41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RATY" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1163
Wystartowało:
1032
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
1019
Na trasie:
13
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POLARCZYK Tomasz 1135ŚWINOUJŚCIEM 40
2ZIÓŁKOWSKI Marek 1136TORUŃM 30
3JUSIŃSKI Michał 1242SOCHACZEWM 30
4RUMIŃSKI Patryk 1138SZCZECINM 30
5DORNIAK Karol 1139BECKENHAMM 30
6BOJARSKI Kamil 1140CHOJNAM 20
7KLAMKA Rafał 1154OPOLEM 30
8WOJTOWICZ Krzysztof 1129DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWM 40
9MECHLIŃSKI Tomasz 1145ŁOBEZM 40
10KUPCZYŃSKI Piotr 100SZCZECINM 40
11KACZOROWSKI Krzysztof 101RADOMM 40
12KUŁAKOWSKI Robert 10KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZETORUŃM 40
13MARCHACZ Grzegorz 107ŚWINOUJŚCIEM 30
14MIKOŁAJCZYK Jakub 110-JABŁOŃ JANKOWCEM 20
15RATUSZYNSKI Artur 113SZCZECINM 40
16TYTONIK Marek 117UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUSSZCZECINM 40
17NIEDŹWIECKI Bastian 123SZCZECINM 20
18ROŻKOWSKI Roman 1261958ŚREMM 60
19SZEWCZYK Łukasz 13SZCZECINM 30
20WAŁĘZA Marcel 131DRAWSKO POMORSKIEM 30
21JANKOWSKI Remigiusz 140KOŁOBRZEGM 30
22ZOMERFELD Kacper 143KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 20
23GRUŻEWSKI Wacław 150STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 60
24ŻURAWIŃSKI Łukasz 158ZĄBKIM 30
25URBAN Henryk 159ROCK&)RUNNERKWIDZYNM 60
26CHKHABERIDZE Giorgi 163ZIELONA GÓRAM 30
27NONAS Michał 165WARSZAWAM 40
28STRZĘPKA Adam 167SZCZECINM 30
29WRUCIŃSKI Adam 168WATAHA TEAMTANINAM 50
30TRONIARZ Marcin 173RASZYNM 40
31DOLICHER Robert 174SKWIERZYNAM 40
32ŁĘCKI Krzysztof 18K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM 20
33KWIATEK Rafał 180NOWOGARDM 30
34DOLATA Marcin 187GDYNIAM 40
35WOJCIECHOWSKI Karol 188ZDUŃSKA WOLAM 30
36KOROLUK Sławomir 189GDYNIAM 40
37LITWIC Dariusz 190SZCZECINM 50
38ŁOCHOWSKI Radosław 192IUVO SMART HOMESZCZECINM 30
39LUDEW Tomasz 194POLICEM 20
40NIEDŹWIECKI Robert 197SZCZECINM 40
41PUCZEL Piotr 200OLSZTYNM 30
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
42KOZIOŁ Adam 204RADŁÓWM 40
43KURZYŃSKI Ryszard 207PYRZYCEM 40
44MOGILEWSKI Krzysztof 209SZCZECINM 50
45SIKORA Łukasz 214SZCZECINM 30
46PARCHIMOWICZ Janusz 215SZCZECINM 60
47KRYMOWSKI Rafał 219SZCZECINM 30
48ZUBEL Michał 220ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM 40
49ANUSZKIEWICZ Marek 223SZCZECINM 50
50KAZUBEK Maciej 227WARSZAWAM 40
51PYTEL Rafał 23SZCZECINM 20
52ŁUCZAK Arkadiusz 232SMOK WAWELSKISZCZECINM 30
53PIKULSKI Tomasz 233BOLEWICEM 20
54PAWLIK Marcin 243BERLINM 30
55SINECKI Krystian 245SYCOWSKIAMATORSYCÓWM 30
56DURKOWSKI Marek 246ŁÓDŹM 30
57BANACH Andrzej 247OLSZTYNM 30
58SOCHA Marek 250SOSNOWIECM 30
59BAJOREK Jacek 254WYSZKÓWM 40
60OLEJARZ Grzegorz 255SZCZECINM 40
