41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1545
Wystartowało:
222
Nie ukończyło:
27
Ukończyło:
195
Na trasie:
27
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁOJKO Michał Esteban 1035MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)DRZONKÓWM 301M 101:27:41.00001:27:4121,100+00:00:004:0914,4
2SKRZYPKOWIAK Marcin 780(ZLDR)SZCZECINM 401M 201:27:47.00001:27:4721,100+00:00:064:0914,4
3MARKOWSKI Dariusz 1206BBL GUBINGUBINM 201M 301:31:37.00001:31:3721,100+00:03:564:2013,8
4FURMAŃSKI Marcin 41ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 302M 401:31:56.00001:31:5621,100+00:04:154:2113,8
5KONIOR Artur 194NOWOGARDM 402M 501:32:57.00001:32:5721,100+00:05:164:2413,6
6MANDZIEJ Marek 1414DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM 303M 601:33:26.00001:33:2621,100+00:05:454:2513,5
7BULSA Dariusz 916RZESZÓWM 403M 701:35:26.00001:35:2621,100+00:07:454:3113,3
8OLEJNIK Rafał 337WATAHA TEAMCHORZÓWM 404M 801:37:50.00001:37:5021,100+00:10:094:3812,9
9NIEWIADOMSKI Paweł 43GRYFICEM 304M 901:39:31.00001:39:3121,100+00:11:504:4212,7
10STOLORZ Wojciech 590IMIELIN BIEGAMYSŁOWICEM 305M 1001:39:37.00001:39:3721,100+00:11:564:4312,7
11KOZAK Krzysztof 267STRZELNOM 501M 1101:40:14.00001:40:1421,100+00:12:334:4512,6
12FILIPIAK Adam 631ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM 306M 1201:40:57.00001:40:5721,100+00:13:164:4712,5
13CZAJKA Bartosz 1172GNIEZNOM 405M 1301:42:09.00001:42:0921,100+00:14:284:5012,4
14PĘKAŁA Piotr 89SP MANOWOKOSZALINM 406M 1401:42:44.00001:42:4421,100+00:15:034:5212,3
15POLACKI Rafał 329POZNAŃPOZNAŃM 502M 1501:43:49.00001:43:4921,100+00:16:084:5512,2
16RYCHTER Magdalena 285SOPOTK 301K 101:44:03.00001:44:0321,100+00:16:224:5512,2
17PANUS Peter 1467NETTETALM 407M 1601:44:54.00001:44:5421,100+00:17:134:5812,1
18KĄDZIOŁKA Artur 1364DOCHODZIMY W 2H :-)WROCŁAWM 307M 1701:45:51.00001:45:5121,100+00:18:105:0012,0
19PARUSZEWSKI Robert 1270BOJANO BIEGAGDYNIAM 308M 1801:46:01.00001:46:0121,100+00:18:205:0111,9
20SŁODOWSKI Paweł 1208JELENIA GÓRAM 309M 1901:46:11.00001:46:1121,100+00:18:305:0111,9
21RYBANIEC Marcin 1091KRAKÓWM 3010M 2001:46:11.00001:46:1121,100+00:18:305:0111,9
22FELIKSIAK Sławomir 801POZNAŃM 503M 2101:46:23.00001:46:2321,100+00:18:425:0211,9
23WILCZEWSKA Agnieszka 498KKP SŁUPCZANKASTRZAŁKOWOK 302K 201:46:28.00001:46:2821,100+00:18:475:0211,9
24TORZECKI Jarosław 151KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNM 3011M 2201:46:51.00001:46:5121,100+00:19:105:0311,8
25WAPINSKI Maciej 1326PSEWARSZAWAM 3012M 2301:47:04.00001:47:0421,100+00:19:235:0411,8
26KUNKA Andrzej 687KOLUSZKIM 408M 2401:47:28.00001:47:2821,100+00:19:475:0511,8
