41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CZABAJ Jacek 775KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM 501M 2201:31:33.00001:31:3321,1+00:00:004:2013,8
2PAPIERAK Wojciech 1620WIĄCZYŃ DOLNYM 502M 4201:34:27.00001:34:2721,1+00:02:544:2813,4
3ANDRZEJCZAK Roman 871SZCZECINM 503M 5601:37:05.00001:37:0521,1+00:05:324:3613,0
4DUCHIŃSKI Wojciech 1372OSIELSKOOSIELSKOM 504M 6001:38:23.00001:38:2321,1+00:06:504:3912,9
5JANUSZ Żywicki 1349KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 505M 6601:39:13.00001:39:1321,1+00:07:404:4212,8
6URBAŃSKI Paweł 1506KERK PALM IS TEAMWARSZAWAM 506M 6801:39:17.00001:39:1721,1+00:07:444:4212,7
7BUDA Krzysztof 1088WROCŁAWM 507M 8001:40:02.00001:40:0221,1+00:08:294:4412,7
8KOZAK Krzysztof 267STRZELNOM 508M 8101:40:14.00001:40:1421,1+00:08:414:4512,6
9BAŁACHOWSKI Tomasz 443UKS-T VICTORIA CHOJNACHOJNAM 509M 9001:40:51.00001:40:5121,1+00:09:184:4612,6
10URBASIK Mariusz 305AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM 5010M 10601:41:43.00001:41:4321,1+00:10:104:4912,4
11MIROWSKI Zbigniew 1068NIEMODLINM 5011M 12501:42:44.00001:42:4421,1+00:11:114:5212,3
12PACHULSKI Dariusz 1309AMATORM 5012M 13401:43:07.00001:43:0721,1+00:11:344:5312,3
13PAWLAK Jarosław 1093ŁÓDŹM 5013M 13901:43:19.00001:43:1921,1+00:11:464:5612,1
14ROGALSKI Marcin 80VOCALIS SZCZECINSZCZECINM 5014M 14701:43:41.00001:43:4121,1+00:12:084:5612,2
15SCHMIDT Jacek 1828ŻW- SZCZECINSZCZECINM 5015M 14801:43:44.00001:43:4421,1+00:12:114:5412,2
16POLACKI Rafał 329POZNAŃPOZNAŃM 5016M 14901:43:49.00001:43:4921,1+00:12:164:5512,2
17PROKOPIUK Jarosław 1219PROCAR GDYNIAGDYNIAM 5017M 15101:43:56.00001:43:5621,1+00:12:234:5512,2
18ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1654GLIWICEM 5018M 16001:44:16.00001:44:1621,1+00:12:434:5612,1
19GÓRNIAK Dariusz 1585JĘCZYDÓŁM 5019M 17101:45:08.00001:45:0821,1+00:13:354:5812,0
20KAWUCHA Mirosław 1203KRS FORMOZAGDYNIAM 5020M 18301:46:00.00001:46:0021,1+00:14:275:0111,9
21DRĄŻKOWSKI Piotr 903PRZYSIEKM 5021M 18501:46:01.00001:46:0121,1+00:14:285:0211,9
22FELIKSIAK Sławomir 801POZNAŃM 5022M 19201:46:23.00001:46:2321,1+00:14:505:0211,9
23WALCZAK Tadeusz 447POLICEM 5023M 19601:46:39.00001:46:3921,1+00:15:065:0311,9
24MAJDA Bogusław 1590NYSAM 5024M 20901:47:28.00001:47:2821,1+00:15:555:0511,8
25SADOWSKI Marek 1124MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAM 5025M 21101:47:33.00001:47:3321,1+00:16:005:0511,8
26RUDŹKO Wojciech 457WEJHEROWOM 5026M 23101:48:36.00001:48:3621,1+00:17:035:0811,7
27PACZKA Michał 619GLIWICEGLIWICEM 5027M 23501:48:47.00001:48:4721,1+00:17:145:0911,6
28TARCZOŃ Antoni 1224AMATOR BIEGANIATARNÓWM 5028M 23601:48:47.00001:48:4721,1+00:17:145:0911,6
29KUBARKO Robert 291STOLKOSŁUPSKM 5029M 26401:49:41.00001:49:4121,1+00:18:085:1111,5
