41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁUC Andrzej 1000POLSKA RUNNING TEAMSZCZECINM 401M 101:17:20.00001:17:2021,1+00:00:003:3916,4
2VOLKOV Viktor 1735O CO BIEGAPABIANICEM 301M 201:19:07.00001:19:0721,1+00:01:473:4416,0
3TOKAREK Przemysław 1876BIEGAMBOLUBIĘ GUBINGUBINM 302M 301:20:07.00001:20:0721,1+00:02:473:4715,8
4KUCKI Kamil 1247ASFALTLOVE DZIKINARZYMM 303M 401:21:28.00001:21:2821,1+00:04:083:5115,5
5NIEPOKÓJ Patryk 384PATRYK NIEPOKÓJWROCŁAWM 402M 501:23:00.00001:23:0021,1+00:05:403:5615,3
6LEŚNIAK Mateusz 1855CHOSZCZNOM 201M 601:23:02.00001:23:0221,1+00:05:423:5615,2
7STUBIEDA Robert 115KARLINOBIEGAJBIAŁOGARDM 304M 701:25:32.00001:25:3221,1+00:08:124:0314,8
8KOMOROWSKI Tomasz 858SZCZECINM 305M 801:26:00.00001:26:0021,1+00:08:404:0414,7
9PALT Tomasz 398KATOWICEM 403M 901:26:02.00001:26:0221,1+00:08:424:0414,7
10POŁCZYŃSKI Mateusz 849POZNAŃM 202M 1001:26:27.00001:26:2721,1+00:09:074:0514,6
11STACHOWIAK Łukasz 818PIŁAM 306M 1101:27:11.00001:27:1121,1+00:09:514:0914,4
12SZEWCZYK Łukasz 1405REHAU CROSSACTIVEŚREMM 307M 1201:27:14.00001:27:1421,1+00:09:544:0814,5
13VOJAK Tamas 979ŁAZYM 308M 1301:27:40.00001:27:4021,1+00:10:204:0914,4
14ŁOJKO Michał Esteban 1035MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)DRZONKÓWM 309M 1401:27:41.00001:27:4121,1+00:10:214:0914,4
15SKRZYPKOWIAK Marcin 780(ZLDR)SZCZECINM 404M 1501:27:47.00001:27:4721,1+00:10:274:0914,4
16KOŚMIDER Mateusz 721SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 203M 1601:28:42.00001:28:4221,1+00:11:224:1214,3
17KUSZCZYK Edwin 16KEAM KOPEĆMIĘDZYRZECZM 405M 1701:29:11.00001:29:1121,1+00:11:514:1314,2
18WOLANT Sylwester 967SPEEDTEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM 406M 1801:29:16.00001:29:1621,1+00:11:564:1314,2
19DYCZYŃSKI Leszek 452KU PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY 12 BZSZCZECINM 3010M 1901:30:57.00001:30:5721,1+00:13:374:1813,9
20KOBYŁECKI Mateusz 427DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ?SKARŻYSKO-KAMIENNAM 204M 2001:31:28.00001:31:2821,1+00:14:084:2013,8
21KIDA Rafał 433SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM 3011M 2101:31:29.00001:31:2921,1+00:14:094:2013,8
22CZABAJ Jacek 775KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM 501M 2201:31:33.00001:31:3321,1+00:14:134:2013,8
23WÓJTOWICZ Przemysław 430OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3012M 2301:31:35.00001:31:3521,1+00:14:154:2113,8
24SZYMCZAK Jacek 368KB GMINA CZARNKÓWŚMIESZKOWOM 407M 2401:31:36.00001:31:3621,1+00:14:164:2013,8
25SROKA Adam 378KB GMINA CZARNKÓWKUŹNICA CZARNKOWSKAM 3013M 2501:31:37.00001:31:3721,1+00:14:174:2013,8
26MARKOWSKI Dariusz 1206BBL GUBINGUBINM 205M 2601:31:37.00001:31:3721,1+00:14:174:2013,8
27TUMIEL Daniel 1671CALCATERRA SPORTROMAM 408M 2701:31:53.00001:31:5321,1+00:14:334:2113,8
28FURMAŃSKI Marcin 41ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 3014M 2801:31:56.00001:31:5621,1+00:14:364:2113,8
29GÓRNIAK Przemek 158612 BZ „KU CZCI PAMIĘCI”STARGARDM 206M 2901:32:30.00001:32:3021,1+00:15:104:2313,7
30BŁASZCZYK Robert 1817BIEGAM SOBIEALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM 409M 3001:32:48.00001:32:4821,1+00:15:284:2313,6
31PIĘTKA Maciej 1808NIEMODLINM 3015M 3101:32:54.00001:32:5421,1+00:15:344:2413,6
32KONIOR Artur 194NOWOGARDM 4010M 3201:32:57.00001:32:5721,1+00:15:374:2413,6
33KRENN Peter 523DIE KOCHANILESRORSCHACHERBERGM 3016M 3301:32:59.00001:32:5921,1+00:15:394:2413,6
34BZURA Jacek 734WARSZAWAM 4011M 3401:33:08.00001:33:0821,1+00:15:484:2413,6
35GAJEK Ireneusz 1245ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 4012M 3501:33:20.00001:33:2021,1+00:16:004:2513,5
36MANDZIEJ Marek 1414DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM 3017M 3601:33:26.00001:33:2621,1+00:16:064:2513,5
37CHRAPCZYŃSKI Krystian 1248GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHBOGUSZÓW-GORCEM 4013M 3701:33:31.00001:33:3121,1+00:16:114:2813,4
38KOWALSKI Tomasz 73512BZ "KU CZCI PAMIĘCI"DĘBNOM 3018M 3801:33:32.00001:33:3221,1+00:16:124:2613,5
39ZYCHLA Grzegorz 1813SU 07BYTOMM 3019M 3901:33:35.00001:33:3521,1+00:16:154:2813,4
40MAJEWSKI Krystian 1340RUNEDAGDYNIAM 3020M 4001:34:00.00001:34:0021,1+00:16:404:2713,5
41ZALEWSKI Maciej 926SZCZECINM 4014M 4101:34:12.00001:34:1221,1+00:16:524:2713,4
42PAPIERAK Wojciech 1620WIĄCZYŃ DOLNYM 502M 4201:34:27.00001:34:2721,1+00:17:074:2813,4
43KRÓLEWIAK Rafał 1870SZCZECINM 207M 4301:34:50.00001:34:5021,1+00:17:304:2913,3
44STRÓŻYŃSKI Daniel 795WOŁÓW BIEGAWOŁÓWM 4015M 4401:34:51.00001:34:5121,1+00:17:314:3113,2
45BULSA Dariusz 916RZESZÓWM 4016M 4501:35:26.00001:35:2621,1+00:18:064:3113,3
46JASTAK Paweł 669SZCZECINM 3021M 4601:36:07.00001:36:0721,1+00:18:474:3313,2
47KALINOWSKI Daniel 1518MOSKORZYNM 4017M 4701:36:14.00001:36:1421,1+00:18:544:3313,2
48PROBIERZ Paweł 9301LIGATRITEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4018M 4801:36:16.00001:36:1621,1+00:18:564:3313,2
49RUSIN Adrian 603WARSZAWAM 208M 4901:36:24.00001:36:2421,1+00:19:044:3413,1
50KUBIAK Piotr 1397MARYSIAKTEAMZIELONA GÓRAM 4019M 5001:36:33.00001:36:3321,1+00:19:134:3413,1
51HEYKA Jarosław 464LĘBORKM 4020M 5101:36:42.00001:36:4221,1+00:19:224:3413,1
52MICHLEWICZ Krzysiek 1297WARSZAWAM 3022M 5201:36:48.00001:36:4821,1+00:19:284:3513,1
53SULOWSKI Marcin 833SZCZECINM 4021M 5301:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3513,1
54WILK Dariusz 699MIEJSCE KŁODNICKIEKĘDZIERZYN-KOŹLEM 4022M 5401:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3513,1
55POLLAK Dusan 257HQ MNC NESZCZECINM 4023M 5501:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3613,0
56ANDRZEJCZAK Roman 871SZCZECINM 503M 5601:37:05.00001:37:0521,1+00:19:454:3613,0
57ZWIRUK Karol 293WARSZAWAM 4024M 5701:37:36.00001:37:3621,1+00:20:164:3713,0
58OLEJNIK Rafał 337WATAHA TEAMCHORZÓWM 4025M 5801:37:50.00001:37:5021,1+00:20:304:3812,9
59SZCZEPAŃSKI Adam 1220KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 3023M 5901:38:08.00001:38:0821,1+00:20:484:3912,9
60DUCHIŃSKI Wojciech 1372OSIELSKOOSIELSKOM 504M 6001:38:23.00001:38:2321,1+00:21:034:3912,9
61SMOLIŃSKI Marek 1053GDAŃSKM 3024M 6101:38:29.00001:38:2921,1+00:21:094:4212,7
62ŻYTOWIECKI Dawid 1342RYPINM 3025M 6201:38:59.00001:38:5921,1+00:21:394:4112,8
63UTECHT Sławomir 574JANOWIEC WIELKOPOLSKIM 3026M 6301:39:03.00001:39:0321,1+00:21:434:4112,8
64RÓZGA Grzegorz 829TEAM TERMINATORUNWAŁCZM 209M 6401:39:08.00001:39:0821,1+00:21:484:4112,8
65STADNIK Maciej 653SZCZECINM 2010M 6501:39:13.00001:39:1321,1+00:21:534:4212,8
66JANUSZ Żywicki 1349KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 505M 6601:39:13.00001:39:1321,1+00:21:534:4212,8
67PASIERSKI Mateusz 423ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMWROCŁAWM 3027M 6701:39:13.00001:39:1321,1+00:21:534:4212,8
68URBAŃSKI Paweł 1506KERK PALM IS TEAMWARSZAWAM 506M 6801:39:17.00001:39:1721,1+00:21:574:4212,7
69KONIOR Michal 1466SZCZECINM 3028M 6901:39:18.00001:39:1821,1+00:21:584:4212,7
70LASKOWSKI Marcin 1457MAD RUNNERSKŁODZKOM 3029M 7001:39:19.00001:39:1921,1+00:21:594:4212,7
71NADROWSKI Kamil 60BEŁCHATÓWM 3030M 7101:39:25.00001:39:2521,1+00:22:054:4212,7
72NIEWĘGŁOWSKI Arkadiusz 1166KRAKÓWM 2011M 7201:39:28.00001:39:2821,1+00:22:084:4212,7
73NIEWIADOMSKI Paweł 43GRYFICEM 3031M 7301:39:31.00001:39:3121,1+00:22:114:4212,7
74MAŚLANY Mariusz 1513ELEKTROMETAL ENERGETYKAWARSZAWAM 4026M 7401:39:36.00001:39:3621,1+00:22:164:4312,7
75STOLORZ Wojciech 590IMIELIN BIEGAMYSŁOWICEM 3032M 7501:39:37.00001:39:3721,1+00:22:174:4312,7
76SITEK Dariusz 1299PUSZCZYKOWO/KGB MOSINAPUSZCZYKOWOM 4027M 7601:39:43.00001:39:4321,1+00:22:234:4412,6
77KOPEĆ Mirosław 313WATAHAKRAKÓWM 4028M 7701:39:47.00001:39:4721,1+00:22:274:4312,7
78STYPUŁA Krystian 1240SZCZECINM 4029M 7801:39:55.00001:39:5521,1+00:22:354:4412,7
79KOPCZYŃSKI Marcin 1058SYCOWICE BIEGIEMSYCOWICEM 3033M 7901:40:01.00001:40:0121,1+00:22:414:4412,7
80BUDA Krzysztof 1088WROCŁAWM 507M 8001:40:02.00001:40:0221,1+00:22:424:4412,7
81KOZAK Krzysztof 267STRZELNOM 508M 8101:40:14.00001:40:1421,1+00:22:544:4512,6
82MANTUR Paweł 173SZCZECINM 3034M 8201:40:18.00001:40:1821,1+00:22:584:4612,6
83SANTAREK Wojciech 1698SZCZECINM 4030M 8301:40:24.00001:40:2421,1+00:23:044:4512,6
84SKRZYPCZAK Jakub 1113KRAKÓWM 2012M 8401:40:24.00001:40:2421,1+00:23:044:4512,6
85CZEPIELEWSKI Sławomir 163WAŁEKTEAMSZCZECINSZCZECINM 4031M 8501:40:27.00001:40:2721,1+00:23:074:4512,6
86DRYGAS Rafal 474NORWICHM 3035M 8601:40:37.00001:40:3721,1+00:23:174:4612,6
87WAIS Mariusz 1520WARSZAWAM 3036M 8701:40:40.00001:40:4021,1+00:23:204:4612,5
88KRASICKI Michał 1252RUNNIN_GYMRAWICZM 4032M 8801:40:43.00001:40:4321,1+00:23:234:4612,6
89LARSEN Jack 1479KORSØRM 3037M 8901:40:44.00001:40:4421,1+00:23:244:4612,6
90BAŁACHOWSKI Tomasz 443UKS-T VICTORIA CHOJNACHOJNAM 509M 9001:40:51.00001:40:5121,1+00:23:314:4612,6
91ROMSKI ORZECH Romek 1859FUNDACJA GENERACJA - DAWCY ŻYCIASZCZECINM 4033M 9101:40:54.00001:40:5421,1+00:23:344:4612,5
92FILIPIAK Adam 631ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM 3038M 9201:40:57.00001:40:5721,1+00:23:374:4712,5
93KANDYBOWICZ Kamil 1109SZCZECINM 2013M 9301:41:00.00001:41:0021,1+00:23:404:4712,5
94PIOTROWSKI Bogdan 600WARSZAWAM 3039M 9401:41:00.00001:41:0021,1+00:23:404:4712,5
95WIERBIŁOWICZ Dariusz 949WARSZAWAM 4034M 9501:41:01.00001:41:0121,1+00:23:414:4912,5
96SEIFERT Mariusz 346ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 3040M 9601:41:13.00001:41:1321,1+00:23:534:4712,5
97NIEDOBA Oliwier 278SITNOM 2014M 9701:41:13.00001:41:1321,1+00:23:534:4712,5
98GRZESIK Paweł 8281993WARSZAWAM 2015M 9801:41:20.00001:41:2021,1+00:24:004:4812,5
99HAWRON Agnieszka 10WROCŁAWK 401K 101:41:22.00001:41:2221,1+00:24:024:4812,5
100WOJCIECHOWSKI Dariusz 1429KRAKOWIAK ULTRA TEAM / I-SPORTKROSNOM 4035M 9901:41:24.00001:41:2421,1+00:24:044:4812,5
101STWORA Robert 1382ZUW DEL KOSZALINKOSZALINM 3041M 10001:41:26.00001:41:2621,1+00:24:064:4812,5
102CHWARŚCIANEK Bolesław 1529KB GMINA CZARNKOWCZARNKÓWM 601M 10101:41:27.00001:41:2721,1+00:24:074:4812,5
103DROBYSZEWSKI Krzysztof 1090TORUŃM 3042M 10201:41:28.00001:41:2821,1+00:24:084:4812,5
104MARCZAK Krzysztof 1632STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 2016M 10301:41:29.00001:41:2921,1+00:24:094:4812,5
105BIELAK Tomasz 480JABŁONNAM 3043M 10401:41:31.00001:41:3121,1+00:24:114:4812,5
106SURDACKA Ewa 164KRAŚNIK BIEGAKRAŚNIKK 501K 201:41:36.00001:41:3621,1+00:24:164:5012,4
107WANATOWSKI Dariusz 1692ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM 4036M 10501:41:37.00001:41:3721,1+00:24:174:4812,5
108URBASIK Mariusz 305AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM 5010M 10601:41:43.00001:41:4321,1+00:24:234:4912,4
109PIETRAS Piotr 773SZCZECINM 4037M 10701:41:45.00001:41:4521,1+00:24:254:4912,4
110MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM 4038M 10801:41:45.00001:41:4521,1+00:24:254:4912,4
111PODBIELSKI Mariusz 542PRUSZKÓWM 4039M 10901:41:46.00001:41:4621,1+00:24:264:4912,4
112PAWLAK Marek 1687SZCZECINM 3044M 11001:41:46.00001:41:4621,1+00:24:264:4912,4
113WEBER Paweł 1410REHAU CROSSACTIVEPSARSKIEM 4040M 11101:41:54.00001:41:5421,1+00:24:344:4912,4
114GORZKIEWICZ Patrycja 535WARSZAWAK 402K 301:41:57.00001:41:5721,1+00:24:374:4912,4
115SKUMIAŁ Oskar 1619USB USTKAUSTKAM 3045M 11201:42:06.00001:42:0621,1+00:24:464:5012,4
116TYSZUK Artur 907POLSKA RUNNING TEAMNOWY JORKM 3046M 11301:42:07.00001:42:0721,1+00:24:474:5112,3
117DORNIAK Karol 1868BECKENHAMM 3047M 11401:42:08.00001:42:0821,1+00:24:484:5212,3
118CZAJKA Bartosz 1172GNIEZNOM 4041M 11501:42:09.00001:42:0921,1+00:24:494:5012,4
119KUCHTA Piotr 1198KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 3048M 11601:42:11.00001:42:1121,1+00:24:514:5012,4
120PRZYTARSKI Łukasz 1798SZCZECINM 4042M 11701:42:16.00001:42:1621,1+00:24:564:5012,4
121BARTELA Łukasz 1598TEAMOCHALWIERUSZÓWM 3049M 11801:42:24.00001:42:2421,1+00:25:044:5112,4
122MŁYNARCZYK Tatiana 1882K 301K 401:42:26.00001:42:2621,1+00:25:064:5112,4
123BURZYŃSKI Przemysław 694SZCZECINM 4043M 11901:42:31.00001:42:3121,1+00:25:114:5112,3
124MACHERA Rafał 404KONIECPOLM 2017M 12001:42:40.00001:42:4021,1+00:25:204:5112,3
125PTAK Marcin 1347DOMASZCZYNM 4044M 12101:42:40.00001:42:4021,1+00:25:204:5112,3
126GRACZYK Tomasz 223SLONSKM 3050M 12201:42:41.00001:42:4121,1+00:25:214:5112,3
127ROJEWSKI Wojciech 1694MOJE BIEGOWE HIMALAJELUZINOM 3051M 12301:42:43.00001:42:4321,1+00:25:234:5212,3
128PĘKAŁA Piotr 89SP MANOWOKOSZALINM 4045M 12401:42:44.00001:42:4421,1+00:25:244:5212,3
129MIROWSKI Zbigniew 1068NIEMODLINM 5011M 12501:42:44.00001:42:4421,1+00:25:244:5212,3
130KOŁODZIEJCZYK Marcin 604TYCHYM 3052M 12601:42:47.00001:42:4721,1+00:25:274:5212,3
131MAJEK Krzysztof 1017AUGUSTEAMKATOWICEM 4046M 12701:42:54.00001:42:5421,1+00:25:344:5212,3
132ROMANOWICZ Piotr 579OLD SPARTANGDAŃSKM 4047M 12801:42:57.00001:42:5721,1+00:25:374:5212,3
133GWIAZDA Sebastian 811SZPROTAWAM 2018M 12901:43:00.00001:43:0021,1+00:25:404:5212,3
134SOCHOŃ Zbigniew 1267ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4048M 13001:43:01.00001:43:0121,1+00:25:414:5212,3
135BARTEL Piotr 1525ÅLESUNDM 3053M 13101:43:03.00001:43:0321,1+00:25:434:5312,3
136DAWIDOWICZ Tomasz 1049TODA MEBLEPOZNAŃM 3054M 13201:43:04.00001:43:0421,1+00:25:444:5312,3
137TWAROGAL Kamil 215WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 2019M 13301:43:04.00001:43:0421,1+00:25:444:5312,3
138PACHULSKI Dariusz 1309AMATORM 5012M 13401:43:07.00001:43:0721,1+00:25:474:5312,3
139WOJAKOWSKI Krzysztof 1415K&K RUNZABRZEM 4049M 13501:43:08.00001:43:0821,1+00:25:484:5312,3
140BLIZNA Rafał 1656TRZCIŃSKO-ZDRÓJM 3055M 13601:43:09.00001:43:0921,1+00:25:494:5312,3
141KRZEMIŃSKI Mariusz 882ZG RUNLUBINM 3056M 13701:43:10.00001:43:1021,1+00:25:504:5312,3
142STALKA Przemek 242SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 4050M 13801:43:16.00001:43:1621,1+00:25:564:5312,3
143PAWLAK Jarosław 1093ŁÓDŹM 5013M 13901:43:19.00001:43:1921,1+00:25:594:5612,1
144NADOLNY Przemysław 497PARKRUN SZCZECIN / HOŻA TEAMSZCZECINM 4051M 14001:43:23.00001:43:2321,1+00:26:035:0211,9
145SIKORA Szymon 15651990GARDNOM 2020M 14101:43:24.00001:43:2421,1+00:26:044:5412,2
146BREWINSKI Sylwester 569WŁADYSLAWOW BIELAWSKIM 4052M 14201:43:25.00001:43:2521,1+00:26:054:5412,2
147ZBĄSKI Krzesimir 1116OŁAWAM 3057M 14301:43:26.00001:43:2621,1+00:26:064:5412,2
148KOLENDA Krzysztof 1589220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM 4053M 14401:43:26.00001:43:2621,1+00:26:064:5412,2
149IGNASIAK Krzysztof 655MANIEWOM 4054M 14501:43:27.00001:43:2721,1+00:26:074:5412,2
150MASEWICZ Grzegorz 359KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPM 3058M 14601:43:39.00001:43:3921,1+00:26:194:5412,2
151ROGALSKI Marcin 80VOCALIS SZCZECINSZCZECINM 5014M 14701:43:41.00001:43:4121,1+00:26:214:5612,2
152SCHMIDT Jacek 1828ŻW- SZCZECINSZCZECINM 5015M 14801:43:44.00001:43:4421,1+00:26:244:5412,2
153POLACKI Rafał 329POZNAŃPOZNAŃM 5016M 14901:43:49.00001:43:4921,1+00:26:294:5512,2
154WOLFRAM Dawid 999KASGDYNIAM 3059M 15001:43:55.00001:43:5521,1+00:26:354:5512,2
155PROKOPIUK Jarosław 1219PROCAR GDYNIAGDYNIAM 5017M 15101:43:56.00001:43:5621,1+00:26:364:5512,2
156GAJEWSKI Mariusz 338SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 4055M 15201:43:58.00001:43:5821,1+00:26:384:5612,2
157WAWRZYNIAK Paweł 396RUNNER'S POWERŚREMM 3060M 15301:43:59.00001:43:5921,1+00:26:394:5512,2
