48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - DZIEWCZĘTA 2008 I MŁODSZE

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0.47 km
Zgłoszonych:
118
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
91
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZIELIŃSKA Zuzanna 5KKL Rodło Kwidzyn  K 100:00:0100:01:23.4000:01:24.75 2:5620.4
2DUMICZ Natasza 2KKL Rodło Kwidzyn  K 200:00:0100:01:25.4000:01:26.95+00:00:023:0019.9
3ZŁOTOWSKA Jagoda 64SP Stolno  K 300:00:0100:01:26.0500:01:27.20+00:00:023:0219.7
4JECHNA Oliwia 104Uczniowski Klub Biegacza Szubin  K 400:00:0100:01:27.4500:01:28.80+00:00:043:0519.4
5WODZIŃSKA Anastazja 3KKL Rodło Kwidzyn  K 500:00:0100:01:28.8000:01:29.95+00:00:053:0719.2
6KAMIŃSKA Julia 109UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 600:00:0300:01:33.4500:01:36.95+00:00:103:1718.2
7KUTTA Aleksandra 66SP Stolno  K 700:00:0200:01:35.2000:01:37.75+00:00:113:2217.8
8KAŹMIERCZAK Kinga 7LUKS START NAKŁO  K 800:00:0200:01:36.6500:01:39.40+00:00:133:2617.4
9BIELEC Luiza 79Szkoła Podstawowa nr 1  K 900:00:0100:01:38.4000:01:39.75+00:00:153:2817.3
10TOMASZEK Aleksandra 99SP 4 Chełmno  K 1000:00:0200:01:38.6500:01:40.65+00:00:153:2817.3
11PAWELEC Nikola 116SP 4 ChełmnoCHEŁMNO  K 1100:00:0200:01:38.6500:01:40.90+00:00:153:2817.3
12ADAMOWSKA Zuzanna 105Uczniowski Klub Biegacza Szubin  K 1200:00:0200:01:39.3500:01:41.35+00:00:153:3017.1
13DOMAGALSKA Dagmara 59SP Stolno  K 1300:00:0000:01:40.1000:01:40.10+00:00:163:3216.9
14ORDON Agnieszka 22SP Grzybno  K 1400:00:0200:01:40.7000:01:43.45+00:00:173:3416.8
15JANKA Nadia 111UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1500:00:0200:01:41.4500:01:43.80+00:00:183:3416.8
16TALAREK Nicola 86Szkoła Podstawowa nr 1  K 1600:00:0200:01:41.5000:01:43.95+00:00:183:3416.8
17KOZYRA Zuzann 62SP Stolno  K 1700:00:0200:01:42.6000:01:45.50+00:00:193:3916.4
18KWIATKOWSKA Kamila 117SP Rodowo  K 1800:00:0200:01:43.4500:01:45.80+00:00:203:3916.4
19SZYMANEK Wiktoria 63SP Stolno  K 1900:00:0200:01:44.1000:01:46.40+00:00:203:4116.3
20NAROLSKA Martyna 40SP Kolno  K 2000:00:0200:01:44.9500:01:47.30+00:00:213:4316.1
21KRZYWDZIŃSKA Zofia 106Uczniowski Klub Biegacza Szubin  K 2100:00:0200:01:45.5000:01:47.65+00:00:223:4316.1
22MAGDZIŃSKA Oliwia 100Szkoła Podstawowa w Dubielnie  K 2200:00:0300:01:45.6000:01:49.05+00:00:223:4516
23MILASZEWSKA Adrianna 32SP Kolno  K 2300:00:0100:01:45.9500:01:47.20+00:00:223:4516
24SAWINA Katarzyna 21SP Grzybno  K 2400:00:0100:01:46.2000:01:47.80+00:00:223:4516
25MIELCARSKA Natalia 101Szkoła Podstawowa w Dubielnie  K 2500:00:0000:01:46.5500:01:46.55+00:00:233:4516
26GLINIECKA Marta 48SP Kolno  K 2600:00:0300:01:48.0000:01:51.20+00:00:243:4915.7
27KURZEJA Julia 58SP Papowo Biskupie  K 2700:00:0100:01:48.3000:01:50.20+00:00:243:5115.5
28ANHALT Dobrosława 114UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 2800:00:0000:01:48.4500:01:48.45+00:00:253:4915.7
