41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁUC Andrzej 1000POLSKA RUNNING TEAMSZCZECINM 401M 101:17:20.00001:17:2021,1+00:00:003:3916,4
2NIEPOKÓJ Patryk 384PATRYK NIEPOKÓJWROCŁAWM 402M 501:23:00.00001:23:0021,1+00:05:403:5615,3
3PALT Tomasz 398KATOWICEM 403M 901:26:02.00001:26:0221,1+00:08:424:0414,7
4SKRZYPKOWIAK Marcin 780(ZLDR)SZCZECINM 404M 1501:27:47.00001:27:4721,1+00:10:274:0914,4
5KUSZCZYK Edwin 16KEAM KOPEĆMIĘDZYRZECZM 405M 1701:29:11.00001:29:1121,1+00:11:514:1314,2
6WOLANT Sylwester 967SPEEDTEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM 406M 1801:29:16.00001:29:1621,1+00:11:564:1314,2
7SZYMCZAK Jacek 368KB GMINA CZARNKÓWŚMIESZKOWOM 407M 2401:31:36.00001:31:3621,1+00:14:164:2013,8
8TUMIEL Daniel 1671CALCATERRA SPORTROMAM 408M 2701:31:53.00001:31:5321,1+00:14:334:2113,8
9BŁASZCZYK Robert 1817BIEGAM SOBIEALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM 409M 3001:32:48.00001:32:4821,1+00:15:284:2313,6
10KONIOR Artur 194NOWOGARDM 4010M 3201:32:57.00001:32:5721,1+00:15:374:2413,6
11BZURA Jacek 734WARSZAWAM 4011M 3401:33:08.00001:33:0821,1+00:15:484:2413,6
12GAJEK Ireneusz 1245ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 4012M 3501:33:20.00001:33:2021,1+00:16:004:2513,5
13CHRAPCZYŃSKI Krystian 1248GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHBOGUSZÓW-GORCEM 4013M 3701:33:31.00001:33:3121,1+00:16:114:2813,4
14ZALEWSKI Maciej 926SZCZECINM 4014M 4101:34:12.00001:34:1221,1+00:16:524:2713,4
15STRÓŻYŃSKI Daniel 795WOŁÓW BIEGAWOŁÓWM 4015M 4401:34:51.00001:34:5121,1+00:17:314:3113,2
16BULSA Dariusz 916RZESZÓWM 4016M 4501:35:26.00001:35:2621,1+00:18:064:3113,3
17KALINOWSKI Daniel 1518MOSKORZYNM 4017M 4701:36:14.00001:36:1421,1+00:18:544:3313,2
18PROBIERZ Paweł 9301LIGATRITEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4018M 4801:36:16.00001:36:1621,1+00:18:564:3313,2
19KUBIAK Piotr 1397MARYSIAKTEAMZIELONA GÓRAM 4019M 5001:36:33.00001:36:3321,1+00:19:134:3413,1
20HEYKA Jarosław 464LĘBORKM 4020M 5101:36:42.00001:36:4221,1+00:19:224:3413,1
21SULOWSKI Marcin 833SZCZECINM 4021M 5301:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3513,1
22WILK Dariusz 699MIEJSCE KŁODNICKIEKĘDZIERZYN-KOŹLEM 4022M 5401:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3513,1
23POLLAK Dusan 257HQ MNC NESZCZECINM 4023M 5501:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3613,0
24ZWIRUK Karol 293WARSZAWAM 4024M 5701:37:36.00001:37:3621,1+00:20:164:3713,0
25OLEJNIK Rafał 337WATAHA TEAMCHORZÓWM 4025M 5801:37:50.00001:37:5021,1+00:20:304:3812,9
26MAŚLANY Mariusz 1513ELEKTROMETAL ENERGETYKAWARSZAWAM 4026M 7401:39:36.00001:39:3621,1+00:22:164:4312,7
27SITEK Dariusz 1299PUSZCZYKOWO/KGB MOSINAPUSZCZYKOWOM 4027M 7601:39:43.00001:39:4321,1+00:22:234:4412,6
28KOPEĆ Mirosław 313WATAHAKRAKÓWM 4028M 7701:39:47.00001:39:4721,1+00:22:274:4312,7
29STYPUŁA Krystian 1240SZCZECINM 4029M 7801:39:55.00001:39:5521,1+00:22:354:4412,7
30SANTAREK Wojciech 1698SZCZECINM 4030M 8301:40:24.00001:40:2421,1+00:23:044:4512,6
31CZEPIELEWSKI Sławomir 163WAŁEKTEAMSZCZECINSZCZECINM 4031M 8501:40:27.00001:40:2721,1+00:23:074:4512,6
32KRASICKI Michał 1252RUNNIN_GYMRAWICZM 4032M 8801:40:43.00001:40:4321,1+00:23:234:4612,6
33ROMSKI ORZECH Romek 1859FUNDACJA GENERACJA - DAWCY ŻYCIASZCZECINM 4033M 9101:40:54.00001:40:5421,1+00:23:344:4612,5
34WIERBIŁOWICZ Dariusz 949WARSZAWAM 4034M 9501:41:01.00001:41:0121,1+00:23:414:4912,5
35WOJCIECHOWSKI Dariusz 1429KRAKOWIAK ULTRA TEAM / I-SPORTKROSNOM 4035M 9901:41:24.00001:41:2421,1+00:24:044:4812,5
36WANATOWSKI Dariusz 1692ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM 4036M 10501:41:37.00001:41:3721,1+00:24:174:4812,5
37PIETRAS Piotr 773SZCZECINM 4037M 10701:41:45.00001:41:4521,1+00:24:254:4912,4
38MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM 4038M 10801:41:45.00001:41:4521,1+00:24:254:4912,4
39PODBIELSKI Mariusz 542PRUSZKÓWM 4039M 10901:41:46.00001:41:4621,1+00:24:264:4912,4
40WEBER Paweł 1410REHAU CROSSACTIVEPSARSKIEM 4040M 11101:41:54.00001:41:5421,1+00:24:344:4912,4
41CZAJKA Bartosz 1172GNIEZNOM 4041M 11501:42:09.00001:42:0921,1+00:24:494:5012,4
42PRZYTARSKI Łukasz 1798SZCZECINM 4042M 11701:42:16.00001:42:1621,1+00:24:564:5012,4
43BURZYŃSKI Przemysław 694SZCZECINM 4043M 11901:42:31.00001:42:3121,1+00:25:114:5112,3
44PTAK Marcin 1347DOMASZCZYNM 4044M 12101:42:40.00001:42:4021,1+00:25:204:5112,3
45PĘKAŁA Piotr 89SP MANOWOKOSZALINM 4045M 12401:42:44.00001:42:4421,1+00:25:244:5212,3
46MAJEK Krzysztof 1017AUGUSTEAMKATOWICEM 4046M 12701:42:54.00001:42:5421,1+00:25:344:5212,3
47ROMANOWICZ Piotr 579OLD SPARTANGDAŃSKM 4047M 12801:42:57.00001:42:5721,1+00:25:374:5212,3
48SOCHOŃ Zbigniew 1267ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4048M 13001:43:01.00001:43:0121,1+00:25:414:5212,3
49WOJAKOWSKI Krzysztof 1415K&K RUNZABRZEM 4049M 13501:43:08.00001:43:0821,1+00:25:484:5312,3
50STALKA Przemek 242SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 4050M 13801:43:16.00001:43:1621,1+00:25:564:5312,3
51NADOLNY Przemysław 497PARKRUN SZCZECIN / HOŻA TEAMSZCZECINM 4051M 14001:43:23.00001:43:2321,1+00:26:035:0211,9
52BREWINSKI Sylwester 569WŁADYSLAWOW BIELAWSKIM 4052M 14201:43:25.00001:43:2521,1+00:26:054:5412,2
53KOLENDA Krzysztof 1589220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM 4053M 14401:43:26.00001:43:2621,1+00:26:064:5412,2
54IGNASIAK Krzysztof 655MANIEWOM 4054M 14501:43:27.00001:43:2721,1+00:26:074:5412,2
55GAJEWSKI Mariusz 338SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 4055M 15201:43:58.00001:43:5821,1+00:26:384:5612,2
56ROSIECKI Marcin 740BYKÓWM 4056M 15501:44:05.00001:44:0521,1+00:26:454:5512,2
57KACPRZAK Sławek 206RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWM 4057M 15801:44:15.00001:44:1521,1+00:26:554:5612,1
