:55:54.00049:05:2521,1+00:34:595:2910,9
39SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 3039M 8401:56:00.00132:42:2821,1+00:35:055:2910,9
40JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 3040M 8501:56:12.00480:28:1721,1+00:35:175:3010,9
41KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 3041M 8701:56:21.00169:08:0121,1+00:35:265:3010,9
42SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 3042M 8901:56:37.00300:39:0521,1+00:35:425:3110,9
43DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 3043M 9201:56:54.00071:49:5521,1+00:35:595:3210,8
44NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 3044M 9301:56:58.00001:56:5821,1+00:36:035:3210,8
45UMIŃSKI Piotr 665MRĄGOWOM 3045M 9401:57:14.00456:32:3321,1+00:36:195:3310,8
46WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 3046M 9501:57:18.00288:33:0421,1+00:36:235:3310,8
47NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 3047M 9601:57:20.00001:03:1221,1+00:36:255:3310,8
48KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 3048M 10101:57:42.00001:05:0021,1+00:36:475:3410,8
49LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 3049M 10401:57:54.00525:55:0721,1+00:36:595:3510,7
50PIECHOTA Artur 836WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWISZCZECINM 3050M 11001:58:34.00166:45:4321,1+00:37:395:3710,7
51SYC Piotr 657SZCZECINM 3051M 11101:58:50.00624:24:0721,1+00:37:555:3710,7
52URBANIAK Remigiusz 829OBORNIKIM 3052M 11201:59:05.00288:24:0321,1+00:38:105:3810,6
53CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 3053M 12002:00:24.00110:00:2221,1+00:39:295:4210,5
54CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 3054M 12102:00:30.00384:45:4721,1+00:39:355:4210,5
55SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 3055M 12402:00:38.00241:44:1221,1+00:39:435:4310,5
56GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 3056M 12502:00:44.00144:45:3221,1+00:39:495:4310,5
57TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 3057M 12802:01:16.00097:04:0821,1+00:40:215:4410,4
58JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 3058M 13202:01:45.00025:28:0521,1+00:40:505:4610,4
59RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 3059M 13602:01:58.00549:14:2921,1+00:41:035:4610,4
60TEŚLUK Marcin 6CHOSZCZNOM 3060M 13802:02:35.00504:39:5321,1+00:41:405:4810,3
61SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 3061M 14102:02:54.00002:02:5421,1+00:41:595:4910,3
62JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 3062M 14202:03:01.00336:50:1021,1+00:42:065:4910,3
63OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 3063M 14302:03:08.00119:58:1121,1+00:42:135:5010,3
64HUDECKI Dominik 73M 3064M 14902:03:38.00528:39:4121,1+00:42:435:5110,2
65KAMIŃSKI Kamil 342LUBINM 3065M 15102:03:57.00161:11:4421,1+00:43:025:5210,2
66MIŚ Paweł 969BYTOMM 3066M 15202:04:03.00120:58:2321,1+00:43:085:5210,2
67MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 3067M 15402:04:06.00146:52:2521,1+00:43:115:5210,2
68KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 3068M 15502:04:07.00390:10:4921,1+00:43:125:5210,2
69KNOP Damian 363GEBERIT TEAMKOŁOM 3069M 15802:04:19.00002:04:1921,1+00:43:245:5310,2
70KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 3070M 16002:04:22.00002:04:2221,1+00:43:275:5310,2
71JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 3071M 16502:04:43.00119:44:1321,1+00:43:485:5410,2
72ZIELIŃSKI Marcin 693GORZÓW WLKP.M 3072M 16602:04:56.00002:04:5621,1+00:44:015:5510,1
73SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 3073M 17402:05:28.00115:34:5621,1+00:44:335:5610,1
74SĘK Marcin 908SZCZECINM 3074M 17502:05:33.00195:13:3921,1+00:44:385:5710,1
75CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 3075M 17602:05:36.00408:57:3621,1+00:44:415:5710,1
76SZAKOŁA Paweł 226MIERZYNM 3076M 17802:05:53.00002:05:5321,1+00:44:585:5710,1
77SIU Artur 791WROCŁAWM 3077M 18302:06:25.00236:50:1121,1+00:45:305:5910,0
78KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 3078M 18402:06:28.00205:01:3421,1+00:45:335:5910,0
79KALINOWSKI Łukasz 460SZCZECINM 3079M 18502:06:43.00576:32:5721,1+00:45:486:0010,0
80SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 3080M 18702:06:48.00097:06:3521,1+00:45:536:0010,0
81BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 3081M 18802:07:07.00120:41:2921,1+00:46:126:0110,0
82JACHYM Jakub 561CZELADŹM 3082M 18902:07:07.00000:59:4121,1+00:46:126:0110,0
83BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 3083M 19002:07:13.00120:42:2121,1+00:46:186:0110,0
84MORAWIAK Krzysztof 1826M 3084M 19502:07:51.00072:30:0121,1+00:46:566:039,9
85GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 3085M 19702:07:57.00389:07:2321,1+00:47:026:039,9
86SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 3086M 19902:08:21.00073:08:0121,1+00:47:266:049,9
87ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 3087M 20002:08:27.00096:32:2421,1+00:47:326:059,9
88DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 3088M 20202:08:49.00047:41:3721,1+00:47:546:069,8
89ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 3089M 20702:09:57.00326:38:1321,1+00:49:026:099,7
90TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 3090M 20802:10:11.00120:20:4621,1+00:49:166:109,7
91RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 3091M 20902:10:13.00576:45:3221,1+00:49:186:109,7
92HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 3092M 21302:10:27.00097:57:5621,1+00:49:326:109,7
93KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 3093M 22102:11:17.00108:00:3321,1+00:50:226:139,6
94PONCYLIUSZ Rafał 1087NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWM 3094M 22202:11:19.00538:52:2721,1+00:50:246:139,6
95ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 3095M 22302:11:20.00096:14:5921,1+00:50:256:139,6
96MADERA Marcin 914SZCZECINM 3096M 23002:11:57.00048:58:5021,1+00:51:026:159,6
97KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 3097M 23202:12:13.00096:48:1921,1+00:51:186:229,4
98KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 3098M 23402:12:35.00061:54:0121,1+00:51:406:179,5
99MOŃ Bartłomiej 1108WARSAWM 3099M 23602:12:55.00002:12:5521,1+00:52:006:179,5
100JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30100M 23802:13:02.00002:13:0221,1+00:52:076:189,5
101ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 30101M 24002:13:10.00001:06:3521,1+00:52:156:189,5
102PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30102M 24102:13:11.00110:39:2621,1+00:52:166:189,5
103DREWNIAK Artur 1029KIELNOM 30103M 24202:13:14.00073:08:1521,1+00:52:196:189,5
104CZYŻYK Przemysław 458SZCZECINM 30104M 24402:13:28.00313:15:5021,1+00:52:336:199,5
105BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30105M 24902:14:02.00360:49:5021,1+00:53:076:219,4
106PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30106M 25002:14:06.00116:13:1221,1+00:53:116:219,4
107KAP Michał 705SZCZECINM 30107M 25102:14:06.00192:47:4721,1+00:53:116:219,4
108PATYNOWSKI Maciej 503SZCZECINM 30108M 25202:14:09.00359:07:1321,1+00:53:146:219,4
109KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30109M 25302:14:14.00169:07:0221,1+00:53:196:219,4
110STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30110M 25502:14:35.00312:37:2221,1+00:53:406:229,4
111STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30111M 25602:14:36.00207:44:5021,1+00:53:416:229,4
112KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30112M 26002:15:05.00193:02:2521,1+00:54:106:249,4
113PASZEK Sebastian 738SKARSZEWOM 30113M 26102:15:12.00048:58:5421,1+00:54:176:249,4
114SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30114M 26302:15:28.00096:56:5621,1+00:54:336:259,3
115WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30115M 27102:16:11.00167:18:3421,1+00:55:166:279,3
116KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30116M 27202:16:33.00025:12:4521,1+00:55:386:289,3
117JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30117M 27302:16:36.00217:27:5721,1+00:55:416:289,3
118EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30118M 27402:16:44.00052:03:2921,1+00:55:496:289,3
119GRABOWSKI Michał 760SZCZECINM 30119M 27502:16:47.00651:27:1521,1+00:55:526:289,3
120ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30120M 27702:16:59.00191:00:5821,1+00:56:046:299,2
121LISIŃSKI Andrzej 185KAMIEŃ POMORSKIM 30121M 28402:18:33.00504:36:5821,1+00:57:386:339,1
122BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30122M 28702:18:52.00097:16:4921,1+00:57:576:349,1
123BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 30123M 29302:19:31.00002:19:3121,1+00:58:366:369,1
124CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30124M 29702:20:00.00002:20:0021,1+00:59:056:389,0
125ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30125M 30202:20:57.00002:20:5721,1+01:00:026:409,0
126ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 30126M 30302:20:57.00048:51:0321,1+01:00:026:409,0
127ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30127M 31502:22:10.00097:52:3121,1+01:01:156:448,9
128STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30128M 31602:22:23.00002:22:2321,1+01:01:286:448,9
129GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30129M 31802:22:39.00336:41:5421,1+01:01:446:458,9
130SOSNA Arkadiusz 206GNIEZNOM 30130M 32202:23:06.00053:01:3521,1+01:02:116:468,8
131MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30131M 32402:23:16.00096:01:2221,1+01:02:216:478,8
132BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30132M 32602:23:27.00049:15:0621,1+01:02:326:478,8
133KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30133M 33002:23:50.00217:09:5021,1+01:02:556:498,8
134CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30134M 33202:24:00.00049:15:2621,1+01:03:056:498,8
135WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30135M 33302:24:03.00002:24:0321,1+01:03:086:498,8
136TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30136M 33402:24:05.00703:09:1921,1+01:03:106:498,8
137TERA Michał 497MIERZYNM 30137M 34002:24:45.00552:36:5321,1+01:03:506:518,7
138BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30138M 34302:25:29.00002:25:2921,1+01:04:346:568,7
139BIEGAŃSKI Piotr 656SZCZECINM 30139M 34502:26:00.00459:02:4521,1+01:05:056:558,7
140FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30140M 35602:27:33.00153:17:1421,1+01:06:386:598,6
141PESTKA Paweł 1020KOŹMINBIEGAKOŹMIN WLKP.M 30141M 35702:27:41.00120:42:0621,1+01:06:466:598,6
142ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30142M 36202:28:31.00001:21:4121,1+01:07:367:028,5
143SGCK Mick 616WROCŁAWM 30143M 36302:28:49.00505:07:4821,1+01:07:547:038,5
144KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30144M 36502:29:14.00336:43:2121,1+01:08:197:048,5
145CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30145M 36602:29:25.00169:11:3521,1+01:08:307:048,5
146ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30146M 37002:30:11.00115:01:5621,1+01:09:167:078,4
147MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30147M 37302:30:50.00169:04:1221,1+01:09:557:088,4
148ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30148M 37502:30:52.00143:41:3221,1+01:09:577:098,4
149SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30149M 37802:31:36.00333:59:1721,1+01:10:417:118,4
150GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30150M 38202:32:50.00418:49:4421,1+01:11:557:148,3
151TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30151M 38402:33:08.00002:33:0821,1+01:12:137:158,3
152PAWLIK Marcin 243BERLINM 30152M 38802:33:34.00002:33:3421,1+01:12:397:168,2
153KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30153M 39302:34:36.00168:25:4521,1+01:13:417:198,2
154JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30154M 39402:34:57.00373:28:0221,1+01:14:027:208,2
155SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30155M 39602:35:28.00191:34:4021,1+01:14:337:228,1
156WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30156M 39902:36:35.00072:55:3221,1+01:15:407:258,1
157WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30157M 40202:37:15.00193:36:5621,1+01:16:207:278,1
158MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30158M 40302:37:40.00168:41:5621,1+01:16:457:288,0
159BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30159M 40602:37:57.00504:36:4721,1+01:17:027:298,0
160ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30160M 40702:38:00.00002:38:0021,1+01:17:057:298,0
161DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30161M 41802:40:02.00002:40:0221,1+01:19:077:357,9
162WIERZBICKI Adrian 601SZCZECINM 30162M 42602:41:21.00353:50:3921,1+01:20:267:477,7
163PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30163M 42902:41:49.00288:35:0421,1+01:20:547:407,8
164MASTERNAK Oskar 424SZCZECINM 30164M 43402:42:56.00002:42:5621,1+01:22:017:437,8
165KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30165M 43702:43:11.00496:47:2621,1+01:22:167:447,8
166KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30166M 44002:44:29.00121:20:5321,1+01:23:347:477,7
167BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30167M 44202:45:44.00335:55:3721,1+01:24:497:517,6
168ANTOŃCZAK Łukasz 19BORSUKILUBIESZEWOM 30168M 44302:46:07.00001:18:4921,1+01:25:127:527,6
169PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30169M 44702:46:58.00169:05:1621,1+01:26:037:547,6
170FUŁCZYŃSKI - OSTAPOWICZ Wojciech 229SZCZECINM 30170M 44802:48:22.00504:59:1621,1+01:27:277:587,5
171WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30171M 44902:49:00.00294:00:2221,1+01:28:058:007,5
172MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 30172M 45002:49:12.00649:21:4521,1+01:28:178:017,5
173KUGIEL Grzegorz 320DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL&BATORY LOTOCHORZÓWM 30173M 45102:49:16.00168:04:2321,1+01:28:218:017,5
174GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30174M 45202:49:17.00002:49:1721,1+01:28:228:017,5
175GRYCZKOWSKI Piotr 695SZCZECINM 30175M 45402:50:40.00249:26:3421,1+01:29:458:057,4
176GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30176M 46102:54:27.00002:54:2721,1+01:33:328:167,3
177JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30177M 46602:57:13.00098:06:2621,1+01:36:188:237,1
178BIEGANSKI Tomasz 891SZCZECINM 30178M 46902:57:49.00555:02:4121,1+01:36:548:257,1
179WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30179M 47002:58:32.00001:05:5221,1+01:37:378:277,1
180ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30180M 47603:03:50.00003:03:5021,1+01:42:558:426,9
181TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30181M 47803:04:10.00024:42:0121,1+01:43:158:436,9
182SZ Krystian 916POLSKAM 30182M 47903:04:33.00360:47:2521,1+01:43:388:446,9
183SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30183M 48103:06:12.00029:33:0621,1+01:45:178:496,8
184MICHOŃ Radosław 141KOZYM 30184M 48503:08:23.00025:11:4521,1+01:47:288:556,7
185WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30185M 48703:11:50.00140:32:4321,1+01:50:559:106,5
186JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30186M 49603:34:00.00073:18:1921,1+02:13:0510:085,9
187JADASZ Mirosław 810MIKOŁÓWM 30187M 49703:35:01.00361:26:0121,1+02:14:0610:115,9
188PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30188M 50304:10:18.00026:05:0921,1+02:49:2311:515,1
189TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30189M 50404:19:00.00004:19:0021,1+02:58:0512:164,9
190CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30190M 50504:19:46.00026:55:3021,1+02:58:5112:184,9
191GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30191M 50704:35:36.00508:13:0921,1+03:14:4113:034,6
192SKOCZYL Wojtek 1003SZCZECINM 30192M 50804:37:42.00192:48:2921,1+03:16:4713:134,5
193JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30193M 51105:19:39.00031:54:0321,1+03:58:4415:084,0
194GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30194M 51306:37:17.00152:41:5721,1+05:16:2218:493,2
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
195ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30195M 51702:18:27.00037:17:3318,2+00:57:327:377,9
196STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30196M 51801:47:33.00001:47:3316,2+00:26:386:399,0
197HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30197M 52001:33:05.00491:54:4113,0+00:12:107:088,4
Znaleziono 197 wynik(ów)