48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1300M - MŁODZICY 2004 - 2005

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.3 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
35
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
35
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.3km
Czas
brutto
1.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WESOŁOWSKI Miłosz 2KKL RODŁO KWIDZYN  M 100:00:0100:03:45.2000:03:46.95 2:5320.8
2KAROW Damian 42UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 200:00:0100:03:46.8000:03:48.15+00:00:012:5420.6
3KIL Tymoteusz 1KKL RODŁO KWIDZYN  M 300:00:0100:03:48.6500:03:50.45+00:00:032:5620.4
4JARZEMBSKI Kacper 28SP 4 CHEŁMNO  M 400:00:0100:03:53.7000:03:55.05+00:00:083:0020
5MAĆKOWSKI Karol 7SP 2 CHEŁMNO  M 500:00:0100:03:57.1500:03:59.00+00:00:113:0319.7
6KUNICKI Michał 3LUKS START NAKŁO  M 600:00:0100:03:58.7500:04:00.10+00:00:133:0319.6
7HAWEŁKO Igor 47GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ  M 700:00:0000:04:01.4000:04:01.40+00:00:163:0519.4
8KAMIŃSKI Paweł 5LUKS START NAKŁO  M 800:00:0200:04:01.7000:04:03.85+00:00:163:0519.4
9KACHNIARZ Bartłomiej 27SP ZEGARTOWICE  M 900:00:0200:04:06.4500:04:08.55+00:00:213:0919
10CICHOWICZ Kamil 45UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 1000:00:0100:04:10.2000:04:11.45+00:00:253:1218.7
11TOBOLSKI Konrad 19SP NR 8 GRUDZIĄDZ  M 1100:00:0100:04:10.2000:04:11.70+00:00:253:1218.7
12JEZIORNY Norbert 21SP PAPOWO BISKUPIE  M 1200:00:0100:04:13.6500:04:15.45+00:00:283:1518.4
13STRUŻYŃSKI Piotr 24SP STOLNO  M 1300:00:0100:04:18.9000:04:20.55+00:00:333:1918.1
14GLAZA Mateusz 41UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 1400:00:0100:04:21.0500:04:22.70+00:00:353:2017.9
15GRZESZCZAK Igor 29SP 4 CHEŁMNO  M 1500:00:0200:04:23.4500:04:25.75+00:00:383:2217.8
16PIECHOWIAK Jakub 36UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  M 1600:00:0100:04:23.9000:04:25.55+00:00:383:2317.7
17KMIEĆ Jędrzej 37UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  M 1700:00:0100:04:29.7000:04:31.05+00:00:443:2717.3
18PIOTROWSKI Jakub 34SP 4 CHEŁMNO  M 1800:00:0200:04:37.2500:04:39.55+00:00:523:3316.9
19PANASIK Bartosz 46SP 4 CHEŁMNO  M 1900:00:0200:04:44.0000:04:46.45+00:00:583:3816.5
20PACHOLSKI Mercel 11SP 2 CHEŁMNO  M 2000:00:0200:04:47.7000:04:50.30+00:01:023:4116.3
21LEWANDOWSKI Paweł 44LUKS START NAKŁONAKŁO  M 2100:00:0100:04:48.2500:04:49.90+00:01:033:4116.3
22TOMASZEWSKI Jan 17SP KOLNO  M 2200:00:0200:04:52.2000:04:54.25+00:01:073:4416
23SOŁTYS Jakub 25SP ZEGARTOWICE  M 2300:00:0200:04:54.6500:04:57.25+00:01:093:4615.9
24KURZEJA Mateusz 20SP PAPOWO BISKUPIE  M 2400:00:0200:04:55.3500:04:57.65+00:01:103:4615.9
25OCZKOŚ Kacper 6SP 2 CHEŁMNO  M 2500:00:0200:04:55.5500:04:58.45+00:01:103:4715.8
26KAWALEC Bartosz 15SP IM.BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH  M 2600:00:0200:04:56.0000:04:58.90+00:01:103:4715.8
27JEZIORNY Hubert 22SP PAPOWO BISKUPIE  M 2700:00:0200:04:58.3000:05:00.60+00:01:133:4915.7
28SZALATY Dawid 31SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1  M 2800:00:0200:05:09.4000:05:12.30+00:01:243:5815.1
29WITKOWSKI Kacper 16SP IM.BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH  M 2900:00:0200:05:10.6500:05:13.35+00:01:253:5915
30PRZYBYLSKI Mikołaj 12SP 2 CHEŁMNO  M 3000:00:0200:05:12.9500:05:15.30+00:01:274:0015
31KURKIEWICZ Jakub 38UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  M 3100:00:0100:05:13.2500:05:15.10+00:01:284:0114.9
32KALKIWEICZ Mateusz 8SP 2 CHEŁMNO  M 3200:00:0300:05:18.0000:05:21.40+00:01:324:0414.7
33CICHOWLAS Jakub 26SP ZEGARTOWICE  M 3300:00:0200:05:21.1500:05:23.75+00:01:354:0614.6
34BANASZEK Szymon 35SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBIELNIE  M 3400:00:0200:05:35.9000:05:38.25+00:01:504:1813.9
35GINTER Nikodem 13SP GRZYBNO  M 3500:00:0200:05:46.4000:05:48.45+00:02:014:2613.5
Znaleziono 35 wynik(ów)