158RYCHTER Magdalena 285SOPOTK 302K 501:44:03.00001:44:0321,1+00:26:434:5512,2
159KORDELA Marcin 712SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DOSZCZECINM 3061M 15401:44:05.00001:44:0521,1+00:26:454:5512,2
160ROSIECKI Marcin 740BYKÓWM 4056M 15501:44:05.00001:44:0521,1+00:26:454:5512,2
161SAWIŃSKI Łukasz 914TRAWERS TEAM NAKŁOSTUDZIENKIM 2021M 15601:44:11.00001:44:1121,1+00:26:514:5612,2
162BYLINA Piotr 220WWW.BOKSWPOLSCE.PLBRZOZOWIECM 3062M 15701:44:11.00001:44:1121,1+00:26:514:5612,2
163KACPRZAK Sławek 206RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWM 4057M 15801:44:15.00001:44:1521,1+00:26:554:5612,1
164SAWICKI Oskar 1009SZCZECINM 2022M 15901:44:16.00001:44:1621,1+00:26:564:5612,1
165ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1654GLIWICEM 5018M 16001:44:16.00001:44:1621,1+00:26:564:5612,1
166LNIANY Beniamin 554POBIEGA(L)NIANYRUDA ŚLĄSKAM 4058M 16101:44:19.00001:44:1921,1+00:26:594:5612,1
167FURMANIUK Jaromir 481SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOZNAŃM 4059M 16201:44:21.00001:44:2121,1+00:27:014:5612,1
168OLEJNICZAK Kamil 282KUTNOM 2023M 16301:44:25.00001:44:2521,1+00:27:054:5612,1
169OLEJNIK Wojciech 1642STRZELCE KRAJEŃSKIEM 2024M 16401:44:33.00001:44:3321,1+00:27:134:5712,1
170LANGIEWICZ Jacek 475MKJ POLICEPOLICEM 602M 16501:44:42.00001:44:4221,1+00:27:224:5712,1
171PTAK Dariusz 1556PKO BPMIĘDZYBÓRZM 4060M 16601:44:43.00001:44:4321,1+00:27:234:5712,1
172PANUS Peter 1467NETTETALM 4061M 16701:44:54.00001:44:5421,1+00:27:344:5812,1
173HARNIK Mirek 1028HAJIME RUN TEAMKRAKÓWM 4062M 16801:44:59.00001:44:5921,1+00:27:394:5812,1
174KĄDYS Marcin 1793TRIGYMSZCZECINM 4063M 16901:45:05.00001:45:0521,1+00:27:454:5812,0
175ŻBIKOWSKI Tomasz 1034POZNAŃM 4064M 17001:45:06.00001:45:0621,1+00:27:464:5812,0
176GÓRNIAK Dariusz 1585JĘCZYDÓŁM 5019M 17101:45:08.00001:45:0821,1+00:27:484:5812,0
177NIEDZIELSKA Karolina 1416WARSZAWAK 201K 601:45:16.00001:45:1621,1+00:27:564:5912,0
178LASOTA Mateusz 1789FEEL THE GRAVELRZESZÓWM 3063M 17201:45:18.00001:45:1821,1+00:27:584:5912,0
179BOŃCZEK Michał 705LESZNOM 4065M 17301:45:20.00001:45:2021,1+00:28:004:5912,0
180ŻYŁA Bartłomiej 415RZESZÓWM 3064M 17401:45:21.00001:45:2121,1+00:28:014:5912,0
181BYSTRY Grzegorz 484KS LENIWIECBARANÓWM 4066M 17501:45:38.00001:45:3821,1+00:28:185:0012,0
182PRZYBYLSKI Tomasz 546WITASZYCEM 3065M 17601:45:39.00001:45:3921,1+00:28:195:0112,0
183JANKA Joanna 1582BRAKK 403K 701:45:41.00001:45:4121,1+00:28:215:0012,0
184ZAJĄC Adam 613LESZNOWOLAM 3066M 17701:45:42.00001:45:4221,1+00:28:225:0012,0
185MARIN Dmytro 1690FAMILYRUNCLUBBIELSKO-BIAŁAM 4067M 17801:45:47.00001:45:4721,1+00:28:275:0012,0
186MUCHARSKI Tomasz 1160SZCZECINM 2025M 17901:45:51.00001:45:5121,1+00:28:315:0012,0
187KĄDZIOŁKA Artur 1364DOCHODZIMY W 2H :-)WROCŁAWM 3067M 18001:45:51.00001:45:5121,1+00:28:315:0012,0
188GWIŻDŻ Grzegorz 1799RZESZÓWM 3068M 18101:45:54.00001:45:5421,1+00:28:345:0112,0
189DUDZIŃSKI Piotr 1689RZESZÓWM 3069M 18201:45:59.00001:45:5921,1+00:28:395:0111,9
190KAWUCHA Mirosław 1203KRS FORMOZAGDYNIAM 5020M 18301:46:00.00001:46:0021,1+00:28:405:0111,9
191PARUSZEWSKI Robert 1270BOJANO BIEGAGDYNIAM 3070M 18401:46:01.00001:46:0121,1+00:28:415:0111,9
192DRĄŻKOWSKI Piotr 903PRZYSIEKM 5021M 18501:46:01.00001:46:0121,1+00:28:415:0211,9
193KURAS Justyna 711PEKABEX PREF S.APOZNAŃK 202K 801:46:08.00001:46:0821,1+00:28:485:0111,9
194SKRZYPCZYŃSKI Marcin 986ZIELONA GÓRAM 4068M 18601:46:10.00001:46:1021,1+00:28:505:0111,9
195RYBANIEC Marcin 1091KRAKÓWM 3071M 18701:46:11.00001:46:1121,1+00:28:515:0111,9
196SŁODOWSKI Paweł 1208JELENIA GÓRAM 3072M 18801:46:11.00001:46:1121,1+00:28:515:0111,9
197ZDUN Grzegorz 1782#RUNNINGTEAM83LUBLINM 3073M 18901:46:12.00001:46:1221,1+00:28:525:0111,9
198MURYN Bartłomiej 1082SBG PODBIEGKRAKÓWM 4069M 19001:46:13.00001:46:1321,1+00:28:535:0211,9
199STRÓŻYK Piotrek 1398GRODZISK MAZOWIECKIM 4070M 19101:46:22.00001:46:2221,1+00:29:025:0211,9
200FELIKSIAK Sławomir 801POZNAŃM 5022M 19201:46:23.00001:46:2321,1+00:29:035:0211,9
201WILCZEWSKA Agnieszka 498KKP SŁUPCZANKASTRZAŁKOWOK 303K 901:46:28.00001:46:2821,1+00:29:085:0211,9
202ZIELONKA Witold 1330TUP TUP POZNAŃPOZNAŃM 4071M 19301:46:29.00001:46:2921,1+00:29:095:0211,9
203MARKS Maciej 516STOWARZYSZENIE DOŁUJE KOŚCINODOŁUJEM 4072M 19401:46:34.00001:46:3421,1+00:29:145:0311,9
204KAMIŃSKI Marcin 94WQRW_TEAM POMORZESMOŁDZINOM 4073M 19501:46:37.00001:46:3721,1+00:29:175:0311,9
205WALCZAK Tadeusz 447POLICEM 5023M 19601:46:39.00001:46:3921,1+00:29:195:0311,9
206GRZONKA Maciej 1884GDAŃSKM 3074M 19701:46:43.00001:46:4321,1+00:29:235:0311,9
207TORZECKI Jarosław 151KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNM 3075M 19801:46:51.00001:46:5121,1+00:29:315:0311,8
208SZYMAREK Bartosz 1029SMASHING PĄPKINSWROCLAWM 3076M 19901:46:53.00001:46:5321,1+00:29:335:0311,8
209TOMALAK Marcin 314WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 4074M 20001:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0411,8
210KANICKI Marcin 1514STARGARDM 4075M 20101:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0511,8
211SZMAJDOWICZ Paweł 881FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM 4076M 20201:46:58.00001:46:5821,1+00:29:385:0411,8
212WAPINSKI Maciej 1326PSEWARSZAWAM 3077M 20301:47:04.00001:47:0421,1+00:29:445:0411,8
213DĄBEK Kamil 917POZNAŃM 2026M 20401:47:09.00001:47:0921,1+00:29:495:0411,8
214GUZ Artur 1428LIVE LOVE RUNRUMIAM 4077M 20501:47:10.00001:47:1021,1+00:29:505:0411,8
215CHMIELEWSKI Paweł 821WARSZAWAM 4078M 20601:47:19.00001:47:1921,1+00:29:595:0511,8
216SZEWCZYK Rafał 1156VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM 4079M 20701:47:25.00001:47:2521,1+00:30:055:0511,8
217KUNKA Andrzej 687KOLUSZKIM 4080M 20801:47:28.00001:47:2821,1+00:30:085:0511,8
218MAJDA Bogusław 1590NYSAM 5024M 20901:47:28.00001:47:2821,1+00:30:085:0511,8
219POLSKA Irek 496LĘBORKM 4081M 21001:47:29.00001:47:2921,1+00:30:095:0511,8
220SADOWSKI Marek 1124MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAM 5025M 21101:47:33.00001:47:3321,1+00:30:135:0511,8
221SZYSZKA Konrad 437WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 3078M 21201:47:42.00001:47:4221,1+00:30:225:0611,8
222SOWA Mateusz 388JW4531SZCZECINM 3079M 21301:47:42.00001:47:4221,1+00:30:225:0711,7
223ZYBER Maciej 1688PEEK TEAMPIŁAM 3080M 21401:47:43.00001:47:4321,1+00:30:235:0611,8
224WŁODARCZYK Piotr 1719SIEDLISKOM 4082M 21501:47:44.00001:47:4421,1+00:30:245:0911,6
225TOMALA Szymon 706JERZY FRANEKROKIETNICAM 3081M 21601:47:47.00001:47:4721,1+00:30:275:0611,7
226BIAŁEK Jarosław 416ZABIEGANI OLSZTYNOLSZTYNM 4083M 21701:47:48.00001:47:4821,1+00:30:285:0611,7
227KITA Leszek 1495PROGDAR MARATHON TEAMGOLENIÓWM 4084M 21801:47:50.00001:47:5021,1+00:30:305:0711,7
228JÓZEFOWSKI Tomasz 733ŚWIEBODZINM 4085M 21901:47:52.00001:47:5221,1+00:30:325:0611,7
229CHAŃKO Roman 1393SZCZECINM 4086M 22001:47:56.00001:47:5621,1+00:30:365:0611,7
230TOPOREK Przemysław 371SZCZECINM 3082M 22101:48:01.00001:48:0121,1+00:30:415:0711,7
231JUDKIEWICZ Piotr 6271972WOLINM 4087M 22201:48:06.00001:48:0621,1+00:30:465:0711,7
232KRIEDEMANN Guido 1135KNAK - RUNNERSBRAUNSCHWEIGM 3083M 22301:48:07.00001:48:0721,1+00:30:475:0711,7
233PACZKOWSKA Joanna 325TORZYMK 404K 1001:48:13.00001:48:1321,1+00:30:535:0711,7
234PAWLOWSKI Tomasz 491SZCZECINM 3084M 22401:48:14.00001:48:1421,1+00:30:545:0911,6
235MYSLIWIEC Pawel 1400POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONM 4088M 22501:48:16.00001:48:1621,1+00:30:565:0711,7
236RACHMACIEJ Krzysztof 702KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 4089M 22601:48:24.00001:48:2421,1+00:31:045:0811,7
237STALMACH Damian 803LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM 4090M 22701:48:25.00001:48:2521,1+00:31:055:0811,7
238BARTOSIK Maciej 1412BARLINEKM 3085M 22801:48:26.00001:48:2621,1+00:31:065:0811,7
239RYNDAK Lukasz 1794POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 3086M 22901:48:31.00001:48:3121,1+00:31:115:0811,7
240NIEDZIELA Rafał 1041WROCŁAWM 4091M 23001:48:33.00001:48:3321,1+00:31:135:0911,6
241RUDŹKO Wojciech 457WEJHEROWOM 5026M 23101:48:36.00001:48:3621,1+00:31:165:0811,7
242KLASSA Mateusz 1776MEYN TEAMLĘBORKM 2027M 23201:48:37.00001:48:3721,1+00:31:175:0811,7
243NIPARKO Bartosz 678DĘBNOM 3087M 23301:48:38.00001:48:3821,1+00:31:185:0811,7
244KAŁAMUCKI Grzegorz 737ANKATYCHYM 4092M 23401:48:41.00001:48:4121,1+00:31:215:0911,6
245PACZKA Michał 619GLIWICEGLIWICEM 5027M 23501:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:0911,6
246TARCZOŃ Antoni 1224AMATOR BIEGANIATARNÓWM 5028M 23601:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:0911,6
247BIELECKI Wojciech 132OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3088M 23701:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:1111,6
248KUŹMA Krzysztof 1274SKÓRZECM 4093M 23801:48:48.00001:48:4821,1+00:31:285:0911,6
249JANUSZEWSKI Grzegorz 638DHL RUN CLUBBYTOMM 4094M 23901:48:49.00001:48:4921,1+00:31:295:0911,6
250SWAT-BODAK Agnieszka 149PRZEMKÓWK 405K 1101:48:52.00001:48:5221,1+00:31:325:0911,6
251ZIOBRO Tomasz 887KROSNO MIASTO SZKŁAKROSNOM 4095M 24001:48:53.00001:48:5321,1+00:31:335:0911,6
252SZYMAŃSKI Robert 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM 4096M 24101:48:56.00001:48:5621,1+00:31:365:0911,6
253WIERDAK Joanna 1768POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONK 406K 1201:49:00.00001:49:0021,1+00:31:405:0911,6
254TRZEŚNIEWSKA Grażyna 1695SZYDŁOWIECK 407K 1301:49:01.00001:49:0121,1+00:31:415:1011,6
255PODLECKI Andrzej 686BRANIEWOM 3089M 24201:49:04.00001:49:0421,1+00:31:445:1011,6
256WESOŁOWSKI Marcin 939SADLNOM 3090M 24301:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
257SZYMAŃSKI Piotr 385ROSNOWOM 4097M 24401:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
258TARASIEWICZ Mateusz 1867WIRWARSZAWAM 3091M 24501:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
259KOZŁOWSKI Grzegorz 373NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 3092M 24601:49:06.00001:49:0621,1+00:31:465:1011,6
260SZYMAŃSKI Adam 1858WOSIR WYSZKÓWWYSZKÓWM 4098M 24701:49:06.00001:49:0621,1+00:31:465:1011,6
261JUSTYŃSKI Andrzej 1254SZCZECINM 3093M 24801:49:08.00001:49:0821,1+00:31:485:1011,6
262PAŁASZEWSKA Karolina 321KOŁOBRZEGK 203K 1401:49:09.00001:49:0921,1+00:31:495:1011,6
263WIECHA Sebastian 1378CHUDOBAM 3094M 24901:49:13.00001:49:1321,1+00:31:535:1011,6
264WARDZIAK Mateusz 704GORZÓW WIELKOPOLSKIM 2028M 25001:49:15.00001:49:1521,1+00:31:555:1011,6
265KUFEL Marcin 870BREL IISZCZECINM 4099M 25101:49:17.00001:49:1721,1+00:31:575:1211,5
266CEGLARZ Radek 1370PIASEKM 40100M 25201:49:18.00001:49:1821,1+00:31:585:1011,6
267WITKOWSKI Jarosław 1278RUN INVESTMENT LIFEMARKOWICEM 40101M 25301:49:20.00001:49:2021,1+00:32:005:1011,6
268MOSUREK Grzegorz 250SMOK WAWELSKIKRAKÓWM 40102M 25401:49:20.00001:49:2021,1+00:32:005:1011,6
269KOMSTA Rafał 783POLICEM 3095M 25501:49:21.00001:49:2121,1+00:32:015:1011,6
270KALINOWSKA Justyna 1287ROJEWOK 304K 1501:49:24.00001:49:2421,1+00:32:045:1111,6
271KUBIAK Kacper 1606ALMARK LESZNOPAWŁOWICEM 2029M 25601:49:26.00001:49:2621,1+00:32:065:1111,6
272WOŁOSIK Dominik 292DOMINIK WOŁOSIKBIAŁYSTOKM 3096M 25701:49:27.00001:49:2721,1+00:32:075:1111,6
273PTAK Michał 1239J3 TRIATHLON TEAMRZĄSKAM 3097M 25801:49:30.00001:49:3021,1+00:32:105:1111,6
274KOZA Karol 901PAWONKÓWM 2030M 25901:49:33.00001:49:3321,1+00:32:135:1111,6
275WAWRZYNIAK Damian 1708ROZBIEGAJMY RADOMSKOLUBLINM 3098M 26001:49:33.00001:49:3321,1+00:32:135:1111,6
276MAJCHRZAK Bogusław 1128LEGNICAM 3099M 26101:49:34.00001:49:3421,1+00:32:145:1111,6
277BUKOWIECKI Krzysztof 279KB MARATON TUREKWŁADYSŁAWÓWM 30100M 26201:49:37.00001:49:3721,1+00:32:175:1111,5
278KUŹNIARSKI Paweł 1225T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM 30101M 26301:49:40.00001:49:4021,1+00:32:205:1111,5
279KUBARKO Robert 291STOLKOSŁUPSKM 5029M 26401:49:41.00001:49:4121,1+00:32:215:1111,5
280NOWAKOWSKI Bogdan 174ŚWIEBODZINM 5030M 26501:49:41.00001:49:4121,1+00:32:215:1111,5
281MARCINKOWSKI Andrzej 701POZNAŃM 40103M 26601:49:41.00001:49:4121,1+00:32:215:1211,5
282PAWLAK Krzysztof 1301TORUŃM 30102M 26701:49:46.00001:49:4621,1+00:32:265:1211,5
283GMIŃSKI Dariusz 1553PKO BP S.A.POZNAŃM 30103M 26801:49:48.00001:49:4821,1+00:32:285:1211,5
284NOWAK Waldemar 459TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM 5031M 26901:49:54.00001:49:5421,1+00:32:345:1211,5
285WOŹNIAK Grzegorz 879WOLA RAFALOWSKAM 40104M 27001:49:58.00001:49:5821,1+00:32:385:1211,5
286KORNILUK Paweł 1622USBUSTKAM 30104M 27101:49:59.00001:49:5921,1+00:32:395:1211,5
287OŁUB Sławek 1721LEPSI NIŻ WCZORAJSKARŻYSKO KAMIENNAM 40105M 27201:50:08.00001:50:0821,1+00:32:485:1311,5
288SULARZ Wojciech 676SOOLASHOWE TRUCHTANIEGDYNIAM 5032M 27301:50:16.00001:50:1621,1+00:32:565:1311,5
289WIADERNY Tomasz 1724PRUSZKÓWM 40106M 27401:50:22.00001:50:2221,1+00:33:025:1311,5
290JASTRZĘBSKI Daniel 1648SOPURE MILLINERYSZCZECINM 40107M 27501:50:27.00001:50:2721,1+00:33:075:1411,5
291FUMINKOWSKI Arkadiusz 426GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 40108M 27601:50:28.00001:50:2821,1+00:33:085:1411,5
292KOŁTUN Wojtek 76SZCZECINM 40109M 27701:50:29.00001:50:2921,1+00:33:095:1411,5
293WOŹNIECKA Karolina 810FALE LOKI KOKIBYDGOSZCZK 305K 1601:50:30.00001:50:3021,1+00:33:105:1411,5
294PRAWDA Sebastian 1820WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40110M 27801:50:37.00001:50:3721,1+00:33:175:1411,4
295NOWAK Paweł 1333WROCŁAWM 30105M 27901:50:38.00001:50:3821,1+00:33:185:1411,4
296PAŃCZYSZYN Mariusz 436NYSAM 40111M 28001:50:38.00001:50:3821,1+00:33:185:1411,4
297ZIOMEK Paweł 1141SZCZECINM 30106M 28101:50:39.00001:50:3921,1+00:33:195:1411,4
298SZKUDLAREK Krzysztof 328SZCZECINM 5033M 28201:50:41.00001:50:4121,1+00:33:215:1611,4
299OSTROWSKI Sylwester 407STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 40112M 28301:50:44.00001:50:4421,1+00:33:245:1411,4
300BARTHA Adrian 1339KOŁOBRZEGM 30107M 28401:50:45.00001:50:4521,1+00:33:255:1611,4
301SZYMANSKI Wojciech 1578SZCZECINM 30108M 28501:50:47.00001:50:4721,1+00:33:275:1511,4
302GÓRECKA-PAWLAK Edyta 18SZCZECINK 306K 1701:50:48.00001:50:4821,1+00:33:285:1511,4
303KUBASIK Tomasz 814KUBASIK TEAMKALISZM 40113M 28601:50:48.00001:50:4821,1+00:33:285:1611,4
304KWIATKOWSKA Agnieszka 1280WIEWIÓR TEAMRUMIAK 307K 1801:50:49.00001:50:4921,1+00:33:295:1511,4
305PAWLAK Kamil 842JANIKOWOM 30109M 28701:50:53.00001:50:5321,1+00:33:335:1511,4
306KLEŚTA Krzysztof 27POZNAŃM 2031M 28801:50:56.00001:50:5621,1+00:33:365:1511,4
307KĘDZIORA Piotr 145SZCZECINM 30110M 28901:50:56.00001:50:5621,1+00:33:365:1611,4
308RUDZINSKI Jozef 1452ZŁOCIENIECM 5034M 29001:50:57.00001:50:5721,1+00:33:375:1511,4
309OKORSKA-BOMBIŃSKA Basia 1547PKO BP SARADOMK 308K 1901:50:57.00001:50:5721,1+00:33:375:1511,4
310BIENIEK Dawid 410ZACZERNIEM 2032M 29101:51:00.00001:51:0021,1+00:33:405:1511,4
311KOWALSKI Artur 1743WARSZAWAM 40114M 29201:51:07.00001:51:0721,1+00:33:475:1511,4
312WOLNY Mariusz 1667STARGARDM 30111M 29301:51:08.00001:51:0821,1+00:33:485:1611,4
313PAŁETKO Marek 1095NYSA BIEGANYSAM 30112M 29401:51:09.00001:51:0921,1+00:33:495:2411,1
314STRĄCZEK Grzegorz 1304SIEMIANOWICE ŚL.M 40115M 29501:51:10.00001:51:1021,1+00:33:505:1611,4
315DUDA Jacek 690SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 40116M 29601:51:13.00001:51:1321,1+00:33:535:1611,4
