41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MŁYNARCZYK Tatiana 1882K 301K 401:42:26.00001:42:2621,1+00:00:004:5112,4
2RYCHTER Magdalena 285SOPOTK 302K 501:44:03.00001:44:0321,1+00:01:374:5512,2
3WILCZEWSKA Agnieszka 498KKP SŁUPCZANKASTRZAŁKOWOK 303K 901:46:28.00001:46:2821,1+00:04:025:0211,9
4KALINOWSKA Justyna 1287ROJEWOK 304K 1501:49:24.00001:49:2421,1+00:06:585:1111,6
5WOŹNIECKA Karolina 810FALE LOKI KOKIBYDGOSZCZK 305K 1601:50:30.00001:50:3021,1+00:08:045:1411,5
6GÓRECKA-PAWLAK Edyta 18SZCZECINK 306K 1701:50:48.00001:50:4821,1+00:08:225:1511,4
7KWIATKOWSKA Agnieszka 1280WIEWIÓR TEAMRUMIAK 307K 1801:50:49.00001:50:4921,1+00:08:235:1511,4
8OKORSKA-BOMBIŃSKA Basia 1547PKO BP SARADOMK 308K 1901:50:57.00001:50:5721,1+00:08:315:1511,4
9BYRA Magdalena 1769POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNK 309K 2201:52:27.00001:52:2721,1+00:10:015:1911,3
10JABŁOŃSKA Sylwia 1625SBG PODBIEGKRAKÓWK 3010K 2301:52:38.00001:52:3821,1+00:10:125:2011,2
11PACZKOWSKA Katarzyna 855KIEKRZK 3011K 2501:52:48.00001:52:4821,1+00:10:225:2011,2
12DZIEKOŃSKA Agnieszka 361SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSCIEK 3012K 2701:53:02.00001:53:0221,1+00:10:365:2111,2
13TROJGA Karolina 97INNERIUMKAROLINA TROJGASZCZECINK 3013K 2801:53:11.00001:53:1121,1+00:10:455:2111,2
14KIEDROWSKA Daria 551GDYNIAK 3014K 3101:54:31.00001:54:3121,1+00:12:055:2511,1
15CZYŻEWSKA Mirosława 636WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINK 3015K 3301:54:59.00001:54:5921,1+00:12:335:2611,0
16MAJ Ewa 1222SZCZECINK 3016K 3601:55:06.00001:55:0621,1+00:12:405:2711,0
17STĘPIEŃ Agnieszka 225SZCZECINK 3017K 3701:55:06.00001:55:0621,1+00:12:405:2711,0
18HORDEJUK Dorota 1492USTECKA SZKOŁA BIEGANIA USBUSTKAK 3018K 4001:55:17.00001:55:1721,1+00:12:515:2711,0
19JAROCKA Agata 583BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOK 3019K 4401:56:01.00001:56:0121,1+00:13:355:2910,9
20GOLUSIŃSKA Alicja 1098HERBUDPOZNAŃK 3020K 4501:56:19.00001:56:1921,1+00:13:535:3010,9
21PRZYBYŁ Monika 976ŁAZYK 3021K 4701:56:47.00001:56:4721,1+00:14:215:3210,8
22RĘPALSKA Agata 905KROŚCIENKO WYŻNEK 3022K 4901:57:35.00001:57:3521,1+00:15:095:3410,8
23PRZESÓR Barbara 859ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZEZINKAK 3023K 5001:58:16.00001:58:1621,1+00:15:505:3610,7
24GARBOWSKA Anna 1394TRZCIANKAK 3024K 5101:58:21.00001:58:2121,1+00:15:555:3610,7
25KUCZMIERCZYK Justyna 1680WARSZAWAK 3025K 5401:58:55.00001:58:5521,1+00:16:295:3810,6
26KORDELA Dominika 1056SZCZECINK 3026K 5501:58:56.00001:58:5621,1+00:16:305:3810,6
27LIŻEWSKA Lidia 1179KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 3027K 5801:59:34.00001:59:3421,1+00:17:085:4010,6
