41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEŚNIAK Mateusz 1855CHOSZCZNOM 201M 601:23:02.00001:23:0221,1+00:00:003:5615,2
2POŁCZYŃSKI Mateusz 849POZNAŃM 202M 1001:26:27.00001:26:2721,1+00:03:254:0514,6
3KOŚMIDER Mateusz 721SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 203M 1601:28:42.00001:28:4221,1+00:05:404:1214,3
4KOBYŁECKI Mateusz 427DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ?SKARŻYSKO-KAMIENNAM 204M 2001:31:28.00001:31:2821,1+00:08:264:2013,8
5MARKOWSKI Dariusz 1206BBL GUBINGUBINM 205M 2601:31:37.00001:31:3721,1+00:08:354:2013,8
6GÓRNIAK Przemek 158612 BZ „KU CZCI PAMIĘCI”STARGARDM 206M 2901:32:30.00001:32:3021,1+00:09:284:2313,7
7KRÓLEWIAK Rafał 1870SZCZECINM 207M 4301:34:50.00001:34:5021,1+00:11:484:2913,3
8RUSIN Adrian 603WARSZAWAM 208M 4901:36:24.00001:36:2421,1+00:13:224:3413,1
9RÓZGA Grzegorz 829TEAM TERMINATORUNWAŁCZM 209M 6401:39:08.00001:39:0821,1+00:16:064:4112,8
10STADNIK Maciej 653SZCZECINM 2010M 6501:39:13.00001:39:1321,1+00:16:114:4212,8
11NIEWĘGŁOWSKI Arkadiusz 1166KRAKÓWM 2011M 7201:39:28.00001:39:2821,1+00:16:264:4212,7
12SKRZYPCZAK Jakub 1113KRAKÓWM 2012M 8401:40:24.00001:40:2421,1+00:17:224:4512,6
13KANDYBOWICZ Kamil 1109SZCZECINM 2013M 9301:41:00.00001:41:0021,1+00:17:584:4712,5
14NIEDOBA Oliwier 278SITNOM 2014M 9701:41:13.00001:41:1321,1+00:18:114:4712,5
15GRZESIK Paweł 8281993WARSZAWAM 2015M 9801:41:20.00001:41:2021,1+00:18:184:4812,5
16MARCZAK Krzysztof 1632STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 2016M 10301:41:29.00001:41:2921,1+00:18:274:4812,5
17MACHERA Rafał 404KONIECPOLM 2017M 12001:42:40.00001:42:4021,1+00:19:384:5112,3
18GWIAZDA Sebastian 811SZPROTAWAM 2018M 12901:43:00.00001:43:0021,1+00:19:584:5212,3
19TWAROGAL Kamil 215WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 2019M 13301:43:04.00001:43:0421,1+00:20:024:5312,3
20SIKORA Szymon 15651990GARDNOM 2020M 14101:43:24.00001:43:2421,1+00:20:224:5412,2
21SAWIŃSKI Łukasz 914TRAWERS TEAM NAKŁOSTUDZIENKIM 2021M 15601:44:11.00001:44:1121,1+00:21:094:5612,2
22SAWICKI Oskar 1009SZCZECINM 2022M 15901:44:16.00001:44:1621,1+00:21:144:5612,1
23OLEJNICZAK Kamil 282KUTNOM 2023M 16301:44:25.00001:44:2521,1+00:21:234:5612,1
24OLEJNIK Wojciech 1642STRZELCE KRAJEŃSKIEM 2024M 16401:44:33.00001:44:3321,1+00:21:314:5712,1
25MUCHARSKI Tomasz 1160SZCZECINM 2025M 17901:45:51.00001:45:5121,1+00:22:495:0012,0
26DĄBEK Kamil 917POZNAŃM 2026M 20401:47:09.00001:47:0921,1+00:24:075:0411,8
27KLASSA Mateusz 1776MEYN TEAMLĘBORKM 2027M 23201:48:37.00001:48:3721,1+00:25:355:0811,7
