47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
101
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
101
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Najlepsza Chełmnianka | Najlepszy Chełmnianin | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1.7km3.4kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGIEWICZ Andrzej 120PACKMAN TEAMGRUDZIĄDZMężczyźni1M 100:00:0100:05:0800:10:1800:15:23.2000:15:24.55 3:0419.5
2SZPECIŃSKI Przemek 103RYMAŃMężczyźni2M 200:00:0100:05:2300:10:4900:16:15.9500:16:17.60+00:00:523:1518.4
3KŁOPOTEK Damian 107PACKMAN TEAMTORUŃMężczyźni3M 300:00:0100:05:2200:10:4900:16:20.7000:16:22.20+00:00:573:1618.3
4MOSKAL Paweł 126Mężczyźni4M 400:00:0100:05:2200:11:0500:16:54.6500:16:56.20+00:01:313:2317.7
5MOTOCZYŃSKI Wojciech 37TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni5M 500:00:0100:05:4200:11:3300:17:10.9500:17:12.25+00:01:473:2617.5
6DĄBROWICZ Szymon 118ZSCKRBYDGOSZCZMężczyźni6M 600:00:0100:05:2300:11:1700:17:12.4500:17:13.75+00:01:493:2617.4
7JANUS Dawid 26ŚWIECIEMężczyźni7M 700:00:0200:05:5000:11:4900:17:41.9000:17:44.70+00:02:183:3216.9
8PAWŁOWSKI Tomasz 11ZIELONKAMężczyźni8M 800:00:0200:05:5100:11:5000:17:53.5000:17:56.00+00:02:303:3416.8
9CHMARZYŃSKI Jerzy 41LUKS SEROCKNOWE KRĄPLEWICEM401M 900:00:0100:05:4600:11:5200:17:55.6500:17:57.20+00:02:323:3516.7
10FOREMSKI Sławomir 7TORUŃM501M 1000:00:0100:05:5600:12:1800:18:29.7500:18:31.55+00:03:063:4216.2
11GULIŃSKI Grzegorz 99TORUŃMężczyźni9M 1100:00:0200:05:5900:12:1600:18:31.9000:18:34.80+00:03:083:4216.2
12WIŚNIEWSKI Rafał 31IŁAWA BIEGAIŁAWAMężczyźni10M 1200:00:0300:06:0200:12:1600:18:38.9000:18:42.50+00:03:153:4316.1
13ŁĄCKA Barbara 113MKS CHOJNICZANKACHOJNICEKobiety1K 100:00:0100:06:0100:12:2400:18:41.7500:18:43.65+00:03:183:4416
14DAMAZYN Damian 59GRUDZIĄDZMężczyźni11M 1300:00:0200:06:1400:12:3000:18:41.8000:18:44.60+00:03:183:4416
15RETECKI Krzysztof 47BOGMAR / PRESTOOSTROMECKOM402M 1400:00:0200:05:5500:12:1700:18:51.2000:18:53.80+00:03:283:4615.9
16SZULC Jacek 94CHEŁMNOM502M 1500:00:0200:06:0300:12:3100:18:55.9500:18:58.00+00:03:323:4715.8
17DACHMS Adam 125BYDGOSZCZM403M 1600:00:0200:06:0300:12:3200:18:59.6000:19:02.00+00:03:363:4815.8
18LENC Sebastian 42TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM404M 1700:00:0300:06:0100:12:2800:19:02.9500:19:05.95+00:03:393:4815.8
19BOJKE Mirosław 55CHEŁMNOM405M 1800:00:0300:05:5500:12:2500:19:05.2500:19:08.30+00:03:423:4915.7
20MISIASZEK Marek 17BYDGOSZCZMężczyźni12M 1900:00:0300:06:1900:13:0000:19:25.3500:19:28.95+00:04:023:5315.5
21JANOWSKI Tomasz 85CHEŁMNOMężczyźni13M 2000:00:0300:06:3500:13:1100:19:35.7000:19:38.70+00:04:123:5515.3
22MARCINKOWSKI Paweł 24GRĘBOCINM503M 2100:00:0300:06:2200:13:0200:19:40.5000:19:43.55+00:04:173:5615.3
23FRĄCZYK Jarosław 23TORUŃM406M 2200:00:0400:06:2400:13:0700:19:49.4000:19:53.80+00:04:263:5715.1
