46 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1998 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
46 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
46 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2017-04-02 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 165 |
Wystartowało : | 128 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 126 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 1.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSKAL Paweł | 2 | Kurzętnik Biega | KURZĘTNIK | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:22 | |
2 | KULPA Michał | 37 | KS WDA ŚWIECIE | BUKOWIEC | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:28 | |
3 | KOTOWICZ Bartosz | 76 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:29 | |
4 | DRĄG Tomasz | 102 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:03 | 00:05:30 | ||
5 | SADŁOS Radosław | 82 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:31 | |
6 | DEPTUŁA Grzegorz | 78 | OSIELSKO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:05:31 | ||
7 | ZIÓŁKOWSKI Mariusz | 60 | PACKMAN TEAM | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:05:32 | |
8 | WALENDZIAK Klaudiusz | 105 | PACKMAN TEAM | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:05:34 | |
9 | ŻELISZCZAK Artur | 158 | Toruń | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:42 | ||
10 | GLUGLA Mariusz | 89 | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:05:42 | ||
11 | WIŚNIEWSKI Rafał | 54 | IŁAWA BIEGA | IŁAWA | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:05:50 | |
12 | RETECKI Krzysztof | 108 | Bogmar/Presto Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | 00:00:02 | 00:05:51 | |
13 | BOJKE Mirosław | 123 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:03 | 00:05:56 | ||
14 | DYJACH Robert | 34 | GRUCZNO | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:06:04 | ||
15 | BIAŁKOWSKI Krzysztof | 14 | Gmina Gardeja Biega | ROZAJNY | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:06:06 | |
16 | PAŁASZEWSKI Paweł | 28 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:06:07 | ||
17 | SIKUT Arkadiusz | 162 | Toruń | M40 | 00:00:04 | 00:06:08 | ||
18 | PAWLUK Jarosław | 126 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | M40 | 00:00:03 | 00:06:09 | |
19 | GÓRA Sylwester | 114 | Zabiegani Nocą | OKONEK | M40 | 00:00:03 | 00:06:10 | |
20 | CUBER Wojciech | 69 | PODGAJE | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:06:10 | ||
21 | RACINOWSKI Adam | 95 | SWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:06:10 | ||
22 | MISIASZEK Marek | 64 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:06:13 | ||
23 | RECKI Maciej | 5 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:16 | |
24 | ROGOZIŃSKI Tomasz | 86 | LUBICZ GÓRNY | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:06:17 | ||
25 | KŁOSOWSKI Marcin | 103 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:03 | 00:06:18 | ||
26 | SADECKI Karol | 35 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:18 | ||
27 | JEŻEWSKI Łukasz | 38 | KOBYŁY | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:18 | ||
28 | RANISZEWSKA Marzena | 85 | GRUDZIĄDZ | Kobiety | 00:00:03 | 00:06:19 | ||
29 | TOBOLSKI Marek | 109 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:04 | 00:06:23 | |
30 | ZIELIŃSKI Marcin | 51 | GRUDZIĄDZ | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:06:24 | ||
31 | JĘDRAL Janusz | 111 | PACKMAN TEAM | JEŻEWO | M40 | 00:00:03 | 00:06:26 | |
32 | MARCHLEWSKI Kamil | 66 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:29 | ||
33 | KOPIŃSKI Robert | 110 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | M40 | 00:00:03 | 00:06:31 | |
34 | SZOSTEK Tomasz | 99 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | M40 | 00:00:04 | 00:06:31 | |
35 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 48 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:36 | |
36 | APANASIEWICZ Bartosz | 84 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:06:36 | |
37 | KULPA Paulina | 21 | PACKMAN TEAM | BUKOWIEC | Kobiety | 00:00:03 | 00:06:39 | |