30NOWAKOWSKI Bogdan 174ŚWIEBODZINM 5030M 26501:49:41.00001:49:4121,1+00:18:085:1111,5
31NOWAK Waldemar 459TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM 5031M 26901:49:54.00001:49:5421,1+00:18:215:1211,5
32SULARZ Wojciech 676SOOLASHOWE TRUCHTANIEGDYNIAM 5032M 27301:50:16.00001:50:1621,1+00:18:435:1311,5
33SZKUDLAREK Krzysztof 328SZCZECINM 5033M 28201:50:41.00001:50:4121,1+00:19:085:1611,4
34RUDZINSKI Jozef 1452ZŁOCIENIECM 5034M 29001:50:57.00001:50:5721,1+00:19:245:1511,4
35WOLFF Marcin 1402MRUNNERSOLSZTYNM 5035M 29801:51:17.00001:51:1721,1+00:19:445:1611,4
36NOWOSAD Wojciech 1811WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 5036M 30001:51:22.00001:51:2221,1+00:19:495:1711,3
37OLBRYCH Piotr 1403CZĘSTOCHOWAM 5037M 34001:52:59.00001:52:5921,1+00:21:265:2111,2
38ZERZUT Jarosław 185ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINM 5038M 34401:53:09.00001:53:0921,1+00:21:365:2111,2
39GRYGIELEWICZ Leszek 394BEZRZECZEM 5039M 39601:55:08.00001:55:0821,1+00:23:355:2711,0
40CYMANEK Andrzej 1465E.K.TWARDZIEL WROCŁAWWROCŁAWM 5040M 40301:55:17.00001:55:1721,1+00:23:445:2711,0
41SZEWC Włodzimierz 663ROMUSŁÓDŹM 5041M 41601:55:37.00001:55:3721,1+00:24:045:3010,9
42KLUCZYŃSKI Zbigniew 167NIEKOSTRZYN NAD ODRĄM 5042M 41901:55:39.00001:55:3921,1+00:24:065:2810,9
43ŚWIETLIK Tomasz 207LEO TEAMKOSZALINM 5043M 42901:56:02.00001:56:0221,1+00:24:295:2910,9
44SIESS Jarosław 512PABIANICEM 5044M 43801:56:22.00001:56:2221,1+00:24:495:3010,9
45WOJCIECHOWSKI Krzysztof 419STARGARDM 5045M 44301:56:43.00001:56:4321,1+00:25:105:3110,8
46DOMBROWA Robert 451NOWY ŚWIAT BIEGANOWY ŚWIATM 5046M 44401:56:47.00001:56:4721,1+00:25:145:3210,8
47PYSZCZEK Jacek 635BIEGIEM RADOM !RADOMM 5047M 46801:57:25.00001:57:2521,1+00:25:525:3310,8
48WODORACKI Dariusz 1461KLUB SAMOTNYCH SERCSZCZECINM 5048M 47201:57:30.00001:57:3021,1+00:25:575:3410,8
49RACŁAWSKI Tomasz 1670BRAKM 5049M 47301:57:30.00001:57:3021,1+00:25:575:3410,8
50OJDOWSKI Leon 1668WODOCIĄGI WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM 5050M 49001:58:15.00001:58:1521,1+00:26:425:3610,7
51URBANIEC Wojciech 1771KRAKÓWM 5051M 50301:58:44.00001:58:4421,1+00:27:115:3710,7
52IGRAS Mieczysław 805RUNNERS TEAM NYSANYSAM 5052M 51801:59:17.00001:59:1721,1+00:27:445:3910,6
53FRĄCKOWIAK Cezariusz 1704SZCZECINM 5053M 51901:59:18.00001:59:1821,1+00:27:455:3910,6
54SZUMSKI Zbigniew 1118927-18-51-447ŚWIEBODZINM 5054M 52901:59:42.00001:59:4221,1+00:28:095:4010,6
55GÓRALSKI Jarosław 736SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZM 5055M 53201:59:43.00001:59:4321,1+00:28:105:4010,6
56SZMEICHEL Dariusz 1130GRODZISK MAZOWIECKIM 5056M 54301:59:57.00001:59:5721,1+00:28:245:4110,5
57DROZDEK Włodzimierz 264CHARTYKOBYLANKAM 5057M 56402:00:24.00002:00:2421,1+00:28:515:4210,5
