42KM ŚNIEŻNE WYZWANIE - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
38.4 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
149
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
149
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | 26km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
Lubań
20km
Ochotnica
26km
Czas
netto
38.4km
Czas
brutto
38.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ŚCIESZKA Wojciech 113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM-OPEN1M 100:02:292021-02-20 07:03:2601:48:3902:30:2403:05:1004:56:42.3504:59:11.50 7:437,8
2LILLA Piotr 11KLUB BIEGACZA FARTLEK, KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-OPEN2M 200:04:142021-02-20 07:05:1101:50:0202:30:3403:03:2604:58:25.5005:02:39.60+00:01:437:467,7
3STRUMNIK Sebastian 148ACTIVE RUN NOWY DWÓR MAZOWIECKINOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN3M 300:06:022021-02-20 07:06:5901:48:4002:28:5203:01:3804:58:41.1505:04:43.65+00:01:587:467,7
4LASOCKI Marcin 1912TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN4M 400:02:502021-02-20 07:03:4701:48:1602:30:5903:07:3905:05:32.6005:08:23.55+00:08:507:577,5
5FLĄDRO Daniel 10WOKOWICEM-OPEN5M 500:03:162021-02-20 07:04:1301:51:0302:34:2403:12:0205:09:55.9005:13:12.65+00:13:138:047,4
6ZAKARYAN Armen 18WROCLAWM-OPEN6M 600:30:102021-02-20 07:31:0701:47:2302:31:0003:16:4105:12:32.2005:42:42.50+00:15:498:087,4
7BEREZNOWSKA Patrycja 4WIELISZEW HERON TEAM HOKAWIELISZEWK-OPEN1K 100:02:322021-02-20 07:03:2901:53:0202:36:3703:17:1905:16:27.4005:19:00.30+00:19:458:147,3
8BARNOWSKI Przemysław 8FORZA TEAM ACTIVCHOCHOŁÓWM-OPEN7M 700:02:262021-02-20 07:03:2301:53:4302:38:1803:16:0605:17:09.4505:19:36.35+00:20:278:157,3
9SIWIECKI Tomasz 6MUAY RUNNING TEAMTOMASZOWICEM-OPEN8M 800:02:362021-02-20 07:03:3301:58:3002:43:3803:22:1205:17:57.9005:20:34.75+00:21:158:167,2
10PŁOSKONKA Jakub 17MYŚLENICEM-OPEN9M 900:02:372021-02-20 07:03:3402:00:1002:43:4803:23:5405:18:17.6505:20:55.15+00:21:358:177,2
11TWARDOWSKI Tomasz 13STRAŻÓWM-OPEN10M 1000:02:422021-02-20 07:03:3901:53:0102:38:1803:16:0105:18:45.8005:21:28.65+00:22:038:187,2
12MARKIEWICZ Agnieszka 7PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK-OPEN2K 200:02:352021-02-20 07:03:3201:59:3202:44:5303:24:0905:22:30.6005:25:06.10+00:25:488:237,1
13TOKARSKI Szymon 36NOWY SĄCZM-OPEN11M 1100:02:452021-02-20 07:03:4201:51:5502:34:3403:15:2105:23:59.5005:26:44.85+00:27:178:267,1
14KALIN Wladyslaw 12UNISLAWM-OPEN12M 1200:02:412021-02-20 07:03:3802:03:0002:48:3603:27:2005:25:11.8505:27:52.85+00:28:298:287,1
15MAJOREK Krzysztof 83CZAPLINEKM-OPEN13M 1300:20:072021-02-20 07:21:0401:55:0302:40:4303:18:5905:25:50.3505:45:58.00+00:29:088:297,1
16ZABRZEWSKI Patryk 32ŻORYM-OPEN14M 1400:04:152021-02-20 07:05:1201:58:2602:45:4503:25:4305:26:19.6005:30:35.35+00:29:378:297,1
