41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1POGODA-BLAZIAK Katarzyna 1836SZCZECINK 30
2ŻYLUK Bożena 1837WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
3BASIAK Przemyslaw 1838SZCZECINM 40
4SOKULSKI Marcin 1839KASZANKIWARSZAWAM 30
5ZAKRZEWSKI Tomasz 1840RYPINPOZNAŃM 30
6JACOBY Jens 1841HELENE FISCHER FANCLUBUECKERMÜNDEM 30
7CHODKIEWICZ Anna 1842MIŃSK MAZOWIECKIK 30
8CELEK Katarzyna 1843ART&RUNRZESZOWK 30
9HŁADKULIK Krzysztof 1844SZCZECINM 60
10JANKOWIAK Bartosz 184526,2WŁOSZAKOWICEM 40
11HOŁYŃSKI Leszek 1847KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM 30
12KOZŁOWSKI Adam 1848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40
13MUSIK Urszula 1849NEW YORKK 30
14KRYSTOWSKA Joanna 1850COLERAINEK 50
15ŻYCKI Tomasz 1851TOMASZ ŻYCKIPOZNAŃM 40
16KOŁODZIEJ Elżbieta 1730GRYFINOK 40
17TCHÓRZ Dariusz 1853RADZYMINM 40
18MUMOT Dariusz 1854RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM 40
19LEŚNIAK Mateusz 1855CHOSZCZNOM 20
20ANDREJCZUK Wiatek 1856KLEOSINM 50
21LICHACZEWSKI Konrad 1857SZCZECINM 40
22SZYMAŃSKI Adam 1858WOSIR WYSZKÓWWYSZKÓWM 40
23ROMSKI ORZECH Romek 1859FUNDACJA GENERACJA - DAWCY ŻYCIASZCZECINM 40
24BAĆ Wiesław 1860RACŁAWÓWKAM 40
25GRACZYK Radek 1861SZCZECINM 50
26CIEŚLA Beata 1862ZABIEGAMI GOLENIÓWGOLENIÓWK 50
27BLIZNIAK Duży 1863DĄBROWA GÓRNICZAM 40
28RACINOWSKA Olga 1864DĄBROWA GÓRNICZAK 30
29ROMAŃSKA-MALINA Olga 1865SOSNOWIECK 30
30SMARZEK Tomasz 1866MBANKŁÓDŹM 30
31TARASIEWICZ Mateusz 1867WIRWARSZAWAM 30
32DORNIAK Karol 1868BECKENHAMM 30
33ZABORA Paweł 1869SPINER POLICEPOLICEM 30
34KRÓLEWIAK Rafał 1870SZCZECINM 20
35BABIŃSKI Sławek 1873HANMON.PLSZCZECINM 40
36WŁODARCZYK Wojciech 1875MYSŁOWICEM 40
37TOKAREK Przemysław 1876BIEGAMBOLUBIĘ GUBINGUBINM 30
38PAWŁOWSKI Marcin 1881SZCZECI8NM 40
39KONIKOWSKI Daniel 1879M 30
40KONIKOWSKA Julia 1880K 30
41MŁYNARCZYK Tatiana 1882K 30
42ELERT Mariusz 1878SZCZECINM 30
43LUDYGA Krystian 1007BYTOMM 40
44GRULKOWSKI Damian 1008SŁUPSKM 40
45SAWICKI Oskar 1009SZCZECINM 20
46KUFEL Krzysztof 101PATOBIEGANIEWARZYMICEM 30
47ZAJĄC Bożena 1012LEGENDARY POWER SZEWCDALESZEWOK 50
48SWIEZACZYNSKI Piotr 1015KOMORÓWM 30
49MAJEK Krzysztof 1017AUGUSTEAMKATOWICEM 40
50MUSIŃSKI Bartosz 1026POZNAŃM 30
51ŻBIKOWSKI Tomasz 1034POZNAŃM 40
52UTRACKI Michał 1036GRUDZIĄDZM 50
53ZIĘBA Anna 1038KRAKÓWK 40
54WIĄCEK Jakub 1039KRAKÓWM 30
55DENESZEWSKI Tomek 104BORNE SULINOWOM 30
56ŻURAWSKI Karol 1040POZNAŃM 20
57NOWAK Mariola 1043BYDGOSZCZK 40
58KUBIŚ Kamil 1055KGRYFINOM 40
59SIEGIEDA Mateusz 1050ZBĄSZYNEKM 20
60KAROLKIEWICZ Ryszard 1051OPOLEM 40
61WRÓBEL Artur 1052SZCZECINM 40
62SMOLIŃSKI Marek 1053GDAŃSKM 30
63PRZĄDO-KUDAS Małgorzata 1054KRAKÓWK 40
64DROBYSZEWSKI Krzysztof 1090TORUŃM 30
65BEDNARZ Katarzyna 120KOŁOBRZEGK 40
66KĘDZIORA Piotr 145SZCZECINM 30
67PTASZKIEWICZ Ewa 158GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 40
68OSAK Adam 172SZCZECINM 20
69GÓRECKA-PAWLAK Edyta 18SZCZECINK 30
70KALISZ Irena 183SZCZECINK 30
71NIEWADZIK Ula 184SZCZECINK 40
72ROMAN Ewelina 227MONIA GYMSZCZECINK 30
73RATAJCZAK Aldona 349TEAM LESZNOLESZNOK 40
74SZYMCZAK Jacek 368KB GMINA CZARNKÓWŚMIESZKOWOM 40
75LEGEC Jerzy 374RAZ SZCZECINSZCZECINM 50
76KAJDAN Hanna 412KOBIETY W BIEGUWRZEŚNIAK 50
77CYRAN Katarzyna 476ZIELONA GÓRAK 40
78NOWAK Arkadiusz 479KRAKOWM 50
79SKRZYPCZAK Jędrzej 529POZNAŃM 40
80BANDURA Bogdan 531PRCIGALWAYM 30
81SCHMIDT Mariusz 587ORANGE POLSKASOSNOWIECM 40
82WIĄCEK Anna 674KOBIECE BIEGANIEKURÓWK 40
83BĄK Ilona 680OD PONIEDZIAŁKUOPORÓWKOK 40
84WARDZIAK Mateusz 704GORZÓW WIELKOPOLSKIM 20
85CIEŚLIK Sonia 716BRAKŁÓDŹK 20
86KLEŚTA Anna 727KONINK 30
87SZARZEC Przemysław 728NOWE WARPNOM 40
88KUZNETSOVA Maria 729BERLINM 30
89TOMASZEWSKI Michał 73ORANGE POLSKAPOZNAŃM 20
90FRITZ Karol 730KONINM 40
91LEWANIAK Elżbieta 731SZCZECINK 40
92JÓZEFOWSKI Tomasz 733ŚWIEBODZINM 40
93BZURA Jacek 734WARSZAWAM 40
94GÓRALSKI Jarosław 736SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZM 50
95SOKOŁOWSKI Rafał 755SZCZECINM 20
96MARCIN Marcin 756VICTORIA JAWORZNOKATOWICEM 30
97PAWLAK Piotr 757SZCZECINM 40
98MAKOWSKA Joanna 759CHOSCZNOK 40
99KOŁTUN Wojtek 76SZCZECINM 40
100KIERA Szymon 812CHORZÓWM 40
101STRELCOW Krzysztof 837HAMBURGM 40
102MRULA Ewa 928ZIELONA GÓRAK 40
103POPCZYK Mariusz 933SZCZECINM 20
104SZYMAŃSKI Michał 997KRAKÓWM 30
105RUDZINSKI Jozef 1452ZŁOCIENIECM 50
106SZEWCZYK Mariusz 1395KRAKÓWM 40
107KUBIAK Piotr 1397MARYSIAKTEAMZIELONA GÓRAM 40
108WOJTULEWSKI Dariusz 1396ZIELONA GÓRAM 40
109SOWA Michał 1629PLANETA NISKOSTALOWA WOLAM 30
110OLEJNIK Wojciech 1642STRZELCE KRAJEŃSKIEM 20
111RAKOWSKA Agnieszka 1011LIPINYK 30
112TYLISZCZAK Bożena 1069KRAKÓWK 30
113PIERNICKI Zbigniew 107SZCZECINM 60
114KOŚCIUCZUK Bartosz 1200SZCZECINM 30
115PTAK Michał 1239J3 TRIATHLON TEAMRZĄSKAM 30
116CZECHOWICZ Łukasz 1241KRAKÓWM 30
117JARMUŻEWSKI Adam 1242TIAWARSZAWAM 40
118SOCHOŃ Zbigniew 1267ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 40
119FRĄK Wojciech 1268ŁÓDŹM 30
120ZABORSKI Mirosław 1279GRUDZIĄDZM 30
121KÜCHLER Małgorzata 128JARBUDGDYNIAK 40
122SOLIŃSKI Adam 1282BRAKWARSZAWAM 20
123CUDNOWSKI Leszek 1292GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PLGDAŃSKM 40
124SZUMIŁOWSKI Przemysław 12931975LUBOŃM 40
125WEYNA Rafał 1318RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUKICINM 40
126SOMSKA Małgorzata 1319ŚWINOUJŚCIEK 30
127BIELECKI Wojciech 132OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 30
128KIERMACZ Kaja 1322ZAGRODAK 30
129ZARCZUK Anna 1323CHEŁMK 40
130WAPINSKI Maciej 1326PSEWARSZAWAM 30
131SŁAWIŃSKI Wojciech 133STARE ŁYSOGÓRKIM 20
132MRÓZ Tomasz 1338WIOCHA BIEGAPYSZĄCAM 30
133OWSIANIK Sylwia 134MILICZK 40
134BARTOSZYŃSKI Dominik 1341BASKET RYPINRYPINM 30
135KĄDZIOŁKA Artur 1364DOCHODZIMY W 2H :-)WROCŁAWM 30
136GOŁĘBIEWSKI Łukasz 1365RUNTEAM NASIELSKNASIELSKM 40
137BARTOSIK Maciej 1412BARLINEKM 30
138PIĄTKOWSKA Izabela 1417SZCZECINK 30
139JAKUBOWSKI Jan 1418SZCZECINM 60
140NOWAK Patryk 1421PSARYM 30
141PETRUKOVYCH Maksym 1423BIELSKO-BIAŁAM 30
142RADWAŃSKI Marcin 1425ZAKRZÓWM 30
143KRZEMIONKA Daniel 1426SZCZECINM 40
144OSZUST Marcin 1427CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUZAGRODAM 40
145BUCHTA Kinga 1453BBKTSCHORZÓWK 20
146SZARMACH Andrzej 146PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 30
147WODORACKI Dariusz 1461KLUB SAMOTNYCH SERCSZCZECINM 50
148KACZMAREK Adam 1485MILICZM 40
149JAGIELSKI Łukasz 1512BYDGOSZCZM 40
150MAŚLANY Mariusz 1513ELEKTROMETAL ENERGETYKAWARSZAWAM 40
151GMIŃSKI Dariusz 1553PKO BP S.A.POZNAŃM 30
152PTASZYŃSKI Krzysztof 1554PKO BP SAPOZNAŃM 50
153KOŁOMAŃSKI Hubert 1581SZCZECINM 30
154GÓRNIAK Przemek 158612 BZ „KU CZCI PAMIĘCI”STARGARDM 20
155KUSZCZYK Edwin 16KEAM KOPEĆMIĘDZYRZECZM 40
156CZERWIŃSKI Janusz 1600DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 50
157WARSZEWSKA Wioletta 1601HARDBAKKEK 40
158SEIFERT Sylwia 161SERIKON TEAMPOZNAŃK 40
159MOTŁOCH Piotr 1611KRAKÓWM 30
160GURAK Tomasz 1613STARGARDSTARGARDM 40
161RAWICKA-POLNIK Magdalena 1614OTWOCKK 30
162PRZYSTUPA Edyta 1615ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINK 30
163SKORSTAD Izabela 1627IZABELA SYLWIA SKORSTADTRONDHEIMK 40
164GABOR Krzysztof 1634RADOMSKOM 40
165PLUSKOTA Olga 1637DOBRAK 20
166BLIZNA Rafał 1656TRZCIŃSKO-ZDRÓJM 30
167WRÓBLEWSKI Michał 1657ELBLĄGM 40
168ROJEWSKI Piotr 1664KRAKÓWM 40
169SZYDEŁKO Mariola 1665AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK 40
170SOWA Krzysztof 189ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM 30
171SZAMBELAN Katarzyna 226WINCENTOWOK 30
172TORNBY Kim 295AALBORGM 30
173KOPER Adam 322KB SKÓRKASKÓRKAM 40
174GRAJEWSKA Monika 333SZCZECINK 20
175MROZIŃSKA Renata 334ŁOBÓDŹK 40
176MROZIŃSKI Albert 335ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIM 40
177MIŚKIEWICZ Andrzej 36WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM 50
178DZIEKOŃSKA Agnieszka 361SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSCIEK 30
179WILKOSZ Krystian 369POLDKA HUSARIAKOŚCIERZYNAM 20
180WRÓBEL Wojtek 370SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 40
181NIEDLICH Anna 375KWS TEAM POLICETANOWOK 30
182SZYMECZKO Jola 383RUNONLINE.PLZABORZEK 40
183SZYMAŃSKI Piotr 385ROSNOWOM 40
184ORYL Mariusz 386SZCZECINM 30
185KLIMKOWSKA Monika 40SPORTY CZARNIECKI - CHEŁM BIEGACHEŁMK 40
186DRYMEL Sylwia 400BORGOWOK 40
187DANKOWSKA Urszula 414BERNAUK 30
188ŻYŁA Bartłomiej 415RZESZÓWM 30
189PASIERSKI Mateusz 423ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMWROCŁAWM 30
190CHUPTYŚ Adrian 424RUNDORFINACZAPLINEKM 30
191RÓG Krzysztof 455ZDYSZAAANICHOCIANÓWM 40
192BIGOS Grzegorz 467GRAMMIJAWORZNOM 40
193TWARDOWSKA Karolina 48SZCZECINK 30
194BIELAK Tomasz 480JABŁONNAM 30
195POLSKA Irek 496LĘBORKM 40
196ŻURAWSKI Michał 504TOTALSHINESZCZECINM 30
197SZAŁAŚNY Piotr 505TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM 30
198KAWCZYŃSKI Maciej 521RAZ SZCZECINSZCZECINM 40
199PAPKA Danuta 549ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30
200UTECHT Sławomir 574JANOWIEC WIELKOPOLSKIM 30
201MACIĄG Krzysztof 575WARSZAWAM 40
202JUDKIEWICZ Piotr 6271972WOLINM 40
203KIMMIG Michael 629POZNANM 50
204STEFAŃSKI Radosław 63POZNAŃM 30
205WĄTOR Marcin 67KRAKÓWM 40
206NOWACKI Michał 760POZNAŃM 30
207BŁAŻYŃSKA Ilona 865KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINASKOKIK 30
208HRYNIEWICZ Jacek 904KONGSBERG K-RUNNERSSZCZECINM 30
209TAYLOR Ania 985PHENIX CITYK 20
210PUCH Tomasz 1722RADOMM 40
211WILIŃSKA-CHRASTEK Edyta 1723LESZNOK 40
212ENGEL Jan 1767NEUBRANDENBURGM 40
213URBANIEC Wojciech 1771KRAKÓWM 50
214KLASSA Mateusz 1776MEYN TEAMLĘBORKM 20
215ZDUN Grzegorz 1782#RUNNINGTEAM83LUBLINM 30
216SWATKOWSKI Stanisław 1785SZCZECINM 20
217ODZINKOWSKI Łukasz 1786TRINEGUM 40
218TRUCHAN Marta 1788TARNÓWK 40
219KĄDYS Marcin 1793TRIGYMSZCZECINM 40
220PRZYTARSKI Łukasz 1798SZCZECINM 40
221GWIŻDŻ Grzegorz 1799RZESZÓWM 30
222ADAMSKI Marcin 1800SZCZECINM 20
223BŁASZCZYK Robert 1817BIEGAM SOBIEALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM 40
224ALBRECHT Manon 1832ESV 49 ANGERMÜNDEANGERMÜNDEK 40
225JÓŹWIAK Magdalena 1829WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
226KOWALCZYK Jan 1831WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40
