41.PKO PÓŁMARATON SZCZECIN "NA RAZ" - EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1885
Wystartowało:
1689
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
1681
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K - wózki aktywne | M - wózki aktywne | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁUC Andrzej 1000POLSKA RUNNING TEAMSZCZECINM 401M 101:17:20.00001:17:2021,1+00:00:003:3916,4
2VOLKOV Viktor 1735O CO BIEGAPABIANICEM 301M 201:19:07.00001:19:0721,1+00:01:473:4416,0
3TOKAREK Przemysław 1876BIEGAMBOLUBIĘ GUBINGUBINM 302M 301:20:07.00001:20:0721,1+00:02:473:4715,8
4NIEPOKÓJ Patryk 384PATRYK NIEPOKÓJWROCŁAWM 402M 501:23:00.00001:23:0021,1+00:05:403:5615,3
5LEŚNIAK Mateusz 1855CHOSZCZNOM 201M 601:23:02.00001:23:0221,1+00:05:423:5615,2
6STUBIEDA Robert 115KARLINOBIEGAJBIAŁOGARDM 304M 701:25:32.00001:25:3221,1+00:08:124:0314,8
7KOMOROWSKI Tomasz 858SZCZECINM 305M 801:26:00.00001:26:0021,1+00:08:404:0414,7
8PALT Tomasz 398KATOWICEM 403M 901:26:02.00001:26:0221,1+00:08:424:0414,7
9POŁCZYŃSKI Mateusz 849POZNAŃM 202M 1001:26:27.00001:26:2721,1+00:09:074:0514,6
10STACHOWIAK Łukasz 818PIŁAM 306M 1101:27:11.00001:27:1121,1+00:09:514:0914,4
11SZEWCZYK Łukasz 1405REHAU CROSSACTIVEŚREMM 307M 1201:27:14.00001:27:1421,1+00:09:544:0814,5
12VOJAK Tamas 979ŁAZYM 308M 1301:27:40.00001:27:4021,1+00:10:204:0914,4
13ŁOJKO Michał Esteban 1035MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)DRZONKÓWM 309M 1401:27:41.00001:27:4121,1+00:10:214:0914,4
14KOŚMIDER Mateusz 721SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 203M 1601:28:42.00001:28:4221,1+00:11:224:1214,3
15KUSZCZYK Edwin 16KEAM KOPEĆMIĘDZYRZECZM 405M 1701:29:11.00001:29:1121,1+00:11:514:1314,2
16WOLANT Sylwester 967SPEEDTEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM 406M 1801:29:16.00001:29:1621,1+00:11:564:1314,2
17DYCZYŃSKI Leszek 452KU PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY 12 BZSZCZECINM 3010M 1901:30:57.00001:30:5721,1+00:13:374:1813,9
18KOBYŁECKI Mateusz 427DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ?SKARŻYSKO-KAMIENNAM 204M 2001:31:28.00001:31:2821,1+00:14:084:2013,8
19CZABAJ Jacek 775KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM 501M 2201:31:33.00001:31:3321,1+00:14:134:2013,8
20SZYMCZAK Jacek 368KB GMINA CZARNKÓWŚMIESZKOWOM 407M 2401:31:36.00001:31:3621,1+00:14:164:2013,8
21SROKA Adam 378KB GMINA CZARNKÓWKUŹNICA CZARNKOWSKAM 3013M 2501:31:37.00001:31:3721,1+00:14:174:2013,8
22MARKOWSKI Dariusz 1206BBL GUBINGUBINM 205M 2601:31:37.00001:31:3721,1+00:14:174:2013,8
23TUMIEL Daniel 1671CALCATERRA SPORTROMAM 408M 2701:31:53.00001:31:5321,1+00:14:334:2113,8
24FURMAŃSKI Marcin 41ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 3014M 2801:31:56.00001:31:5621,1+00:14:364:2113,8
25GÓRNIAK Przemek 158612 BZ „KU CZCI PAMIĘCI”STARGARDM 206M 2901:32:30.00001:32:3021,1+00:15:104:2313,7
26BŁASZCZYK Robert 1817BIEGAM SOBIEALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM 409M 3001:32:48.00001:32:4821,1+00:15:284:2313,6
27PIĘTKA Maciej 1808NIEMODLINM 3015M 3101:32:54.00001:32:5421,1+00:15:344:2413,6
28KRENN Peter 523DIE KOCHANILESRORSCHACHERBERGM 3016M 3301:32:59.00001:32:5921,1+00:15:394:2413,6
29GAJEK Ireneusz 1245ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 4012M 3501:33:20.00001:33:2021,1+00:16:004:2513,5
30CHRAPCZYŃSKI Krystian 1248GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHBOGUSZÓW-GORCEM 4013M 3701:33:31.00001:33:3121,1+00:16:114:2813,4
31KOWALSKI Tomasz 73512BZ "KU CZCI PAMIĘCI"DĘBNOM 3018M 3801:33:32.00001:33:3221,1+00:16:124:2613,5
32ZYCHLA Grzegorz 1813SU 07BYTOMM 3019M 3901:33:35.00001:33:3521,1+00:16:154:2813,4
33STRÓŻYŃSKI Daniel 795WOŁÓW BIEGAWOŁÓWM 4015M 4401:34:51.00001:34:5121,1+00:17:314:3113,2
34BULSA Dariusz 916RZESZÓWM 4016M 4501:35:26.00001:35:2621,1+00:18:064:3113,3
35KALINOWSKI Daniel 1518MOSKORZYNM 4017M 4701:36:14.00001:36:1421,1+00:18:544:3313,2
36PROBIERZ Paweł 9301LIGATRITEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4018M 4801:36:16.00001:36:1621,1+00:18:564:3313,2
37RUSIN Adrian 603WARSZAWAM 208M 4901:36:24.00001:36:2421,1+00:19:044:3413,1
38KUBIAK Piotr 1397MARYSIAKTEAMZIELONA GÓRAM 4019M 5001:36:33.00001:36:3321,1+00:19:134:3413,1
39HEYKA Jarosław 464LĘBORKM 4020M 5101:36:42.00001:36:4221,1+00:19:224:3413,1
40MICHLEWICZ Krzysiek 1297WARSZAWAM 3022M 5201:36:48.00001:36:4821,1+00:19:284:3513,1
41SULOWSKI Marcin 833SZCZECINM 4021M 5301:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3513,1
42POLLAK Dusan 257HQ MNC NESZCZECINM 4023M 5501:36:58.00001:36:5821,1+00:19:384:3613,0
43ANDRZEJCZAK Roman 871SZCZECINM 503M 5601:37:05.00001:37:0521,1+00:19:454:3613,0
44ZWIRUK Karol 293WARSZAWAM 4024M 5701:37:36.00001:37:3621,1+00:20:164:3713,0
45OLEJNIK Rafał 337WATAHA TEAMCHORZÓWM 4025M 5801:37:50.00001:37:5021,1+00:20:304:3812,9
46SMOLIŃSKI Marek 1053GDAŃSKM 3024M 6101:38:29.00001:38:2921,1+00:21:094:4212,7
47ŻYTOWIECKI Dawid 1342RYPINM 3025M 6201:38:59.00001:38:5921,1+00:21:394:4112,8
48UTECHT Sławomir 574JANOWIEC WIELKOPOLSKIM 3026M 6301:39:03.00001:39:0321,1+00:21:434:4112,8
49STADNIK Maciej 653SZCZECINM 2010M 6501:39:13.00001:39:1321,1+00:21:534:4212,8
50PASIERSKI Mateusz 423ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMWROCŁAWM 3027M 6701:39:13.00001:39:1321,1+00:21:534:4212,8
51URBAŃSKI Paweł 1506KERK PALM IS TEAMWARSZAWAM 506M 6801:39:17.00001:39:1721,1+00:21:574:4212,7
52KONIOR Michal 1466SZCZECINM 3028M 6901:39:18.00001:39:1821,1+00:21:584:4212,7
53LASKOWSKI Marcin 1457MAD RUNNERSKŁODZKOM 3029M 7001:39:19.00001:39:1921,1+00:21:594:4212,7
54NADROWSKI Kamil 60BEŁCHATÓWM 3030M 7101:39:25.00001:39:2521,1+00:22:054:4212,7
55NIEWĘGŁOWSKI Arkadiusz 1166KRAKÓWM 2011M 7201:39:28.00001:39:2821,1+00:22:084:4212,7
56NIEWIADOMSKI Paweł 43GRYFICEM 3031M 7301:39:31.00001:39:3121,1+00:22:114:4212,7
57MAŚLANY Mariusz 1513ELEKTROMETAL ENERGETYKAWARSZAWAM 4026M 7401:39:36.00001:39:3621,1+00:22:164:4312,7
58SITEK Dariusz 1299PUSZCZYKOWO/KGB MOSINAPUSZCZYKOWOM 4027M 7601:39:43.00001:39:4321,1+00:22:234:4412,6
59KOPEĆ Mirosław 313WATAHAKRAKÓWM 4028M 7701:39:47.00001:39:4721,1+00:22:274:4312,7
60STYPUŁA Krystian 1240SZCZECINM 4029M 7801:39:55.00001:39:5521,1+00:22:354:4412,7
61BUDA Krzysztof 1088WROCŁAWM 507M 8001:40:02.00001:40:0221,1+00:22:424:4412,7
62KOZAK Krzysztof 267STRZELNOM 508M 8101:40:14.00001:40:1421,1+00:22:544:4512,6
63SANTAREK Wojciech 1698SZCZECINM 4030M 8301:40:24.00001:40:2421,1+00:23:044:4512,6
64DRYGAS Rafal 474NORWICHM 3035M 8601:40:37.00001:40:3721,1+00:23:174:4612,6
65WAIS Mariusz 1520WARSZAWAM 3036M 8701:40:40.00001:40:4021,1+00:23:204:4612,5
66KRASICKI Michał 1252RUNNIN_GYMRAWICZM 4032M 8801:40:43.00001:40:4321,1+00:23:234:4612,6
67LARSEN Jack 1479KORSØRM 3037M 8901:40:44.00001:40:4421,1+00:23:244:4612,6
68BAŁACHOWSKI Tomasz 443UKS-T VICTORIA CHOJNACHOJNAM 509M 9001:40:51.00001:40:5121,1+00:23:314:4612,6
69ROMSKI ORZECH Romek 1859FUNDACJA GENERACJA - DAWCY ŻYCIASZCZECINM 4033M 9101:40:54.00001:40:5421,1+00:23:344:4612,5
70FILIPIAK Adam 631ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM 3038M 9201:40:57.00001:40:5721,1+00:23:374:4712,5
71PIOTROWSKI Bogdan 600WARSZAWAM 3039M 9401:41:00.00001:41:0021,1+00:23:404:4712,5
72WIERBIŁOWICZ Dariusz 949WARSZAWAM 4034M 9501:41:01.00001:41:0121,1+00:23:414:4912,5
73SEIFERT Mariusz 346ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM 3040M 9601:41:13.00001:41:1321,1+00:23:534:4712,5
74GRZESIK Paweł 8281993WARSZAWAM 2015M 9801:41:20.00001:41:2021,1+00:24:004:4812,5
75CHWARŚCIANEK Bolesław 1529KB GMINA CZARNKOWCZARNKÓWM 601M 10101:41:27.00001:41:2721,1+00:24:074:4812,5
76DROBYSZEWSKI Krzysztof 1090TORUŃM 3042M 10201:41:28.00001:41:2821,1+00:24:084:4812,5
77MARCZAK Krzysztof 1632STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 2016M 10301:41:29.00001:41:2921,1+00:24:094:4812,5
78BIELAK Tomasz 480JABŁONNAM 3043M 10401:41:31.00001:41:3121,1+00:24:114:4812,5
79WANATOWSKI Dariusz 1692ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM 4036M 10501:41:37.00001:41:3721,1+00:24:174:4812,5
80URBASIK Mariusz 305AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM 5010M 10601:41:43.00001:41:4321,1+00:24:234:4912,4
81MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM 4038M 10801:41:45.00001:41:4521,1+00:24:254:4912,4
82PAWLAK Marek 1687SZCZECINM 3044M 11001:41:46.00001:41:4621,1+00:24:264:4912,4
83WEBER Paweł 1410REHAU CROSSACTIVEPSARSKIEM 4040M 11101:41:54.00001:41:5421,1+00:24:344:4912,4
84SKUMIAŁ Oskar 1619USB USTKAUSTKAM 3045M 11201:42:06.00001:42:0621,1+00:24:464:5012,4
85TYSZUK Artur 907POLSKA RUNNING TEAMNOWY JORKM 3046M 11301:42:07.00001:42:0721,1+00:24:474:5112,3
86DORNIAK Karol 1868BECKENHAMM 3047M 11401:42:08.00001:42:0821,1+00:24:484:5212,3
87CZAJKA Bartosz 1172GNIEZNOM 4041M 11501:42:09.00001:42:0921,1+00:24:494:5012,4
88KUCHTA Piotr 1198KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM 3048M 11601:42:11.00001:42:1121,1+00:24:514:5012,4
89PRZYTARSKI Łukasz 1798SZCZECINM 4042M 11701:42:16.00001:42:1621,1+00:24:564:5012,4
90BARTELA Łukasz 1598TEAMOCHALWIERUSZÓWM 3049M 11801:42:24.00001:42:2421,1+00:25:044:5112,4
91MACHERA Rafał 404KONIECPOLM 2017M 12001:42:40.00001:42:4021,1+00:25:204:5112,3
92ROJEWSKI Wojciech 1694MOJE BIEGOWE HIMALAJELUZINOM 3051M 12301:42:43.00001:42:4321,1+00:25:234:5212,3
93PĘKAŁA Piotr 89SP MANOWOKOSZALINM 4045M 12401:42:44.00001:42:4421,1+00:25:244:5212,3
94MIROWSKI Zbigniew 1068NIEMODLINM 5011M 12501:42:44.00001:42:4421,1+00:25:244:5212,3
95KOŁODZIEJCZYK Marcin 604TYCHYM 3052M 12601:42:47.00001:42:4721,1+00:25:274:5212,3
96ROMANOWICZ Piotr 579OLD SPARTANGDAŃSKM 4047M 12801:42:57.00001:42:5721,1+00:25:374:5212,3
97SOCHOŃ Zbigniew 1267ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM 4048M 13001:43:01.00001:43:0121,1+00:25:414:5212,3
98DAWIDOWICZ Tomasz 1049TODA MEBLEPOZNAŃM 3054M 13201:43:04.00001:43:0421,1+00:25:444:5312,3
99PACHULSKI Dariusz 1309AMATORM 5012M 13401:43:07.00001:43:0721,1+00:25:474:5312,3
100WOJAKOWSKI Krzysztof 1415K&K RUNZABRZEM 4049M 13501:43:08.00001:43:0821,1+00:25:484:5312,3
101BLIZNA Rafał 1656TRZCIŃSKO-ZDRÓJM 3055M 13601:43:09.00001:43:0921,1+00:25:494:5312,3
102KRZEMIŃSKI Mariusz 882ZG RUNLUBINM 3056M 13701:43:10.00001:43:1021,1+00:25:504:5312,3
103STALKA Przemek 242SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 4050M 13801:43:16.00001:43:1621,1+00:25:564:5312,3
104NADOLNY Przemysław 497PARKRUN SZCZECIN / HOŻA TEAMSZCZECINM 4051M 14001:43:23.00001:43:2321,1+00:26:035:0211,9
105SIKORA Szymon 15651990GARDNOM 2020M 14101:43:24.00001:43:2421,1+00:26:044:5412,2
106BREWINSKI Sylwester 569WŁADYSLAWOW BIELAWSKIM 4052M 14201:43:25.00001:43:2521,1+00:26:054:5412,2
107ZBĄSKI Krzesimir 1116OŁAWAM 3057M 14301:43:26.00001:43:2621,1+00:26:064:5412,2
108KOLENDA Krzysztof 1589220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM 4053M 14401:43:26.00001:43:2621,1+00:26:064:5412,2
