47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - DZIEWCZĘTA 2007 I MŁODSZE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
0.47 km
Zgłoszonych/ Registered:
73
Wystartowało/ Started:
59
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
57
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUNICKA Weronika 1LUKS START NAKŁO  K 100:00:0000:01:23.1000:01:23.90 2:5620.4
2JECHNA Oliwia 62UKB SZUBIN  K 200:00:0000:01:26.6000:01:27.50+00:00:033:0519.4
3WINKOWSKA Anna 63UKB SZUBIN  K 300:00:0100:01:27.6500:01:28.65+00:00:043:0519.4
4JÓZEFIAK Marta 61UKB SZUBIN  K 400:00:0100:01:34.7000:01:36.30+00:00:113:2217.8
5MALIK Anna 2LUKS START NAKŁO  K 500:00:0300:01:38.3500:01:41.40+00:00:153:2817.3
6LONSER Kinga 11SP 2 CHEŁMNO  K 600:00:0100:01:39.0500:01:40.45+00:00:153:3017.1
7PRZYŁUCKA Wiktoria 69SP 4 CHEŁMNO  K 700:00:0100:01:39.5500:01:40.85+00:00:163:3017.1
8ŚWIADEK Julia 13SP 2 CHEŁMNO  K 800:00:0100:01:42.8500:01:43.95+00:00:193:3716.6
9BEHRENDT Wiktoria 21SP KOLNO  K 900:00:0100:01:43.1500:01:45.00+00:00:203:4116.3
10BEDNARZ Otylia 43SP W GRZYBNIE  K 1000:00:0000:01:43.5500:01:44.45+00:00:203:4116.3
11DUDZIŃSKA Magdalena 17SP 4 CHEŁMNO  K 1100:00:0100:01:43.9500:01:45.55+00:00:203:4116.3
12OSTAŁOWSKA Julia 64ZEGARTOWICE  K 1200:00:0100:01:44.5000:01:45.60+00:00:213:4116.3
13MIELCARSKA Natalia 51SZKOŁA PODSTAWOWA  K 1300:00:0100:01:45.6500:01:46.90+00:00:223:4316.1
14SIKORA Julia 18SP 4 CHEŁMNO  K 1400:00:0100:01:46.5000:01:48.20+00:00:233:4715.8
15MAGDZIŃSKA Oliwia 50SZKOŁA  K 1500:00:0100:01:46.6000:01:48.20+00:00:233:4715.8
16NOWICKA-SKONIECZNA Amelia 59SZKOŁA PODSTAWOWA W STOLNIE  K 1600:00:0100:01:46.7000:01:48.00+00:00:233:4715.8
17KACZYŃSKA Amelia 3LUKS START NAKŁO  K 1700:00:0200:01:47.2500:01:49.60+00:00:243:4715.8
18DYNIA Agata 30SP KOLNO  K 1800:00:0200:01:47.6000:01:49.75+00:00:243:4715.8
19SZULC Dominika 16SP 4 CHEŁMNO  K 1900:00:0300:01:50.9000:01:54.00+00:00:273:5615.2
20SOŁTYS Nadia 67ZEGARTOWICE  K 2000:00:0100:01:51.5000:01:52.90+00:00:283:5615.2
21RYGIELSKA Oliwia 19SP 4 CHEŁMNO  K 2100:00:0100:01:51.9000:01:53.80+00:00:283:5815.1
22KRAWCZYK Jagoda 10SP 2 CHEŁMNO  K 2200:00:0100:01:53.0000:01:54.95+00:00:294:0015
23MACHALSKA Nikola 66ZEGARTOWICE  K 2300:00:0100:01:53.2500:01:55.10+00:00:304:0214.8
24GŁUSZKO Anna 20SP KOLNO  K 2400:00:0100:01:53.4000:01:55.25+00:00:304:0214.8
25SZYMAŃSKA Martyna 33SP PAPOWO BISKUPIE  K 2500:00:0300:01:53.7000:01:56.95+00:00:304:0015
26KOŁODKO Zuzanna 56SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 2600:00:0000:01:55.2500:01:56.15+00:00:324:0614.6
27KRÓL Natalia 29SP KOLNO  K 2700:00:0200:01:55.6000:01:58.10+00:00:324:0614.6
28ŚWIATKOWSKA Gabriela 27SP KOLNO  K 2800:00:0200:01:56.9000:01:59.05+00:00:334:0814.5
