49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 2000 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
49 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
49 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2020-10-11 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni | Chełmianin | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km | Start_All 3.49km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIŚNIEWSKI Damian | 24 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyźni | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:06:40 | 00:11:31 | |
2 | ARENDT Kacper | 25 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:32 | 00:06:40 | 00:11:31 | |
3 | OSSOWSKI Mateusz | 4 | - | GDYNIA | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:33 | 00:06:41 | 00:11:50 | |
4 | GLUGLA Mariusz | 53 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:01 | 00:01:32 | 00:06:41 | 00:11:50 | |
5 | ŚLUSARSKI Przemysław | 43 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | 00:06:40 | 00:11:50 | |
6 | ŁAZ Kamil | 44 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:32 | 00:06:45 | 00:12:21 | |
7 | CUBER Wojciech | 67 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:36 | 00:07:16 | 00:12:52 | |
8 | KORZEC Bartosz | 10 | . | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | 00:06:57 | 00:12:56 | |
9 | SZULC Jacek | 39 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | M50 | 00:00:01 | 00:01:36 | 00:07:14 | 00:13:02 | |
10 | DYJACH Robert | 47 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | GRUCZNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | 00:07:17 | 00:13:22 | |
11 | KUC Bartosz | 45 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | Open Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:36 | 00:07:30 | 00:13:25 | |
12 | DYJACH Piotr | 46 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:35 | 00:07:31 | 00:13:26 | |
13 | WINIARSKI Grzegorz | 55 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:02 | 00:01:37 | 00:07:31 | 00:13:27 | |
14 | SOBCZAK Robert | 61 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M40 | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:07:26 | 00:13:48 | |
15 | CHUDECKI Robert | 21 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | M40 | 00:00:05 | 00:01:38 | 00:07:41 | 00:13:52 | |
16 | OCZKOŚ Robert | 35 | NIE | CHEŁMNO | M40 | 00:00:01 | 00:01:36 | 00:07:36 | 00:13:57 | |
17 | ANHALT Michał | 19 | CZAPLA BIAŁE BŁOTA | ŁOCHOWO | M40 | 00:00:02 | 00:01:42 | 00:07:49 | 00:13:58 | |
18 | GRZENKOWITZ Dariusz | 37 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | M50 | 00:00:02 | 00:01:41 | 00:07:51 | 00:13:58 | |
19 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 42 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Kobiety | 00:00:01 | 00:01:44 | 00:07:56 | 00:14:00 | |
20 | WISZOWATY Marcin | 36 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:37 | 00:07:46 | 00:14:02 | |
21 | SZOSTEK Tomasz | 30 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M40 | 00:00:02 | 00:01:39 | 00:07:54 | 00:14:10 | |
22 | DULSKI Tadeusz | 50 | SP 8 GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:03 | 00:01:42 | 00:07:57 | 00:14:14 | |
23 | KRZEŚNIAK Wojciech | 23 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | Open Mężczyźni | 00:00:05 | 00:01:41 | 00:08:01 | 00:14:44 | |
24 | WIŚNIEWSKA Agata | 6 | - | PAPARZYN | Open Kobiety | 00:00:02 | 00:01:47 | 00:08:31 | 00:15:15 | |
25 | JEŻEWSKA Edyta | 8 | - | PAPARZYN | Open Kobiety | 00:00:04 | 00:01:53 | 00:08:38 | 00:15:17 | |
26 | JEZIORSKA Magdalena | 32 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | Open Kobiety | 00:00:01 | 00:01:45 | 00:08:22 | 00:15:18 | |
27 | KUŹMA Anna | 54 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | K40 | 00:00:03 | 00:01:51 | 00:08:43 | 00:15:41 | |
28 | JASIEK Paweł | 68 | #ZABIEGANINOCĄ | ZAKRZEWO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:51 | 00:08:46 | 00:15:55 | |
29 | WOŹNIAK Tomasz | 7 | - | BRANKÓWKA | Open Mężczyźni | 00:00:06 | 00:01:48 | 00:08:36 | 00:15:57 | |
30 | WRÓBLEWSKI Rafał | 38 | NIEZRZESZONY | KIJEWO SZLACHECKIE | M40 | 00:00:05 | 00:01:50 | 00:08:39 | 00:15:59 | |
31 | MARKOWSKA Anna | 49 | SP 8 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:03 | 00:01:55 | 00:08:48 | 00:16:00 | |
32 | KOWALCZYK Magdalena | 11 | . | CHEŁMNO | K40 | 00:00:04 | 00:01:50 | 00:08:43 | 00:16:13 | |
33 | WAJDA Bartosz | 13 | AKTYWNE LISEWO | PAPOWO BISKUPIE | M40 | 00:00:03 | 00:01:46 | 00:08:49 | 00:16:30 | |
34 | GŁADYSZ Krzysztof | 26 | GŁADZIORKI | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | 00:01:59 | 00:09:04 | 00:16:31 | |
35 | DWOREK Łukasz | 5 | - | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:44 | 00:08:47 | 00:16:37 | |
36 | MACIEJEWSKI Maciej | 29 | KCYNIA | KCYNIA | M40 | 00:00:04 | 00:01:54 | 00:09:24 | 00:17:18 | |
37 | KOPROWICZ Katarzyna | 57 | THE RUNNERS ŚWIECIE | SWIECIE | K40 | 00:00:05 | 00:02:06 | 00:09:53 | 00:17:42 | |
38 | KOPROWICZ Adam | 56 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M50 | 00:00:06 | 00:02:05 | 00:09:53 | 00:17:42 | |
39 | CHRZANOWSKA Cecylia | 12 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | K60 | 00:00:03 | 00:02:07 | 00:10:11 | 00:18:28 | |
40 | NOWAK Ewa | 22 | DIABELSKIE PIORUNY | DRZYCIM | K40 | 00:00:03 | 00:02:09 | 00:10:25 | 00:18:44 | |
41 | CHUDECKA Beata | 20 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | K40 | 00:00:04 | 00:02:14 | 00:10:31 | 00:18:55 | |
42 | NOWICKA Tatiana | 3 | - | ŚWIECIE | K40 | 00:00:04 | 00:02:14 | 00:10:31 | 00:18:55 | |
43 | PIÓRKOWSKA Sylwia | 34 | ND | CHEŁMNO | K40 | 00:00:04 | 00:02:08 | 00:10:36 | 00:19:20 | |
44 | SZYDŁOWSKI Zenon | 17 | BRAK | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:59 | 00:07:01 | 00:13:49 | 00:20:40 | |
45 | PINCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata | 33 | ND | CHELMNO | K40 | 00:00:04 | 00:02:10 | 00:11:23 | 00:21:06 | |
46 | LENC Janusz | 58 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:06 | 00:02:42 | 00:11:59 | 00:21:16 | |
47 | ANGIEL Władysław | 59 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:02 | 00:02:37 | 00:12:23 | 00:22:02 | |
48 | GUGAŁA Mariusz | 28 | GUGAŁKI | OSIE | M50 | 00:00:06 | 00:02:44 | 00:12:44 | 00:23:17 |
Znaleziono 48 wynik(ów)