48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2008 I MŁODSI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0.47 km
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
96
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ARUNSI Uba 107UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 100:00:0000:01:23.1000:01:23.10 2:5620.4
2STARCZEWSKI Jan 3Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów  M 200:00:0100:01:23.5500:01:24.85+00:00:002:5620.4
3BONAS Filip 63SP Stolno  M 300:00:0200:01:23.9500:01:26.25+00:00:002:5820.1
4ANHALT Karol 115UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 400:00:0100:01:27.0000:01:28.60+00:00:033:0519.4
5SAWINA Mateusz 23SP Grzybno  M 500:00:0100:01:27.5000:01:29.30+00:00:043:0719.2
6KĘDZIORA Oliwier 6KKL Rodło Kwidzyn  M 600:00:0200:01:28.1500:01:30.45+00:00:053:0719.2
7PŁATEK Igor 116ZSP Lisewo  M 700:00:0200:01:29.1500:01:31.25+00:00:063:0919
8SZEWCZUK Filip 51SP Kolno  M 800:00:0200:01:30.0000:01:32.75+00:00:063:1118.8
9KLIMKIEWICZ Aleksander 15SP 2 Chełmno  M 900:00:0200:01:30.2500:01:32.35+00:00:073:1118.8
10CICHOWICZ Filip 114UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 1000:00:0100:01:30.8500:01:32.40+00:00:073:1318.6
11DAJEWSKI Mikołaj 121SP 2 Chełmno  M 1100:00:0100:01:31.6500:01:33.50+00:00:083:1518.4
12BOCHEŃSKI Filip 62SP Stolno  M 1200:00:0200:01:31.9000:01:34.60+00:00:083:1518.4
13JABŁOŃSKI Filip 99Szkoła Podstawowa w Dubielnie  M 1300:00:0400:01:32.9500:01:36.95+00:00:093:1518.4
14PAWŁOWSKI Piotr 31SP Kolno  M 1400:00:0100:01:33.3500:01:35.15+00:00:103:2018
15DYBOWSKI Kacper 98Szkoła Podstawowa w Dubielnie  M 1500:00:0200:01:34.3500:01:36.45+00:00:113:2018
16TOMASZEWSKI Jakub 33SP Kolno  M 1600:00:0200:01:35.0500:01:37.35+00:00:113:2217.8
17WIECHETEK Szymon 113UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 1700:00:0200:01:35.2000:01:37.60+00:00:123:2217.8
18WOJCIECHOWSKI Wiktor 17SP 2 Chełmno  M 1800:00:0200:01:36.4500:01:39.00+00:00:133:2617.4
19NOWICKI Szymon 71SP Zegartowice  M 1900:00:0400:01:36.5000:01:41.25+00:00:133:2617.4
20PAWLIKOWSKI Bartosz 22SP Grzybno  M 2000:00:0300:01:37.3500:01:40.85+00:00:143:2617.4
21KURZEJA Filip 60SP Papowo Biskupie  M 2100:00:0000:01:37.5000:01:37.50+00:00:143:2617.4
22OKSIŃSKI Antoni 5KKL Rodło Kwidzyn  M 2200:00:0600:01:38.0000:01:44.20+00:00:143:2817.3
23PRZYBYŁA Kamil 83Szkoła Podstawowa nr 1  M 2300:00:0500:01:38.1500:01:43.30+00:00:153:2817.3
24WASKIEL Dawid 100Szkoła Podstawowa w Kokocku  M 2400:00:0200:01:38.2000:01:40.65+00:00:153:2817.3
25WRÓBLEWSKI Maciej 66SP Stolno  M 2500:00:0200:01:38.2000:01:40.65+00:00:153:2817.3
26JANKOWSKI Kacper 54SP Papowo Biskupie  M 2600:00:0300:01:38.7500:01:42.15+00:00:153:3017.1
27KWELA Aleksander 92SP 4 Chełmno  M 2700:00:0000:01:39.0500:01:39.05+00:00:153:3017.1
28RICHERT Damian 103SP 4 Chełmno  M 2800:00:0200:01:39.0500:01:41.75+00:00:153:3017.1
29BARAŃSKI Bartosz 68SP Zegartowice  M 2900:00:0200:01:39.2500:01:41.85+00:00:163:3017.1
30MATCZYŃSKI Aleksander 109UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 3000:00:0300:01:39.2500:01:43.05+00:00:163:3216.9