109IGNASIAK Krzysztof 655MANIEWOM 4054M 14501:43:27.00001:43:2721,1+00:26:074:5412,2
110MASEWICZ Grzegorz 359KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPM 3058M 14601:43:39.00001:43:3921,1+00:26:194:5412,2
111ROGALSKI Marcin 80VOCALIS SZCZECINSZCZECINM 5014M 14701:43:41.00001:43:4121,1+00:26:214:5612,2
112POLACKI Rafał 329POZNAŃPOZNAŃM 5016M 14901:43:49.00001:43:4921,1+00:26:294:5512,2
113WOLFRAM Dawid 999KASGDYNIAM 3059M 15001:43:55.00001:43:5521,1+00:26:354:5512,2
114PROKOPIUK Jarosław 1219PROCAR GDYNIAGDYNIAM 5017M 15101:43:56.00001:43:5621,1+00:26:364:5512,2
115WAWRZYNIAK Paweł 396RUNNER'S POWERŚREMM 3060M 15301:43:59.00001:43:5921,1+00:26:394:5512,2
116ROSIECKI Marcin 740BYKÓWM 4056M 15501:44:05.00001:44:0521,1+00:26:454:5512,2
117SAWIŃSKI Łukasz 914TRAWERS TEAM NAKŁOSTUDZIENKIM 2021M 15601:44:11.00001:44:1121,1+00:26:514:5612,2
118BYLINA Piotr 220WWW.BOKSWPOLSCE.PLBRZOZOWIECM 3062M 15701:44:11.00001:44:1121,1+00:26:514:5612,2
119KACPRZAK Sławek 206RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWM 4057M 15801:44:15.00001:44:1521,1+00:26:554:5612,1
120SAWICKI Oskar 1009SZCZECINM 2022M 15901:44:16.00001:44:1621,1+00:26:564:5612,1
121LANGIEWICZ Jacek 475MKJ POLICEPOLICEM 602M 16501:44:42.00001:44:4221,1+00:27:224:5712,1
122PANUS Peter 1467NETTETALM 4061M 16701:44:54.00001:44:5421,1+00:27:344:5812,1
123HARNIK Mirek 1028HAJIME RUN TEAMKRAKÓWM 4062M 16801:44:59.00001:44:5921,1+00:27:394:5812,1
124LASOTA Mateusz 1789FEEL THE GRAVELRZESZÓWM 3063M 17201:45:18.00001:45:1821,1+00:27:584:5912,0
125BOŃCZEK Michał 705LESZNOM 4065M 17301:45:20.00001:45:2021,1+00:28:004:5912,0
126ŻYŁA Bartłomiej 415RZESZÓWM 3064M 17401:45:21.00001:45:2121,1+00:28:014:5912,0
127BYSTRY Grzegorz 484KS LENIWIECBARANÓWM 4066M 17501:45:38.00001:45:3821,1+00:28:185:0012,0
128ZAJĄC Adam 613LESZNOWOLAM 3066M 17701:45:42.00001:45:4221,1+00:28:225:0012,0
129MARIN Dmytro 1690FAMILYRUNCLUBBIELSKO-BIAŁAM 4067M 17801:45:47.00001:45:4721,1+00:28:275:0012,0
130MUCHARSKI Tomasz 1160SZCZECINM 2025M 17901:45:51.00001:45:5121,1+00:28:315:0012,0
131KĄDZIOŁKA Artur 1364DOCHODZIMY W 2H :-)WROCŁAWM 3067M 18001:45:51.00001:45:5121,1+00:28:315:0012,0
132DUDZIŃSKI Piotr 1689RZESZÓWM 3069M 18201:45:59.00001:45:5921,1+00:28:395:0111,9
133KAWUCHA Mirosław 1203KRS FORMOZAGDYNIAM 5020M 18301:46:00.00001:46:0021,1+00:28:405:0111,9
134PARUSZEWSKI Robert 1270BOJANO BIEGAGDYNIAM 3070M 18401:46:01.00001:46:0121,1+00:28:415:0111,9
135DRĄŻKOWSKI Piotr 903PRZYSIEKM 5021M 18501:46:01.00001:46:0121,1+00:28:415:0211,9
136SKRZYPCZYŃSKI Marcin 986ZIELONA GÓRAM 4068M 18601:46:10.00001:46:1021,1+00:28:505:0111,9
137RYBANIEC Marcin 1091KRAKÓWM 3071M 18701:46:11.00001:46:1121,1+00:28:515:0111,9
138ZDUN Grzegorz 1782#RUNNINGTEAM83LUBLINM 3073M 18901:46:12.00001:46:1221,1+00:28:525:0111,9
139MURYN Bartłomiej 1082SBG PODBIEGKRAKÓWM 4069M 19001:46:13.00001:46:1321,1+00:28:535:0211,9
140STRÓŻYK Piotrek 1398GRODZISK MAZOWIECKIM 4070M 19101:46:22.00001:46:2221,1+00:29:025:0211,9
141FELIKSIAK Sławomir 801POZNAŃM 5022M 19201:46:23.00001:46:2321,1+00:29:035:0211,9
142ZIELONKA Witold 1330TUP TUP POZNAŃPOZNAŃM 4071M 19301:46:29.00001:46:2921,1+00:29:095:0211,9
143KAMIŃSKI Marcin 94WQRW_TEAM POMORZESMOŁDZINOM 4073M 19501:46:37.00001:46:3721,1+00:29:175:0311,9
144WALCZAK Tadeusz 447POLICEM 5023M 19601:46:39.00001:46:3921,1+00:29:195:0311,9
145GRZONKA Maciej 1884GDAŃSKM 3074M 19701:46:43.00001:46:4321,1+00:29:235:0311,9
146TORZECKI Jarosław 151KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNM 3075M 19801:46:51.00001:46:5121,1+00:29:315:0311,8
147SZYMAREK Bartosz 1029SMASHING PĄPKINSWROCLAWM 3076M 19901:46:53.00001:46:5321,1+00:29:335:0311,8
148TOMALAK Marcin 314WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 4074M 20001:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0411,8
149KANICKI Marcin 1514STARGARDM 4075M 20101:46:55.00001:46:5521,1+00:29:355:0511,8
150SZMAJDOWICZ Paweł 881FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM 4076M 20201:46:58.00001:46:5821,1+00:29:385:0411,8
151WAPINSKI Maciej 1326PSEWARSZAWAM 3077M 20301:47:04.00001:47:0421,1+00:29:445:0411,8
152GUZ Artur 1428LIVE LOVE RUNRUMIAM 4077M 20501:47:10.00001:47:1021,1+00:29:505:0411,8
153SZEWCZYK Rafał 1156VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM 4079M 20701:47:25.00001:47:2521,1+00:30:055:0511,8
154KUNKA Andrzej 687KOLUSZKIM 4080M 20801:47:28.00001:47:2821,1+00:30:085:0511,8
155MAJDA Bogusław 1590NYSAM 5024M 20901:47:28.00001:47:2821,1+00:30:085:0511,8
156POLSKA Irek 496LĘBORKM 4081M 21001:47:29.00001:47:2921,1+00:30:095:0511,8
157SADOWSKI Marek 1124MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAM 5025M 21101:47:33.00001:47:3321,1+00:30:135:0511,8
158SOWA Mateusz 388JW4531SZCZECINM 3079M 21301:47:42.00001:47:4221,1+00:30:225:0711,7
159ZYBER Maciej 1688PEEK TEAMPIŁAM 3080M 21401:47:43.00001:47:4321,1+00:30:235:0611,8
160WŁODARCZYK Piotr 1719SIEDLISKOM 4082M 21501:47:44.00001:47:4421,1+00:30:245:0911,6
161TOMALA Szymon 706JERZY FRANEKROKIETNICAM 3081M 21601:47:47.00001:47:4721,1+00:30:275:0611,7
162BIAŁEK Jarosław 416ZABIEGANI OLSZTYNOLSZTYNM 4083M 21701:47:48.00001:47:4821,1+00:30:285:0611,7
163JÓZEFOWSKI Tomasz 733ŚWIEBODZINM 4085M 21901:47:52.00001:47:5221,1+00:30:325:0611,7
164JUDKIEWICZ Piotr 6271972WOLINM 4087M 22201:48:06.00001:48:0621,1+00:30:465:0711,7
165KRIEDEMANN Guido 1135KNAK - RUNNERSBRAUNSCHWEIGM 3083M 22301:48:07.00001:48:0721,1+00:30:475:0711,7
166PAWLOWSKI Tomasz 491SZCZECINM 3084M 22401:48:14.00001:48:1421,1+00:30:545:0911,6
167MYSLIWIEC Pawel 1400POLSKA RUNNING TEAMCLIFTONM 4088M 22501:48:16.00001:48:1621,1+00:30:565:0711,7
168STALMACH Damian 803LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM 4090M 22701:48:25.00001:48:2521,1+00:31:055:0811,7
169BARTOSIK Maciej 1412BARLINEKM 3085M 22801:48:26.00001:48:2621,1+00:31:065:0811,7
170RYNDAK Lukasz 1794POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 3086M 22901:48:31.00001:48:3121,1+00:31:115:0811,7
171NIEDZIELA Rafał 1041WROCŁAWM 4091M 23001:48:33.00001:48:3321,1+00:31:135:0911,6
172RUDŹKO Wojciech 457WEJHEROWOM 5026M 23101:48:36.00001:48:3621,1+00:31:165:0811,7
173KLASSA Mateusz 1776MEYN TEAMLĘBORKM 2027M 23201:48:37.00001:48:3721,1+00:31:175:0811,7
174KAŁAMUCKI Grzegorz 737ANKATYCHYM 4092M 23401:48:41.00001:48:4121,1+00:31:215:0911,6
175PACZKA Michał 619GLIWICEGLIWICEM 5027M 23501:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:0911,6
176TARCZOŃ Antoni 1224AMATOR BIEGANIATARNÓWM 5028M 23601:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:0911,6
177BIELECKI Wojciech 132OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3088M 23701:48:47.00001:48:4721,1+00:31:275:1111,6
178KUŹMA Krzysztof 1274SKÓRZECM 4093M 23801:48:48.00001:48:4821,1+00:31:285:0911,6
179JANUSZEWSKI Grzegorz 638DHL RUN CLUBBYTOMM 4094M 23901:48:49.00001:48:4921,1+00:31:295:0911,6
180SZYMAŃSKI Robert 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM 4096M 24101:48:56.00001:48:5621,1+00:31:365:0911,6
181PODLECKI Andrzej 686BRANIEWOM 3089M 24201:49:04.00001:49:0421,1+00:31:445:1011,6
182SZYMAŃSKI Piotr 385ROSNOWOM 4097M 24401:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
183TARASIEWICZ Mateusz 1867WIRWARSZAWAM 3091M 24501:49:05.00001:49:0521,1+00:31:455:1011,6
184KOZŁOWSKI Grzegorz 373NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 3092M 24601:49:06.00001:49:0621,1+00:31:465:1011,6
185WIECHA Sebastian 1378CHUDOBAM 3094M 24901:49:13.00001:49:1321,1+00:31:535:1011,6
186WARDZIAK Mateusz 704GORZÓW WIELKOPOLSKIM 2028M 25001:49:15.00001:49:1521,1+00:31:555:1011,6
187KUFEL Marcin 870BREL IISZCZECINM 4099M 25101:49:17.00001:49:1721,1+00:31:575:1211,5
188MOSUREK Grzegorz 250SMOK WAWELSKIKRAKÓWM 40102M 25401:49:20.00001:49:2021,1+00:32:005:1011,6
189KUBIAK Kacper 1606ALMARK LESZNOPAWŁOWICEM 2029M 25601:49:26.00001:49:2621,1+00:32:065:1111,6
190PTAK Michał 1239J3 TRIATHLON TEAMRZĄSKAM 3097M 25801:49:30.00001:49:3021,1+00:32:105:1111,6
191KOZA Karol 901PAWONKÓWM 2030M 25901:49:33.00001:49:3321,1+00:32:135:1111,6
192WAWRZYNIAK Damian 1708ROZBIEGAJMY RADOMSKOLUBLINM 3098M 26001:49:33.00001:49:3321,1+00:32:135:1111,6
193BUKOWIECKI Krzysztof 279KB MARATON TUREKWŁADYSŁAWÓWM 30100M 26201:49:37.00001:49:3721,1+00:32:175:1111,5
194KUŹNIARSKI Paweł 1225T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM 30101M 26301:49:40.00001:49:4021,1+00:32:205:1111,5
195MARCINKOWSKI Andrzej 701POZNAŃM 40103M 26601:49:41.00001:49:4121,1+00:32:215:1211,5
196GMIŃSKI Dariusz 1553PKO BP S.A.POZNAŃM 30103M 26801:49:48.00001:49:4821,1+00:32:285:1211,5
197KORNILUK Paweł 1622USBUSTKAM 30104M 27101:49:59.00001:49:5921,1+00:32:395:1211,5
198OŁUB Sławek 1721LEPSI NIŻ WCZORAJSKARŻYSKO KAMIENNAM 40105M 27201:50:08.00001:50:0821,1+00:32:485:1311,5
199FUMINKOWSKI Arkadiusz 426GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 40108M 27601:50:28.00001:50:2821,1+00:33:085:1411,5
200KOŁTUN Wojtek 76SZCZECINM 40109M 27701:50:29.00001:50:2921,1+00:33:095:1411,5
201PRAWDA Sebastian 1820WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40110M 27801:50:37.00001:50:3721,1+00:33:175:1411,4
202NOWAK Paweł 1333WROCŁAWM 30105M 27901:50:38.00001:50:3821,1+00:33:185:1411,4
203PAŃCZYSZYN Mariusz 436NYSAM 40111M 28001:50:38.00001:50:3821,1+00:33:185:1411,4
204SZKUDLAREK Krzysztof 328SZCZECINM 5033M 28201:50:41.00001:50:4121,1+00:33:215:1611,4
205KUBASIK Tomasz 814KUBASIK TEAMKALISZM 40113M 28601:50:48.00001:50:4821,1+00:33:285:1611,4
206PAWLAK Kamil 842JANIKOWOM 30109M 28701:50:53.00001:50:5321,1+00:33:335:1511,4
207KLEŚTA Krzysztof 27POZNAŃM 2031M 28801:50:56.00001:50:5621,1+00:33:365:1511,4
208KĘDZIORA Piotr 145SZCZECINM 30110M 28901:50:56.00001:50:5621,1+00:33:365:1611,4
209RUDZINSKI Jozef 1452ZŁOCIENIECM 5034M 29001:50:57.00001:50:5721,1+00:33:375:1511,4
210KOWALSKI Artur 1743WARSZAWAM 40114M 29201:51:07.00001:51:0721,1+00:33:475:1511,4
211WOLNY Mariusz 1667STARGARDM 30111M 29301:51:08.00001:51:0821,1+00:33:485:1611,4
212PAŁETKO Marek 1095NYSA BIEGANYSAM 30112M 29401:51:09.00001:51:0921,1+00:33:495:2411,1
213STRĄCZEK Grzegorz 1304SIEMIANOWICE ŚL.M 40115M 29501:51:10.00001:51:1021,1+00:33:505:1611,4
214TOMASZEWSKI Przemysław 956WALKA CZARNÓWKOSTRZYN NAD ODRĄM 2033M 29701:51:14.00001:51:1421,1+00:33:545:1611,4
215WOLFF Marcin 1402MRUNNERSOLSZTYNM 5035M 29801:51:17.00001:51:1721,1+00:33:575:1611,4
216GRUCELSKI Michal 772NORWICHM 30113M 30101:51:25.00001:51:2521,1+00:34:055:1611,4
217FERNES Daniel 1508BYTOMM 2034M 30301:51:27.00001:51:2721,1+00:34:075:1611,4
218WOJTULEWSKI Dariusz 1396ZIELONA GÓRAM 40118M 30401:51:27.00001:51:2721,1+00:34:075:1611,4
219KOZIARA Dionizy 1079GDANSKM 40119M 30501:51:30.00001:51:3021,1+00:34:105:1711,4
220DEPTA Krzysztof 440KARLINOM 30115M 30601:51:32.00001:51:3221,1+00:34:125:1711,4