61SKOWRON Tomasz 256POGÓRZYNOM 40
62MARCHLIK Krzysztof 261WARSZAWAM 20
63DAMOISEAUX Philippe 262ENSCHEDEM 20
64DATA Krystian 266K.A. TEAM BYSTRABYSTRAM 20
65SZYRWIŃSKI Andrzej 276WARSZAWAM 60
66DUDEK Marcin 278SZCZECINM 40
67KOZICKI Sławomir 28SZCZECINM 30
68JABŁOŃSKI Ryszard 280FITNESSFITBACKGDYNIAM 50
69ŚWIĄTKOWSKI Adam 287FUTSAL LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30
70KAPCIA Michał 289POZNAŃM 30
71GNIEDZIEJKO Piotr 29SZCECINM 50
72KOCOŃ Przemysław 290CHRZANÓWM 40
73SOBOL Dominik 292KRAKÓWM 20
74CZAJKA Daniel 294GDYNIAM 30
75ANTOSIK Nataniel 299TANOWOM 20
76MICHALSKI Piter 3LIDER PITERRACOTM 20
77WOJTKOWIAK Robert 305SZYBKIE ŚLIMAKIPOZNAŃM 30
78GRZESIAK Maciej 308KRAKÓWM 40
79STUDZIŃSKI Michał 314LUBLINM 30
80KONIECKI Tomasz 317WARSZAWAM 40
81SZUSTAK Krzysztof 321DĄBROWA GÓRNICZAM 40
82HADRYS Grzegorz 323ŁUBNICEM 30
83TOMASZUK Mariusz 324APN HATTRICKBIAŁYSTOKM 30
84SZYMANOWICZ Mariusz 330CHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM 40
85WOCHOWSKI Jarosław 341WITUNIA WEEKEND MARATONSZCZECINM 40
86REIM Sebastian 343BERLINM 30
87KOCZARA Marcin 345KOŹMICE WIELKIEM 30
88SKOWRONSKI Tomasz 350TOMASZ SKOWRONSKIŚWIESZYNOM 30
89KONOPACKI Piotr 356EMÓWM 40
90LER Łukasz 357STARGARD SZCZECIŃSKIM 20
91KOSIŃSKI Mateusz 36CORREADORESSZCZECINM 20
92WÓJTOWICZ Janusz 362DĄBROWA GÓRNICZAM 50
93KOŚCIŃSKI Jacek 364BEZRZECZEM 40
94KILKOWSKI Jarosław 366TORUŃM 50
95KOWALCZYK Krzysztof 367HAMBURGM 50
96OKRĘGLICKI Antoni 370RUN PASJABYDGOSZCZM 70+
97KWIATKOWSKI Paweł 373POLICEM 50
98ZIELIŃSKI Filip 374SZCZECINM 20
99JANKOWSKI Michał 381SZCZECINM 30
100ŁOWIŃSKI Łukasz 384INTELIGENTNAFARMA.PLKOMORNIKIM 30
101NAWROCKI Michał 39212BZSZCZECINM 30
102GRODOŃ Piotr 394CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 30
103SZCZUREK Michał 4WROCŁAWM 20
104GIERBA Grzegorz 400SZCZECINM 40
105SERAFIN Michał 403HWBCWROCŁAWM 30
106MALINOWSKI Sebastian 404KRAKÓWM 40
107OTKAŁA Karol 41SZCZECINM 30
108BIEDRZYŃSKI Roman 410SZCZECINM 30
109GRĘBICKI Sławomir 413WKU STARGARDSTARGARDM 40
110CIEŚLAK Adam 415GRYFINOM 50
111CZAJKOWSKI Sebastian 419SZCZECINM 30
112SURDACKI Jerzy 42DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
113WOŹNIAK Piotr 422WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
114SUSZEK Jacek 423LEGIONOWOM 30
115LEP Łukasz 431ELBLĄGM 30
116SAMBORSKI Artur 433RUN FOR FUN TEAMSZCZECINM 20
117CHOCHOŁ Daniel 44PRUSZKÓWM 20
118RYBICKI Kamil 44312 BZSZCZECINM 20
119BORKOWSKI Leszek 445NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM 50
120PENTELA Mariusz 446BEZRZECZEM 40
121IGLESIAS Javier 447BARAÑAINM 20
122KAWULAK Kazimierz 448KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 50
123JÓSEWICZ Grzegorz 453WARZYMICEM 30
124BACZYŃSKI Maciej 466RODZINAPLBYDGOSZCZM 40