31GÓRECKI Jakub 81Szkoła Podstawowa nr 1  M 3100:00:0200:01:39.9500:01:42.35+00:00:163:3216.9
32SPRINGER Maksymilian 4KKL Rodło Kwidzyn  M 3200:00:0200:01:40.0000:01:42.75+00:00:163:3216.9
33SONDEJ Hubert 120SP 2 Chełmno  M 3300:00:0200:01:41.0000:01:43.40+00:00:173:3416.8
34BILSKI Wiktor 104SP 4 Chełmno  M 3400:00:0300:01:41.2500:01:44.25+00:00:183:3416.8
35KORBAL Adrian 29SP Grzybno  M 3500:00:0100:01:41.9000:01:43.75+00:00:183:3716.6
36ŚWIĄDER Adam 65SP Stolno  M 3600:00:0300:01:41.9500:01:45.00+00:00:183:3716.6
37URBAŃSKI Filip 37SP Kolno  M 3700:00:0300:01:42.4000:01:45.70+00:00:193:3716.6
38FLIS Brajan 57SP Papowo Biskupie  M 3800:00:0000:01:42.5500:01:42.55+00:00:193:3716.6
39MAĆKOWSKI Łukasz 87Szkoła Podstawowa nr 1  M 3900:00:0200:01:42.7500:01:45.50+00:00:193:3916.4
40STUDZIŃSKI Szymon 39SP Kolno  M 4000:00:0100:01:44.7000:01:46.65+00:00:213:4316.1
41CHOJNICKI Mikołaj 56SP Papowo Biskupie  M 4100:00:0200:01:45.0500:01:47.75+00:00:213:4316.1
42ŁÓJ Jan 28SP Grzybno  M 4200:00:0300:01:45.1500:01:48.65+00:00:223:4316.1
43RZEŹNIKOWSKI Maciej 85Szkoła Podstawowa nr 1  M 4300:00:0400:01:45.5500:01:49.70+00:00:223:4316.1
44ZIELIŃSKI Robert 80Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II  M 4400:00:0500:01:46.1000:01:51.85+00:00:233:4516
45ŚLESIŃSKI Marcin 102SP 4 Chełmno  M 4500:00:0200:01:46.8000:01:49.10+00:00:233:4715.8
46POCH Adrian 72SP Zegartowice  M 4600:00:0600:01:46.8000:01:52.90+00:00:233:4516
47ADAM Jeździkowski 111UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  M 4700:00:0300:01:46.9500:01:50.15+00:00:233:4715.8
48KNELS Wojciech 89Szkoła Podstawowa nr 1  M 4800:00:0300:01:47.7000:01:50.80+00:00:243:4715.8
49SZULARECKI Sławomir 49SP Kolno  M 4900:00:0000:01:47.9500:01:47.95+00:00:243:4715.8
50DOBEK Bartłomiej 78SP 4 Chełmno  M 5000:00:0300:01:48.4500:01:51.75+00:00:253:4915.7
51PAWIŃSKI Marcel 79SP 4 Chełmno  M 5100:00:0200:01:48.7000:01:51.10+00:00:253:5115.5
52LANGOWSKI Hubert 58SP Papowo Biskupie  M 5200:00:0500:01:48.7500:01:53.75+00:00:253:4915.7
53JURKIEWICZ Jakub 16SP 2 Chełmno  M 5300:00:0000:01:50.3000:01:50.30+00:00:273:5415.4
54GROCHALA Filip 70SP Zegartowice  M 5400:00:0400:01:51.0000:01:55.25+00:00:273:5615.2
55OCH Jakub 106UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  M 5500:00:0000:01:51.6500:01:51.65+00:00:283:5615.2
56KUCHARSKI Kacper 32SP Kolno  M 5600:00:0400:01:51.7000:01:55.70+00:00:283:5615.2
57RZYMKOWSKI Igor 91SP 2 Chełmno  M 5700:00:0400:01:51.8500:01:56.40+00:00:283:5815.1
58PANASIUK Filip 123SP 4 Chełmno  M 5800:00:0600:01:54.4000:02:01.15+00:00:314:0414.7
59NIEDBALSKI Igor 13SP 2 Chełmno  M 5900:00:0300:01:54.6500:01:57.75+00:00:314:0214.8
60SMOLNY Olivier 59SP Papowo Biskupie  M 6000:00:0500:01:55.0000:02:00.75+00:00:314:0414.7
61PIOTROWSKI Aleksander 119SP Grzybno  M 6100:00:0100:01:55.2000:01:57.15+00:00:324:0614.6
62KLUSKA Michał 25SP Grzybno  M 6200:00:0300:01:56.4000:01:59.55+00:00:334:0614.6
63ABRAMOWICZ Artur 52SP Ostaszewo  M 6300:00:0400:01:56.6000:02:00.90+00:00:334:0614.6