221SZKUDLAREK Michał 1010RUN-LOG.COMBRZEGM 40120M 30701:51:32.00001:51:3221,1+00:34:125:1711,4
222PASZKO Daniel 1834WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE / KOMPAS TEAM POLICEPOLICEM 40121M 30801:51:33.00001:51:3321,1+00:34:135:1711,3
223ŻUKOWSKI Marcin 1146BIAŁYSTOKM 30117M 31201:51:56.00001:51:5621,1+00:34:365:1811,3
224KAROLKIEWICZ Ryszard 1051OPOLEM 40124M 31401:51:57.00001:51:5721,1+00:34:375:1811,3
225BANDURA Bogdan 531PRCIGALWAYM 30119M 31501:52:00.00001:52:0021,1+00:34:405:1811,3
226KLIMECKI Krzysztof 857BOGUSZOW-GORCEM 2035M 31601:52:04.00001:52:0421,1+00:34:445:1911,3
227LASKOWSKI Przemysław 1123PKB KMP KALISZKALISZM 40125M 31701:52:07.00001:52:0721,1+00:34:475:1811,3
228ŁUBIŃSKI Krzysztof 432WARSZAWAM 40126M 31801:52:13.00001:52:1321,1+00:34:535:1911,3
229KISZKOWIAK Łukasz 1406WATWARSZAWAM 30120M 31901:52:15.00001:52:1521,1+00:34:555:1911,3
230FILIPIAK Krzysztof 1757T.CH.SZCZECINM 30121M 32101:52:20.00001:52:2021,1+00:35:005:1911,3
231SIKORSKI Marcin 13621982PIŁAM 30122M 32201:52:20.00001:52:2021,1+00:35:005:1911,3
232KRAJEWSKI Wojciech 1121M 40128M 32501:52:26.00001:52:2621,1+00:35:065:1911,3
233PREJS Kamil 39PRZEŹMIEROWOM 40129M 32601:52:34.00001:52:3421,1+00:35:145:2011,2
234ZYCH Dawid 1631SPARTANIE DZIECIOMELBLĄGM 40130M 32801:52:36.00001:52:3621,1+00:35:165:2011,2
235WŁOSZCZYŃSKI Daniel 1795BRZEZINAM 2037M 32901:52:37.00001:52:3721,1+00:35:175:2011,2
236SOŚNIAK Jacek 683TOMICEM 40131M 33101:52:47.00001:52:4721,1+00:35:275:2011,2
237ZABOROWSKI Tomasz 1101SOCHACZEWM 30126M 33401:52:49.00001:52:4921,1+00:35:295:2011,2
238BIELAK Michał 1202ŚWIDNIKM 2038M 33501:52:50.00001:52:5021,1+00:35:305:2011,2
239GRUDOWSKI Konrad 395SZCZECINM 30127M 33601:52:53.00001:52:5321,1+00:35:335:2011,2
240KARASIEWICZ Łukasz 20SZCZECINM 30128M 33801:52:55.00001:52:5521,1+00:35:355:2111,2
241ADAMOWICZ Pawel 1607B/S/H/ RUNNING TEAMŁÓDŹM 40135M 33901:52:58.00001:52:5821,1+00:35:385:2111,2
242OLBRYCH Piotr 1403CZĘSTOCHOWAM 5037M 34001:52:59.00001:52:5921,1+00:35:395:2111,2
243JACOBY Jens 1841HELENE FISCHER FANCLUBUECKERMÜNDEM 30129M 34101:52:59.00001:52:5921,1+00:35:395:2111,2
244WACEWICZ Rafal 304AIKIRUNNERSBIALYSTOKM 40136M 34201:53:03.00001:53:0321,1+00:35:435:2111,2
245WIŚNIEWSKI Czesław 766PARKRUN SZCZECINSZCZECINM 603M 34301:53:03.00001:53:0321,1+00:35:435:2111,2
246ZERZUT Jarosław 185ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINM 5038M 34401:53:09.00001:53:0921,1+00:35:495:2111,2
247JAROS Marcin 1354ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACHCZELADŹM 30130M 34501:53:17.00001:53:1721,1+00:35:575:2211,2
248HOŁYŃSKI Leszek 1847KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM 30131M 34601:53:20.00001:53:2021,1+00:36:005:2211,2
249KULESZA Damian 1298ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30133M 34901:53:27.00001:53:2721,1+00:36:075:2211,2
250GOŁOS Jerzy 948LUBINM 604M 35001:53:29.00001:53:2921,1+00:36:095:2211,1
251SOKOŁOWSKI Rafał 755SZCZECINM 2039M 35101:53:34.00001:53:3421,1+00:36:145:2211,1
252MACIEJEWSKI Maciej 1140KRAKÓWM 2040M 35201:53:40.00001:53:4021,1+00:36:205:2411,1
253BURA Krystian 1711#KFC RUNLESZNOM 30134M 35301:53:41.00001:53:4121,1+00:36:215:2311,1
254LASKOWSKI Mariusz 1454NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 30136M 35601:53:46.00001:53:4621,1+00:36:265:2311,1
255BESZCZYŃSKI Kornel 1560PARKRUN TORUŃTORUŃM 40139M 35701:53:49.00001:53:4921,1+00:36:295:2311,1
256MRÓZ Tomasz 1338WIOCHA BIEGAPYSZĄCAM 30137M 35801:53:49.00001:53:4921,1+00:36:295:2311,1
257KOPER Adam 322KB SKÓRKASKÓRKAM 40140M 35901:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
258RAKOCZY Paweł 1761MILANÓWEKM 40141M 36001:53:52.00001:53:5221,1+00:36:325:2311,1
259WIECZOREK Filip 1630PIŁAM 2041M 36101:53:53.00001:53:5321,1+00:36:335:2311,1
260JAWORSKI Tomasz 1110WROCŁAWM 30139M 36401:53:57.00001:53:5721,1+00:36:375:2411,1
261STAROSTKA Jacek 1550PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM 40143M 36501:54:00.00001:54:0021,1+00:36:405:2411,1
262TRACZYK Przemek 860ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWM 30140M 36601:54:00.00001:54:0021,1+00:36:405:2411,1
263GÓRSKI Łukasz 510SZCZECINM 2042M 36701:54:01.00001:54:0121,1+00:36:415:2411,1
264JUREWICZ Jarosław 1204BEZRZECZEM 30141M 36801:54:05.00001:54:0521,1+00:36:455:2411,1
265DANIELEWICZ Mateusz 830POZNAŃM 2043M 36901:54:05.00001:54:0521,1+00:36:455:2411,1
266KAFEL Mariusz 1126PKO BP SASUŁOSZOWAM 40144M 37101:54:11.00001:54:1121,1+00:36:515:2411,1
267SZACH Andrzej 39022KBPGLĄDEK ZDRÓJM 40145M 37301:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2411,1
268ŻURAWSKI Michał 504TOTALSHINESZCZECINM 30144M 37401:54:17.00001:54:1721,1+00:36:575:2411,1
269PIETRZAK Tomasz 989WILD TRAIL RUNNERKSIĄŻ WIELKOPOLSKIM 30146M 37601:54:19.00001:54:1921,1+00:36:595:2511,1
270KACPROWSKI Filip 1591WKURW_TEAMTYCHYM 40146M 37701:54:19.00001:54:1921,1+00:36:595:2511,1
271SZUMIŁOWSKI Przemysław 12931975LUBOŃM 40147M 37801:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
272SOŁTYSEK Marcin 626CISIECM 40148M 37901:54:22.00001:54:2221,1+00:37:025:2511,1
273GOŁĘBIEWSKI Daniel 563KOSZULKOWYCONCEPTMYSZKÓWM 40150M 38101:54:29.00001:54:2921,1+00:37:095:2611,0
274ŁUSZCZKI Kamil 788NOWA SÓLM 30148M 38301:54:36.00001:54:3621,1+00:37:165:2511,0
275DYCHTO Michał 203MICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAWARSZAWAM 40151M 38401:54:40.00001:54:4021,1+00:37:205:2611,0
276SIKORA Tomasz 156WICHER SIENIAWASIENIAWAM 40152M 38501:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
277FEREK Maciej 1762KRAKOWM 40153M 38601:54:46.00001:54:4621,1+00:37:265:2611,0
278BRZUSZEK Mateusz 1432TERESIN GAJM 30149M 38701:54:51.00001:54:5121,1+00:37:315:2611,0
279GRZESZCZAK Piotr 1499DELL TECHNOLOGIESWARSZAWAM 40154M 38801:54:52.00001:54:5221,1+00:37:325:2611,0
280KOWALSKI Łukasz 610BRWINÓWM 30151M 39101:54:56.00001:54:5621,1+00:37:365:2611,0
281ŚWIERZKO Artur 5141975GORZÓW WIELKOPOLSKIM 40157M 39301:55:04.00001:55:0421,1+00:37:445:2711,0
282ENGEL Jan 1767NEUBRANDENBURGM 40158M 39401:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
283TOKARSKI Marcin 770ŁÓDŹM 30152M 39501:55:06.00001:55:0621,1+00:37:465:2711,0
284GRYGIELEWICZ Leszek 394BEZRZECZEM 5039M 39601:55:08.00001:55:0821,1+00:37:485:2711,0
285ZACH Paweł 951PANRZESZÓWM 30155M 39901:55:15.00001:55:1521,1+00:37:555:2711,0
286KOŁODZIEJCZAK Artur 144NIGHT RUNNERS WRZEŚNIANEKLAM 40159M 40001:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
287GOŁĘBIOWSKI Paweł 210TYCHYM 30156M 40101:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
288BARTOSZYŃSKI Dominik 1341BASKET RYPINRYPINM 30157M 40201:55:16.00001:55:1621,1+00:37:565:2711,0
289CYMANEK Andrzej 1465E.K.TWARDZIEL WROCŁAWWROCŁAWM 5040M 40301:55:17.00001:55:1721,1+00:37:575:2711,0
290MALINOWSKI Marcin 1151MY LIFE MY WAYKOMORNIKIM 40160M 40401:55:19.00001:55:1921,1+00:37:595:2711,0
291KRAWCZYK Mateusz 703KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJSZCZECINM 2044M 40501:55:23.00001:55:2321,1+00:38:035:2811,0
292BURAWSKI Piotr 1327DĄBROWSKI TEAMWROCŁAWM 40161M 40701:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
293FREDRICH Maik 499ITAXNEUBRANDENBURGM 40162M 40801:55:25.00001:55:2521,1+00:38:055:2811,0
294PIKUŁA Jacek 601BIEGNĘ BYLE DOBIECBIERUŃM 30158M 40901:55:26.00001:55:2621,1+00:38:065:2811,0
295PIPCZYŃSKI Sławomir 715OPALENICAM 40163M 41001:55:26.00001:55:2621,1+00:38:065:2811,0
296RADWAŃSKI Marcin 1425ZAKRZÓWM 30159M 41101:55:28.00001:55:2821,1+00:38:085:2811,0
297PACZKOWSKI Jaroslaw 1646OLD RASCALSCOVENTRYM 40164M 41201:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
298KASZOWSKI Marcin 1181KASZKI TEAMGLIWICEM 40165M 41301:55:34.00001:55:3421,1+00:38:145:2811,0
299MARKOWICZ Robert 330RAWA TIM ZAWSZE SLIMBOGUSZYCE MAŁE 2EM 40166M 41401:55:35.00001:55:3521,1+00:38:155:2811,0
300PŁUCIENNIK Jakub 1355PRZECŁAWPRZECŁAWM 2046M 41501:55:36.00001:55:3621,1+00:38:165:2811,0
301SZEWC Włodzimierz 663ROMUSŁÓDŹM 5041M 41601:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:3010,9
302BAŁAMĄCEK Tomasz 1792PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM 40168M 41801:55:37.00001:55:3721,1+00:38:175:2810,9
303KLUCZYŃSKI Zbigniew 167NIEKOSTRZYN NAD ODRĄM 5042M 41901:55:39.00001:55:3921,1+00:38:195:2810,9
304KSIĄŻEK Kamil 893SOSNOWIECM 30160M 42001:55:43.00001:55:4321,1+00:38:235:2910,9
305CHWIŁKA Mariusz 1237KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM 40169M 42101:55:43.00001:55:4321,1+00:38:235:2910,9
306KRÓL Hubert 906RADWANICE K. WROCŁAWIAM 40170M 42301:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:3210,8
307BORYCZKA Szymon 850POWOLI DO CELUMIĘDZYRZECZEM 30161M 42401:55:51.00001:55:5121,1+00:38:315:2910,9
308JERUZOL Marcin 1167KATOWICEM 30162M 42701:56:01.00001:56:0121,1+00:38:415:2910,9
309RYMER Wojciech 1796WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM 40173M 43001:56:03.00001:56:0321,1+00:38:435:3010,9
310POMORSKI Sławomir 1158KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM 40175M 43201:56:08.00001:56:0821,1+00:38:485:3010,9
311GOŹDZIEWSKI Adam 955MICHAŁÓW REGINÓWM 40177M 43401:56:12.00001:56:1221,1+00:38:525:3010,9
312MALINOWSKI Bartek 152POZNAŃM 40178M 43501:56:14.00001:56:1421,1+00:38:545:3010,9
313STĘPNIK Robert 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30163M 43601:56:16.00001:56:1621,1+00:38:565:3010,9
314KRUPIŃSKI Maciej 1250KAMIONKIM 30164M 43701:56:21.00001:56:2121,1+00:39:015:3210,8
315SIESS Jarosław 512PABIANICEM 5044M 43801:56:22.00001:56:2221,1+00:39:025:3010,9
316WAJDZIAK Marcin 1195SZCZECINM 40179M 43901:56:23.00001:56:2321,1+00:39:035:3010,9
317PAW Piotr 646SOSNOWIECM 30165M 44001:56:35.00001:56:3521,1+00:39:155:3410,8
318MICHAŁOWSKI Tomasz 1686SZCZECINM 40180M 44101:56:38.00001:56:3821,1+00:39:185:3110,9
319ISZCZAK Kazimierz 1682SZCZECINM 40181M 44201:56:40.00001:56:4021,1+00:39:205:3110,9
320WOJCIECHOWSKI Krzysztof 419STARGARDM 5045M 44301:56:43.00001:56:4321,1+00:39:235:3110,8
321DOMBROWA Robert 451NOWY ŚWIAT BIEGANOWY ŚWIATM 5046M 44401:56:47.00001:56:4721,1+00:39:275:3210,8
322JASTRZĘBSKI Jakub 1511SZCZECINM 30166M 44501:56:51.00001:56:5121,1+00:39:315:3210,8
323WRZOCHOL Paweł 1623TRIGYMSZCZECINM 30167M 44601:56:51.00001:56:5121,1+00:39:315:3210,8
324WRONA Karol 644W-PETROLGOLUBIEM 2050M 44801:56:57.00001:56:5721,1+00:39:375:3210,8
325BANASIAK Andrzej 352SZCZECINM 40182M 44901:56:59.00001:56:5921,1+00:39:395:3210,8
326MAKOWSKI Mariusz 848MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM 40183M 45001:57:00.00001:57:0021,1+00:39:405:3210,8
327LACIAK Sebastian 1759DOWIESZ SIĘ W SWOIM CZASIEWĘGRZCE WIELKIEM 30168M 45101:57:01.00001:57:0121,1+00:39:415:3210,8
328ROGOWSKI Arek 135BG PROJECTSZCZECINM 40184M 45201:57:01.00001:57:0121,1+00:39:415:3210,8
329GRZYWACZ Karol 974LOLO TEAMGDYNIAM 30169M 45301:57:02.00001:57:0221,1+00:39:425:3210,8