125KACZMAREK Artur 468TORPEDYBEZRZECZEM 40
126MISZCZYK Sebastian 47ŁÓDŹM 20
127PRZEKLASA Wojciech 472WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PLKLEOSINM 50
128KACZMAREK Krystian 489SZCZECINM 20
129ZALEJSKI Tomasz 491SZCZECINM 40
130PRUSIŃSKI Arkadiusz 494ZABRZEM 30
131BOJANOWSKI Marcin 496NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM 30
132TERA Michał 497MIERZYNM 30
133ŚLACHCIAK Jacek 499GNIEZNOM 50
134ZDANOWICZ Pawel 500SZCZECINM 30
135TROJNAR Krzysztof 502BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 60
136ULLRICH Klaus 504FAJNYFAHRENWALDEM 50
137BRETSZNAJDER Paweł 506TANOWOM 30
138FLORKIEWICZ Michał 507WARSZAWAM 30
139CIESIELSKI Krzysztof 51FAST WALKERGNIEZNOM 60
140JARCZYŃSKI Adam 511POZNAŃM 20
141TARASIUK Bartosz 513ZAMIENIEM 30
142STENBOROWSKI Włodzimierz 516AIRFORCEWŁOCŁAWEKM 40
143MOKICKI Piotr 526CERSANIT RUNING TEAMBIAŁYSTOKM 40
144ONYSZK Michał 528SZCZECINM 30
145POSIECZEK Mariusz 535GMINA GOLENIÓWGOLENIÓWM 50
146KLICH Artur 54RUDA SLASKAM 40
147FIEGA Ryszard 541MARATON GORLICESZYMBARKM 60
148WAŻNY Wojciech 543TARNOWSKIE GÓRYM 30
149KALICKI Paweł 544SZCZECINM 20
150KOŚCIUSZKIEWICZ Jakub 545SZCZECINM 30
151SKWARYŁO Kamil 546STOCZNIOWIEC POZNAŃBODACZÓWM 20
152PIECHOTA Wojciech 547SOSNOWIECM 40
153WĘGRZYN Damian 549WARSZAWAM 30
154LITWIŃSKI Michał 552BEŁCHATÓWM 30
155WAWRZYNIAK Bartosz 555ŚREMM 30
156BEDNARCZYK Wojciech 564SOSNOWIECM 40
157KOCHANOWICZ Marek 565KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
158DOTKA Ryszard 566LUBOŃM 20
159SZMYT Tomasz 57SZCZECINM 20
160KWIECIEŃ Marcin 571WARSZAWAM 40
161KRÓL Arkadiusz 576SOSNOWIECM 40
162TOWIAŃSKI Patryk 578SZCZECINM 30
163KWIECIEN Jan 579PALOS HILLSM 60
164PELC Tomasz 581BENEFITUS TOMASZ PELCKATOWICEM 40
165JEDNACZ Bartosz 582GDAŃSKM 30
166STRUŚ Krzysztof 590SZCZECINM 30
167KUŚNIERZ Mateusz 593WROCŁAWM 20
168LEŃ Grzegorz 598ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
169HÄNSCH Uwe 603TRAMPEFAHRENWALDEM 50
170HADZIK Tomasz 604DZIKI LIGOTAKOCHANOWICEM 20
171GADOMSKI Piotr 605CZERWONAKM 40
172KONIECZNY Piotr 609NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM 30
173WILCZEK Tomasz 611GLIWICEM 20
174GOYKE Sebastian 614WŁADYSŁAWOWOM 20
175BOROWSKI Rafał 615GORZÓW WIELKOPOLSKIM 20
176SGCK Mick 616WROCŁAWM 30
177MICHAŚ Gerard 617OSTRÓW WLKPM 40
178GAPINSKI Rafal 62PROGDAR MARATHON TEAMSZCZECINM 40
179RZESZUT Robert 620STARGARDM 40
180RZESZUT Stanisław 621STARGARDM 20
181PISZCZEK Sławomir 623BOCHNIAM 40
182NASKRĘT Mariusz 627RACOTM 40
183SURDACKI Jerzy 63DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 20
184ZWOLIŃSKI Bartłomiej 630LGOTA MUROWANA 61M 20
185WOJTYNIAK Roman 631MIERZYNM 50
186GRABARA Adam 632KATOWICEM 40
187ROGIEN Arkadiusz 63612BZ KU CZCI I PAMIĘCISZCZECINM 40
