48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
94
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.47km | 1.98km | 3.49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.47km
Start_All
1.98km
Start_All
3.49km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JANKOWSKI Karol 91UKS Czapla Białe BłotaMężczyźni1M 100:00:0100:01:2800:06:3000:11:4100:16:45.4000:16:46.90 3:2117.9
2KUŁAKOWSKI Krzysztof 36Run PasjaBYDGOSZCZMężczyźni2M 200:00:0200:01:2900:06:4400:12:1700:17:53.8000:17:55.80+00:01:083:3416.8
3LEŚNIK Adam 38Lechu na sportowoTORUŃMężczyźni3M 300:00:0100:01:2900:06:4800:12:5500:18:49.8500:18:51.20+00:02:043:4615.9
4PĘKAŁA Aleksandra 59Run PasjaBYDGOSZCZKobiety1K 100:00:0200:01:3900:07:2300:13:1500:18:54.2000:18:56.60+00:02:083:4615.9
5ZIELINSKI Dominik 87WdaDRZYCIMMężczyźni4M 400:00:0300:01:3900:07:3500:13:2600:19:13.8500:19:17.40+00:02:283:5015.6
6MISIASZEK Marek 44BYDGOSZCZMężczyźni5M 500:00:0300:01:4000:07:2900:13:3000:19:16.4000:19:20.35+00:02:313:5115.6
7SOBCZAK Marcin 69TRISPACEŻOŁĘDOWOM401M 600:00:0100:01:3500:07:2700:13:2800:19:33.0000:19:34.50+00:02:473:5415.3
8KORZEC Bartosz 3069 SPOKESCHEŁMNOMężczyźni6M 700:00:0400:01:4000:07:3000:13:3500:19:34.3500:19:39.10+00:02:483:5515.3
9MOTOFA Marcin 47WĄBRZEŹNOMężczyźni7M 800:00:0400:01:4000:07:3000:13:3400:19:42.1000:19:47.05+00:02:563:5615.2
10OLSZEWSKI Rafał 55TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOMężczyźni8M 900:00:0300:01:4200:07:4000:13:4700:19:42.1500:19:45.85+00:02:563:5615.2
11WISZOWATY Marcin 84CHEŁMNOMężczyźni9M 1000:00:0300:01:3900:07:3900:13:4400:19:45.5500:19:49.20+00:03:003:5715.2
12SOBCZAK Robert 68TKKF 'Instalator - Pelikan' SzubinSZUBINM402M 1100:00:0300:01:3400:07:2900:13:4400:19:59.6500:20:02.85+00:03:143:5915
13KĄTOWSKI Tadeusz 25ŚWIECIEM501M 1200:00:0200:01:4300:07:4700:14:0100:20:10.7000:20:13.35+00:03:254:0214.9
14JUREK Piotr 24BBL SZUBINSZUBINM502M 1300:00:0200:01:4200:07:4700:14:0000:20:13.7500:20:16.15+00:03:284:0214.8
15PANASIUK Jarosław 22CHEŁMNOM403M 1400:00:0600:01:4900:08:1500:14:3900:20:46.9000:20:52.95+00:04:014:0914.4
16MARCHLEWSKI Kamil 90CHEŁMNOMężczyźni10M 1500:00:0200:01:4100:07:5800:14:2800:20:47.6000:20:50.50+00:04:024:0914.4
17ROSZAK Zbigniew 63GniewkowoGNIEWKOWOMężczyźni11M 1600:00:0400:01:3700:07:5300:14:2300:20:57.6500:21:01.75+00:04:124:1114.3
18SKRZECZEWSKI Paweł 66ZSCKP-GrubnoGRUBNOMężczyźni12M 1700:00:0100:01:3900:08:3300:15:1400:21:10.8500:21:12.30+00:04:254:1414.2