27SADOWSKI Marek 1124MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAM 504M 2501:47:33.00001:47:3321,100+00:19:525:0511,8
28TOMALA Szymon 706JERZY FRANEKROKIETNICAM 3013M 2601:47:47.00001:47:4721,100+00:20:065:0611,7
29PACZKOWSKA Joanna 325TORZYMK 401K 301:48:13.00001:48:1321,100+00:20:325:0711,7
30JANUSZEWSKI Grzegorz 638DHL RUN CLUBBYTOMM 409M 2701:48:49.00001:48:4921,100+00:21:085:0911,6
31PODLECKI Andrzej 686BRANIEWOM 3014M 2801:49:04.00001:49:0421,100+00:21:235:1011,6
32KOZŁOWSKI Grzegorz 373NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 3015M 2901:49:06.00001:49:0621,100+00:21:255:1011,6
33JUSTYŃSKI Andrzej 1254SZCZECINM 3016M 3001:49:08.00001:49:0821,100+00:21:275:1011,6
34MOSUREK Grzegorz 250SMOK WAWELSKIKRAKÓWM 4010M 3101:49:20.00001:49:2021,100+00:21:395:1011,6
35KALINOWSKA Justyna 1287ROJEWOK 303K 401:49:24.00001:49:2421,100+00:21:435:1111,6
36FUMINKOWSKI Arkadiusz 426GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 4011M 3201:50:28.00001:50:2821,100+00:22:475:1411,5
37ZIOMEK Paweł 1141SZCZECINM 3017M 3301:50:39.00001:50:3921,100+00:22:585:1411,4
38GÓRECKA-PAWLAK Edyta 18SZCZECINK 304K 501:50:48.00001:50:4821,100+00:23:075:1511,4
39PREJS Kamil 39PRZEŹMIEROWOM 4012M 3401:52:34.00001:52:3421,100+00:24:535:2011,2
40PACZKOWSKA Katarzyna 855KIEKRZK 305K 601:52:48.00001:52:4821,100+00:25:075:2011,2
41BIERNACKI Aleksander 1197MILANÓWEKM 4013M 3501:52:55.00001:52:5521,100+00:25:145:2111,2
42ZERZUT Jarosław 185ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINM 505M 3601:53:09.00001:53:0921,100+00:25:285:2111,2
43GABRYELEWICZ Rafał 647GÓRAM 4014M 3701:53:23.00001:53:2321,100+00:25:425:2211,2
44LAMENT Karol 332SZCZECINM 3018M 3801:53:25.00001:53:2521,100+00:25:445:2211,2
45LASKOWSKI Mariusz 1454NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 3019M 3901:53:46.00001:53:4621,100+00:26:055:2311,1
46RUSZCZAK Tomasz 571WARSZAWAM 4015M 4001:53:55.00001:53:5521,100+00:26:145:2311,1
47SKRZYPCZAK Jędrzej 529POZNAŃM 4016M 4101:54:24.00001:54:2421,100+00:26:435:2511,1
48DYCHTO Michał 203MICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAWARSZAWAM 4017M 4201:54:40.00001:54:4021,100+00:26:595:2611,0
49GRZESZCZAK Piotr 1499DELL TECHNOLOGIESWARSZAWAM 4018M 4301:54:52.00001:54:5221,100+00:27:115:2611,0
50CYMANEK Andrzej 1465E.K.TWARDZIEL WROCŁAWWROCŁAWM 506M 4401:55:17.00001:55:1721,100+00:27:365:2711,0
51HORDEJUK Dorota 1492USTECKA SZKOŁA BIEGANIA USBUSTKAK 306K 701:55:17.00001:55:1721,100+00:27:365:2711,0
52MALINOWSKI Marcin 1151MY LIFE MY WAYKOMORNIKIM 4019M 4501:55:19.00001:55:1921,100+00:27:385:2711,0
53RADWAŃSKI Marcin 1425ZAKRZÓWM 3020M 4601:55:28.00001:55:2821,100+00:27:475:2811,0
54SOŁTYSEK Barbara 624JUSTFEELFITCISIECK 402K 801:55:48.00001:55:4821,100+00:28:075:2910,9
