47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2007 I MŁODSI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
0.47 km
Zgłoszonych/ Registered:
88
Wystartowało/ Started:
66
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKORUPSKI Mateusz 74SZKOŁA PODSTAWOWA W STOLNIE  M 100:00:0200:01:23.7000:01:26.15 2:5820.1
2RICHERT Damian 20SP 4 CHEŁMNO  M 200:00:0300:01:28.5500:01:31.75+00:00:043:0719.2
3MITURA Leon 27SP 4 CHEŁMNO  M 300:00:0100:01:29.4500:01:31.35+00:00:053:1118.8
4CHOJNICKI Dominik 31SP DUBIELNO  M 400:00:0200:01:30.9500:01:33.45+00:00:073:1318.6
5STARCZEWSKI Jan 7NIE  M 500:00:0200:01:31.5500:01:33.65+00:00:073:1318.6
6SAWINA Mateusz 56SP W GRZYBNIE  M 600:00:0200:01:32.7000:01:34.90+00:00:093:1518.4
7MARGIEL Mateusz 35SP IM. B.MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH  M 700:00:0300:01:35.4500:01:38.65+00:00:113:2217.8
8SIKUT Mikołaj 79ZEGARTOWICE  M 800:00:0400:01:36.2000:01:40.70+00:00:123:2417.6
9OKONIEWSKI Franciszek 5LUKS START NAKŁO  M 900:00:0200:01:36.7000:01:39.15+00:00:133:2617.4
10PUDLEWSKI Igor 76ZEGARTOWICE  M 1000:00:0300:01:39.1500:01:42.75+00:00:153:3017.1
11GRUBSKI Fabian 37SP KOLNO  M 1100:00:0200:01:39.4500:01:42.20+00:00:153:3216.9
12PUDLEWSKI Łukasz 33SP DUBIELNO  M 1200:00:0200:01:39.5000:01:41.70+00:00:153:3017.1
13MALKOWSKI Wiktor 34SP DUBIELNO  M 1300:00:0200:01:40.3000:01:42.75+00:00:163:3216.9
14ROGOWSKI Remigiusz 30SP 4 CHEŁMNO  M 1400:00:0300:01:41.5500:01:44.55+00:00:173:3416.8
15GLAMOWSKI Sebastian 10NIE  M 1500:00:0300:01:41.7000:01:45.60+00:00:183:3716.6
16MANIKOWSKI Fabian 48SP PAPOWO BISKUPIE  M 1600:00:0700:01:41.9000:01:49.20+00:00:183:3716.6
17BRUSKI Karol 57SP W GRZYBNIE  M 1700:00:0400:01:43.4500:01:48.15+00:00:193:4116.3
18ROLOW Aleksander 87SP 4 CHEŁMNO  M 1800:00:0200:01:43.8000:01:46.60+00:00:203:4116.3
19TOMASZEWSKI Jakub 43SP KOLNO  M 1900:00:0300:01:44.0000:01:47.60+00:00:203:4116.3
20PRZYBYLSKI Szymon 77ZEGARTOWICE  M 2000:00:0300:01:44.4500:01:47.65+00:00:203:4116.3
21MISZAKIN Sebastian 24SP 4 CHEŁMNO  M 2100:00:0300:01:45.6500:01:48.75+00:00:213:4316.1
22BIELECKI Mikołaj 65SP W GRZYBNIE  M 2200:00:0400:01:46.0000:01:50.00+00:00:223:4516
23MIKOŁAJCZAK Krystian 81SP 1 CHEŁMNO  M 2300:00:0300:01:46.3000:01:49.50+00:00:223:4516
24JEZIORSKI Filip 50SP PAPOWO BISKUPIE  M 2400:00:0700:01:46.9000:01:54.45+00:00:233:4715.8
25MAJROWSKI Dawid 69SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 2500:00:0300:01:47.1000:01:50.15+00:00:233:4715.8
26FLIS Hubert 51SP PAPOWO BISKUPIE  M 2600:00:0600:01:47.8000:01:54.60+00:00:243:4915.7
27SOTOWICZ Piotr 19SP 20 GRUDZIADZ  M 2700:00:0200:01:48.3000:01:51.20+00:00:243:5115.5
28SŁABIAK Wiktor 29SP 4 CHEŁMNO  M 2800:00:0400:01:48.3500:01:52.75+00:00:243:4915.7
29GRZELAK Oliwier 32SP DUBIELNO  M 2900:00:0200:01:48.4500:01:51.20+00:00:243:5115.5
30WOŹNIAK Marcel 80SP 2 CHEŁMNO  M 3000:00:0200:01:48.9500:01:51.20+00:00:253:5115.5
