41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1VOLKOV Viktor 1735O CO BIEGAPABIANICEM 301M 201:19:07.00001:19:0721,1+00:00:003:4416,0
2TOKAREK Przemysław 1876BIEGAMBOLUBIĘ GUBINGUBINM 302M 301:20:07.00001:20:0721,1+00:01:003:4715,8
3KUCKI Kamil 1247ASFALTLOVE DZIKINARZYMM 303M 401:21:28.00001:21:2821,1+00:02:213:5115,5
4STUBIEDA Robert 115KARLINOBIEGAJBIAŁOGARDM 304M 701:25:32.00001:25:3221,1+00:06:254:0314,8
5KOMOROWSKI Tomasz 858SZCZECINM 305M 801:26:00.00001:26:0021,1+00:06:534:0414,7
6STACHOWIAK Łukasz 818PIŁAM 306M 1101:27:11.00001:27:1121,1+00:08:044:0914,4
7SZEWCZYK Łukasz 1405REHAU CROSSACTIVEŚREMM 307M 1201:27:14.00001:27:1421,1+00:08:074:0814,5
8VOJAK Tamas 979ŁAZYM 308M 1301:27:40.00001:27:4021,1+00:08:334:0914,4
9ŁOJKO Michał Esteban 1035MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)DRZONKÓWM 309M 1401:27:41.00001:27:4121,1+00:08:344:0914,4
10DYCZYŃSKI Leszek 452KU PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY 12 BZSZCZECINM 3010M 1901:30:57.00001:30:5721,1+00:11:504:1813,9
11KIDA Rafał 433SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM 3011M 2101:31:29.00001:31:2921,1+00:12:224:2013,8
12WÓJTOWICZ Przemysław 430OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3012M 2301:31:35.00001:31:3521,1+00:12:284:2113,8
13SROKA Adam 378KB GMINA CZARNKÓWKUŹNICA CZARNKOWSKAM 3013M 2501:31:37.00001:31:3721,1+00:12:304:2013,8
14FURMAŃSKI Marcin 41ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 3014M 2801:31:56.00001:31:5621,1+00:12:494:2113,8
15PIĘTKA Maciej 1808NIEMODLINM 3015M 3101:32:54.00001:32:5421,1+00:13:474:2413,6
16KRENN Peter 523DIE KOCHANILESRORSCHACHERBERGM 3016M 3301:32:59.00001:32:5921,1+00:13:524:2413,6
17MANDZIEJ Marek 1414DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM 3017M 3601:33:26.00001:33:2621,1+00:14:194:2513,5
18KOWALSKI Tomasz 73512BZ "KU CZCI PAMIĘCI"DĘBNOM 3018M 3801:33:32.00001:33:3221,1+00:14:254:2613,5
19ZYCHLA Grzegorz 1813SU 07BYTOMM 3019M 3901:33:35.00001:33:3521,1+00:14:284:2813,4
20MAJEWSKI Krystian 1340RUNEDAGDYNIAM 3020M 4001:34:00.00001:34:0021,1+00:14:534:2713,5
21JASTAK Paweł 669SZCZECINM 3021M 4601:36:07.00001:36:0721,1+00:17:004:3313,2
22MICHLEWICZ Krzysiek 1297WARSZAWAM 3022M 5201:36:48.00001:36:4821,1+00:17:414:3513,1
23SZCZEPAŃSKI Adam 1220KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 3023M 5901:38:08.00001:38:0821,1+00:19:014:3912,9
24SMOLIŃSKI Marek 1053GDAŃSKM 3024M 6101:38:29.00001:38:2921,1+00:19:224:4212,7
25ŻYTOWIECKI Dawid 1342RYPINM 3025M 6201:38:59.00001:38:5921,1+00:19:524:4112,8
26UTECHT Sławomir 574JANOWIEC WIELKOPOLSKIM 3026M 6301:39:03.00001:39:0321,1+00:19:564:4112,8
27PASIERSKI Mateusz 423ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMWROCŁAWM 3027M 6701:39:13.00001:39:1321,1+00:20:064:4212,8
28KONIOR Michal 1466SZCZECINM 3028M 6901:39:18.00001:39:1821,1+00:20:114:4212,7
29LASKOWSKI Marcin 1457MAD RUNNERSKŁODZKOM 3029M 7001:39:19.00001:39:1921,1+00:20:124:4212,7
30NADROWSKI Kamil 60BEŁCHATÓWM 3030M 7101:39:25.00001:39:2521,1+00:20:184:4212,7
31NIEWIADOMSKI Paweł 43GRYFICEM 3031M 7301:39:31.00001:39:3121,1+00:20:244:4212,7
32STOLORZ Wojciech 590IMIELIN BIEGAMYSŁOWICEM 3032M 7501:39:37.00001:39:3721,1+00:20:304:4312,7
33KOPCZYŃSKI Marcin 1058SYCOWICE BIEGIEMSYCOWICEM 3033M 7901:40:01.00001:40:0121,1+00:20:544:4412,7
34MANTUR Paweł 173SZCZECINM 3034M 8201:40:18.00001:40:1821,1+00:21:114:4612,6
35DRYGAS Rafal 474NORWICHM 3035M 8601:40:37.00001:40:3721,1+00:21:304:4612,6
36WAIS Mariusz 1520WARSZAWAM 3036M 8701:40:40.00001:40:4021,1+00:21:334:4612,5
37LARSEN Jack 1479KORSØRM 3037M 8901:40:44.00001:40:4421,1+00:21:374:4612,6
38FILIPIAK Adam 631ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM 3038M 9201:40:57.00001:40:5721,1+00:21:504:4712,5
39PIOTROWSKI Bogdan 600WARSZAWAM 3039M 9401:41:00.00001:41:0021,1+00:21:534:4712,5
40SEIFERT Mariusz 346ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 3040M 9601:41:13.00001:41:1321,1+00:22:064:4712,5
41STWORA Robert 1382ZUW DEL KOSZALINKOSZALINM 3041M 10001:41:26.00001:41:2621,1+00:22:194:4812,5
42DROBYSZEWSKI Krzysztof 1090TORUŃM 3042M 10201:41:28.00001:41:2821,1+00:22:214:4812,5
43BIELAK Tomasz 480JABŁONNAM 3043M 10401:41:31.00001:41:3121,1+00:22:244:4812,5
44PAWLAK Marek 1687SZCZECINM 3044M 11001:41:46.00001:41:4621,1+00:22:394:4912,4
45SKUMIAŁ Oskar 1619USB USTKAUSTKAM 3045M 11201:42:06.00001:42:0621,1+00:22:594:5012,4
46TYSZUK Artur 907POLSKA RUNNING TEAMNOWY JORKM 3046M 11301:42:07.00001:42:0721,1+00:23:004:5112,3
47DORNIAK Karol 1868BECKENHAMM 3047M 11401:42:08.00001:42:0821,1+00:23:014:5212,3
48KUCHTA Piotr 1198KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 3048M 11601:42:11.00001:42:1121,1+00:23:044:5012,4
49BARTELA Łukasz 1598TEAMOCHALWIERUSZÓWM 3049M 11801:42:24.00001:42:2421,1+00:23:174:5112,4
50GRACZYK Tomasz 223SLONSKM 3050M 12201:42:41.00001:42:4121,1+00:23:344:5112,3
51ROJEWSKI Wojciech 1694MOJE BIEGOWE HIMALAJELUZINOM 3051M 12301:42:43.00001:42:4321,1+00:23:364:5212,3