28WARDZIAK Mateusz 704GORZÓW WIELKOPOLSKIM 2028M 25001:49:15.00001:49:1521,1+00:26:135:1011,6
29KUBIAK Kacper 1606ALMARK LESZNOPAWŁOWICEM 2029M 25601:49:26.00001:49:2621,1+00:26:245:1111,6
30KOZA Karol 901PAWONKÓWM 2030M 25901:49:33.00001:49:3321,1+00:26:315:1111,6
31KLEŚTA Krzysztof 27POZNAŃM 2031M 28801:50:56.00001:50:5621,1+00:27:545:1511,4
32BIENIEK Dawid 410ZACZERNIEM 2032M 29101:51:00.00001:51:0021,1+00:27:585:1511,4
33TOMASZEWSKI Przemysław 956WALKA CZARNÓWKOSTRZYN NAD ODRĄM 2033M 29701:51:14.00001:51:1421,1+00:28:125:1611,4
34FERNES Daniel 1508BYTOMM 2034M 30301:51:27.00001:51:2721,1+00:28:255:1611,4
35KLIMECKI Krzysztof 857BOGUSZOW-GORCEM 2035M 31601:52:04.00001:52:0421,1+00:29:025:1911,3
36WYSZOWSKI Zbigniew 817SZCZECINM 2036M 32401:52:25.00001:52:2521,1+00:29:235:1911,3
37WŁOSZCZYŃSKI Daniel 1795BRZEZINAM 2037M 32901:52:37.00001:52:3721,1+00:29:355:2011,2
38BIELAK Michał 1202ŚWIDNIKM 2038M 33501:52:50.00001:52:5021,1+00:29:485:2011,2
39SOKOŁOWSKI Rafał 755SZCZECINM 2039M 35101:53:34.00001:53:3421,1+00:30:325:2211,1
40MACIEJEWSKI Maciej 1140KRAKÓWM 2040M 35201:53:40.00001:53:4021,1+00:30:385:2411,1
41WIECZOREK Filip 1630PIŁAM 2041M 36101:53:53.00001:53:5321,1+00:30:515:2311,1
42GÓRSKI Łukasz 510SZCZECINM 2042M 36701:54:01.00001:54:0121,1+00:30:595:2411,1
43DANIELEWICZ Mateusz 830POZNAŃM 2043M 36901:54:05.00001:54:0521,1+00:31:035:2411,1
44KRAWCZYK Mateusz 703KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJSZCZECINM 2044M 40501:55:23.00001:55:2321,1+00:32:215:2811,0
45KULON Aleksander 72SZCZECINM 2045M 40601:55:24.00001:55:2421,1+00:32:225:2811,0
46PŁUCIENNIK Jakub 1355PRZECŁAWPRZECŁAWM 2046M 41501:55:36.00001:55:3621,1+00:32:345:2811,0
47ZIELENIEWSKI Łukasz 102CIBÓRZM 2047M 42201:55:46.00001:55:4621,1+00:32:445:2910,9
48SWATKOWSKI Stanisław 1785SZCZECINM 2048M 42601:56:00.00001:56:0021,1+00:32:585:2910,9
49PIASKOWSKI Mateusz 1227KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM 2049M 44701:56:55.00001:56:5521,1+00:33:535:3210,8
50WRONA Karol 644W-PETROLGOLUBIEM 2050M 44801:56:57.00001:56:5721,1+00:33:555:3210,8
51BAJURA Kamil 1360WARSZAWAM 2051M 46001:57:17.00001:57:1721,1+00:34:155:3310,8
52ADAMSKI Marcin 1800SZCZECINM 2052M 47701:57:43.00001:57:4321,1+00:34:415:3410,8
53ŻURAWSKI Karol 1040POZNAŃM 2053M 48901:58:11.00001:58:1121,1+00:35:095:3610,7
54STACHOWIAK Dawid 791BIAŁOŚLIWIEM 2054M 49401:58:19.00001:58:1921,1+00:35:175:3710,7
55CZERWONKA Piotr 660WARSZAWAM 2055M 52401:59:34.00001:59:3421,1+00:36:325:4010,6
56BECHTA Damian 851ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM 2056M 53001:59:42.00001:59:4221,1+00:36:405:4010,6