17CHOWANIEC Sebastian 21ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN15M 1500:05:572021-02-20 07:06:5401:59:2802:43:2803:28:2105:27:27.9505:33:25.50+00:30:458:317,0
18KRAWCZYK Karol 23LENIWY INACZEJJAWORZNOM-OPEN16M 1600:15:472021-02-20 07:16:4401:53:2502:43:4603:21:4005:28:06.2005:43:54.15+00:31:238:327,0
19KOSECKI Krzysztof 25NSZZ FSGŁOSOINA DOLNAM-OPEN17M 1700:07:262021-02-20 07:08:2302:00:2002:46:2403:26:5905:30:24.8505:37:51.05+00:33:428:367,0
20MARSZAŁKOWSKI Łukasz 35GET ACTIVEGDAŃSKM-OPEN18M 1800:02:432021-02-20 07:03:4002:01:2402:48:3603:28:3505:32:42.4005:35:26.25+00:36:008:396,9
21LAZAR Damian 39BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-OPEN19M 1900:11:142021-02-20 07:12:1102:05:4002:51:5503:38:2605:34:02.5005:45:17.05+00:37:208:416,9
22LADRA Ryszard 31KKM KALORYFERKRAKÓWM-OPEN20M 2000:02:492021-02-20 07:03:4602:04:1402:49:0903:27:5505:34:14.2505:37:03.80+00:37:318:426,9
23KARPIŃSKI Tomasz 16RZESZÓWM-OPEN21M 2100:02:572021-02-20 07:03:5402:03:1602:47:5203:30:1305:34:17.9005:37:15.10+00:37:358:426,9
24MIKRUT Remigiusz 24CHEŁMNOM-OPEN22M 2200:09:562021-02-20 07:10:5302:03:4302:51:2203:33:1005:35:14.9005:45:11.20+00:38:328:436,9
25BOREK Robert 58THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-OPEN23M 2300:09:582021-02-20 07:10:5502:04:2902:52:1303:33:0705:36:00.3005:45:59.00+00:39:178:456,9
26JACHIMOWSKI Jarosław 28POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN24M 2400:02:412021-02-20 07:03:3801:59:2202:47:3503:30:2705:36:08.6005:38:50.35+00:39:268:456,9
27MIELCZAREK Daniel 62ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM-OPEN25M 2500:31:142021-02-20 07:32:1102:01:4102:47:4703:28:5305:36:29.1006:07:43.10+00:39:468:456,8
28KOWALCZYK Marek 34RADOMSKOM-OPEN26M 2600:31:132021-02-20 07:32:1002:01:4502:47:5703:28:5005:36:29.7006:07:43.40+00:39:478:456,8
29JANERKA Marzka 152DZIABNIĘCICHORZÓWK-OPEN3K 300:28:412021-02-20 07:29:3801:58:5402:50:1503:30:5005:37:10.3506:05:51.95+00:40:288:466,8
30NOWACKI Paweł 65GOLENIEKRAKÓWM-OPEN27M 2700:03:072021-02-20 07:04:0402:16:3002:59:3203:39:5605:38:53.0005:42:00.35+00:42:108:496,8
31KRASZEWSKI Mateusz 40MPK RUNNERSKRAKÓWM-OPEN28M 2800:03:032021-02-20 07:04:0002:04:3702:50:3603:33:5905:41:13.0005:44:16.90+00:44:308:536,8
32BORUSZEWSKA Beata 20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN4K 400:02:312021-02-20 07:03:2802:05:2202:56:5203:43:1105:42:28.7005:45:00.50+00:45:468:556,7
33KRZYŻAN Jakub 49KW KRAKÓWJERZMANOWICEM-OPEN29M 2900:10:292021-02-20 07:11:2602:02:4702:52:3203:34:0905:44:40.8505:55:10.75+00:47:588:586,7
34GODYŃ Jan 53DELOITTE ADVENTURE CLUBKATOWICEM-OPEN30M 3000:18:352021-02-20 07:19:3202:05:4802:53:3603:34:2605:45:17.7006:03:53.65+00:48:358:596,7
35CIENIAWSKI Piotr 22BYTOMM-OPEN31M 3100:02:432021-02-20 07:03:4002:05:3202:54:3303:39:1905:47:30.0005:50:13.00+00:50:479:026,6
36CIENIAWSKA Ewa 88BYTOMK-OPEN5K 500:02:422021-02-20 07:03:3902:05:1402:54:2303:39:2305:47:38.1505:50:20.55+00:50:559:036,6