52KOŁODZIEJCZYK Marcin 604TYCHYM 3052M 12601:42:47.00001:42:4721,1+00:23:404:5212,3
53BARTEL Piotr 1525ÅLESUNDM 3053M 13101:43:03.00001:43:0321,1+00:23:564:5312,3
54DAWIDOWICZ Tomasz 1049TODA MEBLEPOZNAŃM 3054M 13201:43:04.00001:43:0421,1+00:23:574:5312,3
55BLIZNA Rafał 1656TRZCIŃSKO-ZDRÓJM 3055M 13601:43:09.00001:43:0921,1+00:24:024:5312,3
56KRZEMIŃSKI Mariusz 882ZG RUNLUBINM 3056M 13701:43:10.00001:43:1021,1+00:24:034:5312,3
57ZBĄSKI Krzesimir 1116OŁAWAM 3057M 14301:43:26.00001:43:2621,1+00:24:194:5412,2
58MASEWICZ Grzegorz 359KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPM 3058M 14601:43:39.00001:43:3921,1+00:24:324:5412,2
59WOLFRAM Dawid 999KASGDYNIAM 3059M 15001:43:55.00001:43:5521,1+00:24:484:5512,2
60WAWRZYNIAK Paweł 396RUNNER'S POWERŚREMM 3060M 15301:43:59.00001:43:5921,1+00:24:524:5512,2
61KORDELA Marcin 712SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DOSZCZECINM 3061M 15401:44:05.00001:44:0521,1+00:24:584:5512,2
62BYLINA Piotr 220WWW.BOKSWPOLSCE.PLBRZOZOWIECM 3062M 15701:44:11.00001:44:1121,1+00:25:044:5612,2
63LASOTA Mateusz 1789FEEL THE GRAVELRZESZÓWM 3063M 17201:45:18.00001:45:1821,1+00:26:114:5912,0
64ŻYŁA Bartłomiej 415RZESZÓWM 3064M 17401:45:21.00001:45:2121,1+00:26:144:5912,0
65PRZYBYLSKI Tomasz 546WITASZYCEM 3065M 17601:45:39.00001:45:3921,1+00:26:325:0112,0
66ZAJĄC Adam 613LESZNOWOLAM 3066M 17701:45:42.00001:45:4221,1+00:26:355:0012,0
67KĄDZIOŁKA Artur 1364DOCHODZIMY W 2H :-)WROCŁAWM 3067M 18001:45:51.00001:45:5121,1+00:26:445:0012,0
68GWIŻDŻ Grzegorz 1799RZESZÓWM 3068M 18101:45:54.00001:45:5421,1+00:26:475:0112,0
69DUDZIŃSKI Piotr 1689RZESZÓWM 3069M 18201:45:59.00001:45:5921,1+00:26:525:0111,9
70PARUSZEWSKI Robert 1270BOJANO BIEGAGDYNIAM 3070M 18401:46:01.00001:46:0121,1+00:26:545:0111,9
71RYBANIEC Marcin 1091KRAKÓWM 3071M 18701:46:11.00001:46:1121,1+00:27:045:0111,9
72SŁODOWSKI Paweł 1208JELENIA GÓRAM 3072M 18801:46:11.00001:46:1121,1+00:27:045:0111,9
73ZDUN Grzegorz 1782#RUNNINGTEAM83LUBLINM 3073M 18901:46:12.00001:46:1221,1+00:27:055:0111,9
74GRZONKA Maciej 1884GDAŃSKM 3074M 19701:46:43.00001:46:4321,1+00:27:365:0311,9
75TORZECKI Jarosław 151KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNM 3075M 19801:46:51.00001:46:5121,1+00:27:445:0311,8
76SZYMAREK Bartosz 1029SMASHING PĄPKINSWROCLAWM 3076M 19901:46:53.00001:46:5321,1+00:27:465:0311,8
77WAPINSKI Maciej 1326PSEWARSZAWAM 3077M 20301:47:04.00001:47:0421,1+00:27:575:0411,8
78SZYSZKA Konrad 437WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 3078M 21201:47:42.00001:47:4221,1+00:28:355:0611,8
79SOWA Mateusz 388JW4531SZCZECINM 3079M 21301:47:42.00001:47:4221,1+00:28:355:0711,7
80ZYBER Maciej 1688PEEK TEAMPIŁAM 3080M 21401:47:43.00001:47:4321,1+00:28:365:0611,8
81TOMALA Szymon 706JERZY FRANEKROKIETNICAM 3081M 21601:47:47.00001:47:4721,1+00:28:405:0611,7
82TOPOREK Przemysław 371SZCZECINM 3082M 22101:48:01.00001:48:0121,1+00:28:545:0711,7
83KRIEDEMANN Guido 1135KNAK - RUNNERSBRAUNSCHWEIGM 3083M 22301:48:07.00001:48:0721,1+00:29:005:0711,7
84PAWLOWSKI Tomasz 491SZCZECINM 3084M 22401:48:14.00001:48:1421,1+00:29:075:0911,6
85BARTOSIK Maciej 1412BARLINEKM 3085M 22801:48:26.00001:48:2621,1+00:29:195:0811,7
86RYNDAK Lukasz 1794POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 3086M 22901:48:31.00001:48:3121,1+00:29:245:0811,7
87NIPARKO Bartosz 678DĘBNOM 3087M 23301:48:38.00001:48:3821,1+00:29:315:0811,7
88BIELECKI Wojciech 132OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3088M 23701:48:47.00001:48:4721,1+00:29:405:1111,6
89PODLECKI Andrzej 686BRANIEWOM 3089M 24201:49:04.00001:49:0421,1+00:29:575:1011,6
90WESOŁOWSKI Marcin 939SADLNOM 3090M 24301:49:05.00001:49:0521,1+00:29:585:1011,6
91TARASIEWICZ Mateusz 1867WIRWARSZAWAM 3091M 24501:49:05.00001:49:0521,1+00:29:585:1011,6
92KOZŁOWSKI Grzegorz 373NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 3092M 24601:49:06.00001:49:0621,1+00:29:595:1011,6
93JUSTYŃSKI Andrzej 1254SZCZECINM 3093M 24801:49:08.00001:49:0821,1+00:30:015:1011,6
94WIECHA Sebastian 1378CHUDOBAM 3094M 24901:49:13.00001:49:1321,1+00:30:065:1011,6
95KOMSTA Rafał 783POLICEM 3095M 25501:49:21.00001:49:2121,1+00:30:145:1011,6
96WOŁOSIK Dominik 292DOMINIK WOŁOSIKBIAŁYSTOKM 3096M 25701:49:27.00001:49:2721,1+00:30:205:1111,6
97PTAK Michał 1239J3 TRIATHLON TEAMRZĄSKAM 3097M 25801:49:30.00001:49:3021,1+00:30:235:1111,6
98WAWRZYNIAK Damian 1708ROZBIEGAJMY RADOMSKOLUBLINM 3098M 26001:49:33.00001:49:3321,1+00:30:265:1111,6
99MAJCHRZAK Bogusław 1128LEGNICAM 3099M 26101:49:34.00001:49:3421,1+00:30:275:1111,6
100BUKOWIECKI Krzysztof 279KB MARATON TUREKWŁADYSŁAWÓWM 30100M 26201:49:37.00001:49:3721,1+00:30:305:1111,5
101KUŹNIARSKI Paweł 1225T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM 30101M 26301:49:40.00001:49:4021,1+00:30:335:1111,5
102PAWLAK Krzysztof 1301TORUŃM 30102M 26701:49:46.00001:49:4621,1+00:30:395:1211,5
103GMIŃSKI Dariusz 1553PKO BP S.A.POZNAŃM 30103M 26801:49:48.00001:49:4821,1+00:30:415:1211,5
104KORNILUK Paweł 1622USBUSTKAM 30104M 27101:49:59.00001:49:5921,1+00:30:525:1211,5
