48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2019-04-07 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 94 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 78 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km | Start_All 3.49km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWSKI Karol | 91 | UKS Czapla Białe Błota | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:28 | 00:06:30 | 00:11:41 | ||
2 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 36 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:29 | 00:06:44 | 00:12:17 | |
3 | LEŚNIK Adam | 38 | Lechu na sportowo | TORUŃ | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:29 | 00:06:48 | 00:12:55 | |
4 | ZIELINSKI Dominik | 87 | Wda | DRZYCIM | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | 00:07:35 | 00:13:26 | |
5 | SOBCZAK Marcin | 69 | TRISPACE | ŻOŁĘDOWO | M40 | 00:00:01 | 00:01:35 | 00:07:27 | 00:13:28 | |
6 | MISIASZEK Marek | 44 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:40 | 00:07:29 | 00:13:30 | ||
7 | MOTOFA Marcin | 47 | WĄBRZEŹNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | 00:07:30 | 00:13:34 | ||
8 | KORZEC Bartosz | 30 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | 00:07:30 | 00:13:35 | |
9 | SOBCZAK Robert | 68 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M40 | 00:00:03 | 00:01:34 | 00:07:29 | 00:13:44 | |
10 | WISZOWATY Marcin | 84 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | 00:07:39 | 00:13:44 | ||
11 | OLSZEWSKI Rafał | 55 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:42 | 00:07:40 | 00:13:47 | |
12 | JUREK Piotr | 24 | BBL SZUBIN | SZUBIN | M50 | 00:00:02 | 00:01:42 | 00:07:47 | 00:14:00 | |
13 | KĄTOWSKI Tadeusz | 25 | ŚWIECIE | M50 | 00:00:02 | 00:01:43 | 00:07:47 | 00:14:01 | ||
14 | ROSZAK Zbigniew | 63 | Gniewkowo | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:37 | 00:07:53 | 00:14:23 | |
15 | MARCHLEWSKI Kamil | 90 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:41 | 00:07:58 | 00:14:28 | ||
16 | PANASIUK Jarosław | 22 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:06 | 00:01:49 | 00:08:15 | 00:14:39 | ||
17 | LASKOWSKI Daniel | 37 | Run Pasja | PYSZCZYN | M40 | 00:00:03 | 00:01:45 | 00:08:09 | 00:14:45 | |
18 | BŁASZCZYK Jan | 5 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | 00:08:19 | 00:15:10 | |
19 | PAWŁOWSKI Mateusz | 58 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | 00:08:19 | 00:15:10 | |
20 | SKRZECZEWSKI Paweł | 66 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:39 | 00:08:33 | 00:15:14 | |
21 | AUTRIEB Maciej | 2 | Poza Klubem | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:36 | 00:08:08 | 00:15:19 | |
22 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 88 | Decathlon Team Inowrocław | JANIKOWO | M50 | 00:00:04 | 00:01:49 | 00:08:38 | 00:15:37 | |
23 | CHUDECKI Robert | 71 | GRÓDEK | M40 | 00:00:04 | 00:01:51 | 00:08:36 | 00:15:43 | ||
24 | STRZYZEWSKI Tomasz | 73 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:01:56 | 00:08:39 | 00:15:43 | ||
25 | RAKOWSKI Wojtek | 62 | Run Pasja | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:54 | 00:08:42 | 00:15:46 | |
26 | OKOŃSKI Michał | 51 | Chełmiński Klub Kyokushin Karate | CHEŁMNO | M50 | 00:00:01 | 00:01:48 | 00:08:34 | 00:15:57 | |
27 | GOSIEWSKI Radosław | 17 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:33 | 00:08:33 | 00:16:05 | |
28 | TOMCZAK Bartosz | 82 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | 00:08:57 | 00:16:07 | ||
29 | TOBOLSKI Marek | 80 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | 00:01:57 | 00:09:04 | 00:16:20 | |
30 | ALEKSANDROWICZ Tomasz | 1 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:01:56 | 00:09:00 | 00:16:27 | |
31 | SEKULSKI Dariusz | 64 | Gniezno | GNIEZNO | M40 | 00:00:04 | 00:02:02 | 00:09:18 | 00:16:35 | |
32 | MOKOS Tomasz | 45 | Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | 00:09:09 | 00:16:36 | |
33 | KĘDZIORSKI Marek | 27 | WĄBRZEŹNO | M50 | 00:00:02 | 00:01:58 | 00:09:13 | 00:16:41 | ||
34 | JARUSZEWSKI Krzysztof | 20 | Toruński Klub Karate Kyokushin | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:02:06 | 00:09:26 | 00:16:56 | |
35 | JEGIEWSKI Dariusz | 94 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:08 | 00:02:09 | 00:09:25 | 00:16:58 | ||
36 | MALLEK Patryk | 42 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:31 | 00:08:27 | 00:17:02 | |
37 | KRZYSZTYNIAK Tomasz | 34 | Łubu Dubu | CHEŁMNO | M50 | 00:00:05 | 00:02:05 | 00:09:28 | 00:17:04 | |
38 | DOBEK Rafał | 12 | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:02:07 | 00:09:46 | 00:17:38 | ||
39 | BULIŃSKI Mateusz | 50 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża w Słupsku | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:10 | 00:09:43 | 00:17:39 | |
40 | GŁADYSZ Krzysztof | 14 | Gładziorki | ŚWIECIE | M40 | 00:00:05 | 00:02:06 | 00:09:41 | 00:17:40 | |
41 | MACIEJEWSKI Maciej | 41 | Kcynia | KCYNIA | M40 | 00:00:06 | 00:02:12 | 00:10:09 | 00:18:29 | |
42 | DŁONIAK Edmund | 11 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | M70 | 00:00:06 | 00:02:09 | 00:10:09 | 00:18:30 | |
43 | BEDNARZ Paweł | 4 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:56 | 00:10:06 | 00:18:33 | |
44 | UCIŃSKI Edward | 83 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M70 | 00:00:04 | 00:02:03 | 00:10:09 | 00:18:52 | |
45 | OKRĘGLICKI Antoni | 15 | Run Pasja | MARKOWO | M70 | 00:00:05 | 00:02:12 | 00:10:50 | 00:20:09 | |
46 | KATLEWSKI Marcin | 92 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:02:19 | 00:11:02 | 00:20:52 | ||
47 | GOLA Grzegorz | 16 | MARKOWO | MARKOWO | M40 | 00:00:09 | 00:02:33 | 00:11:34 | 00:21:03 | |
48 | KRZYSZTYNIAK Kacper | 32 | Łubu Dubu | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:02:07 | 00:11:01 | 00:21:37 |
Znaleziono 48 wynik(ów)