58LNIANY Beniamin 554POBIEGA(L)NIANYRUDA ŚLĄSKAM 4058M 16101:44:19.00001:44:1921,1+00:26:594:5612,1
59FURMANIUK Jaromir 481SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOZNAŃM 4059M 16201:44:21.00001:44:2121,1+00:27:014:5612,1
60PTAK Dariusz 1556PKO BPMIĘDZYBÓRZM 4060M 16601:44:43.00001:44:4321,1+00:27:234:5712,1
61PANUS Peter 1467NETTETALM 4061M 16701:44:54.00001:44:5421,1+00:27:344:5812,1
62HARNIK Mirek 1028HAJIME RUN TEAMKRAKÓWM 4062M 16801:44:59.00001:44:5921,1+00:27:394:5812,1
63KĄDYS Marcin 1793TRIGYMSZCZECINM 4063M 16901:45:05.00001:45:0521,1+00:27:454:5812,0
64ŻBIKOWSKI Tomasz 1034POZNAŃM 4064M 17001:45:06.00001:45:0621,1+00:27:464:5812,0
65BOŃCZEK Michał 705LESZNOM 4065M 17301:45:20.00001:45:2021,1+00:28:004:5912,0
66BYSTRY Grzegorz 484KS LENIWIECBARANÓWM 4066M 17501:45:38.00001:45:3821,1+00:28:185:0012,0
67MARIN Dmytro 1690FAMILYRUNCLUBBIELSKO-BIAŁAM 4067M 17801:45:47.00001:45:4721,1+00:28:275:0012,0
68SKRZYPCZYŃSKI Marcin 986ZIELONA GÓRAM 4068M 18601:46:10.00001:46:1021,1+00:28:505:0111,9
69MURYN Bartłomiej 1082SBG PODBIEGKRAKÓWM 4069M 19001:46:13.00001:46:1321,1+00:28:535:0211,9
70STRÓŻYK Piotrek 1398GRODZISK MAZOWIECKIM 4070M 19101:46:22.00001:46:2221,1+00:29:025:0211,9
71ZIELONKA Witold 1330TUP TUP POZNAŃPOZNAŃM 4071M 19301:46:29.00001:46:2921,1+00:29:095:0211,9
72MARKS Maciej 516STOWARZYSZENIE DOŁUJE KOŚCINODOŁUJEM 4072M 19401:46:34.00001:46:3421,1+00:29:145:0311,9
73KAMIŃSKI Marcin 94WQRW_TEAM POMORZESMOŁDZINOM 4073M 19501:46:37.00001:46:3721,1+00:29:175:0311,9
74TOMALAK Marcin 314WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 4074M 20001:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0411,8
75KANICKI Marcin 1514STARGARDM 4075M 20101:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0511,8
76SZMAJDOWICZ Paweł 881FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM 4076M 20201:46:58.00001:46:5821,1+00:29:385:0411,8
77GUZ Artur 1428LIVE LOVE RUNRUMIAM 4077M 20501:47:10.00001:47:1021,1+00:29:505:0411,8
78CHMIELEWSKI Paweł 821WARSZAWAM 4078M 20601:47:19.00001:47:1921,1+00:29:595:0511,8
79SZEWCZYK Rafał 1156VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM 4079M 20701:47:25.00001:47:2521,1+00:30:055:0511,8
80KUNKA Andrzej 687KOLUSZKIM 4080M 20801:47:28.00001:47:2821,1+00:30:085:0511,8
81POLSKA Irek 496LĘBORKM 4081M 21001:47:29.00001:47:2921,1+00:30:095:0511,8
82WŁODARCZYK Piotr 1719SIEDLISKOM 4082M 21501:47:44.00001:47:4421,1+00:30:245:0911,6
83BIAŁEK Jarosław 416ZABIEGANI OLSZTYNOLSZTYNM 4083M 21701:47:48.00001:47:4821,1+00:30:285:0611,7
84KITA Leszek 1495PROGDAR MARATHON TEAMGOLENIÓWM 4084M 21801:47:50.00001:47:5021,1+00:30:305:0711,7
85JÓZEFOWSKI Tomasz 733ŚWIEBODZINM 4085M 21901:47:52.00001:47:5221,1+00:30:325:0611,7
86CHAŃKO Roman 1393SZCZECINM 4086M 22001:47:56.00001:47:5621,1+00:30:365:0611,7
87JUDKIEWICZ Piotr 6271972WOLINM 4087M 22201:48:06.00001:48:0621,1+00:30:465:0711,7
88MYSLIWIEC Pawel 1400POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONM 4088M 22501:48:16.00001:48:1621,1+00:30:565:0711,7
89RACHMACIEJ Krzysztof 702KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 4089M 22601:48:24.00001:48:2421,1+00:31:045:0811,7
90STALMACH Damian 803LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM 4090M 22701:48:25.00001:48:2521,1+00:31:055:0811,7
91NIEDZIELA Rafał 1041WROCŁAWM 4091M 23001:48:33.00001:48:3321,1+00:31:135:0911,6
92KAŁAMUCKI Grzegorz 737ANKATYCHYM 4092M 23401:48:41.00001:48:4121,1+00:31:215:0911,6
93KUŹMA Krzysztof 1274SKÓRZECM 4093M 23801:48:48.00001:48:4821,1+00:31:285:0911,6
94JANUSZEWSKI Grzegorz 638DHL RUN CLUBBYTOMM 4094M 23901:48:49.00001:48:4921,1+00:31:295:0911,6
95ZIOBRO Tomasz 887KROSNO MIASTO SZKŁAKROSNOM 4095M 24001:48:53.00001:48:5321,1+00:31:335:0911,6
96SZYMAŃSKI Robert 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM 4096M 24101:48:56.00001:48:5621,1+00:31:365:0911,6
97SZYMAŃSKI Piotr 385ROSNOWOM 4097M 24401:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
98SZYMAŃSKI Adam 1858WOSIR WYSZKÓWWYSZKÓWM 4098M 24701:49:06.00001:49:0621,1+00:31:465:1011,6
99KUFEL Marcin 870BREL IISZCZECINM 4099M 25101:49:17.00001:49:1721,1+00:31:575:1211,5
100CEGLARZ Radek 1370PIASEKM 40100M 25201:49:18.00001:49:1821,1+00:31:585:1011,6
101WITKOWSKI Jarosław 1278RUN INVESTMENT LIFEMARKOWICEM 40101M 25301:49:20.00001:49:2021,1+00:32:005:1011,6
102MOSUREK Grzegorz 250SMOK WAWELSKIKRAKÓWM 40102M 25401:49:20.00001:49:2021,1+00:32:005:1011,6
103MARCINKOWSKI Andrzej 701POZNAŃM 40103M 26601:49:41.00001:49:4121,1+00:32:215:1211,5
104WOŹNIAK Grzegorz 879WOLA RAFALOWSKAM 40104M 27001:49:58.00001:49:5821,1+00:32:385:1211,5
105OŁUB Sławek 1721LEPSI NIŻ WCZORAJSKARŻYSKO KAMIENNAM 40105M 27201:50:08.00001:50:0821,1+00:32:485:1311,5
106WIADERNY Tomasz 1724PRUSZKÓWM 40106M 27401:50:22.00001:50:2221,1+00:33:025:1311,5
107JASTRZĘBSKI Daniel 1648SOPURE MILLINERYSZCZECINM 40107M 27501:50:27.00001:50:2721,1+00:33:075:1411,5
108FUMINKOWSKI Arkadiusz 426GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 40108M 27601:50:28.00001:50:2821,1+00:33:085:1411,5
109KOŁTUN Wojtek 76SZCZECINM 40109M 27701:50:29.00001:50:2921,1+00:33:095:1411,5
110PRAWDA Sebastian 1820WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40110M 27801:50:37.00001:50:3721,1+00:33:175:1411,4
111PAŃCZYSZYN Mariusz 436NYSAM 40111M 28001:50:38.00001:50:3821,1+00:33:185:1411,4
112OSTROWSKI Sylwester 407STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM 40112M 28301:50:44.00001:50:4421,1+00:33:245:1411,4
113KUBASIK Tomasz 814KUBASIK TEAMKALISZM 40113M 28601:50:48.00001:50:4821,1+00:33:285:1611,4
114KOWALSKI Artur 1743WARSZAWAM 40114M 29201:51:07.00001:51:0721,1+00:33:475:1511,4
115STRĄCZEK Grzegorz 1304SIEMIANOWICE ŚL.M 40115M 29501:51:10.00001:51:1021,1+00:33:505:1611,4