105NOWAK Paweł 1333WROCŁAWM 30105M 27901:50:38.00001:50:3821,1+00:31:315:1411,4
106ZIOMEK Paweł 1141SZCZECINM 30106M 28101:50:39.00001:50:3921,1+00:31:325:1411,4
107BARTHA Adrian 1339KOŁOBRZEGM 30107M 28401:50:45.00001:50:4521,1+00:31:385:1611,4
108SZYMANSKI Wojciech 1578SZCZECINM 30108M 28501:50:47.00001:50:4721,1+00:31:405:1511,4
109PAWLAK Kamil 842JANIKOWOM 30109M 28701:50:53.00001:50:5321,1+00:31:465:1511,4
110KĘDZIORA Piotr 145SZCZECINM 30110M 28901:50:56.00001:50:5621,1+00:31:495:1611,4
111WOLNY Mariusz 1667STARGARDM 30111M 29301:51:08.00001:51:0821,1+00:32:015:1611,4
112PAŁETKO Marek 1095NYSA BIEGANYSAM 30112M 29401:51:09.00001:51:0921,1+00:32:025:2411,1
113GRUCELSKI Michal 772NORWICHM 30113M 30101:51:25.00001:51:2521,1+00:32:185:1611,4
114PAWŁOWSKI Piotr 1194SZCZECINM 30114M 30201:51:26.00001:51:2621,1+00:32:195:1611,4
115DEPTA Krzysztof 440KARLINOM 30115M 30601:51:32.00001:51:3221,1+00:32:255:1711,4
116BYŚ Mateusz 1624WROCŁAWM 30116M 31001:51:50.00001:51:5021,1+00:32:435:1811,3
117ŻUKOWSKI Marcin 1146BIAŁYSTOKM 30117M 31201:51:56.00001:51:5621,1+00:32:495:1811,3
118SOWA Michał 1629PLANETA NISKOSTALOWA WOLAM 30118M 31301:51:56.00001:51:5621,1+00:32:495:1811,3
119BANDURA Bogdan 531PRCIGALWAYM 30119M 31501:52:00.00001:52:0021,1+00:32:535:1811,3
120KISZKOWIAK Łukasz 1406WATWARSZAWAM 30120M 31901:52:15.00001:52:1521,1+00:33:085:1911,3
121FILIPIAK Krzysztof 1757T.CH.SZCZECINM 30121M 32101:52:20.00001:52:2021,1+00:33:135:1911,3
122SIKORSKI Marcin 13621982PIŁAM 30122M 32201:52:20.00001:52:2021,1+00:33:135:1911,3
123PYPEĆ Bartosz 408WOLA BATORSKAM 30123M 32301:52:23.00001:52:2321,1+00:33:165:1911,3
124SZEŁEMEJ Łukasz 1SZCZECINM 30124M 32701:52:35.00001:52:3521,1+00:33:285:2011,2
125OKOŁO-KUŁAK Marek 1477ZĄBKIM 30125M 33001:52:46.00001:52:4621,1+00:33:395:2011,2
126ZABOROWSKI Tomasz 1101SOCHACZEWM 30126M 33401:52:49.00001:52:4921,1+00:33:425:2011,2
127GRUDOWSKI Konrad 395SZCZECINM 30127M 33601:52:53.00001:52:5321,1+00:33:465:2011,2
128KARASIEWICZ Łukasz 20SZCZECINM 30128M 33801:52:55.00001:52:5521,1+00:33:485:2111,2
129JACOBY Jens 1841HELENE FISCHER FANCLUBUECKERMÜNDEM 30129M 34101:52:59.00001:52:5921,1+00:33:525:2111,2
130JAROS Marcin 1354ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACHCZELADŹM 30130M 34501:53:17.00001:53:1721,1+00:34:105:2211,2
131HOŁYŃSKI Leszek 1847KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM 30131M 34601:53:20.00001:53:2021,1+00:34:135:2211,2
132LAMENT Karol 332SZCZECINM 30132M 34801:53:25.00001:53:2521,1+00:34:185:2211,2
133KULESZA Damian 1298ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30133M 34901:53:27.00001:53:2721,1+00:34:205:2211,2
134BURA Krystian 1711#KFC RUNLESZNOM 30134M 35301:53:41.00001:53:4121,1+00:34:345:2311,1
135SKIRZYŃSKI Dariusz 919WARSZAWAM 30135M 35401:53:41.00001:53:4121,1+00:34:345:2311,1
136LASKOWSKI Mariusz 1454NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 30136M 35601:53:46.00001:53:4621,1+00:34:395:2311,1
137MRÓZ Tomasz 1338WIOCHA BIEGAPYSZĄCAM 30137M 35801:53:49.00001:53:4921,1+00:34:425:2311,1
138URYCH Łukasz 1164RUN AS ONEKATOWICEM 30138M 36201:53:54.00001:53:5421,1+00:34:475:2311,1
139JAWORSKI Tomasz 1110WROCŁAWM 30139M 36401:53:57.00001:53:5721,1+00:34:505:2411,1
140TRACZYK Przemek 860ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 30140M 36601:54:00.00001:54:0021,1+00:34:535:2411,1
141JUREWICZ Jarosław 1204BEZRZECZEM 30141M 36801:54:05.00001:54:0521,1+00:34:585:2411,1
142NIEDZIELA Jakub 577TOMASZÓW MAZOWIECKIM 30142M 37001:54:11.00001:54:1121,1+00:35:045:2411,1
143SZUBARTOWICZ Marek 547GDYNIAM 30143M 37201:54:17.00001:54:1721,1+00:35:105:2611,0
144ŻURAWSKI Michał 504TOTALSHINESZCZECINM 30144M 37401:54:17.00001:54:1721,1+00:35:105:2411,1
145POTEREWICZ Mateusz 1678CHEŁMM 30145M 37501:54:18.00001:54:1821,1+00:35:115:2511,1
146PIETRZAK Tomasz 989WILD TRAIL RUNNERKSIĄŻ WIELKOPOLSKIM 30146M 37601:54:19.00001:54:1921,1+00:35:125:2511,1
147CZAJKA Bartosz 1356KRAKÓWM 30147M 38201:54:34.00001:54:3421,1+00:35:275:2511,1
148ŁUSZCZKI Kamil 788NOWA SÓLM 30148M 38301:54:36.00001:54:3621,1+00:35:295:2511,0
149BRZUSZEK Mateusz 1432TERESIN GAJM 30149M 38701:54:51.00001:54:5121,1+00:35:445:2611,0
150STEPIEŃ Adrian 231SZCZECINM 30150M 38901:54:53.00001:54:5321,1+00:35:465:2611,0
151KOWALSKI Łukasz 610BRWINÓWM 30151M 39101:54:56.00001:54:5621,1+00:35:495:2611,0
152TOKARSKI Marcin 770ŁÓDŹM 30152M 39501:55:06.00001:55:0621,1+00:35:595:2711,0
153CHMIELEWSKI Bartosz 1320RYPINM 30153M 39701:55:09.00001:55:0921,1+00:36:025:2711,0
154GROBELNY Mariusz 1442ŚWINOUJŚCIEM 30154M 39801:55:12.00001:55:1221,1+00:36:055:2811,0
155ZACH Paweł 951PANRZESZÓWM 30155M 39901:55:15.00001:55:1521,1+00:36:085:2711,0
156GOŁĘBIOWSKI Paweł 210TYCHYM 30156M 40101:55:16.00001:55:1621,1+00:36:095:2711,0
157BARTOSZYŃSKI Dominik 1341BASKET RYPINRYPINM 30157M 40201:55:16.00001:55:1621,1+00:36:095:2711,0
158PIKUŁA Jacek 601BIEGNĘ BYLE DOBIECBIERUŃM 30158M 40901:55:26.00001:55:2621,1+00:36:195:2811,0