37RUDNICKI Paweł 73KROTOSZYNM-OPEN32M 3200:19:012021-02-20 07:19:5802:09:0302:58:1403:42:1505:49:44.1506:08:45.85+00:53:019:066,6
38SEKMAN Tomasz 26KRAKÓWM-OPEN33M 3300:10:262021-02-20 07:11:2302:00:1202:50:1203:36:4405:50:00.3506:00:27.00+00:53:189:066,6
39DELEŻUCH Wojciech 33NIE MA LETKONIEMCEM-OPEN34M 3400:15:412021-02-20 07:16:3802:10:4402:57:4603:44:1905:50:01.2506:05:43.00+00:53:189:066,6
40MODLIŃSKI Marcin 37KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN35M 3500:05:432021-02-20 07:06:4002:04:2302:49:0503:35:2405:50:32.5005:56:15.50+00:53:509:076,6
41MRUSZCZYK Jacek 106KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN36M 3600:05:422021-02-20 07:06:3902:03:4302:48:3603:35:2205:50:34.4005:56:16.45+00:53:529:076,6
42KUBAJEWSKI Paweł 144STEELBOY89ŚWIERCZEM-OPEN37M 3700:08:402021-02-20 07:09:3702:01:0402:49:1203:35:1805:50:36.1005:59:16.90+00:53:539:076,6
43SIWOŃ Ewa 41SMASHING PĄPKINS/AVA-DO PRZODU I W GÓRĘWARSZAWAK-OPEN6K 600:02:462021-02-20 07:03:4302:11:2203:00:5703:45:2805:52:04.8005:54:51.45+00:55:229:106,5
44GOŁĘBIOWSKI Robert 90RADOMSKOM-OPEN38M 3800:31:122021-02-20 07:32:0902:04:4902:54:3103:45:3705:52:33.7006:23:46.55+00:55:519:106,5
45MIELCZAREK Aleksandra 45STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-OPEN7K 700:44:342021-02-20 07:45:3102:07:5202:59:0103:42:4805:53:54.0506:38:28.35+00:57:119:126,5
46KOŁODZIEJ Mateusz 43KATOWICEM-OPEN39M 3900:09:382021-02-20 07:10:3502:04:2302:53:2703:32:4305:54:49.6506:04:28.40+00:58:079:146,5
47TARANTA Daniel 29WARSZAWAM-OPEN40M 4000:23:542021-02-20 07:24:5102:02:1102:49:0803:32:5505:55:21.8506:19:16.60+00:58:399:156,5
48VISENTIN Eric Visentin 149NOAWROCŁAW, POLSKAM-OPEN41M 4100:04:082021-02-20 07:05:0502:07:4002:55:2103:41:1405:56:26.4506:00:34.70+00:59:449:166,5
49TOMASZEWSKI Mirosław 14CHEŁMNOM-OPEN42M 4200:02:432021-02-20 07:03:4002:06:1302:55:1403:34:1305:57:57.6506:00:41.45+01:01:159:196,4
50URACZ Łukasz 51SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-OPEN43M 4300:02:332021-02-20 07:03:3002:07:1602:57:4403:45:2106:00:12.5506:02:46.50+01:03:309:226,4
51KACZOROWSKI Michał 46KWIDZYN BIEGAKORZENIEWOM-OPEN44M 4400:13:312021-02-20 07:14:2802:17:0803:07:4803:56:1206:00:54.9506:14:26.55+01:04:129:236,4
52KROSNY Sebastian 2STS BIEGATON MIKOŁÓW / ZAŁOGA GÓRSKAMIKOŁÓWM-OPEN45M 4500:44:222021-02-20 07:45:1903:00:1603:52:3006:05:14.0506:49:36.80+01:08:319:306,3
53KOWALCZYK Adam 61STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN46M 4600:43:562021-02-20 07:44:5302:59:4703:58:1706:05:40.2506:49:36.50+01:08:579:316,3
54KUSZKA Michał 15STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN47M 4700:44:382021-02-20 07:45:3502:12:4802:57:0103:53:1006:06:27.6006:51:05.65+01:09:459:326,3
55KARCZMIT Daniel 117GT RATWROCLAWM-OPEN48M 4800:29:412021-02-20 07:30:3802:14:3203:04:0703:56:5306:06:46.6006:36:27.75+01:10:049:336,3