24OCZKOŚ Robert 115CHEŁMNOM407M 2300:00:0300:06:1400:13:0400:19:50.7500:19:53.95+00:04:273:5815.1
25PAWŁOWSKI Radosław 10ZIELONKAM504M 2400:00:0300:06:3500:13:1400:19:52.8000:19:56.50+00:04:293:5815.1
26RANISZEWSKA Marzena 44CHEŁMNOK401K 200:00:0100:06:2700:13:1200:19:55.1000:19:57.05+00:04:313:5915.1
27JEŻEWSKI Łukasz 35KOBYŁYMężczyźni14M 2500:00:0300:06:3300:13:2600:20:07.0000:20:10.30+00:04:434:0114.9
28PIÓR Krzysztof 122ŚWIECIEMężczyźni15M 2600:00:0600:06:5100:13:4500:20:26.0500:20:32.80+00:05:024:0514.7
29OLKOWSKI Jurek 111THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM601M 2700:00:0300:06:3300:13:3000:20:26.2500:20:29.40+00:05:034:0514.7
30TRZCIŃSKI Franciszek 65MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO / SIR STARTCHEŁMNOM505M 2800:00:0200:06:3500:13:3100:20:33.6500:20:36.25+00:05:104:0614.6
31BUTRYN Nikodem 71BYDGOSZCZM408M 2900:00:0500:06:2900:13:2700:20:35.0000:20:40.20+00:05:114:0714.6
32PĘKAŁA Aleksandra 124RUN PASJABYDGOSZCZKobiety2K 300:00:0200:06:4300:13:3800:20:40.4500:20:43.15+00:05:174:0814.5
33SEROCKI Zbigniew 102JAGIELLOŃCZYCY ŁASINŁASINM506M 3000:00:0300:06:3500:13:2500:20:44.8500:20:48.35+00:05:214:0914.5
34WISZOWATY Marcin 50CHEŁMNOMężczyźni16M 3100:00:0400:06:2400:13:2900:20:46.4500:20:51.30+00:05:234:0914.4
35MATUŁA Bartłomiej 90PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM409M 3200:00:0700:07:0100:14:0100:20:50.9000:20:58.50+00:05:274:1014.4
36HOŁDA Paweł 60STOLNOMężczyźni17M 3300:00:0300:06:2200:13:2700:20:52.7000:20:56.60+00:05:294:1014.4
37PROJS Tomasz 32KM TRUCHCIK ŁUBIANKAŁUBIANKAM507M 3400:00:0200:06:4600:14:0000:20:55.9000:20:58.00+00:05:324:1114.3
38GURNA Jolanta 97BYDGOSZCZK501K 400:00:0300:06:4600:13:5100:21:03.4500:21:06.45+00:05:404:1214.3
39WIŚNIEWSKI Jan 45NOWA WIEŚM4010M 3500:00:0400:07:0000:14:0700:21:16.4500:21:20.45+00:05:534:1514.1
40ŻUCHOWSKI Józef 12PŁONNEM4011M 3600:00:0400:06:5700:14:1100:21:19.6000:21:24.00+00:05:564:1614.1
41KRZEMIŃSKI Bartosz 123RUN PASJABYDGOSZCZMężczyźni18M 3700:00:0200:06:4400:13:4000:21:25.8000:21:28.10+00:06:024:1714
42BARTKOWSKA Joanna 6BRZOZÓWKAKobiety3K 500:00:0400:07:1100:14:2600:21:42.1500:21:46.40+00:06:184:2013.8
43KORZEC Bartosz 96CHEŁMNOMężczyźni19M 3800:00:0500:07:1000:14:4000:22:09.1000:22:14.70+00:06:454:2513.5
44PAWŁOWSKI Mateusz 51PAPOWO BISKUPIEMężczyźni20M 3900:00:0500:07:1000:14:4000:22:28.5000:22:34.25+00:07:054:2913.3
45BLACHOWSKI Waldemar 121PRZEBIEGLI UNISLAW BLASZKI TEAMCHELMNOMężczyźni21M 4000:00:0200:06:5800:14:4100:22:32.0500:22:34.85+00:07:084:3013.3
46KONARSKA Svetlana 78ŚWIECIEK402K 600:00:0500:07:0800:14:5100:22:43.1000:22:48.55+00:07:194:3213.2
47LIPIŃSKI Michał 95UNISŁAWMężczyźni22M 4100:00:0700:07:0200:14:4900:22:43.4000:22:50.70+00:07:204:3213.2
48LADA Przemysław 28ZALESIEMężczyźni23M 4200:00:0800:07:3900:15:2800:22:59.1500:23:07.40+00:07:354:3513.1
49RAKOWSKI Wojciech 88CHEŁMNOMężczyźni24M 4300:00:0700:07:3800:15:2900:23:01.3500:23:09.30+00:07:384:3613