116DUDA Jacek 690SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 40116M 29601:51:13.00001:51:1321,1+00:33:535:1611,4
117KORSAKOV Kostiantyn 1636-WARSZAWAM 40117M 29901:51:19.00001:51:1921,1+00:33:595:1611,4
118WOJTULEWSKI Dariusz 1396ZIELONA GÓRAM 40118M 30401:51:27.00001:51:2721,1+00:34:075:1611,4
119KOZIARA Dionizy 1079GDANSKM 40119M 30501:51:30.00001:51:3021,1+00:34:105:1711,4
120SZKUDLAREK Michał 1010RUN-LOG.COMBRZEGM 40120M 30701:51:32.00001:51:3221,1+00:34:125:1711,4
121PASZKO Daniel 1834WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE / KOMPAS TEAM POLICEPOLICEM 40121M 30801:51:33.00001:51:3321,1+00:34:135:1711,3
122HANARZ Jacek 1388DRUŻYNA SZPIKUZIELONKIM 40122M 30901:51:36.00001:51:3621,1+00:34:165:1711,3
123KRASIŃSKI Witold 1728KOSZALINM 40123M 31101:51:56.00001:51:5621,1+00:34:365:1811,3
124KAROLKIEWICZ Ryszard 1051OPOLEM 40124M 31401:51:57.00001:51:5721,1+00:34:375:1811,3
125LASKOWSKI Przemysław 1123PKB KMP KALISZKALISZM 40125M 31701:52:07.00001:52:0721,1+00:34:475:1811,3
126ŁUBIŃSKI Krzysztof 432WARSZAWAM 40126M 31801:52:13.00001:52:1321,1+00:34:535:1911,3
127WIŚNIEWSKI Marcin 218SZCZECINM 40127M 32001:52:15.00001:52:1521,1+00:34:555:1911,3
128KRAJEWSKI Wojciech 1121M 40128M 32501:52:26.00001:52:2621,1+00:35:065:1911,3
129PREJS Kamil 39PRZEŹMIEROWOM 40129M 32601:52:34.00001:52:3421,1+00:35:145:2011,2
130ZYCH Dawid 1631SPARTANIE DZIECIOMELBLĄGM 40130M 32801:52:36.00001:52:3621,1+00:35:165:2011,2
131SOŚNIAK Jacek 683TOMICEM 40131M 33101:52:47.00001:52:4721,1+00:35:275:2011,2
132CHMIELEWSKI Paweł 599WARSZAWAM 40132M 33201:52:48.00001:52:4821,1+00:35:285:2011,2
133ZIELINSKI Marcin 1563FIZJOBIEGACZESZCZECINM 40133M 33301:52:49.00001:52:4921,1+00:35:295:2011,2
134BIERNACKI Aleksander 1197MILANÓWEKM 40134M 33701:52:55.00001:52:5521,1+00:35:355:2111,2
135ADAMOWICZ Pawel 1607B/S/H/ RUNNING TEAMŁÓDŹM 40135M 33901:52:58.00001:52:5821,1+00:35:385:2111,2
136WACEWICZ Rafal 304AIKIRUNNERSBIALYSTOKM 40136M 34201:53:03.00001:53:0321,1+00:35:435:2111,2
137GABRYELEWICZ Rafał 647GÓRAM 40137M 34701:53:23.00001:53:2321,1+00:36:035:2211,2
138KOWALSKI Roman 1437SZCZECINM 40138M 35501:53:44.00001:53:4421,1+00:36:245:2311,1
139BESZCZYŃSKI Kornel 1560PARKRUN TORUŃTORUŃM 40139M 35701:53:49.00001:53:4921,1+00:36:295:2311,1
140KOPER Adam 322KB SKÓRKASKÓRKAM 40140M 35901:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
141RAKOCZY Paweł 1761MILANÓWEKM 40141M 36001:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
142RUSZCZAK Tomasz 571WARSZAWAM 40142M 36301:53:55.00001:53:5521,1+00:36:355:2311,1
143STAROSTKA Jacek 1550PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM 40143M 36501:54:00.00001:54:0021,1+00:36:405:2411,1
144KAFEL Mariusz 1126PKO BP SASUŁOSZOWAM 40144M 37101:54:11.00001:54:1121,1+00:36:515:2411,1
145SZACH Andrzej 39022KBPGLĄDEK ZDRÓJM 40145M 37301:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2411,1
146KACPROWSKI Filip 1591WKURW_TEAMTYCHYM 40146M 37701:54:19.00001:54:1921,1+00:36:595:2511,1
147SZUMIŁOWSKI Przemysław 12931975LUBOŃM 40147M 37801:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
148SOŁTYSEK Marcin 626CISIECM 40148M 37901:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
149SKRZYPCZAK Jędrzej 529POZNAŃM 40149M 38001:54:24.00001:54:2421,1+00:37:045:2511,1
150GOŁĘBIEWSKI Daniel 563KOSZULKOWYCONCEPTMYSZKÓWM 40150M 38101:54:29.00001:54:2921,1+00:37:095:2611,0
151DYCHTO Michał 203MICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAWARSZAWAM 40151M 38401:54:40.00001:54:4021,1+00:37:205:2611,0
152SIKORA Tomasz 156WICHER SIENIAWASIENIAWAM 40152M 38501:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
153FEREK Maciej 1762KRAKOWM 40153M 38601:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
154GRZESZCZAK Piotr 1499DELL TECHNOLOGIESWARSZAWAM 40154M 38801:54:52.00001:54:5221,1+00:37:325:2611,0
155ŚWIEJKOWSKI Rafał 1381PLEWISKAM 40155M 39001:54:54.00001:54:5421,1+00:37:345:2611,0
156KIEŁTYKA Robert 2TYCHYM 40156M 39201:55:00.00001:55:0021,1+00:37:405:2711,0
157ŚWIERZKO Artur 5141975GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40157M 39301:55:04.00001:55:0421,1+00:37:445:2711,0
158ENGEL Jan 1767NEUBRANDENBURGM 40158M 39401:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
159KOŁODZIEJCZAK Artur 144NIGHT RUNNERS WRZEŚNIANEKLAM 40159M 40001:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
160MALINOWSKI Marcin 1151MY LIFE MY WAYKOMORNIKIM 40160M 40401:55:19.00001:55:1921,1+00:37:595:2711,0
161BURAWSKI Piotr 1327DĄBROWSKI TEAMWROCŁAWM 40161M 40701:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
162FREDRICH Maik 499ITAXNEUBRANDENBURGM 40162M 40801:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
163PIPCZYŃSKI Sławomir 715OPALENICAM 40163M 41001:55:26.00001:55:2621,1+00:38:065:2811,0
164PACZKOWSKI Jaroslaw 1646OLD RASCALSCOVENTRYM 40164M 41201:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
165KASZOWSKI Marcin 1181KASZKI TEAMGLIWICEM 40165M 41301:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
166MARKOWICZ Robert 330RAWA TIM ZAWSZE SLIMBOGUSZYCE MAŁE 2EM 40166M 41401:55:35.00001:55:3521,1+00:38:155:2811,0
167MROWIEC Piotr 1295MPK RUNNERSKRAKÓWM 40167M 41701:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:2910,9
168BAŁAMĄCEK Tomasz 1792PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM 40168M 41801:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:2810,9
169CHWIŁKA Mariusz 1237KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM 40169M 42101:55:43.00001:55:4321,1+00:38:235:2910,9
170KRÓL Hubert 906RADWANICE K. WROCŁAWIAM 40170M 42301:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:3210,8
171KIERA Szymon 812CHORZÓWM 40171M 42501:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:2910,9
172KOZINIEC Krystian 809DRUŻYNA FILIPASZCZECINM 40172M 42801:56:02.00001:56:0221,1+00:38:425:2910,9