19LASKOWSKI Daniel 37Run PasjaPYSZCZYNM404M 1800:00:0300:01:4500:08:0900:14:4500:21:18.4500:21:22.10+00:04:334:1514.1
20PAWŁOWSKI Mateusz 58AZS UTP w BydgoszczyBYDGOSZCZMężczyźni13M 1900:00:0300:01:5000:08:1900:15:1000:21:52.6500:21:56.15+00:05:074:2213.7
21BŁASZCZYK Jan 5AZS UTP w BydgoszczyBYDGOSZCZMężczyźni14M 2000:00:0300:01:5000:08:1900:15:1000:22:02.4500:22:06.15+00:05:174:2413.6
22AUTRIEB Maciej 2Poza KlubemCHEŁMNOMężczyźni15M 2100:00:0200:01:3600:08:0800:15:1900:22:13.2000:22:15.20+00:05:274:2613.5
23ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 88Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM503M 2200:00:0400:01:4900:08:3800:15:3700:22:16.2000:22:20.50+00:05:304:2713.5
24STRZYZEWSKI Tomasz 73CHEŁMNOM405M 2300:00:0700:01:5600:08:3900:15:4300:22:25.2000:22:32.70+00:05:394:2913.4
25RAKOWSKI Wojtek 62Run PasjaCHEŁMNOMężczyźni16M 2400:00:0400:01:5400:08:4200:15:4600:22:27.5000:22:31.65+00:05:424:2913.4
26CHUDECKI Robert 71GRÓDEKM406M 2500:00:0400:01:5100:08:3600:15:4300:22:37.4000:22:41.95+00:05:524:3113.3
27JEZIORSKA Magdalena 23MLKS Nadwiślanin ChełmnoCHEŁMNOKobiety2K 200:00:0200:01:4300:08:3400:15:5100:23:01.7000:23:04.05+00:06:164:3613
28TOMCZAK Bartosz 82CHEŁMNOMężczyźni17M 2600:00:0700:02:0000:08:5700:16:0700:23:02.4500:23:10.00+00:06:174:3613
29OKOŃSKI Michał 51Chełmiński Klub Kyokushin KarateCHEŁMNOM504M 2700:00:0100:01:4800:08:3400:15:5700:23:16.2500:23:18.10+00:06:304:3912.9
30KOWALCZYK Magdalena 3169 SPOKESCHEŁMNOK401K 300:00:0400:01:5600:08:5500:16:1100:23:23.4500:23:28.40+00:06:384:4012.8
31GOSIEWSKI Radosław 17ZSCKP-GrubnoGRUBNOMężczyźni18M 2800:00:0100:01:3300:08:3300:16:0500:23:26.2000:23:27.85+00:06:404:4112.8
32ALEKSANDROWICZ Tomasz 169 SPOKESCHEŁMNOMężczyźni19M 2900:00:0700:01:5600:09:0000:16:2700:23:44.4000:23:51.45+00:06:594:4412.6
33SEKULSKI Dariusz 64GnieznoGNIEZNOM407M 3000:00:0400:02:0200:09:1800:16:3500:23:46.0500:23:50.55+00:07:004:4512.6
34TOBOLSKI Marek 80FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZM408M 3100:00:0700:01:5700:09:0400:16:2000:23:54.5500:24:02.15+00:07:094:4712.5
35MOKOS Tomasz 45Inowrocław BiegaINOWROCŁAWMężczyźni20M 3200:00:0700:02:0000:09:0900:16:3600:23:59.2500:24:06.30+00:07:134:4712.5
36KĘDZIORSKI Marek 27WĄBRZEŹNOM505M 3300:00:0200:01:5800:09:1300:16:4100:24:03.1000:24:05.75+00:07:174:4812.5
37MALLEK Patryk 42ZSCKP-GrubnoGRUBNOMężczyźni21M 3400:00:0100:01:3100:08:2700:17:0200:24:16.0000:24:17.55+00:07:304:5112.4
38JARUSZEWSKI Krzysztof 20Toruński Klub Karate KyokushinCHEŁMNOM409M 3500:00:0700:02:0600:09:2600:16:5600:24:22.8000:24:30.70+00:07:374:5212.3
