48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2019-04-07 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 94 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 78 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km | Start_All 3.49km | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOBCZAK Marcin | 69 | TRISPACE | ŻOŁĘDOWO | M40 | 1 | M 6 | 00:00:01 | 00:01:35 | 00:07:27 | 00:13:28 | 00:19:33.00 | 00:19:34.50 | 3:54 | 15.3 (100%) | ||
2 | SOBCZAK Robert | 68 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M40 | 2 | M 11 | 00:00:03 | 00:01:34 | 00:07:29 | 00:13:44 | 00:19:59.65 | 00:20:02.85 | +00:00:26 (2.2%) | 3:59 | 15 (98.0%) | |
3 | PANASIUK Jarosław | 22 | CHEŁMNO | M40 | 3 | M 14 | 00:00:06 | 00:01:49 | 00:08:15 | 00:14:39 | 00:20:46.90 | 00:20:52.95 | +00:01:13 (5.9%) | 4:09 | 14.4 (94.1%) | ||
4 | LASKOWSKI Daniel | 37 | Run Pasja | PYSZCZYN | M40 | 4 | M 18 | 00:00:03 | 00:01:45 | 00:08:09 | 00:14:45 | 00:21:18.45 | 00:21:22.10 | +00:01:45 (8.2%) | 4:15 | 14.1 (92.2%) | |
5 | STRZYZEWSKI Tomasz | 73 | CHEŁMNO | M40 | 5 | M 23 | 00:00:07 | 00:01:56 | 00:08:39 | 00:15:43 | 00:22:25.20 | 00:22:32.70 | +00:02:52 (12.8%) | 4:29 | 13.4 (87.6%) | ||
6 | CHUDECKI Robert | 71 | GRÓDEK | M40 | 6 | M 25 | 00:00:04 | 00:01:51 | 00:08:36 | 00:15:43 | 00:22:37.40 | 00:22:41.95 | +00:03:04 (13.6%) | 4:31 | 13.3 (86.9%) | ||
7 | SEKULSKI Dariusz | 64 | Gniezno | GNIEZNO | M40 | 7 | M 30 | 00:00:04 | 00:02:02 | 00:09:18 | 00:16:35 | 00:23:46.05 | 00:23:50.55 | +00:04:13 (17.7%) | 4:45 | 12.6 (82.4%) | |
8 | TOBOLSKI Marek | 80 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 8 | M 31 | 00:00:07 | 00:01:57 | 00:09:04 | 00:16:20 | 00:23:54.55 | 00:24:02.15 | +00:04:21 (18.2%) | 4:47 | 12.5 (81.7%) | |
9 | JARUSZEWSKI Krzysztof | 20 | Toruński Klub Karate Kyokushin | CHEŁMNO | M40 | 9 | M 35 | 00:00:07 | 00:02:06 | 00:09:26 | 00:16:56 | 00:24:22.80 | 00:24:30.70 | +00:04:49 (19.8%) | 4:52 | 12.3 (80.4%) | |
10 | JEGIEWSKI Dariusz | 94 | GRUDZIĄDZ | M40 | 10 | M 36 | 00:00:08 | 00:02:09 | 00:09:25 | 00:16:58 | 00:24:26.55 | 00:24:34.85 | +00:04:53 (20.0%) | 4:53 | 12.3 (80.4%) | ||
11 | GŁADYSZ Krzysztof | 14 | Gładziorki | ŚWIECIE | M40 | 11 | M 40 | 00:00:05 | 00:02:06 | 00:09:41 | 00:17:40 | 00:25:55.10 | 00:26:01.05 | +00:06:22 (24.6%) | 5:11 | 11.6 (75.8%) | |
12 | MACIEJEWSKI Maciej | 41 | Kcynia | KCYNIA | M40 | 12 | M 43 | 00:00:06 | 00:02:12 | 00:10:09 | 00:18:29 | 00:26:49.25 | 00:26:55.65 | +00:07:16 (27.1%) | 5:21 | 11.2 (73.2%) | |
13 | GOLA Grzegorz | 16 | MARKOWO | MARKOWO | M40 | 13 | M 46 | 00:00:09 | 00:02:33 | 00:11:34 | 00:21:03 | 00:30:31.05 | 00:30:40.05 | +00:10:58 (35.9%) | 6:06 | 9.8 (64.1%) |
Znaleziono 13 wynik(ów)