173RYMER Wojciech 1796WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM 40173M 43001:56:03.00001:56:0321,1+00:38:435:3010,9
174SZUBERT Rafał 326SPEEDBROTHERSPESSINM 40174M 43101:56:07.00001:56:0721,1+00:38:475:3010,9
175POMORSKI Sławomir 1158KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40175M 43201:56:08.00001:56:0821,1+00:38:485:3010,9
176CYRAN Tadeusz 471BOHARY PALETA RUNNERSZIELONA GÓRAM 40176M 43301:56:09.00001:56:0921,1+00:38:495:3010,9
177GOŹDZIEWSKI Adam 955MICHAŁÓW REGINÓWM 40177M 43401:56:12.00001:56:1221,1+00:38:525:3010,9
178MALINOWSKI Bartek 152POZNAŃM 40178M 43501:56:14.00001:56:1421,1+00:38:545:3010,9
179WAJDZIAK Marcin 1195SZCZECINM 40179M 43901:56:23.00001:56:2321,1+00:39:035:3010,9
180MICHAŁOWSKI Tomasz 1686SZCZECINM 40180M 44101:56:38.00001:56:3821,1+00:39:185:3110,9
181ISZCZAK Kazimierz 1682SZCZECINM 40181M 44201:56:40.00001:56:4021,1+00:39:205:3110,9
182BANASIAK Andrzej 352SZCZECINM 40182M 44901:56:59.00001:56:5921,1+00:39:395:3210,8
183MAKOWSKI Mariusz 848MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM 40183M 45001:57:00.00001:57:0021,1+00:39:405:3210,8
184ROGOWSKI Arek 135BG PROJECTSZCZECINM 40184M 45201:57:01.00001:57:0121,1+00:39:415:3210,8
185RATAJCZAK Konrad 765TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAM 40185M 45401:57:08.00001:57:0821,1+00:39:485:3310,8
186SURDACKI Piotr 248SZCZECINM 40186M 45501:57:08.00001:57:0821,1+00:39:485:3310,8
187GĘBSKI Mariusz 1707OLSZTYNM 40187M 45601:57:09.00001:57:0921,1+00:39:495:3310,8
188WOLSKI Tomasz 1509WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40188M 46101:57:17.00001:57:1721,1+00:39:575:3310,8
189STRZYGA Mariusz 1223STARGARDM 40189M 46201:57:18.00001:57:1821,1+00:39:585:3310,8
190KUBIAK Marcin 1741BIEGAMY WE WROCŁAWIUWROCŁAWM 40190M 46401:57:22.00001:57:2221,1+00:40:025:3310,8
191JARZĄBEK Robert 1153STRZAŁKOWOM 40191M 46601:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
192MAŁECKI Grzegorz 165TYCHYM 40192M 46901:57:28.00001:57:2821,1+00:40:085:3410,8
193CHMIELEWSKI Tomasz 1470RACEHARD/GBBOBYTOM ODRZANSKIM 40193M 47101:57:29.00001:57:2921,1+00:40:095:3410,8
194GIBAS Jacek 1595DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEM 40194M 47401:57:35.00001:57:3521,1+00:40:155:3410,8
195JAROSZEWICZ Grzegorz 1399KB PIONIER SZCZECINPOLICEM 40195M 47901:57:50.00001:57:5021,1+00:40:305:3510,7
196MOL Rafał 283GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYM 40196M 48001:57:52.00001:57:5221,1+00:40:325:3510,7
197KOMENZA Marcin 1684KRAKÓWM 40197M 48301:57:58.00001:57:5821,1+00:40:385:3510,7
198DUPLA Konrad 1127WROCŁAWM 40198M 48501:57:59.00001:57:5921,1+00:40:395:3510,7
199SIWIEC Robert 1228PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 40199M 48601:58:02.00001:58:0221,1+00:40:425:3510,7
200LIJEWSKI Tomasz 1266AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJSWARZĘDZM 40200M 48701:58:04.00001:58:0421,1+00:40:445:3710,7
201BEREZOWSKI Marcin 1286KRAKÓWM 40201M 48801:58:07.00001:58:0721,1+00:40:475:3510,7
202KRZEŚNIOWSKI Marcin 1294ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM 40202M 49101:58:16.00001:58:1621,1+00:40:565:3610,7
203MACIĄG Krzysztof 575WARSZAWAM 40203M 49201:58:17.00001:58:1721,1+00:40:575:3610,7
204ADAMCZYK Bernard 245MILANÓWEKM 40204M 49301:58:18.00001:58:1821,1+00:40:585:3610,7
205PRUSZKOWSKI Szymon 1803ZALASEWOZALASEWOM 40205M 49801:58:22.00001:58:2221,1+00:41:025:3610,7
206NIEKOREK Sebastian 1276PYRZYCE BIEGAJĄNOWIELINM 40206M 50001:58:26.00001:58:2621,1+00:41:065:3610,7
207MUMOT Dariusz 1854RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM 40207M 50101:58:32.00001:58:3221,1+00:41:125:3710,7
208KITA Piotr 1076351 KLPSANOKM 40208M 50501:58:52.00001:58:5221,1+00:41:325:3810,7
209MACIEJEWSKI Krystian 1734POLSKA RUNNING TEAMEFFORTM 40209M 50801:58:57.00001:58:5721,1+00:41:375:3810,6
210HUSZCZA Piotr 1114PYRZYCE BIEGAJĄM 40210M 51001:59:03.00001:59:0321,1+00:41:435:3810,6
211ROLLA Dorian 429WARZYMICEM 40211M 51101:59:06.00001:59:0621,1+00:41:465:3810,6
212RACINOWSKI Marcin 311SZCZECINM 40212M 51301:59:07.00001:59:0721,1+00:41:475:3810,6
213JÓŹWIAK Arkadiusz 1352WARSZAWAM 40213M 51701:59:09.00001:59:0921,1+00:41:495:3810,6
214TCHÓRZ Dariusz 1853RADZYMINM 40214M 52001:59:20.00001:59:2021,1+00:42:005:3910,6
215DOMINIAK Tomasz 1633SZCZECINM 40215M 52101:59:26.00001:59:2621,1+00:42:065:3910,6
216BABIŃSKI Sławek 1873HANMON.PLSZCZECINM 40216M 52201:59:30.00001:59:3021,1+00:42:105:3910,6
217SCHMIDT Mariusz 587ORANGE POLSKASOSNOWIECM 40217M 52301:59:34.00001:59:3421,1+00:42:145:4010,6
218CIENIUCH Krzysztof 620OSTRY CIEŃ MGLYWARSZAWAM 40218M 52501:59:37.00001:59:3721,1+00:42:175:4010,6
219LESZCZYŃSKI Artur 813BBLOPOLEM 40219M 52701:59:38.00001:59:3821,1+00:42:185:4010,6
220TOBJASZ Maciej 1265WROCŁAWM 40220M 53401:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4110,5
221BOROWSKI Marcin 1087MIND GROUPSZCZYTNIKIM 40221M 53601:59:47.00001:59:4721,1+00:42:275:4010,6
222STANEK Paweł 605POLICEM 40222M 53801:59:53.00001:59:5321,1+00:42:335:4010,6
223KALISZAN Damian 934POZNAŃM 40223M 54001:59:56.00001:59:5621,1+00:42:365:4110,6
224KAZMIERCZAK Grzegorz 1229WARSZAWAM 40224M 54201:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,6
225CHWEDORCZUK Robert 1476WARSZAWAM 40225M 54401:59:58.00001:59:5821,1+00:42:385:4110,6
226WALKOWIAK Jacek 1074ZIELONA GÓRAM 40226M 54602:00:00.00002:00:0021,1+00:42:405:4110,6
227GABOR Krzysztof 1634RADOMSKOM 40227M 55102:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
228MATUSZAK Krzysztof 768MATUSZAK TEAMSZCZECINM 40228M 55202:00:07.00002:00:0721,1+00:42:475:4110,5
229ROSZAK Tomasz 1460NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 40229M 55302:00:08.00002:00:0821,1+00:42:485:4210,5
