45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 900M - DZIEWCZĘTA 2003 - 2004
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.9 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 63
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.9km
Czas
brutto
0.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIEMBOR Wiktoria 2010UKB Szubin  K 100:00:0200:03:04.6500:03:06.85 3:2417,6
2SCHEWE Liwia 2015UKB Szubin  K 200:00:0200:03:09.9500:03:12.75+00:00:053:3117,1
3HENNIG Julia 2031SP w Grzybnie  K 300:00:0200:03:11.0500:03:13.85+00:00:063:3217,0
4PIECUCH Marika 2014UKB Szubin  K 400:00:0300:03:16.3000:03:19.70+00:00:113:3716,5
5MAŁKOWSKA Daria 1120SP 4 Chełmno  K 500:00:0200:03:19.4500:03:21.45+00:00:143:4116,3
6KRZESIMOWSKA Marta 2068SP 4 Chełmno  K 600:00:0200:03:19.7000:03:22.05+00:00:153:4216,2
7JANKA Alina 1150SP 2 Chełmno  K 700:00:0300:03:20.7000:03:24.05+00:00:163:4316,1
8GĄGOŁ Julia 2039UKS Rychnowy  K 800:00:0200:03:23.4000:03:25.90+00:00:183:4516,0
9MOTYKA Julia 2006UKB Szubin  K 900:00:0200:03:25.0500:03:27.60+00:00:203:4715,8
10SYDOR Patrycja 1121SP 4 Chełmno  K 1000:00:0200:03:26.1000:03:28.70+00:00:213:4815,7
11DOMINIAK Aleksandra 2009UKB Szubin  K 1100:00:0300:03:30.1500:03:33.40+00:00:253:5315,4
12ELSNER Agata 2033UKS Rychnowy  K 1200:00:0200:03:30.4000:03:32.90+00:00:253:5315,4
13KĘSY Klaudia 2044SP Zegartowice  K 1300:00:0400:03:30.5500:03:34.80+00:00:253:5315,4
14KRASKA Wiktoria 2067SP 4 Chełmno  K 1400:00:0300:03:31.5500:03:35.20+00:00:263:5515,3
15WIŚNIEWSKA Martyna 2069SP 4 Chełmno  K 1500:00:0200:03:31.9500:03:34.45+00:00:273:5515,3
16MAIER Laura 2062SP Dubielno  K 1600:00:0200:03:33.0000:03:35.65+00:00:283:5615,2
17ERNESTOWICZ Patrycja 2074SP 4 Chełmno  K 1700:00:0300:03:34.4500:03:37.45+00:00:293:5715,1
18URBANOWICZ Kaja 2064Luks Start Nakło  K 1800:00:0200:03:35.0000:03:37.05+00:00:303:5815,1
19RACINOWSKA Wiktoria 2002SP Wiąg  K 1900:00:0300:03:38.5500:03:42.40+00:00:334:0314,8
20ELSNER Beata 2034UKS Rychnowy  K 2000:00:0400:03:39.5500:03:44.40+00:00:344:0414,7
21DĘBOWSKA Aleksandra 2046SP Zegartowice  K 2100:00:0300:03:40.1500:03:43.55+00:00:354:0414,7
22RUDZIEKIEWICZ Maja 2035UKS Rychnowy  K 2200:00:0200:03:40.5500:03:43.20+00:00:354:0514,7
23PIERON Julia 2003UKB Szubin  K 2300:00:0300:03:42.0000:03:45.15+00:00:374:0614,6
24CHMIELEWSKA Wiktoria 2058SP Stolno  K 2400:00:0400:03:42.6000:03:46.75+00:00:374:0614,6
25PYŁA Milena 2056SP Kolno  K 2500:00:0400:03:43.0000:03:47.35+00:00:384:0714,5
26BIELEC Patrycja 2026SP 1 Chełmno  K 2600:00:0300:03:43.5000:03:46.90+00:00:384:0714,5
27KOWALSKA Amelia 2016UKB Szubin  K 2700:00:0300:03:45.4500:03:48.55+00:00:404:1014,4
28KRZYŻANOWSKA Zuzanna 2008UKB Szubin  K 2800:00:0400:03:47.8500:03:52.35+00:00:434:1314,2
29KLINGER Weronika 2038UKS Rychnowy  K 2900:00:0300:03:48.0000:03:51.70+00:00:434:1314,2
30WALENDZIAK Milena 2028Valdano Team  K 3000:00:0200:03:49.2500:03:52.10+00:00:444:1514,1
