47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1300M - MŁODZICY 2003 - 2004

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
1.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
23
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
23
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
1.3km
Czas
brutto
1.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRZYWDZIŃSKI Dominik 27UKB SZUBIN  M 100:00:0100:03:56.5000:03:58.40 3:0219.7
2JARZEMBSKI Kacper 7SP 4 CHEŁMNO  M 200:00:0200:04:04.8000:04:07.10+00:00:083:0819.1
3KUNICKI Michał 3LUKS START NAKŁO  M 300:00:0200:04:04.8500:04:07.00+00:00:083:0819.1
4WAWER Jakub 2LUKS START NAKŁO  M 400:00:0100:04:06.8500:04:08.70+00:00:103:1018.9
5ISKRA Bartosz 26UKB SZUBIN  M 500:00:0100:04:19.8500:04:21.70+00:00:233:2018
6WINKOWSKI Michał 25UKB SZUBIN  M 600:00:0100:04:22.1500:04:24.05+00:00:253:2217.8
7LATAŃSKI Kajetan 13SP PAPOWO BISKUPIE  M 700:00:0200:04:27.8000:04:29.95+00:00:313:2517.5
8MAĆKOWSKI Karol 6SP 2 CHEŁMNO  M 800:00:0200:04:29.9500:04:32.60+00:00:333:2717.3
9WITKOWSKI Kacper 10SP IM. B.MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH  M 900:00:0200:04:32.9000:04:35.00+00:00:363:3017.1
10SADOWSKI Filip 16SP PAPOWO BISKUPIE  M 1000:00:0300:04:33.9500:04:37.30+00:00:373:3017.1
11PANASIUK Jakub 24SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 1100:00:0200:04:37.7000:04:40.40+00:00:413:3316.8
12JEZIORNY Norbert 15SP PAPOWO BISKUPIE  M 1200:00:0200:04:37.8500:04:40.25+00:00:413:3316.8
13MARLEWSKI Jakub 23SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 1300:00:0200:04:41.6500:04:44.45+00:00:453:3616.6
14BETAŃSKI Krzyszto 1LUKS SEROCK  M 1400:00:0200:05:12.9000:05:15.40+00:01:164:0015
15JARENTEWICZ Marcin 18SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 1500:00:0300:05:17.8000:05:21.05+00:01:214:0414.7
16PRZYSTUP Jerzy 30SP 4 CHEŁMNO  M 1600:00:0300:05:20.0500:05:23.30+00:01:234:0614.6
17PRZYCHODA Kacper 17SP PAPOWO BISKUPIE  M 1700:00:0300:05:23.0000:05:26.25+00:01:264:0814.5
18CETNARSKI Bartosz 11SP KOLNO  M 1800:00:0200:05:26.0000:05:28.80+00:01:294:1014.4
19KALKIEWICZ Mateusz 5SP 2 CHEŁMNO  M 1900:00:0200:05:29.4000:05:31.85+00:01:324:1314.2
20URBANOWICZ Dawid 28ZEGARTOWICE  M 2000:00:0200:05:34.7500:05:37.70+00:01:384:1714
21ZĄBEK Kacper 14SP PAPOWO BISKUPIE  M 2100:00:0200:05:47.1500:05:50.10+00:01:504:2713.4
22TUSIEŃ Nicolas 12SP KOLNO  M 2200:00:0200:05:59.1000:06:01.80+00:02:024:3613
23BUCZKOWSKI Oskar 21SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 2300:00:0200:06:11.0000:06:13.80+00:02:144:4512.6
Znaleziono 23 wynik(ów)