227LANGBECKER Yvonne 1833ESV ANGERMÜNDEANGERMÜNDEK 50
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
228PIETRUSZKA Paweł 682MKL SZCZECINSZCZECINM 20
229CZYŻEWSKI Mateusz 637WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINM 30
230WALCZAK Magdalena 616BARWICEK 40
231DUDA Jadwiga 520SZAMOTUŁYK 60
232PIETRZAK Radosław 519BRZEZINAM 40
233BĘBEN Wioleta 507KB WIKON NOWA SÓLKOZUCHOWK 40
234ZAJĄC Adam 613LESZNOWOLAM 30
235KŁACZKIEWICZ Magdalena 602SZAMOTUŁYK 20
236SOŁTYSEK Marcin 626CISIECM 40
237NIEPOKÓJ Patryk 384PATRYK NIEPOKÓJWROCŁAWM 40
238KOZŁOWSKI Grzegorz 373NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 30
239PUJSZO Sławomir 401CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 40
240KRÓLIKOWSKI Rafał 213KOŁBASKOWOM 20
241HALEJCIO Stefan 344MODLITWA BIEGANIASZCZECINM 50
242SIDOR Anna 1659KRAKÓWK 40
243SIWAK Łukasz 212SZCZECINM 30
244PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 1635AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK 30
245WIECZOREK Filip 1630PIŁAM 20
246KONTAKIEWICZ Daniel 1626OLSZTYNM 40
247RYNDAK Magdalena 1532POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK 30
248JASTRZĘBSKI Jakub 1511SZCZECINM 30
249KACZMAREK Anna 1484MILICZK 30
250LĄCZAK Justyna 12ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 40
251MARCZEWSKA Marta 119GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 30
252SCHMIDT Jacek 1828ŻW- SZCZECINSZCZECINM 50
253ZYCHLA Grzegorz 1813SU 07BYTOMM 30
254SZNABOWICZ Magda 1807SZCZECINK 30
255BAŁAMĄCEK Tomasz 1792PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM 40
256MAGRYTA Robert 1482WROCŁAWM 40
257LARSEN Jack 1479KORSØRM 30
258BYRA Magdalena 1769POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNK 30
259LEWANDOWSKI Janusz 1783WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 60
260OŁUB Sławek 1721LEPSI NIŻ WCZORAJSKARŻYSKO KAMIENNAM 40
261DOMAŃSKI Piotr 1883MIĘDZYBORÓWM 30
262MICHALAK Mariola 367GARZYNK 30
263SADOWSKI Daniel 1324WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINESZCZECINM 40
264BALON Marcin 935KROSNOM 40
265DRĄŻKOWSKI Piotr 903PRZYSIEKM 50
266PACZKOWSKA Katarzyna 855KIEKRZK 30
267ORLIŃSKA Joanna 1147SKAWINA BIEGAGAJK 40
268ALBIGOWSKA POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 1120KRACZKOWAK 30
269MIROWSKI Zbigniew 1068NIEMODLINM 50
270KORDELA Dominika 1056SZCZECINK 30
271BENTKOWSKI Tomasz 1055POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 40
272KISIECKI Marcin 929WROCŁAWM 30
273SZYMANOWSKA Anna 761GŁUCHOŁAZYK 40
274ZAJĄC Karolina 758CHORZÓWK 20
275ADAMCZAK Grzegorz 726BŁONIEM 40
276PIPCZYŃSKI Sławomir 715OPALENICAM 40
277FRYT Marcin 641ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 40
278DRYMEL Agata 530ŚREMK 40
279ZASADA Iwona 52BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 40
280KOŁODZIEJCZAK Artur 144NIGHT RUNNERS WRZEŚNIANEKLAM 40
281ŚWIERZKO Artur 5141975GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
282MORAWIEC Agnieszka 478WATAHAKRAKOWK 40
283KOZIOŁ Paweł 1037KRAKÓWM 30
284ŁOJKO Michał Esteban 1035MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)DRZONKÓWM 30
285STRÓŻYK Artur 1445BARTODZIEJEM 30
286KOWALSKA Anna 1444SZCZECINK 30
287SZCZEPANOWSKI Andrzej 1368SZCZECINM 40
288SIKORSKI Marcin 13621982PIŁAM 30
289DUDZIŃSKI Kamil 175SZCZECINM 30
290STRZYGA Mariusz 1223STARGARDM 40
291PRZĄDKA Michal 441OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAM 40
292BILGOŃ Wojciech 347ŁAZISKA GÓRNEM 30
293RAJKOWSKI Tomasz 170GUBINM 30
294CZOŁHAN Damian 143ZIELONA GÓRAM 40
295MICHALSKA Katarzyna 1199RADZYMINK 30
296KĘDRA-SULEJ Agnieszka 109WAT / AKS-SOFT TEAMWARSZAWAK 40
297DAWIDOWICZ Tomasz 1049TODA MEBLEPOZNAŃM 30
298LATA Beata 1083SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 40
299DRELICHOWSKA Anna 1084WROCŁAWK 40
300PACYNA Wojciech 1094#BYLEDOMETYBĘDZINM 40
301PAŁETKO Marek 1095NYSA BIEGANYSAM 30
302GOLUSIŃSKA Alicja 1098HERBUDPOZNAŃK 30
303ŻUCHOWSKI Łukasz 1106TROCHĘ RURZYCARURZYCAM 40
304KOPIENIAK Agnieszka 1107BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOZNAŃK 30
305KLOS Tomasz 1108GDAŃSKM 30
306ŻUKOWSKI Marcin 1146BIAŁYSTOKM 30
307STUBIEDA Robert 115KARLINOBIEGAJBIAŁOGARDM 30
308DELALICZ DE LAVAL Rafał 1173BIELAWAM 30
309MROŻEK Aleksandra 1176ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃK 30
310CYGANEK Agnieszka 1177BEFIT24TEAMKRAKÓWK 40
311GOLKA Beata 1185DĄBROWA GÓRNICZAK 30
312LACHOWSKI Karol 1187AEGONRUNWARSZAWAM 30
313KRUCZEK Grzegorz 1189WILCZKOWICEM 30
314BASARA Agnieszka 1238SZCZECINK 40
315LER Maria 1436STARGARDK 40
316ŁUKACKI Daniel 1439DOMASZCZYNM 40
317OSIŃSKI Jacek 14621981SZCZANIECM 30
318JASIŃSKI Kamil 1463STARGARDM 20
319CHMIELEWSKI Tomasz 1470RACEHARD/GBBOBYTOM ODRZANSKIM 40
320PILECKI Gustaw 1472BRZOZA BIEGABYDGO9SZCZM 70+
321BANDEL Adam 1478ŁÓDŹM 30
322KOWALSKA Agata 148BEZRZECZEK 20
323SWAT-BODAK Agnieszka 149PRZEMKÓWK 40
324URBAŃSKI Paweł 1506KERK PALM IS TEAMWARSZAWAM 50
325GÓRALCZYK Artur 1510ŁASKM 20
326CZERWIŃSKI Janusz 1528DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 50
327CHWARŚCIANEK Bolesław 1529KB GMINA CZARNKOWCZARNKÓWM 60
328KOWCZYK Marcin 1535POZNAŃM 30
329KULCZAKIEWICZ Karol 1536BIAŁYSTOKM 30
330PIWNICKI Mateusz 469KS START PUŁASKI WARKAWARKAM 20
331FUMINKOWSKI Arkadiusz 426GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 40
332ZUBA Lucyna 413EKO- OKNA RUNNERSMIERZYNK 50
333NOWACKA Ewa 360WAŁCZK 40
334KĘSICKA-BLOCH Aneta 224SZCZECINK 30
335RACŁAWSKA Iwona 1779BRAKK 50
336POCZĄTEK Błażej 1772POWER DOPPLER TEAMDĄBRÓWKAM 30
337LASOTA Mateusz 1789FEEL THE GRAVELRZESZÓWM 30
338KLUSEK Jolanta 1814YOLA YOLANDAWARSZAWAK 40
339PIĘTKA Maciej 1808NIEMODLINM 30
340ŚWITALSKA Edyta 1770SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGOSZCZECINK 40
341PAJĄK Paweł 1784M 40
342BELKOWSKI Jakub 1797M 30
343KRAWCZYK Mateusz 703KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJSZCZECINM 20
344STYRCZ Małgorzata 68BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 50
345DRECHSLER-NOWAK Magdalena 1422PSARYK 20
346RYBANIEC Marcin 1091KRAKÓWM 30
347PAWLAK Jarosław 1093ŁÓDŹM 50
348KRYŚCIAK Edward 1096DRUŻYNA BIEGU JOŃCAJELENIA GÓRAM 50
349SZYMANOWICZ Marcin 1097SZCZECINM 30
350MAJ Ewa 1222SZCZECINK 30
351TARCZOŃ Antoni 1224AMATOR BIEGANIATARNÓWM 50
352PIASKOWSKI Mateusz 1227KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM 20
353BEREZOWSKI Marcin 1286KRAKÓWM 40
354KALINOWSKA Justyna 1287ROJEWOK 30
355MIŻOŁEMSKI Patryk 1289STARGARDM 20
356HASIAK Aleksander 129NYSAM 50
357PACEK Cezary 1290WIELICZKAM 30
358MROWIEC Piotr 1295MPK RUNNERSKRAKÓWM 40
359KOLIBCZYNSKI Dariusz 142PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 40
360SIKORSKA Marcelina 15BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 40
361LUBAŃSKA Alicja 157BUKOWICEK 50
362KRAWCZYK Małgorzata 159BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 30
363MACIBORSKI Mirosław 160WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM 50
364WASILEWSKI Michał 162WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKM 40
365MANTUR Paweł 173SZCZECINM 30
366NOWAKOWSKI Bogdan 174ŚWIEBODZINM 50
367KURCZ Barbara 180BABECZKI KOSZALINKOSZALINK 40
368SZREK Krzysztof 186GO VEGANSZCZECINM 20
369KOZERA Sławek 187KOSTRZYN NAD ODRĄM 40
370KOZERA Marzena 188KOSTRZYN NAD ODRĄK 30
371FARSCHTSCHIYAN Jens 19BGFTNIDDATALM 40
372TATERKA Michał 238CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM 20
373ŚWIĄTKOWSKI Marek 240SZCZECINM 20
374OLEJNICZAK Kamil 282KUTNOM 20
375WOŁOSIK Dominik 292DOMINIK WOŁOSIKBIAŁYSTOKM 30
376TOBOŁA Robert 306LESZNOM 40
377CZERNIACHOWSKI Artur 37BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM 40
378TOPOREK Przemysław 371SZCZECINM 30
379RUTKOWSKI Marek 372KLUB BIEGACZA 100 JEZIORSIERAKÓWM 60
380BARTNIK Paweł 406RAZSZCZECINM 60
381OSTROWSKI Sylwester 407STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 40
382PYPEĆ Bartosz 408WOLA BATORSKAM 30
383GRIMM-SPERLING Anja 409KRACKOWK 40
384FURMAŃSKI Marcin 41ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 30
385RADOŻYCKI Radek 438SZCZECINM 40
386SZKLARSKA Alicja 439ELBLĄGK 40
387WICKI Karol 477GREG TEAMLĘBORKM 20
388FURMANIUK Jaromir 481SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOZNAŃM 40
389MARKS Maciej 516STOWARZYSZENIE DOŁUJE KOŚCINODOŁUJEM 40
390SZYMAŃSKA Hanna 518POZYTYWNI BIEGACZESKÓRKAK 40
391MAJCHEREK Paulina 53SZCZECINK 30
392WALKIEWICZ Łukasz 582PIEKARY ŚLĄSKIEM 30
393JAROCKA Agata 583BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOK 30
394CISLAK Roman 584SZCZECINM 40
395KOWALCZYK Piotr 588PRUSZKÓWM 30
396WOJTAT Adam 59SZCZECINM 50
397CHMIELEWSKI Paweł 599WARSZAWAM 40
398BŁĄDEK Rafał 6NOWA WIEŚ MALBORSKAM 40
399KOŚLACZ Katarzyna 64TYCHYK 40
400NOWICKA Michalina 675POZNAŃK 20
401SULARZ Wojciech 676SOOLASHOWE TRUCHTANIEGDYNIAM 50
402BUKOWSKA Alina 677ORKI Z ...K 40
403NIPARKO Bartosz 678DĘBNOM 30
404JANOWICZ Renata 679BIEGANIE USKRZYDLAKOZIEGŁOWYK 40
405WYGODA Paweł 681HERBALIFEPOZNAŃM 50
406KUPNIEWSKA Aleksandra 70KOMPAS TEAMPOLICEK 30
407RAGAN Aneta 700STRZEGOMK 40
408MARCINKOWSKI Andrzej 701POZNAŃM 40
409RACHMACIEJ Krzysztof 702KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 40
410BOŃCZEK Michał 705LESZNOM 40
411ANDRZEJEWSKA Sylwia 708ŚLIMKA BIEGASZCZECINK 30
412DOMOŃ Grzegorz 709PRZEMYŚLM 30
413WOJDA Artur 71SZCZECINM 30
414KURAS Damian 714DOMDATA RUNTEAMPOZNAŃM 20
415PIETRZYŃSKI Grzegorz 717ŚWIĘTOCHŁOWICEM 50
416PIETRZAK Krzysztof 718BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30
417WOLNIK Jolka 719ENERGY BIEGAJA RAZEM PO 0.7LIGOTA KSIĘŻYCAK 40
418KULON Aleksander 72SZCZECINM 20
419PISZCZEK Marzena 720BRZEŹNICAK 30
420NOWAK Artur 1344A&G CARP TEAMGDYNIAM 40
421KACZMAREK Krzysztof 1345K2KALISZM 40
422CIEŚLA Arkadiusz 1346BIEGAMY Z SERCEM.PLKATOWICEM 40
423SAWICKI Przemysław 1348SZCZECINM 50
424ROGOWSKI Arek 135BG PROJECTSZCZECINM 40
425BORKOWSKI Marek 1366SZCZECINM 40
426KAPUŚCIŃSKI Wojciech 1367WROCŁAWM 40
427SZNAJDER Agnieszka 1376BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 40
428WIECHA Sebastian 1378CHUDOBAM 30
429KUMALA Sebastian 1379WARSZAWAM 30
430KOZIMOR Mariusz 1380USB USTKAUSTKAM 40