188OSTASZEWSKI Marcin 642BIAŁYSTOKM 40
189KUSIAK Dariusz 643GDYNIAM 30
190JANKOWSKI Maciej 647FAURECIA RUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
191CABEL Marcin 651KS AMATOR WROCŁAWZIELONA GÓRAM 30
192WOŹNIAK Sebastian 653POZNAŃM 20
193SYC Piotr 657SZCZECINM 30
194KOP-OSTROWSKI Paweł 659SZCZECINM 40
195SIKORA Krzysztof 66PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 60
196KULCZYCKI Jan 660GDAŃSKM 60
197GARUS Wiktor 663WEJHEROWOM 40
198BIEŃKOWSKI Mariusz 666SZCZECINM 40
199CZERWONKA Maciej 670SZCZECINM 30
200SZCZESZEK Marcin 679BIEGANIE USKRZYDLAWOLSZTYNM 30
201MURAWSKI Arkadiusz 683ŚWINOUJŚCIEM 20
202NABAKOWSKI Maciej 684BYDGOSZCZM 40
203KORTUS Jarosław 68612 BZDALEWOM 30
204SIKORSKI Paweł 689GRODZISK MAZOWIECKIM 30
205SZEWCZAK Wiesław 69SZCZECINM 40
206ŚCIBIOREK Arkadiusz 692ŁÓDŹM 30
207ŻEBIEŁOWICZ Dariusz 69672002M 50
208DAKOWICZ Maciej 697WARSZAWAM 30
209GŁADYSZ Łukasz 7TT SZCZECINSZCZECINM 30
210RADWAN Jakub 700WROCŁAWM 30
211SMOLIŃSKI Piotr 702SZUBINM 50
212ŻURAWSKI Jakub 703POZNAŃM 40
213RETECKI Tomasz 704WAŁBRZYCHM 40
214KAP Michał 705SZCZECINM 30
215MACIEJOWICZ Michał 706WARSZAWAM 30
216WOŹNIAK Maciej 707BYDGOSZCZM 40
217TRAWIŃSKI Andrzej 708NOWA DĘBAM 30
218WIECZOREK Piotr 709GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
219KIEŁBASA Łukasz 711PORTSMOUTHM 30
220WAKUŁA Aleksander 716SZCZECINM 20
221ŚLIWA Jerzy 724LESZNOM 50
222OSTASZEWSKI Paweł 727BIAŁYSTOKM 20
223KOZAK Mariusz 729WYSZKÓWM 30
224HUDECKI Dominik 73M 30
225KOWAL Jakub 73112 BZ "KU CZCI PAMIĘCI"SZCZECINM 30
226MELNYK Sergii 737AMATORWROCŁAWM 20
227GABRYŚ Dominik 74PRZECŁAWM 40
228BARTKOWSKI Dawid 740WROCŁAWM 30
229DZYRUK Maciej 746WARSZAWAM 30
230TROFIMCZYK Paweł 748SZCZECINM 40
231MINER Artur 75SZCZECINM 40
232WIKLIK Piotr 750WATAHA TEAMKATOWICEM 50
233JANKOWSKI Piotr 75112BZ KU CZCI PAMIĘCISZCZECINM 30
234MICHOŃ Marcin 753SZCZECINM 20
235KRUPIŃSKI Mikołaj 755SZCZECINM 20
236BOBOWSKI Wojciech 757WKKWWIĘCBORKM 30
237WINIARZ Łukasz 758SZCZECINM 30
238KOT Arkadiusz 76BAGNAM 50
239KRASOWSKI Tomasz 82WAŁCZM 40
240KNAP Leszek 89WŁĄSNYSZCZECINM 30
241GAWLIK Jacek 9ŁĘCZYCAM 30
242BARAN Seweryn 92ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM 20
243BUCZYNSKI Adrian 97SZCZECINM 40
244WIĄCEK Piotr 761NOWY JASINIECM 50
245RATAJCZAK Krzysztof 765OTTAWAM 50
246KULIBERDA Dariusz 768WARSZAWAM 40
247MARZEC Kamil 769PYRZYCEM 20
248GÓRECKI Marek 771SZCZECINM 30
249LEDZION Robert 774SZCZECINM 40
250ADAMSKI Adam 776GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
251GRZESIAK Ryś 778EPAGNYM 50
252PISKORSKI Radosław 779KRAKÓWM 20
253PANKOWSKI Jerzy 784SZCZECINM 30
254SIU Artur 791WROCŁAWM 30
255ZATOŃSKI Michał 799GDYNIAM 20
256DRĄG Rafał 801BESTWINKAM 30
257ZAJĄC Patryk 805WARSZAWAM 20
258GRZEGORCZYK Michał 809SZCZECINM 30
