47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - CHŁOPCY 2005 - 2006

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
1.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
63
Wystartowało/ Started:
39
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
36
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TOBOLSKI Konrad 49SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 GRUDZIĄDZ  M 100:00:0100:03:32.2000:03:33.30 3:1218.7
2PIECHOWIAK Jakub 53UKB SZUBIN  M 200:00:0100:03:33.4500:03:34.80+00:00:013:1318.6
3KOŃCZAL Dawid 1LUKS START NAKŁO  M 300:00:0100:03:38.1000:03:39.60+00:00:053:1818.2
4LEWANDOWSKI Paweł 3LUKS START NAKŁO  M 400:00:0100:03:51.8000:03:52.85+00:00:193:2917.1
5POLASZEWSKI Konrad 2LUKS START NAKŁO  M 500:00:0100:03:57.2500:03:59.05+00:00:253:3616.6
6SOŁTYS Jakub 62ZEGARTOWICE  M 600:00:0100:03:58.7000:04:00.10+00:00:263:3716.6
7SIEKIERSKI Radosław 52UKB SZUBIN  M 700:00:0000:04:02.9500:04:03.75+00:00:303:4016.3
8PIOTROWSKI Jakub 16SP 4 CHEŁMNO  M 800:00:0200:04:05.0000:04:07.70+00:00:323:4216.2
9GRZESZCZAK Igor 11SP 4 CHEŁMNO  M 900:00:0200:04:05.9000:04:08.45+00:00:333:4316.1
10SZALATY Dawid 41SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 1000:00:0200:04:08.4000:04:10.50+00:00:363:4516
11TOMASZEWSKI Jan 26SP KOLNO  M 1100:00:0100:04:11.9500:04:13.90+00:00:393:4915.7
12KURZEJA Mateusz 24SP DUBIELNO  M 1200:00:0100:04:12.2000:04:13.30+00:00:403:4915.7
13MIERZWIŃSKI Ksawery 54UKB SZUBIN  M 1300:00:0200:04:12.5500:04:14.80+00:00:403:4915.7
14SAKRA Andrzej 8SP 4 CHEŁMNO  M 1400:00:0100:04:14.5000:04:15.85+00:00:423:5015.6
15JEZIORNY Hubert 60ZEGARTOWICE  M 1500:00:0000:04:16.1000:04:16.95+00:00:433:5215.5
16TEODOROWICZ Marcel 19SP 4 CHEŁMNO  M 1600:00:0000:04:19.4000:04:20.25+00:00:473:5615.2
17OTTKA Oliver 28SP W GRZYBNIE  M 1700:00:0200:04:24.6000:04:27.15+00:00:524:0014.9
18MĄCZEWSKI Paweł 4NIE  M 1800:00:0100:04:30.0500:04:31.55+00:00:574:0514.7
19BUCHHOLZ Gracjan 42SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 1900:00:0100:04:31.9500:04:33.60+00:00:594:0714.6
20KOŁODKO Jakub 38SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 2000:00:0200:04:32.7000:04:35.00+00:01:004:0814.5
21SOŁTYS Jakub Czesław 63ZEGARTOWICE  M 2100:00:0200:04:32.9000:04:35.00+00:01:004:0814.5
22GASZKOWSKI Marcel 21SP 4 CHEŁMNO  M 2200:00:0200:04:33.3500:04:35.65+00:01:014:0814.5
23STARSZAK Kamil 30SP W GRZYBNIE  M 2300:00:0200:04:35.6000:04:38.35+00:01:034:1014.3
24DAMIAN Kurowski 36SP 2 CHEŁMNO  M 2400:00:0100:04:37.7500:04:39.20+00:01:054:1214.2
25CICHOWLAS Karol 57ZEGARTOWICE  M 2500:00:0200:04:44.2500:04:47.20+00:01:124:1913.9
26CZOSNEK Dawid 32SP W GRZYBNIE  M 2600:00:0200:04:48.6500:04:51.40+00:01:164:2213.7
27OSSOWSKI Filip 15SP 4 CHEŁMNO  M 2700:00:0100:04:50.7000:04:52.65+00:01:184:2413.6
28DROZDOWSKI Szymon 10SP 4 CHEŁMNO  M 2800:00:0200:04:50.9500:04:53.40+00:01:184:2413.6
29CICHOWLAS Jakub 58ZEGARTOWICE  M 2900:00:0200:04:52.3500:04:54.65+00:01:204:2513.6
30ORŁOWSKI Marcel 20SP 4 CHEŁMNO  M 3000:00:0200:04:52.9000:04:55.45+00:01:204:2613.5
31DEPKA Karol 7SP 2 CHEŁMNO  M 3100:00:0200:04:53.3000:04:55.45+00:01:214:2613.5
32GODEK Jakub 51SZKOŁA PODSTAWOWA W STOLNIE  M 3200:00:0100:04:55.4000:04:57.25+00:01:234:2913.4
33ŚLIWIŃSKI Iwan 27SP KOLNO  M 3300:00:0100:05:04.8500:05:06.30+00:01:324:3713
34PODLASZEWSKI Kornel 61ZEGARTOWICE  M 3400:00:0300:05:06.1500:05:09.15+00:01:334:3812.9
35JANC Paweł 47SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 3500:00:0300:05:08.4000:05:11.70+00:01:364:4012.9
36KUJAWOWICZ Daniel 13SP 4 CHEŁMNO  M 3600:00:0200:05:14.5500:05:17.10+00:01:424:4612.6
37DOMAGALSKI Kacper 9SP 4 CHEŁMNO  M 3700:00:01   
38PRZYBYSZ Piotr 17SP 4 CHEŁMNO  M 3800:00:03   
39SZYMAŃSKI Łukasz 25SP DUBIELNO  M 3900:04:31   
Znaleziono 39 wynik(ów)