55CYRAN Tadeusz 471BOHARY PALETA RUNNERSZIELONA GÓRAM 4020M 4701:56:09.00001:56:0921,100+00:28:285:3010,9
56SZYMAŃSKA Kasia 633POZNAŃK 201K 901:56:40.00001:56:4021,100+00:28:595:3110,9
57WRONA Karol 644W-PETROLGOLUBIEM 202M 4801:56:57.00001:56:5721,100+00:29:165:3210,8
58GRZYWACZ Karol 974LOLO TEAMGDYNIAM 3021M 4901:57:02.00001:57:0221,100+00:29:215:3210,8
59RATAJCZAK Konrad 765TROCHĘ JUŻ BIEGAM ;)RUMIAM 4021M 5001:57:08.00001:57:0821,100+00:29:275:3310,8
60WĘGLARZ Sławowir 962KARWIANYM 3022M 5101:57:57.00001:57:5621,100+00:30:165:3510,7
61PRZESÓR Barbara 859ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZEZINKAK 307K 1001:58:16.00001:58:1621,100+00:30:355:3610,7
62KRZEŚNIOWSKI Marcin 1294ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM 4022M 5201:58:16.00001:58:1621,100+00:30:355:3610,7
63ADAMCZYK Bernard 245MILANÓWEKM 4023M 5301:58:18.00001:58:1821,100+00:30:375:3610,7
64WIĘCKOWSKI Sebastian 565JEDLICEM 3023M 5401:58:25.00001:58:2521,100+00:30:445:3610,7
65RACINOWSKI Marcin 311SZCZECINM 4024M 5501:59:07.00001:59:0721,100+00:31:265:3810,6
66STRÓŻYK Artur 1445BARTODZIEJEM 3024M 5601:59:09.00001:59:0921,100+00:31:285:3810,6
67NIEWIADOMSKA Patrycja 1469HAJIME RUN TEAMGLIWICEK 308K 1101:59:39.00001:59:3921,100+00:31:585:4010,6
68GÓRALSKI Jarosław 736SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZM 507M 5701:59:43.00001:59:4321,100+00:32:025:4010,6
69KALISZAN Damian 934POZNAŃM 4025M 5801:59:56.00001:59:5621,100+00:32:155:4110,6
70CHWEDORCZUK Robert 1476WARSZAWAM 4026M 5901:59:58.00001:59:5821,100+00:32:175:4110,6
71WALKOWIAK Jacek 1074ZIELONA GÓRAM 4027M 6002:00:00.00002:00:0021,100+00:32:195:4110,6
72ZĄBCZYK Jakub 124KRAKÓWM 4028M 6102:00:38.00002:00:3821,100+00:32:575:4310,5
73TOBOŁA Robert 306LESZNOM 4029M 6202:00:51.00002:00:5121,100+00:33:105:4310,5
74ANTONISZYN Dariusz 434SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 508M 6302:01:00.00002:01:0021,100+00:33:195:4410,5
75HORZELA Adam 1303HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 3025M 6402:01:28.00002:01:2821,100+00:33:475:4510,4
76STOLC Ireneusz 545KASZUBSKI BIEGACZGOŁUBIEM 3026M 6502:01:29.00002:01:2921,100+00:33:485:4510,4
77KULA Adam 808SZCZECINM 3027M 6602:01:30.00002:01:3021,100+00:33:495:4510,4
78DRYMEL Sylwia 400BORGOWOK 403K 1202:02:09.00002:02:0921,100+00:34:285:4710,4
79UTRACKI Michał 1036GRUDZIĄDZM 509M 6702:02:11.00002:02:1121,100+00:34:305:4710,4
80RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 798ŚWINOUJŚCIEK 309K 1302:02:19.00002:02:1921,100+00:34:385:4710,4
81KLOS Tomasz 1108GDAŃSKM 3028M 6802:02:58.00002:02:5821,100+00:35:175:4910,3
82JARMUŻEWSKI Adam 1242TIAWARSZAWAM 4030M 6902:03:12.00002:03:1221,100+00:35:315:5010,3