159RADWAŃSKI Marcin 1425ZAKRZÓWM 30159M 41101:55:28.00001:55:2821,1+00:36:215:2811,0
160KSIĄŻEK Kamil 893SOSNOWIECM 30160M 42001:55:43.00001:55:4321,1+00:36:365:2910,9
161BORYCZKA Szymon 850POWOLI DO CELUMIĘDZYRZECZEM 30161M 42401:55:51.00001:55:5121,1+00:36:445:2910,9
162JERUZOL Marcin 1167KATOWICEM 30162M 42701:56:01.00001:56:0121,1+00:36:545:2910,9
163STĘPNIK Robert 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30163M 43601:56:16.00001:56:1621,1+00:37:095:3010,9
164KRUPIŃSKI Maciej 1250KAMIONKIM 30164M 43701:56:21.00001:56:2121,1+00:37:145:3210,8
165PAW Piotr 646SOSNOWIECM 30165M 44001:56:35.00001:56:3521,1+00:37:285:3410,8
166JASTRZĘBSKI Jakub 1511SZCZECINM 30166M 44501:56:51.00001:56:5121,1+00:37:445:3210,8
167WRZOCHOL Paweł 1623TRIGYMSZCZECINM 30167M 44601:56:51.00001:56:5121,1+00:37:445:3210,8
168LACIAK Sebastian 1759DOWIESZ SIĘ W SWOIM CZASIEWĘGRZCE WIELKIEM 30168M 45101:57:01.00001:57:0121,1+00:37:545:3210,8
169GRZYWACZ Karol 974LOLO TEAMGDYNIAM 30169M 45301:57:02.00001:57:0221,1+00:37:555:3210,8
170BEDNARZ Krzysztof 1816SCBWROCŁAWM 30170M 45701:57:14.00001:57:1421,1+00:38:075:3310,8
171TROJANOWSKI Kamil 1391MILICZM 30171M 45801:57:16.00001:57:1621,1+00:38:095:3310,8
172SKRZYŃSKI Rafał 1739RUNONLINENIEPOŁOMICEM 30172M 45901:57:16.00001:57:1621,1+00:38:095:3310,8
173PAWLIK Krzysztof 725POLISH RUNNERS CLUB IRELANDYOUGHALM 30173M 46301:57:22.00001:57:2221,1+00:38:155:3310,8
174WÓJCIK Radosław 254WROCŁAWM 30174M 46501:57:23.00001:57:2321,1+00:38:165:3310,8
175CHOJNACKI Bartosz 1448KALISZM 30175M 46701:57:23.00001:57:2321,1+00:38:165:3310,8
176MOTŁOCH Piotr 1611KRAKÓWM 30176M 47001:57:28.00001:57:2821,1+00:38:215:3410,8
177SZADKOWSKI Dawid 698WICHER SIENIAWASIENIAWAM 30177M 47501:57:37.00001:57:3721,1+00:38:305:3410,8
178RZEMPOŁUCH Rafał 155WYSZKÓWM 30178M 47601:57:41.00001:57:4121,1+00:38:345:3410,8
179DOMOŃ Grzegorz 709PRZEMYŚLM 30179M 47801:57:46.00001:57:4621,1+00:38:395:3510,7
180SALAMON Łukasz 1661ZIELONA GÓRAM 30180M 48101:57:54.00001:57:5421,1+00:38:475:3510,7
181WĘGLARZ Sławowir 962KARWIANYM 30181M 48201:57:57.00001:57:5721,1+00:38:505:3510,7
182SIWAK Łukasz 212SZCZECINM 30182M 48401:57:58.00001:57:5821,1+00:38:515:3510,7
183SUCHECKI Przemysław 1801KS POMORSKALEGIONOWOM 30183M 49501:58:20.00001:58:2021,1+00:39:135:4010,6
184SZEWC Tomek 208NOWOGARDM 30184M 49601:58:20.00001:58:2021,1+00:39:135:3710,7
185MARTYNIUK Ryszard 130GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 30185M 49701:58:21.00001:58:2121,1+00:39:145:3610,7
186WIĘCKOWSKI Sebastian 565JEDLICEM 30186M 49901:58:25.00001:58:2521,1+00:39:185:3610,7
187ABRAHAMOWICZ Jakub 1308QBARYBNIKM 30187M 50201:58:33.00001:58:3321,1+00:39:265:3710,7
188KUJACIŃSKI Łukasz 1044GSK FIT PIORUNYPOZNAŃM 30188M 50401:58:48.00001:58:4821,1+00:39:415:3710,7
189RECLIK Łukasz 921APRTPSZCZYNAM 30189M 50601:58:55.00001:58:5521,1+00:39:485:3810,6
190JAKUBOWICZ Dawid 1067WARSZAWAM 30190M 50701:58:55.00001:58:5521,1+00:39:485:3810,6
191KONSEK Jacek 723RYBNIKM 30191M 50901:58:59.00001:58:5921,1+00:39:525:3910,6
192MIADZIELEC Artur 1533KRAKÓWM 30192M 51201:59:06.00001:59:0621,1+00:39:595:3810,6
193TYCZYŃSKI Krzysztof 1321CZERWONAK BIEGACZERWONAKM 30193M 51401:59:08.00001:59:0821,1+00:40:015:3810,6
194DENESZEWSKI Tomek 104BORNE SULINOWOM 30194M 51501:59:08.00001:59:0821,1+00:40:015:3810,6
195STRÓŻYK Artur 1445BARTODZIEJEM 30195M 51601:59:09.00001:59:0921,1+00:40:025:3810,6
196GROCKI Mirosław 1059HAZOKICHORZÓWM 30196M 52601:59:38.00001:59:3821,1+00:40:315:4010,6
197WASIELEWSKI Blażej 380DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 30197M 52801:59:39.00001:59:3921,1+00:40:325:4110,6
198SACHARSKI Bartłomiej 222WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30198M 53101:59:43.00001:59:4321,1+00:40:365:4010,6
199MAZUR Kamil 671PIEKARY ŚLĄSKIEM 30199M 53301:59:44.00001:59:4421,1+00:40:375:4010,6
200NYCZ Marcin 1375JANOWICEM 30200M 53501:59:44.00001:59:4421,1+00:40:375:4010,6
201PIETRZAK Krzysztof 718BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30201M 53901:59:55.00001:59:5521,1+00:40:485:4210,5
202CZYŻEWSKI Mateusz 637WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINM 30202M 54101:59:57.00001:59:5721,1+00:40:505:4110,6
203CIEMCIOCH Damian 1190WARZYMICEM 30203M 54702:00:02.00002:00:0221,1+00:40:555:4110,5
204TARGOŃSKI Sławomir 6561980M 30204M 54802:00:02.00002:00:0221,1+00:40:555:4110,5
205URBAŃCZAK Szymon 1143DOBICONNECTOSIECZNAM 30205M 54902:00:04.00002:00:0421,1+00:40:575:4110,5
206HRYNIEWICZ Jacek 904KONGSBERG K-RUNNERSSZCZECINM 30206M 55002:00:04.00002:00:0421,1+00:40:575:4110,5
207CIELOCH Krzysztof 1312POZNAŃM 30207M 55402:00:08.00002:00:0821,1+00:41:015:4110,5
208KACZMARZYK Bartłomiej 959CZĘSTOCHOWAM 30208M 55902:00:13.00002:00:1321,1+00:41:065:4110,5
209WINKLER Sebastian 667DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30209M 56002:00:14.00002:00:1421,1+00:41:075:4110,5
210JASTRZĘBSKI Maciej 323SZCZECINM 30210M 56202:00:20.00002:00:2021,1+00:41:135:4210,5
