48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 900M - DZIEWCZĘTA 2006 - 2007

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0.9 km
Zgłoszonych:
76
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.9km
Czas
brutto
0.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROĆ Natalia 4KKL RODŁO KWIDZYN  K 100:00:0000:02:40.3500:02:41.20 2:5820.1
2ORZECHOWSKA Noemi 69UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 200:00:0100:02:41.1500:02:42.15+00:00:002:5820.1
3KWIATKOWSKA Karolina 3KKL RODŁO KWIDZYN  K 300:00:0100:02:53.2500:02:54.40+00:00:123:1218.7
4KUNICKA Weronika 8LUKS START NAKŁO  K 400:00:0000:02:56.4000:02:57.25+00:00:163:1618.3
5JANKOWSKA Angelika 65UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 500:00:0100:03:04.6500:03:05.95+00:00:243:2417.6
6KIL Antonina 1KKL RODŁO KWIDZYN  K 600:00:0000:03:08.3000:03:09.05+00:00:273:3017.1
7KULCZYK Paulina 67UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 700:00:0100:03:09.0500:03:10.05+00:00:283:3017.1
8JANKOWSKA Marika 66UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 800:00:0100:03:10.2500:03:11.95+00:00:293:3117.1
9GOZA Wiktoria 63UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 900:00:0000:03:10.9500:03:10.95+00:00:303:3117.1
10PENSKO Zuzanna 6LUKS START NAKŁO  K 1000:00:0100:03:11.4500:03:12.50+00:00:313:3217
11CHMIELECKA Kamila 2KKL RODŁO KWIDZYN  K 1100:00:0100:03:17.7500:03:18.95+00:00:373:3816.4
12JANKA Otylia 64UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1200:00:0100:03:21.3500:03:23.15+00:00:413:4416
13WINKOWSKA Anna 61UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  K 1300:00:0000:03:21.4000:03:21.40+00:00:413:4316.1
14GÓRSKA Agnieszka 21SP JEŻEWO  K 1400:00:0100:03:22.4500:03:23.80+00:00:423:4416
15SOBCZAK Zuzanna 73UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1500:00:0000:03:24.6500:03:25.50+00:00:443:4715.8
16ORZECHOWSKA Aneta 68UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1600:00:0100:03:26.0000:03:27.95+00:00:453:4815.7
17RADKOWSKA Maja 70UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1700:00:0100:03:29.9000:03:31.50+00:00:493:5315.4
18BONIŚNIAK Maja 75UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 1800:00:0100:03:30.0000:03:31.60+00:00:493:5315.4
19BUJEWSKA Tatiana 62UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA SZUBIN  K 1900:00:0100:03:31.6500:03:33.35+00:00:513:5515.3
20DERENDA Zuzanna 39SP ZEGARTOWICE  K 2000:00:0100:03:32.4000:03:34.15+00:00:523:5615.2
21SITARSKA Julia 72UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 2100:00:0100:03:32.4000:03:33.75+00:00:523:5515.3
22KACZYŃSKA Amelia 9LUKS START NAKŁO  K 2200:00:0200:03:32.6000:03:34.80+00:00:523:5515.3
23WALERCZYK Amelia 5LUKS START NAKŁO  K 2300:00:0000:03:34.6500:03:34.65+00:00:543:5715.1
24NAROLSKA Paulina 27SP KOLNO  K 2400:00:0100:03:35.3500:03:36.95+00:00:553:5815.1
25PIENIAK Julia 31SP STOLNO  K 2500:00:0200:03:35.6000:03:38.25+00:00:554:0015
26MATUS Marta 29SP KOLNO  K 2600:00:0200:03:37.7000:03:40.35+00:00:574:0214.9
27BEHRENDT Wiktoria 25SP KOLNO  K 2700:00:0200:03:42.7000:03:45.25+00:01:024:0714.5
28DABROWSKA Patrycja 58SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBIELNIE  K 2800:00:0100:03:43.1500:03:44.15+00:01:024:0714.5
29ŻAKOWSKA Patrycja 48SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1  K 2900:00:0000:03:45.7000:03:45.70+00:01:054:1014.4
30KRANTZ Aleksandra 76UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 3000:00:0100:03:45.7500:03:47.20+00:01:054:1114.3
31LONSER Kinga 14SP 2 CHEŁMNO  K 3100:00:0100:03:47.8000:03:48.95+00:01:074:1214.3
32JARUSZEWSKA Maja 50SP 4 CHEŁMNO  K 3200:00:0200:03:49.2500:03:51.25+00:01:084:1414.1
33MORAWSKA Amelia 54SP 4 CHEŁMNO  K 3300:00:0200:03:52.4000:03:54.90+00:01:124:1714
34ZIELIŃSKA Justyna 42SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŁĄŻYNIE II  K 3400:00:0200:03:52.6000:03:54.60+00:01:124:1714
35KULCZYK Joanna 38SP ZEGARTOWICE  K 3500:00:0100:03:52.7500:03:54.25+00:01:124:1813.9
36NOWICKA Oliwia 30SP STOLNO  K 3600:00:0100:03:53.2500:03:54.85+00:01:124:1813.9
37MISIASZEK Nadia 22SP KOLNO  K 3700:00:0200:03:53.6000:03:56.55+00:01:134:2013.8
38SKWIRA Oliwia 23SP KOLNO  K 3800:00:0300:03:53.9000:03:57.35+00:01:134:2013.8
39KOSIŃSKA Alicja 28SP KOLNO  K 3900:00:0300:03:54.1000:03:57.60+00:01:134:2013.8
40RUCIŃSKA Natalia 71UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA  K 4000:00:0200:03:55.6000:03:57.90+00:01:154:2113.8
41GŁUSZKO Anna 24SP KOLNO  K 4100:00:0200:03:56.8000:03:59.15+00:01:164:2313.7
42JARGIŁO Wiktoria 35SP ZEGARTOWICE  K 4200:00:0200:03:56.9000:03:59.75+00:01:164:2313.7
43BESZCZYŃSKA Jagoda 36SP ZEGARTOWICE  K 4300:00:0200:04:00.3500:04:02.85+00:01:204:2613.5
44BELSKA Patrycja 33SP ZEGARTOWICE  K 4400:00:0100:04:04.9000:04:06.65+00:01:244:3213.2
45OSTAŁOWSKA Julia 41SP ZEGARTOWICE  K 4500:00:0200:04:08.4000:04:11.05+00:01:284:3613
46KRÓL Natalia 26SP KOLNO  K 4600:00:0200:04:11.2500:04:13.30+00:01:304:3812.9
47MACHALSKA Nikola 40SP ZEGARTOWICE  K 4700:00:0000:04:16.5500:04:16.55+00:01:364:4412.7
48SIKORA Natalia 37SP ZEGARTOWICE  K 4800:00:0100:04:23.2000:04:25.10+00:01:424:5312.3
49SOŁTYS Nadia 34SP ZEGARTOWICE  K 4900:00:0200:04:26.3500:04:28.85+00:01:464:5512.2
50HINZ Kornelia 46SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1  K 5000:00:0300:05:25.3000:05:28.45+00:02:446:0110
51SAKRA Weronika 53SP 4 CHEŁMNO  K 5100:00:0200:05:26.7000:05:28.70+00:02:466:029.9
Znaleziono 51 wynik(ów)