45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - DZIEWCZĘTA 2005 I MŁODSZE
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.47 km
Zgłoszonych : 67
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 54
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BONIECKA Kamila 1037UKS Rychnowy  K 100:00:0100:01:29.4500:01:30.60 3:0919,0
2DRĄG Marta 1118SP 4 Chełmno  K 200:00:0000:01:31.1000:01:31.65+00:00:013:1318,6
3GRULA Magdalena 1075SP Stolno  K 300:00:0000:01:33.6500:01:34.45+00:00:043:2018,0
4RADOMSKA Karolina 1095SP Dubielno  K 400:00:0100:01:36.4000:01:37.40+00:00:063:2417,6
5SZULC Kalina 1146SP 2 Chełmno  K 500:00:0100:01:41.7000:01:43.05+00:00:123:3716,6
6KLICHOWSKA Jagoda 1074SP Stolno  K 600:00:0000:01:42.8000:01:43.50+00:00:133:3916,4
7IRCHA Julia 1007UKB Szubin  K 700:00:0100:01:45.4500:01:46.55+00:00:163:4316,1
8KARŁOWSKA Aleksandra 1116SP 4 Chełmno  K 800:00:0000:01:46.7500:01:47.35+00:00:173:4715,8
9STOŻEK Karolina 1119SP 4 Chełmno  K 900:00:0000:01:47.0500:01:47.95+00:00:173:4715,8
10ŻAL Patrycja 1002ZS nr 18 Bydgoszcz  K 1000:00:0100:01:47.2500:01:48.95+00:00:173:4715,8
11SMYKOWSKA Weronika 1039SP Zegartowice  K 1100:00:0100:01:47.6500:01:49.10+00:00:183:4915,7
12MARCINIAK Marcelina 1142SP 2 Chełmno  K 1200:00:0100:01:48.3500:01:49.50+00:00:183:4915,7
13FORNEY Agata 1122SP 4 Chełmno  K 1300:00:0100:01:49.9000:01:51.50+00:00:203:5415,4
14DAJEWSKA Weronika 1148SP 2 Chełmno  K 1400:00:0100:01:50.2000:01:52.15+00:00:203:5615,2
15RUPRECHT Martyna 1137SP 2 Chełmno  K 1500:00:0000:01:50.6000:01:51.50+00:00:213:5615,2
16CHYBEK Agata 1123SP 4 Chełmno  K 1600:00:0200:01:50.6500:01:52.90+00:00:213:5415,4
17DABROWSKA Sandra 1096SP Dubielno  K 1700:00:0000:01:53.1000:01:53.65+00:00:234:0015,0
18MĄDRZEJEWSKA Daria 1050SP Kolno  K 1800:00:0100:01:54.5000:01:56.35+00:00:254:0414,7
19BOGUSZ Sandra 1076SP Stolno  K 1900:00:0000:01:56.5000:01:57.05+00:00:274:0814,5
19KWIECIEŃ Nikol 1022SP 1 Chełmno  K 2000:00:0100:01:56.5000:01:57.65+00:00:274:0614,6
21PANEJKO Natalia 1051SP Kolno  K 2100:00:0100:01:57.2000:01:58.80+00:00:274:0814,5
22SOBIERALSKA Amelia 1048SP Kolno  K 2200:00:0100:01:58.0000:01:59.70+00:00:284:1114,3
23NAROLSKA Paulina 1053SP Kolno  K 2300:00:0200:01:58.6000:02:00.65+00:00:294:1114,3
24WOJTALIK Agata 1117SP 4 Chełmno  K 2400:00:0100:01:59.7000:02:01.15+00:00:304:1514,1
25KENSIK Oliwia 1143SP 2 Chełmno  K 2500:00:0200:01:59.8500:02:02.10+00:00:304:1514,1
26WYROSŁAWSKA Julia 1115SP 4 Chełmno  K 2600:00:0100:02:01.5000:02:02.65+00:00:324:1714,0