431KRĘPA Gosia 1383EKSTEREME WOLFDOBRAK 40
432BARANOWSKI Marcin 1384KATOWICEM 40
433JAROSZEWICZ Grzegorz 1399KB PIONIER SZCZECINPOLICEM 40
434MYSLIWIEC Pawel 1400POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONM 40
435KURASIŃSKI Robert 1401SZCZECINM 40
436WOLFF Marcin 1402MRUNNERSOLSZTYNM 50
437REIMAN Agnieszka 1409POZNAŃK 30
438WEBER Paweł 1410REHAU CROSSACTIVEPSARSKIEM 40
439MATUSZCZYK Krzysztof 1411SOSNOWIECM 40
440STĘPIEŃ Maria 508AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK 50
441MAŃKE Karolina 509POLICEK 30
442KWIATKOWSKA Emilia 55SZCZECINK 30
443ADAMUS Janusz 559OSIEKM 40
444URBANKIEWICZ Marcin 56PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM 30
445KWIATKOWSKA Martyna 560MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWK 30
446NOWAK Barbara 561PIOTROWICEK 40
447ERDMANN Piotr 562POMELO PIOTR ERDMANNGDAŃSKM 30
448WALCZAK Adam 615BARWICEM 50
449JAWORSKA Justyna 666PUŁAWYK 40
450SOŚNIAK Jacek 683TOMICEM 40
451RZYMSKA Marta 693SZCZECINK 30
452LEWANDOWSKA Katarzyna 695PCH_RUNCHODZIEŻK 40
453BIELECKI Tadeusz 749UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40
454MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM 40
455LESZCZYŃSKI Artur 813BBLOPOLEM 40
456KUBASIK Tomasz 814KUBASIK TEAMKALISZM 40
457CIOSEK Marcin 816WARSZAWAM 40
458WOSZ Kinga 838SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 30
459SEREDYŃSKA Magdalena 839PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK 30
460JURASZ Aleksandra 84KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK 30
461CIOSEK Marta 854WARSZAWAK 30
462JAWÓR Magdalena 866SZCZECINK 30
463MERKLINGHAUS-KOBER Monika 867SPEED FEET '16/PARKRUN KOŚCIAN/12WBOTKOŚCIANK 40
464RASZEWSKA-NOLBERT Grażyna 868BAŁDOWICEK 30
465SZUDEJKO Michał 869WARSZAWAM 30
466PIREK Natalia 87WROCŁAWK 30
467ADAMCZEWSKI Miłosz 896TARNOWO PODGÓRNEM 20
468BUSS Jakub 897KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM 40
469KOCHANIAK Andrzej 902PODLASKI BIMBERSOWLANYM 30
470BORKOWSKI Robert 920WROCŁAWM 40
471RECLIK Łukasz 921APRTPSZCZYNAM 30
472KUKLA Agata 922POWOLI DO CELUBRZESZCZEK 30
473PROBIERZ Paweł 9301LIGATRITEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 40
474MYŚLIWIEC Monika 931POWOLI DO CELUBRZESZCZEK 30
475MURAWSKI Radosław 932TORUŃM 30
476KALISZAN Damian 934POZNAŃM 40
477PRZYBYŁ Monika 976ŁAZYK 30
478SKRZYPCZYŃSKI Marcin 986ZIELONA GÓRAM 40
479WOLFRAM Dawid 999KASGDYNIAM 30
480KUCZMIERCZYK Justyna 1680WARSZAWAK 30
481CHUDY Henryk 1697K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM 60
482SANTAREK Wojciech 1698SZCZECINM 40
483MACIEJEWSKI Krystian 1734POLSKA RUNNING TEAMEFFORTM 40
484FILIPIAK Krzysztof 1757T.CH.SZCZECINM 30
485SKORUPIŃSKI Paweł 1758BARLINEK RUN FOREST TEAMŁOWICZM 40
486MARCINOWSKI Krzysztof 1765RUN4FUNPLEWISKAM 40
487PINTOWSKI Piotr 1777MIERZYNM 40
488KUJAWA Michał 1790CZAPURYM 30
489BĄCZYK Filip 1812BUKM 20
490BEDNARZ Krzysztof 1816SCBWROCŁAWM 30
491PASZKO Daniel 1834WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE / KOMPAS TEAM POLICEPOLICEM 40
492ADRIAN-CZABORYK Monika 1823BEZRZECZEK 40
493PIGUŁA Krzysztof 1827ŁÓDŹM 50
494ZABDYR Marta 1824SZCZECINK 40
495SZAŁAS Andrzej 1825GARWOLINM 50
496SZYMAŃSKI Sławomir 411SZCZECINM 30
497HALEJCIO Małgorzata 343MODLITWA BIEGANIASZCZECINK 40
498STĘPIEŃ Agnieszka 225SZCZECINK 30
499DZBANUSZEK Mariusz 181SZCZECINM 30
500GUŁA Iwona 1473BIERZÓWK 50
501GRZONKA Maciej 1884GDAŃSKM 30
502TOŁKACZ Amelia 1188SZCZECINK 40
503SZEŁEMEJ Łukasz 1SZCZECINM 30
504HAWRON Agnieszka 10WROCŁAWK 40
505WŁOSZAK Marek 100PRZECŁAWM 30
506ŁUC Andrzej 1000POLSKA RUNNING TEAMSZCZECINM 40
507WOŹNIAK Mariusz 1002GRÓJECM 40
508M Michał 1003POZNAŃM 40
509ZYGMUNT Patryk 1004KATOWICEM 30
510DANILEWICZ Wojciech 1005WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50
511ADAMOWSKI Tomasz 1006WĄGROWIECM 30
512POPCZYK Sebastian 1018SZCZECINM 20
513BENSZ Dariusz 1019ŚWIĘTOCHŁOWICEM 30
514ZIELENIEWSKI Łukasz 102CIBÓRZM 20
515WÓJCIK Robert 1022NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30
516WÓJCIK Agnieszka 1023NOWY DWÓR MAZOWIECKIK 30
517KRUPA Daniel 1024STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIIGAM.STARGARDM 40
518MOLIŃSKA Marlena 1030WROCŁAEK 40
519KOMOROWSKI Michał 1031SZCZECINM 30
520CIESIOLKIEWICZ Mariusz 1032ŻAGAŃM 30
521MICHALAK Mateusz 1033BOLECHÓWKOM 30
522KUJACIŃSKI Łukasz 1044GSK FIT PIORUNYPOZNAŃM 30
523LOREK Marcelina 1045SOSNOWIECK 20
524KOWAL Katarzyna 1047ZAJĄCE BIEGAJĄZABRZEK 40
525MARCULA Emil 1048STARACHOWICEM 30
526KOPCZYŃSKI Marcin 1058SYCOWICE BIEGIEMSYCOWICEM 30
527GROCKI Mirosław 1059HAZOKICHORZÓWM 30
528STEFANIAK Paweł 10612BZ/14BUJSTARGARDM 30
529DERA Tomasz 1060CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 30
530BARDZIK Marzena 1062PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK 40
531MATUSIK Michał 1063NIEPOŁOMICEM 30
532KOROWIEC Michał 1064SZCZECINM 30
533KOCZOROWSKA Kika 1065KONINKOK 30
534ŚMIECH Mariusz 1066KRAKÓWM 40
535JAKUBOWICZ Dawid 1067WARSZAWAM 30
536SOBOTA Natalia 1071POZNAŃK 20
537GOLONKA Piotr 1072RADOMM 30
538AGACIŃSKI Tadeusz 1073SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃM 50
539WALKOWIAK Jacek 1074ZIELONA GÓRAM 40
540HNAT Patrycja 1075SZCZECINK 20
541KITA Piotr 1076351 KLPSANOKM 40
542BYCZKOWSKI Jan 1077SZCZECINM 40
543SCHILLING Alexander 1078FAHRENWALDEFAHRENWALDEM 30
544POTOCZNIK Tomasz 1085KOSZALINM 40
545BURNAGIEL Agata 1086HRMAX ŻORYLESZCZYNYK 50
546BOROWSKI Marcin 1087MIND GROUPSZCZYTNIKIM 40
547BUDA Krzysztof 1088WROCŁAWM 50
548DROBYSZEWSKA Anna 1089TORUŃK 30
549STRZELECKA Agnieszka 1099SZCZECINK 30
550TABAS Anna 11WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK 30
551KOWNACKI Arkadiusz 110WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKUWITKOWOM 50
552MACHALICA Adriana 1100DĄBROWA GÓRNICZAK 30
553ZABOROWSKI Tomasz 1101SOCHACZEWM 30
554SAVCHUK Volodymyr 1102WROCŁAWM 20
555URZĘDOWSKI Piotr 1103PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 30
556MARKOWSKA Katarzyna 1104WROCŁAWK 20
557GIDELSKI Rafał 1105POLICEM 40
558KANDYBOWICZ Kamil 1109SZCZECINM 20
559JAWORSKI Tomasz 1110WROCŁAWM 30
560ZAJĄC Paweł 1111WROCŁAWM 30
561GOLUSINSKI Krzysztof 1112BĘDZINOM 30
562SKRZYPCZAK Jakub 1113KRAKÓWM 20
563HUSZCZA Piotr 1114PYRZYCE BIEGAJĄM 40
564SZYSZKO Ewa 1115MARKOWI BIEGACZEMARKIK 30
565ZBĄSKI Krzesimir 1116OŁAWAM 30
566JARZĄBEK Michał 1117MICHAŁ JARZĄBEKWROCŁAWM 30
567SZUMSKI Zbigniew 1118927-18-51-447ŚWIEBODZINM 50
568HORWAT Krystian 112KLUB ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30
569SADOWSKI Marek 1124MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAM 50
570KAFEL Mariusz 1126PKO BP SASUŁOSZOWAM 40
571DUPLA Konrad 1127WROCŁAWM 40
572MAJCHRZAK Bogusław 1128LEGNICAM 30
573DUDZIAK Adam 1129DOBICONNECTLESZNOM 40
574POPIELARZ Renata 113GALLOWAY TEAMZIELONA GÓRAK 40
575SZMEICHEL Dariusz 1130GRODZISK MAZOWIECKIM 50
576AUGUŚCIK Marcin 1131WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINM 20
577GRZYWKA Kamil 1137WARSZAWAM 30
578KRÓLIKOWSKA Anna 1138HUSARIA RACE TEAMMODLNICZKAK 20
579PIETRZAK Krzysztof 1139BYTOMM 40
580MACIUKANIS Izabela 114KLUBSZCZECINK 50
581MACIEJEWSKI Maciej 1140KRAKÓWM 20
582ZIOMEK Paweł 1141SZCZECINM 30
583WYGLĄDACZ Alicja 1142WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINK 40
584OSIŃSKA Monika 1145MYSZĘCINK 30
585ZAKRZEWSKA Sylwia 1150SZCZECINK 30
586MALINOWSKI Marcin 1151MY LIFE MY WAYKOMORNIKIM 40
587KROK Krzysztof 1152NIEZRZESZONYMUSZYNAM 50
588JARZĄBEK Robert 1153STRZAŁKOWOM 40
589FANDRYCH Krzysztof 1154ZGIERZM 40
590GOLIŃSKI Krzysztof 1155SZCZECINM 30
591SZEWCZYK Rafał 1156VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM 40
592KOWALCZYK Marcin 1157RASZYNM 30
593POMORSKI Sławomir 1158KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40
594GNIADEK Dariusz 1159WROCŁAWM 50
595OLEŚ-ZDECHLIK Beata 1163ŚWIĘTOCHŁOWICEK 30
596URYCH Łukasz 1164RUN AS ONEKATOWICEM 30
597USEWICZ Maciej 1165POLICEM 30
598NIEWĘGŁOWSKI Arkadiusz 1166KRAKÓWM 20
599JERUZOL Marcin 1167KATOWICEM 30
600RZEŹNICZAK Przemysław 1168ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 40
601GRABOWSKI Grzegorz 1169ASTMA GDAŃSKGDAŃSKM 40
602ROGALA Kajetan 117WKURW_TEAMNOWOGARDK 30
603OKRÓJ Dawid 1171WARSZAWAM 30
604MISIAK Wiesław 1178BEFIT24TEAMKRAKÓWM 50
605LIŻEWSKA Lidia 1179KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
606JANAS Estera 118SZCZECINK 30
607CIUPA-SINGAMSHETTY Anna 1180MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK 30
608KASZOWSKI Marcin 1181KASZKI TEAMGLIWICEM 40
609LIS Mateusz 1182HOLIDAY INN GDAŃSK - CITY CENTREGDAŃSKM 30
610GOLKA Sebastian 1184DĄBROWA GÓRNICZAM 40
611JANUCHOWSKI Jacek 1186DAMY RADE ZEGRZEDOSINM 70+
612CIEMCIOCH Damian 1190WARZYMICEM 30
613ZIELIŃSKI Sławomir 1191SZCZECINM 30
614ANIELSKI Michał 1192SZCZECINM 30
615GRUCHAŁA-FURMANIUK Aldona 1193SPEED FREAKSPOZNAŃK 30
616PAWŁOWSKI Piotr 1194SZCZECINM 30
617WAJDZIAK Marcin 1195SZCZECINM 40
618DZIEDZIC Dominik 1196GLIWICEM 30
619BIERNACKI Aleksander 1197MILANÓWEKM 40
620KUCHTA Piotr 1198KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 30
621KAWUCHA Mirosław 1203KRS FORMOZAGDYNIAM 50
622JUREWICZ Jarosław 1204BEZRZECZEM 30
623MARKOWSKI Dariusz 1206BBL GUBINGUBINM 20
624GRZESZKOWIAK Bogumiła 1207NIE MAKUTNOK 50
625SŁODOWSKI Paweł 1208JELENIA GÓRAM 30
626ODOROWICZ Kasia 121WARSZAWAK 40
627KAPRUZIAK Waldemar 1210SZCZECINM 40
628BARTECKI Tomasz 1217WROCŁAWM 30
629SOSIŃSKI Paweł 1218WARSZAWAM 30
630PROKOPIUK Jarosław 1219PROCAR GDYNIAGDYNIAM 50
631JÓZEF Marek 122KATOWICEM 40
632SZCZEPAŃSKI Adam 1220KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 30
633ADAMCZUK Feliks 1221KROS GÓRSKI IM. JERZEGO KORTZASZCZECINM 40
634ROGALA Adrian 123WKURW_TEAMNOWOGARDM 40
635ŻBEL Ania 1230HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEK 30
636ŻBEL Michał 1231HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEM 40
637CZYŻ Stanisław 1232WISŁAM 30
638SZABŁOWSKI Łukasz 1233WARSZAWAM 20
639GONET Marek 1234OTMICEM 50
640SZWAJKOWSKI Przemysław 1235ŁÓDŹM 30
641FLORCZAK Zdzisław 1236WWW.FMC24.PLWROCŁAWM 60
642CHWIŁKA Mariusz 1237KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM 40
643ZĄBCZYK Jakub 124KRAKÓWM 40
