49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2009 I MŁODSI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0.47 km
Zgłoszonych:
75
Wystartowało:
54
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
53
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | CHŁOPCY

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BONAS Filip 454SP STOLNOCHŁOPCY1M 100:00:0100:01:17.5500:01:19.15 2:4322,0
2SWOBODZIŃSKI Casper 453SP STOLNOCHŁOPCY2M 200:00:0100:01:19.2000:01:21.10+00:00:012:4821,4
3KLEIST Karol 455SP STOLNOCHŁOPCY3M 300:00:0200:01:23.1500:01:25.15+00:00:052:5620,4
4KURZEJA Filip 449SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY4M 400:00:0200:01:24.9000:01:27.00+00:00:072:5820,1
5JABŁOŃSKI Filip 231UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY5M 500:00:0000:01:25.5500:01:25.55+00:00:083:0019,9
6SIEJEK Nataniel 469UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY6M 600:00:0200:01:25.7500:01:28.15+00:00:083:0019,9
7STARCZEWSKI Wojciech 402KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIECHŁOPCY7M 700:00:0200:01:27.3500:01:29.35+00:00:093:0519,4
8CHUCHRA Mateusz 404MKL TORUŃCHŁOPCY8M 800:00:0200:01:28.6000:01:30.60+00:00:113:0719,2
9JANKOWSKI Maksymilian 403LUKS START NAKŁOCHŁOPCY9M 900:00:0300:01:30.4000:01:33.80+00:00:123:1118,8
10KRUSZYŃSKI Bartosz 408SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 4CHŁOPCY10M 1000:00:0200:01:31.8000:01:33.90+00:00:143:1318,6
11OCH Jakub 464UKB SZUBINCHŁOPCY11M 1100:00:0200:01:32.2000:01:35.05+00:00:143:1518,4
12KRZYWAŃSKI Szymon 468UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY12M 1200:00:0100:01:33.9500:01:35.80+00:00:163:1718,2
13STRUPOWSKI Filip 460SZKOŁA PODSTAWOWA W STOLNIECHŁOPCY13M 1300:00:0200:01:34.9500:01:37.15+00:00:173:2018,0
14MAĆKOWSKI Łukasz 446SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1CHŁOPCY14M 1400:00:0200:01:35.2000:01:38.10+00:00:173:2217,8
15PTASZNIK Szymon 467UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTACHŁOPCY15M 1500:00:0200:01:35.7000:01:38.30+00:00:183:2217,8
16GARCZEWSKI Karol 903LUKS Start NakłoCHŁOPCY16M 1600:00:0300:01:38.7000:01:42.10+00:00:213:2817,3
17URTNOWSKI Wojciech 437SP KOLNOCHŁOPCY17M 1700:00:0300:01:39.2000:01:42.20+00:00:213:3017,1
18CHOJNICKI Mikołaj 452SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY18M 1800:00:0200:01:41.0000:01:43.20+00:00:233:3416,8
19HABIGIER Dawid 431SP KOLNOCHŁOPCY19M 1900:00:0200:01:41.7500:01:44.60+00:00:243:3416,8
20STUDZIŃSKI Szymon 443SP KOLNOCHŁOPCY20M 2000:00:0200:01:42.9000:01:45.20+00:00:253:3716,6
21BAJERSKI Aleks 902LUKS Start NakłoCHŁOPCY21M 2100:00:0300:01:42.9500:01:46.25+00:00:253:3716,6
22WRÓBLEWSKI Maciej 457SP STOLNOCHŁOPCY22M 2200:00:0200:01:45.1500:01:47.25+00:00:273:4316,1
23KUCHARSKI Oliwier 436SP KOLNOCHŁOPCY23M 2300:00:0300:01:46.1500:01:49.15+00:00:283:4516,0
24LONSER Krystian 442SP KOLNOCHŁOPCY24M 2400:00:0200:01:46.4000:01:48.90+00:00:283:4516,0
25BANAŚ Szymon 456SP STOLNOCHŁOPCY25M 2500:00:0200:01:46.6000:01:49.15+00:00:293:4516,0