64PATEK Wojciech 20SP Grzybno  M 6400:00:0100:01:56.9500:01:58.75+00:00:334:0814.5
65JANIA Rafał 74SP Zegartowice  M 6500:00:0000:01:58.1500:01:58.15+00:00:354:1114.3
66KURAK Jakub 86Szkoła Podstawowa nr 1  M 6600:00:0300:01:58.5000:02:01.70+00:00:354:1114.3
67PODLASIŃSKI Kacper 46SP Kolno  M 6700:00:0400:01:59.7000:02:03.85+00:00:364:1314.2
68SZYMAŃSKI Michał 36SP Kolno  M 6800:00:0300:02:00.9000:02:04.55+00:00:374:1714
69KOSIŃSKI Mikołaj 47SP Kolno  M 6900:00:0400:02:01.3500:02:05.80+00:00:384:1714
70TREPKOWSKI Bartosz 73SP Zegartowice  M 7000:00:0400:02:01.7500:02:06.10+00:00:384:1913.9
71DRABICKI Jakub 69SP Zegartowice  M 7100:00:0500:02:02.0000:02:07.95+00:00:384:1913.9
72TOMCZAK Filip 18SP 4 Chełmno  M 7200:00:0600:02:02.5500:02:09.25+00:00:394:2113.8
73SZUTARSKI Albert 55SP 2 Chełmno  M 7300:00:0400:02:02.9500:02:07.20+00:00:394:2113.8
74KORBAL Mateusz 27SP Grzybno  M 7400:00:0200:02:04.8000:02:07.50+00:00:414:2513.5
75RZEPKA Krystian 24SP Grzybno  M 7500:00:0300:02:06.7000:02:10.05+00:00:434:3013.3
76ABRAMOWICZ Dawid 53SP Ostaszewo  M 7600:00:0300:02:07.2500:02:10.65+00:00:444:3013.3
77STARCZEWSKI Wojciech 101SP Kolno  M 7700:00:0500:02:07.5500:02:12.80+00:00:444:3013.3
78KLUSKA Antoni 21SP Grzybno  M 7800:00:0200:02:07.6500:02:09.90+00:00:444:3013.3
79MAGULSKI Oliwier 84Szkoła Podstawowa nr 1  M 7900:00:0500:02:09.4500:02:14.45+00:00:464:3413.1
80SADECKI Maciej 88Szkoła Podstawowa nr 1  M 8000:00:0200:02:11.0000:02:13.90+00:00:474:3812.9
81KOWALKOWSKI Franciszek 11Niepubliczne Przedszkole Brzdąc  M 8100:00:0400:02:11.4500:02:15.45+00:00:484:3812.9
82MATUS Edwin 41SP Kolno  M 8200:00:0000:02:13.8500:02:13.85+00:00:504:4212.7
83LONSER Krystian 38SP Kolno  M 8300:00:0000:02:14.0500:02:14.05+00:00:504:4512.6
84ROHDE Seweryn 45SP Kolno  M 8400:00:0400:02:15.6000:02:20.05+00:00:524:4912.4
85KUBIAK-WESOŁOWSKI Piotr 105TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  M 8500:00:0600:02:15.7000:02:21.80+00:00:524:4712.5
86DRĄG Jędrzej 19SP 4 Chełmno  M 8600:00:0300:02:16.0500:02:19.25+00:00:524:4912.4
87KWIATKOWSKI Wojciech 122Przedszkole Miś Uszatek Prabuty  M 8700:00:0600:02:16.8000:02:23.20+00:00:534:5112.4
88MATUS Emil 44SP Kolno  M 8800:00:0500:02:17.7500:02:22.90+00:00:544:5112.4
89FRĄCZEK Błażej 40SP Kolno  M 8900:00:0500:02:23.6000:02:29.15+00:01:005:0611.8
90DOBEK Bogusław 12PRZEDSZKOLE CALINECZKA  M 9000:00:0400:02:25.8500:02:30.50+00:01:025:1011.6
91SZULARECKI Szymon 43SP Kolno  M 9100:00:0500:02:31.9500:02:37.40+00:01:085:2311.1
92TAJS Nikodem 42SP Kolno  M 9200:00:0400:02:33.6500:02:38.30+00:01:105:2711
93MONDRASZEWSKI Adrian 26SP Grzybno  M 9300:00:0300:02:39.4500:02:43.40+00:01:165:4010.6
94ŻOKOWSKI Piotr 10Małe Czyste Hanter  M 9400:00:0700:02:53.0500:03:00.40+00:01:296:089.8
95SZOCIŃSKI Łukasz 50SP Kolno  M 9500:00:0500:03:03.5000:03:08.85+00:01:406:299.2
96POUCH Wiktor 30SP Grzybno  M 9600:19:4000:05:06.5500:24:47.35+00:03:4310:535.5
WYROSŁAWSKI Igor 90Szkoła Podstawowa nr 1 DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)