41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1033
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
1019
Na trasie:
14
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 401M 401:30:12.00072:32:5521,1+00:00:004:1614,0
2KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 402M 801:33:14.00312:31:4021,1+00:03:024:2513,6
3BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 403M 1401:38:37.00086:24:5121,1+00:08:254:4012,8
4TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 404M 2301:43:23.00142:15:4721,1+00:13:114:5312,2
5BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 405M 3001:46:23.00109:04:0221,1+00:16:115:0211,9
6HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 406M 3201:47:19.00120:27:5221,1+00:17:075:0511,8
7BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 407M 3301:47:31.00001:47:3121,1+00:17:195:0511,8
8DUDEK Marcin 278SZCZECINM 408M 3801:48:34.00291:36:3321,1+00:18:225:0811,7
9RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 409M 4301:49:37.00121:15:2621,1+00:19:255:1111,5
10NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 4010M 4701:50:20.00288:57:0121,1+00:20:085:1311,5
11KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 4011M 4901:50:23.00169:00:1121,1+00:20:115:1311,5
12KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 4012M 5001:50:45.00362:44:3921,1+00:20:335:1411,4
13NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 4013M 6201:53:07.00091:03:0421,1+00:22:555:2111,2
14PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 4014M 6401:53:27.00026:16:2521,1+00:23:155:2211,2
15JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 4015M 6701:54:13.00447:50:5621,1+00:24:015:2511,1
16RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 4016M 6801:54:15.00144:54:3521,1+00:24:035:2411,1
17OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 4017M 7201:54:55.00279:06:2721,1+00:24:435:2611,0
18KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 4018M 7301:54:56.00049:18:4521,1+00:24:445:2611,0
19ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 4019M 7701:55:13.00120:53:4521,1+00:25:015:2711,0
20BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 4020M 8001:55:39.00001:55:3921,1+00:25:275:2810,9
21KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 4021M 8301:55:56.00001:55:5621,1+00:25:445:2910,9
22MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 4022M 9701:57:21.00108:18:2421,1+00:27:095:3310,8
23WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 4023M 9801:57:31.00048:41:1221,1+00:27:195:3410,8
24PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 4024M 10001:57:40.00120:56:4221,1+00:27:285:3410,8
25TUZIMEK Piotr 1244M 4025M 10501:58:06.00034:43:2521,1+00:27:545:3510,7
26NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 4026M 10601:58:15.00264:54:2621,1+00:28:035:3610,7
27GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 4027M 10801:58:25.00286:33:5921,1+00:28:135:3610,7
28KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 4028M 11701:59:34.00001:59:3421,1+00:29:225:4010,6
29BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 4029M 11901:59:57.00179:02:3221,1+00:29:455:4110,6
30SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 4030M 12302:00:34.00408:20:3121,1+00:30:225:4210,5
31HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 4031M 13002:01:32.00336:40:4921,1+00:31:205:4510,4
32NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 4032M 13102:01:35.00144:53:2221,1+00:31:235:4510,4
33KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 4033M 13302:01:46.00338:40:1921,1+00:31:345:4610,4
34KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 4034M 13702:02:08.00216:28:4921,1+00:31:565:4710,4
35SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 4035M 13902:02:39.00315:27:5521,1+00:32:275:4810,3
36DOLATA Marcin 187GDYNIAM 4036M 14002:02:46.00002:02:4621,1+00:32:345:4910,3
37STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 4037M 14402:03:12.00167:54:0121,1+00:33:005:5010,3
38KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 4038M 14702:03:28.00144:51:3021,1+00:33:165:5110,3
39KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 4039M 14802:03:30.00165:11:5221,1+00:33:185:5110,3
40KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 4040M 16402:04:29.00072:45:1121,1+00:34:175:5310,2
41FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 4041M 16902:05:09.00361:00:1921,1+00:34:575:5510,1
42POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 4042M 17202:05:25.00192:30:5121,1+00:35:135:5610,1
43WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 4043M 19202:07:44.00049:06:4021,1+00:37:326:039,9
44KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 4044M 19302:07:45.00024:46:4421,1+00:37:336:039,9
45SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 4045M 19402:07:46.00049:06:4721,1+00:37:346:039,9
46KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 4046M 19602:07:56.00002:07:5621,1+00:37:446:039,9
47RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 4047M 19802:08:09.00255:42:3221,1+00:37:576:059,8
48BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 4048M 20102:08:40.00002:08:4021,1+00:38:286:059,8
49MINER Artur 75SZCZECINM 4049M 20302:09:06.00123:33:5521,1+00:38:546:079,8
50GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 4050M 20402:09:27.00289:17:0021,1+00:39:156:089,8
51MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 4051M 20502:09:29.00022:11:4321,1+00:39:176:089,8
52PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 4052M 20602:09:56.00002:09:5621,1+00:39:446:099,7
53LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4053M 21202:10:17.00116:07:1821,1+00:40:056:109,7
54NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 4054M 21502:10:50.00502:32:4021,1+00:40:386:129,7
55RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 4055M 21602:10:50.00096:36:0021,1+00:40:386:129,7
56TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 4056M 21702:10:53.00072:51:0821,1+00:40:416:129,7
57PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 4057M 22402:11:22.00250:24:1221,1+00:41:106:139,6
58ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 4058M 22602:11:24.00336:33:5321,1+00:41:126:139,6
59ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 4059M 22802:11:37.00456:38:5521,1+00:41:256:149,6
60MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 4060M 23102:12:12.00168:11:4521,1+00:42:006:159,6
61DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 4061M 23302:12:22.00432:31:0721,1+00:42:106:169,6
62GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 4062M 23502:12:52.00361:14:4021,1+00:42:406:179,5
63PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 4063M 23702:13:01.00002:13:0121,1+00:42:496:189,5
64WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 4064M 24302:13:22.00072:57:5221,1+00:43:106:199,5
65ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 4065M 24702:13:52.00337:06:3021,1+00:43:406:209,5
66BYRA Marek 1100BROOKLYNM 4066M 25302:14:14.00073:08:2721,1+00:44:026:219,4
67KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 4067M 25802:15:02.00432:31:1221,1+00:44:506:239,4
68SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 4068M 25902:15:04.00144:36:2821,1+00:44:526:249,4
69LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 4069M 26402:15:35.00002:15:3521,1+00:45:236:279,3
70MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 4070M 26602:15:46.00016:02:0921,1+00:45:346:269,3
71PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 4071M 27802:17:03.00051:41:5921,1+00:46:516:299,2
72STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 4072M 27902:17:04.00002:17:0421,1+00:46:526:299,2
73GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 4073M 28002:17:18.00049:12:5321,1+00:47:066:309,2
74POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 4074M 28602:18:46.00120:40:0521,1+00:48:346:349,1
75MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 4075M 28802:18:54.00024:59:4521,1+00:48:426:349,1
76PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 4076M 29102:19:23.00169:07:3021,1+00:49:116:369,1
77KOS Roman 473WROCŁAWM 4077M 29402:19:32.00241:21:1721,1+00:49:206:369,1
78DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 4078M 29602:19:35.00264:18:1521,1+00:49:236:369,1
79PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 4079M 29802:20:01.00002:20:0121,1+00:49:496:389,0
80BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 4080M 30002:20:14.00096:37:1021,1+00:50:026:389,0
81WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 4081M 30402:21:01.00073:28:0621,1+00:50:496:409,0
82KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 4082M 30602:21:32.00023:58:2821,1+00:51:206:428,9
83KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 4083M 30802:21:37.00025:58:4921,1+00:51:256:428,9
84TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 4084M 31002:21:49.00142:36:4521,1+00:51:376:438,9
85RZESZUT Robert 620STARGARDM 4085M 31202:22:00.00121:09:5621,1+00:51:486:438,9
86MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 4086M 31302:22:06.00047:57:4121,1+00:51:546:448,9
87SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 4087M 31902:22:53.00288:38:5721,1+00:52:416:468,9
88KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 4088M 32002:22:54.00090:31:2521,1+00:52:426:468,9
89OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 4089M 32102:23:02.00414:21:1721,1+00:52:506:468,9
90STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 4090M 32702:23:29.00361:23:4321,1+00:53:176:488,8
91BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 4091M 32802:23:31.00072:37:1021,1+00:53:196:488,8
92PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 4092M 32902:23:45.00265:06:0021,1+00:53:336:488,8
93NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 4093M 33402:24:05.00264:40:2821,1+00:53:536:498,8
94BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 4094M 33502:24:05.00144:56:0921,1+00:53:536:498,8
95NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 4095M 33702:24:10.00383:50:4321,1+00:53:586:498,8
96GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 4096M 33802:24:28.00195:53:0121,1+00:54:166:508,8
97MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 4097M 34602:26:01.00288:38:0721,1+00:55:496:558,7
98SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 4098M 34802:26:17.00169:12:5521,1+00:56:056:558,7
99KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 4099M 35002:26:28.00192:34:2321,1+00:56:166:578,6
100ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40100M 35302:26:57.00336:37:1621,1+00:56:456:578,6
101SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40101M 35502:27:33.00312:47:0721,1+00:57:216:598,6
102KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40102M 36102:28:17.00002:28:1721,1+00:58:057:018,5
103MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40103M 36402:28:52.00193:12:2121,1+00:58:407:038,5
104POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40104M 36702:29:28.00001:20:5621,1+00:59:167:058,5
105TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40105M 36902:30:00.00002:30:0021,1+00:59:487:068,4
106KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40106M 37102:30:12.00300:05:2821,1+01:00:007:078,4
107BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40107M 37202:30:31.00073:09:5021,1+01:00:197:088,4
108WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40108M 37402:30:51.00054:01:2721,1+01:00:397:088,4
109ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40109M 37702:31:23.00145:11:2321,1+01:01:117:108,4
110KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40110M 38302:32:58.00217:24:2221,1+01:02:467:148,3
111RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40111M 38502:33:13.00552:37:5921,1+01:03:017:158,3
112RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40112M 39102:34:06.00002:34:0621,1+01:03:547:188,2
113KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40113M 39202:34:17.00049:19:4821,1+01:04:057:188,2
114RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40114M 39502:35:23.00002:35:2321,1+01:05:117:218,1
115LEDZION Robert 774SZCZECINM 40115M 39702:35:36.00492:56:2121,1+01:05:247:228,1
116KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40116M 39802:35:39.00505:16:4321,1+01:05:277:228,1
117CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40117M 40302:37:47.00002:37:4721,1+01:07:357:288,0
118PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40118M 40402:37:48.00266:06:0421,1+01:07:367:288,0
119FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40119M 40702:38:02.00256:00:4521,1+01:07:507:298,0
120POL Krzysztof 923SZCZECINM 40120M 40802:38:04.00169:13:3021,1+01:07:527:298,0
121GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40121M 40902:38:14.00384:40:2021,1+01:08:027:298,0
122PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40122M 41002:38:23.00264:37:5221,1+01:08:117:308,0
123GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40123M 41402:39:31.00192:05:5121,1+01:09:197:337,9
124MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40124M 41602:39:35.00073:20:1221,1+01:09:237:337,9
125KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40125M 41802:40:10.00144:17:5821,1+01:09:587:357,9
126CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40126M 42202:40:34.00409:09:2121,1+01:10:227:407,8
127MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40127M 42602:41:27.00576:43:5421,1+01:11:157:397,8
128NONAS Michał 165WARSZAWAM 40128M 42902:41:57.00168:33:5721,1+01:11:457:407,8
129BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40129M 43002:42:20.00349:01:3121,1+01:12:087:417,8
130KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40130M 43102:42:43.00049:05:1021,1+01:12:317:427,8
131KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40131M 43202:42:45.00214:35:4721,1+01:12:337:427,8
132SIWY Robert 55SZCZECINM 40132M 43402:43:02.00504:33:5021,1+01:12:507:437,8
133GRABARA Adam 632KATOWICEM 40133M 43502:43:09.00104:40:3721,1+01:12:577:437,8
134ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40134M 43702:43:35.00002:08:4221,1+01:13:237:457,7
135WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40135M 43802:43:47.00070:38:0021,1+01:13:357:457,7
136KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40136M 44002:45:39.00600:52:1221,1+01:15:277:517,6
137JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40137M 44302:46:14.00073:21:3921,1+01:16:027:527,6
138SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40138M 44402:46:20.00002:46:2021,1+01:16:087:527,6
139DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40139M 45202:49:54.00071:30:3721,1+01:19:428:037,5
140KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40140M 45602:51:17.00002:51:1721,1+01:21:058:077,4
141KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40141M 45702:52:09.00047:57:4521,1+01:21:578:097,4
142WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40142M 45802:52:14.00072:41:3821,1+01:22:028:097,4
143RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40143M 45902:52:39.00240:36:1521,1+01:22:278:107,3
144SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40144M 46102:55:07.00481:03:1521,1+01:24:558:177,2
145BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40145M 46302:56:03.00146:57:4821,1+01:25:518:307,0
146ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40146M 47102:58:35.00481:06:4221,1+01:28:238:277,1
147GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40147M 47303:03:27.00003:03:2721,1+01:33:158:416,9
148DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40148M 48103:06:13.00097:47:2821,1+01:36:018:496,8
149STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40149M 48203:08:02.00168:48:2821,1+01:37:508:546,7
150SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40150M 48503:10:25.00003:10:2521,1+01:40:139:016,6
151KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40151M 49003:22:24.00480:51:2421,1+01:52:129:356,3
152KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40152M 50104:02:00.00002:43:0021,1+02:31:4811:285,2
153CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40153M 50804:46:37.00074:02:2221,1+03:16:2513:354,4
154SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40154M 51307:55:36.00007:55:3621,1+06:25:2422:322,7
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
155SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40155M 51502:54:30.00002:54:3020,2+01:24:188:396,9
156KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40156M 51801:39:54.00001:39:5414,0+00:09:427:098,4
Znaleziono 156 wynik(ów)