56MITURA Wojtek 87PARCZEWM-OPEN49M 4900:15:422021-02-20 07:16:3902:10:2503:00:3103:50:4906:08:39.2006:24:21.80+01:11:569:366,2
57DUDZIK Damian 48STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEM-OPEN50M 5000:44:412021-02-20 07:45:3802:12:5502:59:5603:53:2206:08:40.5506:53:21.90+01:11:589:366,2
58DOBROWOLSKA Agnieszka 68ŚWIECIEK-OPEN8K 800:09:542021-02-20 07:10:5102:16:2303:07:2803:52:0206:10:07.6006:20:02.25+01:13:259:386,2
59KAGOŃ Damian 145LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM-OPEN51M 5100:44:462021-02-20 07:45:4302:12:4202:58:3003:53:1506:10:22.2506:55:08.75+01:13:399:386,2
60AZAREWICZ Grzegorz 80GDAŃSKM-OPEN52M 5200:29:572021-02-20 07:30:5402:19:0703:08:1803:56:3106:10:25.3506:40:22.50+01:13:439:386,2
61GRUBICH Damian 155LASRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-OPEN53M 5300:05:092021-02-20 07:06:0602:13:1803:03:0103:53:3806:11:17.3506:16:27.00+01:14:359:406,2
62KUŚMIERCZYK Piotr 98UTRARADOMSKO / WKURW_TEAMRADOMSKOM-OPEN54M 5400:31:102021-02-20 07:32:0702:04:5302:55:1403:48:2106:13:48.4006:44:59.05+01:17:069:446,2
63MARIANOWSKI Krzysztof 84KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM-OPEN55M 5500:13:232021-02-20 07:14:2002:16:3503:08:2003:57:3306:18:06.2006:31:30.05+01:21:239:506,1
64SMAGA Krzysztof 59BORZECHÓWM-OPEN56M 5600:13:332021-02-20 07:14:3002:19:0703:10:4603:59:0706:18:38.7506:32:12.45+01:21:569:516,1
65SADY Sebastian 47OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN57M 5700:14:562021-02-20 07:15:5302:15:2403:13:1803:59:1306:20:24.3506:35:20.50+01:23:429:546,1
66CIASTOŃ Łukasz 122CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN58M 5800:44:462021-02-20 07:45:4302:12:3203:04:5603:57:1206:21:56.1507:06:42.65+01:25:139:566,0
67ROGOWSKA Anna 78RZESZÓWK-OPEN9K 900:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2603:07:1806:22:24.2507:00:46.05+01:25:419:576,0
67JĘDRZEJCZYK Agnieszka 89RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-OPEN9K 900:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2403:07:0603:57:3306:22:24.2507:00:46.20+01:25:419:576,0
69MĘDRALA Ireneusz 76KRAKÓWM-OPEN59M 5900:28:132021-02-20 07:29:1002:20:0803:01:2904:06:1906:25:36.4006:53:49.75+01:28:5410:026,0
69GNIADKOWSKI Paweł 109SYGNECZÓWM-OPEN59M 5900:28:132021-02-20 07:29:1002:20:0203:12:0104:06:3306:25:36.4006:53:49.90+01:28:5410:026,0
71WYDRYCH Barbara 156PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-OPEN11K 1100:05:092021-02-20 07:06:0602:24:1603:19:2804:10:4606:28:17.5006:33:27.35+01:31:3510:065,9
72JAWORSKI Piotr 104WARSZAWAM-OPEN61M 6100:14:522021-02-20 07:15:4902:15:1603:05:3603:58:5506:28:58.9006:43:51.20+01:32:1610:075,9
73WÓJCICKI Kamil 119EX TEAMLISIECICEM-OPEN62M 6200:03:032021-02-20 07:04:0002:08:0903:04:1203:56:5206:29:00.2006:32:03.80+01:32:1710:075,9
74DZIUBA Emilian 75STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN63M 6300:44:422021-02-20 07:45:3902:12:5603:04:1304:00:5306:29:12.0507:13:54.55+01:32:2910:085,9