211UMIŃSKI Robert 918BYDGOSZCZM 30211M 56802:00:31.00002:00:3121,1+00:41:245:4210,5
212SZUDEJKO Michał 869WARSZAWAM 30212M 57502:00:51.00002:00:5121,1+00:41:445:4910,3
213ZIELIŃSKI Sławomir 1191SZCZECINM 30213M 58302:01:16.00002:01:1621,1+00:42:095:4410,4
214BIWOJNO Paweł 844WARSZAWAM 30214M 58402:01:22.00002:01:2221,1+00:42:155:4510,4
215CHYŁA Dawid 751LUBICZ GÓRNYM 30215M 58502:01:25.00002:01:2521,1+00:42:185:4510,4
216HORZELA Adam 1303HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 30216M 58602:01:28.00002:01:2821,1+00:42:215:4510,4
217STOLC Ireneusz 545KASZUBSKI BIEGACZGOŁUBIEM 30217M 58802:01:29.00002:01:2921,1+00:42:225:4510,4
218KULA Adam 808SZCZECINM 30218M 58902:01:30.00002:01:3021,1+00:42:235:4510,4
219LELENIEWSKI Jacek 892RYBNIKM 30219M 59002:01:36.00002:01:3621,1+00:42:295:4510,4
220PAJCHROWSKI Michał 988ZANIEMYŚLM 30220M 59102:01:51.00002:01:5121,1+00:42:445:4610,4
221STEFANIAK Paweł 10612BZ/14BUJSTARGARDM 30221M 59302:01:54.00002:01:5421,1+00:42:475:4610,4
222KALBARCZYK Maciej 696WARSZAWAM 30222M 59502:01:55.00002:01:5521,1+00:42:485:4610,4
223DZIEDZIC Dominik 1196GLIWICEM 30223M 59602:01:57.00002:01:5721,1+00:42:505:4610,4
224KOWCZYK Marcin 1535POZNAŃM 30224M 59702:02:02.00002:02:0221,1+00:42:555:4710,4
225VLADYMYROV Dmytro 472WATAHASZCZECINM 30225M 60302:02:22.00002:02:2221,1+00:43:155:4710,3
226BARANOWSKI Łukasz 724BIAŁACZÓWM 30226M 60402:02:27.00002:02:2721,1+00:43:205:4810,3
227LELITO Piotr 1334MODLNICZKAM 30227M 60502:02:31.00002:02:3121,1+00:43:245:4810,3
228WŁOSZAK Marek 100PRZECŁAWM 30228M 60802:02:35.00002:02:3521,1+00:43:285:4810,3
229FRANKOWSKI Mariusz 541SZCZECINM 30229M 61202:02:41.00002:02:4121,1+00:43:345:4910,3
230GACH Krzysztof 5811987KRAKÓWM 30230M 61502:02:52.00002:02:5221,1+00:43:455:4910,3
231ZAJĄC Paweł 1111WROCŁAWM 30231M 61702:02:56.00002:02:5621,1+00:43:495:5110,3
232KLOS Tomasz 1108GDAŃSKM 30232M 61802:02:58.00002:02:5821,1+00:43:515:4910,3
233JARZĄBEK Michał 1117MICHAŁ JARZĄBEKWROCŁAWM 30233M 62002:03:02.00002:03:0221,1+00:43:555:4910,3
234CZUBALA Michał 573DĄBROWA GÓRNICZAM 30234M 62202:03:09.00002:03:0921,1+00:44:025:5010,3
235MARCULA Emil 1048STARACHOWICEM 30235M 62802:03:32.00002:03:3221,1+00:44:255:5110,2
236DOBOSZ Piotr 17251980M 30236M 62902:03:36.00002:03:3621,1+00:44:295:5110,2
237KOWALSKI Piotr 1662BMWPWARSZAWAM 30237M 63002:03:37.00002:03:3721,1+00:44:305:5510,1
238KOŁOMAŃSKI Hubert 1581SZCZECINM 30238M 63102:03:44.00002:03:4421,1+00:44:375:5110,2
239PYTEL Jarosław 365PARKRUN CHRZANÓWJAWORZNOM 30239M 63302:03:45.00002:03:4521,1+00:44:385:5110,2
240USEWICZ Maciej 1165POLICEM 30240M 63502:03:48.00002:03:4821,1+00:44:415:5210,2
241KOCHANIAK Andrzej 902PODLASKI BIMBERSOWLANYM 30241M 63802:04:05.00002:04:0521,1+00:44:585:5210,2
242SMARZEK Tomasz 1866MBANKŁÓDŹM 30242M 63902:04:06.00002:04:0621,1+00:44:595:5310,2
243ROŻEK Marcin 1568CSWL POZNAŃLUBOŃM 30243M 64002:04:06.00002:04:0621,1+00:44:595:5210,2
244MIKOŁAJCZYK Łukasz 1778NOWY SĄCZM 30244M 64102:04:06.00002:04:0621,1+00:44:595:5210,2
245PAWLAK Krzysztof 246TORUŃM 30245M 64202:04:09.00002:04:0921,1+00:45:025:5310,2
246SWIEZACZYNSKI Piotr 1015KOMORÓWM 30246M 65002:04:40.00002:04:4021,1+00:45:335:5410,2
247MUSIŃSKI Bartosz 1026POZNAŃM 30247M 65202:04:45.00002:04:4521,1+00:45:385:5410,1
248PYRZAK Paweł 880WARSZAWAM 30248M 65902:05:06.00002:05:0621,1+00:45:595:5510,1
249GABIS Krzysztof 1296RABKA-ZDRÓJM 30249M 66002:05:11.00002:05:1121,1+00:46:045:5510,1
250GAPYS Michał 1311SZCZECINM 30250M 66502:05:27.00002:05:2721,1+00:46:205:5610,1
251GRECZUK Paweł 1575SZCZECINM 30251M 66902:05:36.00002:05:3621,1+00:46:295:5710,1
252ZAJĄC Łukasz 1539KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM 30252M 67202:05:41.00002:05:4121,1+00:46:345:5710,1
253BARTECKI Tomasz 1217WROCŁAWM 30253M 67702:06:13.00002:06:1321,1+00:47:065:5810,0
254CIBOROWSKI Dawid 1702RYBNIKM 30254M 68302:06:38.00002:06:3821,1+00:47:316:0010,0
255GRZYWACZ Marcin 910WARSZAWAM 30255M 68702:06:54.00002:06:5421,1+00:47:476:0010,0
256KONIKOWSKI Daniel 1879M 30256M 68802:06:56.00002:06:5621,1+00:47:496:0010,0
257DOMAŃSKI Piotr 1883MIĘDZYBORÓWM 30257M 68902:07:00.00002:07:0021,1+00:47:536:0110,0
258BABAK Łukasz 1616STARGARDM 30258M 69302:07:12.00002:07:1221,1+00:48:056:0110,0
259WALOTKA Filip 1752GVTŁÓDŹM 30259M 69502:07:15.00002:07:1521,1+00:48:086:019,9
260CIESIOLKIEWICZ Mariusz 1032ŻAGAŃM 30260M 69702:07:20.00002:07:2021,1+00:48:136:029,9
261KOWALCZYK Piotr 588PRUSZKÓWM 30261M 69802:07:23.00002:07:2321,1+00:48:166:029,9
262OGRODZIŃSKI Przemysław 697SZCZECINM 30262M 70302:07:32.00002:07:3221,1+00:48:256:029,9
263JASIŃSKI Krzysztof 1363BIEGNĘ BYLE DOBIECBOJSZOWY NOWEM 30263M 70402:07:32.00002:07:3221,1+00:48:256:029,9
264JANOSZKA Piotr 534ZABRZEM 30264M 70702:07:36.00002:07:3621,1+00:48:296:069,8
265KOROWIEC Michał 1064SZCZECINM 30265M 70802:07:37.00002:07:3721,1+00:48:306:029,9
266CHĄDZYŃSKI Marcin 233WARSZAWAM 30266M 71002:07:49.00002:07:4921,1+00:48:426:039,9
267SZYMAŃSKI Sławomir 411SZCZECINM 30267M 71202:07:52.00002:07:5221,1+00:48:456:039,9