39JEGIEWSKI Dariusz 94GRUDZIĄDZM4010M 3600:00:0800:02:0900:09:2500:16:5800:24:26.5500:24:34.85+00:07:414:5312.3
40KRZYSZTYNIAK Tomasz 34Łubu DubuCHEŁMNOM506M 3700:00:0500:02:0500:09:2800:17:0400:24:52.6500:24:57.75+00:08:074:5812.1
41KLIMKIEWICZ Bożena 29CHEŁMNOKobiety3K 400:00:0300:02:0300:09:3000:17:0900:24:58.2000:25:01.70+00:08:124:5912
42DOBEK Rafał 12GRUBNOMężczyźni22M 3800:00:0600:02:0700:09:4600:17:3800:25:06.6500:25:12.90+00:08:215:0112
43BANASZAK Monika 3Run PasjaPYSZCZYNKobiety4K 500:00:0300:02:0800:09:4600:17:3600:25:10.6000:25:14.10+00:08:255:0211.9
44LEWANDOWSKA Małgorzata 39TG SOKÓŁGNIEWKOWO.K501K 600:00:0400:02:0200:09:4100:17:2600:25:12.1500:25:16.45+00:08:265:0211.9
45TOBOLSKA Anna 79FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZK402K 700:00:0600:02:0300:09:5200:17:4600:25:16.2000:25:23.05+00:08:305:0311.9
46BOROWIEC Wioleta 6BBL SZUBINSZUBINKobiety5K 800:00:0400:02:0400:09:4400:17:4000:25:28.1000:25:32.20+00:08:425:0511.8
47CHRZANOWSKA Cecylia 8Aktywne LisewoLISEWOK601K 900:00:0600:02:0800:09:4500:17:4000:25:30.0500:25:36.60+00:08:445:0611.8
48BULIŃSKI Mateusz 507 Brygada Obrony Wybrzeża w SłupskuBYDGOSZCZMężczyźni23M 3900:00:0700:02:1000:09:4300:17:3900:25:32.0000:25:39.90+00:08:465:0611.7
49GŁADYSZ Krzysztof 14GładziorkiŚWIECIEM4011M 4000:00:0500:02:0600:09:4100:17:4000:25:55.1000:26:01.05+00:09:095:1111.6
50OLSZEWSKA Ewa 54TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK403K 1000:00:0800:02:1000:10:0600:18:2100:26:28.3000:26:36.70+00:09:425:1711.3
51DŁONIAK Edmund 11TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM701M 4100:00:0600:02:0900:10:0900:18:3000:26:38.8000:26:45.65+00:09:535:1911.3
52BEDNARZ Paweł 4ZSCKP-GrubnoGRUBNOMężczyźni24M 4200:00:0100:01:5600:10:0600:18:3300:26:42.1500:26:43.95+00:09:565:2011.2
53OKRĘGLICKA Barbara 53Run PasjaBYDGOSZCZK502K 1100:00:0300:02:0200:10:1300:18:3000:26:48.3000:26:52.25+00:10:025:2111.2
54MACIEJEWSKI Maciej 41KcyniaKCYNIAM4012M 4300:00:0600:02:1200:10:0900:18:2900:26:49.2500:26:55.65+00:10:035:2111.2
55TOMCZAK Izabela 81CHEŁMNOKobiety6K 1200:00:0700:02:2500:10:4100:19:0500:27:18.9500:27:26.75+00:10:335:2711
56KĘDZIORSKA Beata 26WĄBRZEŹNOK404K 1300:00:0200:02:1200:10:3100:18:5900:27:27.8500:27:30.25+00:10:425:2910.9
57GUZOWSKA Małgosia 18GnieznoGNIEZNOKobiety7K 1400:00:0400:02:1500:10:1200:18:4900:27:29.0500:27:33.50+00:10:435:2910.9
