41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 40
2KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 40
3DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 40
4WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40
5TUZIMEK Piotr 1244M 40
6MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 40
7KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 40
8KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40
9KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40
10RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40
11TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 40
12WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 40
13KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 40
14CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40
15SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
16NONAS Michał 165WARSZAWAM 40
17TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 40
18DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40
19DOLATA Marcin 187GDYNIAM 40
20KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40
21NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 40
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
22KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40
23KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40
24ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40
25KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40
26BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 40
27OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 40
28SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 40
29DUDEK Marcin 278SZCZECINM 40
30KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 40
31GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 40
32DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40
33ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40
34KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 40
35SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40
36GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40
37BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40
38SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 40
39RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40
40WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 40
41KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 40
42KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40
43GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40
44MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40
45CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40
46GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 40
47SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
48KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 40
49PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 40
50BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 40
51KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40
52KOS Roman 473WROCŁAWM 40
53ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 40
54STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 40
55KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 40
56DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 40
57STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 40
58PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40
59SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40
60MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 40
61KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40
62SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 40
63PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 40
64SIWY Robert 55SZCZECINM 40
65SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 40
66SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40
67BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 40
68KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
69KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40
70KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 40
71PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 40
72LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
73KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 40
74GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 40
75MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 40
76GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40
77RZESZUT Robert 620STARGARDM 40
78PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 40
79NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 40
80GRABARA Adam 632KATOWICEM 40
81SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40
82ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 40
83OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 40
84KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40
85GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 40
86BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40
87NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 40
88SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40
89KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 40
90ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40
91RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 40
92WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40
93WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
94GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 40
95TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 40
96MINER Artur 75SZCZECINM 40
97SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 40
98KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40
99TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40
100BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40
101KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 40
102LEDZION Robert 774SZCZECINM 40
103ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
104JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 40
105STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 40
106MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40
107KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 40
108RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40
109WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 40
110NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 40
111KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 40
112FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 40
113RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 40
114ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 40
115STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40
116RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 40
117POL Krzysztof 923SZCZECINM 40
118PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 40
119MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 40
120FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40
121JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40
122MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 40
123PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 40
124HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 40
125POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40
126PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40
127BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40
128RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 40
129LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 40
130PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 40
131MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40
132KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 40
133BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40
134BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 40
135PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 40
136POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 40
137PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 40
138MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 40
139NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 40
140BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 40
141KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40
142KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 40
143KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40
144ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 40
145HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 40
146WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 40
147CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40
148KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 40
149RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40
150BYRA Marek 1100BROOKLYNM 40
151MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 40
152SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 40
153NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 40
154NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 40
155BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 40
156BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 40
Znaleziono 156 wynik(ów)