Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2017-04-02 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 0.47 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 51 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STUDZIŃSKA Maja | 24 | SP Kolno | 00:00:01 | |||
2 | JECHNA Oliwia | 58 | UKB Szubin | 00:00:01 | |||
3 | OSTROWSKA Martyna | 14 | SP Dubielno | 00:00:01 | |||
4 | PYŁA Nicola | 20 | SP Kolno | 00:00:01 | |||
5 | ŚNIADECKA Karolina | 19 | SP Kolno | 00:00:01 | |||
6 | MACIEJCZYK Patrycja | 15 | SP Dubielno | 00:00:01 | |||
7 | KRZESIMOWSKA Kornelia | 29 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:01 | |||
8 | DĄBROWSKA Patrycja | 16 | SP Dubielno | 00:00:01 | |||
9 | MATUS Marta | 23 | SP Kolno | 00:00:01 | |||
10 | BUCZAK Amelia | 35 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:02 | |||
11 | JARGIŁO Wiktoria | 43 | SP Zegartowice | 00:00:02 | |||
12 | OSSOWSKA Zuzanna | 61 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:02 | |||
13 | KENSIK Marta | 47 | Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie | 00:00:02 | |||
14 | RUCIŃSKA Martyna | 50 | Szkoła Podstawowa w Grzybnie | 00:00:02 | |||
15 | CIECHACKA Martyna | 1 | Brzozówka | 00:00:02 | |||
16 | SZAMOCKA Klaudia | 3 | HAS TEA | 00:00:02 | |||
17 | SIKORA Natalia | 44 | SP Zegartowice | 00:00:02 | |||
18 | ZAKRZEWSKA Aleksandra | 52 | Szkoła Podstawowa w Grzybnie | 00:00:02 | |||
19 | BESZCZYŃSKA Jagoda | 45 | SP Zegartowice | 00:00:02 | |||
20 | BEDNARZ Otylia | 54 | Szkoła Podstawowa w Grzybnie | 00:00:02 | |||
21 | PYŁA Aleksandra | 18 | SP Kolno | 00:00:02 | |||
22 | MICHALSKA Nikola | 41 | SP Zegartowice | 00:00:02 | |||
23 | SCHEWE Julia | 56 | UKB Szubin | 00:00:02 | |||
24 | WINKOWSKA Anna | 55 | UKB Szubin | 00:00:02 | |||
25 | NAROLSKA Paulina | 21 | SP Kolno | 00:00:02 | |||
26 | JÓZEFIAK Marta | 57 | UKB Szubin | 00:00:02 | |||
27 | PUDLEWSKA Kornelia | 17 | SP Dubielno | 00:00:02 | |||
28 | DERENDA Zuzanna | 40 | SP Zegartowice | 00:00:02 | |||
29 | SAWINA Katarzyna | 51 | Szkoła Podstawowa w Grzybnie | 00:00:02 | |||
30 | KĘSIK Wiktora | 36 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:02 | |||
31 | JANUSZEWSKA Maja | 28 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
32 | ROSZAK Amelia | 33 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
33 | PIETRZAK Mgdalena | 65 | 00:00:03 | ||||
34 | MICHALSKA Amelia | 64 | chełmno | 00:00:03 | |||
35 | MICHNA Zuzanna | 49 | Szkoła Podstawowa nr 1 Świecie | 00:00:03 | |||
36 | KENSIK Laura | 9 | Przedszkole Brzdąc | 00:00:03 | |||
37 | MOTYLEWSKA Amelia | 38 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
38 | KARULSKA Lena | 32 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
39 | KASPRZYKOWSKA Aleksandra | 46 | SP Zegartowice | 00:00:03 | |||
40 | KULPA Aleksandra | 75 | Bukowiec | 00:00:03 | |||
41 | PIETRZAK Marta | 66 | Ustka | 00:00:03 | |||
42 | PILKIEWICZ Julia | 63 | SP Brzozowo | 00:00:03 | |||
43 | IGLIŃSKA Melania | 27 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
44 | PIŁAT Paulina | 30 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
45 | RADAJEWSKA Iga | 5 | LUKS START Nakło | 00:00:03 | |||
46 | SZULC Agata | 26 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
47 | SIKORA Julia | 37 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
48 | MAĆKOWSKA Karolina | 31 | SP nr 4 w Chełmnie | 00:00:03 | |||
49 | KATLEWSKA Martyna | 7 | M&M Best Team | 00:00:04 | |||
50 | SZAŁAJ Dominika | 62 | UKS Tarpan | 00:00:04 | |||
51 | RAKOCZY Zosia | 11 | Przedszkole 'Słoneczko' Bydgoszcz | 00:00:05 |
Znaleziono 51 wynik(ów)