58SIKORA Dariusz 1361MAŁKOWICEM 5058M 57102:00:39.00002:00:3921,1+00:29:065:4310,5
59ŻMINKOWSKI Jarosław 256ZAWARCIEGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5059M 57702:00:58.00002:00:5821,1+00:29:255:4310,5
60ANTONISZYN Dariusz 434SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 5060M 57802:01:00.00002:01:0021,1+00:29:275:4410,5
61GODZIUK Roman 1645TORUŃM 5061M 58202:01:11.00002:01:1121,1+00:29:385:4410,4
62UTRACKI Michał 1036GRUDZIĄDZM 5062M 60002:02:11.00002:02:1121,1+00:30:385:4710,4
63WYGODA Paweł 681HERBALIFEPOZNAŃM 5063M 61602:02:53.00002:02:5321,1+00:31:205:4910,3
64BOĆKOWSKI Marek 1802M 5064M 64302:04:21.00002:04:2121,1+00:32:485:5310,2
65IWANOWSKI Piotr 139BIEGAM PO SKRZESZEWIESKRZESZEWM 5065M 64402:04:24.00002:04:2421,1+00:32:515:5510,1
66WOJTAT Adam 59SZCZECINM 5066M 64702:04:37.00002:04:3721,1+00:33:045:5410,2
67ROSZAK Henryk 259KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOM 5067M 65502:04:57.00002:04:5721,1+00:33:245:5510,1
68DZIEDZIC Józef 229ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5068M 65602:04:59.00002:04:5921,1+00:33:265:5510,1
69WÓDKOWSKI Rafał 42GDAŃSKM 5069M 66302:05:17.00002:05:1721,1+00:33:445:5610,1
70MAMAJ Adam 1335WARSZAWABIEGAWARSZAWAM 5070M 67602:06:12.00002:06:1221,1+00:34:395:5810,0
71SYROKA Jan 7221989LEGIONOWOM 5071M 68002:06:21.00002:06:2121,1+00:34:485:5910,0
72BYCZYK Jacek 1277PKO BANK POLSKIPOZNAŃM 5072M 70902:07:47.00002:07:4721,1+00:36:146:039,9
73GNIADEK Dariusz 1159WROCŁAWM 5073M 73702:08:32.00002:08:3221,1+00:36:596:059,8
74GONET Marek 1234OTMICEM 5074M 75302:09:32.00002:09:3221,1+00:37:596:089,8
75LEGEC Jerzy 374RAZ SZCZECINSZCZECINM 5075M 76502:10:07.00002:10:0721,1+00:38:346:109,7
76CZERWIŃSKI Janusz 1528DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5076M 76602:10:08.00002:10:0821,1+00:38:356:109,7
77MICHALSKI Mariusz 969STAWIGUDAM 5077M 78202:10:51.00002:10:5121,1+00:39:186:129,7
78BURNAGIEL Tomasz 658HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYM 5078M 79402:11:37.00002:11:3721,1+00:40:046:149,6
79GUDALEWSKI Tomasz 1746PODLASKI KLUB SPORTOWY "NA SZCZYT"BIAŁYSTOKM 5079M 80902:12:08.00002:12:0821,1+00:40:356:159,6
80WILK Tomasz 1136MIECHÓWM 5080M 81602:12:40.00002:12:4021,1+00:41:076:179,5
81KOLANKOWSKI Andrzej 1641POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 5081M 81802:12:50.00002:12:5021,1+00:41:176:179,5
82CHMIELECKI Andrzej 1740POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 5082M 83002:13:26.00002:13:2621,1+00:41:536:199,5
83OPOLSKI Robert 800KRAKÓWM 5083M 83302:13:42.00002:13:4221,1+00:42:096:209,5
84CZYŻEWSKI Janusz 796KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM 5084M 84202:14:17.00002:14:1721,1+00:42:446:229,4
85BLÄSSE Detlef 176RWO ENDURANCE TEAMOBERHAUSENM 5085M 84802:14:41.00002:14:4121,1+00:43:086:229,4