316TOMASZEWSKI Przemysław 956WALKA CZARNÓWKOSTRZYN NAD ODRĄM 2033M 29701:51:14.00001:51:1421,1+00:33:545:1611,4
317WOLFF Marcin 1402MRUNNERSOLSZTYNM 5035M 29801:51:17.00001:51:1721,1+00:33:575:1611,4
318KORSAKOV Kostiantyn 1636-WARSZAWAM 40117M 29901:51:19.00001:51:1921,1+00:33:595:1611,4
319NOWOSAD Wojciech 1811WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 5036M 30001:51:22.00001:51:2221,1+00:34:025:1711,3
320GRUCELSKI Michal 772NORWICHM 30113M 30101:51:25.00001:51:2521,1+00:34:055:1611,4
321PAWŁOWSKI Piotr 1194SZCZECINM 30114M 30201:51:26.00001:51:2621,1+00:34:065:1611,4
322FERNES Daniel 1508BYTOMM 2034M 30301:51:27.00001:51:2721,1+00:34:075:1611,4
323WOJTULEWSKI Dariusz 1396ZIELONA GÓRAM 40118M 30401:51:27.00001:51:2721,1+00:34:075:1611,4
324KOZIARA Dionizy 1079GDANSKM 40119M 30501:51:30.00001:51:3021,1+00:34:105:1711,4
325DEPTA Krzysztof 440KARLINOM 30115M 30601:51:32.00001:51:3221,1+00:34:125:1711,4
326SZKUDLAREK Michał 1010RUN-LOG.COMBRZEGM 40120M 30701:51:32.00001:51:3221,1+00:34:125:1711,4
327PASZKO Daniel 1834WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE / KOMPAS TEAM POLICEPOLICEM 40121M 30801:51:33.00001:51:3321,1+00:34:135:1711,3
328HANARZ Jacek 1388DRUŻYNA SZPIKUZIELONKIM 40122M 30901:51:36.00001:51:3621,1+00:34:165:1711,3
329PALUSZAK Anna 1519700STKA SIŁOWNIA BUKBUKK 204K 2001:51:49.00001:51:4921,1+00:34:295:1711,3
330BYŚ Mateusz 1624WROCŁAWM 30116M 31001:51:50.00001:51:5021,1+00:34:305:1811,3
331KRASIŃSKI Witold 1728KOSZALINM 40123M 31101:51:56.00001:51:5621,1+00:34:365:1811,3
332ŻUKOWSKI Marcin 1146BIAŁYSTOKM 30117M 31201:51:56.00001:51:5621,1+00:34:365:1811,3
333SOWA Michał 1629PLANETA NISKOSTALOWA WOLAM 30118M 31301:51:56.00001:51:5621,1+00:34:365:1811,3
334KAROLKIEWICZ Ryszard 1051OPOLEM 40124M 31401:51:57.00001:51:5721,1+00:34:375:1811,3
335SOŚNIAK Iwona 454K 408K 2101:51:59.00001:51:5921,1+00:34:395:1811,3
336BANDURA Bogdan 531PRCIGALWAYM 30119M 31501:52:00.00001:52:0021,1+00:34:405:1811,3
337KLIMECKI Krzysztof 857BOGUSZOW-GORCEM 2035M 31601:52:04.00001:52:0421,1+00:34:445:1911,3
338LASKOWSKI Przemysław 1123PKB KMP KALISZKALISZM 40125M 31701:52:07.00001:52:0721,1+00:34:475:1811,3
339ŁUBIŃSKI Krzysztof 432WARSZAWAM 40126M 31801:52:13.00001:52:1321,1+00:34:535:1911,3
340KISZKOWIAK Łukasz 1406WATWARSZAWAM 30120M 31901:52:15.00001:52:1521,1+00:34:555:1911,3
341WIŚNIEWSKI Marcin 218SZCZECINM 40127M 32001:52:15.00001:52:1521,1+00:34:555:1911,3
342FILIPIAK Krzysztof 1757T.CH.SZCZECINM 30121M 32101:52:20.00001:52:2021,1+00:35:005:1911,3
343SIKORSKI Marcin 13621982PIŁAM 30122M 32201:52:20.00001:52:2021,1+00:35:005:1911,3
344PYPEĆ Bartosz 408WOLA BATORSKAM 30123M 32301:52:23.00001:52:2321,1+00:35:035:1911,3
345WYSZOWSKI Zbigniew 817SZCZECINM 2036M 32401:52:25.00001:52:2521,1+00:35:055:1911,3
346KRAJEWSKI Wojciech 1121M 40128M 32501:52:26.00001:52:2621,1+00:35:065:1911,3
347BYRA Magdalena 1769POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNK 309K 2201:52:27.00001:52:2721,1+00:35:075:1911,3
348PREJS Kamil 39PRZEŹMIEROWOM 40129M 32601:52:34.00001:52:3421,1+00:35:145:2011,2
349SZEŁEMEJ Łukasz 1SZCZECINM 30124M 32701:52:35.00001:52:3521,1+00:35:155:2011,2
350ZYCH Dawid 1631SPARTANIE DZIECIOMELBLĄGM 40130M 32801:52:36.00001:52:3621,1+00:35:165:2011,2
351WŁOSZCZYŃSKI Daniel 1795BRZEZINAM 2037M 32901:52:37.00001:52:3721,1+00:35:175:2011,2
352JABŁOŃSKA Sylwia 1625SBG PODBIEGKRAKÓWK 3010K 2301:52:38.00001:52:3821,1+00:35:185:2011,2
353KLIMKO Alicja 243WIEDEŃK 502K 2401:52:40.00001:52:4021,1+00:35:205:2011,2
354OKOŁO-KUŁAK Marek 1477ZĄBKIM 30125M 33001:52:46.00001:52:4621,1+00:35:265:2011,2
355SOŚNIAK Jacek 683TOMICEM 40131M 33101:52:47.00001:52:4721,1+00:35:275:2011,2
356PACZKOWSKA Katarzyna 855KIEKRZK 3011K 2501:52:48.00001:52:4821,1+00:35:285:2011,2
357CHMIELEWSKI Paweł 599WARSZAWAM 40132M 33201:52:48.00001:52:4821,1+00:35:285:2011,2
358ZIELINSKI Marcin 1563FIZJOBIEGACZESZCZECINM 40133M 33301:52:49.00001:52:4921,1+00:35:295:2011,2
359ZABOROWSKI Tomasz 1101SOCHACZEWM 30126M 33401:52:49.00001:52:4921,1+00:35:295:2011,2
360BIELAK Michał 1202ŚWIDNIKM 2038M 33501:52:50.00001:52:5021,1+00:35:305:2011,2
361GRUDOWSKI Konrad 395SZCZECINM 30127M 33601:52:53.00001:52:5321,1+00:35:335:2011,2
362BIERNACKI Aleksander 1197MILANÓWEKM 40134M 33701:52:55.00001:52:5521,1+00:35:355:2111,2
363KARASIEWICZ Łukasz 20SZCZECINM 30128M 33801:52:55.00001:52:5521,1+00:35:355:2111,2
364ADAMOWICZ Pawel 1607B/S/H/ RUNNING TEAMŁÓDŹM 40135M 33901:52:58.00001:52:5821,1+00:35:385:2111,2
365OLBRYCH Piotr 1403CZĘSTOCHOWAM 5037M 34001:52:59.00001:52:5921,1+00:35:395:2111,2
366JACOBY Jens 1841HELENE FISCHER FANCLUBUECKERMÜNDEM 30129M 34101:52:59.00001:52:5921,1+00:35:395:2111,2
367MIKOŁAJUK Aneta 961BEZRZECZEK 409K 2601:53:00.00001:53:0021,1+00:35:405:2211,1
368DZIEKOŃSKA Agnieszka 361SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSCIEK 3012K 2701:53:02.00001:53:0221,1+00:35:425:2111,2
369WACEWICZ Rafal 304AIKIRUNNERSBIALYSTOKM 40136M 34201:53:03.00001:53:0321,1+00:35:435:2111,2
370WIŚNIEWSKI Czesław 766PARKRUN SZCZECINSZCZECINM 603M 34301:53:03.00001:53:0321,1+00:35:435:2111,2
371ZERZUT Jarosław 185ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINM 5038M 34401:53:09.00001:53:0921,1+00:35:495:2111,2
372TROJGA Karolina 97INNERIUMKAROLINA TROJGASZCZECINK 3013K 2801:53:11.00001:53:1121,1+00:35:515:2111,2
373JAROS Marcin 1354ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACHCZELADŹM 30130M 34501:53:17.00001:53:1721,1+00:35:575:2211,2
374HOŁYŃSKI Leszek 1847KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM 30131M 34601:53:20.00001:53:2021,1+00:36:005:2211,2
375GABRYELEWICZ Rafał 647GÓRAM 40137M 34701:53:23.00001:53:2321,1+00:36:035:2211,2
376LAMENT Karol 332SZCZECINM 30132M 34801:53:25.00001:53:2521,1+00:36:055:2211,2
377KULESZA Damian 1298ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30133M 34901:53:27.00001:53:2721,1+00:36:075:2211,2
378GOŁOS Jerzy 948LUBINM 604M 35001:53:29.00001:53:2921,1+00:36:095:2211,1
379SOKOŁOWSKI Rafał 755SZCZECINM 2039M 35101:53:34.00001:53:3421,1+00:36:145:2211,1
380MACIEJEWSKI Maciej 1140KRAKÓWM 2040M 35201:53:40.00001:53:4021,1+00:36:205:2411,1
381BURA Krystian 1711#KFC RUNLESZNOM 30134M 35301:53:41.00001:53:4121,1+00:36:215:2311,1
382SKIRZYŃSKI Dariusz 919WARSZAWAM 30135M 35401:53:41.00001:53:4121,1+00:36:215:2311,1
383KOWALSKI Roman 1437SZCZECINM 40138M 35501:53:44.00001:53:4421,1+00:36:245:2311,1
384LASKOWSKI Mariusz 1454NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 30136M 35601:53:46.00001:53:4621,1+00:36:265:2311,1
385BESZCZYŃSKI Kornel 1560PARKRUN TORUŃTORUŃM 40139M 35701:53:49.00001:53:4921,1+00:36:295:2311,1
386MRÓZ Tomasz 1338WIOCHA BIEGAPYSZĄCAM 30137M 35801:53:49.00001:53:4921,1+00:36:295:2311,1
387KOPER Adam 322KB SKÓRKASKÓRKAM 40140M 35901:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
388RAKOCZY Paweł 1761MILANÓWEKM 40141M 36001:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
389WIECZOREK Filip 1630PIŁAM 2041M 36101:53:53.00001:53:5321,1+00:36:335:2311,1
390URYCH Łukasz 1164RUN AS ONEKATOWICEM 30138M 36201:53:54.00001:53:5421,1+00:36:345:2311,1
391RUSZCZAK Tomasz 571WARSZAWAM 40142M 36301:53:55.00001:53:5521,1+00:36:355:2311,1
392JAWORSKI Tomasz 1110WROCŁAWM 30139M 36401:53:57.00001:53:5721,1+00:36:375:2411,1
393STAROSTKA Jacek 1550PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM 40143M 36501:54:00.00001:54:0021,1+00:36:405:2411,1
394TRACZYK Przemek 860ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 30140M 36601:54:00.00001:54:0021,1+00:36:405:2411,1
395GÓRSKI Łukasz 510SZCZECINM 2042M 36701:54:01.00001:54:0121,1+00:36:415:2411,1
396JUREWICZ Jarosław 1204BEZRZECZEM 30141M 36801:54:05.00001:54:0521,1+00:36:455:2411,1
397DANIELEWICZ Mateusz 830POZNAŃM 2043M 36901:54:05.00001:54:0521,1+00:36:455:2411,1
398WRONA Magdalena 1781BYCHAWAK 205K 2901:54:06.00001:54:0621,1+00:36:465:2411,1
399NIEDZIELA Jakub 577TOMASZÓW MAZOWIECKIM 30142M 37001:54:11.00001:54:1121,1+00:36:515:2411,1
400KAFEL Mariusz 1126PKO BP SASUŁOSZOWAM 40144M 37101:54:11.00001:54:1121,1+00:36:515:2411,1
401SZUBARTOWICZ Marek 547GDYNIAM 30143M 37201:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2611,0
402SZACH Andrzej 39022KBPGLĄDEK ZDRÓJM 40145M 37301:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2411,1
403ŻURAWSKI Michał 504TOTALSHINESZCZECINM 30144M 37401:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2411,1
404PUŚLECKA Katarzyna 356SMOGORZEWO 36K 206K 3001:54:18.00001:54:1821,1+00:36:585:2511,1
405POTEREWICZ Mateusz 1678CHEŁMM 30145M 37501:54:18.00001:54:1821,1+00:36:585:2511,1
406PIETRZAK Tomasz 989WILD TRAIL RUNNERKSIĄŻ WIELKOPOLSKIM 30146M 37601:54:19.00001:54:1921,1+00:36:595:2511,1
407KACPROWSKI Filip 1591WKURW_TEAMTYCHYM 40146M 37701:54:19.00001:54:1921,1+00:36:595:2511,1
408SZUMIŁOWSKI Przemysław 12931975LUBOŃM 40147M 37801:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
409SOŁTYSEK Marcin 626CISIECM 40148M 37901:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
410SKRZYPCZAK Jędrzej 529POZNAŃM 40149M 38001:54:24.00001:54:2421,1+00:37:045:2511,1
411GOŁĘBIEWSKI Daniel 563KOSZULKOWYCONCEPTMYSZKÓWM 40150M 38101:54:29.00001:54:2921,1+00:37:095:2611,0
412KIEDROWSKA Daria 551GDYNIAK 3014K 3101:54:31.00001:54:3121,1+00:37:115:2511,1
413CZAJKA Bartosz 1356KRAKÓWM 30147M 38201:54:34.00001:54:3421,1+00:37:145:2511,1
414BĘBEN Wioleta 507KB WIKON NOWA SÓLKOZUCHOWK 4010K 3201:54:35.00001:54:3521,1+00:37:155:2511,0
415ŁUSZCZKI Kamil 788NOWA SÓLM 30148M 38301:54:36.00001:54:3621,1+00:37:165:2511,0
416DYCHTO Michał 203MICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAWARSZAWAM 40151M 38401:54:40.00001:54:4021,1+00:37:205:2611,0
417SIKORA Tomasz 156WICHER SIENIAWASIENIAWAM 40152M 38501:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
418FEREK Maciej 1762KRAKOWM 40153M 38601:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
419BRZUSZEK Mateusz 1432TERESIN GAJM 30149M 38701:54:51.00001:54:5121,1+00:37:315:2611,0
420GRZESZCZAK Piotr 1499DELL TECHNOLOGIESWARSZAWAM 40154M 38801:54:52.00001:54:5221,1+00:37:325:2611,0
421STEPIEŃ Adrian 231SZCZECINM 30150M 38901:54:53.00001:54:5321,1+00:37:335:2611,0
422ŚWIEJKOWSKI Rafał 1381PLEWISKAM 40155M 39001:54:54.00001:54:5421,1+00:37:345:2611,0
423KOWALSKI Łukasz 610BRWINÓWM 30151M 39101:54:56.00001:54:5621,1+00:37:365:2611,0
424CZYŻEWSKA Mirosława 636WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINK 3015K 3301:54:59.00001:54:5921,1+00:37:395:2611,0
425KRZYSIAK Anna 1764OWCZARNIAK 4011K 3401:55:00.00001:55:0021,1+00:37:405:2711,0
426KIEŁTYKA Robert 2TYCHYM 40156M 39201:55:00.00001:55:0021,1+00:37:405:2711,0
427LEPOROWSKA Anna 7922015ŚRODA WIELKOPOLSKAK 4012K 3501:55:03.00001:55:0321,1+00:37:435:2711,0
428ŚWIERZKO Artur 5141975GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40157M 39301:55:04.00001:55:0421,1+00:37:445:2711,0
429ENGEL Jan 1767NEUBRANDENBURGM 40158M 39401:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
430MAJ Ewa 1222SZCZECINK 3016K 3601:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
431STĘPIEŃ Agnieszka 225SZCZECINK 3017K 3701:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
432TOKARSKI Marcin 770ŁÓDŹM 30152M 39501:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
433GRYGIELEWICZ Leszek 394BEZRZECZEM 5039M 39601:55:08.00001:55:0821,1+00:37:485:2711,0
434CHMIELEWSKI Bartosz 1320RYPINM 30153M 39701:55:09.00001:55:0921,1+00:37:495:2711,0
435GROBELNY Mariusz 1442ŚWINOUJŚCIEM 30154M 39801:55:12.00001:55:1221,1+00:37:525:2811,0
436ZACH Paweł 951PANRZESZÓWM 30155M 39901:55:15.00001:55:1521,1+00:37:555:2711,0
437KOŁODZIEJCZAK Artur 144NIGHT RUNNERS WRZEŚNIANEKLAM 40159M 40001:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
438GOŁĘBIOWSKI Paweł 210TYCHYM 30156M 40101:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
439BARTOSZYŃSKI Dominik 1341BASKET RYPINRYPINM 30157M 40201:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
440DROZDEK Iwona 263CHARTYKOBYLANKAK 503K 3801:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
441MOLIŃSKA Marlena 1030WROCŁAEK 4013K 3901:55:17.00001:55:1721,1+00:37:575:2711,0
442HORDEJUK Dorota 1492USTECKA SZKOŁA BIEGANIA USBUSTKAK 3018K 4001:55:17.00001:55:1721,1+00:37:575:2711,0
443CYMANEK Andrzej 1465E.K.TWARDZIEL WROCŁAWWROCŁAWM 5040M 40301:55:17.00001:55:1721,1+00:37:575:2711,0
444MALINOWSKI Marcin 1151MY LIFE MY WAYKOMORNIKIM 40160M 40401:55:19.00001:55:1921,1+00:37:595:2711,0
445KRAWCZYK Mateusz 703KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJSZCZECINM 2044M 40501:55:23.00001:55:2321,1+00:38:035:2811,0
446KULON Aleksander 72SZCZECINM 2045M 40601:55:24.00001:55:2421,1+00:38:045:2811,0
447BURAWSKI Piotr 1327DĄBROWSKI TEAMWROCŁAWM 40161M 40701:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
448FREDRICH Maik 499ITAXNEUBRANDENBURGM 40162M 40801:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
449PIKUŁA Jacek 601BIEGNĘ BYLE DOBIECBIERUŃM 30158M 40901:55:26.00001:55:2621,1+00:38:065:2811,0
450PIPCZYŃSKI Sławomir 715OPALENICAM 40163M 41001:55:26.00001:55:2621,1+00:38:065:2811,0
451RADWAŃSKI Marcin 1425ZAKRZÓWM 30159M 41101:55:28.00001:55:2821,1+00:38:085:2811,0
452PACZKOWSKI Jaroslaw 1646OLD RASCALSCOVENTRYM 40164M 41201:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
453KASZOWSKI Marcin 1181KASZKI TEAMGLIWICEM 40165M 41301:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
454MARKOWICZ Robert 330RAWA TIM ZAWSZE SLIMBOGUSZYCE MAŁE 2EM 40166M 41401:55:35.00001:55:3521,1+00:38:155:2811,0
455PŁUCIENNIK Jakub 1355PRZECŁAWPRZECŁAWM 2046M 41501:55:36.00001:55:3621,1+00:38:165:2811,0
456SZEWC Włodzimierz 663ROMUSŁÓDŹM 5041M 41601:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:3010,9
457MROWIEC Piotr 1295MPK RUNNERSKRAKÓWM 40167M 41701:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:2910,9
458BAŁAMĄCEK Tomasz 1792PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM 40168M 41801:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:2810,9
459WITOCH Grażyna 1605TEAM UJŚCIEUJŚCIEK 504K 4101:55:39.00001:55:3921,1+00:38:195:2810,9
460KLUCZYŃSKI Zbigniew 167NIEKOSTRZYN NAD ODRĄM 5042M 41901:55:39.00001:55:3921,1+00:38:195:2810,9
461PAPIERAK Monika 1720WIĄCZYŃ DOLNYK 4014K 4201:55:41.00001:55:4121,1+00:38:215:2810,9
462KSIĄŻEK Kamil 893SOSNOWIECM 30160M 42001:55:43.00001:55:4321,1+00:38:235:2910,9
463CHWIŁKA Mariusz 1237KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM 40169M 42101:55:43.00001:55:4321,1+00:38:235:2910,9
464ZIELENIEWSKI Łukasz 102CIBÓRZM 2047M 42201:55:46.00001:55:4621,1+00:38:265:2910,9
465SOŁTYSEK Barbara 624JUSTFEELFITCISIECK 4015K 4301:55:48.00001:55:4821,1+00:38:285:2910,9
466KRÓL Hubert 906RADWANICE K. WROCŁAWIAM 40170M 42301:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:3210,8
467BORYCZKA Szymon 850POWOLI DO CELUMIĘDZYRZECZEM 30161M 42401:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:2910,9
468KIERA Szymon 812CHORZÓWM 40171M 42501:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:2910,9
469SWATKOWSKI Stanisław 1785SZCZECINM 2048M 42601:56:00.00001:56:0021,1+00:38:405:2910,9
470JAROCKA Agata 583BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOK 3019K 4401:56:01.00001:56:0121,1+00:38:415:2910,9
471JERUZOL Marcin 1167KATOWICEM 30162M 42701:56:01.00001:56:0121,1+00:38:415:2910,9