83JARMUŻEWSKA Teresa 1272TIAWARSZAWAK 404K 1402:03:30.00002:03:3021,100+00:35:495:5110,3
84ZASADA Iwona 52BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 405K 1502:03:36.00002:03:3621,100+00:35:555:5110,2
85KOCHANIAK Andrzej 902PODLASKI BIMBERSOWLANYM 3029M 7002:04:05.00002:04:0521,100+00:36:245:5210,2
86FORMAS Lukasz 592SIEBOROWICEM 4031M 7102:04:33.00002:04:3321,100+00:36:525:5410,2
87ŁODYGOWSKI Hubert 977RADOMM 4032M 7202:05:00.00002:05:0021,100+00:37:195:5510,1
88PYRZAK Paweł 880WARSZAWAM 3030M 7302:05:06.00002:05:0621,100+00:37:255:5510,1
89GRZELCZYK Dawid 984RUMIAM 203M 7402:05:22.00002:05:2221,100+00:37:415:5610,1
90GAPYS Michał 1311SZCZECINM 3031M 7502:05:27.00002:05:2721,100+00:37:465:5610,1
91SŁAWSKI Arkadiusz 30MORSY KONINZARZYNM 4033M 7602:05:31.00002:05:3121,100+00:37:505:5610,1
92ZAJĄC Łukasz 1539KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM 3032M 7702:05:41.00002:05:4121,100+00:38:005:5710,1
93STĘPNIAK Lesław 280SZCZECINM 4034M 7802:05:57.00002:05:5721,100+00:38:165:5810,1
94KOŚLACZ Katarzyna 64TYCHYK 406K 1602:06:21.00002:06:2121,100+00:38:405:5910,0
95KLEŚTA Anna 727KONINK 3010K 1702:06:42.00002:06:4221,100+00:39:016:0010,0
96GRZYWACZ Marcin 910WARSZAWAM 3033M 7902:06:54.00002:06:5421,100+00:39:136:0010,0
97BUSS Jakub 897KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM 4035M 8002:07:04.00002:07:0421,100+00:39:236:0110,0
98OGRODZIŃSKI Przemysław 697SZCZECINM 3034M 8102:07:32.00002:07:3221,100+00:39:516:029,9
99MARCINEK Rafał 446MARCINEK TEAMWROCŁAWM 4036M 8202:07:36.00002:07:3621,100+00:39:556:029,9
100CHĄDZYŃSKI Marcin 233WARSZAWAM 3035M 8302:07:49.00002:07:4921,100+00:40:086:039,9
101KILANOWSKA Agnieszka 178ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK 3011K 1802:07:55.00002:07:5521,100+00:40:146:039,9
102MADEJ Anna 324UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK 3012K 1902:08:12.00002:08:1221,100+00:40:316:049,9
103WÓJCIK Łukasz 1273WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKAM 3036M 8402:08:13.00002:08:1321,100+00:40:326:049,9
104GANDZIAROWSKA Anna 877BYDGOSZCZK 202K 2002:08:42.00002:08:4221,100+00:41:016:059,8
105CZERNIACHOWSKI Artur 37BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM 4037M 8502:09:03.00002:09:0321,100+00:41:226:069,8
106GOŁĘBIEWSKI Łukasz 1365RUNTEAM NASIELSKNASIELSKM 4038M 8602:09:03.00002:09:0321,100+00:41:226:069,8
107KURKOWIAK Agnieszka 580POZNAŃK 407K 2102:09:21.00002:09:2121,100+00:41:406:079,8
108GONET Marek 1234OTMICEM 5010M 8702:09:32.00002:09:3221,100+00:41:516:089,8
109FRITZ Karol 730KONINM 4039M 8802:09:33.00002:09:3321,100+00:41:526:089,8
110ZAMARIA Jerzy 657SZCZECINM 601M 8902:10:04.00002:10:0421,100+00:42:236:099,7