330RATAJCZAK Konrad 765TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAM 40185M 45401:57:08.00001:57:0821,1+00:39:485:3310,8
331GĘBSKI Mariusz 1707OLSZTYNM 40187M 45601:57:09.00001:57:0921,1+00:39:495:3310,8
332TROJANOWSKI Kamil 1391MILICZM 30171M 45801:57:16.00001:57:1621,1+00:39:565:3310,8
333SKRZYŃSKI Rafał 1739RUNONLINENIEPOŁOMICEM 30172M 45901:57:16.00001:57:1621,1+00:39:565:3310,8
334BAJURA Kamil 1360WARSZAWAM 2051M 46001:57:17.00001:57:1721,1+00:39:575:3310,8
335STRZYGA Mariusz 1223STARGARDM 40189M 46201:57:18.00001:57:1821,1+00:39:585:3310,8
336PAWLIK Krzysztof 725POLISH RUNNERS CLUB IRELANDYOUGHALM 30173M 46301:57:22.00001:57:2221,1+00:40:025:3310,8
337KUBIAK Marcin 1741BIEGAMY WE WROCŁAWIUWROCŁAWM 40190M 46401:57:22.00001:57:2221,1+00:40:025:3310,8
338WÓJCIK Radosław 254WROCŁAWM 30174M 46501:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
339JARZĄBEK Robert 1153STRZAŁKOWOM 40191M 46601:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
340CHOJNACKI Bartosz 1448KALISZM 30175M 46701:57:23.00001:57:2321,1+00:40:035:3310,8
341PYSZCZEK Jacek 635BIEGIEM RADOM !RADOMM 5047M 46801:57:25.00001:57:2521,1+00:40:055:3310,8
342MAŁECKI Grzegorz 165TYCHYM 40192M 46901:57:28.00001:57:2821,1+00:40:085:3410,8
343MOTŁOCH Piotr 1611KRAKÓWM 30176M 47001:57:28.00001:57:2821,1+00:40:085:3410,8
344CHMIELEWSKI Tomasz 1470RACEHARD/GBBOBYTOM ODRZANSKIM 40193M 47101:57:29.00001:57:2921,1+00:40:095:3410,8
345WODORACKI Dariusz 1461KLUB SAMOTNYCH SERCSZCZECINM 5048M 47201:57:30.00001:57:3021,1+00:40:105:3410,8
346RACŁAWSKI Tomasz 1670BRAKM 5049M 47301:57:30.00001:57:3021,1+00:40:105:3410,8
347GIBAS Jacek 1595DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEM 40194M 47401:57:35.00001:57:3521,1+00:40:155:3410,8
348SZADKOWSKI Dawid 698WICHER SIENIAWASIENIAWAM 30177M 47501:57:37.00001:57:3721,1+00:40:175:3410,8
349JAROSZEWICZ Grzegorz 1399KB PIONIER SZCZECINPOLICEM 40195M 47901:57:50.00001:57:5021,1+00:40:305:3510,7
350MOL Rafał 283GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYM 40196M 48001:57:52.00001:57:5221,1+00:40:325:3510,7
351WĘGLARZ Sławowir 962KARWIANYM 30181M 48201:57:57.00001:57:5721,1+00:40:375:3510,7
352SIWAK Łukasz 212SZCZECINM 30182M 48401:57:58.00001:57:5821,1+00:40:385:3510,7
353DUPLA Konrad 1127WROCŁAWM 40198M 48501:57:59.00001:57:5921,1+00:40:395:3510,7
354SIWIEC Robert 1228PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 40199M 48601:58:02.00001:58:0221,1+00:40:425:3510,7
355LIJEWSKI Tomasz 1266AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJSWARZĘDZM 40200M 48701:58:04.00001:58:0421,1+00:40:445:3710,7
356BEREZOWSKI Marcin 1286KRAKÓWM 40201M 48801:58:07.00001:58:0721,1+00:40:475:3510,7
357OJDOWSKI Leon 1668WODOCIĄGI WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM 5050M 49001:58:15.00001:58:1521,1+00:40:555:3610,7
358KRZEŚNIOWSKI Marcin 1294ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM 40202M 49101:58:16.00001:58:1621,1+00:40:565:3610,7
359MACIĄG Krzysztof 575WARSZAWAM 40203M 49201:58:17.00001:58:1721,1+00:40:575:3610,7
360ADAMCZYK Bernard 245MILANÓWEKM 40204M 49301:58:18.00001:58:1821,1+00:40:585:3610,7
361STACHOWIAK Dawid 791BIAŁOŚLIWIEM 2054M 49401:58:19.00001:58:1921,1+00:40:595:3710,7
362MARTYNIUK Ryszard 130GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 30185M 49701:58:21.00001:58:2121,1+00:41:015:3610,7
363PRUSZKOWSKI Szymon 1803ZALASEWOZALASEWOM 40205M 49801:58:22.00001:58:2221,1+00:41:025:3610,7
364NIEKOREK Sebastian 1276PYRZYCE BIEGAJĄNOWIELINM 40206M 50001:58:26.00001:58:2621,1+00:41:065:3610,7
365MUMOT Dariusz 1854RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM 40207M 50101:58:32.00001:58:3221,1+00:41:125:3710,7
366ABRAHAMOWICZ Jakub 1308QBARYBNIKM 30187M 50201:58:33.00001:58:3321,1+00:41:135:3710,7
367URBANIEC Wojciech 1771KRAKÓWM 5051M 50301:58:44.00001:58:4421,1+00:41:245:3710,7
368KUJACIŃSKI Łukasz 1044GSK FIT PIORUNYPOZNAŃM 30188M 50401:58:48.00001:58:4821,1+00:41:285:3710,7
369RECLIK Łukasz 921APRTPSZCZYNAM 30189M 50601:58:55.00001:58:5521,1+00:41:355:3810,6
370JAKUBOWICZ Dawid 1067WARSZAWAM 30190M 50701:58:55.00001:58:5521,1+00:41:355:3810,6
371MACIEJEWSKI Krystian 1734POLSKA RUNNING TEAMEFFORTM 40209M 50801:58:57.00001:58:5721,1+00:41:375:3810,6
372KONSEK Jacek 723RYBNIKM 30191M 50901:58:59.00001:58:5921,1+00:41:395:3910,6
373ROLLA Dorian 429WARZYMICEM 40211M 51101:59:06.00001:59:0621,1+00:41:465:3810,6
374MIADZIELEC Artur 1533KRAKÓWM 30192M 51201:59:06.00001:59:0621,1+00:41:465:3810,6
375STRÓŻYK Artur 1445BARTODZIEJEM 30195M 51601:59:09.00001:59:0921,1+00:41:495:3810,6
376JÓŹWIAK Arkadiusz 1352WARSZAWAM 40213M 51701:59:09.00001:59:0921,1+00:41:495:3810,6
377IGRAS Mieczysław 805RUNNERS TEAM NYSANYSAM 5052M 51801:59:17.00001:59:1721,1+00:41:575:3910,6
378FRĄCKOWIAK Cezariusz 1704SZCZECINM 5053M 51901:59:18.00001:59:1821,1+00:41:585:3910,6
379BABIŃSKI Sławek 1873HANMON.PLSZCZECINM 40216M 52201:59:30.00001:59:3021,1+00:42:105:3910,6
380CZERWONKA Piotr 660WARSZAWAM 2055M 52401:59:34.00001:59:3421,1+00:42:145:4010,6
381CIENIUCH Krzysztof 620OSTRY CIEŃ MGLYWARSZAWAM 40218M 52501:59:37.00001:59:3721,1+00:42:175:4010,6
382GROCKI Mirosław 1059HAZOKICHORZÓWM 30196M 52601:59:38.00001:59:3821,1+00:42:185:4010,6
383LESZCZYŃSKI Artur 813BBLOPOLEM 40219M 52701:59:38.00001:59:3821,1+00:42:185:4010,6
384WASIELEWSKI Blażej 380DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 30197M 52801:59:39.00001:59:3921,1+00:42:195:4110,6
385SZUMSKI Zbigniew 1118927-18-51-447ŚWIEBODZINM 5054M 52901:59:42.00001:59:4221,1+00:42:225:4010,6
386BECHTA Damian 851ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM 2056M 53001:59:42.00001:59:4221,1+00:42:225:4010,6
387SACHARSKI Bartłomiej 222WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30198M 53101:59:43.00001:59:4321,1+00:42:235:4010,6
388MAZUR Kamil 671PIEKARY ŚLĄSKIEM 30199M 53301:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4010,6
389TOBJASZ Maciej 1265WROCŁAWM 40220M 53401:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4110,5
390NYCZ Marcin 1375JANOWICEM 30200M 53501:59:44.00001:59:4421,1+00:42:245:4010,6
391BOROWSKI Marcin 1087MIND GROUPSZCZYTNIKIM 40221M 53601:59:47.00001:59:4721,1+00:42:275:4010,6
392WAJDZIK Adam 713CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM 2057M 53701:59:51.00001:59:5121,1+00:42:315:4010,6
393STANEK Paweł 605POLICEM 40222M 53801:59:53.00001:59:5321,1+00:42:335:4010,6
394PIETRZAK Krzysztof 718BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30201M 53901:59:55.00001:59:5521,1+00:42:355:4210,5
395KALISZAN Damian 934POZNAŃM 40223M 54001:59:56.00001:59:5621,1+00:42:365:4110,6
396CZYŻEWSKI Mateusz 637WKURW_TEAM PAPRYKARZESZCZECINM 30202M 54101:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,6
397KAZMIERCZAK Grzegorz 1229WARSZAWAM 40224M 54201:59:57.00001:59:5721,1+00:42:375:4110,6
398CHWEDORCZUK Robert 1476WARSZAWAM 40225M 54401:59:58.00001:59:5821,1+00:42:385:4110,6
399ŁUSZCZEWSKI Kamil 348SZCZECINM 2058M 54502:00:00.00002:00:0021,1+00:42:405:4110,6
400WALKOWIAK Jacek 1074ZIELONA GÓRAM 40226M 54602:00:00.00002:00:0021,1+00:42:405:4110,6
401CIEMCIOCH Damian 1190WARZYMICEM 30203M 54702:00:02.00002:00:0221,1+00:42:425:4110,5
402TARGOŃSKI Sławomir 6561980M 30204M 54802:00:02.00002:00:0221,1+00:42:425:4110,5
403URBAŃCZAK Szymon 1143DOBICONNECTOSIECZNAM 30205M 54902:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
404HRYNIEWICZ Jacek 904KONGSBERG K-RUNNERSSZCZECINM 30206M 55002:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
405GABOR Krzysztof 1634RADOMSKOM 40227M 55102:00:04.00002:00:0421,1+00:42:445:4110,5
406ROSZAK Tomasz 1460NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM 40229M 55302:00:08.00002:00:0821,1+00:42:485:4210,5
407TABISZ Marcin 834POLICEM 40230M 55502:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4210,5
408PIETRZAK Krzysztof 1139BYTOMM 40231M 55602:00:09.00002:00:0921,1+00:42:495:4110,5
409RYCHEL Radosław 391E-DZIEWIARKA.PLSMOLECM 40233M 55802:00:11.00002:00:1121,1+00:42:515:4110,5
410KACZMARZYK Bartłomiej 959CZĘSTOCHOWAM 30208M 55902:00:13.00002:00:1321,1+00:42:535:4110,5
411JASTRZĘBSKI Maciej 323SZCZECINM 30210M 56202:00:20.00002:00:2021,1+00:43:005:4210,5
412DROZDEK Włodzimierz 264CHARTYKOBYLANKAM 5057M 56402:00:24.00002:00:2421,1+00:43:045:4210,5
413WEYNA Rafał 1318RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUKICINM 40236M 56502:00:28.00002:00:2821,1+00:43:085:4210,5
414POTOCZNIK Tomasz 1085KOSZALINM 40237M 56602:00:30.00002:00:3021,1+00:43:105:4210,5
415ROGOZIŃSKI Artur 1748BIEGAM BO LUBIĘBINAROWAM 40238M 56702:00:31.00002:00:3121,1+00:43:115:4210,5
416UMIŃSKI Robert 918BYDGOSZCZM 30211M 56802:00:31.00002:00:3121,1+00:43:115:4210,5
417PYZIK Grzegorz 228DRZEWICAM 40239M 56902:00:33.00002:00:3321,1+00:43:135:4210,5
418SIKORA Dariusz 1361MAŁKOWICEM 5058M 57102:00:39.00002:00:3921,1+00:43:195:4310,5
419DUDEK Dariusz 32GRANICZNAM 2059M 57202:00:44.00002:00:4421,1+00:43:245:4310,5
420KRÓL Mateusz 1537MORĄGM 2060M 57302:00:45.00002:00:4521,1+00:43:255:4310,5
421TOBOŁA Robert 306LESZNOM 40241M 57402:00:51.00002:00:5121,1+00:43:315:4310,5
422SZUDEJKO Michał 869WARSZAWAM 30212M 57502:00:51.00002:00:5121,1+00:43:315:4910,3
423GAWRON Andrzej 483TRZCIANKAM 40242M 57602:00:56.00002:00:5621,1+00:43:365:4310,5
424ŻMINKOWSKI Jarosław 256ZAWARCIEGORZÓW WIELKOPOLSKIM 5059M 57702:00:58.00002:00:5821,1+00:43:385:4310,5
425ANTONISZYN Dariusz 434SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 5060M 57802:01:00.00002:01:0021,1+00:43:405:4410,5
426. Sasza44 963LECHICI ZIELONKAZIELONKAM 40243M 57902:01:01.00002:01:0121,1+00:43:415:4410,5
427KAPRUZIAK Waldemar 1210SZCZECINM 40244M 58002:01:05.00002:01:0521,1+00:43:455:4410,5
428GRZECHOWIAK Marek 1818MIELNOM 2061M 58102:01:06.00002:01:0621,1+00:43:465:4410,5
429ZIELIŃSKI Sławomir 1191SZCZECINM 30213M 58302:01:16.00002:01:1621,1+00:43:565:4410,4
430BIWOJNO Paweł 844WARSZAWAM 30214M 58402:01:22.00002:01:2221,1+00:44:025:4510,4
431CHYŁA Dawid 751LUBICZ GÓRNYM 30215M 58502:01:25.00002:01:2521,1+00:44:055:4510,4
432HORZELA Adam 1303HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 30216M 58602:01:28.00002:01:2821,1+00:44:085:4510,4
433WICKI Karol 477GREG TEAMLĘBORKM 2062M 58702:01:28.00002:01:2821,1+00:44:085:4510,4
434STOLC Ireneusz 545KASZUBSKI BIEGACZGOŁUBIEM 30217M 58802:01:29.00002:01:2921,1+00:44:095:4510,4
435PAJCHROWSKI Michał 988ZANIEMYŚLM 30220M 59102:01:51.00002:01:5121,1+00:44:315:4610,4
436LESZCZ Jarosław 557KOMORNIKIM 40245M 59202:01:52.00002:01:5221,1+00:44:325:4610,4
437ROMAN Krzysztof 154SZCZECINM 40246M 59402:01:54.00002:01:5421,1+00:44:345:4610,4
438KALBARCZYK Maciej 696WARSZAWAM 30222M 59502:01:55.00002:01:5521,1+00:44:355:4610,4
439DZIEDZIC Dominik 1196GLIWICEM 30223M 59602:01:57.00002:01:5721,1+00:44:375:4610,4
440KOWCZYK Marcin 1535POZNAŃM 30224M 59702:02:02.00002:02:0221,1+00:44:425:4710,4
