41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1COELHO Tulio 30LISBOAM 501M 2701:44:49.00082:41:4721,1+00:00:004:5812,1
2DEMBIŃSKI Maciej 164TRZEBIATÓWM 502M 2801:45:27.00446:47:1321,1+00:00:384:5912,0
3JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 503M 3701:48:26.00001:48:2621,1+00:03:375:0811,7
4SZLESZYŃSKI Andrzej 719OLSZTYNM 504M 4001:49:04.00144:56:0921,1+00:04:155:1011,6
5BIENIEK Piotr 296AMATORSZCZECINM 505M 5501:51:14.00048:53:2321,1+00:06:255:1611,4
6ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 506M 7101:54:48.00144:41:3121,1+00:09:595:2611,0
7DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 507M 7901:55:25.00072:59:0121,1+00:10:365:2811,0
8ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 508M 8201:55:54.00024:47:2921,1+00:11:055:2910,9
9WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 509M 8801:56:29.00454:57:1521,1+00:11:405:3110,9
10ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 5010M 10901:58:28.00169:39:2921,1+00:13:395:3610,7
11KOT Arkadiusz 76BAGNAM 5011M 11301:59:05.00048:47:2421,1+00:14:165:3810,6
12KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 5012M 11401:59:09.00288:20:0221,1+00:14:205:3810,6
13NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 5013M 11501:59:22.00168:40:0921,1+00:14:335:3910,6
14PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 5014M 12202:00:33.00096:54:0821,1+00:15:445:4210,5
15SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 5015M 14702:03:28.00073:04:1921,1+00:18:395:5110,3
16SIENKIEWICZ Robert 522ZAŁOMM 5016M 15702:04:10.00115:29:1221,1+00:19:215:5310,2
17KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 5017M 16702:04:58.00049:03:0021,1+00:20:095:5510,1
18JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5018M 17902:05:53.00002:05:5321,1+00:21:045:5710,1
19ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 5019M 18102:06:01.00168:26:3921,1+00:21:125:5810,0
20BILIŃSKI Zbigniew 818SZCZECINM 5020M 22002:11:06.00187:29:5921,1+00:26:176:129,7
21GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 5021M 23902:13:02.00144:48:3621,1+00:28:136:189,5
22MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 5022M 26502:15:46.00049:12:3021,1+00:30:576:269,3
23LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 5023M 26702:15:48.00122:20:3621,1+00:30:596:269,3
24ADAMIAK Andrzej 434BEZRZECZEM 5024M 27602:16:58.00385:05:3421,1+00:32:096:299,2
25WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 5025M 28102:18:05.00193:17:2621,1+00:33:166:329,2
26RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 5026M 29502:19:33.00216:33:0921,1+00:34:446:369,1
27WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 5027M 29902:20:02.00168:46:2121,1+00:35:136:389,0
28ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 5028M 30502:21:20.00216:54:0221,1+00:36:316:419,0
29NAREWSKI Hubert 298BEZRZECZEM 5029M 30702:21:35.00194:18:4421,1+00:36:466:428,9
30PAŁAMAR Krzysztof 38SZCZECINM 5030M 32502:23:17.00025:14:5021,1+00:38:286:478,8
31KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 5031M 34202:25:05.00002:15:0321,1+00:40:166:528,7
32FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 5032M 34402:25:29.00025:10:3421,1+00:40:406:538,7
33JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 5033M 34702:26:09.00192:54:4821,1+00:41:206:558,7
34WRONA Zdzisław 652SZCZECINM 5034M 35802:27:45.00028:01:2321,1+00:42:567:008,6
35WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 5035M 37602:31:20.00289:09:3821,1+00:46:317:108,4
36GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 5036M 37902:32:08.00072:48:5321,1+00:47:197:128,3
37CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 5037M 38702:33:32.00169:14:3021,1+00:48:437:168,2
38MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 5038M 39002:33:56.00096:30:1621,1+00:49:077:178,2
39TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 5039M 41602:39:32.00314:01:5121,1+00:54:437:337,9
40KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 5040M 42102:40:15.00192:34:1621,1+00:55:267:367,9
41CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 5041M 42402:40:47.00122:09:4321,1+00:55:587:377,9
42BOUTIN Peter 878SZCZECINM 5042M 42802:41:46.00120:45:1221,1+00:56:577:397,8
43POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 5043M 45602:50:51.00552:41:0521,1+01:06:028:057,4
44KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 5044M 46302:55:32.00001:27:4621,1+01:10:438:197,2
45WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 5045M 46702:57:37.00168:42:3621,1+01:12:488:257,1
46BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 5046M 46802:57:43.00015:49:1521,1+01:12:548:257,1
47WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 5047M 47102:58:32.00002:58:3221,1+01:13:438:277,1
48HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 5048M 47303:03:00.00312:35:0021,1+01:18:118:406,9
49ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 5049M 48003:04:42.00096:46:0521,1+01:19:538:456,9
50TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 5050M 50003:49:03.00169:13:5121,1+02:04:1410:515,5
51DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 5051M 51205:20:30.00003:24:2621,1+03:35:4115:114,0
Znaleziono 51 wynik(ów)