47 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2018-04-15
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
130
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
101
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Mężczyźni

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Najlepsza Chełmnianka | Najlepszy Chełmnianin | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.7km3.4kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGIEWICZ Andrzej 120PACKMAN TEAMGRUDZIĄDZMężczyźni1M 100:00:0100:05:0800:10:1800:15:23.2000:15:24.55 3:0419.5
2SZPECIŃSKI Przemek 103RYMAŃMężczyźni2M 200:00:0100:05:2300:10:4900:16:15.9500:16:17.60+00:00:523:1518.4
3KŁOPOTEK Damian 107PACKMAN TEAMTORUŃMężczyźni3M 300:00:0100:05:2200:10:4900:16:20.7000:16:22.20+00:00:573:1618.3
4MOSKAL Paweł 126Mężczyźni4M 400:00:0100:05:2200:11:0500:16:54.6500:16:56.20+00:01:313:2317.7
5MOTOCZYŃSKI Wojciech 37TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni5M 500:00:0100:05:4200:11:3300:17:10.9500:17:12.25+00:01:473:2617.5
6DĄBROWICZ Szymon 118ZSCKRBYDGOSZCZMężczyźni6M 600:00:0100:05:2300:11:1700:17:12.4500:17:13.75+00:01:493:2617.4
7JANUS Dawid 26ŚWIECIEMężczyźni7M 700:00:0200:05:5000:11:4900:17:41.9000:17:44.70+00:02:183:3216.9
8PAWŁOWSKI Tomasz 11ZIELONKAMężczyźni8M 800:00:0200:05:5100:11:5000:17:53.5000:17:56.00+00:02:303:3416.8
9CHMARZYŃSKI Jerzy 41LUKS SEROCKNOWE KRĄPLEWICEM401M 900:00:0100:05:4600:11:5200:17:55.6500:17:57.20+00:02:323:3516.7
10FOREMSKI Sławomir 7TORUŃM501M 1000:00:0100:05:5600:12:1800:18:29.7500:18:31.55+00:03:063:4216.2
11GULIŃSKI Grzegorz 99TORUŃMężczyźni9M 1100:00:0200:05:5900:12:1600:18:31.9000:18:34.80+00:03:083:4216.2
12WIŚNIEWSKI Rafał 31IŁAWA BIEGAIŁAWAMężczyźni10M 1200:00:0300:06:0200:12:1600:18:38.9000:18:42.50+00:03:153:4316.1
13DAMAZYN Damian 59GRUDZIĄDZMężczyźni11M 1300:00:0200:06:1400:12:3000:18:41.8000:18:44.60+00:03:183:4416
14RETECKI Krzysztof 47BOGMAR / PRESTOOSTROMECKOM402M 1400:00:0200:05:5500:12:1700:18:51.2000:18:53.80+00:03:283:4615.9
15SZULC Jacek 94CHEŁMNOM502M 1500:00:0200:06:0300:12:3100:18:55.9500:18:58.00+00:03:323:4715.8
16DACHMS Adam 125BYDGOSZCZM403M 1600:00:0200:06:0300:12:3200:18:59.6000:19:02.00+00:03:363:4815.8
17LENC Sebastian 42TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM404M 1700:00:0300:06:0100:12:2800:19:02.9500:19:05.95+00:03:393:4815.8
18BOJKE Mirosław 55CHEŁMNOM405M 1800:00:0300:05:5500:12:2500:19:05.2500:19:08.30+00:03:423:4915.7
19MISIASZEK Marek 17BYDGOSZCZMężczyźni12M 1900:00:0300:06:1900:13:0000:19:25.3500:19:28.95+00:04:023:5315.5
20JANOWSKI Tomasz 85CHEŁMNOMężczyźni13M 2000:00:0300:06:3500:13:1100:19:35.7000:19:38.70+00:04:123:5515.3