111KASPRZAK Adam 442BIEGAJ Z PASJĄPUDLISZKIM 204M 9002:10:36.00002:10:3621,100+00:42:556:119,7
112MICHALSKI Mariusz 969STAWIGUDAM 5011M 9102:10:51.00002:10:5121,100+00:43:106:129,7
113GAWLIK Kinga 46ŁĘCZYCAK 3013K 2202:11:06.00002:11:0621,100+00:43:256:129,7
114KRASOWSKI Leszek 1161SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 602M 9202:13:22.00002:13:2221,100+00:45:416:199,5
115OKRÓJ Dawid 1171WARSZAWAM 3037M 9302:13:42.00002:13:4221,100+00:46:016:209,5
116WOŹNIAK Mariusz 1002GRÓJECM 4040M 9402:14:09.00002:14:0921,100+00:46:286:219,4
117MACIEJEWSKA Jolanta 466GOLENIÓWK 3014K 2302:14:10.00002:14:1021,100+00:46:296:219,4
118MOC Marzena 593POLKOWICEK 203K 2402:14:30.00002:14:3021,100+00:46:496:229,4
119WESOŁOWSKI Łukasz 873ZALESIE GÓRNEM 3038M 9502:15:20.00002:15:2021,100+00:47:396:249,4
120MIŻOŁEMSKI Patryk 1289STARGARDM 205M 9602:16:25.00002:16:2521,100+00:48:446:279,3
121GUŁA Iwona 1473BIERZÓWK 501K 2502:16:35.00002:16:3521,100+00:48:546:289,3
122FLORCZAK Zdzisław 1236WWW.FMC24.PLWROCŁAWM 603M 9702:16:35.00002:16:3521,100+00:48:546:289,3
123CZYŻ Stanisław 1232WISŁAM 3039M 9802:16:47.00002:16:4721,100+00:49:066:289,3
124CISEK Michal 462GRYFINOM 3040M 9902:17:07.00002:17:0721,100+00:49:266:299,2
125BUDZIŃSKI Zbigniew 970WARSZAWAM 4041M 10002:17:08.00002:17:0821,100+00:49:276:299,2
126KASPRZAK Maciej 317KRZEMIENIEWOM 3041M 10102:17:19.00002:17:1921,100+00:49:386:309,2
127MARCHEWKA Justyna 895URZĄD BIEGAMALCZYCEK 3015K 2602:17:50.00002:17:5021,100+00:50:096:319,2
128SZARMACH Andrzej 146PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 3042M 10202:18:23.00002:18:2321,100+00:50:426:339,1
129TAYLOR Ania 985PHENIX CITYK 204K 2702:19:36.00002:19:3621,100+00:51:556:369,1
130DOMAGAŁA Andrzej 281BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM 5012M 10302:19:51.00002:19:5121,100+00:52:106:379,1
131KOPIENIAK Agnieszka 1107BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOZNAŃK 3016K 2802:20:29.00002:20:2921,100+00:52:486:399,0
132KOZAKOWSKA Małgorzata 1443WENECJAK 408K 2902:20:32.00002:20:3221,100+00:52:516:399,0
133PURCZYŃSKA Edyta 878ŻNINK 409K 3002:20:32.00002:20:3221,100+00:52:516:399,0
134WAWRYNIUK Patryk 1464SZCZECINM 206M 10402:20:34.00002:20:3421,100+00:52:536:399,0
135SZYMAŃSKA-KOZIOŁ Monika 650EKM MORSY LUBUSKIEZIELONA GÓRAK 4010K 3102:21:25.00002:21:2521,100+00:53:446:429,0
136OWSIANOWSKI Szymon 503ŻADENSZCZECINM 4042M 10502:21:29.00002:21:2921,100+00:53:486:428,9
137GOLUSINSKI Krzysztof 1112BĘDZINOM 3043M 10602:21:59.00002:21:5921,100+00:54:186:438,9
138KRYŚCIAK Edward 1096DRUŻYNA BIEGU JOŃCAJELENIA GÓRAM 5013M 10702:22:16.00002:22:1621,100+00:54:356:448,9
139NOWAK Mariola 1043BYDGOSZCZK 4011K 3202:22:23.00002:22:2321,100+00:54:426:448,9