644STYPUŁA Krystian 1240SZCZECINM 40
645KASPERCZAK Emilia 1243PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK 40
646JESSA Andrzej 1244BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM 40
647GAJEK Ireneusz 1245ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 40
648KUCKI Kamil 1247ASFALTLOVE DZIKINARZYMM 30
649CHRAPCZYŃSKI Krystian 1248GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHBOGUSZÓW-GORCEM 40
650URBANSKA-KRAWCZYK Izabela 1249KAMIENIEC WROCLAWSKIK 60
651PASZKOWSKI Cezary 1251LEŚNE SZYCHYWARSZAWAM 40
652SZWABOWSKA Karolina 1253SZCZECINK 20
653JUSTYŃSKI Andrzej 1254SZCZECINM 30
654BOŻEK Edward 1257MILANÓWEKM 60
655GÖDE Christopher 1258NEUBRANDENBURGM 20
656DUDKA Robert 1259SZCZECINSZCZECINM 30
657ŚLEDŹ Iwona 126ŚWIĘTOCHŁOWICEK 40
658KORAL Jakub 1260WARSZAWAM 20
659GĄSIOREK Janusz 12611971LIBIĄŻM 40
660GĄSIOREK Beata 12621971LIBIĄŻK 40
661KLEIN Patrycja 1263SZCZECINK 20
662WILGOCKI Radosław 1264GĄBINM 30
663TOBJASZ Maciej 1265WROCŁAWM 40
664LIJEWSKI Tomasz 1266AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJSWARZĘDZM 40
665MICHALSKA-HASIAK Katarzyna 127NYSAK 50
666PARUSZEWSKI Robert 1270BOJANO BIEGAGDYNIAM 30
667TOMCZYK Krzysztof 1271KOSZALINM 40
668JARMUŻEWSKA Teresa 1272TIAWARSZAWAK 40
669WÓJCIK Łukasz 1273WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKAM 30
670KUŹMA Krzysztof 1274SKÓRZECM 40
671KRUPA Marek 1275TWORKÓWM 40
672NIEKOREK Sebastian 1276PYRZYCE BIEGAJĄNOWIELINM 40
673BYCZYK Jacek 1277PKO BANK POLSKIPOZNAŃM 50
674WITKOWSKI Jarosław 1278RUN INVESTMENT LIFEMARKOWICEM 40
675KWIATKOWSKA Agnieszka 1280WIEWIÓR TEAMRUMIAK 30
676BARANSKI Krzysztof 1283LEŚNA EKIPAWARSZAWAM 30
677WÓJCIK Anna 1284ŻYTNIA TEAMKOSZALINK 30
678PILARSKA Iwona 1285PYRZYCE BIEGAJĄLETNINK 30
679GABIS Krzysztof 1296RABKA-ZDRÓJM 30
680MICHLEWICZ Krzysiek 1297WARSZAWAM 30
681KULESZA Damian 1298ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30
682SITEK Dariusz 1299PUSZCZYKOWO/KGB MOSINAPUSZCZYKOWOM 40
683MARTYNIUK Ryszard 130GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 30
684DĄBROWSKI Marcin 1300TEAM KORNELGLIWICEM 40
685PAWLAK Krzysztof 1301TORUŃM 30
686KASPRZAK Tomasz 137RUSZOWICEM 40
687BLUSZCZ Dariusz 138ZIELONA GÓRAM 40
688IWANOWSKI Piotr 139BIEGAM PO SKRZESZEWIESKRZESZEWM 50
689TERETYKA Dorota 14POZNAŃK 40
690GŁADZIK Aleksander 140KOMPAS TEAMSZCZECINM 30
691FRĄTCZAK Ireneusz 141GMINA GRĘBOCICEKWIELICEM 40
692BORSUK Dorota 150KOSZALINK 40
693TORZECKI Jarosław 151KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNM 30
694MALINOWSKI Bartek 152POZNAŃM 40
695FAJGIER Tomasz 153MANOWOM 50
696ROMAN Krzysztof 154SZCZECINM 40
697RZEMPOŁUCH Rafał 155WYSZKÓWM 30
698SIKORA Tomasz 156WICHER SIENIAWASIENIAWAM 40
699CZEPIELEWSKI Sławomir 163WAŁEKTEAMSZCZECINSZCZECINM 40
700SURDACKA Ewa 164KRAŚNIK BIEGAKRAŚNIKK 50
701MAŁECKI Grzegorz 165TYCHYM 40
702PRZYBYLAK Paweł 166LESZNOM 50
703KLUCZYŃSKI Zbigniew 167NIEKOSTRZYN NAD ODRĄM 50
704BROŻYNA Miłosz 168BEZRZECZEM 20
705PRZYBYLSKI Karol 169POLICEM 20
706MALICKA Małgorzata 177BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 40
707KILANOWSKA Agnieszka 178ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK 30
708KUZIEL Marcin 179BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIEM 30
709CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 190SZCZECINK 30
710PACZKA Robert 191WAŻNE JEST TU I TERAZLESZNOM 50
711SAŃKA Paweł 192SZCZECINM 40
712DZIEPAK Piotr 1931. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM 30
713KONIOR Artur 194NOWOGARDM 40
714PLENZLER Joanna 195SZCZECINK 30
715KUSZKA-BRZYCHCY Natalia 197ZAGÓRÓWK 30
716BIAŁKOWSKA Katarzyna 198PRZYSTAŃ NA KAWĘSIADŁO DOLNEK 40
717KIEŁTYKA Robert 2TYCHYM 40
718KARASIEWICZ Łukasz 20SZCZECINM 30
719ANTOLIK Iwona 200MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK 50
720ROZPŁOCH Katarzyna 201ŚWINOUJŚCIEK 30
721KOZAK Katarzyna 202SZCZECINK 20
722DYCHTO Michał 203MICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAWARSZAWAM 40
723KWIATECKA Iwona 204ORANGE / ORKI ZPOZNAŃK 40
724SIWEK Tomasz 205SZCZECINM 30
725KACPRZAK Sławek 206RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWM 40
726ŚWIETLIK Tomasz 207LEO TEAMKOSZALINM 50
727SZEWC Tomek 208NOWOGARDM 30
728SUSEL Aleksander 21MIKOŁÓWM 30
729GOŁĘBIOWSKI Paweł 210TYCHYM 30
730BAUMGART Grzegorz 211STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 30
731TWAROGAL Kamil 215WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 20
732SODNOMGOMBO Alimaa 216KOSZALINM 30
733CICHOCKI Jakub 217DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM 40
734WIŚNIEWSKI Marcin 218SZCZECINM 40
735SKIBA Michał 219PRZYJACIÓŁ ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30
736SZWARC Karina 22RYMAŃK 30
737BYLINA Piotr 220WWW.BOKSWPOLSCE.PLBRZOZOWIECM 30
738SACHARSKI Bartłomiej 222WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
739GRACZYK Tomasz 223SLONSKM 30
740GOLEC Dorota 23SZCZECINK 40
741FIEBICH Zbigniew 230LUCKY LUKILESZNOM 40
742STEPIEŃ Adrian 231SZCZECINM 30
743KACZOR Darek 232KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK 40
744CHĄDZYŃSKI Marcin 233WARSZAWAM 30
745PODKAMINER-LEWANDOWSKA Anna 234WARSZAWAK 40
746KONDZIOŁA Monika 235K 30
747WIŚNIEWSKA Marta 236PATOBIEGANIEK 30
748GRABNER Johann 237WIEDEŃM 40
749WINKEL Jerzy 239KOSZALINM 40
750KLIMKO Alicja 243WIEDEŃK 50
751ADAMCZYK Bernard 245MILANÓWEKM 40
752PAWLAK Krzysztof 246TORUŃM 30
753SURDACKI Piotr 248SZCZECINM 40
754PUSTUŁKA Adam 249GŁOGÓWEKM 40
755WITKOWSKA Karolina 25CYCHRYK 30
756MOSUREK Grzegorz 250SMOK WAWELSKIKRAKÓWM 40
757KOWNACKI Bartłomiej 251LASOWICE WIELKIEM 40
758CHOJECKI Wojtek 252WARSZAWAM 50
759POLLAK Dusan 257HQ MNC NESZCZECINM 40
760ROSZAK Henryk 259KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOM 50
761NIESPOREK Ewa 26TORUŃK 60
762KOPKA Elżbieta 260WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 50
763ROSZAK Weronika 261CIUWER TEAMSZCZECINK 20
764DMOCHOWSKA Agnieszka 262WATAHA TEAMRADZIONKÓWK 30
765DROZDEK Iwona 263CHARTYKOBYLANKAK 50
766DROZDEK Włodzimierz 264CHARTYKOBYLANKAM 50
767JERZYK-SZAMAŁEK Bogusława 265ŚRUNDUNIASZCZECINK 50
768MATWIEJCZYK Krzysztof 266KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40
769URBANIAK Marek 268GDAŃSKM 40
770POPIELARSKA Sabina 271NIEDŹWIEDŹK 40
771MISZ Hubert 272WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 30
772RUTKOWSKI Maciej 273ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASULĘCINM 20
773OFFMAN Aneta 274SWARZĘDZK 40
774WIELGOSZ Włodzimierz 275FSD RUNDREZDENKOM 50
775ŻARKOWSKA Dominika 276SZCZECINK 40
776PONCYLIUSZ Artur 277KIEKRZM 40
777NIEDOBA Oliwier 278SITNOM 20
778BUKOWIECKI Krzysztof 279KB MARATON TUREKWŁADYSŁAWÓWM 30
779LUBAŚ Bartłomiej 28ONS - ODCHUDZANIE NA SPORTOWOMIELECM 40
780DOMAGAŁA Andrzej 281BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM 50
781MOL Rafał 283GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYM 40
782POLESZAK Adam 284SZCZECINM 30
783RYCHTER Magdalena 285SOPOTK 30
784WIŚNIEWSKA Marta 286WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 40
785PĄCZEK Weronika 287WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESUŁKOWICE ŁĘGK 20
786ZIMNY Ireneusz 288RYBNIKM 40
787SZYDŁOWSKA Joanna 29STARGARDK 20
788KUBARKO Robert 291STOLKOSŁUPSKM 50
789TYLKA Marcin 297DOBRAM 30
790WASIELEWSKI Piotr 299CHOSZCZNOM 20
791SŁAWSKI Arkadiusz 30MORSY KONINZARZYNM 40
792WITKOWSKI Artur 300SZCZECINM 50
793KITALA Radosław 301WILK TRENUJE FAMILY (WTF)BŁONIEM 30
794GRZYWACZYK Przemysław 303#BIEGACZESUCHY LASM 20
795WACEWICZ Rafal 304AIKIRUNNERSBIALYSTOKM 40
796URBASIK Mariusz 305AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM 50
797CHYBIŃSKA Katarzyna 31WAŁCZK 30
798STACHOWSKI Andrzej 310MONIAGYMSZCZECINM 50
799RACINOWSKI Marcin 311SZCZECINM 40
800DYRDA Justyna 312KRAKÓWK 40
801KOPEĆ Mirosław 313WATAHAKRAKÓWM 40
802TOMALAK Marcin 314WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40
803POPŁAWSKA Małgorzata 315WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30
804REKOWSKA Danuta 316BEZRZECZEK 50
805JASTRZĘBSKI Maciej 323SZCZECINM 30
806MADEJ Anna 324UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK 30
807PACZKOWSKA Joanna 325TORZYMK 40
808SZUBERT Rafał 326SPEEDBROTHERSPESSINM 40
809PIOTEREK Olga 327SPEEDBROTHERSPESSINK 30
810SZKUDLAREK Krzysztof 328SZCZECINM 50
811POLACKI Rafał 329POZNAŃPOZNAŃM 50
812MIŚKIEWICZ Lucyna 33WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEK 50
813MARKOWICZ Robert 330RAWA TIM ZAWSZE SLIMBOGUSZYCE MAŁE 2EM 40
814KWIECIEŃ Michał 331NEWBURYM 20
815LAMENT Karol 332SZCZECINM 30
816ADAMCZAK Martyna 336PAWŁOWICEK 20
817OLEJNIK Rafał 337WATAHA TEAMCHORZÓWM 40
818GAJEWSKI Mariusz 338SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
819KLUPA Jerzy 339URZĄD MIASTA SZCZECINSZCZECINM 60
820JAŚKIEWICZ Mateusz 34POZNAŃM 20
821SZYMAŃSKI Robert 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40
822MOLSKA Małgorzata 341OSP KŁODAWAKŁODAWAK 50
823CZYŻEWSKI Łukasz 342PATOBIEGANIEPOLICEM 30
824MICHALEWICZ Tomasz 35GORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
825SKRODZKA Aśka 350VEGE RUNNERSBACZYNAK 40
826BALCERAK Aleksandra 351SZCZECINK 30
827BANASIAK Andrzej 352SZCZECINM 40
828WOJTCZAK Justyna 354FSD RUN DREZDENKODREZDENKOK 20
829BUDNY Tomasz 355WARSZAWAM 40
830PUŚLECKA Katarzyna 356SMOGORZEWO 36K 20
831GAJEWSKA Kamilla 357SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK 40
832SKRODZKI Tomasz 358BACZYNA BULLSBACZYNAM 40
833PIETRZAK Anna 362ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK 40
834SURY Adam 363ZIELONA GÓRAM 30
835PAWELCZAK Cezary 364WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50
836PYTEL Jarosław 365PARKRUN CHRZANÓWJAWORZNOM 30
837KARWAT Dawid 376ŚWIEBODZICEM 20
838KALISZEWSKI Tomasz 377SZCZECINM 50
839SROKA Adam 378KB GMINA CZARNKÓWKUŹNICA CZARNKOWSKAM 30
840GAWRON Urszula 379TRZCIANKAK 30
841POSTAWA Renata 38SZCZECINK 40
842WASIELEWSKI Blażej 380DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 30
843ADAMCZAK Jolanta 381OD PONIEDZIAŁKUPAWŁOWICEK 50
844BARAN Przemysław 382GDYNIAM 40
845PREJS Kamil 39PRZEŹMIEROWOM 40
846SZACH Andrzej 39022KBPGLĄDEK ZDRÓJM 40