31SZPANKIEWICZ Bartosz 47SP PAPOWO BISKUPIE  M 3100:00:0700:01:50.1000:01:57.20+00:00:263:5415.4
32RZEPA Krystian 58SP W GRZYBNIE  M 3200:00:0300:01:50.3500:01:54.00+00:00:263:5615.2
33SZYMAŃSKI Michał 46SP KOLNO  M 3300:00:0300:01:51.1500:01:54.85+00:00:273:5615.2
34URBAŃSKI Filip 45SP KOLNO  M 3400:00:0300:01:51.6000:01:55.00+00:00:273:5815.1
35LEWANDOWSKI Bartosz 66SP W GRZYBNIE  M 3500:00:0200:01:52.3500:01:54.45+00:00:283:5815.1
36KORBAL Mateusz 59SP W GRZYBNIE  M 3600:00:0400:01:53.0000:01:57.50+00:00:294:0015
37GROSZEWSKI Karol 25SP 4 CHEŁMNO  M 3700:00:0200:01:53.3000:01:56.10+00:00:294:0214.8
38MILASZEWSKI Krzysztof 42SP KOLNO  M 3800:00:0400:01:58.4000:02:02.70+00:00:344:1114.3
39PATEK Wojciech 54SP W GRZYBNIE  M 3900:00:0200:01:58.5000:02:00.95+00:00:344:1114.3
40POUCH Wiktor 53SP W GRZYBNIE  M 4000:00:0300:01:59.8500:02:03.50+00:00:364:1514.1
41RUTKOWSKI Jacek 78ZEGARTOWICE  M 4100:00:0700:01:59.9500:02:07.70+00:00:364:1514.1
42JĘDRZEJEWSKI Wojciech 13OLSZANICA  M 4200:00:0300:02:00.2500:02:04.05+00:00:364:1714
43SZYDŁOWSKI Sebastian 1CHEŁMNO  M 4300:00:0600:02:00.3500:02:07.00+00:00:364:1714
44KUCHARSKI Kacper 44SP KOLNO  M 4400:00:0800:02:06.1500:02:14.55+00:00:424:2813.4
45PSTRONG Mikołaj 23SP 4 CHEŁMNO  M 4500:00:0300:02:07.9000:02:11.80+00:00:444:3213.2
46ŚLIWIŃSKI Aleksander 41SP KOLNO  M 4600:00:0300:02:09.1000:02:12.60+00:00:454:3413.1
47STARCZEWSKI Wojciech 8NIE  M 4700:00:0500:02:11.2500:02:17.05+00:00:474:4012.8
48LEWANDOWSKI Mikołaj 38SP KOLNO  M 4800:00:0700:02:11.5000:02:19.10+00:00:474:4012.8
49LONSER Krystian 39SP KOLNO  M 4900:00:0900:02:13.6000:02:23.10+00:00:494:4512.6
50JĘDRZEJEWSKI Piotr 14OLSZANICA  M 5000:00:0700:02:17.1500:02:25.00+00:00:534:5312.3
51SYRYJCZYK Filip 17PRZEDSZKOLE BAJKA  M 5100:00:0400:02:17.5500:02:21.75+00:00:534:5112.4
52KLUSKA Antoni 55SP W GRZYBNIE  M 5200:00:0300:02:18.4500:02:21.75+00:00:544:5312.3
53SZYDŁOWSKI Kacper 2CHEŁMNO  M 5300:00:0600:02:20.8000:02:27.45+00:00:575:0012
54MILASZEWSKI Marcin 40SP KOLNO  M 5400:00:0900:02:21.3000:02:30.70+00:00:575:0012
55DRĄG Jędrzej 12NIE  M 5500:00:0700:02:21.4500:02:28.85+00:00:575:0012
56KOWALKOWSKI Franciszek 6NIE  M 5600:00:0500:02:31.9000:02:37.05+00:01:085:2311.1
57MONDRASZEWSKI Adrian 62SP W GRZYBNIE  M 5700:00:0300:02:36.7000:02:40.40+00:01:135:3410.8
58JĘDRZEJEWSKI Michał 15OLSZANICA  M 5800:00:0400:03:37.4000:03:42.30+00:02:137:437.8
59SZULC Michał 70SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  M 5900:00:02   
60GLAMOWSKI Mateusz 11NIE  M 6000:00:03   
61ŚCIGALSKI Przemysław 28SP 4 CHEŁMNO  M 6100:00:03   
62LANGOWSKI Hubert 49SP PAPOWO BISKUPIE  M 6200:00:07   
63BOREK Kaspian 75TATATEAM  M 6300:00:16   
64HINC Stanisław 3FLORKA TEAM  M 6400:02:07   
65KOMOROWSKI Franciszek 16PRZEDSZKOLE ALFIK WTORUNIU  M 6500:02:11   
66TALAREK Dominik 83  M 6600:02:18   
Znaleziono 66 wynik(ów)