75NOWICKI Artur 93SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM-OPEN64M 6400:18:402021-02-20 07:19:3702:17:2803:10:2904:01:4206:29:26.1506:48:06.75+01:32:4310:085,9
76BIEL Tomasz 63KATOWICEM-OPEN65M 6500:21:212021-02-20 07:22:1802:21:3803:12:0604:04:2006:29:27.9506:50:48.95+01:32:4510:085,9
77GINTER Grzegorz 82AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-OPEN66M 6600:56:372021-02-20 07:57:3402:21:0703:19:1704:03:5706:29:30.3007:26:07.50+01:32:4710:085,9
78BUDNY Aleksandra 94KRAŚNIK BIEGAJÓZEGINK-OPEN12K 1200:14:542021-02-20 07:15:5102:25:0103:23:0604:12:3706:30:14.7506:45:09.25+01:33:3210:095,9
79GOLON Marlena 55GOLON TEAMSICIENKOK-OPEN13K 1300:14:542021-02-20 07:15:5102:24:5403:22:5704:12:3606:30:15.2506:45:09.25+01:33:3210:095,9
80RATAJCZAK Dariusz 97HERNIK TEAMDOLSKM-OPEN67M 6700:23:032021-02-20 07:24:0002:23:1303:17:2004:09:3106:30:34.1506:53:37.25+01:33:5110:105,9
81PTAK Tomasz 69KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM-OPEN68M 6800:06:072021-02-20 07:07:0402:26:4603:17:2204:13:1606:30:45.9006:36:53.30+01:34:0310:105,9
82BIEL Łukasz 44VEGAN SUPER TEAMWARSZAWAM-OPEN69M 6900:21:212021-02-20 07:22:1802:21:3103:11:5404:04:2406:31:10.8006:52:32.55+01:34:2810:115,9
83GNOT Katarzyna 85SPARTANIE DZIECIOMOPOLEK-OPEN14K 1400:20:582021-02-20 07:21:5502:25:3903:19:2904:09:4906:32:20.2506:53:18.70+01:35:3710:135,9
84DZIDECZEK Marcin 116TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN70M 7000:34:312021-02-20 07:35:2802:21:3103:09:2903:59:4406:32:32.6007:07:03.80+01:35:5010:135,9
85BĘBEN Robert 151OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM-OPEN71M 7100:32:432021-02-20 07:33:4002:19:3303:12:0204:09:1806:32:59.1007:05:42.35+01:36:1610:145,9
86SŁOWIK Justyna 108SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN15K 1500:32:442021-02-20 07:33:4102:19:3703:12:5104:09:2206:33:01.1007:05:45.60+01:36:1810:145,9
87IDZIOR Tomasz 95BRZEZINYM-OPEN72M 7200:03:152021-02-20 07:04:1202:20:0403:16:5504:07:3906:35:47.9006:39:03.70+01:39:0510:185,8
88ROJEK Maciej 81KRAKÓWM-OPEN73M 7300:03:112021-02-20 07:04:0802:20:2203:17:2104:07:4906:35:55.6506:39:07.50+01:39:1310:185,8
89GRALA Maria 92RZOZÓWK-OPEN16K 1600:14:462021-02-20 07:15:4302:21:4403:15:0204:10:0006:35:58.6006:50:44.85+01:39:1610:185,8
90GADOMSKI Darek 141SUCHOŻEBRYM-OPEN74M 7400:18:572021-02-20 07:19:5402:17:4403:15:4504:08:5106:37:00.3006:55:58.25+01:40:1710:205,8
91WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 60JASZCZUR RUN 4 FUNGORLICEM-OPEN75M 7500:08:122021-02-20 07:09:0902:19:3703:13:3904:09:3906:37:05.8506:45:18.50+01:40:2310:205,8
92GIBAŁA Marcin 64BIEGAM I POMAGAMMIELECM-OPEN76M 7600:05:572021-02-20 07:06:5402:21:5103:17:1504:12:0906:38:59.7506:44:56.80+01:42:1710:235,8
93KRAUZE Tomasz 30GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-OPEN77M 7700:02:582021-02-20 07:03:5502:27:1403:23:0004:13:3006:39:39.9006:42:38.80+01:42:5710:245,8