58UCIŃSKI Edward 83TKKF 'Instalator - Pelikan' SzubinSZUBINM702M 4400:00:0400:02:0300:10:0900:18:5200:27:33.6500:27:37.75+00:10:485:3010.9
59PINCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata 60CHEŁMNOK405K 1500:00:0200:02:1700:10:4700:19:1800:27:57.2000:28:00.15+00:11:115:3510.7
60BEDNAREK Grażyna 78Run PasjaBYDGOSZCZK406K 1600:00:1000:02:3800:11:1700:20:0400:28:59.9500:29:10.25+00:12:145:4810.3
61MUSZYŃSKA Izabela 48BUKOWIECK503K 1700:00:0500:02:2900:10:5600:19:5600:29:01.5000:29:07.45+00:12:165:4810.3
62SŁOMSKA Monika 67ŚWIECIEKobiety8K 1800:00:0700:02:3300:11:2900:20:2300:29:11.9000:29:19.15+00:12:265:5010.3
63NOWICKA Tatiana 49ŚWIECIEK407K 1900:00:0700:02:3500:11:2900:20:2300:29:11.9000:29:18.95+00:12:265:5010.3
64CHUDECKA Beata 9Poza klubemGRÓDEKK408K 2000:00:0600:02:3600:11:3000:20:2400:29:12.6500:29:19.30+00:12:275:5010.3
65OKRĘGLICKI Antoni 15Run PasjaMARKOWOM703M 4500:00:0500:02:1200:10:5000:20:0900:29:22.3500:29:28.00+00:12:365:5210.2
66GOLA Grzegorz 16MARKOWOMARKOWOM4013M 4600:00:0900:02:3300:11:3400:21:0300:30:31.0500:30:40.05+00:13:456:069.8
67KATLEWSKI Marcin 92CHEŁMNOMężczyźni25M 4700:00:0300:02:1900:11:0200:20:5200:31:07.4500:31:10.50+00:14:226:139.6
68KATLEWSKA Marika 93CHEŁMNOKobiety9K 2100:00:0300:02:1900:11:0200:20:5200:31:07.5000:31:10.55+00:14:226:139.6
69KRZYSZTYNIAK Kacper 32Łubu DubuŚWIECIEMężczyźni26M 4800:00:0500:02:0700:11:0100:21:3700:32:09.1000:32:14.75+00:15:236:259.3
70SOBIERAJ Magdalena 70KLUBGRUDZIĄDZK409K 2200:00:0900:02:3300:11:4800:22:0100:32:15.0000:32:24.35+00:15:296:279.3
71JEGIERSKA Anna 21KlubGRUDZIĄDZKobiety10K 2300:00:0800:02:3400:11:5000:22:0200:32:15.6000:32:24.35+00:15:306:279.3
72WRUK Justyna 86GRÓDEKK4010K 2400:00:0600:02:3700:12:4400:23:2100:33:45.0500:33:51.45+00:16:596:458.9
73SPICA Sandra 72ZSCKP-GrubnoGRUBNOKobiety11K 2500:00:0800:02:4400:12:4800:23:3400:33:45.9000:33:54.30+00:17:006:458.9
74KRZYSZTYNIAK Ilona 33Łubu DubuCHEŁMNOK4011K 2600:00:0500:02:3600:12:2600:23:0900:33:46.4500:33:51.60+00:17:016:458.9
75GERLICKA Klaudia 13ZSCKP-GrubnoGRUBNOKobiety12K 2700:00:0800:02:4400:12:4800:23:3400:33:48.2000:33:56.45+00:17:026:458.9
76TOBOLSKA Grażyna 76Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK602K 2800:00:0800:02:4300:12:5700:23:3900:34:19.7500:34:28.45+00:17:346:528.7
77KRZYŻELEWSKA-GRINBERG Anna 35Łubu DubuPOLSKAK4012K 2900:00:0500:02:3600:12:4100:23:3200:34:32.0000:34:37.45+00:17:466:548.7
78KISZKA Justyna 28Run PasjaBYDGOSZCZKobiety13K 3000:00:0900:02:4500:13:5500:25:5200:36:18.9500:36:28.55+00:19:337:158.3
Znaleziono 78 wynik(ów)