140DRELICHOWSKA Anna 1084WROCŁAWK 4012K 3302:22:52.00002:22:5221,100+00:55:116:468,9
141DONNER Andreas 488CITYRUNNER BERLINBERLINM 5014M 10802:23:14.00002:23:1421,100+00:55:336:478,8
142KOZIATEK Mariusz 5WARSZAWAM 4043M 10902:23:20.00002:23:2021,100+00:55:396:478,8
143GRZESZKOWIAK Bogumiła 1207NIE MAKUTNOK 502K 3402:23:28.00002:23:2821,100+00:55:476:478,8
144PODKAMINER-LEWANDOWSKA Anna 234WARSZAWAK 4013K 3502:24:02.00002:24:0221,100+00:56:216:498,8
145PIGŁA Michał 1213SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNM 3044M 11002:24:05.00002:24:0521,100+00:56:246:498,8
146DZIEKONSKI Jacek 946KONSTANCIN JEZIORNAM 604M 11102:24:33.00002:24:3321,100+00:56:526:518,8
147KALISZ Irena 183SZCZECINK 3017K 3602:24:36.00002:24:3621,100+00:56:556:518,8
148KOWALSKI Bartosz 710ŁĄCZKA TEAM LEGNICAWOLA MROKOWSKAM 4044M 11202:25:00.00002:25:0021,100+00:57:196:528,7
149ZALEWSKA Joanna 387OLSZTYNEKK 4014K 3702:25:30.00002:25:3021,100+00:57:496:538,7
150BARDZIŃSKI Robert 754ŁÓDŹM 207M 11302:26:06.00002:26:0621,100+00:58:256:558,7
151WOŁOCH Ola 1373SZCZECINK 205K 3802:26:18.00002:26:1821,100+00:58:376:568,7
152KAMSKA Małgorzata 589GLIWICEK 3018K 3902:26:58.00002:26:5821,100+00:59:176:578,6
153SUPERCZYŃSKA Aneta 771CHODZIEŻK 4015K 4002:27:08.00002:27:0821,100+00:59:276:588,6
154CHOJECKI Wojtek 252WARSZAWAM 5015M 11402:27:32.00002:27:3221,100+00:59:516:598,6
155KALITOWSKI Przemysław 82ŁÓDŹM 208M 11502:27:44.00002:27:4421,100+01:00:037:008,6
156LEWANDOWSKA Katarzyna 695PCH_RUNCHODZIEŻK 4016K 4102:28:54.00002:28:5421,100+01:01:137:038,5
157KĘSICKA-BLOCH Aneta 224SZCZECINK 3019K 4202:31:13.00002:31:1321,100+01:03:327:098,4
158SCHABEK Łukasz 568#CZELADZBIEGACZELADŹM 209M 11602:31:16.00002:31:1621,100+01:03:357:108,4
159GĄSKA Maciej 598PĘDZĄCE ŚLIMAKIGDYNIAM 4045M 11702:32:45.00002:32:4521,100+01:05:047:148,3
160PĄCZEK Weronika 287WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESUŁKOWICE ŁĘGK 206K 4302:33:26.00000:00:0021,100+01:05:457:168,3
161PAJKOWSKI Mirosław 81SL SALOS SZCZECINSZCZECINM 5016M 11802:34:18.00002:34:1821,100+01:06:377:188,2
162SIKORSKA Marcelina 15BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 4017K 4402:34:50.00002:33:2921,100+01:07:097:208,2
163MIŚKIEWICZ Andrzej 36WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM 5017M 11902:35:48.00002:35:4821,100+01:08:077:238,1
164MIŚKIEWICZ Lucyna 33WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEK 503K 4502:35:48.00002:35:4821,100+01:08:077:238,1
165PAPKA Danuta 549ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 3020K 4602:37:11.00002:37:1121,100+01:09:307:268,1
166DĘBEK Radosław 108L'ETANG LA VILLEM 3045M 12002:38:21.00002:38:2121,100+01:10:407:308,0