268WRÓBLEWSKI Tomasz 1660ELBLĄGM 30268M 71402:08:00.00002:08:0021,1+00:48:536:039,9
269WOJDA Artur 71SZCZECINM 30269M 71802:08:00.00002:08:0021,1+00:48:536:039,9
270PODWYSOCKI Adrian 1685PODAŃSKOM 30270M 71902:08:02.00002:08:0221,1+00:48:556:049,9
271KUZIEL Marcin 179BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIEM 30271M 72302:08:12.00002:08:1221,1+00:49:056:049,9
272WÓJCIK Łukasz 1273WÓJCIKICHRZĄSTAWA WIELKAM 30272M 72402:08:13.00002:08:1321,1+00:49:066:049,9
273ZIOBROWSKI Dawid 1592SZCZECINM 30273M 72702:08:19.00002:08:1921,1+00:49:126:049,9
274SOWA Krzysztof 189ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM 30274M 73102:08:21.00002:08:2121,1+00:49:146:049,9
275DUDZIŃSKI Kamil 175SZCZECINM 30275M 73302:08:24.00002:08:2421,1+00:49:176:059,9
276URZĘDOWSKI Piotr 1103PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 30276M 73402:08:26.00002:08:2621,1+00:49:196:059,9
277ŁUCZAK Zbigniew 797STARGARDM 30277M 73502:08:27.00002:08:2721,1+00:49:206:059,9
278BARANSKI Krzysztof 1283LEŚNA EKIPAWARSZAWAM 30278M 73602:08:27.00002:08:2721,1+00:49:206:139,6
279SCHILLING Alexander 1078FAHRENWALDEFAHRENWALDEM 30279M 74102:08:50.00002:08:5021,1+00:49:436:069,8
280MURAWSKI Radosław 932TORUŃM 30280M 74302:08:52.00002:08:5221,1+00:49:456:069,8
281PETRUKOVYCH Maksym 1423BIELSKO-BIAŁAM 30281M 74402:08:53.00002:08:5321,1+00:49:466:069,8
282ZABORA Paweł 1869SPINER POLICEPOLICEM 30282M 75002:09:19.00002:09:1921,1+00:50:126:079,8
283WIKTORSKI Sebastian 88SKARBIMIERZYCEM 30283M 75102:09:21.00002:09:2121,1+00:50:146:079,8
284BASZUN Michał 925GLIWICEM 30284M 75202:09:28.00002:09:2821,1+00:50:216:089,8
285BERNATOWICZ Karol 422REDAM 30285M 75402:09:32.00002:09:3221,1+00:50:256:099,7
286URBANKIEWICZ Marcin 56PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM 30286M 75902:09:56.00002:09:5621,1+00:50:496:099,7
287RZĄSIK Łukasz 1336SZCZECINM 30287M 76302:10:02.00002:10:0221,1+00:50:556:099,7
288MAJ Mariusz 790KB WIKON NOWA SOLKOŻUCHÓWM 30288M 76802:10:22.00002:10:2221,1+00:51:156:109,7
289FORNAL Patryk 1562DACHOWAM 30289M 76902:10:26.00002:10:2621,1+00:51:196:109,7
290GOLIŃSKI Krzysztof 1155SZCZECINM 30290M 77002:10:29.00002:10:2921,1+00:51:226:129,7
291SAWICKI Krzysztof 1805SZCZECINM 30291M 77102:10:30.00002:10:3021,1+00:51:236:119,7
292KOMOROWSKI Michał 1031SZCZECINM 30292M 77402:10:38.00002:10:3821,1+00:51:316:119,7
293WALKIEWICZ Łukasz 582PIEKARY ŚLĄSKIEM 30293M 77602:10:40.00002:10:4021,1+00:51:336:119,7
294TANAJEWSKI Dariusz 827GEORUNGERSOLSZTYNM 30294M 77702:10:42.00002:10:4221,1+00:51:356:119,7
295ADAMOWSKI Tomasz 1006WĄGROWIECM 30295M 77802:10:43.00002:10:4321,1+00:51:366:119,7
296BUDNY Wojciech 1650SZCZECINM 30296M 78302:10:55.00002:10:5521,1+00:51:486:129,7
297WILGOCKI Radosław 1264GĄBINM 30297M 78402:11:08.00002:11:0821,1+00:52:016:129,7
298OLEK Zbigniew 1516DOŁUJEM 30298M 78602:11:10.00002:11:1021,1+00:52:036:129,7
299SIWEK Tomasz 205SZCZECINM 30299M 79502:11:43.00002:11:4321,1+00:52:366:149,6
300SUSEL Aleksander 21MIKOŁÓWM 30300M 79902:11:53.00002:11:5321,1+00:52:466:159,6
301POCZĄTEK Błażej 1772POWER DOPPLER TEAMDĄBRÓWKAM 30301M 80302:11:59.00002:11:5921,1+00:52:526:159,6
302KOŚCIUCZUK Bartosz 1200SZCZECINM 30302M 80602:12:06.00002:12:0621,1+00:52:596:159,6
303GRABOWSKI Marcin 90KOTY POZNAŃPOZNAŃM 30303M 80802:12:07.00002:12:0721,1+00:53:006:159,6
304DUDKA Robert 1259SZCZECINSZCZECINM 30304M 81202:12:35.00002:12:3521,1+00:53:286:179,5
305DURDA Paweł 1471KRAKÓWM 30305M 81302:12:35.00002:12:3521,1+00:53:286:179,5
306KRYSIAK Dawid 399WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30306M 82102:13:04.00002:13:0421,1+00:53:576:189,5
307HYJEK Karol 485GIŻYCKI BIEGACZGIŻYCKOM 30307M 82302:13:06.00002:13:0621,1+00:53:596:189,5
308BENSZ Dariusz 1019ŚWIĘTOCHŁOWICEM 30308M 82402:13:12.00002:13:1221,1+00:54:056:189,5
309ROJEWSKI Mateusz 1584SZCZECINM 30309M 82502:13:13.00002:13:1321,1+00:54:066:199,5
310KISIECKI Marcin 929WROCŁAWM 30310M 82702:13:19.00002:13:1921,1+00:54:126:199,5
311OKRÓJ Dawid 1171WARSZAWAM 30311M 83202:13:42.00002:13:4221,1+00:54:356:209,5
312GIBIEC Wojciech 1122KRAKÓWM 30312M 83902:14:00.00002:14:0021,1+00:54:536:219,4
313KOWALCZUK Dariusz 1404ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONLUBLINM 30313M 84102:14:16.00002:14:1621,1+00:55:096:219,4
314ZAKRZEWSKI Tomasz 1840RYPINPOZNAŃM 30314M 84402:14:23.00002:14:2321,1+00:55:166:229,4
315MISZ Hubert 272WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 30315M 84702:14:39.00002:14:3921,1+00:55:326:229,4
316WIŚNIEWSKI Adam 1526MINSK MAZOWIECKIM 30316M 84902:14:42.00002:14:4221,1+00:55:356:239,4
317BOŻEK Marcin 83DOŁUJEM 30317M 85302:14:55.00002:14:5521,1+00:55:486:269,3
318RUDZIEWICZ Michał 1640SZCZECINM 30318M 85702:15:08.00002:15:0821,1+00:56:016:249,4
319KRUCZEK Grzegorz 1189WILCZKOWICEM 30319M 85802:15:08.00002:15:0821,1+00:56:016:249,4
320WESOŁOWSKI Łukasz 873ZALESIE GÓRNEM 30320M 86002:15:20.00002:15:2021,1+00:56:136:249,4