230TABISZ Marcin 834POLICEM 40230M 55502:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4210,5
231PIETRZAK Krzysztof 1139BYTOMM 40231M 55602:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
232PUSTUŁKA Adam 249GŁOGÓWEKM 40232M 55702:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
233RYCHEL Radosław 391E-DZIEWIARKA.PLSMOLECM 40233M 55802:00:11.00002:00:1121,1+00:42:515:4110,5
234GIDELSKI Rafał 1105POLICEM 40234M 56102:00:19.00002:00:1921,1+00:42:595:4210,5
235STRELCOW Krzysztof 837HAMBURGM 40235M 56302:00:20.00002:00:2021,1+00:43:005:4210,5
236WEYNA Rafał 1318RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUKICINM 40236M 56502:00:28.00002:00:2821,1+00:43:085:4210,5
237POTOCZNIK Tomasz 1085KOSZALINM 40237M 56602:00:30.00002:00:3021,1+00:43:105:4210,5
238ROGOZIŃSKI Artur 1748BIEGAM BO LUBIĘBINAROWAM 40238M 56702:00:31.00002:00:3121,1+00:43:115:4210,5
239PYZIK Grzegorz 228DRZEWICAM 40239M 56902:00:33.00002:00:3321,1+00:43:135:4210,5
240ZĄBCZYK Jakub 124KRAKÓWM 40240M 57002:00:38.00002:00:3821,1+00:43:185:4310,5
241TOBOŁA Robert 306LESZNOM 40241M 57402:00:51.00002:00:5121,1+00:43:315:4310,5
242GAWRON Andrzej 483TRZCIANKAM 40242M 57602:00:56.00002:00:5621,1+00:43:365:4310,5
243. Sasza44 963LECHICI ZIELONKAZIELONKAM 40243M 57902:01:01.00002:01:0121,1+00:43:415:4410,5
244KAPRUZIAK Waldemar 1210SZCZECINM 40244M 58002:01:05.00002:01:0521,1+00:43:455:4410,5
245LESZCZ Jarosław 557KOMORNIKIM 40245M 59202:01:52.00002:01:5221,1+00:44:325:4610,4
246ROMAN Krzysztof 154SZCZECINM 40246M 59402:01:54.00002:01:5421,1+00:44:345:4610,4
247CIEŚLA Arkadiusz 1346BIEGAMY Z SERCEM.PLKATOWICEM 40247M 59802:02:03.00002:02:0321,1+00:44:435:4710,4
248SUTULA Krzysztof 502LONDERZEELM 40248M 60202:02:19.00002:02:1921,1+00:44:595:4710,4
249ZAWLIK Tomasz 739KAŻDA KROPLA POTU MA SENSSZCZECINM 40249M 60602:02:33.00002:02:3321,1+00:45:135:4810,3
250PRUSZANOW Marcin 622KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40250M 60702:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
251KOZŁOWSKI Adam 1848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40251M 60902:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
252BORKOWSKI Marek 1366SZCZECINM 40252M 61002:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
253MARCINOWSKI Krzysztof 1765RUN4FUNPLEWISKAM 40253M 61102:02:39.00002:02:3921,1+00:45:195:4810,3
254MAŁECKI Artur 662STARGARDM 40254M 61302:02:46.00002:02:4621,1+00:45:265:4910,3
255PERLEGA Marcin 1490BAKPAK.PLCIESZYNM 40255M 61902:03:00.00002:03:0021,1+00:45:405:4910,3
256JARMUŻEWSKI Adam 1242TIAWARSZAWAM 40256M 62302:03:12.00002:03:1221,1+00:45:525:5010,3
257BOJKO Marek 58STEPNICAM 40257M 62602:03:24.00002:03:2421,1+00:46:045:5010,3
258ZIMNY Ireneusz 288RYBNIKM 40258M 62702:03:29.00002:03:2921,1+00:46:095:5110,3
259HUDEREK Łukasz 1766POZNAŃM 40259M 63602:03:55.00002:03:5521,1+00:46:355:5210,2
260BENTKOWSKI Tomasz 1055POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 40260M 63702:03:57.00002:03:5721,1+00:46:375:5210,2
261FORMAS Lukasz 592SIEBOROWICEM 40261M 64502:04:33.00002:04:3321,1+00:47:135:5410,2
262GRULKOWSKI Damian 1008SŁUPSKM 40262M 64602:04:34.00002:04:3421,1+00:47:145:5410,2
263M Michał 1003POZNAŃM 40263M 65302:04:49.00002:04:4921,1+00:47:295:5410,1
264WENGER Oliver 789HAJ BOTSCHAFTERØRSTEDM 40264M 65402:04:57.00002:04:5721,1+00:47:375:5710,1
265ŁODYGOWSKI Hubert 977RADOMM 40265M 65702:05:00.00002:05:0021,1+00:47:405:5510,1
266JOB Piotr 403ZŁOTNIKIM 40266M 65802:05:03.00002:05:0321,1+00:47:435:5510,1
267BARANOWSKI Marcin 1384KATOWICEM 40267M 66202:05:16.00002:05:1621,1+00:47:565:5610,1
268KOZERA Sławek 187KOSTRZYN NAD ODRĄM 40268M 66602:05:28.00002:05:2821,1+00:48:085:5610,1
269SŁAWSKI Arkadiusz 30MORSY KONINZARZYNM 40269M 66702:05:31.00002:05:3121,1+00:48:115:5610,1
270MATUSZCZYK Krzysztof 1411SOSNOWIECM 40270M 66802:05:31.00002:05:3121,1+00:48:115:5610,1
271BLIZNIAK Duży 1863DĄBROWA GÓRNICZAM 40271M 67002:05:37.00002:05:3721,1+00:48:175:5710,1
272FILOCHOWSKI Daniel 1350AKTYWNAPSZCZYNAPRUSZKÓWM 40272M 67302:05:51.00002:05:5121,1+00:48:315:5710,1
273STĘPNIAK Lesław 280SZCZECINM 40273M 67402:05:57.00002:05:5721,1+00:48:375:5810,1
274BOROWIEC Arkadiusz 1369CHEŁM BIEGACHEŁMM 40274M 67502:06:02.00002:06:0221,1+00:48:425:5910,0
275GARBACZ Zbigniew 591SZCZECINM 40275M 67802:06:18.00002:06:1821,1+00:48:585:5910,0
276CIESZKIEWICZ Jarosław 990POZNAŃM 40276M 67902:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
277GRABOWSKI Grzegorz 1169ASTMA GDAŃSKGDAŃSKM 40277M 68202:06:23.00002:06:2321,1+00:49:035:5910,0
278CHMARA Sebastian 1753ZAWISZABYDGOSZCZM 40278M 68402:06:41.00002:06:4121,1+00:49:216:0010,0
279PRZĄDKA Michal 441OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAM 40279M 68502:06:43.00002:06:4321,1+00:49:236:0010,0
280BUSS Jakub 897KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM 40280M 69002:07:04.00002:07:0421,1+00:49:446:0110,0
281BIELECKI Tadeusz 749UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40281M 69102:07:06.00002:07:0621,1+00:49:466:0110,0
282ŻBEL Michał 1231HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEM 40282M 69202:07:10.00002:07:1021,1+00:49:506:0110,0
283SZARZEC Przemysław 728NOWE WARPNOM 40283M 69402:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
284OSZUST Marcin 1427CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUZAGRODAM 40284M 69902:07:26.00002:07:2621,1+00:50:066:029,9
285RZEŹNICZAK Przemysław 1168ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 40285M 70002:07:29.00002:07:2921,1+00:50:096:029,9
286ŻUCHOWSKI Łukasz 1106TROCHĘ RURZYCARURZYCAM 40286M 70102:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
287WRÓBLEWSKI Michał 1657ELBLĄGM 40287M 70202:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
288MARCINEK Rafał 446MARCINEK TEAMWROCŁAWM 40288M 70602:07:36.00002:07:3621,1+00:50:166:029,9
