45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - BIEG ZAKOCHANYCH DLA PAR
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Zakochani
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1GO GO! TEAMRobert Żal
Jolanta Żal
00:05:11.40
00:06:18.85
00:11:29.000
2RUN PASJA 12Rafał Kensik
Joanna Małecka
00:05:33.70
00:07:34.30
00:13:07.000
3RUN PASJA 6Roman Kubis
Monika Banaszak
00:05:58.55
00:07:32.15
00:13:30.000
4LISKIJanusz Lis
Teresa Hume-Lis
00:06:09.55
00:07:44.25
00:13:53.000
5RUN PASJA 13Radosław Krasucki
Ewa Mazanowska
00:06:29.40
00:07:37.45
00:14:06.000
6JEŻYKIŁukasz Jeżewski
Edyta Jeżewska
00:05:57.35
00:08:21.25
00:14:18.000
7RUN PASJA 1Robert Majewski
Dorota Kątnik
00:06:59.85
00:07:48.75
00:14:47.000
8MS BUKOWIECMagdalena Stykała
Sebastian Stykała
00:07:25.20
00:07:25.25
00:14:50.000
9KOCIAKIŁukasz Sawicki
Weronika Pszeniczna
00:07:31.45
00:07:31.85
00:15:02.000
10RUN PASJA 7Ryszard Kadow
Bożena Zatoń
00:07:05.95
00:08:22.05
00:15:27.000
11RUN PASJA 5Marcin Krug
Magda Hejza-Klimczak
00:07:07.80
00:08:26.05
00:15:33.000
12JANOSIKIKrystyna Janowska
Piotr Janowski
00:07:47.70
00:07:47.75
00:15:34.000
13RUN PASJA 4Daniel Kaliszewski
Małgorzata Kaliszewska
00:07:52.55
00:07:52.85
00:15:44.000
14RUN PASJA 8Łukasz Quaas
Izabela Cichulska-Quaas
00:08:17.85
00:08:18.25
00:16:35.000
15DZIUBUSIELeszek Śpica
Dorota Śpica
00:08:20.65
00:08:21.10
00:16:41.000
16SMERFYMilena Kreft
Jakub Balcerzak
00:08:20.50
00:08:21.20
00:16:41.000
17MÓJ PIERWSZY RAZ!Paulina Mazur
Piotr Mazur
00:08:22.70
00:08:22.90
00:16:44.000
18BANCEJoanna Bancewicz
Ryszard Bancewicz
00:08:25.10
00:08:25.35
00:16:50.000
19RUN PASJA 2Waldemar Łastowski
Grażyna Bednarek
00:08:28.30
00:08:28.50
00:16:56.000
20EWELINA I MIKOŁAJEwelina Kleniewska
Mikołaj Bednarek
00:08:35.60
00:08:36.20
00:17:11.000
21RUN PASJA 3Sylwia Korbińska
Marcin Brzozowski
00:08:39.70
00:08:39.70
00:17:18.000
22RUN PASJA 10Mariusz Florczak
Barbara Florczak
00:08:44.50
00:08:44.80
00:17:28.000
23MAZURECZKIMarietta Mazur
Paweł Mazur
00:08:36.40
00:08:55.10
00:17:31.000
24UKB SZUBIN 1Dawid Jakubiak
Kamila Jakubiak
00:08:46.00
00:08:46.05
00:17:32.000
25OBORY RUNNERSMichał Wieliński
Katarzyna Dylińska-Wielińska
00:08:03.85
00:09:30.35
00:17:33.000
26DZIAŁOWO BIEGAMarian Łazarski
Alicja Łazarska
00:06:38.65
00:10:57.30
00:17:35.000
27ZSCKP-GRUBNO 2Patryk karnowski
Marta Wróbel
00:08:51.05
00:08:51.35
00:17:42.000
28RUN PASJA 11Marcin Zajac
Joanna Orlowska-Zajac
00:08:59.10
00:08:59.30
00:17:58.000
29ZSCKP-GRUBNO 1Karolina Porzyńska
Paweł Ruszkowski
00:09:07.90
00:09:08.15
00:18:15.000
30UKB SZUBIN 2Józef Krzywdziński
Katarzyna Krzywdzińska
00:09:17.70
00:09:17.80
00:18:34.000
31BALKIPiotr Balcerzak
Dorota Balcerzak
00:09:45.70
00:09:45.85
00:19:30.000
Znaleziono 31 wynik(ów)