38 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 90 | Goch Bytów #zabieganinocą | OKONEK | M40 | 00:00:04 | 00:06:39 | |
39 | ŻUCHOWSKI Józef | 128 | PŁONNE | M40 | 00:00:04 | 00:06:53 | ||
40 | GOŁOWSKI Andrzej | 156 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:05 | 00:06:53 | ||
41 | KOWALCZYK Łukasz | 36 | Gmina Gardeja Biega | GARDEJA | Mężczyźni | 00:00:08 | 00:06:53 | |
42 | WISZOWATY Marcin | 50 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:06:54 | ||
43 | SZARMACH Stanisław | 149 | GRÓDEK | M60 | 00:00:05 | 00:06:55 | ||
44 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 70 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:06:55 | |
45 | KRZYŻANOWSKI Robert | 159 | M40 | 00:00:06 | 00:06:55 | |||
46 | SIEROCKI Marcin | 163 | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:07:00 | |||
47 | GÓRA Agnieszka | 92 | Zabiegani Nocą | OKONEK | K40 | 00:00:04 | 00:07:07 | |
48 | WRÓBEL Piotr | 16 | Gmina Gardeja Biega | GARDEJA | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:07:08 | |
49 | JAKUBOWSKI Leszek | 68 | SZEMBRUK | Mężczyźni | 00:00:10 | 00:07:08 | ||
50 | FAŁKOWSKI Jarosław | 41 | Gmina Gardeja Biega | PAWŁOWO | Mężczyźni | 00:00:08 | 00:07:09 | |
51 | CELEGRAT Andrzej | 72 | GRUPA | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:07:11 | ||
52 | ZAWIASIŃSKI Bartłomiej | 27 | UNISŁAW | Mężczyźni | 00:00:11 | 00:07:11 | ||
53 | POLEK Artur | 4 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:07:12 | |
54 | REGULSKI Mariusz | 88 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:10 | 00:07:13 | ||
55 | BIAŁOUS Krzysztof | 144 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:07 | 00:07:15 | ||
56 | ARBSZAJTYS Piotr | 59 | Gmina Gardeja Biega | KALMUZY | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:07:19 | |
57 | JASINIEWSKI Sławomir | 131 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:08 | 00:07:19 | ||
58 | CHODUKIEWICZ Monika | 63 | Kobiety | 00:00:04 | 00:07:22 | |||
59 | ZAMYŚLEWSKI Krzysztof | 83 | Kwidzyn Biega | BRACHLEWO | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:07:22 | |
60 | BIELSKI Marek | 3 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:07:23 | |
61 | GOLON Marlena | 106 | RUN PASJA | SICIENKO | K40 | 00:00:06 | 00:07:25 | |
62 | JAKUBOWSKI Paweł | 55 | MARMEL | TORUŃ | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:07:26 | |
63 | ROSIŃSKI Michał | 49 | UKS TARPAN | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:07:26 | |
64 | PĘKAŁA Aleksandra | 56 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:05 | 00:07:30 | |
65 | WOŹNIAK Anna | 77 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:05 | 00:07:30 | |
66 | BANASZAK Monika | 63 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:10 | 00:07:32 | |
67 | WALICKI Mateusz | 1 | Gmina Gardeja Biega | WANDOWO | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:07:34 | |
68 | SZYDŁOWSKI Zenon | 45 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:10 | 00:07:34 | ||
69 | PODSIEDLIK Zbigniew | 112 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:07:35 | |
70 | JAKUBOWSKI Janusz | 148 | TORUŃ | M60 | 00:00:06 | 00:07:35 | ||
71 | BRZOZOWSKI Marcin | 161 | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:07:35 | |||
72 | FALEŃCZYK Fabian | 119 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:08 | 00:07:36 | |
73 | RAKOWSKI Wojtek | 62 | RUN PASJA | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:07:37 | |
74 | SZARMACH Kacper | 29 | Biegaj z WSL | GRÓDEK | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:07:38 | |
75 | SCHAFER Karen | 17 | SV Schedetal Volkmarshausen | HANN MUENDEN | Kobiety | 00:00:06 | 00:07:40 | |
76 | SAWICKI Michał | 67 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:07:40 | ||
77 | FUJARSKI Krzysztof | 65 | GRUDZIĄDZ | Mężczyźni | 00:00:11 | 00:07:42 | ||
78 | MAJEWSKI Tomasz | 115 | Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie | UNISŁAW | M40 | 00:00:12 | 00:07:42 | |
79 | PAWLAK Sandra | 18 | UKB Szubin | SZUBIN | Kobiety | 00:00:05 | 00:07:45 | |
80 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 133 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:09 | 00:07:46 | ||
81 | KALISZEWSKI Daniel | 107 | TRYSZCZYN | M40 | 00:00:06 | 00:07:58 | ||