289CHYBIŃSKI Marcin 532SZAMOTUŁYM 40289M 71102:07:52.00002:07:5221,1+00:50:326:039,9
290RĘPALSKI Marcin 911BRYGADA RRKROŚCIENKO WYŻNEM 40290M 71302:07:55.00002:07:5521,1+00:50:356:039,9
291SZMYT Mariusz 1491SZCZECINM 40291M 71502:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
292JANASZ Andrzej 1497BRWINÓWM 40292M 71602:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
293KOWNACKI Bartłomiej 251LASOWICE WIELKIEM 40293M 71702:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
294KALINOWSKI Krzysztof 1810GOGGLE PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM 40294M 72102:08:04.00002:08:0421,1+00:50:446:059,8
295KRZEMIONKA Daniel 1426SZCZECINM 40295M 72202:08:10.00002:08:1021,1+00:50:506:049,9
296IWAŃSKI Arkadiusz 1679NOWY SĄCZM 40296M 72502:08:15.00002:08:1521,1+00:50:556:049,9
297GURAK Tomasz 1613STARGARDSTARGARDM 40297M 72602:08:16.00002:08:1621,1+00:50:566:049,9
298ANIOŁA-KUSZ Dominik 513SZCZECINM 40298M 72902:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
299KOZIMOR Mariusz 1380USB USTKAUSTKAM 40299M 73002:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
300PUCH Tomasz 1722RADOMM 40300M 73202:08:22.00002:08:2221,1+00:51:026:059,9
301KUŚ Marcin Tomasz 875AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40301M 74002:08:48.00002:08:4821,1+00:51:286:069,8
302CUDNOWSKI Leszek 1292GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PLGDAŃSKM 40302M 74202:08:51.00002:08:5121,1+00:51:316:069,8
303KURKOWSKI Jarosław 1806RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 40303M 74502:09:00.00002:09:0021,1+00:51:406:069,8
304CZERNIACHOWSKI Artur 37BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM 40304M 74602:09:03.00002:09:0321,1+00:51:436:069,8
305GOŁĘBIEWSKI Łukasz 1365RUNTEAM NASIELSKNASIELSKM 40305M 74702:09:03.00002:09:0321,1+00:51:436:069,8
306GRABNER Johann 237WIEDEŃM 40306M 74802:09:14.00002:09:1421,1+00:51:546:079,8
307GÓRSKI Grzegorz 1608TARNÓWM 40307M 74902:09:15.00002:09:1521,1+00:51:556:079,8
308FRITZ Karol 730KONINM 40308M 75502:09:33.00002:09:3321,1+00:52:136:089,8
309WRÓBEL Wojtek 370SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 40309M 75702:09:47.00002:09:4721,1+00:52:276:099,8
310WINKEL Jerzy 239KOSZALINM 40310M 75802:09:53.00002:09:5321,1+00:52:336:099,7
311PONCYLIUSZ Artur 277KIEKRZM 40311M 76002:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
312JAGIELSKI Łukasz 1512BYDGOSZCZM 40312M 76702:10:17.00002:10:1721,1+00:52:576:109,7
313KOWALSKI Jaroslaw 645KOBYLKAM 40313M 77202:10:31.00002:10:3121,1+00:53:116:119,7
314LIDZBARSKI Adam 402SZEMUDM 40314M 77502:10:39.00002:10:3921,1+00:53:196:119,7
315WRĘBIAK Dariusz 689RAZSZCZECINM 40315M 77902:10:46.00002:10:4621,1+00:53:266:119,7
316WÓJCIK Jacek 1663SZCZECINM 40316M 78002:10:49.00002:10:4921,1+00:53:296:119,7
317DOPIERAŁA Sławomir 1517KARBUD - W DRODZE DO CELUIWNOM 40317M 78102:10:50.00002:10:5021,1+00:53:306:129,7
318KOHLMAN Wojciech 1672M 40318M 78502:11:09.00002:11:0921,1+00:53:496:129,7
319ADAMUS Janusz 559OSIEKM 40319M 78702:11:11.00002:11:1121,1+00:53:516:139,7
320KARPIŃSKI Łukasz 861AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40320M 78802:11:14.00002:11:1421,1+00:53:546:139,6
321KUTNIK Roman 1458KLUB BIEGACZY JYSKBIAŁA PODLASKAM 40321M 79002:11:21.00002:11:2121,1+00:54:016:159,6
322HOFFMANN Rafał 621KATOWICEM 40322M 79102:11:23.00002:11:2321,1+00:54:036:139,6
323HILLEMANN Andreas 1666TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40323M 79202:11:30.00002:11:3021,1+00:54:106:139,6
324PASZKIEWICZ Paweł 1407GORZOW WLKP.M 40324M 79602:11:50.00002:11:5021,1+00:54:306:149,6
325RÓG Krzysztof 455ZDYSZAAANICHOCIANÓWM 40325M 79802:11:52.00002:11:5221,1+00:54:326:149,6
326GRABOWICZ Paweł 950SIEKIERKI WIELKIEM 40326M 80002:11:55.00002:11:5521,1+00:54:356:159,6
327PONICKI Tomasz 1447TEAM UJŚCIEUJŚCIEM 40327M 80102:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
328SZEWCZYK Mariusz 1395KRAKÓWM 40328M 80202:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
329BŁĄDEK Rafał 6NOWA WIEŚ MALBORSKAM 40329M 80502:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
330WĄTOR Marcin 67KRAKÓWM 40330M 80702:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
331WRÓBEL Artur 1052SZCZECINM 40331M 81002:12:21.00002:12:2121,1+00:55:016:169,6
332ADAMCZUK Feliks 1221KROS GÓRSKI IM. JERZEGO KORTZASZCZECINM 40332M 81102:12:32.00002:12:3221,1+00:55:126:169,6
333DĄBROWSKI Marcin 1300TEAM KORNELGLIWICEM 40333M 81702:12:41.00002:12:4121,1+00:55:216:179,5
334BORKOWSKI Robert 920WROCŁAWM 40334M 81902:12:56.00002:12:5621,1+00:55:366:189,5
335GAŁKA Grzegorz 517GDAŃSKM 40335M 82202:13:05.00002:13:0521,1+00:55:456:189,5
336JAWOREK Rafał 255WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 40336M 82602:13:17.00002:13:1721,1+00:55:576:199,5
337CISLAK Roman 584SZCZECINM 40337M 83102:13:37.00002:13:3721,1+00:56:176:199,5
338ZOMERFELD Tomasz 309KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 40338M 83402:13:45.00002:13:4521,1+00:56:256:219,4
339POKORNY Tomasz 1717WROCLAWM 40339M 83702:13:57.00002:13:5721,1+00:56:376:209,5
340WOŹNIAK Mariusz 1002GRÓJECM 40340M 84002:14:09.00002:14:0921,1+00:56:496:219,4
341WUJDA Mirosław 1822ERNI RULEZDĘBNOM 40341M 84302:14:22.00002:14:2221,1+00:57:026:229,4
342SADOWSKI Daniel 1324WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINESZCZECINM 40342M 85202:14:53.00002:14:5321,1+00:57:336:239,4
343DEMCZAR Jacek 793TRZCIANKAM 40343M 85402:14:58.00002:14:5821,1+00:57:386:259,3
344BORUSZEWSKI Maciej 1658WARSZAWAM 40344M 85502:15:06.00002:15:0621,1+00:57:466:249,4
345ZAROBIAK Piotr 831SZCZECINM 40345M 85602:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
346MELZER Arkadiusz 741RUMIAM 40346M 85902:15:10.00002:15:1021,1+00:57:506:249,4