21MARCINKOWSKI Paweł 24GRĘBOCINM503M 2100:00:0300:06:2200:13:0200:19:40.5000:19:43.55+00:04:173:5615.3
22FRĄCZYK Jarosław 23TORUŃM406M 2200:00:0400:06:2400:13:0700:19:49.4000:19:53.80+00:04:263:5715.1
23OCZKOŚ Robert 115CHEŁMNOM407M 2300:00:0300:06:1400:13:0400:19:50.7500:19:53.95+00:04:273:5815.1
24PAWŁOWSKI Radosław 10ZIELONKAM504M 2400:00:0300:06:3500:13:1400:19:52.8000:19:56.50+00:04:293:5815.1
25JEŻEWSKI Łukasz 35KOBYŁYMężczyźni14M 2500:00:0300:06:3300:13:2600:20:07.0000:20:10.30+00:04:434:0114.9
26PIÓR Krzysztof 122ŚWIECIEMężczyźni15M 2600:00:0600:06:5100:13:4500:20:26.0500:20:32.80+00:05:024:0514.7
27OLKOWSKI Jurek 111THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM601M 2700:00:0300:06:3300:13:3000:20:26.2500:20:29.40+00:05:034:0514.7
28TRZCIŃSKI Franciszek 65MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO / SIR STARTCHEŁMNOM505M 2800:00:0200:06:3500:13:3100:20:33.6500:20:36.25+00:05:104:0614.6
29BUTRYN Nikodem 71BYDGOSZCZM408M 2900:00:0500:06:2900:13:2700:20:35.0000:20:40.20+00:05:114:0714.6
30SEROCKI Zbigniew 102JAGIELLOŃCZYCY ŁASINŁASINM506M 3000:00:0300:06:3500:13:2500:20:44.8500:20:48.35+00:05:214:0914.5
31WISZOWATY Marcin 50CHEŁMNOMężczyźni16M 3100:00:0400:06:2400:13:2900:20:46.4500:20:51.30+00:05:234:0914.4
32MATUŁA Bartłomiej 90PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM409M 3200:00:0700:07:0100:14:0100:20:50.9000:20:58.50+00:05:274:1014.4
33HOŁDA Paweł 60STOLNOMężczyźni17M 3300:00:0300:06:2200:13:2700:20:52.7000:20:56.60+00:05:294:1014.4
34PROJS Tomasz 32KM TRUCHCIK ŁUBIANKAŁUBIANKAM507M 3400:00:0200:06:4600:14:0000:20:55.9000:20:58.00+00:05:324:1114.3
35WIŚNIEWSKI Jan 45NOWA WIEŚM4010M 3500:00:0400:07:0000:14:0700:21:16.4500:21:20.45+00:05:534:1514.1
36ŻUCHOWSKI Józef 12PŁONNEM4011M 3600:00:0400:06:5700:14:1100:21:19.6000:21:24.00+00:05:564:1614.1
37KRZEMIŃSKI Bartosz 123RUN PASJABYDGOSZCZMężczyźni18M 3700:00:0200:06:4400:13:4000:21:25.8000:21:28.10+00:06:024:1714
38KORZEC Bartosz 96CHEŁMNOMężczyźni19M 3800:00:0500:07:1000:14:4000:22:09.1000:22:14.70+00:06:454:2513.5
39PAWŁOWSKI Mateusz 51PAPOWO BISKUPIEMężczyźni20M 3900:00:0500:07:1000:14:4000:22:28.5000:22:34.25+00:07:054:2913.3
40BLACHOWSKI Waldemar 121PRZEBIEGLI UNISLAW BLASZKI TEAMCHELMNOMężczyźni21M 4000:00:0200:06:5800:14:4100:22:32.0500:22:34.85+00:07:084:3013.3
41LIPIŃSKI Michał 95UNISŁAWMężczyźni22M 4100:00:0700:07:0200:14:4900:22:43.4000:22:50.70+00:07:204:3213.2
42LADA Przemysław 28ZALESIEMężczyźni23M 4200:00:0800:07:3900:15:2800:22:59.1500:23:07.40+00:07:354:3513.1
43RAKOWSKI Wojciech 88CHEŁMNOMężczyźni24M 4300:00:0700:07:3800:15:2900:23:01.3500:23:09.30+00:07:384:3613
44KLAWCZYŃSKI Zbigniew 117BYDGOSZCZM508M 4400:00:0400:07:1700:15:1800:23:24.4000:23:29.25+00:08:014:4112.8