28NIEWIADOMSKA Patrycja 1469HAJIME RUN TEAMGLIWICEK 3028K 5901:59:39.00001:59:3921,1+00:17:135:4010,6
29RAKOWSKA Agnieszka 1011LIPINYK 3029K 6402:00:09.00002:00:0921,1+00:17:435:4110,5
30MROŻEK Aleksandra 1176ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃK 3030K 7202:02:02.00002:02:0221,1+00:19:365:4810,3
31RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 798ŚWINOUJŚCIEK 3031K 7402:02:19.00002:02:1921,1+00:19:535:4710,4
32GAWRON Urszula 379TRZCIANKAK 3032K 7502:02:23.00002:02:2321,1+00:19:575:4810,3
33RAWICKA-POLNIK Magdalena 1614OTWOCKK 3033K 7802:02:36.00002:02:3621,1+00:20:105:4810,3
34MAJEWSKA-SZYMCZYK Joanna 1588GOGOLINK 3034K 7902:02:43.00002:02:4321,1+00:20:175:4810,3
35BRZEZICKA Kornelia 1701K 3035K 8202:03:22.00002:03:2221,1+00:20:565:5010,3
36KOCZOROWSKA Kika 1065KONINKOK 3036K 8902:03:49.00002:03:4921,1+00:21:235:5210,2
37RZYMSKA Marta 693SZCZECINK 3037K 9102:03:58.00002:03:5821,1+00:21:325:5210,2
38RASZEWSKA-NOLBERT Grażyna 868BAŁDOWICEK 3038K 9302:04:04.00002:04:0421,1+00:21:385:5210,2
39CHRZANOWSKA Anna 1524KALWARIA ZEBRZYDOWSKAK 3039K 9702:04:24.00002:04:2421,1+00:21:585:5310,2
40DROBYSZEWSKA Anna 1089TORUŃK 3040K 10002:04:39.00002:04:3921,1+00:22:135:5410,2
41KOZERA Marzena 188KOSTRZYN NAD ODRĄK 3041K 10202:04:47.00002:04:4721,1+00:22:215:5410,1
42RUDZIEWICZ Urszula 1639SZCZECINK 3042K 10402:05:17.00002:05:1721,1+00:22:515:5610,1
43NIEDLICH Anna 375KWS TEAM POLICETANOWOK 3043K 10502:05:20.00002:05:2021,1+00:22:545:5610,1
44WITKOWSKA Karolina 25CYCHRYK 3044K 10602:05:33.00002:05:3321,1+00:23:075:5710,1
45GRUCHAŁA-FURMANIUK Aldona 1193SPEED FREAKSPOZNAŃK 3045K 10902:06:32.00002:06:3221,1+00:24:066:0110,0
46ŻBEL Ania 1230HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEK 3046K 11002:06:39.00002:06:3921,1+00:24:136:0010,0
47KLEŚTA Anna 727KONINK 3047K 11102:06:42.00002:06:4221,1+00:24:166:0010,0
48RACINOWSKA Olga 1864DĄBROWA GÓRNICZAK 3048K 11202:06:48.00002:06:4821,1+00:24:226:0010,0
49BĄK Natalia 500MIESZKOWICEK 3049K 11402:07:11.00002:07:1121,1+00:24:456:0110,0
50ZOWCZAK Dorota 555RAWA TEAMKOMORNIKIK 3050K 11502:07:12.00002:07:1221,1+00:24:466:0110,0
51MICHALSKA Katarzyna 1199RADZYMINK 3051K 11802:07:45.00002:07:4521,1+00:25:196:039,9
52KILANOWSKA Agnieszka 178ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK 3052K 12102:07:55.00002:07:5521,1+00:25:296:039,9
53WOSZ Kinga 838SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 3053K 12202:08:07.00002:08:0721,1+00:25:416:049,9
54MADEJ Anna 324UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK 3054K 12402:08:12.00002:08:1221,1+00:25:466:049,9