347BZDUN Jacek 876WROCŁAWM 40347M 86302:15:31.00002:15:3121,1+00:58:116:269,3
348OSSIG Krzysztof 996NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 40348M 87202:16:26.00002:16:2621,1+00:59:066:279,3
349MROZIŃSKI Albert 335ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIM 40349M 87402:16:30.00002:16:3021,1+00:59:106:289,3
350PIETRZAK Radosław 519BRZEZINAM 40350M 87502:16:32.00002:16:3221,1+00:59:126:289,3
351ŚMIECH Mariusz 1066KRAKÓWM 40351M 87702:16:47.00002:16:4721,1+00:59:276:309,2
352NOWAK Artur 1344A&G CARP TEAMGDYNIAM 40352M 87902:16:54.00002:16:5421,1+00:59:346:299,2
353LICHACZEWSKI Konrad 1857SZCZECINM 40353M 88202:17:06.00002:17:0621,1+00:59:466:299,2
354BUDZIŃSKI Zbigniew 970WARSZAWAM 40354M 88402:17:08.00002:17:0821,1+00:59:486:299,2
355GĘBALA Paweł 1567WAŁCZM 40355M 88502:17:10.00002:17:1021,1+00:59:506:309,2
356PLUSKOTA Przemysław 1621DOBRAM 40356M 89202:17:40.00002:17:4021,1+01:00:206:319,2
357URBANIAK Marek 268GDAŃSKM 40357M 89302:17:41.00002:17:4121,1+01:00:216:319,2
358JAROSZ Tomasz 1310POZNAŃM 40358M 89602:18:01.00002:18:0121,1+01:00:416:329,2
359JERZY Jarosław 1628NIEGOSŁAWM 40359M 89702:18:03.00002:18:0321,1+01:00:436:329,2
360BYCZKOWSKI Jan 1077SZCZECINM 40360M 90002:18:10.00002:18:1021,1+01:00:506:329,2
361KUBIŚ Kamil 1055KGRYFINOM 40361M 90102:18:17.00002:18:1721,1+01:00:576:349,1
362TOMCZYK Krzysztof 1271KOSZALINM 40362M 90202:18:19.00002:18:1921,1+01:00:596:339,2
363FANDRYCH Krzysztof 1154ZGIERZM 40363M 90502:18:36.00002:18:3621,1+01:01:166:349,1
364ODZINKOWSKI Łukasz 1786TRINEGUM 40364M 91102:19:00.00002:19:0021,1+01:01:406:359,1
365DUDENKO Jerzy 685SZCZECINM 40365M 91202:19:05.00002:19:0521,1+01:01:456:359,1
366BUDNY Tomasz 355WARSZAWAM 40366M 92302:19:52.00002:19:5221,1+01:02:326:379,1
367KONTAKIEWICZ Daniel 1626OLSZTYNM 40367M 92602:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
368WŁODARCZYK Wojciech 1875MYSŁOWICEM 40368M 92802:20:00.00002:20:0021,1+01:02:406:389,0
369GOLKA Sebastian 1184DĄBROWA GÓRNICZAM 40369M 92902:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
370FILIP Bartosz 1819SZCZECINM 40370M 93102:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
371SKORUPIŃSKI Paweł 1758BARLINEK RUN FOREST TEAMŁOWICZM 40371M 93202:20:21.00002:20:2121,1+01:03:016:399,0
372WU WU Maciej 1652ŁAZISKAM 40372M 93502:20:30.00002:20:3021,1+01:03:106:399,0
373CZASAK Grzegorz 1696WITKOWO BIEGAWITKOWOM 40373M 93602:20:31.00002:20:3121,1+01:03:116:399,0
374KRZYSZTOFIAK Robert 954MSZANA DOLNAM 40374M 93802:20:38.00002:20:3821,1+01:03:186:419,0
375BIELECKI Krzysztof 965KRĄPIELM 40375M 94102:21:03.00002:21:0321,1+01:03:436:419,0
376ŁUKACKI Daniel 1439DOMASZCZYNM 40376M 94302:21:14.00002:21:1421,1+01:03:546:419,0
377MAŁEK Paweł 1780DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 40377M 94402:21:16.00002:21:1621,1+01:03:566:419,0
378OWSIANOWSKI Szymon 503ŻADENSZCZECINM 40378M 94702:21:29.00002:21:2921,1+01:04:096:428,9
379FIGIEL Mariusz 763SOSNOWIECM 40379M 94802:21:35.00002:21:3521,1+01:04:156:428,9
380PACYNA Wojciech 1094#BYLEDOMETYBĘDZINM 40380M 95202:21:54.00002:21:5421,1+01:04:346:438,9
381KUCHARSKI Jakub 473JKU1979GRUSZCZYNM 40381M 95502:22:01.00002:22:0121,1+01:04:416:438,9
382JÓZEF Marek 122KATOWICEM 40382M 95602:22:07.00002:22:0721,1+01:04:476:448,9
383BANASIAK Piotr 1655WARSZAWAM 40383M 95702:22:14.00002:22:1421,1+01:04:546:448,9
384BUDZIAREK Adam 61#BBKTSGDAŃSKM 40384M 96002:22:27.00002:22:2721,1+01:05:076:458,9
385KOWALCZYK Jan 1831WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40385M 97002:23:05.00002:23:0521,1+01:05:456:468,8
386KOZIATEK Mariusz 5WARSZAWAM 40386M 97402:23:20.00002:23:2021,1+01:06:006:478,8
387MAGRYTA Robert 1482WROCŁAWM 40387M 97702:23:27.00002:23:2721,1+01:06:076:488,8
388PINTOWSKI Piotr 1777MIERZYNM 40388M 97802:23:28.00002:23:2821,1+01:06:086:478,8
389ROJEWSKI Piotr 1664KRAKÓWM 40389M 98102:23:38.00002:23:3821,1+01:06:186:488,8
390MISIOR Michał 393DOBRAM 40390M 98202:23:41.00002:23:4121,1+01:06:216:488,8
391WARMUZ Krzysztof 940BYTOMBYTOMM 40391M 98602:24:05.00002:24:0521,1+01:06:456:498,8
392KAŁWIŃSKI Mariusz 1647WATAHA TEAM POZNAŃPOZNAŃM 40392M 98702:24:12.00002:24:1221,1+01:06:526:508,8
393PUJSZO Sławomir 401CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 40393M 98902:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
394KAWCZYŃSKI Maciej 521RAZ SZCZECINSZCZECINM 40394M 99202:24:27.00002:24:2721,1+01:07:076:508,8
395PAJĄK Paweł 1784M 40395M 99302:24:28.00002:24:2821,1+01:07:086:508,8
396CICHOCKI Jakub 217DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM 40396M 99502:24:43.00002:24:4321,1+01:07:236:518,7
397PUŁAWSKI Rafał 1408WARSZAWAM 40397M 99602:24:46.00002:24:4621,1+01:07:266:518,7
398PAWLAK Piotr 757SZCZECINM 40398M 99802:24:50.00002:24:5021,1+01:07:306:568,7
399KOWALSKI Bartosz 710ŁĄCZKA TEAM LEGNICAWOLA MROKOWSKAM 40399M 100002:25:00.00002:25:0021,1+01:07:406:528,7
400PAWŁOWSKI Marcin 1881SZCZECI8NM 40400M 100102:25:04.00002:25:0421,1+01:07:446:528,7
401HILLEMANN Andreas 1459TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40401M 100202:25:10.00002:25:1021,1+01:07:506:528,7
402GĄSIOREK Janusz 12611971LIBIĄŻM 40402M 100302:25:19.00002:25:1921,1+01:07:596:538,7
403PASZKOWSKI Cezary 1251LEŚNE SZYCHYWARSZAWAM 40403M 100402:25:51.00002:25:5121,1+01:08:316:548,7
404RADOŻYCKI Radek 438SZCZECINM 40404M 100502:25:51.00002:25:5121,1+01:08:316:548,7
405ADAMCZAK Grzegorz 726BŁONIEM 40405M 100602:25:58.00002:25:5821,1+01:08:386:558,7
406DUDZIAK Adam 1129DOBICONNECTLESZNOM 40406M 100902:26:10.00002:26:1021,1+01:08:506:558,7
407JANKOWIAK Bartosz 184526,2WŁOSZAKOWICEM 40407M 101102:26:44.00002:26:4421,1+01:09:246:578,6
408ROGALA Adrian 123WKURW_TEAMNOWOGARDM 40408M 101402:27:03.00002:27:0321,1+01:09:436:588,6