29KLIMEK Sandra 47SP Kolno  K 2900:00:0100:01:48.5500:01:50.10+00:00:253:5115.5
30KAROW Natasza 110UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 3000:00:0100:01:49.6000:01:51.50+00:00:263:5415.4
31MARLESKA Ivetta 15SP 2 Chełmno  K 3100:00:0000:01:49.7500:01:49.75+00:00:263:5115.5
32PORĘBSKA Maja 17SP Grzybno  K 3200:00:0200:01:49.7500:01:52.35+00:00:263:5415.4
33TYMIŃSKA Lena 61SP Stolno  K 3300:00:0100:01:51.4500:01:53.35+00:00:283:5815.1
34RAPICKA Paulina 33SP Kolno  K 3400:00:0300:01:51.6500:01:55.15+00:00:283:5815.1
35PORĘBSKA Inka 53SP Papowo Biskupie  K 3500:00:0000:01:52.1000:01:52.10+00:00:283:5815.1
36RUCIŃSKA Martyna 26SP Grzybno  K 3600:00:0100:01:52.8000:01:54.05+00:00:294:0015
37SMOLNA Olivia 57SP Papowo Biskupie  K 3700:00:0400:01:53.2500:01:57.30+00:00:294:0015
38BOŚ Michalina 43SP Kolno  K 3800:00:0200:01:53.6500:01:56.50+00:00:304:0214.8
39GRZESZCZAK Nadia 94SP 4 Chełmno  K 3900:00:0100:01:54.4000:01:56.05+00:00:314:0414.7
40DERENDA Julia 51SP Papowo Biskupie  K 4000:00:0000:01:54.9500:01:54.95+00:00:314:0214.8
41DYGULSKA Natalia 54SP Papowo Biskupie  K 4100:00:0300:01:55.9000:01:59.15+00:00:324:0614.6
42WIĘCŁAWSKA Zuzanna 73SP Zegartowice  K 4200:00:0400:01:55.9500:02:00.25+00:00:324:0614.6
43SZYMAŃSKA Emilia 45SP Kolno  K 4300:00:0200:01:56.8000:01:58.95+00:00:334:0614.6
44SEWERYNOWICZ Julia 65SP Stolno  K 4400:00:0000:01:56.9500:01:56.95+00:00:334:0614.6
45KAMPROWSKA Natalia 98SP 4 Chełmno  K 4500:00:0300:01:58.3000:02:01.40+00:00:344:1114.3
46DAMS Kornelia 56SP Papowo Biskupie  K 4600:00:0300:01:59.1000:02:02.90+00:00:354:1314.2
47MĄCZEWSKA Paulina 27SP Jeżewo  K 4700:00:0400:01:59.6000:02:03.65+00:00:364:1314.2
48MALLAK Amelia 115UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBINSZUBIN  K 4800:00:0200:01:59.6500:02:02.00+00:00:364:1514.1
49MARCHLEWSKA Alicja 93SP 2 Chełmno  K 4900:00:0400:02:00.2000:02:04.20+00:00:364:1514.1
50WSZOŁEK Marta 95SP 4 Chełmno  K 5000:00:0100:02:00.3500:02:02.00+00:00:364:1714
51PASTEWSKA Aleksandra 113UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 5100:00:0500:02:00.6500:02:06.15+00:00:374:1714
52WUDKOWSKA Wiktoria 72SP Zegartowice  K 5200:00:0300:02:00.8000:02:04.50+00:00:374:1714
53JAGODZIŃSKA Agata 16SP 2 Chełmno  K 5300:00:0300:02:01.7500:02:04.85+00:00:384:1714
54GÓRECKA Nicola 89Szkoła Podstawowa nr 1  K 5400:00:0200:02:02.7000:02:05.05+00:00:394:2113.8
55MŁYNARSKA Julia 42SP Kolno  K 5500:00:0200:02:03.1000:02:05.95+00:00:394:2113.8
56ZAKRZEWSKA Aleksandra 24SP Grzybno  K 5600:00:0200:02:03.3000:02:05.75+00:00:394:2113.8
57SYROWSKA Nicola 91Szkoła Podstawowa nr 1  K 5700:00:0200:02:04.1500:02:06.60+00:00:404:2313.6
58ABRAMOWICZ Wiktoria 49SP Ostaszewo  K 5800:00:0400:02:04.3500:02:08.80+00:00:404:2313.6
59SARNECKA Lena 74SP Zegartowice  K 5900:00:0500:02:05.2500:02:10.85+00:00:414:2513.5
60KUCHARSKA Martyna 41SP Kolno  K 6000:00:0200:02:05.3500:02:08.10+00:00:414:2813.4