472KOZINIEC Krystian 809DRUŻYNA FILIPASZCZECINM 40172M 42801:56:02.00001:56:0221,1+00:38:425:2910,9
473ŚWIETLIK Tomasz 207LEO TEAMKOSZALINM 5043M 42901:56:02.00001:56:0221,1+00:38:425:2910,9
474RYMER Wojciech 1796WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM 40173M 43001:56:03.00001:56:0321,1+00:38:435:3010,9
475SZUBERT Rafał 326SPEEDBROTHERSPESSINM 40174M 43101:56:07.00001:56:0721,1+00:38:475:3010,9
476POMORSKI Sławomir 1158KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40175M 43201:56:08.00001:56:0821,1+00:38:485:3010,9
477CYRAN Tadeusz 471BOHARY PALETA RUNNERSZIELONA GÓRAM 40176M 43301:56:09.00001:56:0921,1+00:38:495:3010,9
478GOŹDZIEWSKI Adam 955MICHAŁÓW REGINÓWM 40177M 43401:56:12.00001:56:1221,1+00:38:525:3010,9
479MALINOWSKI Bartek 152POZNAŃM 40178M 43501:56:14.00001:56:1421,1+00:38:545:3010,9
480STĘPNIK Robert 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30163M 43601:56:16.00001:56:1621,1+00:38:565:3010,9
481GOLUSIŃSKA Alicja 1098HERBUDPOZNAŃK 3020K 4501:56:19.00001:56:1921,1+00:38:595:3010,9
482KRUPIŃSKI Maciej 1250KAMIONKIM 30164M 43701:56:21.00001:56:2121,1+00:39:015:3210,8
483SIESS Jarosław 512PABIANICEM 5044M 43801:56:22.00001:56:2221,1+00:39:025:3010,9
484WAJDZIAK Marcin 1195SZCZECINM 40179M 43901:56:23.00001:56:2321,1+00:39:035:3010,9
485PAW Piotr 646SOSNOWIECM 30165M 44001:56:35.00001:56:3521,1+00:39:155:3410,8
486MICHAŁOWSKI Tomasz 1686SZCZECINM 40180M 44101:56:38.00001:56:3821,1+00:39:185:3110,9
487SZYMAŃSKA Kasia 633POZNAŃK 207K 4601:56:40.00001:56:4021,1+00:39:205:3110,9
488ISZCZAK Kazimierz 1682SZCZECINM 40181M 44201:56:40.00001:56:4021,1+00:39:205:3110,9
489WOJCIECHOWSKI Krzysztof 419STARGARDM 5045M 44301:56:43.00001:56:4321,1+00:39:235:3110,8
490DOMBROWA Robert 451NOWY ŚWIAT BIEGANOWY ŚWIATM 5046M 44401:56:47.00001:56:4721,1+00:39:275:3210,8
491PRZYBYŁ Monika 976ŁAZYK 3021K 4701:56:47.00001:56:4721,1+00:39:275:3210,8
492JASTRZĘBSKI Jakub 1511SZCZECINM 30166M 44501:56:51.00001:56:5121,1+00:39:315:3210,8
493WRZOCHOL Paweł 1623TRIGYMSZCZECINM 30167M 44601:56:51.00001:56:5121,1+00:39:315:3210,8
494PIASKOWSKI Mateusz 1227KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM 2049M 44701:56:55.00001:56:5521,1+00:39:355:3210,8
495WRONA Karol 644W-PETROLGOLUBIEM 2050M 44801:56:57.00001:56:5721,1+00:39:375:3210,8
496BANASIAK Andrzej 352SZCZECINM 40182M 44901:56:59.00001:56:5921,1+00:39:395:3210,8
497MAKOWSKI Mariusz 848MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM 40183M 45001:57:00.00001:57:0021,1+00:39:405:3210,8
498LACIAK Sebastian 1759DOWIESZ SIĘ W SWOIM CZASIEWĘGRZCE WIELKIEM 30168M 45101:57:01.00001:57:0121,1+00:39:415:3210,8
499ROGOWSKI Arek 135BG PROJECTSZCZECINM 40184M 45201:57:01.00001:57:0121,1+00:39:415:3210,8
500GRZYWACZ Karol 974LOLO TEAMGDYNIAM 30169M 45301:57:02.00001:57:0221,1+00:39:425:3210,8
501RATAJCZAK Konrad 765TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAM 40185M 45401:57:08.00001:57:0821,1+00:39:485:3310,8
502SURDACKI Piotr 248SZCZECINM 40186M 45501:57:08.00001:57:0821,1+00:39:485:3310,8
503GĘBSKI Mariusz 1707OLSZTYNM 40187M 45601:57:09.00001:57:0921,1+00:39:495:3310,8
504BEDNARZ Krzysztof 1816SCBWROCŁAWM 30170M 45701:57:14.00001:57:1421,1+00:39:545:3310,8
505TROJANOWSKI Kamil 1391MILICZM 30171M 45801:57:16.00001:57:1621,1+00:39:565:3310,8
506SKRZYŃSKI Rafał 1739RUNONLINENIEPOŁOMICEM 30172M 45901:57:16.00001:57:1621,1+00:39:565:3310,8
507BAJURA Kamil 1360WARSZAWAM 2051M 46001:57:17.00001:57:1721,1+00:39:575:3310,8
508WOLSKI Tomasz 1509WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40188M 46101:57:17.00001:57:1721,1+00:39:575:3310,8
509STRZYGA Mariusz 1223STARGARDM 40189M 46201:57:18.00001:57:1821,1+00:39:585:3310,8
510PAWLIK Krzysztof 725POLISH RUNNERS CLUB IRELANDYOUGHALM 30173M 46301:57:22.00001:57:2221,1+00:40:025:3310,8
511KUBIAK Marcin 1741BIEGAMY WE WROCŁAWIUWROCŁAWM 40190M 46401:57:22.00001:57:2221,1+00:40:025:3310,8
512WÓJCIK Radosław 254WROCŁAWM 30174M 46501:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
513JARZĄBEK Robert 1153STRZAŁKOWOM 40191M 46601:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
514CHOJNACKI Bartosz 1448KALISZM 30175M 46701:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
515PYSZCZEK Jacek 635BIEGIEM RADOM !RADOMM 5047M 46801:57:25.00001:57:2521,1+00:40:055:3310,8
516MAŁECKI Grzegorz 165TYCHYM 40192M 46901:57:28.00001:57:2821,1+00:40:085:3410,8
517MOTŁOCH Piotr 1611KRAKÓWM 30176M 47001:57:28.00001:57:2821,1+00:40:085:3410,8
518CHMIELEWSKI Tomasz 1470RACEHARD/GBBOBYTOM ODRZANSKIM 40193M 47101:57:29.00001:57:2921,1+00:40:095:3410,8
519WODORACKI Dariusz 1461KLUB SAMOTNYCH SERCSZCZECINM 5048M 47201:57:30.00001:57:3021,1+00:40:105:3410,8
520RACŁAWSKI Tomasz 1670BRAKM 5049M 47301:57:30.00001:57:3021,1+00:40:105:3410,8
521GIBAS Jacek 1595DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEM 40194M 47401:57:35.00001:57:3521,1+00:40:155:3410,8
522SABANOWSKA Aneta 1773POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCE NYK 4016K 4801:57:35.00001:57:3521,1+00:40:155:3410,8
523RĘPALSKA Agata 905KROŚCIENKO WYŻNEK 3022K 4901:57:35.00001:57:3521,1+00:40:155:3410,8
524SZADKOWSKI Dawid 698WICHER SIENIAWASIENIAWAM 30177M 47501:57:37.00001:57:3721,1+00:40:175:3410,8
525RZEMPOŁUCH Rafał 155WYSZKÓWM 30178M 47601:57:41.00001:57:4121,1+00:40:215:3410,8
526ADAMSKI Marcin 1800SZCZECINM 2052M 47701:57:43.00001:57:4321,1+00:40:235:3410,8
527DOMOŃ Grzegorz 709PRZEMYŚLM 30179M 47801:57:46.00001:57:4621,1+00:40:265:3510,7
528JAROSZEWICZ Grzegorz 1399KB PIONIER SZCZECINPOLICEM 40195M 47901:57:50.00001:57:5021,1+00:40:305:3510,7
529MOL Rafał 283GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYM 40196M 48001:57:52.00001:57:5221,1+00:40:325:3510,7
530SALAMON Łukasz 1661ZIELONA GÓRAM 30180M 48101:57:54.00001:57:5421,1+00:40:345:3510,7
531WĘGLARZ Sławowir 962KARWIANYM 30181M 48201:57:57.00001:57:5721,1+00:40:375:3510,7
532KOMENZA Marcin 1684KRAKÓWM 40197M 48301:57:58.00001:57:5821,1+00:40:385:3510,7
533SIWAK Łukasz 212SZCZECINM 30182M 48401:57:58.00001:57:5821,1+00:40:385:3510,7
534DUPLA Konrad 1127WROCŁAWM 40198M 48501:57:59.00001:57:5921,1+00:40:395:3510,7
535SIWIEC Robert 1228PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 40199M 48601:58:02.00001:58:0221,1+00:40:425:3510,7
536LIJEWSKI Tomasz 1266AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJSWARZĘDZM 40200M 48701:58:04.00001:58:0421,1+00:40:445:3710,7
537BEREZOWSKI Marcin 1286KRAKÓWM 40201M 48801:58:07.00001:58:0721,1+00:40:475:3510,7
538ŻURAWSKI Karol 1040POZNAŃM 2053M 48901:58:11.00001:58:1121,1+00:40:515:3610,7
539OJDOWSKI Leon 1668WODOCIĄGI WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM 5050M 49001:58:15.00001:58:1521,1+00:40:555:3610,7
540KRZEŚNIOWSKI Marcin 1294ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM 40202M 49101:58:16.00001:58:1621,1+00:40:565:3610,7
541PRZESÓR Barbara 859ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZEZINKAK 3023K 5001:58:16.00001:58:1621,1+00:40:565:3610,7
542MACIĄG Krzysztof 575WARSZAWAM 40203M 49201:58:17.00001:58:1721,1+00:40:575:3610,7
543ADAMCZYK Bernard 245MILANÓWEKM 40204M 49301:58:18.00001:58:1821,1+00:40:585:3610,7
544STACHOWIAK Dawid 791BIAŁOŚLIWIEM 2054M 49401:58:19.00001:58:1921,1+00:40:595:3710,7
545SUCHECKI Przemysław 1801KS POMORSKALEGIONOWOM 30183M 49501:58:20.00001:58:2021,1+00:41:005:4010,6
546SZEWC Tomek 208NOWOGARDM 30184M 49601:58:20.00001:58:2021,1+00:41:005:3710,7
547MARTYNIUK Ryszard 130GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 30185M 49701:58:21.00001:58:2121,1+00:41:015:3610,7
548GARBOWSKA Anna 1394TRZCIANKAK 3024K 5101:58:21.00001:58:2121,1+00:41:015:3610,7
549PRUSZKOWSKI Szymon 1803ZALASEWOZALASEWOM 40205M 49801:58:22.00001:58:2221,1+00:41:025:3610,7
550WIĘCKOWSKI Sebastian 565JEDLICEM 30186M 49901:58:25.00001:58:2521,1+00:41:055:3610,7
551NIEKOREK Sebastian 1276PYRZYCE BIEGAJĄNOWIELINM 40206M 50001:58:26.00001:58:2621,1+00:41:065:3610,7
552ZBOROWSKA Daria 307AKTYWNY OSTRZESZÓWPISARZOWICEK 208K 5201:58:30.00001:58:3021,1+00:41:105:3610,7
553MUMOT Dariusz 1854RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM 40207M 50101:58:32.00001:58:3221,1+00:41:125:3710,7
554ABRAHAMOWICZ Jakub 1308QBARYBNIKM 30187M 50201:58:33.00001:58:3321,1+00:41:135:3710,7
555URBANIEC Wojciech 1771KRAKÓWM 5051M 50301:58:44.00001:58:4421,1+00:41:245:3710,7
556KUJACIŃSKI Łukasz 1044GSK FIT PIORUNYPOZNAŃM 30188M 50401:58:48.00001:58:4821,1+00:41:285:3710,7
557KITA Piotr 1076351 KLPSANOKM 40208M 50501:58:52.00001:58:5221,1+00:41:325:3810,7
558DRYMEL Agata 530ŚREMK 4017K 5301:58:53.00001:58:5321,1+00:41:335:3810,6
559KUCZMIERCZYK Justyna 1680WARSZAWAK 3025K 5401:58:55.00001:58:5521,1+00:41:355:3810,6
560RECLIK Łukasz 921APRTPSZCZYNAM 30189M 50601:58:55.00001:58:5521,1+00:41:355:3810,6
561JAKUBOWICZ Dawid 1067WARSZAWAM 30190M 50701:58:55.00001:58:5521,1+00:41:355:3810,6
562KORDELA Dominika 1056SZCZECINK 3026K 5501:58:56.00001:58:5621,1+00:41:365:3810,6
563MACIEJEWSKI Krystian 1734POLSKA RUNNING TEAMEFFORTM 40209M 50801:58:57.00001:58:5721,1+00:41:375:3810,6
564KONSEK Jacek 723RYBNIKM 30191M 50901:58:59.00001:58:5921,1+00:41:395:3910,6
565HUSZCZA Piotr 1114PYRZYCE BIEGAJĄM 40210M 51001:59:03.00001:59:0321,1+00:41:435:3810,6
566ROLLA Dorian 429WARZYMICEM 40211M 51101:59:06.00001:59:0621,1+00:41:465:3810,6
567MIADZIELEC Artur 1533KRAKÓWM 30192M 51201:59:06.00001:59:0621,1+00:41:465:3810,6
568RACINOWSKI Marcin 311SZCZECINM 40212M 51301:59:07.00001:59:0721,1+00:41:475:3810,6
569ROZEN Agnieszka 319POLICEK 4018K 5601:59:07.00001:59:0721,1+00:41:475:3810,6
570TYCZYŃSKI Krzysztof 1321CZERWONAK BIEGACZERWONAKM 30193M 51401:59:08.00001:59:0821,1+00:41:485:3810,6
571DENESZEWSKI Tomek 104BORNE SULINOWOM 30194M 51501:59:08.00001:59:0821,1+00:41:485:3810,6
572STRÓŻYK Artur 1445BARTODZIEJEM 30195M 51601:59:09.00001:59:0921,1+00:41:495:3810,6
573JÓŹWIAK Arkadiusz 1352WARSZAWAM 40213M 51701:59:09.00001:59:0921,1+00:41:495:3810,6
574WALKOWIAK Justyna 1763WALKOŁAJAK TEAMBOROWO-MŁYNK 209K 5701:59:16.00001:59:1621,1+00:41:565:3910,6
575IGRAS Mieczysław 805RUNNERS TEAM NYSANYSAM 5052M 51801:59:17.00001:59:1721,1+00:41:575:3910,6
576FRĄCKOWIAK Cezariusz 1704SZCZECINM 5053M 51901:59:18.00001:59:1821,1+00:41:585:3910,6
577TCHÓRZ Dariusz 1853RADZYMINM 40214M 52001:59:20.00001:59:2021,1+00:42:005:3910,6
578DOMINIAK Tomasz 1633SZCZECINM 40215M 52101:59:26.00001:59:2621,1+00:42:065:3910,6
579BABIŃSKI Sławek 1873HANMON.PLSZCZECINM 40216M 52201:59:30.00001:59:3021,1+00:42:105:3910,6
580SCHMIDT Mariusz 587ORANGE POLSKASOSNOWIECM 40217M 52301:59:34.00001:59:3421,1+00:42:145:4010,6
581CZERWONKA Piotr 660WARSZAWAM 2055M 52401:59:34.00001:59:3421,1+00:42:145:4010,6
582LIŻEWSKA Lidia 1179KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 3027K 5801:59:34.00001:59:3421,1+00:42:145:4010,6
583CIENIUCH Krzysztof 620OSTRY CIEŃ MGLYWARSZAWAM 40218M 52501:59:37.00001:59:3721,1+00:42:175:4010,6
584GROCKI Mirosław 1059HAZOKICHORZÓWM 30196M 52601:59:38.00001:59:3821,1+00:42:185:4010,6
585LESZCZYŃSKI Artur 813BBLOPOLEM 40219M 52701:59:38.00001:59:3821,1+00:42:185:4010,6
586WASIELEWSKI Blażej 380DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 30197M 52801:59:39.00001:59:3921,1+00:42:195:4110,6
587NIEWIADOMSKA Patrycja 1469HAJIME RUN TEAMGLIWICEK 3028K 5901:59:39.00001:59:3921,1+00:42:195:4010,6
588SZUMSKI Zbigniew 1118927-18-51-447ŚWIEBODZINM 5054M 52901:59:42.00001:59:4221,1+00:42:225:4010,6
589BECHTA Damian 851ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM 2056M 53001:59:42.00001:59:4221,1+00:42:225:4010,6
590SACHARSKI Bartłomiej 222WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30198M 53101:59:43.00001:59:4321,1+00:42:235:4010,6
591GÓRALSKI Jarosław 736SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZM 5055M 53201:59:43.00001:59:4321,1+00:42:235:4010,6
592DUDEK Barbara 898ROSSBIEGANILUBLINK 4019K 6001:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4010,6
593MAZUR Kamil 671PIEKARY ŚLĄSKIEM 30199M 53301:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4010,6
594TOBJASZ Maciej 1265WROCŁAWM 40220M 53401:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4110,5
595NYCZ Marcin 1375JANOWICEM 30200M 53501:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4010,6
596WIŚNIEWSKA Marta 286WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 4020K 6101:59:46.00001:59:4621,1+00:42:265:4010,6
597BOROWSKI Marcin 1087MIND GROUPSZCZYTNIKIM 40221M 53601:59:47.00001:59:4721,1+00:42:275:4010,6
598WAJDZIK Adam 713CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM 2057M 53701:59:51.00001:59:5121,1+00:42:315:4010,6
599STANEK Paweł 605POLICEM 40222M 53801:59:53.00001:59:5321,1+00:42:335:4010,6
600TERETYKA Dorota 14POZNAŃK 4021K 6201:59:54.00001:59:5421,1+00:42:345:4010,6
601PIETRZAK Krzysztof 718BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30201M 53901:59:55.00001:59:5521,1+00:42:355:4210,5
602KALISZAN Damian 934POZNAŃM 40223M 54001:59:56.00001:59:5621,1+00:42:365:4110,6
603SKORSTAD Izabela 1627IZABELA SYLWIA SKORSTADTRONDHEIMK 4022K 6301:59:56.00001:59:5621,1+00:42:365:4110,5
604CZYŻEWSKI Mateusz 637WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINM 30202M 54101:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,6
605KAZMIERCZAK Grzegorz 1229WARSZAWAM 40224M 54201:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,6
606SZMEICHEL Dariusz 1130GRODZISK MAZOWIECKIM 5056M 54301:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,5
607CHWEDORCZUK Robert 1476WARSZAWAM 40225M 54401:59:58.00001:59:5821,1+00:42:385:4110,6
608ŁUSZCZEWSKI Kamil 348SZCZECINM 2058M 54502:00:00.00002:00:0021,1+00:42:405:4110,6
609WALKOWIAK Jacek 1074ZIELONA GÓRAM 40226M 54602:00:00.00002:00:0021,1+00:42:405:4110,6
610CIEMCIOCH Damian 1190WARZYMICEM 30203M 54702:00:02.00002:00:0221,1+00:42:425:4110,5
611TARGOŃSKI Sławomir 6561980M 30204M 54802:00:02.00002:00:0221,1+00:42:425:4110,5
612URBAŃCZAK Szymon 1143DOBICONNECTOSIECZNAM 30205M 54902:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
613HRYNIEWICZ Jacek 904KONGSBERG K-RUNNERSSZCZECINM 30206M 55002:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
614GABOR Krzysztof 1634RADOMSKOM 40227M 55102:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
615MATUSZAK Krzysztof 768MATUSZAK TEAMSZCZECINM 40228M 55202:00:07.00002:00:0721,1+00:42:475:4110,5
616ROSZAK Tomasz 1460NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 40229M 55302:00:08.00002:00:0821,1+00:42:485:4210,5
617CIELOCH Krzysztof 1312POZNAŃM 30207M 55402:00:08.00002:00:0821,1+00:42:485:4110,5
618TABISZ Marcin 834POLICEM 40230M 55502:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4210,5
619PIETRZAK Krzysztof 1139BYTOMM 40231M 55602:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
620RAKOWSKA Agnieszka 1011LIPINYK 3029K 6402:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
621PUSTUŁKA Adam 249GŁOGÓWEKM 40232M 55702:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
622RYCHEL Radosław 391E-DZIEWIARKA.PLSMOLECM 40233M 55802:00:11.00002:00:1121,1+00:42:515:4110,5
623KACZMARZYK Bartłomiej 959CZĘSTOCHOWAM 30208M 55902:00:13.00002:00:1321,1+00:42:535:4110,5
624WINKLER Sebastian 667DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30209M 56002:00:14.00002:00:1421,1+00:42:545:4110,5
625GIDELSKI Rafał 1105POLICEM 40234M 56102:00:19.00002:00:1921,1+00:42:595:4210,5
