45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2005 I MŁODSI
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.47 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 63
Na trasie : 5
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEWANDOWSKI Paweł 1099Luks Start Nakło  M 100:00:0200:01:22.3000:01:24.65 2:5420,6
2TOBOLSKI Konrad 1005SP 7 GRUDZIĄDZ  M 200:00:0300:01:22.3500:01:25.75+00:00:002:5420,6
3RANISZEWSKI Olek 1108SP 4 Chełmno  M 300:00:0200:01:25.3000:01:27.55+00:00:033:0019,9
4KURZEJA Mateusz 1091SP Dubielno  M 400:00:0200:01:25.7000:01:28.25+00:00:033:0219,7
5PODBORNY Rafał 1012SP 24 Toruń  M 500:00:0200:01:28.5500:01:31.35+00:00:063:0919,0
6CHMIELECKI Łukasz 1110SP 4 Chełmno  M 600:00:0200:01:29.4500:01:31.45+00:00:073:0919,0
7KURKIEWICZ Jakub 1011UKB Szubin  M 700:00:0400:01:30.2000:01:34.25+00:00:073:1118,8
8MIERZWIŃSKI Ksawery 1010UKB Szubin  M 800:00:0400:01:31.3500:01:35.55+00:00:093:1318,6
9RANISZEWSKI Seweryn 1133SP 2 Chełmno  M 900:00:0300:01:32.1000:01:35.20+00:00:093:1518,4
10JEZIORNY Hubert 1040SP Zegartowice  M 1000:00:0200:01:34.7500:01:37.40+00:00:123:2217,8
11ŁĘCKI Dominik 1132SP 2 Chełmno  M 1100:00:0400:01:34.9500:01:38.95+00:00:123:2018,0
12GAWRYSZAK Robert 1129SP 2 Chełmno  M 1200:00:0400:01:36.6000:01:40.95+00:00:143:2417,6
13GINTER Nikodem 1034SP w Grzybnie  M 1300:00:0400:01:37.2000:01:41.55+00:00:143:2617,4
14KLIMKIEWICZ Kacper 1134SP 2 Chełmno  M 1400:00:0200:01:37.3500:01:39.90+00:00:153:2617,4
15OCZKOŚ Kacper 1135SP 2 Chełmno  M 1500:00:0200:01:39.8500:01:42.50+00:00:173:3216,9
16GRZESZCZAK Igor 1109SP 4 Chełmno  M 1600:00:0200:01:40.0500:01:42.95+00:00:173:3216,9
17SOŁTYS Jakub 1042SP Zegartowice  M 1700:00:0400:01:41.0500:01:45.75+00:00:183:3416,8
18ZŁOTOWSKI Szymon 1098SP Stolno  M 1800:00:0200:01:41.5000:01:44.00+00:00:193:3716,6
19RUTKOWSKI Jacek 1044SP Zegartowice  M 1900:00:0400:01:42.3000:01:46.45+00:00:203:3716,6
20BANACKI Łukasz 1020SP 1 Chełmno  M 2000:00:0200:01:44.0000:01:46.90+00:00:213:4116,3
21PODLASZEWSKI Kornel 1043SP Zegartowice  M 2100:00:0300:01:44.2500:01:47.50+00:00:213:4116,3
22MICHALAK Adrian 1062SP Kolno  M 2200:00:0400:01:44.6000:01:49.45+00:00:223:4316,1
23WALENDZIAK Jan 1025Valdano Team  M 2300:00:0400:01:45.0500:01:49.50+00:00:223:4316,1
24ADAMCZYK Piotr 1009UKB Szubin  M 2400:00:0200:01:46.2500:01:48.75+00:00:233:4516,0
25MAŁEK Marcel 1036SP 1 Chełmno  M 2500:00:0500:01:46.4000:01:51.40+00:00:243:4516,0
26KOŁODKO Jakub 1035SP 1 Chełmno  M 2600:00:0500:01:46.8500:01:51.95+00:00:243:4516,0
27FLIS Hubert 1097SP Dubielno  M 2700:00:0200:01:47.5000:01:50.30+00:00:253:4915,7
28ŻMUDZIŃSKI Kajetan 1105Luks Start Nakło  M 2800:00:0300:01:47.6500:01:50.75+00:00:253:4715,8
29STROŃSKI Kacper 1114SP 4 Chełmno  M 2900:00:0300:01:47.7500:01:51.20+00:00:253:4915,7
30JAWORSKI Tomasz 1041SP Zegartowice  M 3000:00:0400:01:48.0500:01:52.55+00:00:253:4915,7
31FROST Mikołaj 1077SP Stolno  M 3100:00:0400:01:48.7000:01:53.10+00:00:263:5115,5
32TUSIEŃ Nataniel 1057SP Kolno  M 3200:00:0300:01:49.1000:01:52.85+00:00:263:5115,5