45KIRYS Dominik 61CHEŁMNOMężczyźni25M 4500:00:0400:07:2800:15:4100:23:45.3500:23:50.00+00:08:224:4512.6
46MAJEWSKI Zdzisław 76TORUŃM509M 4600:00:0800:07:5800:16:0000:23:51.3000:24:00.00+00:08:284:4612.6
47ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 63JANIKOWOM5010M 4700:00:0300:07:3800:16:0300:23:55.3000:23:58.80+00:08:324:4712.5
48ARBSZAJTYS Piotr 27GMINA GARDEJA BIEGAKALMUZYMężczyźni26M 4800:00:0700:07:3900:15:3600:24:06.6500:24:14.25+00:08:434:4912.4
49MOKOS Tomasz 75INOWROCŁAWMężczyźni27M 4900:00:0900:07:4200:15:5800:24:11.2500:24:20.45+00:08:484:5012.4
50KĘDZIORSKI Marek 40WĄBRZEŹNOM5011M 5000:00:0200:07:2400:15:4600:24:26.9500:24:29.65+00:09:034:5312.3
51POLIWODZIŃSKI Michał 1KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZMężczyźni28M 5100:00:0400:08:0700:16:2700:24:32.4000:24:37.30+00:09:094:5412.2
52SOTOWICZ Sławomir 30GRUDZIĄDZM4012M 5200:00:0600:08:0300:16:2900:24:50.2500:24:57.20+00:09:274:5812.1
53RUDOLF Patryk 101ZSCKP-GRUBNOGRUBNOMężczyźni29M 5300:00:0300:07:0600:16:0900:24:51.9000:24:55.70+00:09:284:5812.1
54BŁASZCZYK Jan 52BYDGOSZCZMężczyźni30M 5400:00:0600:07:1900:16:0900:25:05.1000:25:11.20+00:09:415:0112
55TOBOLSKI Marek 84FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZM4013M 5500:00:0700:08:2400:16:5500:25:31.1500:25:38.30+00:10:075:0611.8
56KONOPACKI Krzysztof 110TORUŃMężczyźni31M 5600:00:0600:08:0500:16:4400:25:33.6000:25:40.40+00:10:105:0611.7
57ALEKSANDROWICZ Tomasz 91CHEŁMNOMężczyźni32M 5700:00:0500:07:3000:16:2200:25:48.8000:25:54.60+00:10:255:0911.6
58JAWORSKI Tomasz 5SULNOWOMężczyźni33M 5800:00:0300:08:2000:17:1900:26:21.2000:26:24.65+00:10:585:1611.4
59MANISZEWSKI Zbigniew 77TRISPACEUNISŁAWM602M 5900:00:0700:08:2500:17:2900:26:41.7500:26:49.45+00:11:185:2011.2
60PĘK Grzegorz 119GRUPAM4014M 6000:00:0700:08:0900:17:2100:27:08.9500:27:16.25+00:11:455:2511
61BRAC Marian 87GRUDZIĄDZM603M 6100:00:0400:08:3500:18:0600:27:25.7000:27:30.40+00:12:025:2910.9
62ROGULSKI Wojciech 114CHEŁMNOMężczyźni34M 6200:00:0700:08:4100:18:0700:28:00.5500:28:08.50+00:12:375:3610.7
63HOŁDA Jerzy 14STOLNOM604M 6300:00:0600:08:4000:18:0600:28:03.3000:28:09.80+00:12:405:3610.7
64UCIŃSKI Edward 106UKB SZUBINSZUBINM701M 6400:00:0300:08:4700:19:0900:29:29.6500:29:33.25+00:14:065:5410.2
65SZYDŁOWSKI Zenon 57CHEŁMNOMężczyźni35M 6500:00:0900:09:2500:19:4900:30:17.8000:30:27.30+00:14:546:039.9
66KOSOWICZ Michał 82GRUDZIĄDZM605M 6600:00:1100:09:5300:20:0200:30:22.0000:30:33.25+00:14:586:049.9
67SZYDŁOWSKI Artur 66BYDGOSZCZMężczyźni36M 6700:00:0900:10:5500:23:0300:35:31.7500:35:40.95+00:20:087:068.4
68RAUCHFLEISZ Andrzej 69ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4015M 6800:00:1000:10:2900:22:5500:35:38.8500:35:49.50+00:20:157:078.4
Znaleziono 68 wynik(ów)