259KOPEĆ Mirosław 145WATAHAKRAKÓWM 40
260OSOWSKI Dominik 586STARACHOWICEM 20
261GRZELAK Jakub 812ENEA BIEGAMY ZBIERAMY PAMAGAMYKUTNOM 20
262SARBAK Grzegorz 813MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM 20
263BARCKI Mariusz 814WWW.VISTA.SZCZECIN.PLSZCZECINM 30
264HADRO Sławek 823AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAM 30
265STACHOWIAK Witold 828GORZKIE POLEM 20
266KASOWSKI Bogusz 822WARSZAWAM 30
267ŚLUSARCZYK Roman 827KRAKOWM 30
268GAJEWSKI Mateusz 830ZDUŃSKA WOLAM 30
269EMIELJANIUK Adam 835SZCZECINM 30
270ILICZ Łukasz 837BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAM 20
271RYBICKI Zbigniew 840STARGARDM 60
272RYBICKI Marcin 842STARGARDM 40
273WAWRZOS Rafał 843OSNOWA RUNŁÓDŹM 30
274SAWICKI Michał 848WARSZAWAM 20
275DZIADECKI Grzegorz 847WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEŁĘGIM 50
276NASTAŃSKI Jerzy 853WARSZAWAM 60
277NURKIEWICZ Jarosław 862KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM 40
278KOWALCZUK Tomasz 866SZCZECINM 40
279MACHOWSKI Maciej 870KOSZALINM 30
280CHOSZCZ Piotr 871LINIAM 50
281SOCHA Marian 874KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 60
282BOUTIN Peter 878SZCZECINM 50
283LEWANDOWSKI Maciej 882FCBPOLSKAPOZNAŃM 20
284FRANKÓW Mirosław 881SZCZECINM 40
285RUBINOWSKI Jarek 886STARGARDM 40
286WYSKIEL Maciej 887MROWINOM 30
287ŁOPATA Marcin 893LUBAŃM 40
288TLAŁKA Jakub 892STRYSZAWAM 30
289BIAŁKOWSKI Mateusz 895LUBLINM 30
290SAWKA Sylwester 898PIASECZNOM 30
291CETERA Janusz 905DZIWNÓWEKM 60
292WIŚNIEWSKI Wojciech 907SZCZECINM 20
293SĘK Marcin 908SZCZECINM 30
294MADERA Marcin 914SZCZECINM 30
295SZ Krystian 916POLSKAM 30
296GBYL Łukasz 917ŚWIĘTOSZÓWM 30
297JANISZEWSKI Jakub 879SII RUNNING TEAMŁÓDŹM 30
298REJNOWICZ Dawid 922KIELCEM 20
299POL Krzysztof 923SZCZECINM 40
300ILCEWICZ Wojciech 924SZCZECINM 30
301KRYSIAK Kamil 928KB PENTO STRZELCE KRAJ.STRZELCE KRAJ.M 30
302TOPOLEWICZ Jerzy 931GDYNIAM 50
303KRAWCZYK Roman 937R-O KRANIEMODLINM 50
304MATLUCH Jacek 945KOCMYRZÓWM 40
305WOLNICKI Tomasz 947ŁÓDŹM 30
306FIEDOROWICZ Damian 948DOBRAM 40
307SOLARZ Szymon 950KRAKÓWM 30
308JAKUBIAK Mariusz 952ZIELONA GÓRAM 40
309JANCZYNSKI Karol 953JK84DĄBRÓWKA TCZEWSKAM 30
310PASTERNAK Zbigniew 959OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM 40
311JAMROZY Ryszard 961TRUCHTIŃSKOM 50
312GIERMAKOWSKI Maciej 963SZCZECINM 30
313HAŁKA Justyna 966TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM 40
314BUJALSKI Konrad 967FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIM 20
315POLNIK Mariusz 973OTWOCKM 40
316CHRUL Tomasz 975SZCZECINM 30
317JAWORSKI Adam 971SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIASZCZECINM 30
318SZMELING Grzegorz 974ŚWINOUJŚCIEM 30
319KOLATOR Witold 976KUSKOWIZNAM 30
