48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1500M - JUNIORKI MŁ./JUNIORZY MŁ. 2002 - 2003

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
44
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Juniorki mł.

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Juniorki mł. | Juniorzy mł.

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WALISIEWICZ Magdalena 44GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZJuniorki mł.1K 100:00:0100:04:44.5500:04:45.75 3:0919
2IGLEWSKA Żaneta 33ZS CKPR BYDGOSZCZJuniorki mł.2K 200:00:0100:05:05.2000:05:06.55+00:00:203:2317.7
3MANTHEY Julia 43GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZJuniorki mł.3K 300:00:0100:05:05.4500:05:06.50+00:00:203:2317.7
4ROZPĘDZIK Marzena 32UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAJuniorki mł.4K 400:00:0100:05:19.9000:05:20.95+00:00:353:3216.9
5HENING Julia 16MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOJuniorki mł.5K 500:00:0000:05:26.5500:05:27.50+00:00:423:3816.5
6CHABECKA Martyna 31UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAJuniorki mł.6K 600:00:0100:05:43.8500:05:45.35+00:00:593:4915.7
7ŁUKASZEWSKA Roksana 8I LO CHEŁMNOJuniorki mł.7K 700:00:0100:05:58.4500:05:59.60+00:01:133:5815.1
8WINTROWICZ Zofia 15LUKS START NAKŁOJuniorki mł.8K 800:00:0100:06:04.4000:06:05.75+00:01:194:0214.8
9BOBOWSKA Natalia 12I LO CHEŁMNOJuniorki mł.9K 900:00:0200:06:19.0500:06:21.05+00:01:344:1214.2
10ZABŁOCKA Martyna 36ZS CKPR BYDGOSZCZJuniorki mł.10K 1000:00:0200:06:41.7500:06:44.55+00:01:574:2813.4
11BARTYZEL Patrycja 6GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNOJuniorki mł.11K 1100:00:0200:06:53.1500:06:55.25+00:02:084:3513.1
12LIŚKIEWICZ Agnieszka 11I LO CHEŁMNOJuniorki mł.12K 1200:00:0100:06:53.4500:06:54.95+00:02:084:3513.1
13STANKIEWICZ Maja 7GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNOJuniorki mł.13K 1300:00:0100:06:58.1000:06:59.85+00:02:134:3812.9
14WIŚNIEWSKA Weronika 17SP PAPOWO BISKUPIEJuniorki mł.14K 1400:00:0100:07:40.7000:07:42.15+00:02:565:0711.7
15LINKOWSKA Dominika 4GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNOJuniorki mł.15K 1500:00:0200:07:41.2000:07:43.55+00:02:565:0711.7
16DYNIA Martyna 3GIMNAZJUM NR 4 CHEŁMNOJuniorki mł.16K 1600:00:0200:07:41.2000:07:43.25+00:02:565:0711.7
17BIELAK Weronika 39ZSCKP-GRUBNOJuniorki mł.17K 1700:00:0100:08:04.5000:08:05.55+00:03:195:2211.2
Znaleziono 17 wynik(ów)