50KLAWCZYŃSKI Zbigniew 117BYDGOSZCZM508M 4400:00:0400:07:1700:15:1800:23:24.4000:23:29.25+00:08:014:4112.8
51KIRYS Dominik 61CHEŁMNOMężczyźni25M 4500:00:0400:07:2800:15:4100:23:45.3500:23:50.00+00:08:224:4512.6
52MAJEWSKI Zdzisław 76TORUŃM509M 4600:00:0800:07:5800:16:0000:23:51.3000:24:00.00+00:08:284:4612.6
53KOWALCZYK Magdalena 29CHEŁMNOK403K 700:00:0500:07:1800:15:1000:23:52.3000:23:57.90+00:08:294:4612.6
54ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 63JANIKOWOM5010M 4700:00:0300:07:3800:16:0300:23:55.3000:23:58.80+00:08:324:4712.5
55ARBSZAJTYS Piotr 27GMINA GARDEJA BIEGAKALMUZYMężczyźni26M 4800:00:0700:07:3900:15:3600:24:06.6500:24:14.25+00:08:434:4912.4
56MOKOS Tomasz 75INOWROCŁAWMężczyźni27M 4900:00:0900:07:4200:15:5800:24:11.2500:24:20.45+00:08:484:5012.4
57KĘDZIORSKI Marek 40WĄBRZEŹNOM5011M 5000:00:0200:07:2400:15:4600:24:26.9500:24:29.65+00:09:034:5312.3
58POLIWODZIŃSKI Michał 1KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZMężczyźni28M 5100:00:0400:08:0700:16:2700:24:32.4000:24:37.30+00:09:094:5412.2
59SOTOWICZ Sławomir 30GRUDZIĄDZM4012M 5200:00:0600:08:0300:16:2900:24:50.2500:24:57.20+00:09:274:5812.1
60RUDOLF Patryk 101ZSCKP-GRUBNOGRUBNOMężczyźni29M 5300:00:0300:07:0600:16:0900:24:51.9000:24:55.70+00:09:284:5812.1
61BŁASZCZYK Jan 52BYDGOSZCZMężczyźni30M 5400:00:0600:07:1900:16:0900:25:05.1000:25:11.20+00:09:415:0112
62PAWLAK Sandra 104UKB SZUBINSZUBINKobiety4K 800:00:0500:08:2700:16:5700:25:05.9000:25:11.35+00:09:425:0112
63NOWACKA Gabriela 100AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK502K 900:00:0400:08:0300:16:3900:25:12.5000:25:16.50+00:09:495:0211.9
64KĘDZIORSKA Beata 38WĄBRZEŹNOK404K 1000:00:0200:08:0100:16:3700:25:24.0500:25:26.55+00:10:005:0411.8
65TOBOLSKI Marek 84FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZM4013M 5500:00:0700:08:2400:16:5500:25:31.1500:25:38.30+00:10:075:0611.8
66TOBOLSKA Anna 83FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZK405K 1100:00:0700:08:2400:16:5500:25:31.3500:25:38.40+00:10:085:0611.8
67KONOPACKI Krzysztof 110TORUŃMężczyźni31M 5600:00:0600:08:0500:16:4400:25:33.6000:25:40.40+00:10:105:0611.7
68GESING Joanna 18BIEŃKÓWKAKobiety5K 1200:00:0600:07:4800:16:3800:25:43.1000:25:49.90+00:10:195:0811.7
69ALEKSANDROWICZ Tomasz 91CHEŁMNOMężczyźni32M 5700:00:0500:07:3000:16:2200:25:48.8000:25:54.60+00:10:255:0911.6
70CHABROS Małgorzata 48ŚWIECIEKobiety6K 1300:00:0600:08:0800:16:5200:25:50.1500:25:56.20+00:10:265:1011.6
71SZADKOWSKA Anna 22INOWWROCŁAWK601K 1400:00:0900:08:2100:17:0200:25:52.5500:26:02.00+00:10:295:1011.6
72CHRZANOWSKA Cecylia 54LISEWOK503K 1500:00:1200:08:2200:17:1100:26:04.3500:26:16.70+00:10:415:1211.5
73JAWORSKI Tomasz 5SULNOWOMężczyźni33M 5800:00:0300:08:2000:17:1900:26:21.2000:26:24.65+00:10:585:1611.4
74BRZOZOWSKA Iwona 70UNISŁAWK406K 1600:00:0200:08:1000:17:1900:26:38.3500:26:40.80+00:11:155:1911.3