26PODLASIŃSKI Kacper 432SP KOLNOCHŁOPCY26M 2600:00:0300:01:48.8500:01:52.50+00:00:313:4915,7
27DRĄG Jędrzej 410SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 4CHŁOPCY27M 2700:00:0300:01:50.1000:01:53.40+00:00:323:5415,4
28HINC Stanisław 409SP2 CHEŁMNOCHŁOPCY28M 2800:00:0200:01:54.1500:01:57.05+00:00:364:0214,8
29WYDRZYŃSKI Oliwier 434SP KOLNOCHŁOPCY29M 2900:00:0300:01:55.7500:01:59.25+00:00:384:0414,7
30WDOWIAK Tymon 904LUKS Start NakłoCHŁOPCY30M 3000:00:0300:01:56.1500:01:59.55+00:00:384:0614,6
31WIŚNIEWSKI Marcel 425SP KOLNOCHŁOPCY31M 3100:00:0300:01:56.4000:01:59.50+00:00:384:0614,6
32MAJ Kacper 406MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHŁOPCY32M 3200:00:0200:01:59.7000:02:02.55+00:00:424:1314,2
33LISEWSKI Waldemar 428SP KOLNOCHŁOPCY33M 3300:00:0300:01:59.8000:02:03.20+00:00:424:1314,2
34WISZOWATY Aleksander 407SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 4CHŁOPCY34M 3400:00:0300:01:59.8500:02:03.55+00:00:424:1314,2
35MATUS Edwin 430SP KOLNOCHŁOPCY35M 3500:00:0300:02:01.5000:02:04.70+00:00:434:1714,0
36DOMAGALSKI Mikołaj 461SZKOŁA PODSTAWOWA W STOLNIECHŁOPCY36M 3600:00:0300:02:02.5000:02:05.90+00:00:444:1913,9
37MATUS Emil 435SP KOLNOCHŁOPCY37M 3700:00:0300:02:03.1000:02:06.10+00:00:454:2113,8
38FURMAGA Jakub 458SP STOLNOCHŁOPCY38M 3800:00:0200:02:03.2000:02:05.70+00:00:454:2113,8
39ZIELIŃSKI Tymon 427SP KOLNOCHŁOPCY39M 3900:00:0400:02:09.3000:02:13.55+00:00:514:3413,1
40WOJCIECHOWSKI Kacper 451SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY40M 4000:00:0200:02:10.3000:02:13.00+00:00:524:3613,0
41ZIELIŃSKI Błażej 422SP KOLNOCHŁOPCY41M 4100:00:0300:02:11.2500:02:15.20+00:00:534:3812,9
42BRZOZEK Marcin 439SP KOLNOCHŁOPCY42M 4200:00:0300:02:14.6500:02:18.15+00:00:574:4512,6
43MAJEWSKI Wojciech 426SP KOLNOCHŁOPCY43M 4300:00:0400:02:14.8000:02:18.80+00:00:574:4512,6
44WAJDA Ignacy 447SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY44M 4400:00:0300:02:16.6500:02:19.65+00:00:594:4912,4
45KLIMKIEWICZ Szymon 450SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY45M 4500:00:0200:02:19.7000:02:22.60+00:01:024:5512,2
46ŚWIADEK Mateusz 423SP KOLNOCHŁOPCY46M 4600:00:0400:02:21.6000:02:25.65+00:01:045:0012,0
47FRĄCZEK Błażej 429SP KOLNOCHŁOPCY47M 4700:00:0300:02:23.5000:02:26.60+00:01:055:0411,8
48LICA Ludwik 424SP KOLNOCHŁOPCY48M 4800:00:0400:02:28.6000:02:32.90+00:01:115:1411,4
49TRZPIL Marcin 440SP KOLNOCHŁOPCY49M 4900:00:0300:02:37.8500:02:41.65+00:01:205:3410,8
50PAWELCZUK Bartłmiej 421SP KOLNOCHŁOPCY50M 5000:00:0400:02:40.2500:02:44.50+00:01:225:4010,6
51SZOCIŃSKI Łukasz 433SP KOLNOCHŁOPCY51M 5100:00:0000:02:42.7000:02:42.70+00:01:255:4410,4
52WRÓBEL Ignacy 441SP KOLNOCHŁOPCY52M 5200:00:0600:03:34.2500:03:40.70+00:02:167:357,9
53LANGOWSKI Hubert 448SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY53M 5300:19:5500:04:46.8000:24:42.45+00:03:2910:085,9
54ZAWADZKI Oliwier 405MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHŁOPCY54M 5400:00:02   
Znaleziono 54 wynik(ów)