55SZNABOWICZ Magda 1807SZCZECINK 3055K 12502:08:13.00002:08:1321,1+00:25:476:049,9
56RYNDAK Magdalena 1532POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK 3056K 13502:09:26.00002:09:2621,1+00:27:006:089,8
57KAMILA Olszewska 1669K 3057K 13702:09:34.00002:09:3421,1+00:27:086:089,8
58KOZŁOWSKA Karolina 45#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃK 3058K 14302:10:01.00002:10:0121,1+00:27:356:099,7
59GAPIŃSKA Agnieszka 863PIŁAK 3059K 14802:10:23.00002:10:2321,1+00:27:576:109,7
60JURASZ Aleksandra 84KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK 3060K 14902:10:24.00002:10:2421,1+00:27:586:109,7
61STYCZ Katarzyna 853GOSTYŃK 3061K 15002:10:26.00002:10:2621,1+00:28:006:109,7
62JANAS Estera 118SZCZECINK 3062K 15202:10:34.00002:10:3421,1+00:28:086:119,7
63DELUGA Magdalena 764KB WYSZKÓWWYSZKÓWK 3063K 15302:10:38.00002:10:3821,1+00:28:126:119,7
64PACHOLSKA Małgorzata 1543LESZNOK 3064K 15402:10:40.00002:10:4021,1+00:28:146:119,7
65GAWLIK Kinga 46ŁĘCZYCAK 3065K 15802:11:06.00002:11:0621,1+00:28:406:129,7
66KUPNIEWSKA Aleksandra 70KOMPAS TEAMPOLICEK 3066K 16102:11:17.00002:11:1721,1+00:28:516:139,6
67ZAKRZEWSKA Sylwia 1150SZCZECINK 3067K 16202:11:20.00002:11:2021,1+00:28:546:139,6
68PIOTEREK Olga 327SPEEDBROTHERSPESSINK 3068K 16302:11:35.00002:11:3521,1+00:29:096:149,6
69CELEK Katarzyna 1843ART&RUNRZESZOWK 3069K 16402:11:37.00002:11:3721,1+00:29:116:149,6
70JAWÓR Magdalena 866SZCZECINK 3070K 16502:11:43.00002:11:4321,1+00:29:176:149,6
71PISZCZEK Marzena 720BRZEŹNICAK 3071K 16602:11:44.00002:11:4421,1+00:29:186:149,6
72ROMAŃSKA-MALINA Olga 1865SOSNOWIECK 3072K 17102:12:29.00002:12:2921,1+00:30:036:169,6
73PILARSKA Iwona 1285PYRZYCE BIEGAJĄLETNINK 3073K 17402:12:45.00002:12:4521,1+00:30:196:179,5
74LISSEWSKA Konstancja 883POZNAŃK 3074K 17802:13:24.00002:13:2421,1+00:30:586:199,5
75DANKOWSKA Urszula 414BERNAUK 3075K 18002:13:45.00002:13:4521,1+00:31:196:209,5
76MACIEJEWSKA Jolanta 466GOLENIÓWK 3076K 18502:14:10.00002:14:1021,1+00:31:446:219,4
77DAMASZKE Aleksandra 435CHWASZCZYNOK 3077K 18602:14:11.00002:14:1121,1+00:31:456:219,4
78RASIŃSKA Ewelina 345#BBKTSBERLINK 3078K 18902:14:20.00002:14:2021,1+00:31:546:219,4
79WÓJCIK Anna 1284ŻYTNIA TEAMKOSZALINK 3079K 19502:14:54.00002:14:5421,1+00:32:286:239,4
80OLEŚ-ZDECHLIK Beata 1163ŚWIĘTOCHŁOWICEK 3080K 19702:15:06.00002:15:0621,1+00:32:406:249,4
81SOLARZ Monika 688WAŁCZK 3081K 19902:15:44.00002:15:4421,1+00:33:186:259,3
82KWIATKOWSKA Martyna 560MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWK 3082K 20102:16:04.00002:16:0421,1+00:33:386:269,3
83KONIKOWSKA Julia 1880K 3083K 20702:17:00.00002:17:0021,1+00:34:346:299,2
