41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 40
2ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30
3JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30
4MORAWIAK Krzysztof 1826M 30
5RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 30
6DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 30
7BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 20
8PACIOREK Marek 114226 WOGPOPOWO LETNISKOM 60
9KRAWCZYK Michał 1144DĄBROWA GÓRNICZAM 40
10LOBA Arkadiusz 1243M 20
11DOBROWOLSKI Piotr 1149WARSZAWAM 40
12KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 30
13WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40
14TUZIMEK Piotr 1244M 40
15MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 40
16KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 40
17KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40
18KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40
19MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 30
20MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 20
21RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40
22TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 40
23NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 20
24ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 60
25KRZYWIEC Marcin 129POLICEM 30
26SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30
27WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30
28WASIELEWSKI Sylwester 133CHOSZCZNOM 40
29KRUMPLEWSKI Mariusz 135SŁUPSKM 40
30CHOLEWA Łukasz 139SZCZECINM 40
31JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30
32MICHOŃ Radosław 141KOZYM 30
33ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 20
34MICHALSKI Cezary 149SZCZECINM 60
35GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 60
36SZEPKE Robert 151SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
37KOŁACKI Paweł 154SZCZECINM 30
38ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30
39URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 60
40WOSZCZYŃSKI Adrian 161WARSZAWAM 20
41CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30
42DEMBIŃSKI Maciej 164TRZEBIATÓWM 50
43NONAS Michał 165WARSZAWAM 40
44STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30
45WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 50
46TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 40
47DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40
48ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 20
49KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 30
50PRZYBYSZEWSKI Marcin 18612BZSZCZECINM 20
51DOLATA Marcin 187GDYNIAM 40
52WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 30
53KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40
54ANTOŃCZAK Łukasz 19BORSUKILUBIESZEWOM 30
55LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 50
56ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30
57LUDEW Tomasz 194POLICEM 20
58NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 40
59PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
60KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40
61SOSNA Arkadiusz 206GNIEZNOM 30
62KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40
63MAKSIMOWICZ Paweł 208SZCZECINM 30
64MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 50
65SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 30
66PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 60
67KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 30
68ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40
69ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 50
70KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40
71FUŁCZYŃSKI - OSTAPOWICZ Wojciech 229SZCZECINM 30
72PYTEL Rafał 23SZCZECINM 20
73SARNOWSKI Dariusz 231JELENINM 20
74ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30
75PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 20
76PAWLIK Marcin 243BERLINM 30
77SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 30
78DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 30
79BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 30
80SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30
81BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 40
82OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 40
83SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 40
84MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 20
85DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 20
86DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 20
87PILAWSKI Piotr 268POLICEM 20
88SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 60
89DUDEK Marcin 278SZCZECINM 40
90KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30
91JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 50
92ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30
93KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30
94GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 50
95KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 40
96SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 20
97CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30
98BIENIEK Piotr 296AMATORSZCZECINM 50
99NAREWSKI Hubert 298BEZRZECZEM 50
100ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 20
101MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 20
102COELHO Tulio 30LISBOAM 50
103WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30
104GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 40
105DZIAŁOWSKI Dariusz 31DĄBROWA GÓRNICZAM 40
106ZAKRZEWSKI Tomasz 310CHEŁMEKM 40
107STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30
108KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 40
109KĘDZIERSKI Mieczysław 319SZCZECINM 60
110KUGIEL Grzegorz 320DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL&BATORY LOTOCHORZÓWM 30
111SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40
112HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30
113TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30
114KADUSHKA Leanid 326BIAŁY DUNAJECM 30
115GINIEWSKI Piotr 329POLICEM 40
116BARTNIK Rafał 33ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40
117SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 40
118RACHUTA Piotr 333ZAZBIEGANIGOLENIÓWM 40
119KLEPARSKI Krzysztof 335ZAZBIEGANIM 30
120KĘDZIERSKI Mieczysław 338SZCZECINM 60
121WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 40
122KAMIŃSKI Kamil 342LUBINM 30
123REIM Sebastian 343BERLINM 30
124KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30
125SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 30
126KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 40
127LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 20
128KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 20
129WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 50
130KNOP Damian 363GEBERIT TEAMKOŁOM 30
131KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40
132KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 50
133KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 50
134OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+
135TUPAJ Łukasz 372KAMIEŃM 20
136KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 50
137ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 20
138PAŁAMAR Krzysztof 38SZCZECINM 50
139JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30
140MIELNIK Michał 382SZCZECINM 20
141ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30
142NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 30
143GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30
144SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 20
145GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40
146SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 30
147MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40
148CZEKALSKI Marcin 407SZCZECINM 40
149OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 30
150BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 30
151JUSZCZYK Tomasz 412SZXZECINM 30
152GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 40
153CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 50
154CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 30
155SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
156WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
157SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 30
158MASTERNAK Oskar 424SZCZECINM 30
159KAŹMIERCZAK Norbert 429TUP TUP TEAMSTARGARDM 40
160LEP Łukasz 431ELBLĄGM 30
161SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 20
162ADAMIAK Andrzej 434BEZRZECZEM 50
163CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 20
164RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 20
165BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 50
166PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 40
167IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 20
168KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 50
169JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 30
170CZYŻYK Przemysław 458SZCZECINM 30
171KALINOWSKI Łukasz 460SZCZECINM 30
172BIELATKO Marcin 463DRAWNODRAWNOM 30
173GAZDOWICZ Michał 465BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZAPRZYSIETNICAM 20
174BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 40
175KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40
176MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 20
177PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 50
178KOS Roman 473WROCŁAWM 40
179CHMIELUK Arkadiusz 479JELCZ-LASKOWICEM 20
180BODNAR Zbigniew 48BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+
181KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 20
182ZAJAS Krzysztof 49SZCZECINM 30
183ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 40
184STEMPNIAK Zbigniew 492REBELS LEGION TEAMHELM 40
185KRZYCZMONIK Bartosz 493SADYM 40
186PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30
187KACIUPA Arkadiusz 495ULIKOWOM 20
188BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30
189TERA Michał 497MIERZYNM 30
190ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 50
191ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30
192TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 60
193PATYNOWSKI Maciej 503SZCZECINM 30
194ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 50
195BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30
196FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30
197DUNAJ Przemysław 509SZCZECINM 40
198CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 60
199JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 20
200TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30
201ŚWINCZYK Tomasz 514WROCŁAWM 30
202STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 40
203PACUDA Arkadiusz 517LUBLINIECM 40
204SOKÓŁ Mariola 521PRZYBRANOWOM 40
205SIENKIEWICZ Robert 522ZAŁOMM 50
206MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 40
207ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30
208POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 50
209KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40
210FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 60
211SUSZCZYK Monika 542MYSŁOWICEM 40
212WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 30
213KALICKI Paweł 544SZCZECINM 20
214KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30
215SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 20
216PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 40
217TANONA Paweł 548HOMMELVIKM 20
218WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30
219SIWY Robert 55SZCZECINM 40
220LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 30
221SOBOLEWSKI Oskar 553WARSZAWAM 20
222WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 30
223SAFAREWICZ Tomasz 557BRZEGM 40
224SERĘGA Tomasz 560WKURW_TEAMBOLĘCINM 40
225JACHYM Jakub 561CZELADŹM 30
226BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 40
227KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
228DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 20
229SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 20
230KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40
231JEZIERSKI Grzegorz 572WARSZAWAM 20
232SKWARYŁO Dariusz 573STOCZNIOWIEC POZNAŃKÓRNIKM 30
233KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 40
234TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 30
235KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 60
236MAŁODOBRY Krzysztof 58BARLINEKM 50
237PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 40
238JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30
239STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30
240KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 20
241LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
242TEŚLUK Marcin 6CHOSZCZNOM 30
243KONDELA Paweł 60AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM 40
244WIERZBICKI Adrian 601SZCZECINM 30
245HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 50
246HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 20
247GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 40
248BUKOWICKI Przemek 608KOŁOM 30
249KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 30
250MAZURKIEWICZ Łukasz 610KRAKÓWM 20
251WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 20
252GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 20
253BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 20
254SGCK Mick 616WROCŁAWM 30
255MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 40
256DZIURLA Bartosz 619GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM 20
257GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40
258RZESZUT Robert 620STARGARDM 40
259RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 20
260PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 40
261NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 40
262SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 20
263ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 20
264WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 50
265GRABARA Adam 632KATOWICEM 40
266SZNAJDER Mirosław 635CHORZÓWM 40
267ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 40
268ŁOŚ Jarosław 64#RUSZ4LITERYPARSÓWM 30
269ZATOŃSKI Robert 640GDYNIAM 20
270OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 40
271KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 30
272JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
273MINOROWICZ Paweł 65SZCZECINM 30
274CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30
275WRONA Zdzisław 652SZCZECINM 50
276WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 20
277BIEGAŃSKI Piotr 656SZCZECINM 30
278SYC Piotr 657SZCZECINM 30
279KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40
280SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 60
281KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 60
282GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 40
283UMIŃSKI Piotr 665MRĄGOWOM 30
284BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40
285CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 30
286SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 30
287MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 20
288NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 40
289KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 30
290WIELIŃSKI Krzysztof 688KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 60
291SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30
292SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40
293ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30
294ZIELIŃSKI Marcin 693GORZÓW WLKP.M 30
295GRYCZKOWSKI Piotr 695SZCZECINM 30
296ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 50
297DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30
298KOŃCZAL Artur 699KOSAKOWOM 40
299GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 30
300RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 30
301SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 50
302ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40
303RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 40
304KAP Michał 705SZCZECINM 30
305MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 30
306WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40
307TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30
308WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
309KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 30
310WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 20
311SZLESZYŃSKI Andrzej 719OLSZTYNM 50
312ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 50
313OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 20
314KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30
315HUDECKI Dominik 73M 30
316KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30
317MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 20
318PASZEK Sebastian 738SKARSZEWOM 30
319GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 40
320BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30
321DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 30
322TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 40
323MINER Artur 75SZCZECINM 40
324WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 50
325JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30
326MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 20
327HOŁOWACZ Tomasz 754KONDYCJAWARSZAWAM 70+
328KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 20
329BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 30
330WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 30
331KOT Arkadiusz 76BAGNAM 50
332GRABOWSKI Michał 760SZCZECINM 30
333NAWOJOWSKI Adam 80BRAKSZCZECINM 50
334SIECZKOWSKI Marcin 81SZCZECINM 40
335KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40
336TELAKOWSKI Marcin 86WARSZAWAM 40
337KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 30
338GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30
339BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 20
340GODLEWSKI Krzysztof 96LOVE LIFEWARSZAWAM 30
341BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40
342WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 50
343RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 50
344KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 40
345MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 20
346GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30
347LEDZION Robert 774SZCZECINM 40
348DERBISZEWSKI Robert 775SZCZECINM 20
349ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
350GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 50
351PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 20
352JARONIAK Tomasz 783SZCZECINM 40
353PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30
354ZARYCZAŃSKI Michał 786SZCZECINM 30
355LIS Tomasz 789TARNÓWM 30
356SIU Artur 791WROCŁAWM 30
357STEFANIUK Tomasz 792PGBWARSZAWAM 40
358MARENDZIAK Wimar Production Jarosław 795SZCZECINM 40
359MARENDZIAK Wiktor 796SZCZECINM 20
360GARBACKI Igor 797SZCZECINM 20
361ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 20
362DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 30
363ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 20
364GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30
365KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 40
366LISIŃSKI Andrzej 185KAMIEŃ POMORSKIM 30
367SZAKOŁA Paweł 226MIERZYNM 30
368OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 20
369JADASZ Mirosław 810MIKOŁÓWM 30
370GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 20
371SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 20
372BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 30
373BILIŃSKI Zbigniew 818SZCZECINM 50
374HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 30
375STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 20
376KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30
377ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 30
378GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30
379URBANIAK Remigiusz 829OBORNIKIM 30
380EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30
381PIECHOTA Artur 836WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWISZCZECINM 30
382ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 20
383RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 60
384RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40
385WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30
386SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 20
387DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 50
388WAJDA Bartosz 849AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM 40
389NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 60
390KOLBER Karol 858GNIEZNOM 20
391NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 40
392KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 40
393MARCINEK Marcin 868SZCZECINM 30
394MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30