57WAJDZIK Adam 713CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM 2057M 53701:59:51.00001:59:5121,1+00:36:495:4010,6
58ŁUSZCZEWSKI Kamil 348SZCZECINM 2058M 54502:00:00.00002:00:0021,1+00:36:585:4110,6
59DUDEK Dariusz 32GRANICZNAM 2059M 57202:00:44.00002:00:4421,1+00:37:425:4310,5
60KRÓL Mateusz 1537MORĄGM 2060M 57302:00:45.00002:00:4521,1+00:37:435:4310,5
61GRZECHOWIAK Marek 1818MIELNOM 2061M 58102:01:06.00002:01:0621,1+00:38:045:4410,5
62WICKI Karol 477GREG TEAMLĘBORKM 2062M 58702:01:28.00002:01:2821,1+00:38:265:4510,4
63SAŁABON Mateusz 527SZCZECINM 2063M 59902:02:04.00002:02:0421,1+00:39:025:4710,4
64WOJCIECHOWSKI Maks 421STARGARDM 2064M 60102:02:17.00002:02:1721,1+00:39:155:4810,3
65TUROŃ Błażej 992SAINT-GOBAIN SQUADŻARYM 2065M 61402:02:48.00002:02:4821,1+00:39:465:4910,3
66WOŁYNIEC Szymon 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM 2066M 62102:03:07.00002:03:0721,1+00:40:055:5010,3
67SZABŁOWSKI Łukasz 1233WARSZAWAM 2067M 62402:03:13.00002:03:1321,1+00:40:115:5010,3
68PASZKOWSKI Michal 1144SOLANIN FILM FESTIWALWROCŁAWM 2068M 62502:03:24.00002:03:2421,1+00:40:225:5010,3
69POPIELA Krzysiek 1712NOWY SĄCZM 2069M 63202:03:45.00002:03:4521,1+00:40:435:5110,2
70ZGRZENDEK Maciej 1559ZABRZEM 2070M 64802:04:38.00002:04:3821,1+00:41:365:5410,2
71GÖDE Christopher 1258NEUBRANDENBURGM 2071M 64902:04:38.00002:04:3821,1+00:41:365:5410,2
72LOTKO Jeremiasz 630DĄBROWA GÓRNICZAM 2072M 66102:05:13.00002:05:1321,1+00:42:115:5610,1
73GRZELCZYK Dawid 984RUMIAM 2073M 66402:05:22.00002:05:2221,1+00:42:205:5610,1
74GALOR Piotr 1488SZCZECINM 2074M 67102:05:41.00002:05:4121,1+00:42:395:5710,1
75KORAL Jakub 1260WARSZAWAM 2075M 68102:06:23.00002:06:2321,1+00:43:215:5910,0
76SOLIŃSKI Adam 1282BRAKWARSZAWAM 2076M 68602:06:45.00002:06:4521,1+00:43:436:0110,0
77SŁAWIŃSKI Wojciech 133STARE ŁYSOGÓRKIM 2077M 69602:07:17.00002:07:1721,1+00:44:156:019,9
78SZREK Krzysztof 186GO VEGANSZCZECINM 2078M 70502:07:35.00002:07:3521,1+00:44:336:029,9
79SZADOWIAK Jakub 804KAMIEŃ POMORSKIM 2079M 72002:08:03.00002:08:0321,1+00:45:016:049,9
80TOMASZEWSKI Michał 73ORANGE POLSKAPOZNAŃM 2080M 72802:08:20.00002:08:2021,1+00:45:186:069,8
81KOTYCZKA Cyriak 606HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 2081M 73902:08:40.00002:08:4021,1+00:45:386:059,8
82SOBECKI Tomasz 1577SZCZECINM 2082M 75602:09:34.00002:09:3421,1+00:46:326:089,8
83SAVCHUK Volodymyr 1102WROCŁAWM 2083M 76102:10:00.00002:10:0021,1+00:46:586:099,7
84REKŚĆ Kacper 748GOLCZEWOM 2084M 76202:10:00.00002:10:0021,1+00:46:586:099,7