84LUCZAK Karolina 1571KLUB BIEGACZA PROVIDENT POLSKANOWA IWICZNAK 3084K 20802:17:06.00002:17:0621,1+00:34:406:299,2
85BRZUSZEK Katarzyna 1430TERESIN GAJK 3085K 21102:17:24.00002:17:2421,1+00:34:586:309,2
86MICHALAK Karolina 1750ŁÓDŹK 3086K 21202:17:45.00002:17:4521,1+00:35:196:319,2
87MICHALAK Mariola 367GARZYNK 3087K 21302:17:46.00002:17:4621,1+00:35:206:319,2
88MARCHEWKA Justyna 895URZĄD BIEGAMALCZYCEK 3088K 21402:17:50.00002:17:5021,1+00:35:246:319,2
89CHYBIŃSKA Katarzyna 31WAŁCZK 3089K 21502:17:55.00002:17:5521,1+00:35:296:329,2
90RYDZEWSKA Elzbieta 1315OHANAPOZNAŃK 3090K 21602:18:01.00002:18:0121,1+00:35:356:329,2
91CHODKIEWICZ Anna 1842MIŃSK MAZOWIECKIK 3091K 21902:18:36.00002:18:3621,1+00:36:106:349,1
92MACHALICA Adriana 1100DĄBROWA GÓRNICZAK 3092K 22202:19:26.00002:19:2621,1+00:37:006:369,1
93RYDZEWSKA Marta 1314OHANAPOZNAŃK 3093K 22502:19:44.00002:19:4421,1+00:37:186:379,1
94KRZEMIŃSKA Joanna 913KĄTY WROCŁAWSKIEK 3094K 23002:20:12.00002:20:1221,1+00:37:466:389,0
95KOPIENIAK Agnieszka 1107BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOZNAŃK 3095K 23102:20:29.00002:20:2921,1+00:38:036:399,0
96JÓŹWIAK Magdalena 1829WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 3096K 23702:21:24.00002:21:2421,1+00:38:586:429,0
97WIŚLICKA Sandra 1710PKO BANK POLSKISZCZECINK 3097K 23902:21:25.00002:21:2521,1+00:38:596:429,0
98WARMUZ Dorota 937BYTOMBYTOMK 3098K 24002:21:39.00002:21:3921,1+00:39:136:428,9
99TABAS Anna 11WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK 3099K 24102:21:43.00002:21:4321,1+00:39:176:428,9
100PASZKIEWICZ Sandra 776SZCZECINK 30100K 24302:21:46.00002:21:4621,1+00:39:206:438,9
101MAŃKE Karolina 509POLICEK 30101K 24802:22:40.00002:22:4021,1+00:40:146:458,9
102BUGORSKA Agata 957K 30102K 25002:22:54.00002:22:5421,1+00:40:286:508,8
103WIŚNIEWSKA Małgorzata 852GDYNIAK 30103K 25102:22:59.00002:22:5921,1+00:40:336:468,9
104KOWALSKA Anna 1444SZCZECINK 30104K 25702:23:57.00002:23:5721,1+00:41:316:498,8
105PIOTROWSKA Anita 42512BZNOWOGARDK 30105K 25902:24:13.00002:24:1321,1+00:41:476:508,8
106KALISZ Irena 183SZCZECINK 30106K 26402:24:36.00002:24:3621,1+00:42:106:518,8
107NOWAK Magdalena 1081AEGONRUNWARSZAWAK 30107K 26502:24:37.00002:24:3721,1+00:42:116:518,8
108ROSTRYGIN Katarzyna 548SZCZECINK 30108K 26702:24:44.00002:24:4421,1+00:42:186:518,7
109OLSZAK Anna 539ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEK 30109K 26902:25:07.00002:25:0721,1+00:42:416:528,7
110GRAJCAR Anna 78ŚREMK 30110K 27002:25:18.00002:25:1821,1+00:42:526:538,7
111TYRAN Joanna 1527OSIEK BIEGAOSIEKK 30111K 27202:25:27.00002:25:2721,1+00:43:016:538,7
112MAJ Diana 738KB WIKON NOWA SÓLKOŻUCHÓWK 30112K 27702:26:11.00002:26:1121,1+00:43:456:558,7