75MANISZEWSKI Zbigniew 77TRISPACEUNISŁAWM602M 5900:00:0700:08:2500:17:2900:26:41.7500:26:49.45+00:11:185:2011.2
76SEROCKA Magdalena 109JAGIELLOŃCZYCY ŁASINGRUDZIĄDZKobiety7K 1700:00:0700:08:2200:17:1100:26:52.0500:26:59.55+00:11:285:2211.2
77PĘK Grzegorz 119GRUPAM4014M 6000:00:0700:08:0900:17:2100:27:08.9500:27:16.25+00:11:455:2511
78BRAC Marian 87GRUDZIĄDZM603M 6100:00:0400:08:3500:18:0600:27:25.7000:27:30.40+00:12:025:2910.9
79ROGULSKI Wojciech 114CHEŁMNOMężczyźni34M 6200:00:0700:08:4100:18:0700:28:00.5500:28:08.50+00:12:375:3610.7
80HOŁDA Jerzy 14STOLNOM604M 6300:00:0600:08:4000:18:0600:28:03.3000:28:09.80+00:12:405:3610.7
81KOSOWICZ Małgorzata 81GRUDZIĄDZK504K 1800:00:1000:09:3100:19:1300:28:30.3000:28:40.65+00:13:075:4210.5
82WIŚNIEWSKA Klaudia 46NOWA WIEŚK407K 1900:00:0400:09:1800:18:5400:28:30.7000:28:35.40+00:13:075:4210.5
83SOKÓŁ Małgorzata 79CHEŁMNOKobiety8K 2000:00:0600:08:4700:18:3800:28:32.2500:28:38.60+00:13:095:4210.5
84KONOPACKA Marzena 73CHEŁMNOKobiety9K 2100:00:0600:08:4700:18:3900:28:32.6000:28:39.05+00:13:095:4210.5
85LIPNIEWSKA Magdalena 8KOLNOKobiety10K 2200:00:0900:09:2400:19:0000:28:42.6500:28:52.40+00:13:195:4410.4
86BRAC Grażyna 86GRUDZIĄDZK602K 2300:00:0400:09:1000:19:0600:28:46.5000:28:50.75+00:13:235:4510.4
87NOWICKA Tatiana 2ŚWIECIEK408K 2400:00:1100:09:3600:19:4300:29:22.0500:29:33.45+00:13:585:5210.2
88CHABROS Teresa 93ŚWIECIEK505K 2500:00:0600:09:2600:19:3600:29:22.5000:29:28.55+00:13:595:5210.2
89UCIŃSKI Edward 106UKB SZUBINSZUBINM701M 6400:00:0300:08:4700:19:0900:29:29.6500:29:33.25+00:14:065:5410.2
90TUREK Katarzyna 9ANNOWOKobiety11K 2600:00:0500:09:2800:19:3700:29:45.9000:29:51.20+00:14:225:5710.1
91SZYDŁOWSKI Zenon 57CHEŁMNOMężczyźni35M 6500:00:0900:09:2500:19:4900:30:17.8000:30:27.30+00:14:546:039.9
92SZYDŁOWSKA Justyna 58CHEŁMNOKobiety12K 2700:00:0800:09:2700:19:5000:30:18.3500:30:27.00+00:14:556:039.9
93KOSOWICZ Michał 82GRUDZIĄDZM605M 6600:00:1100:09:5300:20:0200:30:22.0000:30:33.25+00:14:586:049.9
94JURKIEWICZ Beata 72INOWROCLAWKobiety13K 2800:00:0400:09:1300:19:5700:30:58.0500:31:02.90+00:15:346:119.7
95SŁOMSKA Monika 74ŚWIECIEKobiety14K 2900:00:1100:09:3600:20:2300:31:07.9500:31:19.25+00:15:446:139.6
96WRUK Justyna 92GRODEKK409K 3000:00:1000:09:3500:20:1200:31:08.7000:31:19.35+00:15:456:139.6
97MARCINKOWSKA Anna 25GRĘBOCINK4010K 3100:00:1000:10:2600:21:4500:33:20.1500:33:30.20+00:17:566:409
98SZYDŁOWSKI Artur 66BYDGOSZCZMężczyźni36M 6700:00:0900:10:5500:23:0300:35:31.7500:35:40.95+00:20:087:068.4
99RAUCHFLEISZ Agata 68ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK4011K 3200:00:1100:10:5300:22:5500:35:37.6500:35:48.90+00:20:147:078.4
100RAUCHFLEISZ Anna 67ALEKSANDRÓW KUJAWSKIKobiety15K 3300:00:1100:10:5300:22:5400:35:38.0000:35:49.15+00:20:147:078.4
101RAUCHFLEISZ Andrzej 69ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4015M 6800:00:1000:10:2900:22:5500:35:38.8500:35:49.50+00:20:157:078.4
Znaleziono 101 wynik(ów)