31KRZYŻANOWSKA Jagoda 2007UKB Szubin  K 3100:00:0300:03:50.2000:03:53.55+00:00:454:1514,1
32WALCZAK Sara 2004UKB Szubin  K 3200:00:0300:03:50.7000:03:54.35+00:00:464:1614,0
33DUBEL Paulina 2059SP Stolno  K 3300:00:0400:03:51.2500:03:55.30+00:00:464:1614,0
34PIKULSKA Patrycja 2049SP Kolno  K 3400:00:0300:03:52.9000:03:56.85+00:00:484:1813,9
35ZAJĄC Wiktoria 2055SP Kolno  K 3500:00:0400:03:53.5000:03:57.75+00:00:484:1813,9
36JANC Kinga 2027SP 1 Chełmno  K 3600:00:0300:03:58.0000:04:01.35+00:00:534:2413,6
37BIELEC Natalia 2024SP 1 Chełmno  K 3700:00:0200:03:59.8500:04:01.90+00:00:554:2513,6
38STOPIKOWSKA Nicol 2048SP Zegartowice  K 3800:00:0300:04:02.2500:04:05.35+00:00:574:2813,4
39PRZYBYŁOWICZ Iga 2018SP 1 Chełmno  K 3900:00:0400:04:03.8000:04:08.25+00:00:594:3113,3
40GÓRNA Wiktoria 2072SP 4 Chełmno  K 4000:00:0200:04:04.4500:04:06.65+00:00:594:3113,3
41RUTKOWSKA Agata 2043SP Zegartowice  K 4100:00:0400:04:07.4500:04:11.80+00:01:024:3413,1
42ZAGÓRSKA Sandra 2060SP Dubielno  K 4200:00:0200:04:08.1500:04:10.75+00:01:034:3513,1
43HAFFKE Olga 2001SP Cekcyn  K 4300:00:0300:04:08.9500:04:12.30+00:01:044:3613,0
44DOMACHOWSKA Zuzanna 2047SP Zegartowice  K 4400:00:0400:04:11.1500:04:15.40+00:01:064:3812,9
45KUBIAK Zuzanna 2005UKB Szubin  K 4500:00:0300:04:15.2500:04:18.80+00:01:104:4312,7
46BELSKA Emilia 2045SP Zegartowice  K 4600:00:0200:04:16.6000:04:19.55+00:01:114:4512,6
47UROCKA Oliwia 2070SP 4 Chełmno  K 4700:00:0300:04:18.1500:04:21.25+00:01:134:4612,6
48SZOCIŃSKA Wiktoria 2051SP Kolno  K 4800:00:0300:04:19.7000:04:23.35+00:01:154:4812,5
49DYNIA Martyna 2057SP Kolno  K 4900:00:0300:04:24.4500:04:28.40+00:01:194:5412,2
50ŚWIATKOWSKA Dobrawa 2053SP Kolno  K 5000:00:0300:04:30.2000:04:33.55+00:01:255:0012,0
51KLESZCZYŃSKA Martyna 2073SP 4 Chełmno  K 5100:00:0200:04:33.6500:04:36.30+00:01:295:0411,8
52STADNIK Nicola 2022SP 1 Chełmno  K 5200:00:0400:04:33.8500:04:38.00+00:01:295:0411,8
53SZYMAŃSKA Daria 2019SP 1 Chełmno  K 5300:00:0300:04:34.9500:04:38.35+00:01:305:0511,8
54SZCZEPANOWSKA Jagoda 2029SP 1 Chełmno  K 5400:00:0400:04:36.9000:04:41.55+00:01:325:0711,7
55BYLINKO Wiktoria 1138SP 2 Chełmno  K 5500:00:0400:04:40.9500:04:45.05+00:01:365:1211,5
56WIŚNIEWSKA Weronika 2042SP Zegartowice  K 5600:00:0200:04:41.7500:04:44.00+00:01:375:1311,5
57SZYDŁOWSKA Monika 2054SP Kolno  K 5700:00:0300:04:44.2500:04:47.65+00:01:395:1511,4
58ROLOFF Julia 2020SP 1 Chełmno  K 5800:00:0300:04:48.2500:04:51.35+00:01:435:2011,3
59ADAMCZYK Zuzanna 2061SP Dubielno  K 5900:00:0400:04:51.4000:04:55.45+00:01:465:2311,1
60ZAWARYŃSKA Kornelia 2075SP 4 Chełmno  K 6000:00:0300:04:52.6000:04:56.45+00:01:475:2511,1
61GMIŃSKA Agnieszka 2052SP Kolno  K 6100:00:0300:04:53.2000:04:56.45+00:01:485:2511,1
62ALABRUDZIŃSKA Olimpia 2078SP 2 Chełmno  K 6200:00:0200:04:55.9500:04:58.55+00:01:515:2810,9
63KEMPIŃSKA Zuzanna 2076SP 4 Chełmno  K 6300:00:0300:05:10.7500:05:13.85+00:02:065:4410,5
Znaleziono 63 wynik(ów)