113MĄDZIK Aleksandra 822WARSZAWAK 30113K 27802:26:13.00002:26:1321,1+00:43:476:558,7
114OWCZARCZAK Monika 1215POZNAŃK 30114K 27902:26:18.00002:26:1821,1+00:43:526:568,7
115KAMSKA Małgorzata 589GLIWICEK 30115K 28502:26:58.00002:26:5821,1+00:44:326:578,6
116GOLKA Beata 1185DĄBROWA GÓRNICZAK 30116K 29102:27:45.00002:27:4521,1+00:45:197:008,6
117KACZMAREK Anna 1484MILICZK 30117K 29202:27:48.00002:27:4821,1+00:45:227:008,6
118SZAMBELAN Katarzyna 226WINCENTOWOK 30118K 29402:27:59.00002:27:5921,1+00:45:337:008,6
119KUSZKA-BRZYCHCY Natalia 197ZAGÓRÓWK 30119K 29602:28:21.00002:28:2121,1+00:45:557:018,5
120JABŁONOWSKA Aleksandra 1433MIERZYNK 30120K 29902:28:54.00002:28:5421,1+00:46:287:038,5
121ROGALA Kajetan 117WKURW_TEAMNOWOGARDK 30121K 30202:29:21.00002:29:2121,1+00:46:557:048,5
122DMOCHOWSKA Agnieszka 262WATAHA TEAMRADZIONKÓWK 30122K 30602:29:36.00002:29:3621,1+00:47:107:058,5
123KIERMACZ Kaja 1322ZAGRODAK 30123K 31202:29:41.00002:29:4121,1+00:47:157:058,5
124SOKALSKA Marta 885SZCZECINK 30124K 31502:30:00.00002:30:0021,1+00:47:347:068,4
125KUKLA Agata 922POWOLI DO CELUBRZESZCZEK 30125K 31902:30:40.00002:30:4021,1+00:48:147:088,4
126WIŚNIEWSKA Marta 236PATOBIEGANIEK 30126K 32002:30:48.00002:30:4821,1+00:48:227:088,4
127MARCZEWSKA Marta 119GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 30127K 32202:30:55.00002:30:5521,1+00:48:297:098,4
128HUNIA Karolina 1132ZAGÓRZK 30128K 32302:30:58.00002:30:5821,1+00:48:327:098,4
129KUTYŁA Marta 746KRAKÓWK 30129K 32502:31:08.00002:31:0821,1+00:48:427:098,4
130PIĄTKOWSKA Izabela 1417SZCZECINK 30130K 32602:31:11.00002:31:1121,1+00:48:457:098,4
131KĘSICKA-BLOCH Aneta 224SZCZECINK 30131K 32702:31:13.00002:31:1321,1+00:48:477:098,4
132BŁAŻYŃSKA Ilona 865KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINASKOKIK 30132K 33002:31:32.00002:31:3221,1+00:49:067:108,4
133KĘDZIOR Natalia 1503NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 30133K 33102:32:01.00002:32:0121,1+00:49:357:128,3
134CELER Kinga 1716NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 30134K 33202:32:12.00002:32:1221,1+00:49:467:128,3
135WOJTYSIAK Małgorzata 511WARZYMICEK 30135K 33502:32:43.00002:32:4321,1+00:50:177:148,3
136REIMAN Agnieszka 1409POZNAŃK 30136K 33702:32:50.00002:32:5021,1+00:50:247:148,3
137PIWOWARCZYK Magdalena 595GLIWICEK 30137K 33902:33:00.00002:33:0021,1+00:50:347:158,3
138SOBCZAK-KUFEL Ilona 99PATOBIEGANIEWARZYMICEK 30138K 34502:33:29.00002:33:2921,1+00:51:037:168,2
139SZWARC Karina 22RYMAŃK 30139K 34902:34:08.00002:34:0821,1+00:51:427:188,2
140WÓJCIK Agnieszka 1023NOWY DWÓR MAZOWIECKIK 30140K 35002:34:11.00002:34:1121,1+00:51:457:188,2