441CIEŚLA Arkadiusz 1346BIEGAMY Z SERCEM.PLKATOWICEM 40247M 59802:02:03.00002:02:0321,1+00:44:435:4710,4
442SAŁABON Mateusz 527SZCZECINM 2063M 59902:02:04.00002:02:0421,1+00:44:445:4710,4
443UTRACKI Michał 1036GRUDZIĄDZM 5062M 60002:02:11.00002:02:1121,1+00:44:515:4710,4
444WOJCIECHOWSKI Maks 421STARGARDM 2064M 60102:02:17.00002:02:1721,1+00:44:575:4810,3
445SUTULA Krzysztof 502LONDERZEELM 40248M 60202:02:19.00002:02:1921,1+00:44:595:4710,4
446BARANOWSKI Łukasz 724BIAŁACZÓWM 30226M 60402:02:27.00002:02:2721,1+00:45:075:4810,3
447LELITO Piotr 1334MODLNICZKAM 30227M 60502:02:31.00002:02:3121,1+00:45:115:4810,3
448ZAWLIK Tomasz 739KAŻDA KROPLA POTU MA SENSSZCZECINM 40249M 60602:02:33.00002:02:3321,1+00:45:135:4810,3
449PRUSZANOW Marcin 622KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40250M 60702:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
450KOZŁOWSKI Adam 1848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 40251M 60902:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
451BORKOWSKI Marek 1366SZCZECINM 40252M 61002:02:35.00002:02:3521,1+00:45:155:4810,3
452FRANKOWSKI Mariusz 541SZCZECINM 30229M 61202:02:41.00002:02:4121,1+00:45:215:4910,3
453TUROŃ Błażej 992SAINT-GOBAIN SQUADŻARYM 2065M 61402:02:48.00002:02:4821,1+00:45:285:4910,3
454GACH Krzysztof 5811987KRAKÓWM 30230M 61502:02:52.00002:02:5221,1+00:45:325:4910,3
455WYGODA Paweł 681HERBALIFEPOZNAŃM 5063M 61602:02:53.00002:02:5321,1+00:45:335:4910,3
456KLOS Tomasz 1108GDAŃSKM 30232M 61802:02:58.00002:02:5821,1+00:45:385:4910,3
457JARZĄBEK Michał 1117MICHAŁ JARZĄBEKWROCŁAWM 30233M 62002:03:02.00002:03:0221,1+00:45:425:4910,3
458WOŁYNIEC Szymon 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM 2066M 62102:03:07.00002:03:0721,1+00:45:475:5010,3
459JARMUŻEWSKI Adam 1242TIAWARSZAWAM 40256M 62302:03:12.00002:03:1221,1+00:45:525:5010,3
460SZABŁOWSKI Łukasz 1233WARSZAWAM 2067M 62402:03:13.00002:03:1321,1+00:45:535:5010,3
461PASZKOWSKI Michal 1144SOLANIN FILM FESTIWALWROCŁAWM 2068M 62502:03:24.00002:03:2421,1+00:46:045:5010,3
462ZIMNY Ireneusz 288RYBNIKM 40258M 62702:03:29.00002:03:2921,1+00:46:095:5110,3
463DOBOSZ Piotr 17251980M 30236M 62902:03:36.00002:03:3621,1+00:46:165:5110,2
464KOWALSKI Piotr 1662BMWPWARSZAWAM 30237M 63002:03:37.00002:03:3721,1+00:46:175:5510,1
465KOŁOMAŃSKI Hubert 1581SZCZECINM 30238M 63102:03:44.00002:03:4421,1+00:46:245:5110,2
466POPIELA Krzysiek 1712NOWY SĄCZM 2069M 63202:03:45.00002:03:4521,1+00:46:255:5110,2
467PYTEL Jarosław 365PARKRUN CHRZANÓWJAWORZNOM 30239M 63302:03:45.00002:03:4521,1+00:46:255:5110,2
468MANDAT Janek 465KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM 605M 63402:03:48.00002:03:4821,1+00:46:285:5210,2
469HUDEREK Łukasz 1766POZNAŃM 40259M 63602:03:55.00002:03:5521,1+00:46:355:5210,2
470BENTKOWSKI Tomasz 1055POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 40260M 63702:03:57.00002:03:5721,1+00:46:375:5210,2
471KOCHANIAK Andrzej 902PODLASKI BIMBERSOWLANYM 30241M 63802:04:05.00002:04:0521,1+00:46:455:5210,2
472ROŻEK Marcin 1568CSWL POZNAŃLUBOŃM 30243M 64002:04:06.00002:04:0621,1+00:46:465:5210,2
473MIKOŁAJCZYK Łukasz 1778NOWY SĄCZM 30244M 64102:04:06.00002:04:0621,1+00:46:465:5210,2
474BOĆKOWSKI Marek 1802M 5064M 64302:04:21.00002:04:2121,1+00:47:015:5310,2
475FORMAS Lukasz 592SIEBOROWICEM 40261M 64502:04:33.00002:04:3321,1+00:47:135:5410,2
476GRULKOWSKI Damian 1008SŁUPSKM 40262M 64602:04:34.00002:04:3421,1+00:47:145:5410,2
477ZGRZENDEK Maciej 1559ZABRZEM 2070M 64802:04:38.00002:04:3821,1+00:47:185:5410,2
478GÖDE Christopher 1258NEUBRANDENBURGM 2071M 64902:04:38.00002:04:3821,1+00:47:185:5410,2
479TARASIEWICZ Ryszard 643BRANIEWOM 606M 65102:04:44.00002:04:4421,1+00:47:245:5410,1
480MUSIŃSKI Bartosz 1026POZNAŃM 30247M 65202:04:45.00002:04:4521,1+00:47:255:5410,1
481M Michał 1003POZNAŃM 40263M 65302:04:49.00002:04:4921,1+00:47:295:5410,1
482WENGER Oliver 789HAJ BOTSCHAFTERØRSTEDM 40264M 65402:04:57.00002:04:5721,1+00:47:375:5710,1
483ROSZAK Henryk 259KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOM 5067M 65502:04:57.00002:04:5721,1+00:47:375:5510,1
484DZIEDZIC Józef 229ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5068M 65602:04:59.00002:04:5921,1+00:47:395:5510,1
485JOB Piotr 403ZŁOTNIKIM 40266M 65802:05:03.00002:05:0321,1+00:47:435:5510,1
486GABIS Krzysztof 1296RABKA-ZDRÓJM 30249M 66002:05:11.00002:05:1121,1+00:47:515:5510,1
487LOTKO Jeremiasz 630DĄBROWA GÓRNICZAM 2072M 66102:05:13.00002:05:1321,1+00:47:535:5610,1
488BARANOWSKI Marcin 1384KATOWICEM 40267M 66202:05:16.00002:05:1621,1+00:47:565:5610,1
489GRZELCZYK Dawid 984RUMIAM 2073M 66402:05:22.00002:05:2221,1+00:48:025:5610,1
490MATUSZCZYK Krzysztof 1411SOSNOWIECM 40270M 66802:05:31.00002:05:3121,1+00:48:115:5610,1
491GRECZUK Paweł 1575SZCZECINM 30251M 66902:05:36.00002:05:3621,1+00:48:165:5710,1
492GALOR Piotr 1488SZCZECINM 2074M 67102:05:41.00002:05:4121,1+00:48:215:5710,1
493ZAJĄC Łukasz 1539KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM 30252M 67202:05:41.00002:05:4121,1+00:48:215:5710,1
494FILOCHOWSKI Daniel 1350AKTYWNAPSZCZYNAPRUSZKÓWM 40272M 67302:05:51.00002:05:5121,1+00:48:315:5710,1
495STĘPNIAK Lesław 280SZCZECINM 40273M 67402:05:57.00002:05:5721,1+00:48:375:5810,1
496BOROWIEC Arkadiusz 1369CHEŁM BIEGACHEŁMM 40274M 67502:06:02.00002:06:0221,1+00:48:425:5910,0
497MAMAJ Adam 1335WARSZAWABIEGAWARSZAWAM 5070M 67602:06:12.00002:06:1221,1+00:48:525:5810,0
498BARTECKI Tomasz 1217WROCŁAWM 30253M 67702:06:13.00002:06:1321,1+00:48:535:5810,0
499GARBACZ Zbigniew 591SZCZECINM 40275M 67802:06:18.00002:06:1821,1+00:48:585:5910,0
500CIESZKIEWICZ Jarosław 990POZNAŃM 40276M 67902:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
501SYROKA Jan 7221989LEGIONOWOM 5071M 68002:06:21.00002:06:2121,1+00:49:015:5910,0
502GRABOWSKI Grzegorz 1169ASTMA GDAŃSKGDAŃSKM 40277M 68202:06:23.00002:06:2321,1+00:49:035:5910,0
503CIBOROWSKI Dawid 1702RYBNIKM 30254M 68302:06:38.00002:06:3821,1+00:49:186:0010,0
504CHMARA Sebastian 1753ZAWISZABYDGOSZCZM 40278M 68402:06:41.00002:06:4121,1+00:49:216:0010,0
505SOLIŃSKI Adam 1282BRAKWARSZAWAM 2076M 68602:06:45.00002:06:4521,1+00:49:256:0110,0
506GRZYWACZ Marcin 910WARSZAWAM 30255M 68702:06:54.00002:06:5421,1+00:49:346:0010,0
507KONIKOWSKI Daniel 1879M 30256M 68802:06:56.00002:06:5621,1+00:49:366:0010,0
508DOMAŃSKI Piotr 1883MIĘDZYBORÓWM 30257M 68902:07:00.00002:07:0021,1+00:49:406:0110,0
509BUSS Jakub 897KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM 40280M 69002:07:04.00002:07:0421,1+00:49:446:0110,0
510BIELECKI Tadeusz 749UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40281M 69102:07:06.00002:07:0621,1+00:49:466:0110,0
511ŻBEL Michał 1231HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICEM 40282M 69202:07:10.00002:07:1021,1+00:49:506:0110,0
512BABAK Łukasz 1616STARGARDM 30258M 69302:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
513SZARZEC Przemysław 728NOWE WARPNOM 40283M 69402:07:12.00002:07:1221,1+00:49:526:0110,0
514WALOTKA Filip 1752GVTŁÓDŹM 30259M 69502:07:15.00002:07:1521,1+00:49:556:019,9
515SŁAWIŃSKI Wojciech 133STARE ŁYSOGÓRKIM 2077M 69602:07:17.00002:07:1721,1+00:49:576:019,9
516CIESIOLKIEWICZ Mariusz 1032ŻAGAŃM 30260M 69702:07:20.00002:07:2021,1+00:50:006:029,9
517KOWALCZYK Piotr 588PRUSZKÓWM 30261M 69802:07:23.00002:07:2321,1+00:50:036:029,9
518OSZUST Marcin 1427CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUZAGRODAM 40284M 69902:07:26.00002:07:2621,1+00:50:066:029,9
519RZEŹNICZAK Przemysław 1168ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 40285M 70002:07:29.00002:07:2921,1+00:50:096:029,9
520ŻUCHOWSKI Łukasz 1106TROCHĘ RURZYCARURZYCAM 40286M 70102:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
521WRÓBLEWSKI Michał 1657ELBLĄGM 40287M 70202:07:30.00002:07:3021,1+00:50:106:029,9
522OGRODZIŃSKI Przemysław 697SZCZECINM 30262M 70302:07:32.00002:07:3221,1+00:50:126:029,9
523JASIŃSKI Krzysztof 1363BIEGNĘ BYLE DOBIECBOJSZOWY NOWEM 30263M 70402:07:32.00002:07:3221,1+00:50:126:029,9
524MARCINEK Rafał 446MARCINEK TEAMWROCŁAWM 40288M 70602:07:36.00002:07:3621,1+00:50:166:029,9
525JANOSZKA Piotr 534ZABRZEM 30264M 70702:07:36.00002:07:3621,1+00:50:166:069,8
526KOROWIEC Michał 1064SZCZECINM 30265M 70802:07:37.00002:07:3721,1+00:50:176:029,9
527BYCZYK Jacek 1277PKO BANK POLSKIPOZNAŃM 5072M 70902:07:47.00002:07:4721,1+00:50:276:039,9
528CHĄDZYŃSKI Marcin 233WARSZAWAM 30266M 71002:07:49.00002:07:4921,1+00:50:296:039,9
529CHYBIŃSKI Marcin 532SZAMOTUŁYM 40289M 71102:07:52.00002:07:5221,1+00:50:326:039,9
530SZYMAŃSKI Sławomir 411SZCZECINM 30267M 71202:07:52.00002:07:5221,1+00:50:326:039,9
531RĘPALSKI Marcin 911BRYGADA RRKROŚCIENKO WYŻNEM 40290M 71302:07:55.00002:07:5521,1+00:50:356:039,9
532SZMYT Mariusz 1491SZCZECINM 40291M 71502:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
533KOWNACKI Bartłomiej 251LASOWICE WIELKIEM 40293M 71702:08:00.00002:08:0021,1+00:50:406:039,9
534PODWYSOCKI Adrian 1685PODAŃSKOM 30270M 71902:08:02.00002:08:0221,1+00:50:426:049,9
535SZADOWIAK Jakub 804KAMIEŃ POMORSKIM 2079M 72002:08:03.00002:08:0321,1+00:50:436:049,9
536KALINOWSKI Krzysztof 1810GOGGLE PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM 40294M 72102:08:04.00002:08:0421,1+00:50:446:059,8
537KRZEMIONKA Daniel 1426SZCZECINM 40295M 72202:08:10.00002:08:1021,1+00:50:506:049,9
538KUZIEL Marcin 179BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIEM 30271M 72302:08:12.00002:08:1221,1+00:50:526:049,9
539IWAŃSKI Arkadiusz 1679NOWY SĄCZM 40296M 72502:08:15.00002:08:1521,1+00:50:556:049,9
540GURAK Tomasz 1613STARGARDSTARGARDM 40297M 72602:08:16.00002:08:1621,1+00:50:566:049,9
541KOZIMOR Mariusz 1380USB USTKAUSTKAM 40299M 73002:08:20.00002:08:2021,1+00:51:006:069,8
542SOWA Krzysztof 189ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM 30274M 73102:08:21.00002:08:2121,1+00:51:016:049,9
543URZĘDOWSKI Piotr 1103PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 30276M 73402:08:26.00002:08:2621,1+00:51:066:059,9
544ŁUCZAK Zbigniew 797STARGARDM 30277M 73502:08:27.00002:08:2721,1+00:51:076:059,9
545BARANSKI Krzysztof 1283LEŚNA EKIPAWARSZAWAM 30278M 73602:08:27.00002:08:2721,1+00:51:076:139,6
546SPYCHAŁA Stanisław 1574WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM 607M 73802:08:39.00002:08:3921,1+00:51:196:059,8
547KUŚ Marcin Tomasz 875AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40301M 74002:08:48.00002:08:4821,1+00:51:286:069,8
548SCHILLING Alexander 1078FAHRENWALDEFAHRENWALDEM 30279M 74102:08:50.00002:08:5021,1+00:51:306:069,8
549CUDNOWSKI Leszek 1292GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PLGDAŃSKM 40302M 74202:08:51.00002:08:5121,1+00:51:316:069,8
550MURAWSKI Radosław 932TORUŃM 30280M 74302:08:52.00002:08:5221,1+00:51:326:069,8
551PETRUKOVYCH Maksym 1423BIELSKO-BIAŁAM 30281M 74402:08:53.00002:08:5321,1+00:51:336:069,8
552KURKOWSKI Jarosław 1806RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 40303M 74502:09:00.00002:09:0021,1+00:51:406:069,8
