49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - CHŁOPCY 2007 - 2008

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.1 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
21
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
21
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | CHŁOPCY

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KALKA Jakub 223UKB SZUBINCHŁOPCY1M 100:00:0100:03:29.4500:03:31.40 3:0918,9
2MARCHLEWSKI Adrian 205MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHŁOPCY2M 200:00:0100:03:35.3500:03:37.30+00:00:053:1518,4
3STARCZEWSKI Jan 200KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIECHŁOPCY3M 300:00:0100:03:36.6500:03:38.45+00:00:073:1618,3
4SZYMAŃSKI Wojciech 228UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY4M 400:00:0200:03:37.5000:03:39.75+00:00:083:1718,2
5SOBCZAK Maciej 222UKB SZUBINCHŁOPCY5M 500:00:0100:03:39.6000:03:41.45+00:00:103:1918,1
5SKORUPSKI Mateusz 219SP STOLNOCHŁOPCY5M 500:00:0200:03:39.6000:03:41.60+00:00:103:1918,1
7HOFFMANN Marcel 232UKS NADWIŚLANIN SOKÓŁ CHEŁMNOCHŁOPCY7M 700:00:0200:03:42.5500:03:45.00+00:00:133:2117,8
8ANHALT Karol 229UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY8M 800:00:0200:03:59.9500:04:02.25+00:00:303:3716,6
9KRAWCZYK Michał 221SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 4CHŁOPCY9M 900:00:0200:04:00.1000:04:02.75+00:00:303:3816,5
10OKONIEWSKI Franciszek 201LUKS START NAKŁOCHŁOPCY10M 1000:00:0200:04:00.2500:04:02.25+00:00:303:3816,5
11BOCHEŃSKI Filip 214SP STOLNOCHŁOPCY11M 1100:00:0100:04:02.1000:04:03.90+00:00:323:3916,4
12WIŚNIEWSKI Dominik 224UKB SZUBINCHŁOPCY12M 1200:00:0200:04:03.6500:04:06.10+00:00:343:4016,3
13LANGER Mateusz 225UKB SZUBINCHŁOPCY13M 1300:00:0200:04:03.9000:04:06.00+00:00:343:4016,3
14BETHER Daniel 215SP STOLNOCHŁOPCY14M 1400:00:0200:04:04.3500:04:06.95+00:00:343:4116,2
15HOMANN Paweł 213SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY15M 1500:00:0300:04:10.4000:04:13.55+00:00:403:4715,8
16SZULARECKI Sławomir 212SP KOLNOCHŁOPCY16M 1600:00:0200:04:20.1000:04:22.40+00:00:503:5615,2
17STRUPOWSKI Radosław 218SP STOLNOCHŁOPCY17M 1700:00:0200:04:21.8000:04:24.25+00:00:523:5715,2
18ŚWIĄDER Adam 216SP STOLNOCHŁOPCY18M 1800:00:0200:04:36.3000:04:38.60+00:01:064:1014,3
19ŁABICH Fabian 202LUKS START NAKŁOCHŁOPCY19M 1900:00:0200:05:03.9000:05:06.60+00:01:344:3513,1
20MAGULSKI Oliwier 220SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1CHŁOPCY20M 2000:00:0200:05:21.4000:05:24.35+00:01:514:5112,3
21KUTA Kacper 203LUKS START NAKŁOCHŁOPCY21M 2100:00:0200:05:24.7500:05:27.40+00:01:554:5412,2
Znaleziono 21 wynik(ów)