47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - MŁODZICZKI 2003 - 2004

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
1.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
27
Wystartowało/ Started:
20
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
20
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BARSZCZ Alicja 5LUKS SEROCK  K 100:00:0100:03:38.2500:03:39.60 3:1818.2
2IGLEWSKA Żaneta 4GIMNAZJUMTOPÓLKA  K 200:00:0100:03:45.2000:03:46.90+00:00:063:2417.6
3BEDNARZ Daria 17SP W GRZYBNIE  K 300:00:0100:03:59.6000:04:00.70+00:00:213:3716.6
4KLAJBOR Katarzyna 6LUKS SEROCK  K 400:00:0100:04:19.2500:04:21.05+00:00:413:5615.2
5STANISZEWSKA Oliwia 12SP PAPOWO BISKUPIE  K 500:00:0200:04:25.2500:04:27.45+00:00:474:0014.9
6WINTROWICZ Zofia 8LUKS START NAKŁO  K 600:00:0100:04:30.2000:04:32.10+00:00:514:0614.6
7STALMIERSKA Zuzanna 14SP PAPOWO BISKUPIE  K 700:00:0200:04:37.6000:04:40.10+00:00:594:1214.2
8KRZYŻANOWSKA Jagoda 25UKB SZUBIN  K 800:00:0100:04:46.1500:04:48.05+00:01:074:2013.8
9KRZYŻANOWSKA Zuzanna 26UKB SZUBIN  K 900:00:0200:04:46.9500:04:49.15+00:01:084:2013.8
10ZAGÓRSKA Sandra 19SZKOŁA DUBIELNO  K 1000:00:0100:04:47.7500:04:49.55+00:01:094:2113.8
11GRACZYKOWSKA Maxima 2GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNO  K 1100:00:0200:04:52.7500:04:55.05+00:01:144:2613.5
12STADNIK Nicola 20SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 1200:00:0200:04:54.0500:04:56.50+00:01:154:2713.5
13UROCKA Oliwia 22SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 1300:00:0200:05:03.4000:05:06.15+00:01:254:3613
14MUSIAŁ Sandra 13SP PAPOWO BISKUPIE  K 1400:00:0100:05:04.7500:05:06.65+00:01:264:3713
15BELSKA Emilia 16SP PAPOWO BISKUPIE  K 1500:00:0100:05:15.1500:05:16.80+00:01:364:4612.6
16MICHALAK Roksana 23SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 1600:00:0200:05:19.5000:05:22.30+00:01:414:5012.4
17TUSZYŃSKA Wiktoria 18SP 2 CHEŁMNO  K 1700:00:0200:05:24.2500:05:26.50+00:01:464:5412.2
18DYNIA Martyna 1GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNO  K 1800:00:0200:05:30.4000:05:33.15+00:01:525:0012
19MONKA Dominika 3GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNO  K 1900:00:0200:05:30.4000:05:32.85+00:01:525:0012
20MICHALAK Agata 27GIMNAZJUM 1 CHEŁMNO  K 2000:00:0200:06:13.9500:06:16.70+00:02:355:4010.6
Znaleziono 20 wynik(ów)