395ADAMIAK Marcin 872OLSZTYNM 30
396CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 50
397SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 60
398BOUTIN Peter 878SZCZECINM 50
399LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 20
400FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 40
401RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 40
402WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30
403BIEGANSKI Tomasz 891SZCZECINM 30
404ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 40
405TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30
406BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30
407SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 30
408CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 60
409STWORA Arkadiusz 9061995MIKOŁÓWM 40
410WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 20
411SĘK Marcin 908SZCZECINM 30
412MADERA Marcin 914SZCZECINM 30
413SZ Krystian 916POLSKAM 30
414GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 30
415JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 30
416RYBSKI Mariusz 921SZCZECINM 40
417REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 20
418POL Krzysztof 923SZCZECINM 40
419ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 30
420KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 30
421TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 50
422SUROWIEC Piotr 936SZCZECINM 20
423KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 50
424PIOTROWICZ Piotr 942COMSECO.EUM 40
425MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 40
426WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30
427FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40
428SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 30
429KOWALAK Robert 951KOSTRZYNM 30
430JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40
431JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 30
432MEDZIŃSKI Dariusz 956SZCZECINM 40
433PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 40
434JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 50
435GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 30
436HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 40
437BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 20
438MIŚ Paweł 969BYTOMM 30
439POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40
440CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 30
441JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30
442SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30
443KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30
444PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40
445FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 50
446BOHM Radoslaw 985WRZESNIAM 40
447MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30
448RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 40
449GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
450LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 40
451PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 20
452PAWELEC Artur 100112 DYWIZJASTARGARDM 40
453MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40
454SKOCZYL Wojtek 1003SZCZECINM 30
455KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 40
456TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 50
457AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 30
458BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40
459PESTKA Paweł 1020KOŹMINBIEGAKOŹMIN WLKP.M 30
460SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 20
461BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 40
462PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 40
463POPIOŁEK Przemysław 1026SZCZECINM 40
464WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 20
465PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 40
466DREWNIAK Artur 1029KIELNOM 30
467KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 30
468MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 40
469WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 50
470SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne
471CHARĘZA Marcin 1036SZCZECINM 30
472HŁADKULIK Krzysztof 1038SZCZECINM 60
473CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30
474MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30
475ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 20
476SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 30
477BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30
478NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 40
479ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 50
480BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 40
481SURAŻYŃSKI Bartosz 1061GĄBINM 30
482KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40
483ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 30
484KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 40
485KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40
486NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 30
487ANTKOWIAK Sebastian 1079DB - ACTIVEKOSZALINM 40
488PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 20
489GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 60
490HEDA Paweł 1084KSRG OSP NIETULISKO DUŻENIETULISKO DUŻEM 40
491BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30
492WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 40
493PONCYLIUSZ Rafał 1087NEW BALANCE RUN CLUBJÓZEFÓWM 30
494TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 30
495KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 30
496DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 50
497PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30
498CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40
499PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 20
500KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 40
501RADZIWIŁŁOWICZ Nesajem 1103GDAŃSKM 40
502BYRA Marek 1100BROOKLYNM 40
503NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 20
504KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 30
505SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 20
506BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 30
507MOŃ Bartłomiej 1108WARSAWM 30
508MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 40
509SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 40
510STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30
511NASIŁOWSKI Marcin 1119SZCZECINM 40
512NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 40
513BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 40
514SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 30
515BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 40
516KNAPIK Jerzy 1240KRAKÓWM 70+
517ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 30
518SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 30
519KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 20
520PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30
Znaleziono 520 wynik(ów)