29SZALATY Martyna 57SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 2900:00:0100:01:57.3500:01:58.90+00:00:344:0814.5
30KRYSIŃSKA Klaudia 32SP PAPOWO BISKUPIE  K 3000:00:0200:01:57.8500:02:00.60+00:00:344:1114.3
31STANISZEWSKA Maja 37SP PAPOWO BISKUPIE  K 3100:00:0300:01:58.4000:02:01.50+00:00:354:1114.3
32MILASZEWSKA Adrianna 23SP KOLNO  K 3200:00:0200:01:58.9000:02:01.05+00:00:354:1314.2
33WRÓBEL Weronika 26SP KOLNO  K 3300:00:0200:01:59.4000:02:02.05+00:00:364:1514.1
34SAWINA Katarzyna 40SP W GRZYBNIE  K 3400:00:0100:01:59.6500:02:01.25+00:00:364:1514.1
35CETNARSKA Michelle 9SP 2 CHEŁMNO  K 3500:00:0200:02:00.0000:02:02.60+00:00:364:1514.1
36GLINIECKA Marta 25SP KOLNO  K 3600:00:0100:02:00.2000:02:02.05+00:00:374:1714
37PORĘBSKA Maja 39SP W GRZYBNIE  K 3700:00:0200:02:01.9000:02:04.10+00:00:384:1913.9
38KARNOWSKA Weronika 14SP 2 CHEŁMNO  K 3800:00:0200:02:02.3500:02:04.70+00:00:394:1913.9
39KURZEJA Julia 35SP PAPOWO BISKUPIE  K 3900:00:0300:02:03.0000:02:06.10+00:00:394:2113.8
40SZYMAŃSKA Emilia 22SP KOLNO  K 4000:00:0200:02:04.7000:02:06.85+00:00:414:2313.6
41WANATOWSKA Patrycja 42SP W GRZYBNIE  K 4100:00:0100:02:05.6500:02:07.60+00:00:424:2813.4
42RAPICKA Paulina 31SP KOLNO  K 4200:00:0200:02:06.7500:02:09.10+00:00:434:3013.3
43KATLEWSKA Martyna 52SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 4300:00:1000:02:07.3000:02:18.00+00:00:444:3213.2
44BIELAŃSKA Małgorzata 48SP KOLNO  K 4400:00:0200:02:07.7500:02:10.20+00:00:444:3213.2
45PAŃKO Amelia 28SP KOLNO  K 4500:00:0200:02:08.9000:02:11.65+00:00:454:3413.1
46HINC Michalina 6SP 2 CHEŁMNO  K 4600:00:0100:02:10.4500:02:12.40+00:00:474:3812.9
47RUCIŃSKA Martyna 45SP W GRZYBNIE  K 4700:00:0100:02:13.2000:02:14.20+00:00:504:4212.7
48MĄCZEWSKA Paulina 5NIE  K 4800:00:0200:02:14.3000:02:16.95+00:00:514:4512.6
49ŚMIAŁEK Patrycja 34SP PAPOWO BISKUPIE  K 4900:00:0300:02:14.3000:02:17.85+00:00:514:4512.6
50OSSOWSKA Zuzanna 71SP 4 CHEŁMNO  K 5000:00:0100:02:16.7500:02:18.00+00:00:534:5112.4
51RUTKOWSKA Daria 36SP PAPOWO BISKUPIE  K 5100:00:0200:02:17.5000:02:20.00+00:00:544:5312.3
52BŁAŻEJEWICZ Marta 70SP 4 CHEŁMNO  K 5200:00:0200:02:23.3500:02:26.30+00:01:005:0611.8
53BRUSKA Martyna 38SP W GRZYBNIE  K 5300:00:0100:02:26.9000:02:28.85+00:01:035:1211.5
54DĘTKOŚ Karolina 68  K 5400:00:0300:02:44.3500:02:47.80+00:01:215:4810.3
55GLAMOWSKA Aleksandra 4NIE  K 5500:00:0300:02:47.7000:02:51.05+00:01:245:5710.1
56KWIATEK Angelika 8SP 2 CHEŁMNO  K 5600:18:4000:04:28.0000:23:08.80+00:03:049:306.3
57JARZEMBOWSKA Marta 12SP 2 CHEŁMNO  K 5700:18:4000:04:38.6500:23:19.50+00:03:159:536.1
58DERENDA Zuzanna 65ZEGARTOWICE  K 5800:01:46   
59KLIMEK Sandra 24SP KOLNO  K 5900:02:06   
Znaleziono 59 wynik(ów)