33NOWAK Jakub 1093SP Dubielno  M 3300:00:0300:01:50.6500:01:53.75+00:00:283:5415,4
34PAWŁOWSKI Paweł 1106SP 4 Chełmno  M 3400:00:0200:01:50.8000:01:53.40+00:00:283:5615,2
35BESKA-PILARZ Dariusz 1019SP 1 Chełmno  M 3500:00:0200:01:52.9500:01:55.60+00:00:304:0015,0
36SZYMAŃSKI Łukasz 1092SP Dubielno  M 3600:00:0300:01:53.1500:01:56.70+00:00:304:0015,0
37KARWASZEWSKI Mateusz 1018SP 1 Chełmno  M 3700:00:0300:01:54.0500:01:57.60+00:00:314:0214,8
38BYLINKO Filip 1128SP 2 Chełmno  M 3800:00:0200:01:55.8500:01:58.70+00:00:334:0614,6
39LEWCZUK Mikolaj 1131SP 2 Chełmno  M 3900:00:0300:01:56.6000:02:00.30+00:00:344:0814,5
39MRZYGŁÓD Oskar 1038SP w Grzybnie  M 4000:00:0300:01:56.6000:02:00.30+00:00:344:0814,5
41SZALATY Dawid 1014SP 1 Chełmno  M 4100:00:0300:01:57.2000:02:01.10+00:00:344:1114,3
42EFTA Oskar 1026SP 1 Chełmno  M 4200:00:0300:01:57.7000:02:01.25+00:00:354:1114,3
43KUJAWOWICZ Daniel 1113SP 4 Chełmno  M 4300:00:0400:01:58.2500:02:02.50+00:00:354:1114,3
44KASPRZYKOWSKI Oskar 1130SP 2 Chełmno  M 4400:00:0400:01:59.0000:02:03.00+00:00:364:1314,2
45TOMASZEWSKI Jan 1055SP Kolno  M 4500:00:0300:01:59.2000:02:02.80+00:00:364:1314,2
46KOZIEL Mikołaj 1015SP 1 Chełmno  M 4600:00:0400:01:59.6000:02:04.40+00:00:374:1514,1
47KLEBANIUK Szymon 1021SP 1 Chełmno  M 4700:00:0300:02:00.7500:02:04.30+00:00:384:1714,0
48GODEK Jakub 1078SP Stolno  M 4800:00:0200:02:00.8000:02:03.60+00:00:384:1714,0
49TOMASZEWSKI Jakub 1064SP Kolno  M 4900:00:0300:02:03.3500:02:06.45+00:00:414:2113,8
50PAWŁOWSKI Piotr 1069SP Kolno  M 5000:00:0200:02:04.3000:02:07.15+00:00:424:2513,5
51WALCZAK Oliwier 1090SP w Grzybnie  M 5100:00:0300:02:05.4500:02:08.55+00:00:434:2513,5
52URBAŃSKI Filip 1056SP 2 Chełmno  M 5200:00:0500:02:09.3500:02:14.65+00:00:474:3413,1
53ZAGÓRSKI Fabian 1094SP Dubielno  M 5300:00:0300:02:10.3000:02:13.45+00:00:484:3613,0
54EFTA Kacper 1016SP 1 Chełmno  M 5400:00:0400:02:12.2000:02:16.20+00:00:494:4012,8
55KLIMCZAK Marcel 1001Run Pasja Bydgoszcz  M 5500:00:0500:02:13.1000:02:18.40+00:00:504:4212,7
56ŁUKOWSKI Łukasz 1058SP Kolno  M 5600:00:0400:02:13.6000:02:17.75+00:00:514:4212,7
57BULIŃSKI Łukasz 1059SP Kolno  M 5700:00:0400:02:13.9000:02:18.15+00:00:514:4512,6
58SZULARECKI Sławomir 1070SP Kolno  M 5800:00:0300:02:14.2000:02:17.45+00:00:514:4512,6
59ŚLIWIŃSKI Aleksander 1083SP Kolno  M 5900:00:0400:02:15.5500:02:20.25+00:00:534:4912,4
60FLORCZAK Hubert 1151Przedszkole StepBYDGOSZCZ  M 6000:00:0400:02:16.0000:02:20.00+00:00:534:4912,4
61QUAAST Mateusz 1003ZS 19 Bydgoszcz  M 6100:00:0300:02:18.8000:02:22.00+00:00:564:5512,2
62KUCHARSKI Kacper 1081SP Kolno  M 6200:00:0400:02:21.8500:02:26.35+00:00:595:0211,9
63SZCZODROWSKI Marcel 1101SP Kolno  M 6300:00:0400:02:23.3500:02:28.05+00:01:015:0611,8
64GODEK Jakub 1078SP Stolno  M 6400:00:02   
65TOMASZEWSKI Jan 1055SP Kolno  M 6500:00:03   
66KUJAWOWICZ Daniel 1113SP 4 Chełmno  M 6600:00:04   
67KASPRZYKOWSKI Oskar 1130SP 2 Chełmno  M 6700:00:04   
68PRZENIOSŁO Paweł 1107SP 4 Chełmno  M 6800:20:11   
Znaleziono 68 wynik(ów)