626SZUMLAS Monika 241WIEDEŃK 505K 6502:00:20.00002:00:2021,1+00:43:005:4210,5
627JASTRZĘBSKI Maciej 323SZCZECINM 30210M 56202:00:20.00002:00:2021,1+00:43:005:4210,5
628STRELCOW Krzysztof 837HAMBURGM 40235M 56302:00:20.00002:00:2021,1+00:43:005:4210,5
629DROZDEK Włodzimierz 264CHARTYKOBYLANKAM 5057M 56402:00:24.00002:00:2421,1+00:43:045:4210,5
630WEYNA Rafał 1318RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUKICINM 40236M 56502:00:28.00002:00:2821,1+00:43:085:4210,5
631POTOCZNIK Tomasz 1085KOSZALINM 40237M 56602:00:30.00002:00:3021,1+00:43:105:4210,5
632ROGOZIŃSKI Artur 1748BIEGAM BO LUBIĘBINAROWAM 40238M 56702:00:31.00002:00:3121,1+00:43:115:4210,5
633UMIŃSKI Robert 918BYDGOSZCZM 30211M 56802:00:31.00002:00:3121,1+00:43:115:4210,5
634PYZIK Grzegorz 228DRZEWICAM 40239M 56902:00:33.00002:00:3321,1+00:43:135:4210,5
635GRAJ Ewa 1500KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK 4023K 6602:00:34.00002:00:3421,1+00:43:145:4410,5
636ZĄBCZYK Jakub 124KRAKÓWM 40240M 57002:00:38.00002:00:3821,1+00:43:185:4310,5
637SIKORA Dariusz 1361MAŁKOWICEM 5058M 57102:00:39.00002:00:3921,1+00:43:195:4310,5
638DUDEK Dariusz 32GRANICZNAM 2059M 57202:00:44.00002:00:4421,1+00:43:245:4310,5
639KRÓL Mateusz 1537MORĄGM 2060M 57302:00:45.00002:00:4521,1+00:43:255:4310,5
640TOBOŁA Robert 306LESZNOM 40241M 57402:00:51.00002:00:5121,1+00:43:315:4310,5
641SZUDEJKO Michał 869WARSZAWAM 30212M 57502:00:51.00002:00:5121,1+00:43:315:4910,3
642GAWRON Andrzej 483TRZCIANKAM 40242M 57602:00:56.00002:00:5621,1+00:43:365:4310,5
643ŻMINKOWSKI Jarosław 256ZAWARCIEGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5059M 57702:00:58.00002:00:5821,1+00:43:385:4310,5
644ANTONISZYN Dariusz 434SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 5060M 57802:01:00.00002:01:0021,1+00:43:405:4410,5
645. Sasza44 963LECHICI ZIELONKAZIELONKAM 40243M 57902:01:01.00002:01:0121,1+00:43:415:4410,5
646SZEWCZYK Monika 752SZCZECINK 2010K 6702:01:01.00002:01:0121,1+00:43:415:4410,5
647KAPRUZIAK Waldemar 1210SZCZECINM 40244M 58002:01:05.00002:01:0521,1+00:43:455:4410,5
648GRZECHOWIAK Marek 1818MIELNOM 2061M 58102:01:06.00002:01:0621,1+00:43:465:4410,5
649GODZIUK Roman 1645TORUŃM 5061M 58202:01:11.00002:01:1121,1+00:43:515:4410,4
650ZIELIŃSKI Sławomir 1191SZCZECINM 30213M 58302:01:16.00002:01:1621,1+00:43:565:4410,4
651BIWOJNO Paweł 844WARSZAWAM 30214M 58402:01:22.00002:01:2221,1+00:44:025:4510,4
652LESZCZYŃSKA Joasia 923WKZ-BBL KOZIENICEKOZIENICEK 4024K 6802:01:23.00002:01:2321,1+00:44:035:4510,4
653CHYŁA Dawid 751LUBICZ GÓRNYM 30215M 58502:01:25.00002:01:2521,1+00:44:055:4510,4
654HORZELA Adam 1303HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 30216M 58602:01:28.00002:01:2821,1+00:44:085:4510,4
655WICKI Karol 477GREG TEAMLĘBORKM 2062M 58702:01:28.00002:01:2821,1+00:44:085:4510,4
656STOLC Ireneusz 545KASZUBSKI BIEGACZGOŁUBIEM 30217M 58802:01:29.00002:01:2921,1+00:44:095:4510,4
657KULA Adam 808SZCZECINM 30218M 58902:01:30.00002:01:3021,1+00:44:105:4510,4
658SZYMAŃSKA Agnieszka 1804PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 4025K 6902:01:33.00002:01:3321,1+00:44:135:4510,4
659LELENIEWSKI Jacek 892RYBNIKM 30219M 59002:01:36.00002:01:3621,1+00:44:165:4510,4
660POSZUMSKA Gabriela 1736SZCZECINK 2011K 7002:01:40.00002:01:4021,1+00:44:205:4710,4
661PAJCHROWSKI Michał 988ZANIEMYŚLM 30220M 59102:01:51.00002:01:5121,1+00:44:315:4610,4
662LESZCZ Jarosław 557KOMORNIKIM 40245M 59202:01:52.00002:01:5221,1+00:44:325:4610,4
663STEFANIAK Paweł 10612BZ/14BUJSTARGARDM 30221M 59302:01:54.00002:01:5421,1+00:44:345:4610,4
664ROMAN Krzysztof 154SZCZECINM 40246M 59402:01:54.00002:01:5421,1+00:44:345:4610,4
665DZIEWICKA Ewa 1745WARSZAWAK 506K 7102:01:54.00002:01:5421,1+00:44:345:4610,4
666KALBARCZYK Maciej 696WARSZAWAM 30222M 59502:01:55.00002:01:5521,1+00:44:355:4610,4
667DZIEDZIC Dominik 1196GLIWICEM 30223M 59602:01:57.00002:01:5721,1+00:44:375:4610,4
668MROŻEK Aleksandra 1176ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃK 3030K 7202:02:02.00002:02:0221,1+00:44:425:4810,3
669KOWCZYK Marcin 1535POZNAŃM 30224M 59702:02:02.00002:02:0221,1+00:44:425:4710,4
670CIEŚLA Arkadiusz 1346BIEGAMY Z SERCEM.PLKATOWICEM 40247M 59802:02:03.00002:02:0321,1+00:44:435:4710,4
671SAŁABON Mateusz 527SZCZECINM 2063M 59902:02:04.00002:02:0421,1+00:44:445:4710,4
672DRYMEL Sylwia 400BORGOWOK 4026K 7302:02:09.00002:02:0921,1+00:44:495:4710,4
673UTRACKI Michał 1036GRUDZIĄDZM 5062M 60002:02:11.00002:02:1121,1+00:44:515:4710,4
674WOJCIECHOWSKI Maks 421STARGARDM 2064M 60102:02:17.00002:02:1721,1+00:44:575:4810,3
675SUTULA Krzysztof 502LONDERZEELM 40248M 60202:02:19.00002:02:1921,1+00:44:595:4710,4
676RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 798ŚWINOUJŚCIEK 3031K 7402:02:19.00002:02:1921,1+00:44:595:4710,4
677VLADYMYROV Dmytro 472WATAHASZCZECINM 30225M 60302:02:22.00002:02:2221,1+00:45:025:4710,3
678GAWRON Urszula 379TRZCIANKAK 3032K 7502:02:23.00002:02:2321,1+00:45:035:4810,3
679WOJAKOWSKA Katarzyna 1413K&K RUNZABRZEK 4027K 7602:02:26.00002:02:2621,1+00:45:065:4810,3
680BARANOWSKI Łukasz 724BIAŁACZÓWM 30226M 60402:02:27.00002:02:2721,1+00:45:075:4810,3
681LELITO Piotr 1334MODLNICZKAM 30227M 60502:02:31.00002:02:3121,1+00:45:115:4810,3
682ŻYLUK Bożena 1837WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 4028K 7702:02:31.00002:02:3121,1+00:45:115:4810,3
683ZAWLIK Tomasz 739KAŻDA KROPLA POTU MA SENSSZCZECINM 40249M 60602:02:33.00002:02:3321,1+00:45:135:4810,3
684PRUSZANOW Marcin 622KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40250M 60702:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
685WŁOSZAK Marek 100PRZECŁAWM 30228M 60802:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
686KOZŁOWSKI Adam 1848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40251M 60902:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
687BORKOWSKI Marek 1366SZCZECINM 40252M 61002:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
688RAWICKA-POLNIK Magdalena 1614OTWOCKK 3033K 7802:02:36.00002:02:3621,1+00:45:165:4810,3
689MARCINOWSKI Krzysztof 1765RUN4FUNPLEWISKAM 40253M 61102:02:39.00002:02:3921,1+00:45:195:4810,3
690FRANKOWSKI Mariusz 541SZCZECINM 30229M 61202:02:41.00002:02:4121,1+00:45:215:4910,3
691MAJEWSKA-SZYMCZYK Joanna 1588GOGOLINK 3034K 7902:02:43.00002:02:4321,1+00:45:235:4810,3
692KOMSTA Beata 807POLICEK 4029K 8002:02:43.00002:02:4321,1+00:45:235:4810,3
693ROSZAK Weronika 261CIUWER TEAMSZCZECINK 2012K 8102:02:43.00002:02:4321,1+00:45:235:4810,3
694MAŁECKI Artur 662STARGARDM 40254M 61302:02:46.00002:02:4621,1+00:45:265:4910,3
695TUROŃ Błażej 992SAINT-GOBAIN SQUADŻARYM 2065M 61402:02:48.00002:02:4821,1+00:45:285:4910,3
696GACH Krzysztof 5811987KRAKÓWM 30230M 61502:02:52.00002:02:5221,1+00:45:325:4910,3
697WYGODA Paweł 681HERBALIFEPOZNAŃM 5063M 61602:02:53.00002:02:5321,1+00:45:335:4910,3
698ZAJĄC Paweł 1111WROCŁAWM 30231M 61702:02:56.00002:02:5621,1+00:45:365:5110,3
699KLOS Tomasz 1108GDAŃSKM 30232M 61802:02:58.00002:02:5821,1+00:45:385:4910,3
700PERLEGA Marcin 1490BAKPAK.PLCIESZYNM 40255M 61902:03:00.00002:03:0021,1+00:45:405:4910,3
701JARZĄBEK Michał 1117MICHAŁ JARZĄBEKWROCŁAWM 30233M 62002:03:02.00002:03:0221,1+00:45:425:4910,3
702WOŁYNIEC Szymon 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM 2066M 62102:03:07.00002:03:0721,1+00:45:475:5010,3
703CZUBALA Michał 573DĄBROWA GÓRNICZAM 30234M 62202:03:09.00002:03:0921,1+00:45:495:5010,3
704JARMUŻEWSKI Adam 1242TIAWARSZAWAM 40256M 62302:03:12.00002:03:1221,1+00:45:525:5010,3
705SZABŁOWSKI Łukasz 1233WARSZAWAM 2067M 62402:03:13.00002:03:1321,1+00:45:535:5010,3
706BRZEZICKA Kornelia 1701K 3035K 8202:03:22.00002:03:2221,1+00:46:025:5010,3
707PASZKOWSKI Michal 1144SOLANIN FILM FESTIWALWROCŁAWM 2068M 62502:03:24.00002:03:2421,1+00:46:045:5010,3
708BOJKO Marek 58STEPNICAM 40257M 62602:03:24.00002:03:2421,1+00:46:045:5010,3
709SYS Ewa 936SIEDLNICAK 4030K 8302:03:29.00002:03:2921,1+00:46:095:5110,3
710ZIMNY Ireneusz 288RYBNIKM 40258M 62702:03:29.00002:03:2921,1+00:46:095:5110,3
711JARMUŻEWSKA Teresa 1272TIAWARSZAWAK 4031K 8402:03:30.00002:03:3021,1+00:46:105:5110,3
712MARCULA Emil 1048STARACHOWICEM 30235M 62802:03:32.00002:03:3221,1+00:46:125:5110,2
713LĄCZAK Justyna 12ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4032K 8502:03:33.00002:03:3321,1+00:46:135:5110,2
714ZASADA Iwona 52BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 4033K 8602:03:36.00002:03:3621,1+00:46:165:5110,2
715DOBOSZ Piotr 17251980M 30236M 62902:03:36.00002:03:3621,1+00:46:165:5110,2
716KOWALSKI Piotr 1662BMWPWARSZAWAM 30237M 63002:03:37.00002:03:3721,1+00:46:175:5510,1
717SOBOTA Natalia 1071POZNAŃK 2013K 8702:03:42.00002:03:4221,1+00:46:225:5110,2
718KOZAK Katarzyna 202SZCZECINK 2014K 8802:03:43.00002:03:4321,1+00:46:235:5110,2
719KOŁOMAŃSKI Hubert 1581SZCZECINM 30238M 63102:03:44.00002:03:4421,1+00:46:245:5110,2
720POPIELA Krzysiek 1712NOWY SĄCZM 2069M 63202:03:45.00002:03:4521,1+00:46:255:5110,2
721PYTEL Jarosław 365PARKRUN CHRZANÓWJAWORZNOM 30239M 63302:03:45.00002:03:4521,1+00:46:255:5110,2
722MANDAT Janek 465KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM 605M 63402:03:48.00002:03:4821,1+00:46:285:5210,2
723USEWICZ Maciej 1165POLICEM 30240M 63502:03:48.00002:03:4821,1+00:46:285:5210,2
724KOCZOROWSKA Kika 1065KONINKOK 3036K 8902:03:49.00002:03:4921,1+00:46:295:5210,2
725MALICKA Małgorzata 177BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 4034K 9002:03:50.00002:03:5021,1+00:46:305:5210,2
726HUDEREK Łukasz 1766POZNAŃM 40259M 63602:03:55.00002:03:5521,1+00:46:355:5210,2
727BENTKOWSKI Tomasz 1055POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 40260M 63702:03:57.00002:03:5721,1+00:46:375:5210,2
728RZYMSKA Marta 693SZCZECINK 3037K 9102:03:58.00002:03:5821,1+00:46:385:5210,2
729LEWANIAK Elżbieta 731SZCZECINK 4035K 9202:04:02.00002:04:0221,1+00:46:425:5210,2
730RASZEWSKA-NOLBERT Grażyna 868BAŁDOWICEK 3038K 9302:04:04.00002:04:0421,1+00:46:445:5210,2
731KOCHANIAK Andrzej 902PODLASKI BIMBERSOWLANYM 30241M 63802:04:05.00002:04:0521,1+00:46:455:5210,2
732SMARZEK Tomasz 1866MBANKŁÓDŹM 30242M 63902:04:06.00002:04:0621,1+00:46:465:5310,2
733ROŻEK Marcin 1568CSWL POZNAŃLUBOŃM 30243M 64002:04:06.00002:04:0621,1+00:46:465:5210,2
734MIKOŁAJCZYK Łukasz 1778NOWY SĄCZM 30244M 64102:04:06.00002:04:0621,1+00:46:465:5210,2
735PAWLAK Krzysztof 246TORUŃM 30245M 64202:04:09.00002:04:0921,1+00:46:495:5310,2
736WOJTCZAK Justyna 354FSD RUN DREZDENKODREZDENKOK 2015K 9402:04:16.00002:04:1621,1+00:46:565:5310,2
737BOĆKOWSKI Marek 1802M 5064M 64302:04:21.00002:04:2121,1+00:47:015:5310,2
738KOWALCZYK Dorota 1494ŚWIEBODZINK 4036K 9502:04:22.00002:04:2221,1+00:47:025:5310,2
739KOWALSKA Agata 148BEZRZECZEK 2016K 9602:04:22.00002:04:2221,1+00:47:025:5310,2
740CHRZANOWSKA Anna 1524KALWARIA ZEBRZYDOWSKAK 3039K 9702:04:24.00002:04:2421,1+00:47:045:5310,2
741IWANOWSKI Piotr 139BIEGAM PO SKRZESZEWIESKRZESZEWM 5065M 64402:04:24.00002:04:2421,1+00:47:045:5510,1
742LISKE Dorota 991ŁÓDŹK 4037K 9802:04:30.00002:04:3021,1+00:47:105:5610,1
743FORMAS Lukasz 592SIEBOROWICEM 40261M 64502:04:33.00002:04:3321,1+00:47:135:5410,2
744GRULKOWSKI Damian 1008SŁUPSKM 40262M 64602:04:34.00002:04:3421,1+00:47:145:5410,2
745WOJTAT Adam 59SZCZECINM 5066M 64702:04:37.00002:04:3721,1+00:47:175:5410,2
746ZGRZENDEK Maciej 1559ZABRZEM 2070M 64802:04:38.00002:04:3821,1+00:47:185:5410,2
747GÖDE Christopher 1258NEUBRANDENBURGM 2071M 64902:04:38.00002:04:3821,1+00:47:185:5410,2
748BOŻKO Katarzyna 1653KŁODAWAK 2017K 9902:04:39.00002:04:3921,1+00:47:195:5410,2
749DROBYSZEWSKA Anna 1089TORUŃK 3040K 10002:04:39.00002:04:3921,1+00:47:195:5410,2
750KUCHARCZYK Małgorzata 17911977WOLINK 4038K 10102:04:40.00002:04:4021,1+00:47:205:5410,2
751SWIEZACZYNSKI Piotr 1015KOMORÓWM 30246M 65002:04:40.00002:04:4021,1+00:47:205:5410,2
752TARASIEWICZ Ryszard 643BRANIEWOM 606M 65102:04:44.00002:04:4421,1+00:47:245:5410,1
753MUSIŃSKI Bartosz 1026POZNAŃM 30247M 65202:04:45.00002:04:4521,1+00:47:255:5410,1
754KOZERA Marzena 188KOSTRZYN NAD ODRĄK 3041K 10202:04:47.00002:04:4721,1+00:47:275:5410,1
755M Michał 1003POZNAŃM 40263M 65302:04:49.00002:04:4921,1+00:47:295:5410,1
756WENGER Oliver 789HAJ BOTSCHAFTERØRSTEDM 40264M 65402:04:57.00002:04:5721,1+00:47:375:5710,1
757ROSZAK Henryk 259KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOM 5067M 65502:04:57.00002:04:5721,1+00:47:375:5510,1
758DZIEDZIC Józef 229ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5068M 65602:04:59.00002:04:5921,1+00:47:395:5510,1
759ŁODYGOWSKI Hubert 977RADOMM 40265M 65702:05:00.00002:05:0021,1+00:47:405:5510,1
760JOB Piotr 403ZŁOTNIKIM 40266M 65802:05:03.00002:05:0321,1+00:47:435:5510,1
761PYRZAK Paweł 880WARSZAWAM 30248M 65902:05:06.00002:05:0621,1+00:47:465:5510,1
762GABIS Krzysztof 1296RABKA-ZDRÓJM 30249M 66002:05:11.00002:05:1121,1+00:47:515:5510,1
763MURAWSKA Monika 900BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK 4039K 10302:05:12.00002:05:1221,1+00:47:525:5610,1
764LOTKO Jeremiasz 630DĄBROWA GÓRNICZAM 2072M 66102:05:13.00002:05:1321,1+00:47:535:5610,1
765BARANOWSKI Marcin 1384KATOWICEM 40267M 66202:05:16.00002:05:1621,1+00:47:565:5610,1
766RUDZIEWICZ Urszula 1639SZCZECINK 3042K 10402:05:17.00002:05:1721,1+00:47:575:5610,1
767WÓDKOWSKI Rafał 42GDAŃSKM 5069M 66302:05:17.00002:05:1721,1+00:47:575:5610,1
768NIEDLICH Anna 375KWS TEAM POLICETANOWOK 3043K 10502:05:20.00002:05:2021,1+00:48:005:5610,1
769GRZELCZYK Dawid 984RUMIAM 2073M 66402:05:22.00002:05:2221,1+00:48:025:5610,1
770GAPYS Michał 1311SZCZECINM 30250M 66502:05:27.00002:05:2721,1+00:48:075:5610,1
771KOZERA Sławek 187KOSTRZYN NAD ODRĄM 40268M 66602:05:28.00002:05:2821,1+00:48:085:5610,1
772SŁAWSKI Arkadiusz 30MORSY KONINZARZYNM 40269M 66702:05:31.00002:05:3121,1+00:48:115:5610,1
773MATUSZCZYK Krzysztof 1411SOSNOWIECM 40270M 66802:05:31.00002:05:3121,1+00:48:115:5610,1
774WITKOWSKA Karolina 25CYCHRYK 3044K 10602:05:33.00002:05:3321,1+00:48:135:5710,1
775GRECZUK Paweł 1575SZCZECINM 30251M 66902:05:36.00002:05:3621,1+00:48:165:5710,1
776BLIZNIAK Duży 1863DĄBROWA GÓRNICZAM 40271M 67002:05:37.00002:05:3721,1+00:48:175:5710,1
777GALOR Piotr 1488SZCZECINM 2074M 67102:05:41.00002:05:4121,1+00:48:215:5710,1
778ZAJĄC Łukasz 1539KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM 30252M 67202:05:41.00002:05:4121,1+00:48:215:5710,1
779FILOCHOWSKI Daniel 1350AKTYWNAPSZCZYNAPRUSZKÓWM 40272M 67302:05:51.00002:05:5121,1+00:48:315:5710,1
780STĘPNIAK Lesław 280SZCZECINM 40273M 67402:05:57.00002:05:5721,1+00:48:375:5810,1
781GAJEWSKA Kamilla 357SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK 4040K 10702:05:58.00002:05:5821,1+00:48:385:5810,1
782BOROWIEC Arkadiusz 1369CHEŁM BIEGACHEŁMM 40274M 67502:06:02.00002:06:0221,1+00:48:425:5910,0
783MAMAJ Adam 1335WARSZAWABIEGAWARSZAWAM 5070M 67602:06:12.00002:06:1221,1+00:48:525:5810,0
784BARTECKI Tomasz 1217WROCŁAWM 30253M 67702:06:13.00002:06:1321,1+00:48:535:5810,0
785GARBACZ Zbigniew 591SZCZECINM 40275M 67802:06:18.00002:06:1821,1+00:48:585:5910,0
786CIESZKIEWICZ Jarosław 990POZNAŃM 40276M 67902:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
787SYROKA Jan 7221989LEGIONOWOM 5071M 68002:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
788KOŚLACZ Katarzyna 64TYCHYK 4041K 10802:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
789KORAL Jakub 1260WARSZAWAM 2075M 68102:06:23.00002:06:2321,1+00:49:035:5910,0