553GOŁĘBIEWSKI Łukasz 1365RUNTEAM NASIELSKNASIELSKM 40305M 74702:09:03.00002:09:0321,1+00:51:436:069,8
554GRABNER Johann 237WIEDEŃM 40306M 74802:09:14.00002:09:1421,1+00:51:546:079,8
555GÓRSKI Grzegorz 1608TARNÓWM 40307M 74902:09:15.00002:09:1521,1+00:51:556:079,8
556ZABORA Paweł 1869SPINER POLICEPOLICEM 30282M 75002:09:19.00002:09:1921,1+00:51:596:079,8
557WIKTORSKI Sebastian 88SKARBIMIERZYCEM 30283M 75102:09:21.00002:09:2121,1+00:52:016:079,8
558BASZUN Michał 925GLIWICEM 30284M 75202:09:28.00002:09:2821,1+00:52:086:089,8
559GONET Marek 1234OTMICEM 5074M 75302:09:32.00002:09:3221,1+00:52:126:089,8
560SOBECKI Tomasz 1577SZCZECINM 2082M 75602:09:34.00002:09:3421,1+00:52:146:089,8
561WRÓBEL Wojtek 370SZCZYTKOWICE W BIEGUSZCZYTKOWICEM 40309M 75702:09:47.00002:09:4721,1+00:52:276:099,8
562WINKEL Jerzy 239KOSZALINM 40310M 75802:09:53.00002:09:5321,1+00:52:336:099,7
563URBANKIEWICZ Marcin 56PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM 30286M 75902:09:56.00002:09:5621,1+00:52:366:099,7
564PONCYLIUSZ Artur 277KIEKRZM 40311M 76002:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
565SAVCHUK Volodymyr 1102WROCŁAWM 2083M 76102:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
566REKŚĆ Kacper 748GOLCZEWOM 2084M 76202:10:00.00002:10:0021,1+00:52:406:099,7
567RZĄSIK Łukasz 1336SZCZECINM 30287M 76302:10:02.00002:10:0221,1+00:52:426:099,7
568ZAMARIA Jerzy 657SZCZECINM 608M 76402:10:04.00002:10:0421,1+00:52:446:099,7
569CZERWIŃSKI Janusz 1528DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5076M 76602:10:08.00002:10:0821,1+00:52:486:109,7
570JAGIELSKI Łukasz 1512BYDGOSZCZM 40312M 76702:10:17.00002:10:1721,1+00:52:576:109,7
571MAJ Mariusz 790KB WIKON NOWA SOLKOŻUCHÓWM 30288M 76802:10:22.00002:10:2221,1+00:53:026:109,7
572FORNAL Patryk 1562DACHOWAM 30289M 76902:10:26.00002:10:2621,1+00:53:066:109,7
573SAWICKI Krzysztof 1805SZCZECINM 30291M 77102:10:30.00002:10:3021,1+00:53:106:119,7
574KASPRZAK Adam 442BIEGAJ Z PASJĄPUDLISZKIM 2085M 77302:10:36.00002:10:3621,1+00:53:166:119,7
575KOMOROWSKI Michał 1031SZCZECINM 30292M 77402:10:38.00002:10:3821,1+00:53:186:119,7
576TANAJEWSKI Dariusz 827GEORUNGERSOLSZTYNM 30294M 77702:10:42.00002:10:4221,1+00:53:226:119,7
577WRĘBIAK Dariusz 689RAZSZCZECINM 40315M 77902:10:46.00002:10:4621,1+00:53:266:119,7
578DOPIERAŁA Sławomir 1517KARBUD - W DRODZE DO CELUIWNOM 40317M 78102:10:50.00002:10:5021,1+00:53:306:129,7
579BUDNY Wojciech 1650SZCZECINM 30296M 78302:10:55.00002:10:5521,1+00:53:356:129,7
580WILGOCKI Radosław 1264GĄBINM 30297M 78402:11:08.00002:11:0821,1+00:53:486:129,7
581OLEK Zbigniew 1516DOŁUJEM 30298M 78602:11:10.00002:11:1021,1+00:53:506:129,7
582ADAMUS Janusz 559OSIEKM 40319M 78702:11:11.00002:11:1121,1+00:53:516:139,7
583KARPIŃSKI Łukasz 861AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40320M 78802:11:14.00002:11:1421,1+00:53:546:139,6
584PILSKI Andrzej 96BAREFOOT RUNNERS SOCIETYFROMBORKM 70+1M 79302:11:32.00002:11:3221,1+00:54:126:159,6
585SIWEK Tomasz 205SZCZECINM 30299M 79502:11:43.00002:11:4321,1+00:54:236:149,6
586PASZKIEWICZ Paweł 1407GORZOW WLKP.M 40324M 79602:11:50.00002:11:5021,1+00:54:306:149,6
587WILKOSZ Krystian 369POLDKA HUSARIAKOŚCIERZYNAM 2087M 79702:11:52.00002:11:5221,1+00:54:326:149,6
588RÓG Krzysztof 455ZDYSZAAANICHOCIANÓWM 40325M 79802:11:52.00002:11:5221,1+00:54:326:149,6
589SUSEL Aleksander 21MIKOŁÓWM 30300M 79902:11:53.00002:11:5321,1+00:54:336:159,6
590PONICKI Tomasz 1447TEAM UJŚCIEUJŚCIEM 40327M 80102:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
591SZEWCZYK Mariusz 1395KRAKÓWM 40328M 80202:11:56.00002:11:5621,1+00:54:366:159,6
592POCZĄTEK Błażej 1772POWER DOPPLER TEAMDĄBRÓWKAM 30301M 80302:11:59.00002:11:5921,1+00:54:396:159,6
593BAJEŃSKI Dariusz 912PARKRUN TORUŃSILNOM 2088M 80402:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
594BŁĄDEK Rafał 6NOWA WIEŚ MALBORSKAM 40329M 80502:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
595KOŚCIUCZUK Bartosz 1200SZCZECINM 30302M 80602:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
596WĄTOR Marcin 67KRAKÓWM 40330M 80702:12:06.00002:12:0621,1+00:54:466:159,6
597GRABOWSKI Marcin 90KOTY POZNAŃPOZNAŃM 30303M 80802:12:07.00002:12:0721,1+00:54:476:159,6
598GUDALEWSKI Tomasz 1746PODLASKI KLUB SPORTOWY "NA SZCZYT"BIAŁYSTOKM 5079M 80902:12:08.00002:12:0821,1+00:54:486:159,6
599DUDKA Robert 1259SZCZECINSZCZECINM 30304M 81202:12:35.00002:12:3521,1+00:55:156:179,5
600DURDA Paweł 1471KRAKÓWM 30305M 81302:12:35.00002:12:3521,1+00:55:156:179,5
601SOBUSIAK Iwo 1572KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM 2089M 81402:12:36.00002:12:3621,1+00:55:166:179,5
602WILK Tomasz 1136MIECHÓWM 5080M 81602:12:40.00002:12:4021,1+00:55:206:179,5
603DĄBROWSKI Marcin 1300TEAM KORNELGLIWICEM 40333M 81702:12:41.00002:12:4121,1+00:55:216:179,5
604KOLANKOWSKI Andrzej 1641POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 5081M 81802:12:50.00002:12:5021,1+00:55:306:179,5
605BORKOWSKI Robert 920WROCŁAWM 40334M 81902:12:56.00002:12:5621,1+00:55:366:189,5
606MRÓZEK Szymon 1162SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 2091M 82002:13:00.00002:13:0021,1+00:55:406:189,5
607KRYSIAK Dawid 399WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 30306M 82102:13:04.00002:13:0421,1+00:55:446:189,5
608GAŁKA Grzegorz 517GDAŃSKM 40335M 82202:13:05.00002:13:0521,1+00:55:456:189,5
609HYJEK Karol 485GIŻYCKI BIEGACZGIŻYCKOM 30307M 82302:13:06.00002:13:0621,1+00:55:466:189,5
610ROJEWSKI Mateusz 1584SZCZECINM 30309M 82502:13:13.00002:13:1321,1+00:55:536:199,5
611JAWOREK Rafał 255WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 40336M 82602:13:17.00002:13:1721,1+00:55:576:199,5
612KISIECKI Marcin 929WROCŁAWM 30310M 82702:13:19.00002:13:1921,1+00:55:596:199,5
613KRASOWSKI Leszek 1161SAINT GOBAIN SQUADŻARYM 609M 82802:13:22.00002:13:2221,1+00:56:026:199,5
614ZABORNY Łukasz 649ŻARYM 2092M 82902:13:25.00002:13:2521,1+00:56:056:199,5
615CHMIELECKI Andrzej 1740POLSKA RUNNING TEAMNEW YORKM 5082M 83002:13:26.00002:13:2621,1+00:56:066:199,5
616OKRÓJ Dawid 1171WARSZAWAM 30311M 83202:13:42.00002:13:4221,1+00:56:226:209,5
617ZOMERFELD Tomasz 309KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 40338M 83402:13:45.00002:13:4521,1+00:56:256:219,4
618JAŚKIEWICZ Mateusz 34POZNAŃM 2093M 83502:13:50.00002:13:5021,1+00:56:306:209,5
619PŁOWENS Piotr 54MARGONINM 2094M 83602:13:52.00002:13:5221,1+00:56:326:209,5
620POKORNY Tomasz 1717WROCLAWM 40339M 83702:13:57.00002:13:5721,1+00:56:376:209,5
621CHUDY Henryk 1697K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM 6010M 83802:13:59.00002:13:5921,1+00:56:396:209,4
622GIBIEC Wojciech 1122KRAKÓWM 30312M 83902:14:00.00002:14:0021,1+00:56:406:219,4
623KOWALCZUK Dariusz 1404ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONLUBLINM 30313M 84102:14:16.00002:14:1621,1+00:56:566:219,4
624CZYŻEWSKI Janusz 796KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM 5084M 84202:14:17.00002:14:1721,1+00:56:576:229,4
625WUJDA Mirosław 1822ERNI RULEZDĘBNOM 40341M 84302:14:22.00002:14:2221,1+00:57:026:229,4
626ZAKRZEWSKI Tomasz 1840RYPINPOZNAŃM 30314M 84402:14:23.00002:14:2321,1+00:57:036:229,4
627KWIECIEŃ Michał 331NEWBURYM 2095M 84502:14:29.00002:14:2921,1+00:57:096:229,4
628MISZ Hubert 272WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM 30315M 84702:14:39.00002:14:3921,1+00:57:196:229,4
629BLÄSSE Detlef 176RWO ENDURANCE TEAMOBERHAUSENM 5085M 84802:14:41.00002:14:4121,1+00:57:216:229,4
630CZERWIŃSKI Janusz 1600DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM 5086M 85002:14:43.00002:14:4321,1+00:57:236:239,4
631DUDZIAK Tadeusz 98BRANICEM 5087M 85102:14:50.00002:14:5021,1+00:57:306:239,4
632BOŻEK Marcin 83DOŁUJEM 30317M 85302:14:55.00002:14:5521,1+00:57:356:269,3
633DEMCZAR Jacek 793TRZCIANKAM 40343M 85402:14:58.00002:14:5821,1+00:57:386:259,3
634ZAROBIAK Piotr 831SZCZECINM 40345M 85602:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
635KRUCZEK Grzegorz 1189WILCZKOWICEM 30319M 85802:15:08.00002:15:0821,1+00:57:486:249,4
636WESOŁOWSKI Łukasz 873ZALESIE GÓRNEM 30320M 86002:15:20.00002:15:2021,1+00:58:006:249,4
637ŚLIWCZYŃSKI Damian 802BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELM 30321M 86202:15:30.00002:15:3021,1+00:58:106:259,3
638BZDUN Jacek 876WROCŁAWM 40347M 86302:15:31.00002:15:3121,1+00:58:116:269,3
639OTOK Arkadiusz 609WARSZAWAM 30322M 86402:15:40.00002:15:4021,1+00:58:206:259,3
640GRZYWACZYK Przemysław 303#BIEGACZESUCHY LASM 2096M 86502:15:41.00002:15:4121,1+00:58:216:259,3
641DWÓŻNIK Robert 136DAM RADĘWRONKIM 5091M 86802:16:10.00002:16:1021,1+00:58:506:279,3
642MIŻOŁEMSKI Patryk 1289STARGARDM 2097M 87002:16:25.00002:16:2521,1+00:59:056:279,3
643RUSINIAK Kostek 1699NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 2098M 87102:16:26.00002:16:2621,1+00:59:066:279,3
644OSSIG Krzysztof 996NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM 40348M 87202:16:26.00002:16:2621,1+00:59:066:279,3
645POPCZYK Sebastian 1018SZCZECINM 2099M 87302:16:29.00002:16:2921,1+00:59:096:289,3
646MROZIŃSKI Albert 335ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIM 40349M 87402:16:30.00002:16:3021,1+00:59:106:289,3
647PIETRZAK Radosław 519BRZEZINAM 40350M 87502:16:32.00002:16:3221,1+00:59:126:289,3
648FLORCZAK Zdzisław 1236WWW.FMC24.PLWROCŁAWM 6012M 87602:16:35.00002:16:3521,1+00:59:156:289,3
649ŚMIECH Mariusz 1066KRAKÓWM 40351M 87702:16:47.00002:16:4721,1+00:59:276:309,2
650NOWAK Artur 1344A&G CARP TEAMGDYNIAM 40352M 87902:16:54.00002:16:5421,1+00:59:346:299,2
651ZBRZEŹNIAK Igor 103RASZYNM 20100M 88102:17:01.00002:17:0121,1+00:59:416:299,2
652LICHACZEWSKI Konrad 1857SZCZECINM 40353M 88202:17:06.00002:17:0621,1+00:59:466:299,2
653GĘBALA Paweł 1567WAŁCZM 40355M 88502:17:10.00002:17:1021,1+00:59:506:309,2
654KASPRZAK Maciej 317KRZEMIENIEWOM 30325M 88602:17:19.00002:17:1921,1+00:59:596:309,2
655JANKOWSKI Jerzy 526POZYTYWNI BIEGACZEPIŁAM 6013M 88802:17:22.00002:17:2221,1+01:00:026:309,2
656DERA Tomasz 1060CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 30327M 88902:17:23.00002:17:2321,1+01:00:036:309,2
657GOLONKA Piotr 1072RADOMM 30328M 89002:17:25.00002:17:2521,1+01:00:056:309,2
658PLUSKOTA Przemysław 1621DOBRAM 40356M 89202:17:40.00002:17:4021,1+01:00:206:319,2
659KUCIEL Robert 1775RUNNING BOLĘCINBOLĘCINM 30329M 89402:17:46.00002:17:4621,1+01:00:266:319,2
660JAROSZ Tomasz 1310POZNAŃM 40358M 89602:18:01.00002:18:0121,1+01:00:416:329,2
661ORYL Mariusz 386SZCZECINM 30331M 89902:18:06.00002:18:0621,1+01:00:466:329,2
662BYCZKOWSKI Jan 1077SZCZECINM 40360M 90002:18:10.00002:18:1021,1+01:00:506:329,2
663TOMCZYK Krzysztof 1271KOSZALINM 40362M 90202:18:19.00002:18:1921,1+01:00:596:339,2
664SZARMACH Andrzej 146PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 30332M 90302:18:23.00002:18:2321,1+01:01:036:339,1