94FLASIŃSKI Michał 99GLIWICEM-OPEN78M 7800:02:452021-02-20 07:03:4202:28:0903:22:2604:14:2506:41:24.9006:44:10.55+01:44:4210:275,7
95BIAŁEK Rafał 56POZNAŃM-OPEN79M 7900:15:202021-02-20 07:16:1702:23:4903:20:4204:10:3406:41:35.4006:56:56.15+01:44:5310:275,7
96PASZKIEWICZ Maciej 71MUROWANA GOŚLINAM-OPEN80M 8000:13:472021-02-20 07:14:4402:24:4803:22:5704:13:5906:42:23.1506:56:10.35+01:45:4010:285,7
97BĘDŹKOWSKI Marek 86SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM-OPEN81M 8100:11:032021-02-20 07:12:0002:24:2703:18:4104:12:3506:44:06.3006:55:09.55+01:47:2310:315,7
98GRAU Joanna 110KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK-OPEN17K 1700:13:282021-02-20 07:14:2502:27:1203:25:1204:22:3206:46:24.8006:59:53.00+01:49:4210:355,7
99BALCERZAK Robert 100KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN82M 8200:05:362021-02-20 07:06:3302:24:3703:20:4104:18:5006:47:45.8506:53:22.75+01:51:0310:375,7
100ZAMYŚLEWSKI Krzysztof 103KWIDZYN BIEGABRACHLEWOM-OPEN83M 8300:13:362021-02-20 07:14:3302:27:3703:24:3604:22:2206:51:47.3507:05:24.15+01:55:0510:435,6
101CZAPLA Arkadiusz 79BYTOMM-OPEN84M 8400:11:092021-02-20 07:12:0602:30:0803:25:4604:20:2106:53:01.3007:04:10.65+01:56:1810:455,6
102MARCELA Marcin 72FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM-OPEN85M 8500:11:072021-02-20 07:12:0402:29:2303:24:2404:20:2606:53:01.9507:04:09.45+01:56:1910:455,6
103ŁYCZKO Anna 140STREFA FITSTOBIERNAK-OPEN18K 1800:38:222021-02-20 07:39:1902:25:1503:23:1604:17:1506:53:15.2007:31:37.50+01:56:3210:455,6
104GĘSIAREK Grzegorz 67KROTOSZYNM-OPEN86M 8600:16:142021-02-20 07:17:1102:28:2203:23:4704:21:5706:59:32.5507:15:47.45+02:02:5010:555,5
105GRYZ Jacek 70NOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN87M 8700:06:292021-02-20 07:07:2602:28:5503:23:4804:33:4107:02:01.1007:08:30.30+02:05:1810:595,5
106FALKOWSKI Michał 120ZA_LINIĄ_METYKOWALEWO POMORSKIEM-OPEN88M 8800:42:172021-02-20 07:43:1402:27:5803:33:1204:24:2107:02:33.7507:44:51.70+02:05:5111:005,5
107KRZYZIŃSKA Sylwia 115DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN19K 1900:33:522021-02-20 07:34:4902:30:2203:28:2504:31:4007:04:03.0007:37:55.95+02:07:2011:025,4
108MICHALEC Marcin 5KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-OPEN89M 8900:02:412021-02-20 07:03:3802:36:5003:36:3304:35:1707:06:06.2007:08:47.35+02:09:2311:055,4
109ŁOPATKIEWICZ Beata 101KROSNOK-OPEN20K 2000:02:402021-02-20 07:03:3702:33:3003:36:5504:35:2607:06:07.2007:08:47.35+02:09:2411:055,4
110ODWROT Hubert 1323:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN90M 9000:17:172021-02-20 07:18:1402:36:0603:30:2904:32:3207:08:11.6007:25:29.30+02:11:2911:095,4
111BUCHALSKA Ewa 123EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN21K 2100:15:122021-02-20 07:16:0902:32:1503:26:3704:27:2907:09:01.0007:24:13.75+02:12:1811:105,4