141BARTYZEL Beata 1359KRAKÓWK 30141K 35102:34:16.00002:34:1621,1+00:51:507:188,2
142SZYSZKO Ewa 1115MARKOWI BIEGACZEMARKIK 30142K 35402:34:48.00002:34:4821,1+00:52:227:208,2
143CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 190SZCZECINK 30143K 35602:34:57.00002:34:5721,1+00:52:317:208,2
144ROZPŁOCH Katarzyna 201ŚWINOUJŚCIEK 30144K 35702:35:00.00002:35:0021,1+00:52:347:208,2
145BŁASZYK Marta 492ŚWINOUJŚCIEK 30145K 36102:35:47.00002:35:4721,1+00:53:217:228,1
146PAPKA Danuta 549ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK 30146K 36702:37:11.00002:37:1121,1+00:54:457:268,1
147RYMARZ Paulina 640BOJANOK 30147K 36902:37:49.00002:37:4921,1+00:55:237:288,0
148TYLISZCZAK Bożena 1069KRAKÓWK 30148K 37202:39:58.00002:39:5821,1+00:57:327:347,9
149SAJEWSKA Karolina 450WARSZAWAK 30149K 37502:40:09.00002:40:0921,1+00:57:437:357,9
150JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 874KRAKÓWK 30150K 37602:40:36.00002:40:3621,1+00:58:107:367,9
151POŚNIK Karolina 564LUBORZYCAK 30151K 37902:41:22.00002:41:2221,1+00:58:567:387,8
152CIOSEK Marta 854WARSZAWAK 30152K 38002:41:25.00002:41:2521,1+00:58:597:397,8
153SOMSKA Małgorzata 1319ŚWINOUJŚCIEK 30153K 38302:42:22.00002:42:2221,1+00:59:567:417,8
154NADRAJKOWSKA Joanna 980DZIKIE KUNYINOWROCŁAWK 30154K 38602:42:59.00002:42:5921,1+01:00:337:437,8
155BOROWSKA Justyna 1617GLADIATORS BY RMF4RTBIAŁYSTOKK 30155K 38702:43:00.00002:43:0021,1+01:00:347:437,8
156BARTSCH Aleksandra 915BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK 30156K 39302:44:17.00002:44:1721,1+01:01:517:477,7
157PRZYSTUPA Edyta 1615ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINK 30157K 39702:44:53.00002:44:5321,1+01:02:277:487,7
158POPŁAWSKA Małgorzata 315WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 30158K 39902:45:36.00002:45:3621,1+01:03:107:507,6
159KONDZIOŁA Monika 235K 30159K 40302:46:16.00002:46:1621,1+01:03:507:527,6
160KRAWCZYK Małgorzata 159BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK 30160K 40902:49:25.00002:49:2521,1+01:06:598:017,5
161TWARDOWSKA Karolina 48SZCZECINK 30161K 41202:50:35.00002:50:3521,1+01:08:098:057,4
162BALCERAK Aleksandra 351SZCZECINK 30162K 41902:53:00.00002:53:0021,1+01:10:348:117,3
163HULICZ Anna 1691ZIELONA GÓRAK 30163K 42102:53:27.00002:53:2721,1+01:11:018:137,3
164FIJAŁKOWSKA Karolina 909ŚWIDNIKK 30164K 42202:54:08.00002:54:0821,1+01:11:428:157,3
165KARPIŃSKA Magdalena 941MAMY BIEGAMY/ LOCO SPORTŚRODA WIELKOPOLSKAK 30165K 42302:54:37.00002:54:3721,1+01:12:118:167,3
166SZUMLAS Anna 1774#SZUMITEAMPOŁCHOWOK 30166K 42402:54:38.00002:54:3821,1+01:12:128:167,2