320PETERSBURSKI Robert 978K2 PARTNERS / TYMTRITEAMMIERZYNM 40
321FAJFER Jacek 982GRUSZCZYNM 50
322MALISZEWSKI Dariusz 986JASTRZĘBIE ZDRÓJM 30
323RÓŻALSKI Piotr 990PSGSZCZECINM 40
324GAPIŃSKI Wojciech 991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
325LIPKO Adam 998DZIK SŁAWATYCZESŁAWATYCZEM 40
326PIÓRO Grzegorz 1000GP2ZBYTOMM 20
327MATYJA Mariusz 1002ŻAGAŃM 40
328KREFT Szymon 1004ZMOTYWOWANIREDAM 40
329TOMASZEWICZ Bogdan 1005WARSZAWAM 50
330AUGUSTYNIAK Jakub 1006ŚLĘZAM 30
331BOGUCKI Tomasz 1017GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40
332SZULŻYCKI Krzysztof 1021LUBAŃM 20
333BRODOWSKI Grzegorz 1023PRUSZKÓWM 40
334PILŚNIAK Tomasz 1025DĄBROWA GÓRNICZAM 40
335WOLLNY Kamil 1028EKO- OKNA RUNNERSKORNICEM 20
336PIECHOWICZ Dariusz 1027JAWORZNOM 40
337KUBIAK Tomasz 1031KW PSP SZCZECINSZCZECINM 30
338MISZKIEŁO Adrian 1033LIPA PIOTROWSKAWROCŁAWM 40
339WALATEK Piotr 1034SZCZECINM 50
340SCHMIDT Franek 1035MIERZYNM - wózki aktywne
341CHABIŃSKI Artur 1040SZCZECINM 30
342MENDRYGAŁ Marcin 1044BEZRZECZEM 30
343ŻYŁOWSKI Filip 1046SZCZECINM 20
344SZCZYGIELSKI Krzysztof 1048RESKOM 30
345BOGUSZ Damian 1050ZABRZEM 30
346NOWAK Rafal 2000BODAIKANM 40
347ZBICIAK Adam 1056LUBARTÓWM 50
348BAŃCZYK Dariusz 1060ORZESZEM 40
349KARPIAK Daniel 1068ZG RUNGŁOGÓWM 40
350ROSOŁOWSKI Krystian 1072NOWOGARDM 30
351KLIMONTOWICZ Kuba 1073KOLBUSZOWAM 40
352KIELANOWSKI Michał 1077MŁAWAM 40
353NOWAK Kamil 1078BIEGANIE USKRZYDLAWROCŁAWM 30
354PARUSEL Marcin 1080KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOŻYROWAM 20
355GĘBSKI Mieczysław 1082OLSZTYNM 60
356BORTNOWSKI Michał 1085SZCZECINM 30
357WYSZOMIRSKI Marek 1086WASILKÓWM 40
358TROJNAR Jarosław 1090BANDA ŁYSEGOKALISZ POMORSKIM 30
359KACZMAREK Jarosław 1088TRITON KONINKONINM 30
360DUCHER Loniek 1093FINISZ MORĄGMORĄGM 50
361PNIEWSKI Mariusz 1096TYCHYM 30
362CZARNECKI Adrian 1098BRAKSWARZĘDZM 40
363PIERSA Jakub 1099SZCZECINM 20
364KUCHARSKI Jacek 1101FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESSE" JACEK KUCHARSKIGARBYM 40
365BYRA Marek 1100BROOKLYNM 40
366NOWAK Marcin 1105RZGÓWM 20
367KOZŁOWSKI Paweł 1107KOZIEGŁOWYM 30
368SIERZPUTOWSKI Piotr 1110OŻARÓW MAZOWIECKIM 20
369BANASIEWICZ Zbigniew 1106WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTARGARDM 30
370MICHAŁOWSKI Maciej 1113PŁYŃ POD PRĄDGDAŃSKM 40
371SKONIECZKA Marek 1116USTRONIE MORSKIEM 40
372STALMACH Krzysztof 1118BRZESKOM 30
373NYKOLAJCZUK Robert 1120STARGARDM 40
374BRYŁA Grzegorz 1121SZCZECINM 40
375SZCZEPANIAK Pawel 1123ZÜRICH (CH)M 30
376BUCHERT Krzysztof 1126POZNANM 40
377ROSZATYCKI Łukasz 1128SZCZECINM 30
378SADKOWSKI Wojciech 1127KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)M 30
379KOWALSKI Bartosz 1131ZIELONKIM 20
380PIASECKI Krzysztof 1133SZCZECINM 30
Znaleziono 380 wynik(ów)