847RYCHEL Radosław 391E-DZIEWIARKA.PLSMOLECM 40
848RYCHEL Mariola 392E-DZIEWIARKA.PLSMOLECK 50
849MISIOR Michał 393DOBRAM 40
850GRYGIELEWICZ Leszek 394BEZRZECZEM 50
851GRUDOWSKI Konrad 395SZCZECINM 30
852WAWRZYNIAK Paweł 396RUNNER'S POWERŚREMM 30
853NARÓĆ Aneta 397SZCZECINK 40
854SZCZEPANIAK Klaudia 4ŻERKÓWK 30
855LIDZBARSKI Adam 402SZEMUDM 40
856JOB Piotr 403ZŁOTNIKIM 40
857MACHERA Rafał 404KONIECPOLM 20
858JANELT Wioletta 405MIĘDZYRZECZK 40
859BIENIEK Dawid 410ZACZERNIEM 20
860BIAŁEK Jarosław 416ZABIEGANI OLSZTYNOLSZTYNM 40
861APTOWICZ Damian 418BYDGOSZCZM 20
862WOJCIECHOWSKI Krzysztof 419STARGARDM 50
863WÓDKOWSKI Rafał 42GDAŃSKM 50
864WOJCIECHOWSKA Wioletta 420STARGARDK 50
865WOJCIECHOWSKI Maks 421STARGARDM 20
866BERNATOWICZ Karol 422REDAM 30
867PIOTROWSKA Anita 42512BZNOWOGARDK 30
868NIEWIADOMSKI Paweł 43GRYFICEM 30
869WÓJTOWICZ Przemysław 430OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 30
870LIPSKI Łukasz 431BIEGOHOLLICASZCZECINM 30
871ŁUBIŃSKI Krzysztof 432WARSZAWAM 40
872KIDA Rafał 433SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM 30
873ANTONISZYN Dariusz 434SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 50
874DAMASZKE Aleksandra 435CHWASZCZYNOK 30
875PAŃCZYSZYN Mariusz 436NYSAM 40
876SZYSZKA Konrad 437WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
877KASPRZAK Adam 442BIEGAJ Z PASJĄPUDLISZKIM 20
878BAŁACHOWSKI Tomasz 443UKS-T VICTORIA CHOJNACHOJNAM 50
879MARCINEK Rafał 446MARCINEK TEAMWROCŁAWM 40
880WALCZAK Tadeusz 447POLICEM 50
881WSZELAK Anita 448WŁOCŁAWEKK 40
882REINHOLZ Elżbieta 456SZCZECINK 40
883RUDŹKO Wojciech 457WEJHEROWOM 50
884NOWAK Waldemar 459TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM 50
885GAWLIK Kinga 46ŁĘCZYCAK 30
886MADEJ Aleksansder 460GRYFINOM 30
887MADEJ Anna 461GRYFINOK 20
888CISEK Michal 462GRYFINOM 30
889FRANCZAK Anna 463NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK 50
890HEYKA Jarosław 464LĘBORKM 40
891MANDAT Janek 465KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM 60
892MACIEJEWSKA Jolanta 466GOLENIÓWK 30
893CIERNIAK Agata 47KOTLACTIVE TEAMSOBCZYCEK 40
894KASPERSKA Sylwia 470KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWK 40
895CYRAN Tadeusz 471BOHARY PALETA RUNNERSZIELONA GÓRAM 40
896VLADYMYROV Dmytro 472WATAHASZCZECINM 30
897KUCHARSKI Jakub 473JKU1979GRUSZCZYNM 40
898DRYGAS Rafal 474NORWICHM 30
899LANGIEWICZ Jacek 475MKJ POLICEPOLICEM 60
900GAWRON Andrzej 483TRZCIANKAM 40
901BYSTRY Grzegorz 484KS LENIWIECBARANÓWM 40
902HYJEK Karol 485GIŻYCKI BIEGACZGIŻYCKOM 30
903STALICA Wiesław 486RYCHŁAWAM 50
904STALICA Bogusława 487NOWEK 40
905DONNER Andreas 488CITYRUNNER BERLINBERLINM 50
906LENKIEWICZ Andrzej 489PIĘKNYBĄDKIM 60
907WIZA Marta 49PNIEWYK 20
908BŁASZYK Marta 492ŚWINOUJŚCIEK 30
909JĘDRZEJEK Marek 495JAWORZNOM 30
910NADOLNY Przemysław 497PARKRUN SZCZECIN / HOŻA TEAMSZCZECINM 40
911WILCZEWSKA Agnieszka 498KKP SŁUPCZANKASTRZAŁKOWOK 30
912FREDRICH Maik 499ITAXNEUBRANDENBURGM 40
913KOZIATEK Mariusz 5WARSZAWAM 40
914BĄK Natalia 500MIESZKOWICEK 30
915FURMANEK Łukasz 501KONARZEWOM 30
916SUTULA Krzysztof 502LONDERZEELM 40
917OWSIANOWSKI Szymon 503ŻADENSZCZECINM 40
918KĘPKA Karol 51AMPIO TEAMSZCZECINM 20
919GÓRSKI Łukasz 510SZCZECINM 20
920WOJTYSIAK Małgorzata 511WARZYMICEK 30
921SIESS Jarosław 512PABIANICEM 50
922ANIOŁA-KUSZ Dominik 513SZCZECINM 40
923GAŁKA Grzegorz 517GDAŃSKM 40
924KRENN Peter 523DIE KOCHANILESRORSCHACHERBERGM 30
925JANKOWSKI Jerzy 526POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 60
926SAŁABON Mateusz 527SZCZECINM 20
927KONARCZAK Kacper 537ŁÓDŹM 20
928ZIÓŁKOWSKA Marzena 538GDYNIAK 30
929OLSZAK Anna 539ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 30
930PŁOWENS Piotr 54MARGONINM 20
931KLUCZYŃSKA Honorata 540ZABRZEK 40
932FRANKOWSKI Mariusz 541SZCZECINM 30
933PODBIELSKI Mariusz 542PRUSZKÓWM 40
934STOLC Ireneusz 545KASZUBSKI BIEGACZGOŁUBIEM 30
935PRZYBYLSKI Tomasz 546WITASZYCEM 30
936SZUBARTOWICZ Marek 547GDYNIAM 30
937ROSTRYGIN Katarzyna 548SZCZECINK 30
938KIEDROWSKA Daria 551GDYNIAK 30
939MODRZEJEWSKI Wojciech 553WT CHOJNICELICHNOWYM 40
940LNIANY Beniamin 554POBIEGA(L)NIANYRUDA ŚLĄSKAM 40
941ZOWCZAK Dorota 555RAWA TEAMKOMORNIKIK 30
942LESZCZ Jarosław 557KOMORNIKIM 40
943KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata 558KOBIETY W BIEGUŁĘCZYCAK 40
944GOŁĘBIEWSKI Daniel 563KOSZULKOWYCONCEPTMYSZKÓWM 40
945POŚNIK Karolina 564LUBORZYCAK 30
946WIĘCKOWSKI Sebastian 565JEDLICEM 30
947GÓRNIAK Jarosław 566JARBUDPOGÓRZEM 30
948SCHABEK Łukasz 568#CZELADZBIEGACZELADŹM 20
949BREWINSKI Sylwester 569WŁADYSLAWOW BIELAWSKIM 40
950LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 57ZGIERZK 40
951TOMOLIK Adam 570WARSZAWAM 40
952RUSZCZAK Tomasz 571WARSZAWAM 40
953CZUBALA Michał 573DĄBROWA GÓRNICZAM 30
954NIEDZIELA Jakub 577TOMASZÓW MAZOWIECKIM 30
955ROMANOWICZ Piotr 579OLD SPARTANGDAŃSKM 40
956BOJKO Marek 58STEPNICAM 40
957KURKOWIAK Agnieszka 580POZNAŃK 40
958GACH Krzysztof 5811987KRAKÓWM 30
959STOLORZ Wojciech 590IMIELIN BIEGAMYSŁOWICEM 30
960GARBACZ Zbigniew 591SZCZECINM 40
961FORMAS Lukasz 592SIEBOROWICEM 40
962MOC Marzena 593POLKOWICEK 20
963WARWAS Paweł 594HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM 50
964PIWOWARCZYK Magdalena 595GLIWICEK 30
965GĄSKA Maciej 598PĘDZĄCE ŚLIMAKIGDYNIAM 40
966RUSIN Adrian 603WARSZAWAM 20
967KOŁODZIEJCZYK Marcin 604TYCHYM 30
968STANEK Paweł 605POLICEM 40
969KOTYCZKA Cyriak 606HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 20
970OTOK Arkadiusz 609WARSZAWAM 30
971BUDZIAREK Adam 61#BBKTSGDAŃSKM 40
972KOWALSKI Łukasz 610BRWINÓWM 30
973SURMACZ Tomasz 618DOBCZYCEM 30
974PACZKA Michał 619GLIWICEGLIWICEM 50
975HANKE Patryk 62SZCZECINM 20
976CIENIUCH Krzysztof 620OSTRY CIEŃ MGLYWARSZAWAM 40
977HOFFMANN Rafał 621KATOWICEM 40
978PRUSZANOW Marcin 622KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40
979SOŁTYSEK Barbara 624JUSTFEELFITCISIECK 40
980PIETRUSZKA Sławomir 628BBL SZCZECINSZCZECINM 50
981LOTKO Jeremiasz 630DĄBROWA GÓRNICZAM 20
982FILIPIAK Adam 631ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM 30
983SZYMAŃSKA Kasia 633POZNAŃK 20
984NIEMIEC Jakub 634BYTOMM 30
985PYSZCZEK Jacek 635BIEGIEM RADOM !RADOMM 50
986CZYŻEWSKA Mirosława 636WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINK 30
987TARASIEWICZ Ryszard 643BRANIEWOM 60
988WRONA Karol 644W-PETROLGOLUBIEM 20
989KOWALSKI Jaroslaw 645KOBYLKAM 40
990PAW Piotr 646SOSNOWIECM 30
991GABRYELEWICZ Rafał 647GÓRAM 40
992SOBIECH Karol 648POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 30
993ZABORNY Łukasz 649ŻARYM 20
994KOZŁOWSKI Marcin 65#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃM 40
995SZYMAŃSKA-KOZIOŁ Monika 650EKM MORSY LUBUSKIEZIELONA GÓRAK 40
996KROTOS Krzysztof 651OQSGLIWICEM 40
997STADNIK Maciej 653SZCZECINM 20
998ZAMARIA Jerzy 657SZCZECINM 60
999BURNAGIEL Tomasz 658HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYM 50
1000WOŁYNIEC Szymon 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM 20
1001CZERWONKA Piotr 660WARSZAWAM 20
1002ZIĘTA Katarzyna 661ORKI Z...K 50
1003MAŁECKI Artur 662STARGARDM 40
1004SZEWC Włodzimierz 663ROMUSŁÓDŹM 50
1005WINKLER Sebastian 667DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30
1006JASTAK Paweł 669SZCZECINM 30
1007MAZUR Kamil 671PIEKARY ŚLĄSKIEM 30
1008JEZIOR Bartosz 672KUTOUAKIGLIWICEM 30
1009SYROKA Przemysław 684POZNAŃM 30
1010DUDENKO Jerzy 685SZCZECINM 40
1011PODLECKI Andrzej 686BRANIEWOM 30
1012KUNKA Andrzej 687KOLUSZKIM 40
1013SOLARZ Monika 688WAŁCZK 30
1014WRĘBIAK Dariusz 689RAZSZCZECINM 40
1015DUDA Jacek 690SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 40
1016MICHAŁEK Krystyna 691TROCHĘ SIĘ BIEGAPRZECISZÓWK 40
1017LEBUDA Ewa 692OLSZTYNK 40
1018BURZYŃSKI Przemysław 694SZCZECINM 40
1019SZADKOWSKI Dawid 698WICHER SIENIAWASIENIAWAM 30
1020WILK Dariusz 699MIEJSCE KŁODNICKIEKĘDZIERZYN-KOŹLEM 40
1021GURMIŃSKA Katarzyna 7WARSZAWAK 20
1022KOWALSKI Bartosz 710ŁĄCZKA TEAM LEGNICAWOLA MROKOWSKAM 40
1023KURAS Justyna 711PEKABEX PREF S.APOZNAŃK 20
1024KORDELA Marcin 712SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DOSZCZECINM 30
1025WAJDZIK Adam 713CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM 20
1026KONSEK Jacek 723RYBNIKM 30
1027BARANOWSKI Łukasz 724BIAŁACZÓWM 30
1028PAWLIK Krzysztof 725POLISH RUNNERS CLUB IRELANDYOUGHALM 30
1029KAŁAMUCKI Grzegorz 737ANKATYCHYM 40
1030MAJ Diana 738KB WIKON NOWA SÓLKOŻUCHÓWK 30
1031ZAWLIK Tomasz 739KAŻDA KROPLA POTU MA SENSSZCZECINM 40
1032ROSIECKI Marcin 740BYKÓWM 40
1033MELZER Arkadiusz 741RUMIAM 40
1034BIELECKI Tadeusz 750UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40
1035CHYŁA Dawid 751LUBICZ GÓRNYM 30
1036SZEWCZYK Monika 752SZCZECINK 20
1037ZIELIŃSKI Wojciech 753SZCZECINM 40
1038BARDZIŃSKI Robert 754ŁÓDŹM 20
1039DELUGA Magdalena 764KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 30
1040RATAJCZAK Konrad 765TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAM 40
1041WIŚNIEWSKI Czesław 766PARKRUN SZCZECINSZCZECINM 60
1042KLATKOWSKI Michał 767KALISZM 20
1043MATUSZAK Krzysztof 768MATUSZAK TEAMSZCZECINM 40
1044MATUSZAK Anita 769MATUSZAK TEAMSZCZECINK 40
1045STEFANICKI Marek 77ŚWINOUJŚCIEM 60
1046TOKARSKI Marcin 770ŁÓDŹM 30
1047SUPERCZYŃSKA Aneta 771CHODZIEŻK 40
1048PIETRAS Piotr 773SZCZECINM 40
1049PASZKIEWICZ Sandra 776SZCZECINK 30
1050NOWAK Tatiana 779KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 40
1051GRAJCAR Anna 78ŚREMK 30
1052SKRZYPKOWIAK Marcin 780(ZLDR)SZCZECINM 40
1053KRZYMIŃSKA Maria Jolanta 782BABCIE BIEGAJĄLESZNOK 60
1054KOMSTA Rafał 783POLICEM 30
1055DUBIAŁ Halina 784BABCIE BIEGAJĄLESZNOK 60
1056KOZAK Krystyna 787LOBLESZNOK 50
1057ŁUSZCZKI Kamil 788NOWA SÓLM 30
1058WENGER Oliver 789HAJ BOTSCHAFTERØRSTEDM 40
1059MAJ Mariusz 790KB WIKON NOWA SOLKOŻUCHÓWM 30
1060STACHOWIAK Dawid 791BIAŁOŚLIWIEM 20
1061LEPOROWSKA Anna 7922015ŚRODA WIELKOPOLSKAK 40
1062DEMCZAR Jacek 793TRZCIANKAM 40
1063STRÓŻYŃSKI Daniel 795WOŁÓW BIEGAWOŁÓWM 40
1064CZYŻEWSKI Janusz 796KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM 50
1065RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 798ŚWINOUJŚCIEK 30
1066OPOLSKI Robert 800KRAKÓWM 50
1067STALMACH Damian 803LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM 40