665PLOCH Piotr 1737BEZRZECZEM 30333M 90402:18:28.00002:18:2821,1+01:01:086:379,1
666FANDRYCH Krzysztof 1154ZGIERZM 40363M 90502:18:36.00002:18:3621,1+01:01:166:349,1
667CZECHOWICZ Łukasz 1241KRAKÓWM 30334M 90602:18:39.00002:18:3921,1+01:01:196:349,1
668LIS Mateusz 1182HOLIDAY INN GDAŃSK - CITY CENTREGDAŃSKM 30335M 90702:18:42.00002:18:4221,1+01:01:226:349,1
669POLESZAK Adam 284SZCZECINM 30336M 90802:18:43.00002:18:4321,1+01:01:236:349,1
670ODZINKOWSKI Łukasz 1786TRINEGUM 40364M 91102:19:00.00002:19:0021,1+01:01:406:359,1
671DUDENKO Jerzy 685SZCZECINM 40365M 91202:19:05.00002:19:0521,1+01:01:456:359,1
672SEMENIUK Rafał 148724 BLPCHEŁMM 30339M 91402:19:12.00002:19:1221,1+01:01:526:359,1
673KOZŁOWSKI Grzegorz 1498SZCZECINM 30340M 91502:19:13.00002:19:1321,1+01:01:536:359,1
674TATERKA Michał 238CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM 20102M 91602:19:19.00002:19:1921,1+01:01:596:369,1
675KANIEWSKI Łukasz 1603AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30341M 91702:19:23.00002:19:2321,1+01:02:036:369,1
676KIMMIG Michael 629POZNANM 5096M 91802:19:29.00002:19:2921,1+01:02:096:369,1
677PTASZYŃSKI Krzysztof 1554PKO BP SAPOZNAŃM 5097M 91902:19:45.00002:19:4521,1+01:02:256:379,1
678SIEDLECKI Norbert 533KAZIMIERZ DOLNYM 20103M 92002:19:50.00002:19:5021,1+01:02:306:379,1
679BRODACKI Paweł 1675GLIWICEM 30342M 92102:19:50.00002:19:5021,1+01:02:306:379,1
680BUDNY Tomasz 355WARSZAWAM 40366M 92302:19:52.00002:19:5221,1+01:02:326:379,1
681GÓRALCZYK Artur 1510ŁASKM 20104M 92502:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
682KONTAKIEWICZ Daniel 1626OLSZTYNM 40367M 92602:19:53.00002:19:5321,1+01:02:336:379,1
683SOBIECH Karol 648POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAM 30343M 92702:19:56.00002:19:5621,1+01:02:366:379,0
684WŁODARCZYK Wojciech 1875MYSŁOWICEM 40368M 92802:20:00.00002:20:0021,1+01:02:406:389,0
685GOLKA Sebastian 1184DĄBROWA GÓRNICZAM 40369M 92902:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
686MIŁOSZ Bartlomiej 1749KASZANKIBRWINÓWM 5099M 93002:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
687FILIP Bartosz 1819SZCZECINM 40370M 93102:20:17.00002:20:1721,1+01:02:576:389,0
688SKORUPIŃSKI Paweł 1758BARLINEK RUN FOREST TEAMŁOWICZM 40371M 93202:20:21.00002:20:2121,1+01:03:016:399,0
689FURMANEK Łukasz 501KONARZEWOM 30344M 93302:20:27.00002:20:2721,1+01:03:076:399,0
690JAKUBOWSKI Jan 1418SZCZECINM 6014M 93402:20:29.00002:20:2921,1+01:03:096:399,0
691WU WU Maciej 1652ŁAZISKAM 40372M 93502:20:30.00002:20:3021,1+01:03:106:399,0
692CZASAK Grzegorz 1696WITKOWO BIEGAWITKOWOM 40373M 93602:20:31.00002:20:3121,1+01:03:116:399,0
693KRZYSZTOFIAK Robert 954MSZANA DOLNAM 40374M 93802:20:38.00002:20:3821,1+01:03:186:419,0
694PIERNICKI Zbigniew 107SZCZECINM 6015M 93902:20:50.00002:20:5021,1+01:03:306:409,0
695GRZYWKA Kamil 1137WARSZAWAM 30345M 94002:20:54.00002:20:5421,1+01:03:346:409,0
696BIELECKI Krzysztof 965KRĄPIELM 40375M 94102:21:03.00002:21:0321,1+01:03:436:419,0
697HANKE Patryk 62SZCZECINM 20106M 94202:21:04.00002:21:0421,1+01:03:446:419,0
698ŁUKACKI Daniel 1439DOMASZCZYNM 40376M 94302:21:14.00002:21:1421,1+01:03:546:419,0
699MAŁEK Paweł 1780DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 40377M 94402:21:16.00002:21:1621,1+01:03:566:419,0
700JASIŃSKI Kamil 1463STARGARDM 20107M 94502:21:18.00002:21:1821,1+01:03:586:419,0
701******** Dominik 1618WARSZAWAM 20108M 94602:21:25.00002:21:2521,1+01:04:056:429,0
702OWSIANOWSKI Szymon 503ŻADENSZCZECINM 40378M 94702:21:29.00002:21:2921,1+01:04:096:428,9
703FIGIEL Mariusz 763SOSNOWIECM 40379M 94802:21:35.00002:21:3521,1+01:04:156:428,9
704KOCOT Maksymilian 1700STARA WIEŚM 20109M 94902:21:41.00002:21:4121,1+01:04:216:428,9
705KUMALA Sebastian 1379WARSZAWAM 30346M 95002:21:44.00002:21:4421,1+01:04:246:438,9
706CHABROS Jacek 290EXTREMEWOLFSZCZECINM 50100M 95102:21:46.00002:21:4621,1+01:04:266:438,9
707PACYNA Wojciech 1094#BYLEDOMETYBĘDZINM 40380M 95202:21:54.00002:21:5421,1+01:04:346:438,9
708KILIAŃSKI Marcin 1456TROSZYNEKM 20110M 95402:21:59.00002:21:5921,1+01:04:396:438,9
709KUCHARSKI Jakub 473JKU1979GRUSZCZYNM 40381M 95502:22:01.00002:22:0121,1+01:04:416:438,9
710JÓZEF Marek 122KATOWICEM 40382M 95602:22:07.00002:22:0721,1+01:04:476:448,9
711BANASIAK Piotr 1655WARSZAWAM 40383M 95702:22:14.00002:22:1421,1+01:04:546:448,9
712TYLKA Marcin 297DOBRAM 30348M 95902:22:22.00002:22:2221,1+01:05:026:448,9
713SZAŁAŚNY Piotr 505TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM 30349M 96102:22:29.00002:22:2921,1+01:05:096:458,9
714MICHALEWICZ Tomasz 35GORZÓW WIELKOPOLSKIM 50102M 96202:22:30.00002:22:3021,1+01:05:106:458,9
715KACZMAREK Mariusz 1502ICHTHYSSULECHÓWM 6016M 96302:22:31.00002:22:3121,1+01:05:116:458,9
716AUGUŚCIK Marcin 1131WIELGOWO NA BIEGOWOSZCZECINM 20111M 96402:22:46.00002:22:4621,1+01:05:266:458,9
717LENKIEWICZ Andrzej 489PIĘKNYBĄDKIM 6017M 96502:22:48.00002:22:4821,1+01:05:286:468,9
718PRZYBYLAK Paweł 166LESZNOM 50103M 96602:22:48.00002:22:4821,1+01:05:286:468,9
719KOWALCZYK Bogdan 494ZĄBKIM 50104M 96702:22:53.00002:22:5321,1+01:05:336:468,9
720DELALICZ DE LAVAL Rafał 1173BIELAWAM 30351M 97102:23:07.00002:23:0721,1+01:05:476:528,7
721DONNER Andreas 488CITYRUNNER BERLINBERLINM 50105M 97302:23:14.00002:23:1421,1+01:05:546:478,8
722MAGRYTA Robert 1482WROCŁAWM 40387M 97702:23:27.00002:23:2721,1+01:06:076:488,8
723PINTOWSKI Piotr 1777MIERZYNM 40388M 97802:23:28.00002:23:2821,1+01:06:086:478,8
724MARCIN Marcin 756VICTORIA JAWORZNOKATOWICEM 30355M 98002:23:37.00002:23:3721,1+01:06:176:488,8
725ROJEWSKI Piotr 1664KRAKÓWM 40389M 98102:23:38.00002:23:3821,1+01:06:186:488,8
726KĘPKA Karol 51AMPIO TEAMSZCZECINM 20113M 98302:23:45.00002:23:4521,1+01:06:256:488,8
727PIGŁA Michał 1213SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNM 30356M 98502:24:05.00002:24:0521,1+01:06:456:498,8
728WARMUZ Krzysztof 940BYTOMBYTOMM 40391M 98602:24:05.00002:24:0521,1+01:06:456:498,8
729KAŁWIŃSKI Mariusz 1647WATAHA TEAM POZNAŃPOZNAŃM 40392M 98702:24:12.00002:24:1221,1+01:06:526:508,8
730KRÓLIKOWSKI Rafał 213KOŁBASKOWOM 20115M 98802:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
731PUJSZO Sławomir 401CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 40393M 98902:24:19.00002:24:1921,1+01:06:596:508,8
732KUFEL Krzysztof 101PATOBIEGANIEWARZYMICEM 30357M 99002:24:20.00002:24:2021,1+01:07:006:508,8
733SYROKA Przemysław 684POZNAŃM 30358M 99102:24:24.00002:24:2421,1+01:07:046:508,8
734KAWCZYŃSKI Maciej 521RAZ SZCZECINSZCZECINM 40394M 99202:24:27.00002:24:2721,1+01:07:076:508,8
735PAJĄK Paweł 1784M 40395M 99302:24:28.00002:24:2821,1+01:07:086:508,8
736DZIEKONSKI Jacek 946KONSTANCIN JEZIORNAM 6018M 99402:24:33.00002:24:3321,1+01:07:136:518,8
737CICHOCKI Jakub 217DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM 40396M 99502:24:43.00002:24:4321,1+01:07:236:518,7
738PUŁAWSKI Rafał 1408WARSZAWAM 40397M 99602:24:46.00002:24:4621,1+01:07:266:518,7
739PODKEŚNY Piotr 1504SZCZECINM 30359M 99702:24:47.00002:24:4721,1+01:07:276:528,7
740KARWAT Dawid 376ŚWIEBODZICEM 20116M 99902:24:52.00002:24:5221,1+01:07:326:518,7
741KOWALSKI Bartosz 710ŁĄCZKA TEAM LEGNICAWOLA MROKOWSKAM 40399M 100002:25:00.00002:25:0021,1+01:07:406:528,7
742PAWŁOWSKI Marcin 1881SZCZECI8NM 40400M 100102:25:04.00002:25:0421,1+01:07:446:528,7
743HILLEMANN Andreas 1459TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIBERLINM 40401M 100202:25:10.00002:25:1021,1+01:07:506:528,7
744RADOŻYCKI Radek 438SZCZECINM 40404M 100502:25:51.00002:25:5121,1+01:08:316:548,7
745SOKULSKI Marcin 1839KASZANKIWARSZAWAM 30360M 100702:26:03.00002:26:0321,1+01:08:436:558,7
746BARDZIŃSKI Robert 754ŁÓDŹM 20117M 100802:26:06.00002:26:0621,1+01:08:466:558,7
747DUDZIAK Adam 1129DOBICONNECTLESZNOM 40406M 100902:26:10.00002:26:1021,1+01:08:506:558,7
748JANKOWIAK Bartosz 184526,2WŁOSZAKOWICEM 40407M 101102:26:44.00002:26:4421,1+01:09:246:578,6
749HAUBOLD Marcel 1480BERLINM 30361M 101202:26:46.00002:26:4621,1+01:09:266:578,6
750KOS Piotr 91DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLSZCZECINM 6019M 101302:27:02.00002:27:0221,1+01:09:426:588,6
751WALCZAK Adam 615BARWICEM 50108M 101602:27:07.00002:27:0721,1+01:09:476:588,6
752FIEBICH Zbigniew 230LUCKY LUKILESZNOM 40409M 101702:27:12.00002:27:1221,1+01:09:526:588,6
753MALINOWSKI Przemek 453BODAIKANRYBNIKM 40410M 101902:27:18.00002:27:1821,1+01:09:586:588,6
754ŁASZKIEWICZ Daniel 968ZG RUNGŁOGÓWM 20119M 102002:27:30.00002:27:3021,1+01:10:106:598,6
755CHOJECKI Wojtek 252WARSZAWAM 50110M 102102:27:32.00002:27:3221,1+01:10:126:598,6
756RAJKOWSKI Tomasz 170GUBINM 30362M 102202:27:33.00002:27:3321,1+01:10:136:598,6
757PRZYBYLSKI Karol 169POLICEM 20120M 102302:27:33.00002:27:3321,1+01:10:136:598,6
758PIWNICKI Mateusz 469KS START PUŁASKI WARKAWARKAM 20121M 102502:27:42.00002:27:4221,1+01:10:227:008,6
759SZWAJKOWSKI Przemysław 1235ŁÓDŹM 30363M 102602:27:43.00002:27:4321,1+01:10:237:008,6
760KALITOWSKI Przemysław 82ŁÓDŹM 20122M 102702:27:44.00002:27:4421,1+01:10:247:008,6
761BAJOR Rafał 1357REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYM 40411M 102802:28:03.00002:28:0321,1+01:10:437:008,6
762JURCZYŃSKI Piotr 964BEZIKI RULEZZZZTARNOWSKIE GÓRYM 30364M 102902:28:04.00002:28:0421,1+01:10:447:018,6
763POPOWSKI Dariusz 889INOWROCŁAWM 50112M 103002:28:05.00002:28:0521,1+01:10:457:018,5
764KUCZYŃSKI Rafał 154526 2LESZNOM 40412M 103102:28:14.00002:28:1421,1+01:10:547:018,5
765PADEWSKI Zenon 1566ORANGE POLSKAGRODZISK MAZOWIECKIM 40413M 103402:28:30.00002:28:3021,1+01:11:107:028,5
766JEZIOR Bartosz 672KUTOUAKIGLIWICEM 30366M 103502:28:31.00002:28:3121,1+01:11:117:028,5
767CZYŻEWSKI Łukasz 342PATOBIEGANIEPOLICEM 30367M 103602:28:42.00002:28:4221,1+01:11:227:028,5
768SZCZEPANOWSKI Andrzej 1368SZCZECINM 40415M 103902:29:18.00002:29:1821,1+01:11:587:048,5
769STEFAŃSKI Radosław 63POZNAŃM 30369M 104002:29:24.00002:29:2421,1+01:12:047:048,5
770MAZUREK Rafał 924KIRUSZCZECINM 40416M 104102:29:35.00002:29:3521,1+01:12:157:058,5
771GRACZYK Radek 1861SZCZECINM 50113M 104202:29:35.00002:29:3521,1+01:12:157:058,5
772KAPUŚCIŃSKI Wojciech 1367WROCŁAWM 40417M 104302:29:37.00002:29:3721,1+01:12:177:068,4
773ERDMANN Piotr 562POMELO PIOTR ERDMANNGDAŃSKM 30370M 104702:29:52.00002:29:5221,1+01:12:327:068,4
774KURAS Damian 714DOMDATA RUNTEAMPOZNAŃM 20125M 104802:29:55.00002:29:5521,1+01:12:357:068,4
775PAWELCZAK Cezary 364WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50115M 105002:29:56.00002:29:5621,1+01:12:367:068,4
776SODNOMGOMBO Alimaa 216KOSZALINM 30371M 105102:30:00.00002:30:0021,1+01:12:407:068,4
777SKRODZKI Tomasz 358BACZYNA BULLSBACZYNAM 40419M 105202:30:01.00002:30:0121,1+01:12:417:068,4
778SOKALSKI Przemek 886SZCZECINM 30373M 105402:30:14.00002:30:1421,1+01:12:547:078,4
779PRZEWOŹNY Grzegorz 1133DOBICONNECTŚWIĘCIECHOWAM 40420M 105502:30:27.00002:30:2721,1+01:13:077:078,4
780KACZMAREK Adam 1485MILICZM 40421M 105602:30:30.00002:30:3021,1+01:13:107:078,4