112GRABARCZYK Mateusz 102RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN91M 9100:27:372021-02-20 07:28:3402:28:0503:20:4104:27:2307:11:44.0007:39:21.35+02:15:0111:145,3
113ZAWADZKI Karol 66RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN92M 9200:27:322021-02-20 07:28:2902:28:0203:19:5504:27:0607:11:47.7007:39:20.30+02:15:0511:145,3
114WOJCIECHOWSKI Krzysztof 52RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN93M 9300:27:292021-02-20 07:28:2602:28:0903:19:5304:27:0707:11:51.3507:39:21.10+02:15:0911:145,3
115PUZA Adam 136PYRZOWICEM-OPEN94M 9400:46:172021-02-20 07:47:1402:13:4103:10:4504:21:5907:15:33.5008:01:51.25+02:18:5111:205,3
116BISKUP Rafał 114RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-OPEN95M 9500:27:512021-02-20 07:28:4802:24:1303:27:4804:29:1707:16:20.9007:44:12.05+02:19:3811:215,3
117PODLEWSKI Wojciech 130KS SPORTIVATARNÓWM-OPEN96M 9600:22:452021-02-20 07:23:4202:36:2603:33:3304:43:1707:20:30.8007:43:16.55+02:23:4811:285,2
118BLICHARZ Artur 105OŁPINYM-OPEN97M 9700:22:412021-02-20 07:23:3802:36:3503:32:0004:43:2407:20:34.5507:43:15.95+02:23:5211:285,2
119MIKSA Sławomir 91ŁÓDŹM-OPEN98M 9801:01:132021-02-20 08:02:1002:41:3003:37:2004:34:5707:21:39.8008:22:53.70+02:24:5711:305,2
120KALETA Milena 169K-OPEN22K 2200:42:262021-02-20 07:43:2302:37:2003:40:1604:47:4107:22:36.1008:05:03.05+02:25:5311:315,2
121RASZTABIGA Sylwester 125JURA PLFUGASÓWKAM-OPEN99M 9900:28:282021-02-20 07:29:2502:27:2403:34:1504:39:3407:23:18.4007:51:47.05+02:26:3611:325,2
122GOŁĘBIOWSKI Andrzej 57WOODRUNCHYLICEM-OPEN100M 10000:13:272021-02-20 07:14:2402:19:1803:25:0304:28:4407:25:58.0007:39:25.25+02:29:1511:365,2
123STĘPIEŃ Katarzyna 134KAZANÓWK-OPEN23K 2300:24:542021-02-20 07:25:5102:26:1603:27:2204:28:5907:27:04.0007:51:58.00+02:30:2111:385,2
124WURMAŃSKI Wiktor 135KIELCEM-OPEN101M 10100:24:542021-02-20 07:25:5102:26:1803:27:2604:29:0007:27:04.1507:51:58.30+02:30:2111:385,2
125MATYJASIAK Konrad 111WARSZAWAM-OPEN102M 10200:13:382021-02-20 07:14:3502:04:4003:02:5703:59:3007:28:00.6007:41:39.50+02:31:1811:405,1
126DOMINIAK Sławomir 138OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN103M 10300:21:122021-02-20 07:22:0902:36:3903:34:4604:42:5307:32:04.7507:53:16.95+02:35:2211:465,1
127DOMINIAK Iwona 137OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN24K 2400:21:112021-02-20 07:22:0802:36:3803:34:3804:42:5807:32:10.3507:53:21.85+02:35:2811:465,1
128CELIŃSKI Tomasz 147TUPTUŚ OTWOCK / ESJA TEAMOTWOCKM-OPEN104M 10401:25:352021-02-20 08:26:3202:46:4703:38:3404:43:3807:41:56.8009:07:32.70+02:45:1412:015,0
129PYTLARCZYK Piotr 129KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN105M 10500:05:402021-02-20 07:06:3702:38:5203:43:3204:56:0307:45:37.3507:51:17.95+02:48:5512:074,9
130ŻABIEREK Tomasz 107GORZÓW WLKP.M-OPEN106M 10600:41:552021-02-20 07:42:5202:35:5903:41:3204:59:2107:59:29.9508:41:25.65+03:02:4712:294,8
