48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - BIEG ZAKOCHANYCH DLA PAR

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2019-04-07
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
25
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRZEMIŃSKI Bartosz
PĘKAŁA Aleksandra
5Ślimaki  K 100:00:1000:05:36.0000:05:46.45 2:4821.4
2SYROCKA Agata
KOBIELSKI Norbert
17Misiaczki  M 100:00:0900:05:36.9000:05:46.55+00:00:002:4821.4
3KENSIK Rafał
URBAŃSKA Ewa
23Run Pasja   100:00:1000:05:55.0500:06:05.90+00:00:192:5720.3
4PAWŁOWSKI Kamil
CABAJ Agata
11Fruchczy i Puchczy  K 200:00:1000:06:20.1500:06:30.35+00:00:443:1018.9
5LASKOWSKI Daniel
BANASZAK Monika
6Szybcy i Wściekli  K 300:00:1100:06:40.8000:06:52.25+00:01:043:2018
6TOBOLSKI Marek
TOBOLSKA Anna
20,,FLORIAN' OCHRONA PRZECIWPOZAROWA  K 400:00:1000:06:51.7500:07:02.50+00:01:153:2617.5
7OLSZEWSKA Ewa
OLSZEWSKI Rafał
9Olszewscy  M 200:00:1300:06:55.7500:07:09.05+00:01:193:2817.3
8TOMCZAK Izabela
TOMCZAK Bartosz
21Tomczaki  M 300:00:1000:06:59.6000:07:09.60+00:01:233:2917.2
9JARANTOWICZ Małgorzata
JARANTOWICZ Adam
1Gosia i Adam  M 400:00:1000:07:10.2500:07:21.20+00:01:343:3516.7
10LEKULSKI Dariusz
GUZOWSKA Małgorzata
25   200:00:1200:07:16.0500:07:28.45+00:01:403:3816.5
11KĘDZIORSKI Marek
KĘDZIORSKA Beata
4Rozbiegane Kędziorki  K 500:00:1000:07:41.8500:07:52.55+00:02:053:5115.6
12ZIELIŃSKA Agnieszka
ZIELIŃSKI Jarosław
22Zielonki  M 500:00:1100:08:19.9500:08:31.80+00:02:434:1014.4
13STREMBSKA Joanna
STREMBSKI Krzysztof
16Run2Gether  M 600:00:1200:08:25.5500:08:37.65+00:02:494:1214.3
14PORAJ Katarzyna
PORAJ Artur
14ZAKOCHANE PORAJKI  M 700:00:1400:08:28.1000:08:42.40+00:02:524:1414.2
15MOKOS Tomasz
MOKOS Jagoda
7InoMy  K 600:00:1200:08:29.8500:08:42.70+00:02:534:1514.1
16MOTOFA Marcin
MOTOFA Małgorzata
8M&M&M  K 700:00:1300:08:32.2500:08:45.50+00:02:564:1614.1
17KRZYSTYNIAK Ilona
KRZYSTYNIAK Tomasz
24   300:00:1300:08:35.6500:08:48.85+00:02:594:1714
18PIECHOCKA Patrycja
JASŁOWSKI Sebastian
12Ciachopożeracze  M 800:00:1200:09:50.6000:10:03.55+00:04:144:5512.2
19KARNOWSKI Sławomir
SOBKÓW-KARNOWSKA Joanna
3GROMIKI  K 800:00:1200:10:14.8500:10:27.20+00:04:385:0711.7
20JEGIERSKA Anna
JEGIERSKI Dariusz
2Grudziądz Biega  M 900:00:1200:10:14.8500:10:26.95+00:04:385:0711.7
Znaleziono 20 wynik(ów)