26OSIŃSKA Marta 1125SP 4 Chełmno  K 2700:00:0100:02:01.5000:02:03.35+00:00:324:1913,9
28NOWAK Klaudia 1023SP 1 Chełmno  K 2800:00:0100:02:01.6500:02:03.25+00:00:324:1913,9
29MISIASZEK Nadia 1061SP Kolno  K 2900:00:0100:02:03.7500:02:05.25+00:00:344:2313,6
30MATUS Marta 1103SP Kolno  K 3000:00:0100:02:07.2000:02:09.15+00:00:374:3213,2
31ZIMMERMANN Martyna 1139SP 2 Chełmno  K 3100:00:0200:02:07.4500:02:09.85+00:00:384:3013,3
32DYNIA Agata 1072SP Kolno  K 3200:00:0100:02:08.1000:02:09.40+00:00:384:3213,2
33KOSTKOWSKA Paulina 1147SP 2 Chełmno  K 3300:00:0300:02:08.4000:02:11.45+00:00:384:3213,2
34HABIGIER Martyna 1052SP Kolno  K 3400:00:0200:02:08.7500:02:11.25+00:00:394:3413,1
35ŚWIERCZYŃSKA Patrycja 1149SP 2 Chełmno  K 3500:00:0100:02:09.1000:02:10.70+00:00:394:3413,1
36MARCINKOWSKA Julita 1144SP 2 Chełmno  K 3600:00:0100:02:10.7000:02:12.65+00:00:414:3812,9
37ŚWIATKOWSKA Gabrysia 1073SP Kolno  K 3700:00:0100:02:11.7500:02:12.90+00:00:424:3812,9
38KALISZEWSKA Marcelina 1004SP im. Leona Wyczółk. Wtelno  K 3800:00:0200:02:11.8500:02:14.65+00:00:424:4012,8
39KĘSIK Marta 1145SP 2 Chełmno  K 3900:00:0100:02:12.6000:02:13.65+00:00:434:4012,8
40ARENDT Agata 1082SP Kolno  K 4000:00:0200:02:13.1500:02:15.85+00:00:434:4212,7
41CACAŁOWSKA Oliwia 1054SP Kolno  K 4100:00:0100:02:14.2500:02:15.75+00:00:444:4512,6
42RAPICKA Paulina 1068SP Kolno  K 4200:00:0300:02:14.5500:02:17.55+00:00:454:4512,6
43NOWIŃSKA Weronika 1085SP Kolno  K 4300:00:0200:02:15.8000:02:18.05+00:00:464:4912,4
44PYŁA Nikola 1086SP Kolno  K 4400:00:0200:02:16.5000:02:19.35+00:00:474:5112,4
45GLINIECKA Marta 1063SP Kolno  K 4500:00:0300:02:18.0000:02:21.05+00:00:484:5312,3
46WOŹNIAKOWSKA Julia 1141SP 2 Chełmno  K 4600:00:0200:02:18.0500:02:20.75+00:00:484:5312,3
47WRÓBEL Monika 1045SP Kolno  K 4700:00:0300:02:18.8500:02:22.15+00:00:494:5512,2
48OSTROWSKA Maja 1071SP Kolno  K 4800:00:0300:02:20.7500:02:24.10+00:00:515:0012,0
49KEMPROWSKA Julia 1126SP 4 Chełmno  K 4900:00:0100:02:23.1500:02:24.60+00:00:535:0411,8
50JARANTOWICZ Lena 1300  K 5000:00:0200:02:23.2500:02:25.50+00:00:535:0411,8
51STĘPIEŃ Katarzyna 1029SP w Grzybnie  K 5100:00:0100:02:24.1500:02:26.10+00:00:545:0811,7
52ŚNIADECKA Karolina 1104SP Kolno  K 5200:00:0200:02:25.0500:02:27.45+00:00:555:0811,7
53KRZYWDZIŃSKA Dominika 1084SP Kolno  K 5300:00:0200:02:25.2000:02:27.20+00:00:555:0811,7
54CHEŁKOWSKA Iga 1006Kat. SP Świecie  K 5400:00:0200:02:26.0500:02:28.20+00:00:565:1011,6
55PYŁA Nikola 1049SP Kolno  K 5500:00:02   
56OŚMIAŁOWSKA Anna 1124SP 4 Chełmno  K 5600:02:01   
Znaleziono 56 wynik(ów)