41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 201M 101:19:46.00528:18:5021,1+00:00:003:4615,9
2FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 601M 301:30:12.00371:48:5421,1+00:10:264:1614,0
3SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 401M 401:30:12.00072:32:5521,1+00:10:264:1614,0
4IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 202M 701:32:39.00203:21:4421,1+00:12:534:2313,7
5KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 402M 801:33:14.00312:31:4021,1+00:13:284:2513,6
6WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 203M 901:35:47.00485:41:3421,1+00:16:014:3213,2
7ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 304M 1001:35:54.00329:56:0521,1+00:16:084:3213,2
8SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 204M 1201:37:54.00286:59:4221,1+00:18:084:3812,9
9BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 403M 1401:38:37.00086:24:5121,1+00:18:514:4012,8
10SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 308M 1601:41:56.00096:24:5421,1+00:22:104:4912,4
11DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 309M 1701:42:08.00001:42:0821,1+00:22:224:5012,4
12LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 205M 1801:42:37.00576:23:3521,1+00:22:514:5112,3
13SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 3010M 1901:42:42.00048:52:2221,1+00:22:564:5212,3
14BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 3011M 2001:42:48.00384:29:0521,1+00:23:024:5212,3
15AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 3012M 2101:42:54.00120:50:1721,1+00:23:084:5212,3
16MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 206M 2201:43:01.00478:52:2821,1+00:23:154:5212,3
17TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 404M 2301:43:23.00142:15:4721,1+00:23:374:5312,2
18MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 3013M 2401:43:31.00144:34:2021,1+00:23:454:5412,2
19WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 3014M 2501:44:10.00001:44:1021,1+00:24:244:5612,2
20JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 207M 2901:46:18.00094:14:3021,1+00:26:325:0211,9
21BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 405M 3001:46:23.00109:04:0221,1+00:26:375:0211,9
22SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 3018M 3501:48:19.00001:48:1921,1+00:28:335:0811,7
23BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 3019M 3601:48:24.00001:00:2421,1+00:28:385:0811,7
24JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 503M 3701:48:26.00001:48:2621,1+00:28:405:0811,7
25DUDEK Marcin 278SZCZECINM 408M 3801:48:34.00291:36:3321,1+00:28:485:0811,7
26DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 3020M 3901:48:36.00336:07:2321,1+00:28:505:0811,7
27KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 208M 4101:49:20.00144:27:5721,1+00:29:345:1011,6
28BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 209M 4201:49:31.00524:57:0121,1+00:29:455:1111,6
29RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 409M 4301:49:37.00121:15:2621,1+00:29:515:1111,5
30KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 3022M 4501:50:11.00335:48:5921,1+00:30:255:1311,5
31DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 2010M 4601:50:16.00337:57:2321,1+00:30:305:1311,5
32NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 4010M 4701:50:20.00288:57:0121,1+00:30:345:1311,5
33WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 3023M 4801:50:22.00444:42:0221,1+00:30:365:1311,5
34KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 4012M 5001:50:45.00362:44:3921,1+00:30:595:1411,4
35ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 2012M 5201:51:02.00049:04:2521,1+00:31:165:1511,4
36ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 2013M 5301:51:06.00067:44:4221,1+00:31:205:1511,4
37MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 2014M 5401:51:12.00001:51:1221,1+00:31:265:1611,4
38SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 3024M 5601:51:23.00111:24:2121,1+00:31:375:1611,4
39KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 3025M 5701:51:28.00096:05:0421,1+00:31:425:1611,4
40REIM Sebastian 343BERLINM 3026M 5801:52:23.00049:01:0121,1+00:32:375:1911,3
41KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 3029M 6101:53:01.00129:43:5321,1+00:33:155:2111,2
42GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 3030M 6301:53:08.00267:11:4621,1+00:33:225:2111,2
43PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 4014M 6401:53:27.00026:16:2521,1+00:33:415:2211,2
44KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 3031M 6501:53:52.00070:29:2021,1+00:34:065:2311,1
45KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 3032M 6601:54:09.00336:32:5021,1+00:34:235:2411,1
46RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 4016M 6901:54:15.00144:54:3521,1+00:34:295:2411,1
47LEP Łukasz 431ELBLĄGM 3034M 7001:54:37.00001:54:3721,1+00:34:515:2511,0
48ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 506M 7101:54:48.00144:41:3121,1+00:35:025:2611,0
49OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 4017M 7201:54:55.00279:06:2721,1+00:35:095:2611,0
50OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 2015M 7401:54:57.00279:05:5421,1+00:35:115:2611,0
51MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 3035M 7501:55:10.00043:23:3321,1+00:35:245:2711,0
52WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 3036M 7601:55:12.00070:18:5921,1+00:35:265:2711,0
53BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 3037M 7801:55:24.00670:22:1221,1+00:35:385:2811,0
54DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 507M 7901:55:25.00072:59:0121,1+00:35:395:2811,0
55BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 4020M 8001:55:39.00001:55:3921,1+00:35:535:2810,9
56ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 508M 8201:55:54.00024:47:2921,1+00:36:085:2910,9
57KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 4021M 8301:55:56.00001:55:5621,1+00:36:105:2910,9
58SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 3039M 8401:56:00.00132:42:2821,1+00:36:145:2910,9
59KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 3041M 8701:56:21.00169:08:0121,1+00:36:355:3010,9
60WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 509M 8801:56:29.00454:57:1521,1+00:36:435:3110,9
61SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 3042M 8901:56:37.00300:39:0521,1+00:36:515:3110,9
62REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 2018M 9101:56:44.00001:56:4421,1+00:36:585:3110,8
63DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 3043M 9201:56:54.00071:49:5521,1+00:37:085:3210,8
64NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 3044M 9301:56:58.00001:56:5821,1+00:37:125:3210,8
65WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 3046M 9501:57:18.00288:33:0421,1+00:37:325:3310,8
66NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 3047M 9601:57:20.00001:03:1221,1+00:37:345:3310,8
67MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 4022M 9701:57:21.00108:18:2421,1+00:37:355:3310,8
68SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 2019M 9901:57:39.00025:26:3121,1+00:37:535:3410,8
69PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 4024M 10001:57:40.00120:56:4221,1+00:37:545:3410,8
70KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 3048M 10101:57:42.00001:05:0021,1+00:37:565:3410,8
71NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 602M 10301:57:53.00001:57:5321,1+00:38:075:3510,7
72LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 3049M 10401:57:54.00525:55:0721,1+00:38:085:3510,7
73NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 4026M 10601:58:15.00264:54:2621,1+00:38:295:3610,7
74PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 2021M 10701:58:20.00127:00:1521,1+00:38:345:3610,7
75GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 4027M 10801:58:25.00286:33:5921,1+00:38:395:3610,7
76ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 5010M 10901:58:28.00169:39:2921,1+00:38:425:3610,7
77SYC Piotr 657SZCZECINM 3051M 11101:58:50.00624:24:0721,1+00:39:045:3710,7
78KOT Arkadiusz 76BAGNAM 5011M 11301:59:05.00048:47:2421,1+00:39:195:3810,6
79KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 5012M 11401:59:09.00288:20:0221,1+00:39:235:3810,6
80MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 2022M 11601:59:23.00385:02:1121,1+00:39:375:3910,6
81KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 4028M 11701:59:34.00001:59:3421,1+00:39:485:4010,6
82PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 2023M 11801:59:36.00072:44:3021,1+00:39:505:4010,6
83BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 4029M 11901:59:57.00179:02:3221,1+00:40:115:4110,6
84CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 3053M 12002:00:24.00110:00:2221,1+00:40:385:4210,5
85CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 3054M 12102:00:30.00384:45:4721,1+00:40:445:4210,5
86PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 5014M 12202:00:33.00096:54:0821,1+00:40:475:4210,5
87SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 3055M 12402:00:38.00241:44:1221,1+00:40:525:4310,5
88GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 3056M 12502:00:44.00144:45:3221,1+00:40:585:4310,5
89MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 2024M 12602:00:53.00216:40:2021,1+00:41:075:4310,5
90OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+1M 12702:01:03.00432:28:1821,1+00:41:175:4410,5
91TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 3057M 12802:01:16.00097:04:0821,1+00:41:305:4410,4
92MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 2025M 12902:01:24.00002:01:2421,1+00:41:385:4510,4
93HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 4031M 13002:01:32.00336:40:4921,1+00:41:465:4510,4
94NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 4032M 13102:01:35.00144:53:2221,1+00:41:495:4510,4
95JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 3058M 13202:01:45.00025:28:0521,1+00:41:595:4610,4
96KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 4033M 13302:01:46.00338:40:1921,1+00:42:005:4610,4
97DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 2027M 13502:01:57.00288:30:0621,1+00:42:115:4610,4
98RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 3059M 13602:01:58.00549:14:2921,1+00:42:125:4610,4
99DOLATA Marcin 187GDYNIAM 4036M 14002:02:46.00002:02:4621,1+00:43:005:4910,3
100SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 3061M 14102:02:54.00002:02:5421,1+00:43:085:4910,3
101JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 3062M 14202:03:01.00336:50:1021,1+00:43:155:4910,3
102OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 3063M 14302:03:08.00119:58:1121,1+00:43:225:5010,3
103MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 2028M 14502:03:16.00576:54:5721,1+00:43:305:5010,3
104KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 4038M 14602:03:28.00144:51:3021,1+00:43:425:5110,3
105SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 5015M 14702:03:28.00073:04:1921,1+00:43:425:5110,3
106KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 4039M 14802:03:30.00165:11:5221,1+00:43:445:5110,3
107HUDECKI Dominik 73M 3064M 14902:03:38.00528:39:4121,1+00:43:525:5110,2
108SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 2029M 15002:03:57.00528:42:2221,1+00:44:115:5210,2
109SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 2030M 15302:04:06.00168:47:3221,1+00:44:205:5210,2
110KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 3068M 15502:04:07.00390:10:4921,1+00:44:215:5210,2
111GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 2031M 15602:04:09.00120:30:1021,1+00:44:235:5310,2
112GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 603M 15902:04:21.00073:07:1521,1+00:44:355:5310,2
113KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 3070M 16002:04:22.00002:04:2221,1+00:44:365:5310,2
114RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 2032M 16102:04:26.00360:35:0621,1+00:44:405:5310,2
115CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 604M 16202:04:27.00002:04:2721,1+00:44:415:5310,2
116KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 4040M 16402:04:29.00072:45:1121,1+00:44:435:5310,2
117JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 3071M 16502:04:43.00119:44:1321,1+00:44:575:5410,2
118KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 5017M 16702:04:58.00049:03:0021,1+00:45:125:5510,1
119FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 4041M 16902:05:09.00361:00:1921,1+00:45:235:5510,1
120SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 2036M 17102:05:16.00097:55:2621,1+00:45:305:5610,1
121SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 3073M 17402:05:28.00115:34:5621,1+00:45:425:5610,1
122SĘK Marcin 908SZCZECINM 3074M 17502:05:33.00195:13:3921,1+00:45:475:5710,1
123CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 3075M 17602:05:36.00408:57:3621,1+00:45:505:5710,1
124GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 2038M 17702:05:44.00120:30:1821,1+00:45:585:5710,1
125JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5018M 17902:05:53.00002:05:5321,1+00:46:075:5710,1
126ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 2039M 18002:06:00.00360:30:0021,1+00:46:145:5810,0
127ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 5019M 18102:06:01.00168:26:3921,1+00:46:155:5810,0
128WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 2040M 18202:06:21.00168:42:1121,1+00:46:355:5910,0
129SIU Artur 791WROCŁAWM 3077M 18302:06:25.00236:50:1121,1+00:46:395:5910,0
130KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 3078M 18402:06:28.00205:01:3421,1+00:46:425:5910,0
131LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 2041M 18602:06:44.00096:58:4421,1+00:46:586:0010,0
132SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 3080M 18702:06:48.00097:06:3521,1+00:47:026:0010,0
133BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 3081M 18802:07:07.00120:41:2921,1+00:47:216:0110,0
134BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 3083M 19002:07:13.00120:42:2121,1+00:47:276:0110,0
135OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 2042M 19102:07:37.00158:09:3121,1+00:47:516:029,9
136WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 4043M 19202:07:44.00049:06:4021,1+00:47:586:039,9
137SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 4045M 19402:07:46.00049:06:4721,1+00:48:006:039,9
138KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 4046M 19602:07:56.00002:07:5621,1+00:48:106:039,9
139GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 3085M 19702:07:57.00389:07:2321,1+00:48:116:039,9
140RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 4047M 19802:08:09.00255:42:3221,1+00:48:236:059,8
141SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 3086M 19902:08:21.00073:08:0121,1+00:48:356:049,9
142ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 3087M 20002:08:27.00096:32:2421,1+00:48:416:059,9
143BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 4048M 20102:08:40.00002:08:4021,1+00:48:546:059,8
144DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 3088M 20202:08:49.00047:41:3721,1+00:49:036:069,8
145MINER Artur 75SZCZECINM 4049M 20302:09:06.00123:33:5521,1+00:49:206:079,8
146GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 4050M 20402:09:27.00289:17:0021,1+00:49:416:089,8
147MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 4051M 20502:09:29.00022:11:4321,1+00:49:436:089,8
148PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 4052M 20602:09:56.00002:09:5621,1+00:50:106:099,7
149ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 3089M 20702:09:57.00326:38:1321,1+00:50:116:099,7
150TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 3090M 20802:10:11.00120:20:4621,1+00:50:256:109,7
151RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 3091M 20902:10:13.00576:45:3221,1+00:50:276:109,7
152WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 2044M 21102:10:15.00048:59:0121,1+00:50:296:109,7
153LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4053M 21202:10:17.00116:07:1821,1+00:50:316:109,7
154HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 3092M 21302:10:27.00097:57:5621,1+00:50:416:109,7
155KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 2045M 21402:10:31.00002:10:3121,1+00:50:456:119,7
156NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 4055M 21602:10:50.00502:32:4021,1+00:51:046:129,7
157TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 4056M 21702:10:53.00072:51:0821,1+00:51:076:129,7
158NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 2046M 21802:10:56.00502:32:3421,1+00:51:106:129,7
159DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 2047M 21902:11:03.00002:11:0321,1+00:51:176:129,7
160ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 3095M 22302:11:20.00096:14:5921,1+00:51:346:139,6
161PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 4057M 22402:11:22.00250:24:1221,1+00:51:366:139,6
162ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 4058M 22602:11:24.00336:33:5321,1+00:51:386:139,6
163ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 2048M 22702:11:25.00002:11:2521,1+00:51:396:139,6
164ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 4059M 22802:11:37.00456:38:5521,1+00:51:516:149,6
165MADERA Marcin 914SZCZECINM 3096M 23002:11:57.00048:58:5021,1+00:52:116:159,6
166MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 4060M 23102:12:12.00168:11:4521,1+00:52:266:159,6
167KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 3097M 23202:12:13.00096:48:1921,1+00:52:276:229,4
168KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 3098M 23402:12:35.00061:54:0121,1+00:52:496:179,5
169GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 4062M 23502:12:52.00361:14:4021,1+00:53:066:179,5
170PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 4063M 23702:13:01.00002:13:0121,1+00:53:156:189,5
171JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30100M 23802:13:02.00002:13:0221,1+00:53:166:189,5
172GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 5021M 23902:13:02.00144:48:3621,1+00:53:166:189,5
173PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30102M 24102:13:11.00110:39:2621,1+00:53:256:189,5
174WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 4064M 24302:13:22.00072:57:5221,1+00:53:366:199,5
175ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 4065M 24602:13:52.00337:06:3021,1+00:54:066:209,5
176ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 2051M 24702:13:52.00476:55:5321,1+00:54:066:209,5
177BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30105M 24902:14:02.00360:49:5021,1+00:54:166:219,4
178PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30106M 25002:14:06.00116:13:1221,1+00:54:206:219,4
179KAP Michał 705SZCZECINM 30107M 25102:14:06.00192:47:4721,1+00:54:206:219,4
180KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30109M 25302:14:14.00169:07:0221,1+00:54:286:219,4
181BYRA Marek 1100BROOKLYNM 4066M 25402:14:14.00073:08:2721,1+00:54:286:219,4
182STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30110M 25502:14:35.00312:37:2221,1+00:54:496:229,4
183STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30111M 25602:14:36.00207:44:5021,1+00:54:506:229,4
184SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 2053M 25702:14:37.00556:33:3221,1+00:54:516:229,4
185KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 4067M 25802:15:02.00432:31:1221,1+00:55:166:239,4
186KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30112M 26002:15:05.00193:02:2521,1+00:55:196:249,4
187WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 2054M 26202:15:23.00048:36:0521,1+00:55:376:249,4
188SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30114M 26302:15:28.00096:56:5621,1+00:55:426:259,3
189LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 4069M 26402:15:35.00002:15:3521,1+00:55:496:279,3
190MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 5022M 26502:15:46.00049:12:3021,1+00:56:006:269,3
191MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 4070M 26602:15:46.00016:02:0921,1+00:56:006:269,3
192LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 5023M 26702:15:48.00122:20:3621,1+00:56:026:269,3
193SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 605M 26802:15:50.00083:13:4821,1+00:56:046:269,3
194KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 2055M 26902:15:59.00001:17:2821,1+00:56:136:269,3
195SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 2056M 27002:16:06.00241:14:3421,1+00:56:206:279,3
196WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30115M 27102:16:11.00167:18:3421,1+00:56:256:279,3
197KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30116M 27202:16:33.00025:12:4521,1+00:56:476:289,3
198JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30117M 27302:16:36.00217:27:5721,1+00:56:506:289,3
199EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30118M 27402:16:44.00052:03:2921,1+00:56:586:289,3
200ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30120M 27702:16:59.00191:00:5821,1+00:57:136:299,2
201PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 4071M 27802:17:03.00051:41:5921,1+00:57:176:299,2
202STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 4072M 27902:17:04.00002:17:0421,1+00:57:186:299,2
203GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 4073M 28002:17:18.00049:12:5321,1+00:57:326:309,2
204WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 5025M 28102:18:05.00193:17:2621,1+00:58:196:329,2
205KALICKI Paweł 544SZCZECINM 2057M 28202:18:11.00290:30:5221,1+00:58:256:339,2
206PYTEL Rafał 23SZCZECINM 2058M 28502:18:46.00147:24:0721,1+00:59:006:349,1
207POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 4074M 28602:18:46.00120:40:0521,1+00:59:006:349,1
208BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30122M 28702:18:52.00097:16:4921,1+00:59:066:349,1
209MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 4075M 28802:18:54.00024:59:4521,1+00:59:086:349,1
210STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 2059M 29002:19:14.00192:35:1521,1+00:59:286:359,1
211PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 4076M 29102:19:23.00169:07:3021,1+00:59:376:369,1
212RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 2060M 29202:19:24.00120:46:5221,1+00:59:386:369,1
213RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 5026M 29502:19:33.00216:33:0921,1+00:59:476:369,1
214CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30124M 29702:20:00.00002:20:0021,1+01:00:146:389,0
215WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 5027M 29902:20:02.00168:46:2121,1+01:00:166:389,0
216BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 4080M 30002:20:14.00096:37:1021,1+01:00:286:389,0
217ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 2061M 30102:20:36.00505:09:1621,1+01:00:506:399,0
218ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30125M 30202:20:57.00002:20:5721,1+01:01:116:409,0
219ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 5028M 30502:21:20.00216:54:0221,1+01:01:346:419,0
220KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 4082M 30602:21:32.00023:58:2821,1+01:01:466:428,9
221TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 4084M 31002:21:49.00142:36:4521,1+01:02:036:438,9
222KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 2062M 31102:21:50.00025:12:3121,1+01:02:046:438,9
223RZESZUT Robert 620STARGARDM 4085M 31202:22:00.00121:09:5621,1+01:02:146:438,9
224MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 4086M 31302:22:06.00047:57:4121,1+01:02:206:448,9
225ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30127M 31502:22:10.00097:52:3121,1+01:02:246:448,9
226STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30128M 31602:22:23.00002:22:2321,1+01:02:376:448,9
227LUDEW Tomasz 194POLICEM 2064M 31702:22:36.00240:31:2221,1+01:02:506:458,9
228GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30129M 31802:22:39.00336:41:5421,1+01:02:536:458,9
229SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 4087M 31902:22:53.00288:38:5721,1+01:03:076:468,9
230KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 4088M 32002:22:54.00090:31:2521,1+01:03:086:468,9
231OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 4089M 32102:23:02.00414:21:1721,1+01:03:166:468,9
232WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 2065M 32302:23:12.00474:12:3621,1+01:03:266:478,8
233MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30131M 32402:23:16.00096:01:2221,1+01:03:306:478,8
234BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30132M 32602:23:27.00049:15:0621,1+01:03:416:478,8
235BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 4091M 32802:23:31.00072:37:1021,1+01:03:456:488,8
236KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30133M 33002:23:50.00217:09:5021,1+01:04:046:498,8
237BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 2066M 33102:23:58.00169:57:5621,1+01:04:126:498,8
238CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30134M 33202:24:00.00049:15:2621,1+01:04:146:498,8
239WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30135M 33302:24:03.00002:24:0321,1+01:04:176:498,8
240TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30136M 33402:24:05.00703:09:1921,1+01:04:196:498,8
241NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 4093M 33502:24:05.00264:40:2821,1+01:04:196:498,8
242BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 4094M 33602:24:05.00144:56:0921,1+01:04:196:498,8
243NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 4095M 33702:24:10.00383:50:4321,1+01:04:246:498,8
244GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 4096M 33802:24:28.00195:53:0121,1+01:04:426:508,8
245TERA Michał 497MIERZYNM 30137M 34002:24:45.00552:36:5321,1+01:04:596:518,7
246TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 6010M 34102:24:55.00480:42:5521,1+01:05:096:528,7
247KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 5031M 34202:25:05.00002:15:0321,1+01:05:196:528,7
248BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30138M 34302:25:29.00002:25:2921,1+01:05:436:568,7
249FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 5032M 34402:25:29.00025:10:3421,1+01:05:436:538,7
250JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 5033M 34702:26:09.00192:54:4821,1+01:06:236:558,7
251SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 4098M 34802:26:17.00169:12:5521,1+01:06:316:558,7
252MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 2067M 34902:26:21.00360:29:4121,1+01:06:356:568,7
253ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 2068M 35102:26:35.00265:19:5121,1+01:06:496:568,6
254ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 6011M 35402:27:21.00059:53:3421,1+01:07:356:598,6
255FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30140M 35602:27:33.00153:17:1421,1+01:07:476:598,6
256NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 2070M 35902:27:48.00072:46:5421,1+01:08:027:008,6
257SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 6012M 36002:28:04.00145:15:4721,1+01:08:187:018,6
258KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40102M 36102:28:17.00002:28:1721,1+01:08:317:018,5
259ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30142M 36202:28:31.00001:21:4121,1+01:08:457:028,5
260SGCK Mick 616WROCŁAWM 30143M 36302:28:49.00505:07:4821,1+01:09:037:038,5
261MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40103M 36402:28:52.00193:12:2121,1+01:09:067:038,5
262KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30144M 36502:29:14.00336:43:2121,1+01:09:287:048,5
263CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30145M 36602:29:25.00169:11:3521,1+01:09:397:048,5
264POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40104M 36702:29:28.00001:20:5621,1+01:09:427:058,5
265ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30146M 37002:30:11.00115:01:5621,1+01:10:257:078,4
266KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40106M 37102:30:12.00300:05:2821,1+01:10:267:078,4
267BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40107M 37202:30:31.00073:09:5021,1+01:10:457:088,4
268MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30147M 37302:30:50.00169:04:1221,1+01:11:047:088,4
269WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40108M 37402:30:51.00054:01:2721,1+01:11:057:088,4
270ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30148M 37502:30:52.00143:41:3221,1+01:11:067:098,4
271WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 5035M 37602:31:20.00289:09:3821,1+01:11:347:108,4
272ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40109M 37702:31:23.00145:11:2321,1+01:11:377:108,4
273SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30149M 37802:31:36.00333:59:1721,1+01:11:507:118,4
274GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 5036M 37902:32:08.00072:48:5321,1+01:12:227:128,3
275SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 6013M 38002:32:22.00002:32:2221,1+01:12:367:138,3
276GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30150M 38202:32:50.00418:49:4421,1+01:13:047:148,3
277KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40110M 38302:32:58.00217:24:2221,1+01:13:127:148,3
278TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30151M 38402:33:08.00002:33:0821,1+01:13:227:158,3
279CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 5037M 38702:33:32.00169:14:3021,1+01:13:467:168,2
280PAWLIK Marcin 243BERLINM 30152M 38802:33:34.00002:33:3421,1+01:13:487:168,2
281KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40113M 39202:34:17.00049:19:4821,1+01:14:317:188,2
282KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30153M 39302:34:36.00168:25:4521,1+01:14:507:198,2
283JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30154M 39402:34:57.00373:28:0221,1+01:15:117:208,2
284RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40114M 39502:35:23.00002:35:2321,1+01:15:377:218,1
285SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30155M 39602:35:28.00191:34:4021,1+01:15:427:228,1
286LEDZION Robert 774SZCZECINM 40115M 39702:35:36.00492:56:2121,1+01:15:507:228,1
287KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40116M 39802:35:39.00505:16:4321,1+01:15:537:228,1
288WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30156M 39902:36:35.00072:55:3221,1+01:16:497:258,1
289WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30157M 40202:37:15.00193:36:5621,1+01:17:297:278,1
290MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30158M 40302:37:40.00168:41:5621,1+01:17:547:288,0
291PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40118M 40502:37:48.00266:06:0421,1+01:18:027:288,0
292BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30159M 40602:37:57.00504:36:4721,1+01:18:117:298,0
293ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30160M 40702:38:00.00002:38:0021,1+01:18:147:298,0
294FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40119M 40802:38:02.00256:00:4521,1+01:18:167:298,0
295POL Krzysztof 923SZCZECINM 40120M 40902:38:04.00169:13:3021,1+01:18:187:298,0
296GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40121M 41002:38:14.00384:40:2021,1+01:18:287:298,0
297SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 2074M 41202:38:37.00216:57:2121,1+01:18:517:318,0
298ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 2075M 41302:38:39.00504:03:1521,1+01:18:537:318,0
299CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 2076M 41402:38:40.00001:20:3121,1+01:18:547:318,0
300TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 5039M 41602:39:32.00314:01:5121,1+01:19:467:337,9
301MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40124M 41702:39:35.00073:20:1221,1+01:19:497:337,9
302DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30161M 41802:40:02.00002:40:0221,1+01:20:167:357,9
303KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40125M 41902:40:10.00144:17:5821,1+01:20:247:357,9
304ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 2077M 42002:40:14.00002:40:1421,1+01:20:287:357,9
305KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 5040M 42102:40:15.00192:34:1621,1+01:20:297:367,9
306GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 6016M 42202:40:18.00169:16:4721,1+01:20:327:357,9
307CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 5041M 42402:40:47.00122:09:4321,1+01:21:017:377,9
308RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 6017M 42502:41:20.00002:41:2021,1+01:21:347:387,8
309BOUTIN Peter 878SZCZECINM 5042M 42802:41:46.00120:45:1221,1+01:22:007:397,8
310PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30163M 42902:41:49.00288:35:0421,1+01:22:037:407,8
311NONAS Michał 165WARSZAWAM 40128M 43002:41:57.00168:33:5721,1+01:22:117:407,8
312KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40130M 43202:42:43.00049:05:1021,1+01:22:577:427,8
313KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40131M 43302:42:45.00214:35:4721,1+01:22:597:427,8
314GRABARA Adam 632KATOWICEM 40133M 43602:43:09.00104:40:3721,1+01:23:237:437,8
315KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30165M 43702:43:11.00496:47:2621,1+01:23:257:447,8
316ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40134M 43802:43:35.00002:08:4221,1+01:23:497:457,7
317WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40135M 43902:43:47.00070:38:0021,1+01:24:017:457,7
318KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30166M 44002:44:29.00121:20:5321,1+01:24:437:477,7
319KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40136M 44102:45:39.00600:52:1221,1+01:25:537:517,6
320BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30167M 44202:45:44.00335:55:3721,1+01:25:587:517,6
321JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40137M 44402:46:14.00073:21:3921,1+01:26:287:527,6
322SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40138M 44502:46:20.00002:46:2021,1+01:26:347:527,6
323PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30169M 44702:46:58.00169:05:1621,1+01:27:127:547,6
324WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30171M 44902:49:00.00294:00:2221,1+01:29:148:007,5
325GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30174M 45202:49:17.00002:49:1721,1+01:29:318:017,5
326URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 6018M 45502:50:50.00168:45:4521,1+01:31:048:057,4
327POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 5043M 45602:50:51.00552:41:0521,1+01:31:058:057,4
328KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40140M 45702:51:17.00002:51:1721,1+01:31:318:077,4
329KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40141M 45802:52:09.00047:57:4521,1+01:32:238:097,4
330WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40142M 45902:52:14.00072:41:3821,1+01:32:288:097,4
331RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40143M 46002:52:39.00240:36:1521,1+01:32:538:107,3
332GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30176M 46102:54:27.00002:54:2721,1+01:34:418:167,3
333KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 5044M 46302:55:32.00001:27:4621,1+01:35:468:197,2
334BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40145M 46402:56:03.00146:57:4821,1+01:36:178:307,0
335HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 2079M 46502:56:36.00672:54:1421,1+01:36:508:227,2
336JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30177M 46602:57:13.00098:06:2621,1+01:37:278:237,1
337WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 5045M 46702:57:37.00168:42:3621,1+01:37:518:257,1
338BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 5046M 46802:57:43.00015:49:1521,1+01:37:578:257,1
339WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30179M 47002:58:32.00001:05:5221,1+01:38:468:277,1
340WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 5047M 47102:58:32.00002:58:3221,1+01:38:468:277,1
341ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40146M 47202:58:35.00481:06:4221,1+01:38:498:277,1
342HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 5048M 47303:03:00.00312:35:0021,1+01:43:148:406,9
343GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40147M 47403:03:27.00003:03:2721,1+01:43:418:416,9
344ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30180M 47603:03:50.00003:03:5021,1+01:44:048:426,9
345SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 2080M 47703:03:59.00003:03:5921,1+01:44:138:436,9
346TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30181M 47803:04:10.00024:42:0121,1+01:44:248:436,9
347SZ Krystian 916POLSKAM 30182M 47903:04:33.00360:47:2521,1+01:44:478:446,9
348ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 5049M 48003:04:42.00096:46:0521,1+01:44:568:456,9
349SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30183M 48103:06:12.00029:33:0621,1+01:46:268:496,8
350DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40148M 48203:06:13.00097:47:2821,1+01:46:278:496,8
351KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 2081M 48403:08:11.00096:39:0121,1+01:48:258:556,7
352SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40150M 48603:10:25.00003:10:2521,1+01:50:399:016,6
353WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30185M 48703:11:50.00140:32:4321,1+01:52:049:106,5
354PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 2083M 48903:16:47.00197:35:2521,1+01:57:019:196,4
355KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 6019M 49003:21:23.00001:24:2321,1+02:01:379:326,3
356KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40151M 49103:22:24.00480:51:2421,1+02:02:389:356,3
357PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 6020M 49203:27:58.00001:47:4221,1+02:08:129:516,1
358PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 2084M 49303:31:15.00161:47:3821,1+02:11:2910:006,0
359PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 2085M 49403:32:45.00049:23:3621,1+02:12:5910:055,9
360BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 2086M 49503:33:29.00504:58:4421,1+02:13:4310:075,9
361JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30186M 49603:34:00.00073:18:1921,1+02:14:1410:085,9
362CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 6021M 49903:45:01.00457:08:0721,1+02:25:1510:395,6
363TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 5050M 50003:49:03.00169:13:5121,1+02:29:1710:515,5
364BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 2088M 50103:53:01.00216:48:2821,1+02:33:1511:025,4
365KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40152M 50204:02:00.00002:43:0021,1+02:42:1411:285,2
366PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30188M 50304:10:18.00026:05:0921,1+02:50:3211:515,1
367TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30189M 50404:19:00.00004:19:0021,1+02:59:1412:164,9
368CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30190M 50504:19:46.00026:55:3021,1+03:00:0012:184,9
369MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 2089M 50604:26:10.00051:20:5721,1+03:06:2412:364,8
370GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30191M 50704:35:36.00508:13:0921,1+03:15:5013:034,6
371CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40153M 50904:46:37.00074:02:2221,1+03:26:5113:354,4
372KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 6022M 51005:09:21.00313:52:2621,1+03:49:3514:394,1
373JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30193M 51105:19:39.00031:54:0321,1+03:59:5315:084,0
374DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 5051M 51205:20:30.00003:24:2621,1+04:00:4415:114,0
375GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30194M 51306:37:17.00152:41:5721,1+05:17:3118:493,2
376SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne1M 51526:12:40.00297:52:5521,1+24:52:5474:320,8
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
377ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30195M 51702:18:27.00037:17:3318,2+00:58:417:377,9
378STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30196M 51801:47:33.00001:47:3316,2+00:27:476:399,0
379KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40156M 51901:39:54.00001:39:5414,0+00:20:087:098,4
380HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30197M 52001:33:05.00491:54:4113,0+00:13:197:088,4
Znaleziono 380 wynik(ów)