82 | KALISZEWSKA Małgorzata | 94 | TRYSZCZYN | K40 | 00:00:05 | 00:07:59 | ||
83 | MAŁKOWSKA Joanna | 42 | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:10 | 00:07:59 | ||
84 | PODBORNY Piotr | 120 | TORUŃ | M40 | 00:00:09 | 00:08:00 | ||
85 | SZYMCZAK Sandra | 20 | UKB Szubin | SZUBIN | Kobiety | 00:00:07 | 00:08:03 | |
86 | ZYGMUNT Robert | 113 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:08 | 00:08:06 | |
87 | DOŁHUN Adam | 74 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:08 | 00:08:06 | |
88 | SOTOWICZ Sławomir | 117 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:08 | 00:08:12 | ||
89 | KISZKA Marcin | 61 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:08:13 | |
90 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 9 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:08 | 00:08:23 | |
91 | KOCHAŃSKA Joanna | 93 | SICIENKO | K40 | 00:00:08 | 00:08:23 | ||
92 | GOLON Leszek | 160 | Mężczyźni | 00:00:11 | 00:08:23 | |||
93 | JAMRÓZ Joanna | 101 | MUROWANIEC | K40 | 00:00:07 | 00:08:24 | ||
94 | ŻMUDA Adrian | 10 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:08 | 00:08:24 | |
95 | HOŁDA Jerzy | 150 | STOLNO | M60 | 00:00:09 | 00:08:24 | ||
96 | WIŚNIEWSKI Jan | 121 | NOWA WIEŚ | M40 | 00:00:05 | 00:08:25 | ||
97 | BARAŃSKI Dawid | 6 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:08:25 | |
98 | SZACHTA Krzysztof | 7 | ZSCKP Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:08:25 | |
99 | WIŚNIEWSKA Klaudia | 30 | K40 | 00:00:04 | 00:08:26 | |||
100 | KOZIŃSKA Agata | 30 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:06 | 00:08:27 | |
101 | ZIELECKA Beata | 43 | POKRZYWNO | Kobiety | 00:00:04 | 00:08:37 | ||
102 | ZDZIARSKI Adam | 116 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:11 | 00:08:38 | ||
103 | SCHAFER Ulrike | 132 | TG Munden | HANN MUENDEN | K40 | 00:00:07 | 00:08:41 | |
104 | MICHALAK Marianna | 46 | HAS TEAM | ŚWIECIE | Kobiety | 00:00:10 | 00:08:43 | |
105 | SZYMAŃSKI Jerzy | 155 | Drwęca Nowe Miasto | M70 | 00:00:09 | 00:08:44 | ||
106 | PIEKARCZYK Sylwia | 24 | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:10 | 00:08:45 | ||
107 | GESING Joanna | 44 | BIEŃKÓWKA | Kobiety | 00:00:10 | 00:08:45 | ||
108 | BRAC Marian | 147 | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:06 | 00:08:52 | ||
109 | POLTER Kerstin | 135 | SV Schedetal Volkmarshausen | HANN MUENDEN | K50 | 00:00:08 | 00:08:52 | |
110 | STEDEN Elke | 129 | TG Munden | HANN MUENDEN | K40 | 00:00:07 | 00:08:54 | |
111 | TYBUSZEWSKI Janusz | 145 | TS OPATRUNKI TORUŃ | TORUŃ | M60 | 00:00:04 | 00:09:01 | |
112 | CZECHOWSKA Katarzana | 19 | UKB Szubin | SZUBIN | Kobiety | 00:00:07 | 00:09:04 | |
113 | BAJOREK Piotr | 143 | BRODNICA | M50 | 00:00:09 | 00:09:05 | ||
114 | BRAC Grazyna | 146 | GRUDZIĄDZ | K60 | 00:00:06 | 00:09:14 | ||
115 | GILLE Karin | 134 | TG Munden | HANN MUENDEN | K50 | 00:00:07 | 00:09:23 | |
116 | GORTLER Martina | 140 | SV Schedetal Volkmarshausen | HANN MUENDEN | K50 | 00:00:08 | 00:09:42 | |
117 | FRANKFURTH Katrin | 130 | SV Schedetal Volkmarshausen | HANN MUENDEN | K40 | 00:00:08 | 00:09:42 | |
118 | ROZMARYNOWICZ Anna | 81 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | Kobiety | 00:00:06 | 00:09:50 | ||
119 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 157 | Chełmno | Kobiety | 00:00:02 | 00:09:58 | ||
120 | TRZEBIATOWSKA Agata | 13 | ŚWIECIE | Kobiety | 00:00:09 | 00:10:01 | ||
121 | KĘSKA Rafał | 25 | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:09 | 00:10:01 | ||
122 | LORYŃSKA Sandra | 12 | LASKOWICE POMORSKIE | Kobiety | 00:00:11 | 00:10:11 | ||
123 | KĘSKA Michał | 154 | PRZECHOWO | Mężczyźni | 00:00:11 | 00:10:11 | ||
124 | TUREK Katarzyna | 40 | ANNOWO | Kobiety | 00:00:11 | 00:10:13 | ||
125 | WOJTACKA Roksana | 122 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:11 | 00:10:13 | ||
126 | MIKRUT Remigiusz | 80 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:12 | 00:10:13 | ||
127 | CHEŁMIŃSKI Piotr | 138 | MLKS Nadwiślanin | CHEŁMNO | M50 | 00:00:12 | 00:10:13 | |
128 | RAKOCZY Magdalena | 73 | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:12 | 00:10:57 |
Znaleziono 128 wynik(ów)