48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - MŁODZICZKI 2004 - 2005

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.1 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KONERA Wiktoria 25UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 100:00:0100:03:23.8000:03:25.40 3:0519.4
2PŁATEK Weronika 31ZSP LISEWO  K 200:00:0100:03:25.5500:03:27.25+00:00:013:0719.2
3SIEDLECKA Hanna 32SP 8 GRUDZIĄDZ  K 300:00:0100:03:33.1000:03:34.70+00:00:093:1318.6
4ZAKRZEWSKA Amelia 1KKL RODŁO KWIDZYN  K 400:00:0100:03:38.2500:03:39.95+00:00:143:1818.2
5ANHALT Anna 30UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 500:00:0100:03:41.5500:03:43.25+00:00:173:2117.8
6BEDNARZ Daria 3SP GRZYBNO  K 600:00:0100:03:45.2000:03:47.00+00:00:213:2517.5
7FREJ Milena 2KKL RODŁO KWIDZYN  K 700:00:0100:04:03.6000:04:05.45+00:00:393:4116.2
8JABŁOŃSKA Ada 27UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 800:00:0200:04:16.2000:04:18.40+00:00:523:5215.5
9KOTOWICZ Marta 9SP PAPOWO BISKUPIE  K 900:00:0200:04:24.2000:04:26.30+00:01:003:5915
10HOEFSMIT Evya 26UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1000:00:0200:04:30.3500:04:32.65+00:01:064:0514.7
11ZIELIŃSKA Aleksandra 21SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŁĄŻYNIE II  K 1100:00:0200:04:34.7500:04:37.60+00:01:104:0914.4
12SULIMA Martyna 15SP PAPOWO BISKUPIE  K 1200:00:0200:04:36.4000:04:38.60+00:01:124:1014.3
13LATUSZEK Oliwia 19SP ZEGARTOWICE  K 1300:00:0300:04:36.4500:04:39.50+00:01:124:1014.3
14KAZANECKA Julia 11SP PAPOWO BISKUPIE  K 1400:00:0300:04:38.9500:04:42.30+00:01:154:1314.2
15MUSIAŁ Sandra 10SP PAPOWO BISKUPIE  K 1500:00:0200:04:40.5000:04:43.05+00:01:164:1514.1
16BELSKA Emilia 7SP PAPOWO BISKUPIE  K 1600:00:0200:04:41.3500:04:43.85+00:01:174:1514.1
17STALMIERSKA Zuzanna 14SP PAPOWO BISKUPIE  K 1700:00:0200:04:41.6000:04:44.10+00:01:174:1614
18PYRA Martika 13SP PAPOWO BISKUPIE  K 1800:00:0200:04:42.7500:04:45.50+00:01:184:1714
19SURDY Zuzanna 28UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1900:00:0200:05:03.5500:05:05.75+00:01:394:3513.1
20SZCZĘSNA Alicja 29UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 2000:00:0200:05:03.9000:05:06.15+00:01:404:3613
21GÓRA Celina 20SP ZEGARTOWICE  K 2100:00:0300:05:03.9000:05:07.55+00:01:404:3613
22MĄDRZEJEWSKA Daria 6SP KOLNO  K 2200:00:0200:05:06.8500:05:09.00+00:01:434:3912.9
23ZAGÓRSKA Sandra 22SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBIELNIE  K 2300:00:0200:05:10.4000:05:12.40+00:01:464:4112.8
24RADOMSKA Karolina 18SP PAPOWO BISKUPIE  K 2400:00:0300:05:15.6000:05:18.95+00:01:514:4612.6
25STANISZEWSKA Oliwia 8SP PAPOWO BISKUPIE  K 2500:00:0200:05:23.8000:05:26.45+00:02:004:5412.2
26KUC Zuzanna 12SP PAPOWO BISKUPIE  K 2600:00:0200:05:23.8500:05:26.80+00:02:004:5412.2
27RULEWSKA Jesika 5SP JEŻEWO  K 2700:00:0200:05:25.1500:05:27.45+00:02:014:5512.2
28OSIŃSKA Martyna 16SP PAPOWO BISKUPIE  K 2800:00:0200:05:37.6500:05:40.50+00:02:135:0711.7
29RUTKOWSKA Monika 17SP PAPOWO BISKUPIE  K 2900:00:0300:06:52.8000:06:55.90+00:03:296:149.6
Znaleziono 29 wynik(ów)