1068SZADOWIAK Jakub 804KAMIEŃ POMORSKIM 20
1069IGRAS Mieczysław 805RUNNERS TEAM NYSANYSAM 50
1070KOMSTA Beata 807POLICEK 40
1071KULA Adam 808SZCZECINM 30
1072KOZINIEC Krystian 809DRUŻYNA FILIPASZCZECINM 40
1073PAJKOWSKI Mirosław 81SL SALOS SZCZECINSZCZECINM 50
1074WOŹNIECKA Karolina 810FALE LOKI KOKIBYDGOSZCZK 30
1075GWIAZDA Sebastian 811SZPROTAWAM 20
1076WYSZOWSKI Zbigniew 817SZCZECINM 20
1077STACHOWIAK Łukasz 818PIŁAM 30
1078BAZYLEWICZ Paweł 819TROCHE SIĘ BIEGAOŚWIECIMM 50
1079KALITOWSKI Przemysław 82ŁÓDŹM 20
1080KOWALCZYK Anna 820DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK 40
1081CHMIELEWSKI Paweł 821WARSZAWAM 40
1082MĄDZIK Aleksandra 822WARSZAWAK 30
1083BERKOWSKA Marzena 824POSITIVE NORDIC WALKING TEAMZABORÓWK 40
1084BONIECKI Dariusz 825SZCZECINM 30
1085DOMBEK Agnieszka 826CHOSZCZNOK 40
1086TANAJEWSKI Dariusz 827GEORUNGERSOLSZTYNM 30
1087GRZESIK Paweł 8281993WARSZAWAM 20
1088RÓZGA Grzegorz 829TEAM TERMINATORUNWAŁCZM 20
1089BOŻEK Marcin 83DOŁUJEM 30
1090DANIELEWICZ Mateusz 830POZNAŃM 20
1091ZAROBIAK Piotr 831SZCZECINM 40
1092ZAROBIAK Katarzyna 832SZCZECINK 40
1093SULOWSKI Marcin 833SZCZECINM 40
1094TABISZ Marcin 834POLICEM 40
1095KRUPA Aleksandra 843KB MOSTKOWOMOSTKOWOK 20
1096KRUPA Iwona 845KB MOSTKOWOMOSTKOWOK 40
1097MAKOWSKI Mariusz 848MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM 40
1098POŁCZYŃSKI Mateusz 849POZNAŃM 20
1099SEŃ Agata 85SZCZECINK 30
1100DZIAKIEWICZ Iwona 856DZIKITEAMŻYRARDÓWK 50
1101KLIMECKI Krzysztof 857BOGUSZOW-GORCEM 20
1102KOMOROWSKI Tomasz 858SZCZECINM 30
1103PRZESÓR Barbara 859ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZEZINKAK 30
1104WIZA Ewa 86PNIEWYK 20
1105TRACZYK Przemek 860ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 30
1106KARPIŃSKI Łukasz 861AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40
1107KUBIAK- WOLNA Małgorzata 862GWIEZDNI WOLNIMIERZYNK 40
1108GAPIŃSKA Agnieszka 863PIŁAK 30
1109KUFEL Marcin 870BREL IISZCZECINM 40
1110ANDRZEJCZAK Roman 871SZCZECINM 50
1111WESOŁOWSKI Łukasz 873ZALESIE GÓRNEM 30
1112JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 874KRAKÓWK 30
1113KUŚ Marcin Tomasz 875AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40
1114BZDUN Jacek 876WROCŁAWM 40
1115WOŹNIAK Grzegorz 879WOLA RAFALOWSKAM 40
1116PYRZAK Paweł 880WARSZAWAM 30
1117SOKALSKA Marta 885SZCZECINK 30
1118SOKALSKI Przemek 886SZCZECINM 30
1119ZIOBRO Tomasz 887KROSNO MIASTO SZKŁAKROSNOM 40
1120POPOWSKI Dariusz 889INOWROCŁAWM 50
1121PĘKAŁA Piotr 89SP MANOWOKOSZALINM 40
1122LELENIEWSKI Jacek 892RYBNIKM 30
1123DUDEK Barbara 898ROSSBIEGANILUBLINK 40
1124WOJDAK Żaneta 899POLICEK 30
1125KIELCZYK Katarzyna 9WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEDOBRAK 40
1126GRABOWSKI Marcin 90KOTY POZNAŃPOZNAŃM 30
1127MURAWSKA Monika 900BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK 40
1128KOZA Karol 901PAWONKÓWM 20
1129GRZYWACZ Marcin 910WARSZAWAM 30
1130RĘPALSKI Marcin 911BRYGADA RRKROŚCIENKO WYŻNEM 40
1131BAJEŃSKI Dariusz 912PARKRUN TORUŃSILNOM 20
1132KRZEMIŃSKA Joanna 913KĄTY WROCŁAWSKIEK 30
1133SAWIŃSKI Łukasz 914TRAWERS TEAM NAKŁOSTUDZIENKIM 20
1134BARTSCH Aleksandra 915BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK 30
1135BULSA Dariusz 916RZESZÓWM 40
1136DĄBEK Kamil 917POZNAŃM 20
1137UMIŃSKI Robert 918BYDGOSZCZM 30
1138SKIRZYŃSKI Dariusz 919WARSZAWAM 30
1139LESZCZYŃSKA Joasia 923WKZ-BBL KOZIENICEKOZIENICEK 40
1140MAZUREK Rafał 924KIRUSZCZECINM 40
1141BASZUN Michał 925GLIWICEM 30
1142ZALEWSKI Maciej 926SZCZECINM 40
1143KUKLA-KOWALSKA Alicja 927BIEGAM BO NIE LUBIĘLUSÓWKOK 40
1144WARMUZ Dorota 937BYTOMBYTOMK 30
1145WIERZBICKA Joanna 938KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAK 40
1146WESOŁOWSKI Marcin 939SADLNOM 30
1147KAMIŃSKI Marcin 94WQRW_TEAM POMORZESMOŁDZINOM 40
1148WARMUZ Krzysztof 940BYTOMBYTOMM 40
1149KARPIŃSKA Magdalena 941MAMY BIEGAMY/ LOCO SPORTŚRODA WIELKOPOLSKAK 30
1150ŚWITAŁA Gabriela 942GÓRAK 40
1151PACHOLSKI Sławomir 943SZCZECINM 30
1152ŚWITAŁA Natalia 944GÓRAK 20
1153HAWRYLAK Marcin 947SZCZECINM 50
1154WRÓBLEWSKA Marta 95KOSZALINK 40
1155GRABOWICZ Paweł 950SIEKIERKI WIELKIEM 40
1156ZACH Paweł 951PANRZESZÓWM 30
1157CIUPA Wojciech 952MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM 40
1158KOWALEWSKI Dariusz 953DZIADZIA-RUNBYKÓWM 50
1159KRZYSZTOFIAK Robert 954MSZANA DOLNAM 40
1160GOŹDZIEWSKI Adam 955MICHAŁÓW REGINÓWM 40
1161TOMASZEWSKI Przemysław 956WALKA CZARNÓWKOSTRZYN NAD ODRĄM 20
1162BUGORSKA Agata 957K 30
1163MALISZEWSKA Agnieszka 958GLADIATORS BY RMF 4 RACING TEAMBIAŁYSTOKK 40
1164MIKOŁAJUK Aneta 961BEZRZECZEK 40
1165JURCZYŃSKI Piotr 964BEZIKI RULEZZZZTARNOWSKIE GÓRYM 30
1166BIELECKI Krzysztof 965KRĄPIELM 40
1167WIDEROWSKI Mariusz 966TRZEBIATÓWM 40
1168WOLANT Sylwester 967SPEEDTEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM 40
1169ŁASZKIEWICZ Daniel 968ZG RUNGŁOGÓWM 20
1170MICHALSKI Mariusz 969STAWIGUDAM 50
1171TROJGA Karolina 97INNERIUMKAROLINA TROJGASZCZECINK 30
1172BUDZIŃSKI Zbigniew 970WARSZAWAM 40
1173ŁODYGOWSKI Hubert 977RADOMM 40
1174VOJAK Tamas 979ŁAZYM 30
1175DUDZIAK Tadeusz 98BRANICEM 50
1176NADRAJKOWSKA Joanna 980DZIKIE KUNYINOWROCŁAWK 30
1177BACHORSKA Monika 981POZNAŃK 30
1178WESOŁOWSKA Dorota 982POZNAŃK 30
1179KWIATKOWSKA Anna Maria 983ZIELONA GÓRAK 20
1180GRZELCZYK Dawid 984RUMIAM 20
1181CIESZKIEWICZ Jarosław 990POZNAŃM 40
1182LISKE Dorota 991ŁÓDŹK 40
1183TUROŃ Błażej 992SAINT-GOBAIN SQUADŻARYM 20
1184SZOSTAKOWSKI Jarosław 993BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM 50
1185TYBORSKA Paulina 994KONARZYNYK 20
1186GROCHOWSKA Joanna 995BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK 50
1187OSSIG Krzysztof 996NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 40
1188KRÓL Grzegorz 1307NIESTACHÓWM 40
1189CIELOCH Krzysztof 1312POZNAŃM 30
1190JAROSZ Tomasz 1310POZNAŃM 40
1191BURAWSKI Piotr 1327DĄBROWSKI TEAMWROCŁAWM 40
1192RZESZÓTKO Tomasz 1329T1000PORĘBA ŻEGOTYM 30
1193KOŁODYŃSKA Dominika 1331WARSZAWAK 20
1194BARTHA Adrian 1339KOŁOBRZEGM 30
1195DZIWISZ Bogusia 1337SZCZECINK 40
1196MAJEWSKI Krystian 1340RUNEDAGDYNIAM 30
1197PTAK Marcin 1347DOMASZCZYNM 40
1198ŻYTOWIECKI Dawid 1342RYPINM 30
1199JANUSZ Żywicki 1349KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 50
1200CZAJKA Bartosz 1356KRAKÓWM 30
1201ŚWIDERSKI Wojciech 1358WROCLAWM 20
1202BARTYZEL Beata 1359KRAKÓWK 30
1203BAJURA Kamil 1360WARSZAWAM 20
1204DUCHIŃSKI Wojciech 1372OSIELSKOOSIELSKOM 50
1205CEGLARZ Radek 1370PIASEKM 40
1206JASIŃSKI Krzysztof 1363BIEGNĘ BYLE DOBIECBOJSZOWY NOWEM 30
1207NYCZ Marcin 1375JANOWICEM 30
1208ŚWIEJKOWSKI Rafał 1381PLEWISKAM 40
1209BOROWY Anna 1385HURAGAN LIGOTAKATOWICEK 40
1210TROJANOWSKI Kamil 1391MILICZM 30
1211KOWALCZUK Dariusz 1404ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONLUBLINM 30
1212SZEWCZYK Łukasz 1405REHAU CROSSACTIVEŚREMM 30
1213PUŁAWSKI Rafał 1408WARSZAWAM 40
1214WOJAKOWSKI Krzysztof 1415K&K RUNZABRZEM 40
1215TOCHA Marzena 14191977RUMIAK 40
1216BRZUSZEK Katarzyna 1430TERESIN GAJK 30
1217ŁOZICKI Krzysztof 1434NOTODZIDAZIELONA GÓRAM 30
1218POPIELA Sebastian 1440OPTYK BARTKOWIAK TEAMLESZNOM 30
1219GROBELNY Mariusz 1442ŚWINOUJŚCIEM 30
1220KOZAKOWSKA Małgorzata 1443WENECJAK 40
1221MROCZEK Kasia 1450OSTRÓDAK 40
1222CHOJNACKI Bartosz 1448KALISZM 30
1223PONICKA Izabela 1446TEAM UJŚCIEUJŚCIEK 40
1224PONICKI Tomasz 1447TEAM UJŚCIEUJŚCIEM 40
1225KUPNIEWSKA Patrycja 1449ABERDEENK 20
1226MUŻ Katarzyna 1451IŃSKOK 40
1227LASKOWSKI Mariusz 1454NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 30
1228KOMUDA Mariusz 1455SARTORI SPORT KLUBLEGIONOWOM 40
1229LASKOWSKI Marcin 1457MAD RUNNERSKŁODZKOM 30
1230KILIAŃSKI Marcin 1456TROSZYNEKM 20
1231ROSZAK Tomasz 1460NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 40
1232HILLEMANN Andreas 1459TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40
1233PANUS Peter 1467NETTETALM 40
1234HELLER Zdzisław 1468HERBMARATONOW.PLKOSZALINM 60
1235CHWEDORCZUK Robert 1476WARSZAWAM 40
1236POGORZELSKI Andrzej 1474MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWM 50
1237HAUBOLD Marcel 1480BERLINM 30
1238PORĘBSKA Wioletta 1483SALA TEAMMARCOWKAK 40
1239SALA-TLAŁKA Magdalena 1481SALA TEAMMARCÓWKAK 30
1240SEMENIUK Rafał 148724 BLPCHEŁMM 30
1241GALOR Piotr 1488SZCZECINM 20
1242DUDA Łukasz 1489MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 30
1243KOWALCZYK Dorota 1494ŚWIEBODZINK 40
1244KITA Leszek 1495PROGDAR MARATHON TEAMGOLENIÓWM 40
1245KOZŁOWSKI Grzegorz 1498SZCZECINM 30
1246GRZESZCZAK Piotr 1499DELL TECHNOLOGIESWARSZAWAM 40
1247CHAŃKO Roman 1393SZCZECINM 40
1248STRÓŻYK Piotrek 1398GRODZISK MAZOWIECKIM 40
1249GARBOWSKA Anna 1394TRZCIANKAK 30
1250WOLSKI Tomasz 1509WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40
1251FERNES Daniel 1508BYTOMM 20
1252BĄKOWSKI Rafał 1515ROKIETNICAM 30
1253CHRZANOWSKA Anna 1524KALWARIA ZEBRZYDOWSKAK 30
1254OLEK Zbigniew 1516DOŁUJEM 30
1255BARTEL Piotr 1525ÅLESUNDM 30
1256WIŚNIEWSKI Adam 1526MINSK MAZOWIECKIM 30
1257MIADZIELEC Artur 1533KRAKÓWM 30
1258PANEK Agnieszka 1534SZCZECINK 40
1259FORNAL Patryk 1562DACHOWAM 30
1260ZIELINSKI Marcin 1563FIZJOBIEGACZESZCZECINM 40
1261PADEWSKI Zenon 1566ORANGE POLSKAGRODZISK MAZOWIECKIM 40
1262SPYCHAŁA Stanisław 1574WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM 60
1263GRECZUK Paweł 1575SZCZECINM 30
1264RACIBORSKI Marek 1576TRUCHTOWO 42.195 / DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
1265ROJEWSKI Mateusz 1584SZCZECINM 30
1266GIBAS Jacek 1595DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEM 40
1267BARTELA Łukasz 1598TEAMOCHALWIERUSZÓWM 30
1268SIDOR Jerzy 1609RZESZÓWM 60
1269KANIEWSKI Łukasz 1603AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30
1270WITOCH Grażyna 1605TEAM UJŚCIEUJŚCIEK 50
1271BOROWSKA Justyna 1617GLADIATORS BY RMF4RTBIAŁYSTOKK 30
1272SYDORUK Michał 1057CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 40
1273STWORA Robert 1382ZUW DEL KOSZALINKOSZALINM 30
1274HANARZ Jacek 1388DRUŻYNA SZPIKUZIELONKIM 40
1275MANDZIEJ Marek 1414DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM 30
1276SZUMLAS Marcin 1420#SZUMITEAMPOŁCHOWOM 30
1277NIEDZIELSKA Karolina 1416WARSZAWAK 20
1278RUSZKOWSKA Anna 1424AJRUSZ PRUSZKÓWPRUSZKÓWK 40