131DOMAGAŁA Mariusz 113TUPTUŚOTWOCKKARCZEWM-OPEN107M 10700:56:382021-02-20 07:57:3502:43:1403:45:4605:01:0708:00:26.7008:57:04.80+03:03:4412:304,8
132WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 121POBIEDZISKAK-OPEN25K 2500:21:022021-02-20 07:21:5902:41:2503:47:3604:56:4608:03:53.6508:24:56.20+03:07:1112:364,8
133MAŁKOWSKI Bogdan 77SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-OPEN108M 10800:21:002021-02-20 07:21:5702:41:2203:47:3104:56:4008:03:55.2008:24:56.10+03:07:1212:364,8
134MISIAK Anna 139TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN26K 2600:34:322021-02-20 07:35:2902:55:4403:59:0005:12:4108:06:18.7008:40:50.80+03:09:3612:394,7
135WICHEREK Maciej 150KRAKÓWM-OPEN109M 10901:59:592021-02-20 09:00:5602:52:4704:10:2905:22:3908:06:42.4010:06:42.05+03:10:0012:404,7
136PAWEŁ Sienkiewicz 168M-OPEN110M 11000:34:322021-02-20 07:35:2902:56:3403:58:4305:12:3508:09:24.3508:43:56.80+03:12:4212:444,7
137SOSNA-KŁOPOTOWSKA Katarzyna 167K-OPEN27K 2700:39:012021-02-20 07:39:5802:58:4604:02:4205:16:4908:16:51.5508:55:53.25+03:20:0912:564,6
138BOROWIK Tomasz 166KRAKÓWM-OPEN111M 11100:39:012021-02-20 07:39:5802:58:4804:02:5205:16:5108:16:53.0508:55:54.15+03:20:1012:564,6
139DWORNIKOWSKI Zbigniew 146LIGOTAM-OPEN112M 11200:34:152021-02-20 07:35:1202:59:5604:11:2105:21:2108:28:38.6509:02:53.95+03:31:5613:144,5
140DWORNIKOWSKA Beata 143RASZKÓWK-OPEN28K 2800:34:152021-02-20 07:35:1202:59:5304:11:1105:21:2508:28:39.7509:02:55.05+03:31:5713:144,5
141GÓRSKA Agnieszka 142AUGUSTEAMKATOWICEK-OPEN29K 2900:15:152021-02-20 07:16:1203:18:2304:25:5805:40:1808:46:12.9009:01:28.05+03:49:3013:424,4
142WINIARSKA Izabela 128IZAGÓRĄWARSZAWAK-OPEN30K 3000:15:112021-02-20 07:16:0803:18:3004:26:2105:40:1208:46:18.4009:01:29.60+03:49:3613:424,4
143NIEDŹWIECKA Kasia 131EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN31K 3100:15:082021-02-20 07:16:0503:18:2604:26:1905:40:1708:46:18.9509:01:27.75+03:49:3613:424,4
144SZYSZKOWSKI Włodzimierz 112DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN113M 11300:22:322021-02-20 07:23:2903:07:1704:10:5505:35:0408:50:30.4009:13:03.25+03:53:4813:484,3
145JEŻEWSKI Adam 126PATO TEAMGLIWICEM-OPEN114M 11401:06:322021-02-20 08:07:2902:56:2804:05:1605:20:3708:52:41.3009:59:13.95+03:55:5813:524,3
146WARA-WĄSOWSKI Maciej 133ŁÓDŹM-OPEN115M 11500:42:112021-02-20 07:43:0803:02:4304:15:2305:42:4808:53:54.8009:36:06.00+03:57:1213:544,3
147DĄBROWSKI Michał 154ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN116M 11600:34:042021-02-20 07:35:0103:07:3104:21:4605:40:1708:54:03.9009:28:08.50+03:57:2113:544,3
148WILK Magdalena 153ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN32K 3200:34:032021-02-20 07:35:0003:07:2904:22:0405:40:2208:54:04.9009:28:08.55+03:57:2213:544,3
149SOKOŁOWSKI Artur 127TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-OPEN117M 11700:34:312021-02-20 07:35:2802:55:4104:17:2705:42:2009:13:33.3509:48:04.55+04:16:5114:244,2
Znaleziono 149 wynik(ów)