85KASPRZAK Adam 442BIEGAJ Z PASJĄPUDLISZKIM 2085M 77302:10:36.00002:10:3621,1+00:47:346:119,7
86ŚWIDERSKI Wojciech 1358WROCLAWM 2086M 78902:11:18.00002:11:1821,1+00:48:166:199,5
87WILKOSZ Krystian 369POLDKA HUSARIAKOŚCIERZYNAM 2087M 79702:11:52.00002:11:5221,1+00:48:506:149,6
88BAJEŃSKI Dariusz 912PARKRUN TORUŃSILNOM 2088M 80402:12:06.00002:12:0621,1+00:49:046:159,6
89SOBUSIAK Iwo 1572KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM 2089M 81402:12:36.00002:12:3621,1+00:49:346:179,5
90BROŻYNA Miłosz 168BEZRZECZEM 2090M 81502:12:37.00002:12:3721,1+00:49:356:179,5
91MRÓZEK Szymon 1162SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 2091M 82002:13:00.00002:13:0021,1+00:49:586:189,5
92ZABORNY Łukasz 649ŻARYM 2092M 82902:13:25.00002:13:2521,1+00:50:236:199,5
93JAŚKIEWICZ Mateusz 34POZNAŃM 2093M 83502:13:50.00002:13:5021,1+00:50:486:209,5
94PŁOWENS Piotr 54MARGONINM 2094M 83602:13:52.00002:13:5221,1+00:50:506:209,5
95KWIECIEŃ Michał 331NEWBURYM 2095M 84502:14:29.00002:14:2921,1+00:51:276:229,4
96GRZYWACZYK Przemysław 303#BIEGACZESUCHY LASM 2096M 86502:15:41.00002:15:4121,1+00:52:396:259,3
97MIŻOŁEMSKI Patryk 1289STARGARDM 2097M 87002:16:25.00002:16:2521,1+00:53:236:279,3
98RUSINIAK Kostek 1699NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 2098M 87102:16:26.00002:16:2621,1+00:53:246:279,3
99POPCZYK Sebastian 1018SZCZECINM 2099M 87302:16:29.00002:16:2921,1+00:53:276:289,3
100ZBRZEŹNIAK Igor 103RASZYNM 20100M 88102:17:01.00002:17:0121,1+00:53:596:299,2
101POPCZYK Mariusz 933SZCZECINM 20101M 91002:18:54.00002:18:5421,1+00:55:526:349,1
102TATERKA Michał 238CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM 20102M 91602:19:19.00002:19:1921,1+00:56:176:369,1
103SIEDLECKI Norbert 533KAZIMIERZ DOLNYM 20103M 92002:19:50.00002:19:5021,1+00:56:486:379,1
104GÓRALCZYK Artur 1510ŁASKM 20104M 92502:19:53.00002:19:5321,1+00:56:516:379,1
105WAWRYNIUK Patryk 1464SZCZECINM 20105M 93702:20:34.00002:20:3421,1+00:57:326:399,0
106HANKE Patryk 62SZCZECINM 20106M 94202:21:04.00002:21:0421,1+00:58:026:419,0
107JASIŃSKI Kamil 1463STARGARDM 20107M 94502:21:18.00002:21:1821,1+00:58:166:419,0
108******** Dominik 1618WARSZAWAM 20108M 94602:21:25.00002:21:2521,1+00:58:236:429,0
109KOCOT Maksymilian 1700STARA WIEŚM 20109M 94902:21:41.00002:21:4121,1+00:58:396:428,9
110KILIAŃSKI Marcin 1456TROSZYNEKM 20110M 95402:21:59.00002:21:5921,1+00:58:576:438,9
111AUGUŚCIK Marcin 1131WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINM 20111M 96402:22:46.00002:22:4621,1+00:59:446:458,9
112KOZIOŁ Łukasz 1715MIECHÓWM 20112M 96802:22:55.00002:22:5521,1+00:59:536:468,9