167BARTSCH Aleksandra 915BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK 3021K 4702:44:17.00002:44:1721,100+01:16:367:477,7
168MOTYKA Ernest 1353RADOMM 4046M 12102:45:00.00002:45:0021,100+01:17:197:497,7
169AGACIŃSKI Tadeusz 1073SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃM 5018M 12202:46:41.00002:45:4221,100+01:19:007:537,6
170KOWNACKI Arkadiusz 110WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKUWITKOWOM 5019M 12302:47:22.00002:47:2221,100+01:19:417:557,6
171KRAWCZYK Małgorzata 159BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 3022K 4802:49:25.00002:49:2521,100+01:21:448:017,5
172KÜCHLER Małgorzata 128JARBUDGDYNIAK 4018K 4902:50:04.00002:50:0421,100+01:22:238:037,4
173HELLER Zdzisław 1468HERBMARATONOW.PLKOSZALINM 605M 12402:52:14.00002:52:1421,100+01:24:338:097,4
174KOMUDA Mariusz 1455SARTORI SPORT KLUBLEGIONOWOM 4047M 12502:52:35.00002:52:3521,100+01:24:548:107,3
175OSIŃSKA Monika 1145MYSZĘCINK 3023K 5002:54:38.00002:54:3821,100+01:26:578:167,2
176SZCZEPANIAK Klaudia 4ŻERKÓWK 3024K 5102:54:40.00002:54:4021,100+01:26:598:167,2
177ZIÓŁKOWSKA Marzena 538GDYNIAK 3025K 5202:55:39.00002:55:3921,100+01:27:588:197,2
178BACHORSKA Monika 981POZNAŃK 3026K 5302:57:17.00002:57:1721,100+01:29:368:247,1
179WESOŁOWSKA Dorota 982POZNAŃK 3027K 5402:57:17.00002:57:1721,100+01:29:368:247,1
180CIUPA Wojciech 952MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM 4048M 12602:58:09.00002:58:0921,100+01:30:288:267,1
181NOWICKA Michalina 675POZNAŃK 207K 5502:59:26.00002:59:2621,100+01:31:458:307,1
182ANIELSKI Michał 1192SZCZECINM 3046M 12703:00:49.00003:00:4921,100+01:33:088:347,0
183BIGOS Grzegorz 467GRAMMIJAWORZNOM 4049M 12803:01:19.00003:01:1921,100+01:33:388:357,0
184SEŃ Agata 85SZCZECINK 3028K 5603:01:22.00003:01:2221,100+01:33:418:357,0
185BANDEL Adam 1478ŁÓDŹM 3047M 12903:08:08.00003:08:0821,100+01:40:278:546,7
186NIEMIEC Jakub 634BYTOMM 3048M 13003:14:44.00003:14:4421,100+01:47:039:136,5
187KOWALEWSKI Dariusz 953DZIADZIA-RUNBYKÓWM 5020M 13103:18:55.00003:18:5521,100+01:51:149:256,4
188KRZYMIŃSKA Maria Jolanta 782BABCIE BIEGAJĄLESZNOK 601K 5703:19:54.00003:19:5421,100+01:52:139:286,3
189FARSCHTSCHIYAN Jens 19BGFTNIDDATALM 4050M 13203:24:27.00003:24:2721,100+01:56:469:416,2
190CHUPTYŚ Adrian 424RUNDORFINACZAPLINEKM 3049M 13303:37:02.00001:48:3121,100+02:09:2110:175,8
191KOWALCZYK Anna 820DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK 4019K 5803:40:14.00003:40:1421,100+02:12:3310:265,7
192POPIELARSKA Sabina 271NIEDŹWIEDŹK 4020K 5904:31:30.00026:15:4521,100+03:03:4912:524,7
193ZYGMUNT Patryk 1004KATOWICEM 3050M 13404:32:33.00004:32:3321,100+03:04:5212:554,6
194LER Maria 1436STARGARDK 4021K 6004:40:44.00004:40:4421,100+03:13:0313:184,5