409FIEBICH Zbigniew 230LUCKY LUKILESZNOM 40409M 101702:27:12.00002:27:1221,1+01:09:526:588,6
410MALINOWSKI Przemek 453BODAIKANRYBNIKM 40410M 101902:27:18.00002:27:1821,1+01:09:586:588,6
411BAJOR Rafał 1357REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYM 40411M 102802:28:03.00002:28:0321,1+01:10:437:008,6
412KUCZYŃSKI Rafał 154526 2LESZNOM 40412M 103102:28:14.00002:28:1421,1+01:10:547:018,5
413PADEWSKI Zenon 1566ORANGE POLSKAGRODZISK MAZOWIECKIM 40413M 103402:28:30.00002:28:3021,1+01:11:107:028,5
414FRYT Marcin 641ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 40414M 103702:29:03.00002:29:0321,1+01:11:437:038,5
415SZCZEPANOWSKI Andrzej 1368SZCZECINM 40415M 103902:29:18.00002:29:1821,1+01:11:587:048,5
416MAZUREK Rafał 924KIRUSZCZECINM 40416M 104102:29:35.00002:29:3521,1+01:12:157:058,5
417KAPUŚCIŃSKI Wojciech 1367WROCŁAWM 40417M 104302:29:37.00002:29:3721,1+01:12:177:068,4
418MATWIEJCZYK Krzysztof 266KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40418M 104502:29:41.00002:29:4121,1+01:12:217:058,5
419SKRODZKI Tomasz 358BACZYNA BULLSBACZYNAM 40419M 105202:30:01.00002:30:0121,1+01:12:417:068,4
420PRZEWOŹNY Grzegorz 1133DOBICONNECTŚWIĘCIECHOWAM 40420M 105502:30:27.00002:30:2721,1+01:13:077:078,4
421KACZMAREK Adam 1485MILICZM 40421M 105602:30:30.00002:30:3021,1+01:13:107:078,4
422BASIAK Przemyslaw 1838SZCZECINM 40422M 106302:32:23.00002:32:2321,1+01:15:037:138,3
423GĄSKA Maciej 598PĘDZĄCE ŚLIMAKIGDYNIAM 40423M 106402:32:45.00002:32:4521,1+01:15:257:148,3
424JASTRZĘBSKI Adam 1540PĘKOWICEM 40424M 106702:33:28.00002:33:2821,1+01:16:087:168,2
425WÓJTOWICZ Marcin 1570LGWROCŁAWM 40425M 106902:33:32.00002:33:3221,1+01:16:127:168,2
426BALON Marcin 935KROSNOM 40426M 107002:33:37.00002:33:3721,1+01:16:177:178,2
427SAŃKA Paweł 192SZCZECINM 40427M 107102:33:40.00002:33:4021,1+01:16:207:168,2
428CZOŁHAN Damian 143ZIELONA GÓRAM 40428M 107302:33:52.00002:33:5221,1+01:16:327:178,2
429RACIBORSKI Marek 1576TRUCHTOWO 42.195 / DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40429M 107402:34:15.00002:34:1521,1+01:16:557:188,2
430ŻYCKI Tomasz 1851TOMASZ ŻYCKIPOZNAŃM 40430M 107802:35:12.00002:35:1221,1+01:17:527:218,2
431MODRZEJEWSKI Wojciech 553WT CHOJNICELICHNOWYM 40431M 108102:35:24.00002:35:2421,1+01:18:047:218,1
432SYDORUK Michał 1057CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 40432M 108702:36:50.00002:36:5021,1+01:19:307:258,1
433STOSZ Bartosz 1316CHORZÓWM 40433M 109102:37:44.00002:37:4421,1+01:20:247:288,0
434TOMOLIK Adam 570WARSZAWAM 40434M 109202:37:52.00002:37:5221,1+01:20:327:288,0
435BLUSZCZ Dariusz 138ZIELONA GÓRAM 40435M 109602:38:01.00002:38:0121,1+01:20:417:298,0
436KACZMAREK Krzysztof 1345K2KALISZM 40436M 109702:38:16.00002:38:1621,1+01:20:567:308,0
437KOZŁOWSKI Marcin 65#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃM 40437M 110602:40:23.00002:40:2321,1+01:23:037:367,9
438KROTOS Krzysztof 651OQSGLIWICEM 40438M 111202:42:20.00002:42:2021,1+01:25:007:417,8
439KOLIBCZYNSKI Dariusz 142PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 40439M 111402:43:03.00002:43:0321,1+01:25:437:437,8
440CIOSEK Marcin 816WARSZAWAM 40440M 111602:43:40.00002:43:4021,1+01:26:207:457,7
441MOTYKA Ernest 1353RADOMM 40441M 112102:45:00.00002:45:0021,1+01:27:407:497,7
442WASILEWSKI Michał 162WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKM 40442M 112402:45:51.00002:45:5121,1+01:28:317:517,6
443KURASIŃSKI Robert 1401SZCZECINM 40443M 112502:46:07.00002:46:0721,1+01:28:477:547,6
444KRUPA Marek 1275TWORKÓWM 40444M 112602:46:23.00002:46:2321,1+01:29:037:537,6
445BĘGOWSKI Marek 1226WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM 40445M 113302:47:48.00002:47:4821,1+01:30:287:577,5
446KRÓL Grzegorz 1307NIESTACHÓWM 40446M 113402:47:49.00002:47:4921,1+01:30:297:577,5
447BARAN Przemysław 382GDYNIAM 40447M 113502:48:01.00002:48:0121,1+01:30:417:577,5
448LUDYGA Krystian 1007BYTOMM 40448M 114102:50:39.00002:50:3921,1+01:33:198:057,4
449KRUPA Daniel 1024STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIIGAM.STARGARDM 40449M 114202:51:58.00002:51:5821,1+01:34:388:097,4
450KOMUDA Mariusz 1455SARTORI SPORT KLUBLEGIONOWOM 40450M 114702:52:35.00002:52:3521,1+01:35:158:107,3
451KASPRZAK Tomasz 137RUSZOWICEM 40451M 115002:56:00.00002:56:0021,1+01:38:408:207,2
452FRĄTCZAK Ireneusz 141GMINA GRĘBOCICEKWIELICEM 40452M 115302:57:28.00002:57:2821,1+01:40:088:247,1
453ZIELIŃSKI Wojciech 753SZCZECINM 40453M 115602:57:39.00002:57:3921,1+01:40:198:257,1
454CIUPA Wojciech 952MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM 40454M 115702:58:09.00002:58:0921,1+01:40:498:267,1
455JESSA Andrzej 1244BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM 40455M 116002:59:44.00002:59:4421,1+01:42:248:317,0
456BIGOS Grzegorz 467GRAMMIJAWORZNOM 40456M 116303:01:19.00003:01:1921,1+01:43:598:357,0
457FARSCHTSCHIYAN Jens 19BGFTNIDDATALM 40457M 118003:24:27.00003:24:2721,1+02:07:079:416,2
458BAĆ Wiesław 1860RACŁAWÓWKAM 40458M 118103:26:07.00003:26:0721,1+02:08:479:466,1
459CEMPLA Bartek 1709QUEST PROŚREMM 40459M 118203:36:29.00003:36:2921,1+02:19:0910:155,8
460LUBAŚ Bartłomiej 28ONS - ODCHUDZANIE NA SPORTOWOMIELECM 40460M 118403:37:29.00003:37:2921,1+02:20:0910:185,8
461STOLARCZYK Daniel 1726ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM 40461M 118704:01:10.00002:00:3521,1+02:43:5011:255,2
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
462WIDEROWSKI Mariusz 966TRZEBIATÓWM 40462M 119702:16:34.00002:16:3420,4+00:59:146:419,0
463BIELECKI Tadeusz 750UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40463M 119802:07:06.00002:07:0620,2+00:49:466:189,5
464KRAWCZAK Krzysztof 975TT SZCZECINSZCZECINM 40464M 119901:53:16.00001:53:1619,4+00:35:565:5110,3
465WARZAŁA Tomasz 1713OLUSIARUNTARNÓWM 40465M 120101:28:53.00001:28:5315,4+00:11:335:4610,4
Znaleziono 465 wynik(ów)