321ŚLIWCZYŃSKI Damian 802BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELM 30321M 86202:15:30.00002:15:3021,1+00:56:236:259,3
322OTOK Arkadiusz 609WARSZAWAM 30322M 86402:15:40.00002:15:4021,1+00:56:336:259,3
323CZYŻ Stanisław 1232WISŁAM 30323M 87802:16:47.00002:16:4721,1+00:57:406:289,3
324CISEK Michal 462GRYFINOM 30324M 88302:17:07.00002:17:0721,1+00:58:006:299,2
325KASPRZAK Maciej 317KRZEMIENIEWOM 30325M 88602:17:19.00002:17:1921,1+00:58:126:309,2
326ELERT Mariusz 1878SZCZECINM 30326M 88702:17:21.00002:17:2121,1+00:58:146:309,2
327DERA Tomasz 1060CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 30327M 88902:17:23.00002:17:2321,1+00:58:166:309,2
328GOLONKA Piotr 1072RADOMM 30328M 89002:17:25.00002:17:2521,1+00:58:186:309,2
329KUCIEL Robert 1775RUNNING BOLĘCINBOLĘCINM 30329M 89402:17:46.00002:17:4621,1+00:58:396:319,2
330SURMACZ Tomasz 618DOBCZYCEM 30330M 89502:17:56.00002:17:5621,1+00:58:496:329,2
331ORYL Mariusz 386SZCZECINM 30331M 89902:18:06.00002:18:0621,1+00:58:596:329,2
332SZARMACH Andrzej 146PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 30332M 90302:18:23.00002:18:2321,1+00:59:166:339,1
333PLOCH Piotr 1737BEZRZECZEM 30333M 90402:18:28.00002:18:2821,1+00:59:216:379,1
334CZECHOWICZ Łukasz 1241KRAKÓWM 30334M 90602:18:39.00002:18:3921,1+00:59:326:349,1
335LIS Mateusz 1182HOLIDAY INN GDAŃSK - CITY CENTREGDAŃSKM 30335M 90702:18:42.00002:18:4221,1+00:59:356:349,1
336POLESZAK Adam 284SZCZECINM 30336M 90802:18:43.00002:18:4321,1+00:59:366:349,1
337PACHOLSKI Sławomir 943SZCZECINM 30337M 90902:18:53.00002:18:5321,1+00:59:466:349,1
338DZBANUSZEK Mariusz 181SZCZECINM 30338M 91302:19:06.00002:19:0621,1+00:59:596:359,1
339SEMENIUK Rafał 148724 BLPCHEŁMM 30339M 91402:19:12.00002:19:1221,1+01:00:056:359,1
340KOZŁOWSKI Grzegorz 1498SZCZECINM 30340M 91502:19:13.00002:19:1321,1+01:00:066:359,1
341KANIEWSKI Łukasz 1603AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30341M 91702:19:23.00002:19:2321,1+01:00:166:369,1
342BRODACKI Paweł 1675GLIWICEM 30342M 92102:19:50.00002:19:5021,1+01:00:436:379,1
343SOBIECH Karol 648POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 30343M 92702:19:56.00002:19:5621,1+01:00:496:379,0
344FURMANEK Łukasz 501KONARZEWOM 30344M 93302:20:27.00002:20:2721,1+01:01:206:399,0
345GRZYWKA Kamil 1137WARSZAWAM 30345M 94002:20:54.00002:20:5421,1+01:01:476:409,0
346KUMALA Sebastian 1379WARSZAWAM 30346M 95002:21:44.00002:21:4421,1+01:02:376:438,9
347GOLUSINSKI Krzysztof 1112BĘDZINOM 30347M 95302:21:59.00002:21:5921,1+01:02:526:438,9
348TYLKA Marcin 297DOBRAM 30348M 95902:22:22.00002:22:2221,1+01:03:156:448,9
349SZAŁAŚNY Piotr 505TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM 30349M 96102:22:29.00002:22:2921,1+01:03:226:458,9
350MAJEWSKI Damian 1738MIECHÓWM 30350M 96902:22:56.00002:22:5621,1+01:03:496:468,9
351DELALICZ DE LAVAL Rafał 1173BIELAWAM 30351M 97102:23:07.00002:23:0721,1+01:04:006:528,7
352SZYMAŃSKI Michał 997KRAKÓWM 30352M 97202:23:13.00002:23:1321,1+01:04:066:478,8
353RZESZÓTKO Tomasz 1329T1000PORĘBA ŻEGOTYM 30353M 97502:23:21.00002:23:2121,1+01:04:146:478,8
354MADEJ Aleksansder 460GRYFINOM 30354M 97902:23:37.00002:23:3721,1+01:04:306:488,8
355MARCIN Marcin 756VICTORIA JAWORZNOKATOWICEM 30355M 98002:23:37.00002:23:3721,1+01:04:306:488,8
356PIGŁA Michał 1213SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNM 30356M 98502:24:05.00002:24:0521,1+01:04:586:498,8
357KUFEL Krzysztof 101PATOBIEGANIEWARZYMICEM 30357M 99002:24:20.00002:24:2021,1+01:05:136:508,8
358SYROKA Przemysław 684POZNAŃM 30358M 99102:24:24.00002:24:2421,1+01:05:176:508,8
359PODKEŚNY Piotr 1504SZCZECINM 30359M 99702:24:47.00002:24:4721,1+01:05:406:528,7
360SOKULSKI Marcin 1839KASZANKIWARSZAWAM 30360M 100702:26:03.00002:26:0321,1+01:06:566:558,7
361HAUBOLD Marcel 1480BERLINM 30361M 101202:26:46.00002:26:4621,1+01:07:396:578,6
362RAJKOWSKI Tomasz 170GUBINM 30362M 102202:27:33.00002:27:3321,1+01:08:266:598,6
363SZWAJKOWSKI Przemysław 1235ŁÓDŹM 30363M 102602:27:43.00002:27:4321,1+01:08:367:008,6
364JURCZYŃSKI Piotr 964BEZIKI RULEZZZZTARNOWSKIE GÓRYM 30364M 102902:28:04.00002:28:0421,1+01:08:577:018,6
365MATUSIK Michał 1063NIEPOŁOMICEM 30365M 103302:28:26.00002:28:2621,1+01:09:197:028,5
366JEZIOR Bartosz 672KUTOUAKIGLIWICEM 30366M 103502:28:31.00002:28:3121,1+01:09:247:028,5
367CZYŻEWSKI Łukasz 342PATOBIEGANIEPOLICEM 30367M 103602:28:42.00002:28:4221,1+01:09:357:028,5
368JĘDRZEJEK Marek 495JAWORZNOM 30368M 103802:29:07.00002:29:0721,1+01:10:007:048,5
369STEFAŃSKI Radosław 63POZNAŃM 30369M 104002:29:24.00002:29:2421,1+01:10:177:048,5
370ERDMANN Piotr 562POMELO PIOTR ERDMANNGDAŃSKM 30370M 104702:29:52.00002:29:5221,1+01:10:457:068,4
371SODNOMGOMBO Alimaa 216KOSZALINM 30371M 105102:30:00.00002:30:0021,1+01:10:537:068,4
372GŁADZIK Aleksander 140KOMPAS TEAMSZCZECINM 30372M 105302:30:13.00002:30:1321,1+01:11:067:078,4
373SOKALSKI Przemek 886SZCZECINM 30373M 105402:30:14.00002:30:1421,1+01:11:077:078,4
374GÓRNIAK Jarosław 566JARBUDPOGÓRZEM 30374M 105802:31:00.00002:31:0021,1+01:11:537:098,4