86CZERWIŃSKI Janusz 1600DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5086M 85002:14:43.00002:14:4321,1+00:43:106:239,4
87DUDZIAK Tadeusz 98BRANICEM 5087M 85102:14:50.00002:14:5021,1+00:43:176:239,4
88KARPIŃSKI Maciej 1674BEZRZECZEM 5088M 86102:15:28.00002:15:2821,1+00:43:556:259,3
89STALICA Wiesław 486RYCHŁAWAM 5089M 86602:15:48.00002:15:4821,1+00:44:156:269,3
90HAWRYLAK Marcin 947SZCZECINM 5090M 86702:16:05.00002:16:0521,1+00:44:326:269,3
91DWÓŻNIK Robert 136DAM RADĘWRONKIM 5091M 86802:16:10.00002:16:1021,1+00:44:376:279,3
92WARWAS Paweł 594HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM 5092M 86902:16:24.00002:16:2421,1+00:44:516:279,3
93BOGDANOWICZ Mirosław 13131969SŁAWAM 5093M 88002:16:55.00002:16:5521,1+00:45:226:319,2
94SKÓRA Robert 1538SZCZECINM 5094M 89102:17:34.00002:17:3421,1+00:46:016:369,1
95KAŹMIERCZAK Jarosław 1706NYHA4BEZRZECZEM 5095M 89802:18:06.00002:18:0621,1+00:46:336:329,2
96KIMMIG Michael 629POZNANM 5096M 91802:19:29.00002:19:2921,1+00:47:566:369,1
97PTASZYŃSKI Krzysztof 1554PKO BP SAPOZNAŃM 5097M 91902:19:45.00002:19:4521,1+00:48:126:379,1
98DOMAGAŁA Andrzej 281BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM 5098M 92202:19:51.00002:19:5121,1+00:48:186:379,1
99MIŁOSZ Bartlomiej 1749KASZANKIBRWINÓWM 5099M 93002:20:17.00002:20:1721,1+00:48:446:389,0
100CHABROS Jacek 290EXTREMEWOLFSZCZECINM 50100M 95102:21:46.00002:21:4621,1+00:50:136:438,9
101KRYŚCIAK Edward 1096DRUŻYNA BIEGU JOŃCAJELENIA GÓRAM 50101M 95802:22:16.00002:22:1621,1+00:50:436:448,9
102MICHALEWICZ Tomasz 35GORZÓW WIELKOPOLSKIM 50102M 96202:22:30.00002:22:3021,1+00:50:576:458,9
103PRZYBYLAK Paweł 166LESZNOM 50103M 96602:22:48.00002:22:4821,1+00:51:156:468,9
104KOWALCZYK Bogdan 494ZĄBKIM 50104M 96702:22:53.00002:22:5321,1+00:51:206:468,9
105DONNER Andreas 488CITYRUNNER BERLINBERLINM 50105M 97302:23:14.00002:23:1421,1+00:51:416:478,8
106WITKOWSKI Artur 300SZCZECINM 50106M 97602:23:21.00002:23:2121,1+00:51:486:478,8
107HASIAK Aleksander 129NYSAM 50107M 101502:27:07.00002:27:0721,1+00:55:346:588,6
108WALCZAK Adam 615BARWICEM 50108M 101602:27:07.00002:27:0721,1+00:55:346:588,6
109WIELGOSZ Włodzimierz 275FSD RUNDREZDENKOM 50109M 101802:27:14.00002:27:1421,1+00:55:416:588,6
110CHOJECKI Wojtek 252WARSZAWAM 50110M 102102:27:32.00002:27:3221,1+00:55:596:598,6
111FAJGIER Tomasz 153MANOWOM 50111M 102402:27:33.00002:27:3321,1+00:56:006:598,6
112POPOWSKI Dariusz 889INOWROCŁAWM 50112M 103002:28:05.00002:28:0521,1+00:56:327:018,5
113GRACZYK Radek 1861SZCZECINM 50113M 104202:29:35.00002:29:3521,1+00:58:027:058,5
114PIETRZYŃSKI Grzegorz 717ŚWIĘTOCHŁOWICEM 50114M 104902:29:55.00002:29:5521,1+00:58:227:068,4
115PAWELCZAK Cezary 364WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50115M 105002:29:56.00002:29:5621,1+00:58:237:068,4