790GRABOWSKI Grzegorz 1169ASTMA GDAŃSKGDAŃSKM 40277M 68202:06:23.00002:06:2321,1+00:49:035:5910,0
791GRUCHAŁA-FURMANIUK Aldona 1193SPEED FREAKSPOZNAŃK 3045K 10902:06:32.00002:06:3221,1+00:49:126:0110,0
792CIBOROWSKI Dawid 1702RYBNIKM 30254M 68302:06:38.00002:06:3821,1+00:49:186:0010,0
793ŻBEL Ania 1230HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEK 3046K 11002:06:39.00002:06:3921,1+00:49:196:0010,0
794CHMARA Sebastian 1753ZAWISZABYDGOSZCZM 40278M 68402:06:41.00002:06:4121,1+00:49:216:0010,0
795KLEŚTA Anna 727KONINK 3047K 11102:06:42.00002:06:4221,1+00:49:226:0010,0
796PRZĄDKA Michal 441OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAM 40279M 68502:06:43.00002:06:4321,1+00:49:236:0010,0
797SOLIŃSKI Adam 1282BRAKWARSZAWAM 2076M 68602:06:45.00002:06:4521,1+00:49:256:0110,0
798RACINOWSKA Olga 1864DĄBROWA GÓRNICZAK 3048K 11202:06:48.00002:06:4821,1+00:49:286:0010,0
799GRZYWACZ Marcin 910WARSZAWAM 30255M 68702:06:54.00002:06:5421,1+00:49:346:0010,0
800KONIKOWSKI Daniel 1879M 30256M 68802:06:56.00002:06:5621,1+00:49:366:0010,0
801KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata 558KOBIETY W BIEGUŁĘCZYCAK 4042K 11302:06:57.00002:06:5721,1+00:49:376:0010,0
802DOMAŃSKI Piotr 1883MIĘDZYBORÓWM 30257M 68902:07:00.00002:07:0021,1+00:49:406:0110,0
803BUSS Jakub 897KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM 40280M 69002:07:04.00002:07:0421,1+00:49:446:0110,0
804BIELECKI Tadeusz 749UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40281M 69102:07:06.00002:07:0621,1+00:49:466:0110,0
805ŻBEL Michał 1231HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEM 40282M 69202:07:10.00002:07:1021,1+00:49:506:0110,0
806BĄK Natalia 500MIESZKOWICEK 3049K 11402:07:11.00002:07:1121,1+00:49:516:0110,0
807BABAK Łukasz 1616STARGARDM 30258M 69302:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
808ZOWCZAK Dorota 555RAWA TEAMKOMORNIKIK 3050K 11502:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
809WIĄCEK Anna 674KOBIECE BIEGANIEKURÓWK 4043K 11602:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
810SZARZEC Przemysław 728NOWE WARPNOM 40283M 69402:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
811NOWAK Barbara 561PIOTROWICEK 4044K 11702:07:15.00002:07:1521,1+00:49:556:019,9
812WALOTKA Filip 1752GVTŁÓDŹM 30259M 69502:07:15.00002:07:1521,1+00:49:556:019,9
813SŁAWIŃSKI Wojciech 133STARE ŁYSOGÓRKIM 2077M 69602:07:17.00002:07:1721,1+00:49:576:019,9
814CIESIOLKIEWICZ Mariusz 1032ŻAGAŃM 30260M 69702:07:20.00002:07:2021,1+00:50:006:029,9
815KOWALCZYK Piotr 588PRUSZKÓWM 30261M 69802:07:23.00002:07:2321,1+00:50:036:029,9
816OSZUST Marcin 1427CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUZAGRODAM 40284M 69902:07:26.00002:07:2621,1+00:50:066:029,9
817RZEŹNICZAK Przemysław 1168ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 40285M 70002:07:29.00002:07:2921,1+00:50:096:029,9
818ŻUCHOWSKI Łukasz 1106TROCHĘ RURZYCARURZYCAM 40286M 70102:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
819WRÓBLEWSKI Michał 1657ELBLĄGM 40287M 70202:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
820OGRODZIŃSKI Przemysław 697SZCZECINM 30262M 70302:07:32.00002:07:3221,1+00:50:126:029,9
821JASIŃSKI Krzysztof 1363BIEGNĘ BYLE DOBIECBOJSZOWY NOWEM 30263M 70402:07:32.00002:07:3221,1+00:50:126:029,9
822SZREK Krzysztof 186GO VEGANSZCZECINM 2078M 70502:07:35.00002:07:3521,1+00:50:156:029,9
823MARCINEK Rafał 446MARCINEK TEAMWROCŁAWM 40288M 70602:07:36.00002:07:3621,1+00:50:166:029,9
824JANOSZKA Piotr 534ZABRZEM 30264M 70702:07:36.00002:07:3621,1+00:50:166:069,8
825KOROWIEC Michał 1064SZCZECINM 30265M 70802:07:37.00002:07:3721,1+00:50:176:029,9
826MICHALSKA Katarzyna 1199RADZYMINK 3051K 11802:07:45.00002:07:4521,1+00:50:256:039,9
827BYCZYK Jacek 1277PKO BANK POLSKIPOZNAŃM 5072M 70902:07:47.00002:07:4721,1+00:50:276:039,9
828WIERZBICKA Joanna 938KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAK 4045K 11902:07:49.00002:07:4921,1+00:50:296:039,9
829CHĄDZYŃSKI Marcin 233WARSZAWAM 30266M 71002:07:49.00002:07:4921,1+00:50:296:039,9
830PAWLACZYK Natalia 1754POZNAŃK 2018K 12002:07:51.00002:07:5121,1+00:50:316:039,9
831CHYBIŃSKI Marcin 532SZAMOTUŁYM 40289M 71102:07:52.00002:07:5221,1+00:50:326:039,9
832SZYMAŃSKI Sławomir 411SZCZECINM 30267M 71202:07:52.00002:07:5221,1+00:50:326:039,9
833RĘPALSKI Marcin 911BRYGADA RRKROŚCIENKO WYŻNEM 40290M 71302:07:55.00002:07:5521,1+00:50:356:039,9
834KILANOWSKA Agnieszka 178ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK 3052K 12102:07:55.00002:07:5521,1+00:50:356:039,9
835WRÓBLEWSKI Tomasz 1660ELBLĄGM 30268M 71402:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
836SZMYT Mariusz 1491SZCZECINM 40291M 71502:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
837JANASZ Andrzej 1497BRWINÓWM 40292M 71602:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
838KOWNACKI Bartłomiej 251LASOWICE WIELKIEM 40293M 71702:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
839WOJDA Artur 71SZCZECINM 30269M 71802:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
840PODWYSOCKI Adrian 1685PODAŃSKOM 30270M 71902:08:02.00002:08:0221,1+00:50:426:049,9
841SZADOWIAK Jakub 804KAMIEŃ POMORSKIM 2079M 72002:08:03.00002:08:0321,1+00:50:436:049,9
842KALINOWSKI Krzysztof 1810GOGGLE PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM 40294M 72102:08:04.00002:08:0421,1+00:50:446:059,8
843WOSZ Kinga 838SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 3053K 12202:08:07.00002:08:0721,1+00:50:476:049,9
844KRZEMIONKA Daniel 1426SZCZECINM 40295M 72202:08:10.00002:08:1021,1+00:50:506:049,9
845KUKLA-KOWALSKA Alicja 927BIEGAM BO NIE LUBIĘLUSÓWKOK 4046K 12302:08:12.00002:08:1221,1+00:50:526:049,9
846MADEJ Anna 324UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK 3054K 12402:08:12.00002:08:1221,1+00:50:526:049,9
847KUZIEL Marcin 179BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIEM 30271M 72302:08:12.00002:08:1221,1+00:50:526:049,9
848WÓJCIK Łukasz 1273WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKAM 30272M 72402:08:13.00002:08:1321,1+00:50:536:049,9
849SZNABOWICZ Magda 1807SZCZECINK 3055K 12502:08:13.00002:08:1321,1+00:50:536:049,9
850RAGAN Aneta 700STRZEGOMK 4047K 12602:08:14.00002:08:1421,1+00:50:546:059,9
851IWAŃSKI Arkadiusz 1679NOWY SĄCZM 40296M 72502:08:15.00002:08:1521,1+00:50:556:049,9
852GURAK Tomasz 1613STARGARDSTARGARDM 40297M 72602:08:16.00002:08:1621,1+00:50:566:049,9
853ZIOBROWSKI Dawid 1592SZCZECINM 30273M 72702:08:19.00002:08:1921,1+00:50:596:049,9
854TOMASZEWSKI Michał 73ORANGE POLSKAPOZNAŃM 2080M 72802:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
855ANIOŁA-KUSZ Dominik 513SZCZECINM 40298M 72902:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
856KOZIMOR Mariusz 1380USB USTKAUSTKAM 40299M 73002:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
857SOWA Krzysztof 189ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM 30274M 73102:08:21.00002:08:2121,1+00:51:016:049,9
858PUCH Tomasz 1722RADOMM 40300M 73202:08:22.00002:08:2221,1+00:51:026:059,9
859DUDZIŃSKI Kamil 175SZCZECINM 30275M 73302:08:24.00002:08:2421,1+00:51:046:059,9
860URZĘDOWSKI Piotr 1103PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 30276M 73402:08:26.00002:08:2621,1+00:51:066:059,9
861ŁUCZAK Zbigniew 797STARGARDM 30277M 73502:08:27.00002:08:2721,1+00:51:076:059,9
862BARANSKI Krzysztof 1283LEŚNA EKIPAWARSZAWAM 30278M 73602:08:27.00002:08:2721,1+00:51:076:139,6
863KRUPA Iwona 845KB MOSTKOWOMOSTKOWOK 4048K 12702:08:28.00002:08:2821,1+00:51:086:059,9
864GNIADEK Dariusz 1159WROCŁAWM 5073M 73702:08:32.00002:08:3221,1+00:51:126:059,8
865TYBORSKA Paulina 994KONARZYNYK 2019K 12802:08:38.00002:08:3821,1+00:51:186:059,8
866SPYCHAŁA Stanisław 1574WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM 607M 73802:08:39.00002:08:3921,1+00:51:196:059,8
867KOTYCZKA Cyriak 606HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 2081M 73902:08:40.00002:08:4021,1+00:51:206:059,8
868MARKOWSKA Katarzyna 1104WROCŁAWK 2020K 12902:08:41.00002:08:4121,1+00:51:216:069,8
869GANDZIAROWSKA Anna 877BYDGOSZCZK 2021K 13002:08:42.00002:08:4221,1+00:51:226:059,8
870WALCZAK Magdalena 616BARWICEK 4049K 13102:08:42.00002:08:4221,1+00:51:226:059,8
871KUŚ Marcin Tomasz 875AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40301M 74002:08:48.00002:08:4821,1+00:51:286:069,8
872SCHILLING Alexander 1078FAHRENWALDEFAHRENWALDEM 30279M 74102:08:50.00002:08:5021,1+00:51:306:069,8
873CUDNOWSKI Leszek 1292GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PLGDAŃSKM 40302M 74202:08:51.00002:08:5121,1+00:51:316:069,8
874MURAWSKI Radosław 932TORUŃM 30280M 74302:08:52.00002:08:5221,1+00:51:326:069,8
875PETRUKOVYCH Maksym 1423BIELSKO-BIAŁAM 30281M 74402:08:53.00002:08:5321,1+00:51:336:069,8
876MUŻ Katarzyna 1451IŃSKOK 4050K 13202:08:59.00002:08:5921,1+00:51:396:069,8
877KURKOWSKI Jarosław 1806RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 40303M 74502:09:00.00002:09:0021,1+00:51:406:069,8
878CZERNIACHOWSKI Artur 37BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM 40304M 74602:09:03.00002:09:0321,1+00:51:436:069,8
879GOŁĘBIEWSKI Łukasz 1365RUNTEAM NASIELSKNASIELSKM 40305M 74702:09:03.00002:09:0321,1+00:51:436:069,8
880KAWCZYŃSKA Magdalena 522RAZ SZCZECINSZCZECINK 4051K 13302:09:06.00002:09:0621,1+00:51:466:079,8
881GRABNER Johann 237WIEDEŃM 40306M 74802:09:14.00002:09:1421,1+00:51:546:079,8
882GÓRSKI Grzegorz 1608TARNÓWM 40307M 74902:09:15.00002:09:1521,1+00:51:556:079,8
883ZABORA Paweł 1869SPINER POLICEPOLICEM 30282M 75002:09:19.00002:09:1921,1+00:51:596:079,8
884KURKOWIAK Agnieszka 580POZNAŃK 4052K 13402:09:21.00002:09:2121,1+00:52:016:079,8
885WIKTORSKI Sebastian 88SKARBIMIERZYCEM 30283M 75102:09:21.00002:09:2121,1+00:52:016:079,8
886RYNDAK Magdalena 1532POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK 3056K 13502:09:26.00002:09:2621,1+00:52:066:089,8
887BUDNA Anna 1649SZCZECINK 4053K 13602:09:27.00002:09:2721,1+00:52:076:089,8
888BASZUN Michał 925GLIWICEM 30284M 75202:09:28.00002:09:2821,1+00:52:086:089,8
889GONET Marek 1234OTMICEM 5074M 75302:09:32.00002:09:3221,1+00:52:126:089,8
890BERNATOWICZ Karol 422REDAM 30285M 75402:09:32.00002:09:3221,1+00:52:126:099,7
891FRITZ Karol 730KONINM 40308M 75502:09:33.00002:09:3321,1+00:52:136:089,8
892SOBECKI Tomasz 1577SZCZECINM 2082M 75602:09:34.00002:09:3421,1+00:52:146:089,8
893KAMILA Olszewska 1669K 3057K 13702:09:34.00002:09:3421,1+00:52:146:089,8
894SZYDŁOWSKA Joanna 29STARGARDK 2022K 13802:09:38.00002:09:3821,1+00:52:186:089,8
895LANGBECKER Yvonne 1833ESV ANGERMÜNDEANGERMÜNDEK 507K 13902:09:46.00002:09:4621,1+00:52:266:099,8
896WRÓBEL Wojtek 370SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 40309M 75702:09:47.00002:09:4721,1+00:52:276:099,8
897MIERZWIŃSKA Agnieszka 1569WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEMURZYNÓWKOK 2023K 14002:09:48.00002:09:4821,1+00:52:286:099,8
898JABŁOŃSKA Katarzyna 1727TYCHOWOK 4054K 14102:09:53.00002:09:5321,1+00:52:336:099,7
899KĘSKA Katarzyna 318LOVELASYPOLICEK 4055K 14202:09:53.00002:09:5321,1+00:52:336:099,7
900WINKEL Jerzy 239KOSZALINM 40310M 75802:09:53.00002:09:5321,1+00:52:336:099,7
901URBANKIEWICZ Marcin 56PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM 30286M 75902:09:56.00002:09:5621,1+00:52:366:099,7
902PONCYLIUSZ Artur 277KIEKRZM 40311M 76002:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
903SAVCHUK Volodymyr 1102WROCŁAWM 2083M 76102:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
904REKŚĆ Kacper 748GOLCZEWOM 2084M 76202:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
905KOZŁOWSKA Karolina 45#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃK 3058K 14302:10:01.00002:10:0121,1+00:52:416:099,7
906RZĄSIK Łukasz 1336SZCZECINM 30287M 76302:10:02.00002:10:0221,1+00:52:426:099,7
907ZAMARIA Jerzy 657SZCZECINM 608M 76402:10:04.00002:10:0421,1+00:52:446:099,7
908LEGEC Jerzy 374RAZ SZCZECINSZCZECINM 5075M 76502:10:07.00002:10:0721,1+00:52:476:109,7
909ZAJĄC Karolina 758CHORZÓWK 2024K 14402:10:07.00002:10:0721,1+00:52:476:109,7
910CZERWIŃSKI Janusz 1528DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5076M 76602:10:08.00002:10:0821,1+00:52:486:109,7
911KACZOR Darek 232KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK 4056K 14502:10:09.00002:10:0921,1+00:52:496:109,7
912JAKUBIAK Magdalena 493BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 4057K 14602:10:11.00002:10:1121,1+00:52:516:109,7
913JAGIELSKI Łukasz 1512BYDGOSZCZM 40312M 76702:10:17.00002:10:1721,1+00:52:576:109,7
914JAWORSKA Justyna 666PUŁAWYK 4058K 14702:10:21.00002:10:2121,1+00:53:016:109,7
915MAJ Mariusz 790KB WIKON NOWA SOLKOŻUCHÓWM 30288M 76802:10:22.00002:10:2221,1+00:53:026:109,7
916GAPIŃSKA Agnieszka 863PIŁAK 3059K 14802:10:23.00002:10:2321,1+00:53:036:109,7
917JURASZ Aleksandra 84KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK 3060K 14902:10:24.00002:10:2421,1+00:53:046:109,7
918FORNAL Patryk 1562DACHOWAM 30289M 76902:10:26.00002:10:2621,1+00:53:066:109,7
919STYCZ Katarzyna 853GOSTYŃK 3061K 15002:10:26.00002:10:2621,1+00:53:066:109,7
920GOLIŃSKI Krzysztof 1155SZCZECINM 30290M 77002:10:29.00002:10:2921,1+00:53:096:129,7
921SAWICKI Krzysztof 1805SZCZECINM 30291M 77102:10:30.00002:10:3021,1+00:53:106:119,7
922KOWALSKI Jaroslaw 645KOBYLKAM 40313M 77202:10:31.00002:10:3121,1+00:53:116:119,7
923ADAMCZAK Martyna 336PAWŁOWICEK 2025K 15102:10:32.00002:10:3221,1+00:53:126:119,7
924JANAS Estera 118SZCZECINK 3062K 15202:10:34.00002:10:3421,1+00:53:146:119,7
925KASPRZAK Adam 442BIEGAJ Z PASJĄPUDLISZKIM 2085M 77302:10:36.00002:10:3621,1+00:53:166:119,7
926DELUGA Magdalena 764KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 3063K 15302:10:38.00002:10:3821,1+00:53:186:119,7
927KOMOROWSKI Michał 1031SZCZECINM 30292M 77402:10:38.00002:10:3821,1+00:53:186:119,7
928LIDZBARSKI Adam 402SZEMUDM 40314M 77502:10:39.00002:10:3921,1+00:53:196:119,7
929PACHOLSKA Małgorzata 1543LESZNOK 3064K 15402:10:40.00002:10:4021,1+00:53:206:119,7
930WALKIEWICZ Łukasz 582PIEKARY ŚLĄSKIEM 30293M 77602:10:40.00002:10:4021,1+00:53:206:119,7
931ŚWITAŁA Gabriela 942GÓRAK 4059K 15502:10:42.00002:10:4221,1+00:53:226:119,7
932TANAJEWSKI Dariusz 827GEORUNGERSOLSZTYNM 30294M 77702:10:42.00002:10:4221,1+00:53:226:119,7
933ADAMOWSKI Tomasz 1006WĄGROWIECM 30295M 77802:10:43.00002:10:4321,1+00:53:236:119,7
934WRĘBIAK Dariusz 689RAZSZCZECINM 40315M 77902:10:46.00002:10:4621,1+00:53:266:119,7
935WÓJCIK Jacek 1663SZCZECINM 40316M 78002:10:49.00002:10:4921,1+00:53:296:119,7
936DOPIERAŁA Sławomir 1517KARBUD - W DRODZE DO CELUIWNOM 40317M 78102:10:50.00002:10:5021,1+00:53:306:129,7
937MICHALSKI Mariusz 969STAWIGUDAM 5077M 78202:10:51.00002:10:5121,1+00:53:316:129,7
938ALBRECHT Manon 1832ESV 49 ANGERMÜNDEANGERMÜNDEK 4060K 15602:10:51.00002:10:5121,1+00:53:316:129,7
939KĘDRA-SULEJ Agnieszka 109WAT / AKS-SOFT TEAMWARSZAWAK 4061K 15702:10:55.00002:10:5521,1+00:53:356:129,7
940BUDNY Wojciech 1650SZCZECINM 30296M 78302:10:55.00002:10:5521,1+00:53:356:129,7
941GAWLIK Kinga 46ŁĘCZYCAK 3065K 15802:11:06.00002:11:0621,1+00:53:466:129,7
942MROZIŃSKA Renata 334ŁOBÓDŹK 4062K 15902:11:06.00002:11:0621,1+00:53:466:129,7
943WILGOCKI Radosław 1264GĄBINM 30297M 78402:11:08.00002:11:0821,1+00:53:486:129,7
944KOHLMAN Wojciech 1672M 40318M 78502:11:09.00002:11:0921,1+00:53:496:129,7