375BĄKOWSKI Rafał 1515ROKIETNICAM 30375M 106002:31:50.00002:31:5021,1+01:12:437:118,3
376LIPSKI Łukasz 431BIEGOHOLLICASZCZECINM 30376M 106102:32:08.00002:32:0821,1+01:13:017:128,3
377WÓJCIK Robert 1022NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30377M 106602:33:09.00002:33:0921,1+01:14:027:158,3
378KRUK Michał 1644DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30378M 107202:33:42.00002:33:4221,1+01:14:357:178,2
379KUJAWA Michał 1790CZAPURYM 30379M 107702:34:52.00002:34:5221,1+01:15:457:208,2
380WRĘCZYCKI Łukasz 269LUBLINIECM 30380M 107902:35:18.00002:35:1821,1+01:16:117:218,2
381MACIEJEWSKI Robert 1593BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHM 30381M 108002:35:19.00002:35:1921,1+01:16:127:218,2
382BONIECKI Dariusz 825SZCZECINM 30382M 108202:35:24.00002:35:2421,1+01:16:177:218,1
383DZIEPAK Piotr 1931. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM 30383M 108302:35:31.00002:35:3121,1+01:16:247:228,1
384FRĄK Wojciech 1268ŁÓDŹM 30384M 108402:35:41.00002:35:4121,1+01:16:347:228,1
385SOSIŃSKI Paweł 1218WARSZAWAM 30385M 108802:36:51.00002:36:5121,1+01:17:447:268,1
386SKOWROŃ Jakub 1651MARUSZÓWM 30386M 108902:37:28.00002:37:2821,1+01:18:217:278,0
387BAUMGART Grzegorz 211STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 30387M 109002:37:31.00002:37:3121,1+01:18:247:278,0
388SKIBA Michał 219PRZYJACIÓŁ ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30388M 109502:37:59.00002:37:5921,1+01:18:527:298,0
389NOWACKI Michał 760POZNAŃM 30389M 109802:38:17.00002:38:1721,1+01:19:107:308,0
390DĘBEK Radosław 108L'ETANG LA VILLEM 30390M 109902:38:21.00002:38:2121,1+01:19:147:308,0
391KOWALCZYK Marcin 1157RASZYNM 30391M 110102:38:42.00002:38:4221,1+01:19:357:318,0
392BILGOŃ Wojciech 347ŁAZISKA GÓRNEM 30392M 110402:40:12.00002:40:1221,1+01:21:057:357,9
393AUGUSTYNIAK Michał 1214KOLNOM 30393M 110702:40:38.00002:40:3821,1+01:21:317:367,9
394ROGALSKI Kamil 1673ŁAZISKA GÓRNEM 30394M 110902:41:17.00002:41:1721,1+01:22:107:387,8
395LACHOWSKI Karol 1187AEGONRUNWARSZAWAM 30395M 111102:42:10.00002:42:1021,1+01:23:037:427,8
396KUZNETSOVA Maria 729BERLINM 30396M 111302:43:00.00002:43:0021,1+01:23:537:437,8
397MICHALAK Mateusz 1033BOLECHÓWKOM 30397M 111902:44:56.00002:44:5621,1+01:25:497:497,7
398DUDA Łukasz 1489MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 30398M 112002:45:00.00002:45:0021,1+01:25:537:497,7
399FREJTAG Dawid 163815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM 30399M 112302:45:27.00002:45:2721,1+01:26:207:507,7
400ZABORSKI Mirosław 1279GRUDZIĄDZM 30400M 112702:46:26.00002:46:2621,1+01:27:197:537,6
401OSIŃSKI Jacek 14621981SZCZANIECM 30401M 112802:46:30.00002:46:3021,1+01:27:237:537,6
402SURY Adam 363ZIELONA GÓRAM 30402M 113202:47:35.00002:47:3521,1+01:28:287:567,6
403SZUMLAS Marcin 1420#SZUMITEAMPOŁCHOWOM 30403M 114302:51:58.00002:51:5821,1+01:32:518:097,4
404KOZIOŁ Paweł 1037KRAKÓWM 30404M 114402:52:01.00002:52:0121,1+01:32:548:097,4
405SOJKA Marcin 1693WKURW_TEAMLIBIĄŻM 30405M 114502:52:11.00002:52:1121,1+01:33:048:097,4
406BELKOWSKI Jakub 1797M 30406M 114902:55:49.00002:55:4921,1+01:36:428:197,2
407POPIELA Sebastian 1440OPTYK BARTKOWIAK TEAMLESZNOM 30407M 115102:56:51.00002:56:5121,1+01:37:448:227,2
408HORWAT Krystian 112KLUB ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30408M 115202:57:09.00002:57:0921,1+01:38:028:237,1
409WIĄCEK Jakub 1039KRAKÓWM 30409M 115502:57:37.00002:57:3721,1+01:38:308:257,1
410ORLIKOWSKI Robert 1523POŁCZYN BIEGA ♥️POŁCZYN ZDRÓJM 30410M 115802:58:17.00002:58:1721,1+01:39:108:267,1
411TORNBY Kim 295AALBORGM 30411M 115902:59:00.00002:59:0021,1+01:39:538:297,1
412ANIELSKI Michał 1192SZCZECINM 30412M 116203:00:49.00003:00:4921,1+01:41:428:347,0
413WOLFF Michał 747AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30413M 116403:05:21.00003:05:2121,1+01:46:148:476,8
414KULCZAKIEWICZ Karol 1536BIAŁYSTOKM 30414M 116603:08:02.00003:08:0221,1+01:48:558:546,7
415BANDEL Adam 1478ŁÓDŹM 30415M 116703:08:08.00003:08:0821,1+01:49:018:546,7
416ŁOZICKI Krzysztof 1434NOTODZIDAZIELONA GÓRAM 30416M 116903:09:28.00003:09:2821,1+01:50:218:596,7
417STASZEWSKI Konrad 1579PROFESSIONAL-FIGHTER WIKING TEAMSOSNOWIECM 30417M 117203:10:18.00003:10:1821,1+01:51:119:016,7
418NOWAK Patryk 1421PSARYM 30418M 117403:12:51.00003:12:5121,1+01:53:449:086,6
419NIEMIEC Jakub 634BYTOMM 30419M 117603:14:44.00003:14:4421,1+01:55:379:136,5
420SEREDYŃSKI Grzegorz 840PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30420M 117803:19:34.00003:19:3421,1+02:00:279:276,3
421CHUPTYŚ Adrian 424RUNDORFINACZAPLINEKM 30421M 118303:37:02.00001:48:3121,1+02:17:5510:175,8
422PACEK Cezary 1290WIELICZKAM 30422M 118503:45:39.00003:45:3921,1+02:26:3210:415,6
423ZYGMUNT Patryk 1004KATOWICEM 30423M 119104:32:33.00004:32:3321,1+03:13:2612:554,6
424KITALA Radosław 301WILK TRENUJE FAMILY (WTF)BŁONIEM 30424M 119204:36:40.00004:36:4021,1+03:17:3313:064,6
425SZYMANOWICZ Marcin 1097SZCZECINM 30425M 119405:48:42.00005:48:4221,1+04:29:3516:313,6
Znaleziono 425 wynik(ów)