1279WOJCIECHOWSKI Dariusz 1429KRAKOWIAK ULTRA TEAM / I-SPORTKROSNOM 40
1280KOWALSKI Roman 1437SZCZECINM 40
1281KUTNIK Roman 1458KLUB BIEGACZY JYSKBIAŁA PODLASKAM 40
1282WAWRYNIUK Patryk 1464SZCZECINM 20
1283OKOŁO-KUŁAK Marek 1477ZĄBKIM 30
1284ZABEL Juliane 1475BGFT61194 NIDDATALK 30
1285PERLEGA Marcin 1490BAKPAK.PLCIESZYNM 40
1286JANASZ Andrzej 1497BRWINÓWM 40
1287MATUSZAK Mateusz 1501SZCZECINM 20
1288PODKEŚNY Piotr 1504SZCZECINM 30
1289SKÓRA Robert 1538SZCZECINM 50
1290PACHOLSKA Małgorzata 1543LESZNOK 30
1291BATOR Zbigniew 1541WARSZAWAM 60
1292PYREK Dorota 1542TROCHĘ SIĘ BIEGAPRZECISZÓWK 40
1293PTAK Dariusz 1556PKO BPMIĘDZYBÓRZM 40
1294SZYMAŃSKA Dorota 1561HENRYKÓW UROCZEK 40
1295LUCZAK Karolina 1571KLUB BIEGACZA PROVIDENT POLSKANOWA IWICZNAK 30
1296STASZEWSKI Konrad 1579PROFESSIONAL-FIGHTER WIKING TEAMSOSNOWIECM 30
1297DRABKOWSKA Agnieszka 1599CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK 40
1298KANIEWSKA Alicja 1602AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK 30
1299CZERNIAKIEWICZ Anna 1604GLADIATORS BY RMF4RTBIALYSTOKK 40
1300KUBIAK Kacper 1606ALMARK LESZNOPAWŁOWICEM 20
1301ADAMOWICZ Pawel 1607B/S/H/ RUNNING TEAMŁÓDŹM 40
1302GÓRSKI Grzegorz 1608TARNÓWM 40
1303KLECZKOWSKA Ewa 1610RADWANICEK 40
1304WOJAKOWSKA Katarzyna 1413K&K RUNZABRZEK 40
1305SZYMANSKI Wojciech 1578SZCZECINM 30
1306JANKA Joanna 1582BRAKK 40
1307GÓRNIAK Dariusz 1585JĘCZYDÓŁM 50
1308MAJEWSKA-SZYMCZYK Joanna 1588GOGOLINK 30
1309ZIOBROWSKI Dawid 1592SZCZECINM 30
1310TOMCZYK Ewelina 1305WKURW_TEAMKRAKÓWK 20
1311BOGDANOWICZ Mirosław 13131969SŁAWAM 50
1312JANUS Jowita 1317POZNAŃK 20
1313GAPYS Michał 1311SZCZECINM 30
1314RYDZEWSKA Marta 1314OHANAPOZNAŃK 30
1315RYDZEWSKA Elzbieta 1315OHANAPOZNAŃK 30
1316STOSZ Bartosz 1316CHORZÓWM 40
1317TYCZYŃSKI Krzysztof 1321CZERWONAK BIEGACZERWONAKM 30
1318CHMIELEWSKI Bartosz 1320RYPINM 30
1319PLUSKOTA Przemysław 1621DOBRAM 40
1320PAPIERAK Wojciech 1620WIĄCZYŃ DOLNYM 50
1321JABŁOŃSKA Sylwia 1625SBG PODBIEGKRAKÓWK 30
1322KORNILUK Paweł 1622USBUSTKAM 30
1323BYŚ Mateusz 1624WROCŁAWM 30
1324JERZY Jarosław 1628NIEGOSŁAWM 40
1325ZYCH Dawid 1631SPARTANIE DZIECIOMELBLĄGM 40
1326MARCZAK Krzysztof 1632STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 20
1327DOMINIAK Tomasz 1633SZCZECINM 40
1328KORSAKOV Kostiantyn 1636-WARSZAWAM 40
1329FREJTAG Dawid 163815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM 30
1330RUDZIEWICZ Urszula 1639SZCZECINK 30
1331RUDZIEWICZ Michał 1640SZCZECINM 30
1332KOLANKOWSKI Andrzej 1641POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 50
1333NURSKA Emilia 1643SZCZECINK 60
1334KRUK Michał 1644DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30
1335KAŁWIŃSKI Mariusz 1647WATAHA TEAM POZNAŃPOZNAŃM 40
1336JASTRZĘBSKI Daniel 1648SOPURE MILLINERYSZCZECINM 40
1337GODZIUK Roman 1645TORUŃM 50
1338PACZKOWSKI Jaroslaw 1646OLD RASCALSCOVENTRYM 40
1339BUDNA Anna 1649SZCZECINK 40
1340BUDNY Wojciech 1650SZCZECINM 30
1341SKOWROŃ Jakub 1651MARUSZÓWM 30
1342WU WU Maciej 1652ŁAZISKAM 40
1343BOŻKO Katarzyna 1653KŁODAWAK 20
1344ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1654GLIWICEM 50
1345BANASIAK Piotr 1655WARSZAWAM 40
1346BORUSZEWSKI Maciej 1658WARSZAWAM 40
1347WRÓBLEWSKI Tomasz 1660ELBLĄGM 30
1348SALAMON Łukasz 1661ZIELONA GÓRAM 30
1349KOWALSKI Piotr 1662BMWPWARSZAWAM 30
1350WÓJCIK Jacek 1663SZCZECINM 40
1351HILLEMANN Andreas 1666TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40
1352KAMILA Olszewska 1669K 30
1353KOHLMAN Wojciech 1672M 40
1354KARPIŃSKI Maciej 1674BEZRZECZEM 50
1355FRENKEL Marek 1676WARSZAWAM 50
1356POTEREWICZ Mateusz 1678CHEŁMM 30
1357ZAWADKA Agnieszka 1677STARE BABICEK 40
1358SZKUDLAREK Michał 1010RUN-LOG.COMBRZEGM 40
1359TYS Małgorzata 1014WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEDĄBROWA GÓRNICZAK 50
1360HARNIK Mirek 1028HAJIME RUN TEAMKRAKÓWM 40
1361SZYMAREK Bartosz 1029SMASHING PĄPKINSWROCLAWM 30
1362ZBRZEŹNIAK Igor 103RASZYNM 20
1363NIEDZIELA Rafał 1041WROCŁAWM 40
1364KOZIARA Dionizy 1079GDANSKM 40
1365DĘBEK Radosław 108L'ETANG LA VILLEM 30
1366MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 10803 FALESŁUPSKK 40
1367NOWAK Magdalena 1081AEGONRUNWARSZAWAK 30
1368MURYN Bartłomiej 1082SBG PODBIEGKRAKÓWM 40
1369KRAJEWSKI Wojciech 1121M 40
1370GIBIEC Wojciech 1122KRAKÓWM 30
1371LASKOWSKI Przemysław 1123PKB KMP KALISZKALISZM 40
1372HUNIA Karolina 1132ZAGÓRZK 30
1373PRZEWOŹNY Grzegorz 1133DOBICONNECTŚWIĘCIECHOWAM 40
1374DUDZIAK-PRZEWOŹNA Izabela 1134DOBICONNECTŚWIĘCIECHOWAK 40
1375KRIEDEMANN Guido 1135KNAK - RUNNERSBRAUNSCHWEIGM 30
1376WILK Tomasz 1136MIECHÓWM 50
1377URBAŃCZAK Szymon 1143DOBICONNECTOSIECZNAM 30
1378PASZKOWSKI Michal 1144SOLANIN FILM FESTIWALWROCŁAWM 20
1379MUCHARSKI Tomasz 1160SZCZECINM 20
1380KRASOWSKI Leszek 1161SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 60
1381MRÓZEK Szymon 1162SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 20
1382CZAJKA Bartosz 1172GNIEZNOM 40
1383SWIDEREK Sylwia 1201LONDONK 40
1384BIELAK Michał 1202ŚWIDNIKM 20
1385TAUDUL Urszula 1211GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKACZARNA BIAŁOSTOCKAK 40
1386PIGŁA Michał 1213SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNM 30
1387AUGUSTYNIAK Michał 1214KOLNOM 30
1388OWCZARCZAK Monika 1215POZNAŃK 30
1389KUŹNIARSKI Paweł 1225T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM 30
1390BĘGOWSKI Marek 1226WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM 40
1391SIWIEC Robert 1228PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 40
1392KAZMIERCZAK Grzegorz 1229WARSZAWAM 40
1393KRUPIŃSKI Maciej 1250KAMIONKIM 30
1394KRASICKI Michał 1252RUNNIN_GYMRAWICZM 40
1395KRZEŚNIOWSKI Marcin 1294ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM 40
1396HORZELA Adam 1303HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 30
1397STRĄCZEK Grzegorz 1304SIEMIANOWICE ŚL.M 40
1398ABRAHAMOWICZ Jakub 1308QBARYBNIKM 30
1399PACHULSKI Dariusz 1309AMATORM 50
1400ZIELONKA Witold 1330TUP TUP POZNAŃPOZNAŃM 40
1401NOWAK Paweł 1333WROCŁAWM 30
1402LELITO Piotr 1334MODLNICZKAM 30
1403MAMAJ Adam 1335WARSZAWABIEGAWARSZAWAM 50
1404RZĄSIK Łukasz 1336SZCZECINM 30
1405FILOCHOWSKI Daniel 1350AKTYWNAPSZCZYNAPRUSZKÓWM 40
1406JÓŹWIAK Arkadiusz 1352WARSZAWAM 40
1407MOTYKA Ernest 1353RADOMM 40
1408JAROS Marcin 1354ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACHCZELADŹM 30
1409PŁUCIENNIK Jakub 1355PRZECŁAWPRZECŁAWM 20
1410BAJOR Rafał 1357REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYM 40
1411DWÓŻNIK Robert 136DAM RADĘWRONKIM 50
1412SIKORA Dariusz 1361MAŁKOWICEM 50
1413BOROWIEC Arkadiusz 1369CHEŁM BIEGACHEŁMM 40
1414WOŁOCH Ola 1373SZCZECINK 20
1415OLBRYCH Piotr 1403CZĘSTOCHOWAM 50
1416KISZKOWIAK Łukasz 1406WATWARSZAWAM 30
1417PASZKIEWICZ Paweł 1407GORZOW WLKP.M 40
1418GUZ Artur 1428LIVE LOVE RUNRUMIAM 40
1419NOWACKA Marta 1431FABRYKA NAWYKÓWBIAŁYSTOKK 20
1420BRZUSZEK Mateusz 1432TERESIN GAJM 30
1421JABŁONOWSKA Aleksandra 1433MIERZYNK 30
1422LER Andrzej 1435STARGARDM 50
1423CYMANEK Andrzej 1465E.K.TWARDZIEL WROCŁAWWROCŁAWM 50
1424KONIOR Michal 1466SZCZECINM 30
1425NIEWIADOMSKA Patrycja 1469HAJIME RUN TEAMGLIWICEK 30
1426MROCZKOWSKI Jan 147CZAPURYM 20
1427DURDA Paweł 1471KRAKÓWM 30
1428SZMYT Mariusz 1491SZCZECINM 40
1429HORDEJUK Dorota 1492USTECKA SZKOŁA BIEGANIA USBUSTKAK 30
1430GRAJ Ewa 1500KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK 40
1431KACZMAREK Mariusz 1502ICHTHYSSULECHÓWM 60
1432KĘDZIOR Natalia 1503NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 30
1433KANICKI Marcin 1514STARGARDM 40
1434DOPIERAŁA Sławomir 1517KARBUD - W DRODZE DO CELUIWNOM 40
1435KALINOWSKI Daniel 1518MOSKORZYNM 40
1436PALUSZAK Anna 1519700STKA SIŁOWNIA BUKBUKK 20
1437WAIS Mariusz 1520WARSZAWAM 30
1438BĘGOWSKI Jakub 1521BIEGÓRKIKAMIEŃ POMORSKIM 20
1439ORLIKOWSKI Robert 1523POŁCZYN BIEGA ♥️POŁCZYN ZDRÓJM 30
1440TYRAN Joanna 1527OSIEK BIEGAOSIEKK 30
1441KRÓL Mateusz 1537MORĄGM 20
1442ZAJĄC Łukasz 1539KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM 30
1443JASTRZĘBSKI Adam 1540PĘKOWICEM 40
1444KUBICA Ula 1544KRAKÓWK 40
1445KUCZYŃSKI Rafał 154526 2LESZNOM 40
1446OKORSKA-BOMBIŃSKA Basia 1547PKO BP SARADOMK 30
1447STAROSTKA Jacek 1550PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM 40
1448WIĘSEK Ewelina 1551PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAK 40
1449MATUSIK Kazimiera 1552WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 50
1450ZGRZENDEK Maciej 1559ZABRZEM 20
1451BESZCZYŃSKI Kornel 1560PARKRUN TORUŃTORUŃM 40
1452PTASZYŃSKA Agnieszka 1564KUTNOK 40
1453SIKORA Szymon 15651990GARDNOM 20
1454GĘBALA Paweł 1567WAŁCZM 40
1455ROŻEK Marcin 1568CSWL POZNAŃLUBOŃM 30
1456MIERZWIŃSKA Agnieszka 1569WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEMURZYNÓWKOK 20
1457WÓJTOWICZ Marcin 1570LGWROCŁAWM 40
1458SOBUSIAK Iwo 1572KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM 20
1459SOBECKI Tomasz 1577SZCZECINM 20
1460MAHLOW Jens 1580OSC BREMERHAVENHAMBURGM 50
1461KOLENDA Krzysztof 1589220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM 40
1462MAJDA Bogusław 1590NYSAM 50
1463KACPROWSKI Filip 1591WKURW_TEAMTYCHYM 40
1464MACIEJEWSKI Robert 1593BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHM 30
1465CHRONOWSKA Justyna 1596KATOWICEK 20
1466BABAK Łukasz 1616STARGARDM 30
1467******** Dominik 1618WARSZAWAM 20
1468SKUMIAŁ Oskar 1619USB USTKAUSTKAM 30
1469WRZOCHOL Paweł 1623TRIGYMSZCZECINM 30
1470WOLNY Mariusz 1667STARGARDM 30
1471OJDOWSKI Leon 1668WODOCIĄGI WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM 50
1472RACŁAWSKI Tomasz 1670BRAKM 50
1473TUMIEL Daniel 1671CALCATERRA SPORTROMAM 40
1474ROGALSKI Kamil 1673ŁAZISKA GÓRNEM 30
1475BRODACKI Paweł 1675GLIWICEM 30
1476IWAŃSKI Arkadiusz 1679NOWY SĄCZM 40
1477ORLON Barbara 171FIOLKA RUN HAPPYSZCZECINK 40
1478BLÄSSE Detlef 176RWO ENDURANCE TEAMOBERHAUSENM 50
1479ZERZUT Jarosław 185ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINM 50
1480PYZIK Grzegorz 228DRZEWICAM 40
1481DZIEDZIC Józef 229ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 50
1482SZUMLAS Monika 241WIEDEŃK 50
1483STALKA Przemek 242SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 40
1484WÓJCIK Radosław 254WROCŁAWM 30