945OLEK Zbigniew 1516DOŁUJEM 30298M 78602:11:10.00002:11:1021,1+00:53:506:129,7
946ADAMUS Janusz 559OSIEKM 40319M 78702:11:11.00002:11:1121,1+00:53:516:139,7
947KARPIŃSKI Łukasz 861AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40320M 78802:11:14.00002:11:1421,1+00:53:546:139,6
948CHRONOWSKA Justyna 1596KATOWICEK 2026K 16002:11:15.00002:11:1521,1+00:53:556:139,6
949KUPNIEWSKA Aleksandra 70KOMPAS TEAMPOLICEK 3066K 16102:11:17.00002:11:1721,1+00:53:576:139,6
950ŚWIDERSKI Wojciech 1358WROCLAWM 2086M 78902:11:18.00002:11:1821,1+00:53:586:199,5
951ZAKRZEWSKA Sylwia 1150SZCZECINK 3067K 16202:11:20.00002:11:2021,1+00:54:006:139,6
952KUTNIK Roman 1458KLUB BIEGACZY JYSKBIAŁA PODLASKAM 40321M 79002:11:21.00002:11:2121,1+00:54:016:159,6
953HOFFMANN Rafał 621KATOWICEM 40322M 79102:11:23.00002:11:2321,1+00:54:036:139,6
954HILLEMANN Andreas 1666TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40323M 79202:11:30.00002:11:3021,1+00:54:106:139,6
955PILSKI Andrzej 96BAREFOOT RUNNERS SOCIETYFROMBORKM 70+1M 79302:11:32.00002:11:3221,1+00:54:126:159,6
956PIOTEREK Olga 327SPEEDBROTHERSPESSINK 3068K 16302:11:35.00002:11:3521,1+00:54:156:149,6
957BURNAGIEL Tomasz 658HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYM 5078M 79402:11:37.00002:11:3721,1+00:54:176:149,6
958CELEK Katarzyna 1843ART&RUNRZESZOWK 3069K 16402:11:37.00002:11:3721,1+00:54:176:149,6
959JAWÓR Magdalena 866SZCZECINK 3070K 16502:11:43.00002:11:4321,1+00:54:236:149,6
960SIWEK Tomasz 205SZCZECINM 30299M 79502:11:43.00002:11:4321,1+00:54:236:149,6
961PISZCZEK Marzena 720BRZEŹNICAK 3071K 16602:11:44.00002:11:4421,1+00:54:246:149,6
962PASZKIEWICZ Paweł 1407GORZOW WLKP.M 40324M 79602:11:50.00002:11:5021,1+00:54:306:149,6
963REKOWSKA Danuta 316BEZRZECZEK 508K 16702:11:51.00002:11:5121,1+00:54:316:159,6
964WILKOSZ Krystian 369POLDKA HUSARIAKOŚCIERZYNAM 2087M 79702:11:52.00002:11:5221,1+00:54:326:149,6
965RÓG Krzysztof 455ZDYSZAAANICHOCIANÓWM 40325M 79802:11:52.00002:11:5221,1+00:54:326:149,6
966SUSEL Aleksander 21MIKOŁÓWM 30300M 79902:11:53.00002:11:5321,1+00:54:336:159,6
967GRABOWICZ Paweł 950SIEKIERKI WIELKIEM 40326M 80002:11:55.00002:11:5521,1+00:54:356:159,6
968PONICKI Tomasz 1447TEAM UJŚCIEUJŚCIEM 40327M 80102:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
969SZEWCZYK Mariusz 1395KRAKÓWM 40328M 80202:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
970POCZĄTEK Błażej 1772POWER DOPPLER TEAMDĄBRÓWKAM 30301M 80302:11:59.00002:11:5921,1+00:54:396:159,6
971KASPERSKA Sylwia 470KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWK 4063K 16802:12:03.00002:12:0321,1+00:54:436:159,6
972BAJEŃSKI Dariusz 912PARKRUN TORUŃSILNOM 2088M 80402:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
973BŁĄDEK Rafał 6NOWA WIEŚ MALBORSKAM 40329M 80502:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
974KOŚCIUCZUK Bartosz 1200SZCZECINM 30302M 80602:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
975WĄTOR Marcin 67KRAKÓWM 40330M 80702:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
976GRABOWSKI Marcin 90KOTY POZNAŃPOZNAŃM 30303M 80802:12:07.00002:12:0721,1+00:54:476:159,6
977GUDALEWSKI Tomasz 1746PODLASKI KLUB SPORTOWY "NA SZCZYT"BIAŁYSTOKM 5079M 80902:12:08.00002:12:0821,1+00:54:486:159,6
978SZYMAŃSKA Hanna 518POZYTYWNI BIEGACZESKÓRKAK 4064K 16902:12:10.00002:12:1021,1+00:54:506:159,6
979WRÓBEL Artur 1052SZCZECINM 40331M 81002:12:21.00002:12:2121,1+00:55:016:169,6
980RACŁAWSKA Iwona 1779BRAKK 509K 17002:12:22.00002:12:2221,1+00:55:026:179,5
981ROMAŃSKA-MALINA Olga 1865SOSNOWIECK 3072K 17102:12:29.00002:12:2921,1+00:55:096:169,6
982ADAMCZUK Feliks 1221KROS GÓRSKI IM. JERZEGO KORTZASZCZECINM 40332M 81102:12:32.00002:12:3221,1+00:55:126:169,6
983DUDKA Robert 1259SZCZECINSZCZECINM 30304M 81202:12:35.00002:12:3521,1+00:55:156:179,5
984DURDA Paweł 1471KRAKÓWM 30305M 81302:12:35.00002:12:3521,1+00:55:156:179,5
985SOBUSIAK Iwo 1572KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM 2089M 81402:12:36.00002:12:3621,1+00:55:166:179,5
986BROŻYNA Miłosz 168BEZRZECZEM 2090M 81502:12:37.00002:12:3721,1+00:55:176:179,5
987RÓŻAŃSKA Magdalena 972WARSZAWAK 4065K 17202:12:40.00002:12:4021,1+00:55:206:179,5
988WILK Tomasz 1136MIECHÓWM 5080M 81602:12:40.00002:12:4021,1+00:55:206:179,5
989DĄBROWSKI Marcin 1300TEAM KORNELGLIWICEM 40333M 81702:12:41.00002:12:4121,1+00:55:216:179,5
990ŚLEDŹ Iwona 126ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4066K 17302:12:44.00002:12:4421,1+00:55:246:179,5
991PILARSKA Iwona 1285PYRZYCE BIEGAJĄLETNINK 3073K 17402:12:45.00002:12:4521,1+00:55:256:179,5
992SZYMECZKO Jola 383RUNONLINE.PLZABORZEK 4067K 17502:12:45.00002:12:4521,1+00:55:256:189,5
993KOLANKOWSKI Andrzej 1641POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 5081M 81802:12:50.00002:12:5021,1+00:55:306:179,5
994BURNAGIEL Agata 1086HRMAX ŻORYLESZCZYNYK 5010K 17602:12:54.00002:12:5421,1+00:55:346:179,5
995BORKOWSKI Robert 920WROCŁAWM 40334M 81902:12:56.00002:12:5621,1+00:55:366:189,5
996MRÓZEK Szymon 1162SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 2091M 82002:13:00.00002:13:0021,1+00:55:406:189,5
997KRYSIAK Dawid 399WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30306M 82102:13:04.00002:13:0421,1+00:55:446:189,5
998GAŁKA Grzegorz 517GDAŃSKM 40335M 82202:13:05.00002:13:0521,1+00:55:456:189,5
999HYJEK Karol 485GIŻYCKI BIEGACZGIŻYCKOM 30307M 82302:13:06.00002:13:0621,1+00:55:466:189,5
1000BENSZ Dariusz 1019ŚWIĘTOCHŁOWICEM 30308M 82402:13:12.00002:13:1221,1+00:55:526:189,5
1001ROJEWSKI Mateusz 1584SZCZECINM 30309M 82502:13:13.00002:13:1321,1+00:55:536:199,5
1002ZAROBIAK Katarzyna 832SZCZECINK 4068K 17702:13:17.00002:13:1721,1+00:55:576:199,5
1003JAWOREK Rafał 255WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 40336M 82602:13:17.00002:13:1721,1+00:55:576:199,5
1004KISIECKI Marcin 929WROCŁAWM 30310M 82702:13:19.00002:13:1921,1+00:55:596:199,5
1005KRASOWSKI Leszek 1161SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 609M 82802:13:22.00002:13:2221,1+00:56:026:199,5
1006LISSEWSKA Konstancja 883POZNAŃK 3074K 17802:13:24.00002:13:2421,1+00:56:046:199,5
1007ZABORNY Łukasz 649ŻARYM 2092M 82902:13:25.00002:13:2521,1+00:56:056:199,5
1008CHMIELECKI Andrzej 1740POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 5082M 83002:13:26.00002:13:2621,1+00:56:066:199,5
1009NURSKA Emilia 1643SZCZECINK 601K 17902:13:34.00002:13:3421,1+00:56:146:199,5
1010CISLAK Roman 584SZCZECINM 40337M 83102:13:37.00002:13:3721,1+00:56:176:199,5
1011OKRÓJ Dawid 1171WARSZAWAM 30311M 83202:13:42.00002:13:4221,1+00:56:226:209,5
1012OPOLSKI Robert 800KRAKÓWM 5083M 83302:13:42.00002:13:4221,1+00:56:226:209,5
1013ZOMERFELD Tomasz 309KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 40338M 83402:13:45.00002:13:4521,1+00:56:256:219,4
1014DANKOWSKA Urszula 414BERNAUK 3075K 18002:13:45.00002:13:4521,1+00:56:256:209,5
1015NOWAK Tatiana 779KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 4069K 18102:13:47.00002:13:4721,1+00:56:276:209,5
1016JAŚKIEWICZ Mateusz 34POZNAŃM 2093M 83502:13:50.00002:13:5021,1+00:56:306:209,5
1017PŁOWENS Piotr 54MARGONINM 2094M 83602:13:52.00002:13:5221,1+00:56:326:209,5
1018POKORNY Tomasz 1717WROCLAWM 40339M 83702:13:57.00002:13:5721,1+00:56:376:209,5
1019CHUDY Henryk 1697K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM 6010M 83802:13:59.00002:13:5921,1+00:56:396:209,4
1020GIBIEC Wojciech 1122KRAKÓWM 30312M 83902:14:00.00002:14:0021,1+00:56:406:219,4
1021ROZICKA Adriana 1742OLSZTYNK 2027K 18202:14:01.00002:14:0121,1+00:56:416:219,4
1022SIDOR Anna 1659KRAKÓWK 4070K 18302:14:08.00002:14:0821,1+00:56:486:219,4
1023WOŹNIAK Mariusz 1002GRÓJECM 40340M 84002:14:09.00002:14:0921,1+00:56:496:219,4
1024MAKOWSKA Joanna 759CHOSCZNOK 4071K 18402:14:10.00002:14:1021,1+00:56:506:219,4
1025MACIEJEWSKA Jolanta 466GOLENIÓWK 3076K 18502:14:10.00002:14:1021,1+00:56:506:219,4
1026DAMASZKE Aleksandra 435CHWASZCZYNOK 3077K 18602:14:11.00002:14:1121,1+00:56:516:219,4
1027KLEIN Patrycja 1263SZCZECINK 2028K 18702:14:11.00002:14:1121,1+00:56:516:219,4
1028DOMBEK Agnieszka 826CHOSZCZNOK 4072K 18802:14:16.00002:14:1621,1+00:56:566:219,4
1029KOWALCZUK Dariusz 1404ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONLUBLINM 30313M 84102:14:16.00002:14:1621,1+00:56:566:219,4
1030CZYŻEWSKI Janusz 796KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM 5084M 84202:14:17.00002:14:1721,1+00:56:576:229,4
1031RASIŃSKA Ewelina 345#BBKTSBERLINK 3078K 18902:14:20.00002:14:2021,1+00:57:006:219,4
1032WUJDA Mirosław 1822ERNI RULEZDĘBNOM 40341M 84302:14:22.00002:14:2221,1+00:57:026:229,4
1033ZAKRZEWSKI Tomasz 1840RYPINPOZNAŃM 30314M 84402:14:23.00002:14:2321,1+00:57:036:229,4
1034HNAT Patrycja 1075SZCZECINK 2029K 19002:14:24.00002:14:2421,1+00:57:046:229,4
1035KWIECIEŃ Michał 331NEWBURYM 2095M 84502:14:29.00002:14:2921,1+00:57:096:229,4
1036MOC Marzena 593POLKOWICEK 2030K 19102:14:30.00002:14:3021,1+00:57:106:229,4
1037BATOR Zbigniew 1541WARSZAWAM 6011M 84602:14:37.00002:14:3721,1+00:57:176:229,4
1038ADAMCZAK Jolanta 381OD PONIEDZIAŁKUPAWŁOWICEK 5011K 19202:14:38.00002:14:3821,1+00:57:186:229,4
1039MISZ Hubert 272WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 30315M 84702:14:39.00002:14:3921,1+00:57:196:229,4
1040BLÄSSE Detlef 176RWO ENDURANCE TEAMOBERHAUSENM 5085M 84802:14:41.00002:14:4121,1+00:57:216:229,4
1041WIŚNIEWSKI Adam 1526MINSK MAZOWIECKIM 30316M 84902:14:42.00002:14:4221,1+00:57:226:239,4
1042CZERWIŃSKI Janusz 1600DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5086M 85002:14:43.00002:14:4321,1+00:57:236:239,4
1043DUDZIAK Tadeusz 98BRANICEM 5087M 85102:14:50.00002:14:5021,1+00:57:306:239,4
1044MRULA Ewa 928ZIELONA GÓRAK 4073K 19302:14:52.00002:14:5221,1+00:57:326:239,4
1045CYRAN Katarzyna 476ZIELONA GÓRAK 4074K 19402:14:53.00002:14:5321,1+00:57:336:239,4
1046SADOWSKI Daniel 1324WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINESZCZECINM 40342M 85202:14:53.00002:14:5321,1+00:57:336:239,4
1047WÓJCIK Anna 1284ŻYTNIA TEAMKOSZALINK 3079K 19502:14:54.00002:14:5421,1+00:57:346:239,4
1048BOŻEK Marcin 83DOŁUJEM 30317M 85302:14:55.00002:14:5521,1+00:57:356:269,3
1049RAKOCZY Dorota 1760MILANÓWEKK 4075K 19602:14:57.00002:14:5721,1+00:57:376:239,4
1050DEMCZAR Jacek 793TRZCIANKAM 40343M 85402:14:58.00002:14:5821,1+00:57:386:259,3
1051OLEŚ-ZDECHLIK Beata 1163ŚWIĘTOCHŁOWICEK 3080K 19702:15:06.00002:15:0621,1+00:57:466:249,4
1052BORUSZEWSKI Maciej 1658WARSZAWAM 40344M 85502:15:06.00002:15:0621,1+00:57:466:249,4
1053ZAROBIAK Piotr 831SZCZECINM 40345M 85602:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
1054RUDZIEWICZ Michał 1640SZCZECINM 30318M 85702:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
1055KRUCZEK Grzegorz 1189WILCZKOWICEM 30319M 85802:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
1056MELZER Arkadiusz 741RUMIAM 40346M 85902:15:10.00002:15:1021,1+00:57:506:249,4
1057WESOŁOWSKI Łukasz 873ZALESIE GÓRNEM 30320M 86002:15:20.00002:15:2021,1+00:58:006:249,4
1058KARPIŃSKI Maciej 1674BEZRZECZEM 5088M 86102:15:28.00002:15:2821,1+00:58:086:259,3
1059ŚLIWCZYŃSKI Damian 802BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELM 30321M 86202:15:30.00002:15:3021,1+00:58:106:259,3
1060BZDUN Jacek 876WROCŁAWM 40347M 86302:15:31.00002:15:3121,1+00:58:116:269,3
1061JĘDRZEJCZYK Katarzyna 1729WARSZAWAK 2031K 19802:15:35.00002:15:3521,1+00:58:156:259,3
1062OTOK Arkadiusz 609WARSZAWAM 30322M 86402:15:40.00002:15:4021,1+00:58:206:259,3
1063GRZYWACZYK Przemysław 303#BIEGACZESUCHY LASM 2096M 86502:15:41.00002:15:4121,1+00:58:216:259,3
1064SOLARZ Monika 688WAŁCZK 3081K 19902:15:44.00002:15:4421,1+00:58:246:259,3
1065POPIELARSKA Sabina 271NIEDŹWIEDŹK 4076K 20002:15:45.00002:15:4521,1+00:58:256:269,3
1066STALICA Wiesław 486RYCHŁAWAM 5089M 86602:15:48.00002:15:4821,1+00:58:286:269,3
1067KWIATKOWSKA Martyna 560MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWK 3082K 20102:16:04.00002:16:0421,1+00:58:446:269,3
1068HAWRYLAK Marcin 947SZCZECINM 5090M 86702:16:05.00002:16:0521,1+00:58:456:269,3
1069DWÓŻNIK Robert 136DAM RADĘWRONKIM 5091M 86802:16:10.00002:16:1021,1+00:58:506:279,3
1070WARWAS Paweł 594HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM 5092M 86902:16:24.00002:16:2421,1+00:59:046:279,3
1071MIŻOŁEMSKI Patryk 1289STARGARDM 2097M 87002:16:25.00002:16:2521,1+00:59:056:279,3
1072RUSINIAK Kostek 1699NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 2098M 87102:16:26.00002:16:2621,1+00:59:066:279,3
1073OSSIG Krzysztof 996NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 40348M 87202:16:26.00002:16:2621,1+00:59:066:279,3
1074WRÓBLEWSKA Marta 95KOSZALINK 4077K 20202:16:29.00002:16:2921,1+00:59:096:289,3
1075POPCZYK Sebastian 1018SZCZECINM 2099M 87302:16:29.00002:16:2921,1+00:59:096:289,3
1076MROZIŃSKI Albert 335ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIM 40349M 87402:16:30.00002:16:3021,1+00:59:106:289,3
1077PIETRZAK Radosław 519BRZEZINAM 40350M 87502:16:32.00002:16:3221,1+00:59:126:289,3
1078GUŁA Iwona 1473BIERZÓWK 5012K 20302:16:35.00002:16:3521,1+00:59:156:289,3
1079FLORCZAK Zdzisław 1236WWW.FMC24.PLWROCŁAWM 6012M 87602:16:35.00002:16:3521,1+00:59:156:289,3
1080WIZA Ewa 86PNIEWYK 2032K 20402:16:38.00002:16:3821,1+00:59:186:289,3
1081ŚMIECH Mariusz 1066KRAKÓWM 40351M 87702:16:47.00002:16:4721,1+00:59:276:309,2
1082CZYŻ Stanisław 1232WISŁAM 30323M 87802:16:47.00002:16:4721,1+00:59:276:289,3
1083LUBAŃSKA Alicja 157BUKOWICEK 5013K 20502:16:50.00002:16:5021,1+00:59:306:299,3
1084NOWAK Artur 1344A&G CARP TEAMGDYNIAM 40352M 87902:16:54.00002:16:5421,1+00:59:346:299,2
1085PRZĄDO-KUDAS Małgorzata 1054KRAKÓWK 4078K 20602:16:55.00002:16:5521,1+00:59:356:299,2
1086BOGDANOWICZ Mirosław 13131969SŁAWAM 5093M 88002:16:55.00002:16:5521,1+00:59:356:319,2
1087KONIKOWSKA Julia 1880K 3083K 20702:17:00.00002:17:0021,1+00:59:406:299,2
1088ZBRZEŹNIAK Igor 103RASZYNM 20100M 88102:17:01.00002:17:0121,1+00:59:416:299,2
1089LUCZAK Karolina 1571KLUB BIEGACZA PROVIDENT POLSKANOWA IWICZNAK 3084K 20802:17:06.00002:17:0621,1+00:59:466:299,2
1090LICHACZEWSKI Konrad 1857SZCZECINM 40353M 88202:17:06.00002:17:0621,1+00:59:466:299,2
1091CISEK Michal 462GRYFINOM 30324M 88302:17:07.00002:17:0721,1+00:59:476:299,2
1092BUDZIŃSKI Zbigniew 970WARSZAWAM 40354M 88402:17:08.00002:17:0821,1+00:59:486:299,2
1093GĘBALA Paweł 1567WAŁCZM 40355M 88502:17:10.00002:17:1021,1+00:59:506:309,2
1094KLECZKOWSKA Ewa 1610RADWANICEK 4079K 20902:17:11.00002:17:1121,1+00:59:516:309,2
1095MATUSZAK Anita 769MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4080K 21002:17:17.00002:17:1721,1+00:59:576:309,2
1096KASPRZAK Maciej 317KRZEMIENIEWOM 30325M 88602:17:19.00002:17:1921,1+00:59:596:309,2
1097ELERT Mariusz 1878SZCZECINM 30326M 88702:17:21.00002:17:2121,1+01:00:016:309,2
1098JANKOWSKI Jerzy 526POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 6013M 88802:17:22.00002:17:2221,1+01:00:026:309,2
1099DERA Tomasz 1060CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 30327M 88902:17:23.00002:17:2321,1+01:00:036:309,2
1100BRZUSZEK Katarzyna 1430TERESIN GAJK 3085K 21102:17:24.00002:17:2421,1+01:00:046:309,2
1101GOLONKA Piotr 1072RADOMM 30328M 89002:17:25.00002:17:2521,1+01:00:056:309,2
1102SKÓRA Robert 1538SZCZECINM 5094M 89102:17:34.00002:17:3421,1+01:00:146:369,1
1103PLUSKOTA Przemysław 1621DOBRAM 40356M 89202:17:40.00002:17:4021,1+01:00:206:319,2