116PACZKA Robert 191WAŻNE JEST TU I TERAZLESZNOM 50116M 106802:33:30.00002:33:3021,1+01:01:577:168,2
117PAJKOWSKI Mirosław 81SL SALOS SZCZECINSZCZECINM 50117M 107502:34:18.00002:34:1821,1+01:02:457:188,2
118KALISZEWSKI Tomasz 377SZCZECINM 50118M 107602:34:49.00002:34:4921,1+01:03:167:208,2
119MIŚKIEWICZ Andrzej 36WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM 50119M 108502:35:48.00002:35:4821,1+01:04:157:238,1
120PIGUŁA Krzysztof 1827ŁÓDŹM 50120M 108602:36:39.00002:36:3921,1+01:05:067:258,1
121PIETRUSZKA Sławomir 628BBL SZCZECINSZCZECINM 50121M 109402:37:54.00002:37:5421,1+01:06:217:328,0
122NOWAK Arkadiusz 479KRAKOWM 50122M 110302:40:00.00002:40:0021,1+01:08:277:347,9
123SZAŁAS Andrzej 1825GARWOLINM 50123M 110502:40:17.00002:40:1721,1+01:08:447:357,9
124FRENKEL Marek 1676WARSZAWAM 50124M 111502:43:19.00002:43:1921,1+01:11:467:447,8
125POGORZELSKI Andrzej 1474MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWM 50125M 111802:44:51.00002:44:5121,1+01:13:187:487,7
126AGACIŃSKI Tadeusz 1073SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃM 50126M 112902:46:41.00002:46:4121,1+01:15:087:537,6
127KOWNACKI Arkadiusz 110WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKUWITKOWOM 50127M 113002:47:22.00002:47:2221,1+01:15:497:557,6
128HALEJCIO Stefan 344MODLITWA BIEGANIASZCZECINM 50128M 113102:47:33.00002:47:3321,1+01:16:007:567,6
129MACIBORSKI Mirosław 160WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM 50129M 113602:48:01.00002:48:0121,1+01:16:287:577,5
130KROK Krzysztof 1152NIEZRZESZONYMUSZYNAM 50130M 113702:48:15.00002:48:1521,1+01:16:427:587,5
131SAWICKI Przemysław 1348SZCZECINM 50131M 113902:50:00.00002:50:0021,1+01:18:278:037,4
132SZOSTAKOWSKI Jarosław 993BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM 50132M 114002:50:03.00002:50:0321,1+01:18:308:037,4
133ANDREJCZUK Wiatek 1856KLEOSINM 50133M 116503:05:53.00003:05:5321,1+01:34:208:486,8
134DANILEWICZ Wojciech 1005WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50134M 116803:08:41.00003:08:4121,1+01:37:088:566,7
135KORPALSKI Jacek 971AR WARSAWWARSZAWAM 50135M 117103:09:55.00003:09:5521,1+01:38:229:006,7
136KOWALEWSKI Dariusz 953DZIADZIA-RUNBYKÓWM 50136M 117703:18:55.00003:18:5521,1+01:47:229:256,4
137BAZYLEWICZ Paweł 819TROCHE SIĘ BIEGAOŚWIECIMM 50137M 117903:24:20.00003:24:2021,1+01:52:479:416,2
138STACHOWSKI Andrzej 310MONIAGYMSZCZECINM 50138M 118904:05:53.00004:05:5321,1+02:34:2011:395,1
139MAHLOW Jens 1580OSC BREMERHAVENHAMBURGM 50139M 119004:08:11.00004:08:1121,1+02:36:3811:455,1
140LER Andrzej 1435STARGARDM 50140M 119305:04:54.00005:04:5421,1+03:33:2114:274,2
141MISIAK Wiesław 1178BEFIT24TEAMKRAKÓWM 50141M 119617:30:33.00017:30:3321,1+15:59:0050:071,2
Znaleziono 141 wynik(ów)