113KĘPKA Karol 51AMPIO TEAMSZCZECINM 20113M 98302:23:45.00002:23:4521,1+01:00:436:488,8
114WASIELEWSKI Piotr 299CHOSZCZNOM 20114M 98402:24:00.00002:24:0021,1+01:00:586:498,8
115KRÓLIKOWSKI Rafał 213KOŁBASKOWOM 20115M 98802:24:19.00002:24:1921,1+01:01:176:508,8
116KARWAT Dawid 376ŚWIEBODZICEM 20116M 99902:24:52.00002:24:5221,1+01:01:506:518,7
117BARDZIŃSKI Robert 754ŁÓDŹM 20117M 100802:26:06.00002:26:0621,1+01:03:046:558,7
118SIEGIEDA Mateusz 1050ZBĄSZYNEKM 20118M 101002:26:25.00002:26:2521,1+01:03:236:568,6
119ŁASZKIEWICZ Daniel 968ZG RUNGŁOGÓWM 20119M 102002:27:30.00002:27:3021,1+01:04:286:598,6
120PRZYBYLSKI Karol 169POLICEM 20120M 102302:27:33.00002:27:3321,1+01:04:316:598,6
121PIWNICKI Mateusz 469KS START PUŁASKI WARKAWARKAM 20121M 102502:27:42.00002:27:4221,1+01:04:407:008,6
122KALITOWSKI Przemysław 82ŁÓDŹM 20122M 102702:27:44.00002:27:4421,1+01:04:427:008,6
123WYSOCKI Michał 1756BUDZISKAM 20123M 103202:28:17.00002:28:1721,1+01:05:157:018,5
124ŚWIĄTKOWSKI Marek 240SZCZECINM 20124M 104402:29:39.00002:29:3921,1+01:06:377:058,5
125KURAS Damian 714DOMDATA RUNTEAMPOZNAŃM 20125M 104802:29:55.00002:29:5521,1+01:06:537:068,4
126BOGUSKI Adam 1714M 20126M 105702:30:57.00002:30:5721,1+01:07:557:098,4
127SCHABEK Łukasz 568#CZELADZBIEGACZELADŹM 20127M 105902:31:16.00002:31:1621,1+01:08:147:108,4
128KLATKOWSKI Michał 767KALISZM 20128M 106202:32:22.00002:32:2221,1+01:09:207:138,3
129KONARCZAK Kacper 537ŁÓDŹM 20129M 109302:37:54.00002:37:5421,1+01:14:527:298,0
130BĘGOWSKI Jakub 1521BIEGÓRKIKAMIEŃ POMORSKIM 20130M 110202:39:02.00002:39:0221,1+01:16:007:328,0
131OSAK Adam 172SZCZECINM 20131M 110802:40:41.00002:40:4121,1+01:17:397:367,9
132RUTKOWSKI Maciej 273ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASULĘCINM 20132M 111002:42:09.00002:42:0921,1+01:19:077:417,8
133BĄCZYK Filip 1812BUKM 20133M 111702:44:39.00002:44:3921,1+01:21:377:487,7
134ADAMCZEWSKI Miłosz 896TARNOWO PODGÓRNEM 20134M 112202:45:18.00002:45:1821,1+01:22:167:507,7
135APTOWICZ Damian 418BYDGOSZCZM 20135M 117503:13:10.00003:13:1021,1+01:50:089:096,6
136MROCZKOWSKI Jan 147CZAPURYM 20136M 118603:54:33.00003:54:3321,1+02:31:3111:105,4
137SAJ Jakub 1718MIELECM 20137M 118804:03:48.00004:03:4821,1+02:40:4611:335,2
138MATUSZAK Mateusz 1501SZCZECINM 20138M 119512:00:00.00012:00:0021,1+10:36:5834:071,8
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
139PISKORSKI Bartek 1809POZNAŃM 20139M 120001:44:00.00001:44:0018,9+00:20:585:2910,9
140PIETRUSZKA Paweł 682MKL SZCZECINSZCZECINM 20140M 120201:02:10.00001:02:1012,0+5:1111,5
Znaleziono 140 wynik(ów)