1104URBANIAK Marek 268GDAŃSKM 40357M 89302:17:41.00002:17:4121,1+01:00:216:319,2
1105MICHALAK Karolina 1750ŁÓDŹK 3086K 21202:17:45.00002:17:4521,1+01:00:256:319,2
1106KUCIEL Robert 1775RUNNING BOLĘCINBOLĘCINM 30329M 89402:17:46.00002:17:4621,1+01:00:266:319,2
1107MICHALAK Mariola 367GARZYNK 3087K 21302:17:46.00002:17:4621,1+01:00:266:319,2
1108MARCHEWKA Justyna 895URZĄD BIEGAMALCZYCEK 3088K 21402:17:50.00002:17:5021,1+01:00:306:319,2
1109CHYBIŃSKA Katarzyna 31WAŁCZK 3089K 21502:17:55.00002:17:5521,1+01:00:356:329,2
1110SURMACZ Tomasz 618DOBCZYCEM 30330M 89502:17:56.00002:17:5621,1+01:00:366:329,2
1111RYDZEWSKA Elzbieta 1315OHANAPOZNAŃK 3090K 21602:18:01.00002:18:0121,1+01:00:416:329,2
1112JAROSZ Tomasz 1310POZNAŃM 40358M 89602:18:01.00002:18:0121,1+01:00:416:329,2
1113JERZY Jarosław 1628NIEGOSŁAWM 40359M 89702:18:03.00002:18:0321,1+01:00:436:329,2
1114KAŹMIERCZAK Jarosław 1706NYHA4BEZRZECZEM 5095M 89802:18:06.00002:18:0621,1+01:00:466:329,2
1115ORYL Mariusz 386SZCZECINM 30331M 89902:18:06.00002:18:0621,1+01:00:466:329,2
1116TOCHA Marzena 14191977RUMIAK 4081K 21702:18:10.00002:18:1021,1+01:00:506:329,2
1117BYCZKOWSKI Jan 1077SZCZECINM 40360M 90002:18:10.00002:18:1021,1+01:00:506:329,2
1118KUBIŚ Kamil 1055KGRYFINOM 40361M 90102:18:17.00002:18:1721,1+01:00:576:349,1
1119TOMCZYK Krzysztof 1271KOSZALINM 40362M 90202:18:19.00002:18:1921,1+01:00:596:339,2
1120SZARMACH Andrzej 146PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 30332M 90302:18:23.00002:18:2321,1+01:01:036:339,1
1121JANUS Jowita 1317POZNAŃK 2033K 21802:18:26.00002:18:2621,1+01:01:066:339,1
1122PLOCH Piotr 1737BEZRZECZEM 30333M 90402:18:28.00002:18:2821,1+01:01:086:379,1
1123FANDRYCH Krzysztof 1154ZGIERZM 40363M 90502:18:36.00002:18:3621,1+01:01:166:349,1
1124CHODKIEWICZ Anna 1842MIŃSK MAZOWIECKIK 3091K 21902:18:36.00002:18:3621,1+01:01:166:349,1
1125CZECHOWICZ Łukasz 1241KRAKÓWM 30334M 90602:18:39.00002:18:3921,1+01:01:196:349,1
1126LIS Mateusz 1182HOLIDAY INN GDAŃSK - CITY CENTREGDAŃSKM 30335M 90702:18:42.00002:18:4221,1+01:01:226:349,1
1127POLESZAK Adam 284SZCZECINM 30336M 90802:18:43.00002:18:4321,1+01:01:236:349,1
1128PACHOLSKI Sławomir 943SZCZECINM 30337M 90902:18:53.00002:18:5321,1+01:01:336:349,1
1129POPCZYK Mariusz 933SZCZECINM 20101M 91002:18:54.00002:18:5421,1+01:01:346:349,1
1130CIEŚLIK Sonia 716BRAKŁÓDŹK 2034K 22002:19:00.00002:19:0021,1+01:01:406:359,1
1131ODZINKOWSKI Łukasz 1786TRINEGUM 40364M 91102:19:00.00002:19:0021,1+01:01:406:359,1
1132DUDENKO Jerzy 685SZCZECINM 40365M 91202:19:05.00002:19:0521,1+01:01:456:359,1
1133DZBANUSZEK Mariusz 181SZCZECINM 30338M 91302:19:06.00002:19:0621,1+01:01:466:359,1
1134SEMENIUK Rafał 148724 BLPCHEŁMM 30339M 91402:19:12.00002:19:1221,1+01:01:526:359,1
1135KOZŁOWSKI Grzegorz 1498SZCZECINM 30340M 91502:19:13.00002:19:1321,1+01:01:536:359,1
1136DUDA Jadwiga 520SZAMOTUŁYK 602K 22102:19:13.00002:19:1321,1+01:01:536:359,1
1137TATERKA Michał 238CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM 20102M 91602:19:19.00002:19:1921,1+01:01:596:369,1
1138KANIEWSKI Łukasz 1603AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30341M 91702:19:23.00002:19:2321,1+01:02:036:369,1
1139MACHALICA Adriana 1100DĄBROWA GÓRNICZAK 3092K 22202:19:26.00002:19:2621,1+01:02:066:369,1
1140KIMMIG Michael 629POZNANM 5096M 91802:19:29.00002:19:2921,1+01:02:096:369,1
1141KOŁODYŃSKA Dominika 1331WARSZAWAK 2035K 22302:19:31.00002:19:3121,1+01:02:116:369,1
1142TAYLOR Ania 985PHENIX CITYK 2036K 22402:19:36.00002:19:3621,1+01:02:166:369,1
1143RYDZEWSKA Marta 1314OHANAPOZNAŃK 3093K 22502:19:44.00002:19:4421,1+01:02:246:379,1
1144PTASZYŃSKI Krzysztof 1554PKO BP SAPOZNAŃM 5097M 91902:19:45.00002:19:4521,1+01:02:256:379,1
1145PIETRZAK Anna 362ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK 4082K 22602:19:46.00002:19:4621,1+01:02:266:379,1
1146RÓŻYCKA-FRYT Katarzyna 639ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 4083K 22702:19:47.00002:19:4721,1+01:02:276:379,1
1147SIEDLECKI Norbert 533KAZIMIERZ DOLNYM 20103M 92002:19:50.00002:19:5021,1+01:02:306:379,1
1148BRODACKI Paweł 1675GLIWICEM 30342M 92102:19:50.00002:19:5021,1+01:02:306:379,1
1149DOMAGAŁA Andrzej 281BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM 5098M 92202:19:51.00002:19:5121,1+01:02:316:379,1
1150BUDNY Tomasz 355WARSZAWAM 40366M 92302:19:52.00002:19:5221,1+01:02:326:379,1
1151JANUCHOWSKI Jacek 1186DAMY RADE ZEGRZEDOSINM 70+2M 92402:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
1152GÓRALCZYK Artur 1510ŁASKM 20104M 92502:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
1153KONTAKIEWICZ Daniel 1626OLSZTYNM 40367M 92602:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
1154WYGLĄDACZ Alicja 1142WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINK 4084K 22802:19:55.00002:19:5521,1+01:02:356:379,0
1155SOBIECH Karol 648POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 30343M 92702:19:56.00002:19:5621,1+01:02:366:379,0
1156WŁODARCZYK Wojciech 1875MYSŁOWICEM 40368M 92802:20:00.00002:20:0021,1+01:02:406:389,0
1157GURMIŃSKA Katarzyna 7WARSZAWAK 2037K 22902:20:01.00002:20:0121,1+01:02:416:389,0
1158KRZEMIŃSKA Joanna 913KĄTY WROCŁAWSKIEK 3094K 23002:20:12.00002:20:1221,1+01:02:526:389,0
1159GOLKA Sebastian 1184DĄBROWA GÓRNICZAM 40369M 92902:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
1160MIŁOSZ Bartlomiej 1749KASZANKIBRWINÓWM 5099M 93002:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
1161FILIP Bartosz 1819SZCZECINM 40370M 93102:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
1162SKORUPIŃSKI Paweł 1758BARLINEK RUN FOREST TEAMŁOWICZM 40371M 93202:20:21.00002:20:2121,1+01:03:016:399,0
1163FURMANEK Łukasz 501KONARZEWOM 30344M 93302:20:27.00002:20:2721,1+01:03:076:399,0
1164JAKUBOWSKI Jan 1418SZCZECINM 6014M 93402:20:29.00002:20:2921,1+01:03:096:399,0
1165KOPIENIAK Agnieszka 1107BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOZNAŃK 3095K 23102:20:29.00002:20:2921,1+01:03:096:399,0
1166WU WU Maciej 1652ŁAZISKAM 40372M 93502:20:30.00002:20:3021,1+01:03:106:399,0
1167CZASAK Grzegorz 1696WITKOWO BIEGAWITKOWOM 40373M 93602:20:31.00002:20:3121,1+01:03:116:399,0
1168KOZAKOWSKA Małgorzata 1443WENECJAK 4085K 23202:20:32.00002:20:3221,1+01:03:126:399,0
1169PURCZYŃSKA Edyta 878ŻNINK 4086K 23302:20:32.00002:20:3221,1+01:03:126:399,0
1170WAWRYNIUK Patryk 1464SZCZECINM 20105M 93702:20:34.00002:20:3421,1+01:03:146:399,0
1171KRZYSZTOFIAK Robert 954MSZANA DOLNAM 40374M 93802:20:38.00002:20:3821,1+01:03:186:419,0
1172WSZELAK Anita 448WŁOCŁAWEKK 4087K 23402:20:49.00002:20:4921,1+01:03:296:409,0
1173PIERNICKI Zbigniew 107SZCZECINM 6015M 93902:20:50.00002:20:5021,1+01:03:306:409,0
1174KRYSTOWSKA Joanna 1850COLERAINEK 5014K 23502:20:53.00002:20:5321,1+01:03:336:409,0
1175GRZYWKA Kamil 1137WARSZAWAM 30345M 94002:20:54.00002:20:5421,1+01:03:346:409,0
1176LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 57ZGIERZK 4088K 23602:20:56.00002:20:5621,1+01:03:366:409,0
1177BIELECKI Krzysztof 965KRĄPIELM 40375M 94102:21:03.00002:21:0321,1+01:03:436:419,0
1178HANKE Patryk 62SZCZECINM 20106M 94202:21:04.00002:21:0421,1+01:03:446:419,0
1179ŁUKACKI Daniel 1439DOMASZCZYNM 40376M 94302:21:14.00002:21:1421,1+01:03:546:419,0
1180MAŁEK Paweł 1780DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 40377M 94402:21:16.00002:21:1621,1+01:03:566:419,0
1181JASIŃSKI Kamil 1463STARGARDM 20107M 94502:21:18.00002:21:1821,1+01:03:586:419,0
1182JÓŹWIAK Magdalena 1829WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 3096K 23702:21:24.00002:21:2421,1+01:04:046:429,0
1183******** Dominik 1618WARSZAWAM 20108M 94602:21:25.00002:21:2521,1+01:04:056:429,0
1184SZYMAŃSKA-KOZIOŁ Monika 650EKM MORSY LUBUSKIEZIELONA GÓRAK 4089K 23802:21:25.00002:21:2521,1+01:04:056:429,0
1185WIŚLICKA Sandra 1710PKO BANK POLSKISZCZECINK 3097K 23902:21:25.00002:21:2521,1+01:04:056:429,0
1186OWSIANOWSKI Szymon 503ŻADENSZCZECINM 40378M 94702:21:29.00002:21:2921,1+01:04:096:428,9
1187FIGIEL Mariusz 763SOSNOWIECM 40379M 94802:21:35.00002:21:3521,1+01:04:156:428,9
1188WARMUZ Dorota 937BYTOMBYTOMK 3098K 24002:21:39.00002:21:3921,1+01:04:196:428,9
1189KOCOT Maksymilian 1700STARA WIEŚM 20109M 94902:21:41.00002:21:4121,1+01:04:216:428,9
1190TABAS Anna 11WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK 3099K 24102:21:43.00002:21:4321,1+01:04:236:428,9
1191SZKLARSKA Alicja 439ELBLĄGK 4090K 24202:21:43.00002:21:4321,1+01:04:236:428,9
1192KUMALA Sebastian 1379WARSZAWAM 30346M 95002:21:44.00002:21:4421,1+01:04:246:438,9
1193CHABROS Jacek 290EXTREMEWOLFSZCZECINM 50100M 95102:21:46.00002:21:4621,1+01:04:266:438,9
1194PASZKIEWICZ Sandra 776SZCZECINK 30100K 24302:21:46.00002:21:4621,1+01:04:266:438,9
1195KLUCZYŃSKA Honorata 540ZABRZEK 4091K 24402:21:51.00002:21:5121,1+01:04:316:438,9
1196PACYNA Wojciech 1094#BYLEDOMETYBĘDZINM 40380M 95202:21:54.00002:21:5421,1+01:04:346:438,9
1197GOLUSINSKI Krzysztof 1112BĘDZINOM 30347M 95302:21:59.00002:21:5921,1+01:04:396:438,9
1198KILIAŃSKI Marcin 1456TROSZYNEKM 20110M 95402:21:59.00002:21:5921,1+01:04:396:438,9
1199KUCHARSKI Jakub 473JKU1979GRUSZCZYNM 40381M 95502:22:01.00002:22:0121,1+01:04:416:438,9
1200LEBUDA Ewa 692OLSZTYNK 4092K 24502:22:02.00002:22:0221,1+01:04:426:438,9
1201JÓZEF Marek 122KATOWICEM 40382M 95602:22:07.00002:22:0721,1+01:04:476:448,9
1202BANASIAK Piotr 1655WARSZAWAM 40383M 95702:22:14.00002:22:1421,1+01:04:546:448,9
1203KRYŚCIAK Edward 1096DRUŻYNA BIEGU JOŃCAJELENIA GÓRAM 50101M 95802:22:16.00002:22:1621,1+01:04:566:448,9
1204TYLKA Marcin 297DOBRAM 30348M 95902:22:22.00002:22:2221,1+01:05:026:448,9
1205NOWAK Mariola 1043BYDGOSZCZK 4093K 24602:22:23.00002:22:2321,1+01:05:036:448,9
1206BUDZIAREK Adam 61#BBKTSGDAŃSKM 40384M 96002:22:27.00002:22:2721,1+01:05:076:458,9
1207SZAŁAŚNY Piotr 505TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM 30349M 96102:22:29.00002:22:2921,1+01:05:096:458,9
1208MICHALEWICZ Tomasz 35GORZÓW WIELKOPOLSKIM 50102M 96202:22:30.00002:22:3021,1+01:05:106:458,9
1209KACZMAREK Mariusz 1502ICHTHYSSULECHÓWM 6016M 96302:22:31.00002:22:3121,1+01:05:116:458,9
1210BEDNARZ Katarzyna 120KOŁOBRZEGK 4094K 24702:22:32.00002:22:3221,1+01:05:126:458,9
1211MAŃKE Karolina 509POLICEK 30101K 24802:22:40.00002:22:4021,1+01:05:206:458,9
1212AUGUŚCIK Marcin 1131WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINM 20111M 96402:22:46.00002:22:4621,1+01:05:266:458,9
1213LENKIEWICZ Andrzej 489PIĘKNYBĄDKIM 6017M 96502:22:48.00002:22:4821,1+01:05:286:468,9
1214PRZYBYLAK Paweł 166LESZNOM 50103M 96602:22:48.00002:22:4821,1+01:05:286:468,9
1215DRELICHOWSKA Anna 1084WROCŁAWK 4095K 24902:22:52.00002:22:5221,1+01:05:326:468,9
1216KOWALCZYK Bogdan 494ZĄBKIM 50104M 96702:22:53.00002:22:5321,1+01:05:336:468,9
1217BUGORSKA Agata 957K 30102K 25002:22:54.00002:22:5421,1+01:05:346:508,8
1218KOZIOŁ Łukasz 1715MIECHÓWM 20112M 96802:22:55.00002:22:5521,1+01:05:356:468,9
1219MAJEWSKI Damian 1738MIECHÓWM 30350M 96902:22:56.00002:22:5621,1+01:05:366:468,9
1220WIŚNIEWSKA Małgorzata 852GDYNIAK 30103K 25102:22:59.00002:22:5921,1+01:05:396:468,9
1221MOLSKA Małgorzata 341OSP KŁODAWAKŁODAWAK 5015K 25202:23:05.00002:23:0521,1+01:05:456:468,8
1222KOWALCZYK Jan 1831WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40385M 97002:23:05.00002:23:0521,1+01:05:456:468,8
1223DELALICZ DE LAVAL Rafał 1173BIELAWAM 30351M 97102:23:07.00002:23:0721,1+01:05:476:528,7
1224JERZYK-SZAMAŁEK Bogusława 265ŚRUNDUNIASZCZECINK 5016K 25302:23:10.00002:23:1021,1+01:05:506:478,8
1225CIERNIAK Agata 47KOTLACTIVE TEAMSOBCZYCEK 4096K 25402:23:11.00002:23:1121,1+01:05:516:478,8
1226SZYMAŃSKI Michał 997KRAKÓWM 30352M 97202:23:13.00002:23:1321,1+01:05:536:478,8
1227DONNER Andreas 488CITYRUNNER BERLINBERLINM 50105M 97302:23:14.00002:23:1421,1+01:05:546:478,8
1228KOZIATEK Mariusz 5WARSZAWAM 40386M 97402:23:20.00002:23:2021,1+01:06:006:478,8
1229RZESZÓTKO Tomasz 1329T1000PORĘBA ŻEGOTYM 30353M 97502:23:21.00002:23:2121,1+01:06:016:478,8
1230WITKOWSKI Artur 300SZCZECINM 50106M 97602:23:21.00002:23:2121,1+01:06:016:478,8
1231MAGRYTA Robert 1482WROCŁAWM 40387M 97702:23:27.00002:23:2721,1+01:06:076:488,8
1232GRZESZKOWIAK Bogumiła 1207NIE MAKUTNOK 5017K 25502:23:28.00002:23:2821,1+01:06:086:478,8
1233PINTOWSKI Piotr 1777MIERZYNM 40388M 97802:23:28.00002:23:2821,1+01:06:086:478,8
1234MADEJ Aleksansder 460GRYFINOM 30354M 97902:23:37.00002:23:3721,1+01:06:176:488,8
1235MADEJ Anna 461GRYFINOK 2038K 25602:23:37.00002:23:3721,1+01:06:176:488,8
1236MARCIN Marcin 756VICTORIA JAWORZNOKATOWICEM 30355M 98002:23:37.00002:23:3721,1+01:06:176:488,8
1237ROJEWSKI Piotr 1664KRAKÓWM 40389M 98102:23:38.00002:23:3821,1+01:06:186:488,8
1238MISIOR Michał 393DOBRAM 40390M 98202:23:41.00002:23:4121,1+01:06:216:488,8
1239KĘPKA Karol 51AMPIO TEAMSZCZECINM 20113M 98302:23:45.00002:23:4521,1+01:06:256:488,8
1240KOWALSKA Anna 1444SZCZECINK 30104K 25702:23:57.00002:23:5721,1+01:06:376:498,8
1241WASIELEWSKI Piotr 299CHOSZCZNOM 20114M 98402:24:00.00002:24:0021,1+01:06:406:498,8
1242PODKAMINER-LEWANDOWSKA Anna 234WARSZAWAK 4097K 25802:24:02.00002:24:0221,1+01:06:426:498,8
1243PIGŁA Michał 1213SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNM 30356M 98502:24:05.00002:24:0521,1+01:06:456:498,8
1244WARMUZ Krzysztof 940BYTOMBYTOMM 40391M 98602:24:05.00002:24:0521,1+01:06:456:498,8
1245KAŁWIŃSKI Mariusz 1647WATAHA TEAM POZNAŃPOZNAŃM 40392M 98702:24:12.00002:24:1221,1+01:06:526:508,8
1246PIOTROWSKA Anita 42512BZNOWOGARDK 30105K 25902:24:13.00002:24:1321,1+01:06:536:508,8
1247STALICA Bogusława 487NOWEK 4098K 26002:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
1248KRÓLIKOWSKI Rafał 213KOŁBASKOWOM 20115M 98802:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
1249PUJSZO Sławomir 401CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 40393M 98902:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
1250KUFEL Krzysztof 101PATOBIEGANIEWARZYMICEM 30357M 99002:24:20.00002:24:2021,1+01:07:006:508,8
1251BŁAUT Agata 665BEZ KLUBUBOROWEK 4099K 26102:24:24.00002:24:2421,1+01:07:046:528,7
1252SYROKA Przemysław 684POZNAŃM 30358M 99102:24:24.00002:24:2421,1+01:07:046:508,8
1253KAWCZYŃSKI Maciej 521RAZ SZCZECINSZCZECINM 40394M 99202:24:27.00002:24:2721,1+01:07:076:508,8
1254PAJĄK Paweł 1784M 40395M 99302:24:28.00002:24:2821,1+01:07:086:508,8
1255ŚWITALSKA Edyta 1770SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGOSZCZECINK 40100K 26202:24:33.00002:24:3321,1+01:07:136:518,8
1256DZIEKONSKI Jacek 946KONSTANCIN JEZIORNAM 6018M 99402:24:33.00002:24:3321,1+01:07:136:518,8
1257GĄSIOREK Beata 12621971LIBIĄŻK 40101K 26302:24:33.00002:24:3321,1+01:07:136:518,8
1258KALISZ Irena 183SZCZECINK 30106K 26402:24:36.00002:24:3621,1+01:07:166:518,8
1259NOWAK Magdalena 1081AEGONRUNWARSZAWAK 30107K 26502:24:37.00002:24:3721,1+01:07:176:518,8
1260KUBICA Ula 1544KRAKÓWK 40102K 26602:24:38.00002:24:3821,1+01:07:186:518,8
1261CICHOCKI Jakub 217DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM 40396M 99502:24:43.00002:24:4321,1+01:07:236:518,7
1262ROSTRYGIN Katarzyna 548SZCZECINK 30108K 26702:24:44.00002:24:4421,1+01:07:246:518,7
1263PUŁAWSKI Rafał 1408WARSZAWAM 40397M 99602:24:46.00002:24:4621,1+01:07:266:518,7
1264WIĘSEK Ewelina 1551PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAK 40103K 26802:24:47.00002:24:4721,1+01:07:276:518,7
1265PODKEŚNY Piotr 1504SZCZECINM 30359M 99702:24:47.00002:24:4721,1+01:07:276:528,7
1266PAWLAK Piotr 757SZCZECINM 4