167OSIŃSKA Monika 1145MYSZĘCINK 30167K 42502:54:38.00002:54:3821,1+01:12:128:167,2
168SZCZEPANIAK Klaudia 4ŻERKÓWK 30168K 42602:54:40.00002:54:4021,1+01:12:148:167,2
169SALA-TLAŁKA Magdalena 1481SALA TEAMMARCÓWKAK 30169K 42702:54:40.00002:54:4021,1+01:12:148:167,2
170ZIÓŁKOWSKA Marzena 538GDYNIAK 30170K 43302:55:39.00002:55:3921,1+01:13:138:197,2
171BACHORSKA Monika 981POZNAŃK 30171K 43602:57:17.00002:57:1721,1+01:14:518:247,1
172WESOŁOWSKA Dorota 982POZNAŃK 30172K 43702:57:17.00002:57:1721,1+01:14:518:247,1
173ALBIGOWSKA POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 1120KRACZKOWAK 30173K 44002:58:00.00002:58:0021,1+01:15:348:267,1
174MYŚLIWIEC Monika 931POWOLI DO CELUBRZESZCZEK 30174K 44302:59:40.00002:59:4021,1+01:17:148:307,0
175POGODA-BLAZIAK Katarzyna 1836SZCZECINK 30175K 44402:59:43.00002:59:4321,1+01:17:178:317,0
176SEŃ Agata 85SZCZECINK 30176K 44503:01:22.00003:01:2221,1+01:18:568:357,0
177PIREK Natalia 87WROCŁAWK 30177K 44703:03:11.00003:03:1121,1+01:20:458:406,9
178PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 1635AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK 30178K 44803:03:13.00003:03:1321,1+01:20:478:406,9
179KANIEWSKA Alicja 1602AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK 30179K 44903:04:20.00003:04:2021,1+01:21:548:446,9
180WOJDAK Żaneta 899POLICEK 30180K 45003:04:47.00003:04:4721,1+01:22:218:456,9
181CIUPA-SINGAMSHETTY Anna 1180MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK 30181K 45103:05:09.00003:05:0921,1+01:22:438:466,8
182KWIATKOWSKA Emilia 55SZCZECINK 30182K 45203:06:07.00003:06:0721,1+01:23:418:496,8
183MAJCHEREK Paulina 53SZCZECINK 30183K 45503:09:00.00003:09:0021,1+01:26:348:576,7
184SEREDYŃSKA Magdalena 839PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK 30184K 46503:19:12.00003:19:1221,1+01:36:469:266,4
185ANDRZEJEWSKA Sylwia 708ŚLIMKA BIEGASZCZECINK 30185K 46703:20:00.00003:20:0021,1+01:37:349:286,3
186KOWALCZYK Klaudia 92TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 30186K 47303:37:26.00003:37:2621,1+01:55:0010:185,8
187ROMAN Ewelina 227MONIA GYMSZCZECINK 30187K 47904:20:13.00004:20:1321,1+02:37:4712:194,9
188MUSIK Urszula 1849NEW YORKK 30188K 48104:28:00.00002:14:0021,1+02:45:3412:424,7
189ZABEL Juliane 1475BGFT61194 NIDDATALK 30189K 48304:51:12.00004:51:1221,1+03:08:4613:484,3
190STRZELECKA Agnieszka 1099SZCZECINK 30190K 48405:44:00.00005:44:0021,1+04:01:3416:183,7
191PLENZLER Joanna 195SZCZECINK 30191K 485264:38:05.0264:38:5521,1+262:55:3752:300,1
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
192WIEDRO Katarzyna 1835SZCZECINK 30192K 48602:13:04.00002:13:0419,4+00:30:386:518,7
Znaleziono 192 wynik(ów)