781BOGUSKI Adam 1714M 20126M 105702:30:57.00002:30:5721,1+01:13:377:098,4
782GÓRNIAK Jarosław 566JARBUDPOGÓRZEM 30374M 105802:31:00.00002:31:0021,1+01:13:407:098,4
783SCHABEK Łukasz 568#CZELADZBIEGACZELADŹM 20127M 105902:31:16.00002:31:1621,1+01:13:567:108,4
784BĄKOWSKI Rafał 1515ROKIETNICAM 30375M 106002:31:50.00002:31:5021,1+01:14:307:118,3
785LIPSKI Łukasz 431BIEGOHOLLICASZCZECINM 30376M 106102:32:08.00002:32:0821,1+01:14:487:128,3
786KLATKOWSKI Michał 767KALISZM 20128M 106202:32:22.00002:32:2221,1+01:15:027:138,3
787BASIAK Przemyslaw 1838SZCZECINM 40422M 106302:32:23.00002:32:2321,1+01:15:037:138,3
788GĄSKA Maciej 598PĘDZĄCE ŚLIMAKIGDYNIAM 40423M 106402:32:45.00002:32:4521,1+01:15:257:148,3
789BOŻEK Edward 1257MILANÓWEKM 6021M 106502:33:04.00002:33:0421,1+01:15:447:168,2
790WÓJCIK Robert 1022NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30377M 106602:33:09.00002:33:0921,1+01:15:497:158,3
791JASTRZĘBSKI Adam 1540PĘKOWICEM 40424M 106702:33:28.00002:33:2821,1+01:16:087:168,2
792PACZKA Robert 191WAŻNE JEST TU I TERAZLESZNOM 50116M 106802:33:30.00002:33:3021,1+01:16:107:168,2
793WÓJTOWICZ Marcin 1570LGWROCŁAWM 40425M 106902:33:32.00002:33:3221,1+01:16:127:168,2
794BALON Marcin 935KROSNOM 40426M 107002:33:37.00002:33:3721,1+01:16:177:178,2
795KRUK Michał 1644DOCHODZIMY W 2H :)WROCŁAWM 30378M 107202:33:42.00002:33:4221,1+01:16:227:178,2
796CZOŁHAN Damian 143ZIELONA GÓRAM 40428M 107302:33:52.00002:33:5221,1+01:16:327:178,2
797RACIBORSKI Marek 1576TRUCHTOWO 42.195 / DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40429M 107402:34:15.00002:34:1521,1+01:16:557:188,2
798PAJKOWSKI Mirosław 81SL SALOS SZCZECINSZCZECINM 50117M 107502:34:18.00002:34:1821,1+01:16:587:188,2
799KALISZEWSKI Tomasz 377SZCZECINM 50118M 107602:34:49.00002:34:4921,1+01:17:297:208,2
800WRĘCZYCKI Łukasz 269LUBLINIECM 30380M 107902:35:18.00002:35:1821,1+01:17:587:218,2
801MACIEJEWSKI Robert 1593BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHM 30381M 108002:35:19.00002:35:1921,1+01:17:597:218,2
802MODRZEJEWSKI Wojciech 553WT CHOJNICELICHNOWYM 40431M 108102:35:24.00002:35:2421,1+01:18:047:218,1
803FRĄK Wojciech 1268ŁÓDŹM 30384M 108402:35:41.00002:35:4121,1+01:18:217:228,1
804MIŚKIEWICZ Andrzej 36WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM 50119M 108502:35:48.00002:35:4821,1+01:18:287:238,1
805PIGUŁA Krzysztof 1827ŁÓDŹM 50120M 108602:36:39.00002:36:3921,1+01:19:197:258,1
806SYDORUK Michał 1057CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM 40432M 108702:36:50.00002:36:5021,1+01:19:307:258,1
807SOSIŃSKI Paweł 1218WARSZAWAM 30385M 108802:36:51.00002:36:5121,1+01:19:317:268,1
808SKOWROŃ Jakub 1651MARUSZÓWM 30386M 108902:37:28.00002:37:2821,1+01:20:087:278,0
809TOMOLIK Adam 570WARSZAWAM 40434M 109202:37:52.00002:37:5221,1+01:20:327:288,0
810KONARCZAK Kacper 537ŁÓDŹM 20129M 109302:37:54.00002:37:5421,1+01:20:347:298,0
811SKIBA Michał 219PRZYJACIÓŁ ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30388M 109502:37:59.00002:37:5921,1+01:20:397:298,0
812BLUSZCZ Dariusz 138ZIELONA GÓRAM 40435M 109602:38:01.00002:38:0121,1+01:20:417:298,0
813KACZMAREK Krzysztof 1345K2KALISZM 40436M 109702:38:16.00002:38:1621,1+01:20:567:308,0
814NOWACKI Michał 760POZNAŃM 30389M 109802:38:17.00002:38:1721,1+01:20:577:308,0
815DĘBEK Radosław 108L'ETANG LA VILLEM 30390M 109902:38:21.00002:38:2121,1+01:21:017:308,0
816KOWALCZYK Marcin 1157RASZYNM 30391M 110102:38:42.00002:38:4221,1+01:21:227:318,0
817BĘGOWSKI Jakub 1521BIEGÓRKIKAMIEŃ POMORSKIM 20130M 110202:39:02.00002:39:0221,1+01:21:427:328,0
818BILGOŃ Wojciech 347ŁAZISKA GÓRNEM 30392M 110402:40:12.00002:40:1221,1+01:22:527:357,9
819SZAŁAS Andrzej 1825GARWOLINM 50123M 110502:40:17.00002:40:1721,1+01:22:577:357,9
820KOZŁOWSKI Marcin 65#KOZIOŁKI_TEAMPOZNAŃM 40437M 110602:40:23.00002:40:2321,1+01:23:037:367,9
821AUGUSTYNIAK Michał 1214KOLNOM 30393M 110702:40:38.00002:40:3821,1+01:23:187:367,9
822ROGALSKI Kamil 1673ŁAZISKA GÓRNEM 30394M 110902:41:17.00002:41:1721,1+01:23:577:387,8
823RUTKOWSKI Maciej 273ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASULĘCINM 20132M 111002:42:09.00002:42:0921,1+01:24:497:417,8
824LACHOWSKI Karol 1187AEGONRUNWARSZAWAM 30395M 111102:42:10.00002:42:1021,1+01:24:507:427,8
825KOLIBCZYNSKI Dariusz 142PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPŁOCKM 40439M 111402:43:03.00002:43:0321,1+01:25:437:437,8
826CIOSEK Marcin 816WARSZAWAM 40440M 111602:43:40.00002:43:4021,1+01:26:207:457,7
827POGORZELSKI Andrzej 1474MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWM 50125M 111802:44:51.00002:44:5121,1+01:27:317:487,7
828MICHALAK Mateusz 1033BOLECHÓWKOM 30397M 111902:44:56.00002:44:5621,1+01:27:367:497,7
829DUDA Łukasz 1489MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 30398M 112002:45:00.00002:45:0021,1+01:27:407:497,7
830MOTYKA Ernest 1353RADOMM 40441M 112102:45:00.00002:45:0021,1+01:27:407:497,7
831ADAMCZEWSKI Miłosz 896TARNOWO PODGÓRNEM 20134M 112202:45:18.00002:45:1821,1+01:27:587:507,7
832FREJTAG Dawid 163815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM 30399M 112302:45:27.00002:45:2721,1+01:28:077:507,7
833KURASIŃSKI Robert 1401SZCZECINM 40443M 112502:46:07.00002:46:0721,1+01:28:477:547,6
834KRUPA Marek 1275TWORKÓWM 40444M 112602:46:23.00002:46:2321,1+01:29:037:537,6
835ZABORSKI Mirosław 1279GRUDZIĄDZM 30400M 112702:46:26.00002:46:2621,1+01:29:067:537,6
836OSIŃSKI Jacek 14621981SZCZANIECM 30401M 112802:46:30.00002:46:3021,1+01:29:107:537,6
837AGACIŃSKI Tadeusz 1073SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃM 50126M 112902:46:41.00002:46:4121,1+01:29:217:537,6
838KOWNACKI Arkadiusz 110WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKUWITKOWOM 50127M 113002:47:22.00002:47:2221,1+01:30:027:557,6
839HALEJCIO Stefan 344MODLITWA BIEGANIASZCZECINM 50128M 113102:47:33.00002:47:3321,1+01:30:137:567,6
840SURY Adam 363ZIELONA GÓRAM 30402M 113202:47:35.00002:47:3521,1+01:30:157:567,6
841BĘGOWSKI Marek 1226WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM 40445M 113302:47:48.00002:47:4821,1+01:30:287:577,5
842KRÓL Grzegorz 1307NIESTACHÓWM 40446M 113402:47:49.00002:47:4921,1+01:30:297:577,5
843BARAN Przemysław 382GDYNIAM 40447M 113502:48:01.00002:48:0121,1+01:30:417:577,5
844KROK Krzysztof 1152NIEZRZESZONYMUSZYNAM 50130M 113702:48:15.00002:48:1521,1+01:30:557:587,5
845SAWICKI Przemysław 1348SZCZECINM 50131M 113902:50:00.00002:50:0021,1+01:32:408:037,4
846LUDYGA Krystian 1007BYTOMM 40448M 114102:50:39.00002:50:3921,1+01:33:198:057,4
847SOJKA Marcin 1693WKURW_TEAMLIBIĄŻM 30405M 114502:52:11.00002:52:1121,1+01:34:518:097,4
848HELLER Zdzisław 1468HERBMARATONOW.PLKOSZALINM 6024M 114602:52:14.00002:52:1421,1+01:34:548:097,4
849KOMUDA Mariusz 1455SARTORI SPORT KLUBLEGIONOWOM 40450M 114702:52:35.00002:52:3521,1+01:35:158:107,3
850KASPRZAK Tomasz 137RUSZOWICEM 40451M 115002:56:00.00002:56:0021,1+01:38:408:207,2
851POPIELA Sebastian 1440OPTYK BARTKOWIAK TEAMLESZNOM 30407M 115102:56:51.00002:56:5121,1+01:39:318:227,2
852HORWAT Krystian 112KLUB ZIMNEGO PIWASZCZECINM 30408M 115202:57:09.00002:57:0921,1+01:39:498:237,1
853PILECKI Gustaw 1472BRZOZA BIEGABYDGO9SZCZM 70+3M 115402:57:36.00002:57:3621,1+01:40:168:257,1
854WIĄCEK Jakub 1039KRAKÓWM 30409M 115502:57:37.00002:57:3721,1+01:40:178:257,1
855ZIELIŃSKI Wojciech 753SZCZECINM 40453M 115602:57:39.00002:57:3921,1+01:40:198:257,1
856CIUPA Wojciech 952MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM 40454M 115702:58:09.00002:58:0921,1+01:40:498:267,1
857ORLIKOWSKI Robert 1523POŁCZYN BIEGA ♥️POŁCZYN ZDRÓJM 30410M 115802:58:17.00002:58:1721,1+01:40:578:267,1
858TORNBY Kim 295AALBORGM 30411M 115902:59:00.00002:59:0021,1+01:41:408:297,1
859JESSA Andrzej 1244BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM 40455M 116002:59:44.00002:59:4421,1+01:42:248:317,0
860BIGOS Grzegorz 467GRAMMIJAWORZNOM 40456M 116303:01:19.00003:01:1921,1+01:43:598:357,0
861WOLFF Michał 747AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM 30413M 116403:05:21.00003:05:2121,1+01:48:018:476,8
862ANDREJCZUK Wiatek 1856KLEOSINM 50133M 116503:05:53.00003:05:5321,1+01:48:338:486,8
863KULCZAKIEWICZ Karol 1536BIAŁYSTOKM 30414M 116603:08:02.00003:08:0221,1+01:50:428:546,7
864BANDEL Adam 1478ŁÓDŹM 30415M 116703:08:08.00003:08:0821,1+01:50:488:546,7
865DANILEWICZ Wojciech 1005WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 50134M 116803:08:41.00003:08:4121,1+01:51:218:566,7
866ŁOZICKI Krzysztof 1434NOTODZIDAZIELONA GÓRAM 30416M 116903:09:28.00003:09:2821,1+01:52:088:596,7
867STEFANICKI Marek 77ŚWINOUJŚCIEM 6027M 117003:09:41.00003:09:4121,1+01:52:218:596,7
868KORPALSKI Jacek 971AR WARSAWWARSZAWAM 50135M 117103:09:55.00003:09:5521,1+01:52:359:006,7
869STASZEWSKI Konrad 1579PROFESSIONAL-FIGHTER WIKING TEAMSOSNOWIECM 30417M 117203:10:18.00003:10:1821,1+01:52:589:016,7
870NOWAK Patryk 1421PSARYM 30418M 117403:12:51.00003:12:5121,1+01:55:319:086,6
871APTOWICZ Damian 418BYDGOSZCZM 20135M 117503:13:10.00003:13:1021,1+01:55:509:096,6
872NIEMIEC Jakub 634BYTOMM 30419M 117603:14:44.00003:14:4421,1+01:57:249:136,5
873KOWALEWSKI Dariusz 953DZIADZIA-RUNBYKÓWM 50136M 117703:18:55.00003:18:5521,1+02:01:359:256,4
874SEREDYŃSKI Grzegorz 840PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30420M 117803:19:34.00003:19:3421,1+02:02:149:276,3
875BAZYLEWICZ Paweł 819TROCHE SIĘ BIEGAOŚWIECIMM 50137M 117903:24:20.00003:24:2021,1+02:07:009:416,2
876CHUPTYŚ Adrian 424RUNDORFINACZAPLINEKM 30421M 118303:37:02.00001:48:3121,1+02:19:4210:175,8
877PACEK Cezary 1290WIELICZKAM 30422M 118503:45:39.00003:45:3921,1+02:28:1910:415,6
878MROCZKOWSKI Jan 147CZAPURYM 20136M 118603:54:33.00003:54:3321,1+02:37:1311:105,4
879STOLARCZYK Daniel 1726ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM 40461M 118704:01:10.00002:00:3521,1+02:43:5011:255,2
880STACHOWSKI Andrzej 310MONIAGYMSZCZECINM 50138M 118904:05:53.00004:05:5321,1+02:48:3311:395,1
881MAHLOW Jens 1580OSC BREMERHAVENHAMBURGM 50139M 119004:08:11.00004:08:1121,1+02:50:5111:455,1
882ZYGMUNT Patryk 1004KATOWICEM 30423M 119104:32:33.00004:32:3321,1+03:15:1312:554,6
883KITALA Radosław 301WILK TRENUJE FAMILY (WTF)BŁONIEM 30424M 119204:36:40.00004:36:4021,1+03:19:2013:064,6
884LER Andrzej 1435STARGARDM 50140M 119305:04:54.00005:04:5421,1+03:47:3414:274,2
885MISIAK Wiesław 1178BEFIT24TEAMKRAKÓWM 50141M 119617:30:33.00017:30:3321,1+16:13:1350:071,2
Poniżej dystansu minimalnego: 20,5 km
886WIDEROWSKI Mariusz 966TRZEBIATÓWM 40462M 119702:16:34.00002:16:3420,4+00:59:146:419,0
887BIELECKI Tadeusz 750UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 40463M 119802:07:06.00002:07:0620,2+00:49:466:189,5
888KRAWCZAK Krzysztof 975TT SZCZECINSZCZECINM 40464M 119901:53:16.00001:53:1619,4+00:35:565:5110,3
889PIETRUSZKA Paweł 682MKL SZCZECINSZCZECINM 20140M 120201:02:10.00001:02:1012,0+5:1111,5
Znaleziono 889 wynik(ów)