61KRÓL Elena 36SP Kolno  K 6100:00:0300:02:06.3000:02:10.15+00:00:424:3013.3
62WRÓBEL Weronika 34SP Kolno  K 6200:00:0300:02:07.0500:02:10.55+00:00:434:3013.3
63SZOCIŃSKA Dominika 29SP Kolno  K 6300:00:0400:02:07.3500:02:11.65+00:00:434:3013.3
64WIŚNIEWSKA Nadia 14Przedszkole Robakowo  K 6400:00:0700:02:08.0000:02:15.75+00:00:444:3213.2
65BARANOWSKA Amelia 70SP Zegartowice  K 6500:00:0500:02:09.4000:02:15.35+00:00:464:3613
66KATLEWSKA Martyna 80Szkoła Podstawowa nr 1  K 6600:00:0400:02:11.0500:02:15.05+00:00:474:3812.9
67KURZEJA Wiktoria 50SP Papowo Biskupie  K 6700:00:0300:02:11.2000:02:14.35+00:00:474:3812.9
68WRÓBEL Marcelina 44SP Kolno  K 6800:00:0300:02:11.6000:02:15.45+00:00:484:4012.8
69WIŚNIEWSKA Amelia 52SP Papowo Biskupie  K 6900:00:0200:02:12.2000:02:14.85+00:00:484:4012.8
70WANATOWSKA Weronika 11Szkoła Podstawowa nr 1  K 7000:00:0400:02:13.1000:02:17.60+00:00:494:4212.7
71CZEPEK Anna 69SP Stolno  K 7100:00:0200:02:13.1500:02:16.05+00:00:494:4512.6
72STREMBSKA Wiktoria 102SP Grzybno  K 7200:00:0400:02:13.1500:02:17.60+00:00:494:4212.7
73JAWORSKA Agata 77SP Zegartowice  K 7300:00:0600:02:14.0000:02:20.15+00:00:504:4512.6
74KRÓL Zuzanna 38SP Kolno  K 7400:00:0300:02:15.7000:02:18.80+00:00:524:4712.5
75LEWANDOWSKA Zuzanna 88Szkoła Podstawowa nr 1  K 7500:00:0300:02:15.7500:02:18.95+00:00:524:4712.5
76RZYMKOWSKA Maja 92SP 2 Chełmno  K 7600:00:0500:02:15.9000:02:20.95+00:00:524:4712.5
77ROLOFF Adrianna 90Szkoła Podstawowa nr 1  K 7700:00:0200:02:17.4000:02:19.40+00:00:544:5112.4
78SOŁTYS Julita 76SP Zegartowice  K 7800:00:0400:02:17.4000:02:22.15+00:00:544:5312.3
79KOPAŃSKA Dominika 83Szkoła Podstawowa nr 1  K 7900:00:0300:02:17.4500:02:20.85+00:00:544:5112.4
80TRZCIŃSKA Wiktoria 118Przedszkole Stolno  K 8000:00:0400:02:18.1000:02:22.55+00:00:544:5312.3
81KŁODA Maja 85Szkoła Podstawowa nr 1  K 8100:00:0200:02:18.5000:02:21.45+00:00:554:5512.2
82LICA Martyna 37SP Kolno  K 8200:00:0400:02:19.1000:02:24.00+00:00:554:5712.1
83ARONOWSKA Agata 46SP Kolno  K 8300:00:0300:02:19.6500:02:23.40+00:00:564:5712.1
84WITKO Wiktoria 28SP Kolno  K 8400:00:0400:02:21.0000:02:25.30+00:00:575:0012
85CZOSNEK Amelia 25SP Grzybno  K 8500:00:0000:02:21.4000:02:21.40+00:00:585:0012
86PARZYSZEK Weronika 71SP Zegartowice  K 8600:00:0600:02:23.9500:02:30.90+00:01:005:0611.8
87KASZUBOWSKA Aleksandra 31SP Kolno  K 8700:00:0300:02:34.1000:02:37.35+00:01:105:2711
88GLINIECKA Milena 30SP Kolno  K 8800:00:0500:02:34.6000:02:39.95+00:01:115:2711
89MISIASZEK Rita 13Przedszkole 'Ekolaki'  K 8900:00:0500:04:22.1000:04:27.20+00:02:589:176.5
90STREMBSKA Urszula 9Niepubliczne Przedszkole 'Zielony Zakątek' w Unisławiu - Filia w Grzybnie  K 9000:00:0600:05:07.4000:05:13.55+00:03:4410:535.5
91OLSZEWSKA Julia 103TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  K 9100:00:0700:05:38.5500:05:45.90+00:04:1511:595
ŚWIĄDER Ewa 68SP Stolno DNF DNF DNF--
Znaleziono 92 wynik(ów)