1485JAWOREK Rafał 255WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 40
1486ŻMINKOWSKI Jarosław 256ZAWARCIEGORZÓW WIELKOPOLSKIM 50
1487KOZAK Krzysztof 267STRZELNOM 50
1488WRĘCZYCKI Łukasz 269LUBLINIECM 30
1489KLEŚTA Krzysztof 27POZNAŃM 20
1490STĘPNIAK Lesław 280SZCZECINM 40
1491CHABROS Jacek 290EXTREMEWOLFSZCZECINM 50
1492ZWIRUK Karol 293WARSZAWAM 40
1493OSUCHOWSKA Wioletta 296PKOBPWARSZAWAK 40
1494ZBOROWSKA Daria 307AKTYWNY OSTRZESZÓWPISARZOWICEK 20
1495ZOMERFELD Tomasz 309KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 40
1496KASPRZAK Maciej 317KRZEMIENIEWOM 30
1497KĘSKA Katarzyna 318LOVELASYPOLICEK 40
1498ROZEN Agnieszka 319POLICEK 40
1499DUDEK Dariusz 32GRANICZNAM 20
1500PAŁASZEWSKA Karolina 321KOŁOBRZEGK 20
1501RASIŃSKA Ewelina 345#BBKTSBERLINK 30
1502SEIFERT Mariusz 346ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 30
1503ŁUSZCZEWSKI Kamil 348SZCZECINM 20
1504MASEWICZ Grzegorz 359KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPM 30
1505ZALEWSKA Joanna 387OLSZTYNEKK 40
1506SOWA Mateusz 388JW4531SZCZECINM 30
1507STĘPNIK Robert 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
1508PALT Tomasz 398KATOWICEM 40
1509KRYSIAK Dawid 399WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30
1510KOBYŁECKI Mateusz 427DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ?SKARŻYSKO-KAMIENNAM 20
1511ROLLA Dorian 429WARZYMICEM 40
1512MARCZAK Małgorzata 44NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWOK 50
1513DEPTA Krzysztof 440KARLINOM 30
1514KOZŁOWSKA Karolina 45#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃK 30
1515SAJEWSKA Karolina 450WARSZAWAK 30
1516DOMBROWA Robert 451NOWY ŚWIAT BIEGANOWY ŚWIATM 50
1517DYCZYŃSKI Leszek 452KU PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY 12 BZSZCZECINM 30
1518MALINOWSKI Przemek 453BODAIKANRYBNIKM 40
1519SOŚNIAK Iwona 454K 40
1520PAWLOWSKI Tomasz 491SZCZECINM 30
1521JAKUBIAK Magdalena 493BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK 40
1522KOWALCZYK Bogdan 494ZĄBKIM 50
1523KAWCZYŃSKA Magdalena 522RAZ SZCZECINSZCZECINK 40
1524CHYBIŃSKI Marcin 532SZAMOTUŁYM 40
1525SIEDLECKI Norbert 533KAZIMIERZ DOLNYM 20
1526JANOSZKA Piotr 534ZABRZEM 30
1527KAMSKA Małgorzata 589GLIWICEK 30
1528NADROWSKI Kamil 60BEŁCHATÓWM 30
1529PIOTROWSKI Bogdan 600WARSZAWAM 30
1530PIKUŁA Jacek 601BIEGNĘ BYLE DOBIECBIERUŃM 30
1531JANUSZEWSKI Grzegorz 638DHL RUN CLUBBYTOMM 40
1532RÓŻYCKA-FRYT Katarzyna 639ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 40
1533RYMARZ Paulina 640BOJANOK 30
1534JABŁOŃSKA Wiktoria 642ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 20
1535IGNASIAK Krzysztof 655MANIEWOM 40
1536TARGOŃSKI Sławomir 6561980M 30
1537BŁAUT Agata 665BEZ KLUBUBOROWEK 40
1538KALBARCZYK Maciej 696WARSZAWAM 30
1539OGRODZIŃSKI Przemysław 697SZCZECINM 30
1540TOMALA Szymon 706JERZY FRANEKROKIETNICAM 30
1541KOŚMIDER Mateusz 721SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 20
1542SYROKA Jan 7221989LEGIONOWOM 50
1543KOWALSKI Tomasz 73512BZ "KU CZCI PAMIĘCI"DĘBNOM 30
1544KUTYŁA Marta 746KRAKÓWK 30
1545WOLFF Michał 747AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30
1546REKŚĆ Kacper 748GOLCZEWOM 20
1547FIGIEL Mariusz 763SOSNOWIECM 40
1548GRUCELSKI Michal 772NORWICHM 30
1549CZABAJ Jacek 775KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM 50
1550ŁUCZAK Zbigniew 797STARGARDM 30
1551ROGALSKI Marcin 80VOCALIS SZCZECINSZCZECINM 50
1552FELIKSIAK Sławomir 801POZNAŃM 50
1553ŚLIWCZYŃSKI Damian 802BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELM 30
1554SEREDYŃSKI Grzegorz 840PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30
1555PAWLAK Kamil 842JANIKOWOM 30
1556BORYCZKA Szymon 850POWOLI DO CELUMIĘDZYRZECZEM 30
1557BECHTA Damian 851ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM 20
1558WIŚNIEWSKA Małgorzata 852GDYNIAK 30
1559STYCZ Katarzyna 853GOSTYŃK 30
1560GANDZIAROWSKA Anna 877BYDGOSZCZK 20
1561PURCZYŃSKA Edyta 878ŻNINK 40
1562WIKTORSKI Sebastian 88SKARBIMIERZYCEM 30
1563SZMAJDOWICZ Paweł 881FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM 40
1564KRZEMIŃSKI Mariusz 882ZG RUNLUBINM 30
1565LISSEWSKA Konstancja 883POZNAŃK 30
1566KSIĄŻEK Kamil 893SOSNOWIECM 30
1567MARCHEWKA Justyna 895URZĄD BIEGAMALCZYCEK 30
1568RĘPALSKA Agata 905KROŚCIENKO WYŻNEK 30
1569KRÓL Hubert 906RADWANICE K. WROCŁAWIAM 40
1570TYSZUK Artur 907POLSKA RUNNING TEAMNOWY JORKM 30
1571FIJAŁKOWSKA Karolina 909ŚWIDNIKK 30
1572KOS Piotr 91DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLSZCZECINM 60
1573KOWALCZYK Klaudia 92TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30
1574SYS Ewa 936SIEDLNICAK 40
1575DZIEKONSKI Jacek 946KONSTANCIN JEZIORNAM 60
1576GOŁOS Jerzy 948LUBINM 60
1577WIERBIŁOWICZ Dariusz 949WARSZAWAM 40
1578KACZMARZYK Bartłomiej 959CZĘSTOCHOWAM 30
1579PILSKI Andrzej 96BAREFOOT RUNNERS SOCIETYFROMBORKM 70+
1580WĘGLARZ Sławowir 962KARWIANYM 30
1581. Sasza44 963LECHICI ZIELONKAZIELONKAM 40
1582KORPALSKI Jacek 971AR WARSAWWARSZAWAM 50
1583RÓŻAŃSKA Magdalena 972WARSZAWAK 40
1584GRZYWACZ Karol 974LOLO TEAMGDYNIAM 30
1585KRAWCZAK Krzysztof 975TT SZCZECINSZCZECINM 40
1586PAJCHROWSKI Michał 988ZANIEMYŚLM 30
1587PIETRZAK Tomasz 989WILD TRAIL RUNNERKSIĄŻ WIELKOPOLSKIM 30
1588SOBCZAK-KUFEL Ilona 99PATOBIEGANIEWARZYMICEK 30
1589OLBRICH Barbara 1681MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK 40
1590ISZCZAK Kazimierz 1682SZCZECINM 40
1591BRABAŃSKA Agata 1683KORBOLE TEAMNYSAK 40
1592KOMENZA Marcin 1684KRAKÓWM 40
1593PODWYSOCKI Adrian 1685PODAŃSKOM 30
1594MICHAŁOWSKI Tomasz 1686SZCZECINM 40
1595PAWLAK Marek 1687SZCZECINM 30
1596ZYBER Maciej 1688PEEK TEAMPIŁAM 30
1597DUDZIŃSKI Piotr 1689RZESZÓWM 30
1598MARIN Dmytro 1690FAMILYRUNCLUBBIELSKO-BIAŁAM 40
1599HULICZ Anna 1691ZIELONA GÓRAK 30
1600ROJEWSKI Wojciech 1694MOJE BIEGOWE HIMALAJELUZINOM 30
1601WANATOWSKI Dariusz 1692ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM 40
1602TRZEŚNIEWSKA Grażyna 1695SZYDŁOWIECK 40
1603SOJKA Marcin 1693WKURW_TEAMLIBIĄŻM 30
1604CZASAK Grzegorz 1696WITKOWO BIEGAWITKOWOM 40
1605RUSINIAK Kostek 1699NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 20
1606KOCOT Maksymilian 1700STARA WIEŚM 20
1607BRZEZICKA Kornelia 1701K 30
1608CIBOROWSKI Dawid 1702RYBNIKM 30
1609JAKUBEK Hanna 1703SKAWINA BIEGASKAWINAK 50
1610FRĄCKOWIAK Cezariusz 1704SZCZECINM 50
1611MOSZKA Wioletta 1705LESZNOK 40
1612KAŹMIERCZAK Jarosław 1706NYHA4BEZRZECZEM 50
1613GĘBSKI Mariusz 1707OLSZTYNM 40
1614WAWRZYNIAK Damian 1708ROZBIEGAJMY RADOMSKOLUBLINM 30
1615CEMPLA Bartek 1709QUEST PROŚREMM 40
1616WIŚLICKA Sandra 1710PKO BANK POLSKISZCZECINK 30
1617BURA Krystian 1711#KFC RUNLESZNOM 30
1618WARZAŁA Tomasz 1713OLUSIARUNTARNÓWM 40
1619KOZIOŁ Łukasz 1715MIECHÓWM 20
1620BOGUSKI Adam 1714M 20
1621POPIELA Krzysiek 1712NOWY SĄCZM 20
1622PAPIERAK Monika 1720WIĄCZYŃ DOLNYK 40
1623WŁODARCZYK Piotr 1719SIEDLISKOM 40
1624CELER Kinga 1716NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 30
1625POKORNY Tomasz 1717WROCLAWM 40
1626SAJ Jakub 1718MIELECM 20
1627WIADERNY Tomasz 1724PRUSZKÓWM 40
1628DOBOSZ Piotr 17251980M 30
1629STOLARCZYK Daniel 1726ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM 40
1630JABŁOŃSKA Katarzyna 1727TYCHOWOK 40
1631KRASIŃSKI Witold 1728KOSZALINM 40
1632JĘDRZEJCZYK Katarzyna 1729WARSZAWAK 20
1633KOŁODZIEJ Joanna 1731GRYFINOK 20
1634VOLKOV Viktor 1735O CO BIEGAPABIANICEM 30
1635POSZUMSKA Gabriela 1736SZCZECINK 20
1636PLOCH Piotr 1737BEZRZECZEM 30
1637MAJEWSKI Damian 1738MIECHÓWM 30
1638SKRZYŃSKI Rafał 1739RUNONLINENIEPOŁOMICEM 30
1639CHMIELECKI Andrzej 1740POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 50
1640KUBIAK Marcin 1741BIEGAMY WE WROCŁAWIUWROCŁAWM 40
1641ROZICKA Adriana 1742OLSZTYNK 20
1642GUDALEWSKI Tomasz 1746PODLASKI KLUB SPORTOWY "NA SZCZYT"BIAŁYSTOKM 50
1643DZIEWICKA Ewa 1745WARSZAWAK 50
1644KOWALSKI Artur 1743WARSZAWAM 40
1645ROGOZIŃSKI Artur 1748BIEGAM BO LUBIĘBINAROWAM 40
1646MICHALAK Karolina 1750ŁÓDŹK 30
1647MIŁOSZ Bartlomiej 1749KASZANKIBRWINÓWM 50
1648WALOTKA Filip 1752GVTŁÓDŹM 30
1649CHMARA Sebastian 1753ZAWISZABYDGOSZCZM 40
1650PAWLACZYK Natalia 1754POZNAŃK 20
1651WYSOCKI Michał 1756BUDZISKAM 20
1652MIŁOSZ Maria 1755KASZANKIBRWINÓWK 20
1653LACIAK Sebastian 1759DOWIESZ SIĘ W SWOIM CZASIEWĘGRZCE WIELKIEM 30
1654RAKOCZY Dorota 1760MILANÓWEKK 40
1655WALKOWIAK Justyna 1763WALKOŁAJAK TEAMBOROWO-MŁYNK 20
1656RAKOCZY Paweł 1761MILANÓWEKM 40
1657FEREK Maciej 1762KRAKOWM 40
1658KRZYSIAK Anna 1764OWCZARNIAK 40
1659HUDEREK Łukasz 1766POZNAŃM 40
1660WIERDAK Joanna 1768POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONK 40
1661SZUMLAS Anna 1774#SZUMITEAMPOŁCHOWOK 30
1662KUCIEL Robert 1775RUNNING BOLĘCINBOLĘCINM 30
1663SABANOWSKA Aneta 1773POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCE NYK 40
1664MAŁEK Paweł 1780DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 40
1665WRONA Magdalena 1781BYCHAWAK 20
1666MIKOŁAJCZYK Łukasz 1778NOWY SĄCZM 30
1667KUCHARCZYK Małgorzata 17911977WOLINK 40
1668RYMER Wojciech 1796WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM 40
1669RYNDAK Lukasz 1794POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 30
1670WŁOSZCZYŃSKI Daniel 1795BRZEZINAM 20
1671SUCHECKI Przemysław 1801KS POMORSKALEGIONOWOM 30
1672BOĆKOWSKI Marek 1802M 50
1673PRUSZKOWSKI Szymon 1803ZALASEWOZALASEWOM 40
1674KURKOWSKI Jarosław 1806RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 40
1675SZYMAŃSKA Agnieszka 1804PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 40
1676SAWICKI Krzysztof 1805SZCZECINM 30
1677KALINOWSKI Krzysztof 1810GOGGLE PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM 40
1678CZERNIAK Violetta 1815HAMBURGK 40
1679NOWOSAD Wojciech 1811WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50
1680GRZECHOWIAK Marek 1818MIELNOM 20
1681FILIP Bartosz 1819SZCZECINM 40
1682PRAWDA Sebastian 1820WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40
1683DOBACZEWSKA Ewa 1821BEZRZECZEK 40
1684WUJDA Mirosław 1822ERNI RULEZDĘBNOM 40
1685RAWA Donata 1830DOBRAK 40
1686WIEDRO Katarzyna 1835SZCZECINK 30
1687PISKORSKI Bartek 1809POZNAŃM 20
1688GORZKIEWICZ Patrycja 535WARSZAWAK 40
1689BIWOJNO Paweł 844WARSZAWAM 30
Znaleziono 1689 wynik(ów)