195LER Andrzej 1435STARGARDM 5021M 13505:04:54.00005:04:5421,100+03:37:1314:274,2
196SZADOWIAK Jakub 804KAMIEŃ POMORSKIM 2010M 13602:08:03.00002:08:0321,098+00:40:226:049,9
197WOŹNIECKA Karolina 810FALE LOKI KOKIBYDGOSZCZK 3029K 6101:50:30.00001:50:3021,097+00:22:495:1411,5
198MAŁECKI Artur 662STARGARDM 4051M 13702:02:46.00002:02:4621,097+00:35:055:4910,3
199SUSEL Aleksander 21MIKOŁÓWM 3051M 13802:11:53.00002:11:5321,097+00:44:126:159,6
200SOŁTYSEK Marcin 626CISIECM 4052M 13901:54:21.00001:54:2121,083+00:26:405:2511,1
201SOCHOŃ Zbigniew 1267ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4053M 14001:43:53.00001:43:5321,080+00:16:124:5512,2
202SZYMAŃSKI Michał 997KRAKÓWM 3052M 14102:23:13.00002:23:1321,078+00:55:326:478,8
203ZIELENIEWSKI Łukasz 102CIBÓRZM 2011M 14201:55:46.00001:55:4621,054+00:28:055:2910,9
204SZMEICHEL Dariusz 1130GRODZISK MAZOWIECKIM 5022M 14301:59:57.00001:59:5721,054+00:32:165:4110,5
205MARCINKOWSKI Andrzej 701POZNAŃM 4054M 14401:49:41.00001:49:4121,053+00:22:005:1211,5
206FRANKOWSKI Mariusz 541SZCZECINM 3053M 14502:02:41.00002:02:4121,053+00:35:005:4910,3
207KONSEK Jacek 723RYBNIKM 3054M 14601:58:59.00001:58:5921,048+00:31:185:3910,6
208ROSZAK Tomasz 1460NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 4055M 14702:00:08.00002:00:0821,045+00:32:275:4210,5
209CZECHOWICZ Łukasz 1241KRAKÓWM 3055M 14802:19:35.00002:19:3521,035+00:51:546:389,0
210BERNATOWICZ Karol 422REDAM 3056M 14902:09:32.00002:09:3221,019+00:41:516:099,7
211TOCHA Marzena 14191977RUMIAK 4022K 6202:18:10.00002:18:1021,018+00:50:296:349,1
212BZDUN Jacek 876WROCŁAWM 4056M 15002:15:31.00002:15:3121,015+00:47:506:269,3
213BŁAUT Agata 665BEZ KLUBUBOROWEK 4023K 6302:24:24.00002:24:2421,000+00:56:436:528,7
214SOWA Mateusz 388JW4531SZCZECINM 3057M 15101:47:42.00001:47:4220,985+00:20:015:0711,7
215KUTNIK Roman 1458KLUB BIEGACZY JYSKBIAŁA PODLASKAM 4057M 15202:11:21.00002:11:2120,985+00:43:406:159,6
216KLUCZYŃSKA Honorata 540ZABRZEK 4024K 6402:25:04.00002:25:0420,928+00:57:236:558,7
217LEPOROWSKA Anna 7922015ŚRODA WIELKOPOLSKAK 4025K 6501:53:36.00001:53:3620,924+00:25:555:2511,1
218KRÓL Hubert 906RADWANICE K. WROCŁAWIAM 4058M 15301:55:51.00001:55:5120,912+00:28:105:3210,8
219DELALICZ DE LAVAL Rafał 1173BIELAWAM 3058M 15402:23:07.00002:23:0720,803+00:55:266:528,7
220ŚWIDERSKI Wojciech 1358WROCLAWM 2012M 15502:11:18.00002:11:1820,782+00:43:376:199,5
221MRÓZEK Szymon 1162SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 2013M 15602:14:40.00002:14:4020,722+00:46:596:299,2
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
222STYRCZ Małgorzata 68BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 504K 6602:55:35.00002:55:3520,237+01:27:548:406,9
Znaleziono 222 wynik(ów)